Makijaż do odpowiedniej cery. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-03, 21:18   #1
ona-bydgoszcz
Przyczajenie

GG do ona-bydgoszcz
Red face

Makijaż do odpowiedniej cery.

Słuchajcie, mam mały dylemat.
Nie długo idę na sesję zdjęciową na która musze makijaż sobie sama zrobić. Jestem osoba o jasnej karnacji, o włosach blond, o twarzy owalnej.
Mam brązowe oczy. Jak myślicie jaki makijaz będzie waszym zdaniem najlepszy? Czekam na odpowiedzi
ona-bydgoszcz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 11:49   #2
magdalenka14
Raczkowanie

GG do magdalenka14
Dot.: Makijaż do odpowiedniej cery.

heh...ja się nie znam,ale na twoim miesjcu pewnie użyłabym jakiejś jasnej wręcz beżowej pomadki, a oczy pomalowałabym w tonacjach brązu ewentualnie szarości. I rzęsy dobrze wytuszowane.
Stary 2008-01-25, 21:36   #3
Kamilka24
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ona-bydgoszcz Pokaż wiadomość
Słuchajcie, mam mały dylemat.
Nie długo idę na sesję zdjęciową na która musze makijaż sobie sama zrobić. Jestem osoba o jasnej karnacji, o włosach blond, o twarzy owalnej.
Mam brązowe oczy. Jak myślicie jaki makijaz będzie waszym zdaniem najlepszy? Czekam na odpowiedzi

Hmmm... sesja zdjęciowa mowisz wykonując makijaż musisz pamietac o starannosci rozsmarowania podkładu tak by nie było widać zadnych niedoskonałości. Jezeli masz jasna karnacje - nie zmieniaj tego uzyj podkładu w podonym kolerze cery - nie przyciemniaj , skora ma wygladać natrualnie. Nastepnie oczy mozesz pomalowac w kolorze brązu, złota , ciemnego brazu - moesz ładnie polaczyc te cienie tworzac niesamowity makijaz oka. W sesji zdj uwagę przyciagaja oczy mozesz je wiec dodatkowo podkreślić eilnerem, kredką...lecz nie przesadzałabym za bardzo z makijazem oka i oczywisie wytuszuj. Wymodeluj ładnie twarz rozem a usta pomaluj zaczynajac od poprawienia owalu ust - od konturówki ,, uzyj jasno perłowej szminki lub błyszczyjku który bedzie ładnie odbijał siwatło.
Kamilka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 19:05   #4
koniczynkaa
Raczkowanie

Jeżeli nie pwoiesz nam w jakich ciuchach idziesz to zbytno nie poradzimy Ci nic bo przeciez makijaż nie ma pasować tylko do Ciebie ale też do stylizacji.. wiem coś o tym bo sama jestem modelką ale też pracuje na sesjech przy wizażu.. najważniejsza jest gladka promienna cera w razie jakichś niedoskonałości cczy cieni pod oczmi korektor, jeżeli to testy to najlepiej oprócz podkładu nie nakładaj nic ,ale jeśli normalne zdjęcia to staranie wytuszuj rzęsy nie sklejając ich,nie nakładaj na powieki czarnych kresek ,moze pobaw się perłowymi jasnymi rozświetklającymi cieniami powiększającymi optycznie oczy,nie dawaj na usta konturówki w ciemniejszym odcieniu pamiętaj o naturalności bo to liczy się na zdjęciach najbardziej! Życzę powodzenia i po sesji chwal się jakimiś wynikami
koniczynkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 00:25   #5
Teje
Rozeznanie

Wiesz, to tak naparwdę w całości zalezy od tego, jak będziesz ubrana, gdzie będzie ta sesja ( w studio ? W plenerze? U Ciebie w domu?) i czy planowana jest jakaś obróbka komputerowa - bardzo często zdjęcia wykonane zimą w plenerze poddaje się obróbce nadając im taki zimny, niebieskawy kolor, jeżeli miałabyś uczestniczyś w czymś takim, to proponowałabym konsekwentnie w tych zimnych barwach robić makijaż. Jeżeli to studio, możesz natomiast pozwolić sobie na makijaż sceniczny, dużo mocniej podkreślić np. oczy czy usta, pamiętaj też o użyciu dobrego podkładu, w przeciwnym razei będziesz wyglądała jak trup. Jeżeli sesja jest w jakimś miejscu bez profesjonalnego oświetlenia, ( i nie ciemnym, czyli np. dom) to postwiłabym na jak najbardziej naturalny makijaż.

Edytowane przez Teje
Czas edycji: 2008-01-27 o 00:26 Powód: literówka
Teje jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości