Fryzjer Szczecin - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-03, 22:01   #391
sandra015
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer Szczecin

Mam pytanie czy któraś z was może wie gdzie teraz pracuje p. Radek z Imperium Wizażu. Byłam u niego kilka razy i zawsze wychodziłam zadowolona niestety teraz podobno zmienił lokalizacje...
sandra015 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 10:00   #392
unigreg
Przyczajenie

edytowane przez moderatora-prosze zapoznac sie zasadami tego forum.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-04 o 11:40
unigreg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 22:24   #393
aaniolekk
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez Asia__ Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad "okeyem", ale szczerze przeczytaniu kilku ostatnich "reklamowych" postów zniechęciłam się do tego salonu. (Chociaż czytałam wcześniej w miarę dobre opinie.) Może nie są pewni siebie i wiedzą, że wiele klientek jest niezadowolonych z ich usług i próbują się ratować? Kto ich tam wie...
ale te gorsze opinie nie o salonie OKEY tylko o jednej fryzjerce stamtąd
ja ogólnie ten salon polecam tam pracuje pan Dawid, mój numer jeden wśród fryzjerów jest jeszcze pan Grześ, ja u niego nie byłam ale moja koleżanka tak i jest bardzo zadowolona.
w salonie bardzo miła atmosfera, wszyscy sympatyczni, uśmiechnięci

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 17:55   #394
delikatna blondyneczka
Raczkowanie

ja również szczerze mogę polecić Pana Dawida, jest naprawdę świetnym fryzjerem
delikatna blondyneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 19:57   #395
meska1
BAN stały

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
ale te gorsze opinie nie o salonie OKEY tylko o jednej fryzjerce stamtąd
ja ogólnie ten salon polecam tam pracuje pan Dawid, mój numer jeden wśród fryzjerów jest jeszcze pan Grześ, ja u niego nie byłam ale moja koleżanka tak i jest bardzo zadowolona.
w salonie bardzo miła atmosfera, wszyscy sympatyczni, uśmiechnięci
Ja rowniez chcialam isc do ktoregos Pana , bo zawsze chodzilam do mezczyzn ale bylo napisane wczesniej ze Grzegorz kładzie na glowie co chce mowi , ze bedzie dobrze i nie wygląda to dobrze..i do tego jest gburowatyO Dawidzie było napisane wcześniej ze strzyże bez rewelacji i , ze kladzie cuda na glowie a po minach klientek widac ze nie sa zadowolone... wiec nie wiem do kogo ma isc.....:confus ed:
meska1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 10:57   #396
meska1
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Karidan Pokaż wiadomość
A ja byłam u Dawida i ze tak powiem ściął mnie średnio
bez rewelacji, a zdałam się całkowicie na jego sugestie

ale polecam p. Anię z tego samego salonu byłam u niej raz i chyba zostanę
A mozesz dac mi telefon do tej Ani ?
meska1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 22:42   #397
kasica_szcz
Przyczajenie

Witam drogie Panie, w zwiazku z tym ze nie moge juz czytac tych zlych opinii na temat pani Ewy z salonu Okey postanowilam podzielic sie swoja przygoda z tym salonem A wiec...pani Ewa to najmilsza fryzjerka jaka znam (a mialam doczynienia z wieloma), nie dosc ze jest przesympatyczna to do tego bardzo ale to bardzo ladnie robi wloski. Dzis wlasnie po raz trzeci bylam u tej Pani i znow sie nie zawiodlam, Bardzo dlugo rozwazalysmy kolorek i efekt jaki chcemy osiagnac, wyszlo wrecz rewelacyjnie, pani Ewa potrafi doradzic...dla mnie to urodzona fryzjerka i naprawde wie co robi!!! Wystarczy poprostu wtlumaczyc czego sie oczekuje, kobieta naprawde slucha klienta i nie robi na tzw:"odwal sie".Polecam w 100%.
kasica_szcz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 22:05   #398
madonna23
BAN stały

Ok, może trochę przegięłam...
Nie jestem pracownikiem tego Salonu i nie jestem fryzjerką ale denerwują mnie troszkę takie komentarze jak piszecie.
Piszecie dziewczyny, że personalnie nie obrażacie Pracowników z Salonu Okey ale pisząc P.Ewa, czy P.Dawid lub P.Grzegorz dajecie dowód, że jednak jest to o tych konkretnych osobach i każdy kto tam był, albo każdy kto tam chodzi wie o kim mowa...
I to jest właśnie najbardziej denerwujące!

Edytowane przez madonna23
Czas edycji: 2010-05-09 o 17:43 Powód: ...
madonna23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 22:49   #399
bossy
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Madonna dziewczyno zastanów się co ty piszesz. Krytykujesz innych za to, że kogoś krytykują po czym... robisz dokładnie to samo w tak samo pretensjonalnym stylu. A nawet gorszym, bo nikt tutaj personalnie nikogo nie obraził, że jest "pusty".

.supergirls just fly.
bossy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 12:32   #400
tallq
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madonna23 Pokaż wiadomość
Fajnie, że zalogowałam się na tym portalu. Już na samym początku widzę, że mamy do czynienia z pustymi dziewczynkami i chyba same nie wiedzą co piszą. Jeśli chodzi o Panią Ewę, jeśli masz odwagę to jej to powiedz osobiście a nie głupoty piszesz na portalu... ODWAGA TO PODSTAWA A TY JEJ NIE MASZ!!!
JEŚLI NATOMIAST CHODZI CI O ATMOSFERĘ TO TAM NIE CHODŹ!!! MI SIĘ TO PODOBA I OD WIELU LAT TAM CHODZĘ I NIE DAM POWIEDZIEĆ ZŁEGO SŁOWA NA ICH TEMAT!!! ŻAŁOSNA JESTEŚ!!!
Taka jest moja opinia o tym salonie i to ze tobie sie nie podoba to juz twój problem. Podoba ci sie? widac nie wiele ci do szczęścia potrzeba, chodź sobie tam - a może tam pracujesz, że tak cie to zabolało? Oh jak to dobrze, że właśnie teraz się zalogowałać, jesteśmy ci wdzięczne!!!Ale....dlacze go wcześniej tego nie zrobilaś? trzeba było robić reklamę salonowi...żenada
A pustych dziewczynek to szuka wśród swoich koleżanek...
tallq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 13:08   #401
mały_groszek
Zadomowienie

GG do mały_groszek

Cytat:
Napisane przez madonna23 Pokaż wiadomość
Fajnie, że zalogowałam się na tym portalu. Już na samym początku widzę, że mamy do czynienia z pustymi dziewczynkami i chyba same nie wiedzą co piszą. Jeśli chodzi o Panią Ewę, jeśli masz odwagę to jej to powiedz osobiście a nie głupoty piszesz na portalu... ODWAGA TO PODSTAWA A TY JEJ NIE MASZ!!!
JEŚLI NATOMIAST CHODZI CI O ATMOSFERĘ TO TAM NIE CHODŹ!!! MI SIĘ TO PODOBA I OD WIELU LAT TAM CHODZĘ I NIE DAM POWIEDZIEĆ ZŁEGO SŁOWA NA ICH TEMAT!!! ŻAŁOSNA JESTEŚ!!!

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Ania? Najgłupsza, najbardziej pusta fryzjerka jaką znam... Zepsuła moje piękne włosy i też niby zdałam się na Nią Cóż więcej mówić, jeśli się nie ma talentu i duszy artysty to najlepiej to zatuszować solarium i blond zniszczonymi włosami ) !!!

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

żałosne!!! wg mnie ten portal nie powinien wogóle istnieć bo dziewczyny robicie takie problemy, że głowa pęka... chodzę do Pana Grzegorza i to nie prawda, że jest gburowaty i kładzie co chce. Zawsze pyta, jaki chce mieć kolor a jeśli mamy różne zdania, zawsze wybieramy ten najlepszy wariant Na głowie miałam już mnóstwo kolorów, za każdym razem efekt był świetny i z kolejnym jeszcze lepszy Dzięki Niemu zdecydowałam się na rudy, który nigdy bym sobie nie zrobiła i teraz też taki mam i jestem szczęśliwa. Atmosfera w tym salonie jest tak świetna i tak naturalna, że wiele salonów mogłoby pozazdrościć Właściciele jak i sami fryzjerzy są pozytywnie nastawieni na każdą klientkę czy też klienta i cieszę się, że tam chodzę. A mi tylko pozostało napisać, że żal mi się robi, jak niektóre oczerniają ten salon i ich pracowników!!! Żałosne to jest i przykre!!!

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Szczotkę do włosów?! Żenada!! Trzeba jakoś klientów zdobywać skoro tak wielu uciekło po akcji z sanepidem Tak słyszałam oczywiście... Radziłabym lepiej uważać na ten salon...

Szczerze radzę pohamować ton wypowiedzi...

mały_groszek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 22:51   #402
madziara278
Raczkowanie

GG do madziara278

Witam
widzę,że jakaś nagonka się tu zrobiła na salon O`key i na jego pracowników. Spokojnie ludzie każdy ma swoje zdanie i ma prawo je wyrażać. Jednemu się tam nie podoba innemu tak.
Ja korzystałam z usług Imperium Wizażu a konkretnie p.Marka,ale byłam tam 2 razy i zrezygnowałam ponieważ nie byłam zadowolona m.in z jakości usługi oraz z cen. Nie podobało mi się w jaki sposób mnie ścina tzn nie słuchał mnie tylko robił tak jak on chciał;/ innym klientkom fryzjerzy proponowali coś do picia lub gazetę do poczytania ,a mnie p.Marek "olał" i zostawił na jakieś 1,5h (dodam że ściągałam kolor i dłuuuugo siedziałam w salonie). Takim podejściem niestety mnie zraził;/
Potem ścinałam się u p.Sylwii na Ku Słońcu- bardzo fajna babka i dobrze ścina.
Obecnie jestem pare dni po wizycie u p.Ewy w salonie O`key,która jest tu teraz widzę tematem nr 1 Powiem tak-> jestem mile zaskoczona atmosferą w tym salonie - tam personel jest naprawdę miły i nie zostawia nikogo samopas-tak jak wcześniej tego doświadczyłam. Co do umiejętności p.Ewy to uważam,że to miła i profesjonalna fryzjerka,która ma ZA dużo klasy,żeby tu się bronić wypisując same pochlebstwa na swój temat.
Dodam,że miałam naprawdę długie włosy i nie zaufałabym byle komu w obcięciu ich,ale p.Ewę poleciła mi koleżanka która była zadowolona z tego jak ją obcięła na krótko. Długo się zastanawiałam gdzie i do kogo pójść.
Ostatecznie ciesze się,że zaufałam p.Ewie bo ścięła mnie fajnie i nie uważam,że jest "miła aż mdli"- po prostu dba o klientkę. Następnym razem też się do niej umówię
A do osoby która pisze,że p.Ewa ponoć często korzysta z komputera w salonie -> a skąd to niby wiesz? Co przerywała kiedy cię strzygła i leciała do komputera?
Wyluzujcie
madziara278 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 08:23   #403
agusia2509
Przyczajenie

Witam.
Kiedyś przez parę lat chodziłam do Pani Andżeliki, która pracowała w Strefie Piękna na Wyszyńskiego.
Wyjechałam, a kiedy wróciłam okazało się, że już tam nie pracuje. A była rewelacyjna-nigdy nie musiałam mówić co chcę mieć na głowie, umiała zawsze dobrać mi fryzurkę i za każdym razem byłam strasznie zachwycona.
kiedy tam zadzwoniłam odebrał jakiś niemiły Pan i nie poinformował mnie gdzie się Pani Andżelika przeniosła.
Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć gdzie ona teraz pracuje?
agusia2509 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 17:12   #404
delikatna blondyneczka
Raczkowanie

hej dziewczyny, czy któraś z was była w salonie Masumi na Bogusława?
delikatna blondyneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 21:24   #405
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

Witam
Szukam fryzjera, który ufarbuje mi włosy na rudo. Dekolo i rozjaśnianie nie potrzebne.

Tylko mam jedno zastrzeżenie - cena max 150 zł

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul

DarkNoir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 19:04   #406
kasiagitara
Przyczajenie

Po przeczytaniu Waszych pochlebnych i niepochlebnych opinii o O'key postanowiłam... sama się przekonać A że mam w planach radykalną dosyć zmianę, to jestem ciekawa, jak to wyjdzie. Mam do Was pytanie, bo zapomniałam spytać przez telefon, a dzisiaj już zamknięte - czy w tym salonie można płacić kartą? Nigdy nie mam ze sobą gotówki, a nie wiem też, ile podjąć, tzn. ile mnie to będzie kosztować
Dzięki za pomoc.
kasiagitara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 19:09   #407
bossy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiagitara Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu Waszych pochlebnych i niepochlebnych opinii o O'key postanowiłam... sama się przekonać A że mam w planach radykalną dosyć zmianę, to jestem ciekawa, jak to wyjdzie. Mam do Was pytanie, bo zapomniałam spytać przez telefon, a dzisiaj już zamknięte - czy w tym salonie można płacić kartą? Nigdy nie mam ze sobą gotówki, a nie wiem też, ile podjąć, tzn. ile mnie to będzie kosztować
Dzięki za pomoc.
Można Płaciłam kartą

.supergirls just fly.
Stary 2010-05-24, 20:16   #408
kasiagitara
Przyczajenie

Bardzo Ci dziękuję
Podzielę się wrażeniami.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Dodam jeszcze swoje trzy grosze o moich poprzednich fryzjerach.

Przez kilka lat chodziłam tylko do jednego - do słynnego pana Mirka na Monte Cassino. Dlaczego przestałam? Po pierwsze dlatego, że mimo że chodziłam do niego, to on w zasadzie nic mi nie robił Tzn. włosy farbowała zawsze jedna z dziewczyn, myła też, bo mistrz się takimi rzeczami nie zajmuje, pan Mirek wykonywał trzy artystyczne ruchy nożyczkami i koniec, często sam nawet nie modelował, tylko też roziła to dziewczyna. A ja zapisywałam się na wizyty do niego i dużo za nie płaciłam. Jeżeli chodzi o cięcie, zawsze byłam jednak zadowolona. Któregoś razu jednak całkiem zepsuli mi kolor (blond), bo chyba zmienili farby - tak wywnioskowałam z rozmowy, dziewczyna go pytała, co ma z czym zieszać i jak, bo te są jakieś inne... Powiedziałam dość.
Potem byłam u pana Krzysztofa (to jest chyba na Jagiellońskiej, w takim Rodzinnym Centrum czegośtam), było ok.
Póżniej coś mnie podkusiło i poszłam do L'or w starej Cegielni: cięcia fajne, farba - porażka, do pierwszego mycia, włosy mocno nadniszczone, cena wysoka.
kasiagitara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 13:13   #409
Ona5
Przyczajenie

SALON OKEY i osoba ktora robila moje wlosy pani Ewa to porażka..ceny niskie bo niestaranne i złe wykonanie ....mialam miec zrobiony taki sam kolor rudy jaki mialam a zrobila ciejmny braz...??oczywiscie wine zwalila na mnie ze to ja taki kolor wybralam..a nie zauwazyla..ze mnie zapewniala ze bedzie rudy taki sam jjak mialam.!!!!!dokladnie taki sam mial byc!!!!!! chyba sie ktos przeliczyl z umiejtnosciami.....wrocil am niezadowolona..zero szacunku do klienta..mowienie z podniesionym glosem..wypraszanie?????? ???opowiesc o klientce z ktora PO zafarbowaniu lub strzyżeniu tutaj wlosow zerwał chlopak? to normalne??a gdzie jakas prywatnosc klientow?heh oby ze mna nie zerwal bo mam tez zniszczone wlosyy!!!!!!!!!!!!!!!...n ie skomentuje......za bledy sie odpowiada .to ze ktos jest sympatyczny i prawi komus komplementy jakim to ładnym sie nie jest to nie znaczy ze czlowiek nie zauważy błedów to jest zamydlanie klientom oczu ze jest ladnie superr oh ah...zero profesjonalizmu ... podsmiechujki ze ludzie pewnie konkurencja daja negatywne komentarze....teraz wiem zeee to napewno nie daje konkurencja tych komentow(faktycznie na glowach powstaja plackiii co bawii ta pania..)tylko klientki niezadowolone jak ja.napewnoooo ten salon sam sobie wypisuje tutaj pochlebstwa broniac sie..jak ktos przyjdzie niezadowolony to wyrzuca go za drzwi a 1szy wizyta byla taka milaa..!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie radze tam sie wybierać na farbowanie zwlaszcza!!

lepiej isc do studio lor albo imperium wizażu niz do pseudo salonu. zwlaszcza ze zepsula mi kolor wlosow....pomijam strzyzenie ze w ogole efektu nie widacc........za 130 zl...mi zniszczony mam kolor!!! To jakas pomyłka te studio jak zrobia wlosy to maja juz gdzies klienta!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

jak mozna zrobic taki blad ktos mmowi ze chce miec takie same rudee a zrobic mu ciemniejsze??? a obiecane byly pasemka rozjasniaczem a jak przyszlo co do czego to nagle okazaly sie zbedne!!!!!!!!!!!!!!!i zamiast rudego wyszedl ciemny braz kasztan nie wiem co to jest!!!!!!!!!!!!!jakbym chciala blond pewnie wyszly by czarne i uslyszalabym ze przeciez chcialam czarny ( a mial wyjsc blond z niego przeciez)!! NIGDY WIECEJ !!!!MASAKRA..ZAMIAST NAPRAWIC CO ZLE SIE ZROBILOO ZA TAKA CENA TO JEST KRZYCZENIE NA KLIENNTA? NIGDY WIECEJ!!!!!!!!!!!!!!!NIE POLECAMMM

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Edytowane przez Ona5
Czas edycji: 2010-05-25 o 13:54
Ona5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 18:24   #410
bossy
Zakorzenienie

Hehe, Ona, bardzo chaotyczne to wszystko co napisałaś. Mnóstwo literówek, nadmiar znaków zapytania i wykrzykników. Ciężko się to w takiej formie po prostu czyta.

A ja jutro idę do Pani Ewy. Ponownie Ja jestem akurat zadowolona. Miałam wiele lat długie włosy i u niej ścięłam na krótko. Ale rozumiem też, że niektórzy mogą być niezadowoleni. Ja z Marka też przestałam być zadowolona mimo, że nadal ma mnóstwo zadowolonych klientek.

.supergirls just fly.
Stary 2010-05-25, 19:36   #411
madziara278
Raczkowanie

GG do madziara278

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ja jestem akurat zadowolona. Miałam wiele lat długie włosy i u niej ścięłam na krótko. Ale rozumiem też, że niektórzy mogą być niezadowoleni. Ja z Marka też przestałam być zadowolona mimo, że nadal ma mnóstwo zadowolonych klientek.

Cóż podzielam zdanie koleżanki powyżej Nie wiem tylko czy mówisz tu o Marku z Imperium Wizażu? Jeśli tak to tą część zdania które napisałaś także podzielam! Czytając wpis osoby powyżej bossy stwierdzam,że musisz być nieźle wkurzona za ten kolor,ale po co od razu tyle jadu i nienawiści w Twojej wypowiedzi;/
PS. Ponoć używanie powyżej 3 wykrzykników w zdaniu świadczy o głębokiej frustracji danej osoby - więc może spokojniej bo przecież złość piękności szkodzi
Stary 2010-05-25, 22:51   #412
tallq
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madziara278 Pokaż wiadomość
Cóż podzielam zdanie koleżanki powyżej Nie wiem tylko czy mówisz tu o Marku z Imperium Wizażu? Jeśli tak to tą część zdania które napisałaś także podzielam! Czytając wpis osoby powyżej bossy stwierdzam,że musisz być nieźle wkurzona za ten kolor,ale po co od razu tyle jadu i nienawiści w Twojej wypowiedzi;/
PS. Ponoć używanie powyżej 3 wykrzykników w zdaniu świadczy o głębokiej frustracji danej osoby - więc może spokojniej bo przecież złość piękności szkodzi
Nie chcę się czepiać, ale ciekawe czy Ty byłabyś spokojna i opanowana, gdyby ktoś Ci zrobił byle co na głowie nie chce mi się wierzyć, że puściłabyś to w zapomnienie, przemilczała...
tallq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 17:40   #413
MAJKAmajka
Przyczajenie

hej ,
Płaciłam u Josepha 160zł za farbowanie+strzyżenie+mod elowanie mysle, że cena jak na taką jakość usług jest bardzo dobra polecam !
Maja

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Nie mają strony internetowej? Ile płaciłaś i za co?
płaciłam 160zł za farbe i strzyżenie
MAJKAmajka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 10:23   #414
Ona5
Przyczajenie

Chaotyczniee no oczywiscie ..ciezko sie czyta? hehe bo czytsa PRAWDAAAAAAo tym beznadziejnym salonieee.TAK SAMO WYSTAWIA SIE NEGATYWNE OPINIE JAK I POZYTYWY WIEC O CO CHODZI..mysle ze kazdy by tak zareagowal jakby ktos komus zrobil na glowieee byle co.bo nierozróznia kolorów a obiecywal cuda ze wyjdzie to samo..dalej...przychodzi sie niezadowolonym porozmawiać a fryzjer wyprasza i mówi podniesionym tonem? lęk przed krytyka>przecież tam tam taka mila jestt atmosfera i wszystko a co pózniej ? jak sie komus zniszczuy wlosy to sie umywa rączki i pokazuje prawdziwe JA..moge sie zalozyc ze to moze,, slynna" pani.Ewa jest pod tym nickiem i sie tu broni i , wypisuje sobie pochlebstwa....PISZCIE CO CHCECIE ...BO JA NIE BEDEEEE REAGOWALA SPOKOJNIE NA PSEUDO FRYZJERÓW.. NIECH SIE ZAPISUJA PIERW NA SZKOLENIE I ROZRÓZNIANIE KOLORÓW A POTEM BIORĄ DO ROBOTY!!!!! NIE POLECAMM TEGO SALONU I TO JEST NIE TLYKO MOJE ZDANIE .UDALAM SIE TAM PO PRZECZYTANIU FORUM TEZ MYSLALAM ZE NEGATYWNE OPINIE TO JAKIES BREDNIE ALE PO JEDNEJ WIZYCIE TAM WIDZE ZE LUDZIE MIELI 100% SLUSZNOSC WYDAWAC TU NEGATYWY A W SALONIE ŻALOSNIE SOBIE WMAWIAJA ZE TO PEWNIE KONKURENCJA PISZEŻALOSNE ..Tallq dzieki a zreszta ja tu weszlam zeby wydać sluszna opinie na jaka zasluzyl sobie ten salon PO ZROBIENIU MOICH WLOSOW I JEJ NIE ZMIENIE ! a nie wdawać sie w rozmowy . OSTRZEGAM innych przed salonem OKEY ..... "NIE DAJCIE SOBIE ZAMYDLIĆ, OCZU TA MILA ATMOSFERA BO PÓZNIEJ SĄ TAKIE EFEKTY NA GLOWIE.JAKIE JA MAM...POWODZENIA AZ ZNISZCZYCIE SOBIE SOBIE TAM WŁOSY.PS.daltonizm jest przeciwskazaniem do zawodu FRYZJER szkoda mi słow i czasu na wypowiedzi bo o takim salonie niewarto mówićŻAL.PL ŻEGNAM

Edytowane przez Ona5
Czas edycji: 2010-05-27 o 13:05
Stary 2010-05-27, 15:31   #415
mnizka
Przyczajenie

ona5 w 100% popieram.pani Ewa z okeya jest przereklamowana i nie zna sie na fryzjerstwie. Nie jestem z zadnej konkurencji tylko chcialam ostrzec dziewczyny zeby sie nie sugerowaly pochlebstwami na wizazu. Wierze ze moze ktos faktycznie jest zadowolony z jej uslug ale to niemozliwe ze az tyle bo babka robi masakre na wlosach. Co do innych fryzjerow z tego salonu to sie nie wypowiem bo nie sprawdzalam.
mnizka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 22:41   #416
Ona5
Przyczajenie

Dziewczyno co ty piszesz jaka przykrosc jakie zepsucie a dziwisz sieee? zrobila ci dobrze wlosy to sie cieszzz ale nie rob z niej bog wie kogo bo sa rrózne przypadki i daj sie wypowiedzieccc..co ,dziwi mnie jedno: wystarczylo ze ja jedna napisalam negatywna opinie ne temat tej PSEUDO FRYZJERKI EWKI i od razu padaja slowa: ze nie mozna zrozumiec co ja pisze? heh smieszne..bo pisze bardzo wyraznie i dosadnie o tym co ona mi zrobila TO FORUM SKLADA SIE Z POZYTYWNYCH OPINI JAK I NEGATYWNYCH TO ZE WAM ZROBILA DOBRZE WLOSY TO NIE ZNACZYYY ZE INNYM TEZ ROBI DOBRZE!!dla ciebie byla super dla mnie bez umiejetnosci farbowania i rozrózniania kolorów! NAJLEPIEJ NAPISAC KOMUS ZE JEST NIEKOMUNIKATYWNY JAK PISZE PRAWDEE BO MA PODSTAWY..

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mnizka Pokaż wiadomość
ona5 w 100% popieram.pani Ewa z okeya jest przereklamowana i nie zna sie na fryzjerstwie. Nie jestem z zadnej konkurencji tylko chcialam ostrzec dziewczyny zeby sie nie sugerowaly pochlebstwami na wizazu. Wierze ze moze ktos faktycznie jest zadowolony z jej uslug ale to niemozliwe ze az tyle bo babka robi masakre na wlosach. Co do innych fryzjerow z tego salonu to sie nie wypowiem bo nie sprawdzalam.
Wiesz MNIZKA nawet jakbys była z konkurencji to masz prawo sie wypowiedziec no oczywiscie ze sie nie zna na fryzjertswie i duzo ludzi kieruje sie pochlebstwami a potem sa rozczarowani jak Ja.moze ona sama sie broni pod nickami..jak dostaje negatywne opinie Bo dziwne ze opinie negatywne od razu uznaje za zmyslone...cos tu nie gra i nie mozna mowic ze jest super dla kazdej klientki!!!kazdy ma prawo byc niezadowolonym i wyrazic zdanie!

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Nie weszlam tu zeby sie sprzeczac z tymi ktorym dobrze zrobila wlosy..ale bez przesady trzeba sie liczyc z tym ze innym zrobila byle co z włosami!!!wiec ta fryzjerka rewelacja nie jest i po raz setny nie polecam bo ma tu pare nickow i samaa sobie pisze pochlebstwa! nie warto tu wchodzic i dyskutowac o kims tak nieprofesjonalnym bez wiedzy ! a zatem POZDRAWIAM

Edytowane przez Ona5
Czas edycji: 2010-05-28 o 08:04
Stary 2010-05-28, 08:31   #417
anna2344
Przyczajenie

Ona 5 zgadzam sie z Tobą... salon O'Key jest niewartty zeby tam chodzic a fryzjerka Ewa nie zna się na rzeczy mi też kiedys zrobiła siano z włosów ..reklamuje cuda na stronie profesjonalizm..kameralna atmosfera faktycznie bo fryzjerzy chodza tam ubrani jak po dworze zero ubrania roboczego wiec haloooo gdzie my tam mamy profesjonalistówGosik 2 chyba masz problemy ze zrozumieniem.że ta baba dziewczynie i innym zepsula fryzuryPiszesz ze zalezy jej na zepsuciu opini tej fryzjerki bo jej wlosy zepsula?? a Tobie na czym zalezy na zrobieniu z kogoss Boga ?bo ci kawke herbatke zrobila oczka zamydliła a ty juz w siódmym niebie ?hmm spójrz realnie..na to najlepiej zatajać prawde o salonie no ale to normaaaa..Ludzie mysla ze jak jednej zrobi super to inny beda chodziccc jak oneee zadowolone dolaczam sie do osób niepolecajacych to studio! wyjdziecie w gorszym stanie niz przyszliscie! dość tej reklamy i lania wody !
anna2344 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 11:14   #418
kaska222
Moderator

Ona5 vs anna2344 nie musisz specjalnie zakladac konta i robic off topa w tym wätku. Prosze nie pisac röwniez drukowanymi literami bo zle sie czyta.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 11:22   #419
madziara278
Raczkowanie

GG do madziara278

Cytat:
Napisane przez Ona5 Pokaż wiadomość

Nie weszlam tu zeby sie sprzeczac z tymi ktorym dobrze zrobila wlosy..ale bez przesady trzeba sie liczyc z tym ze innym zrobila byle co z włosami!!!wiec ta fryzjerka rewelacja nie jest i po raz setny nie polecam bo ma tu pare nickow i samaa sobie pisze pochlebstwa! nie warto tu wchodzic i dyskutowac o kims tak nieprofesjonalnym bez wiedzy ! a zatem POZDRAWIAM

Nie każdy musi się z Tobą zgadzać i to jest racja. Jedni mogą być zadowoleni z usług p.Ewy inni nie i to jest całkowicie normalne. Zresztą to forum powstało po to by polecic lub odradzic fryzjera w Szczecinie Nie można mieć samych pozytywów,ale nie rozumiem jednego- Skąd wiesz ,że p.Ewa ma tu pare nicków i sama sobie poprawia opinie? A może ma tu ktoś inny pare nicków żeby zepsuć jej tą opinie? Bo dziwnym trafem nagle pojawiło się tyle nowych osób.
Ja byłam zadowolona jak mnie ścięła,ale na temat farbowania wypowiedzieć się nie mogę. Współczuje Ci zniszczonych włosów i rozumiem złośc i rozczarowanie, ale może dajcie już spokój i oczyśćmy atmosferę na tym forum,bo robi się to forum na temat p.Ewy a nie o to tu chodziło żeby na kogoś nagonkę robić Pozdrawiam
Stary 2010-05-28, 14:58   #420
karineczka88
Przyczajenie

witajcie wszystkie panie. moj pierwszy post, ale jest on wymuszony niebywala potrzeba nowego ciecia i dobrego koloru na glowie!! przeczytalam wszystkie posty. postanowlam isc do p. Dawida z O'key, ale niestety terminy sa na lipiec co mnie strasznie wkurzylo.... dlatego postanowilam sie zapytac:

1. czy do niego zawsze tak dlugo sie czeka?
2. czy do innych stylistow z tego salonu rowniez?
3. do kogo w takim razie isc? bo z tego co widze, to caly salon jest ok, a ja nie moge sie zdecydowac czy p. Ewa czy p. Grzegorz? dodam, ze jestem gotowa na wlosy krotkie, obecnie mam za ramiona i boje sie oddac je byle komu dziekuje z gory za odp.
karineczka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości