Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-30, 09:36   #571
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie

Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Agrafki Pokaż wiadomość
również jest to moja pierwsza wypowiedź na tym forum choć korzystam z porad na nim umieszczanych.
Tak samo jak confessions byłam w salonie Hair Factory w Szczecinie i skorzystałam z promocji z Groupona. Trafiłam do pana Rafała. Muszę przyznać, że jeżeli chodzi o mycie głowy i czesane włosów to byłam zadowolona i to wszysko. Później było już tylko gorzej. Jak poprzedniczka na rewelacje nie liczyłam, ale gdyby nie to, że sama zagadałam pana Rafała jaka fryzura mniej więcej mnie interesuje to skończyło by się chyba na samym czesaniu. Ponad to miałam wrażenie, że pan Rafał nie dokońca wiedział gdzie jest i co się do okoła dzieje, nie mówiąc już o tym co ma robić. Miała być fryzura do ramion wycieniowana z długą grzywką a zafundował mi obcięcie włosów pod linikę. Moja mama też tak by mnie ścieła : założyła by garnek na łeb i obcieła to co wystaje, efekt taki sam.

w tym samym czasie była inna klientka. Została obsłużona przez właściciela i cóż nie dośc, że miała dobór koloru faby i fryzury a także prady to jeszcze zaproponowano jej kawę. Widać klienci korzystający z rabatu są klientami drugiej kaegorii i najlepiej by się nie pokazywali i nie zawracali 4 liter pracownikom salonu którzy co chwilę gdzieś wychodzili.

tak więc po 2 godzinach wyszłam z niesmakiem i pytaniem który fryzjer poprawi to coś na mojej głowie. Zdecydowanie nie polecam!

A CZEGO SPODZIEWALAS SIE ZA TAKIE PIENIADZE?
Nie oszukujmy się czy za dobrego fryzjera czy za dobre kosmetyki do pielegnacji wlosów trzeba trochę zapłacić, rzadko kiedy niska cena idzie w parze z jakością

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 00:56   #572
Agrafki
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
A CZEGO SPODZIEWALAS SIE ZA TAKIE PIENIADZE?
Nie oszukujmy się czy za dobrego fryzjera czy za dobre kosmetyki do pielegnacji wlosów trzeba trochę zapłacić, rzadko kiedy niska cena idzie w parze z jakością
35 zł kosztowała wizyta w Hair Factory po 50% rabacie a w Lor studio w CH Gryf płaci się 45 bez żadnych rabatów i ma się obsługę na wysokim poziomie wraz z poradami sytylisty. Różnica w kwocie tylko 10 zł a w jakości ogromna.

Przy okazji, fryzurę poprawiłam w małym zakładzie fryzjerskim i zapłaciłam 20 zł. Dobra dopasowana fryzura w 45min. Cóż czasem trzeba nauczyć się na błędach.
Agrafki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 16:44   #573
IvonaMM
Raczkowanie

Hej
A ja mam pytanko odnośnie usług fryzjerskich p. Anny Graf (pl. Żołnierza). Czy któraś z Was korzystała może z salonu tej Pani?

P.S. Mam długie włosy, dość gęste i niegrzeczne (niby proste ale się falują). Muszę je prostować, żeby jakoś wyglądały, ale zazwyczaj dla wygody i oszczędności czasu związuję gumką - ale to żadne uczesanie. Chcę zrobić sobie loki ale takie "duże". Doradźcie gdzie i za ile mogłabym to zrobić? Jak wygląda taki zabieg? Czy mając loki muszę je jakoś specjalnie pielęgnować i układać? Jak później ich się pozbyć, żeby znów mieć "proste" włosy? Czy osoby, które robiły sobie loki były zadowolone, czy to po prostu jest niszczenie włosów?

Czekam na Wasze opinie.
IvonaMM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 12:09   #574
aaaniulkaaa
Przyczajenie

Witam czy może się ktoś wypowiedzieć na temat salonu Frysooria. Kupiłam kupon na Grouponie i mam zamiar zrealizować go już wkrótce .
Może któraś z forumowiczek korzystała z usług w tym salonie?
aaaniulkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 16:50   #575
Malinkaa7
Raczkowanie

Nie polecam p. Marka, ktry pracowal w Imperium wizazu a obecnie ma swoj salon na slaskiej. Kiedys do niego chodzilam i bylam zadowolona a z biegiem czasu bylam coraz mniej zadowolona, bo najzwyczajniej w swiecie przestal sie przykladac do swojej pracy. Nie mowiac o tym ze potrafi sie umowic z klientka i nie przyjsc na termin.
Obecnie szukam jakiegos dobrego fryzjera, ktory potrafi sam dobrac odpowiednia fryzure.
Malinkaa7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 00:44   #576
Joasiajo
Przyczajenie

hej Malinka,
moze Ty napiszesz tutaj wszytskim gdzie dokladnie jest ten salon na slaskiej i jak sie nazywa
Bo zauwazylam po innych wpisach, ze to jakas tajemnica, podawany jest jego numer a jak juz ktos pyta o inne namiary to bez odzewu.

Ja ponawiam pytanie odnosnie salonu keune w szczecinie, czy ktoras z Was tam chodzi?
jestem ciekawa bardzo odpowiedzi. Slyszalam rozne opinie i sama juz nie wiem co myslec.
Joasiajo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 06:45   #577
Deidra
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Joasiajo Pokaż wiadomość
Ja ponawiam pytanie odnosnie salonu keune w szczecinie, czy ktoras z Was tam chodzi?
jestem ciekawa bardzo odpowiedzi. Slyszalam rozne opinie i sama juz nie wiem co myslec.
Ostatnio przechodziłam przez koszmar wyboru fryzjera i powiem Ci tylko, że podczas mojego wywiadu u koleżanek z pracy przewinęła się ze dwa razy ta nazwa, ale ani razu w pozytywnym aspekcie... Nie do końca dowiedziałam się z jakiego powodu, ale rzeczywiście tam nie wylądowałam, chyba też ze względu na to, że cen też nie mają najmniejszych no i nikt jakoś nie chciał tego polecić..
Polecam osobiście panią Teresę z Imperium Nie wiem czy ktoś już o niej pisał, ale mnie i koleżankę ścięła bardzo ładnie, szczególnie, że nie miałam za bardzo pomysłu, a znajoma znowu taki, którego jeszcze nigdy nie zrealizowała u żadnego fryzjera a teraz też wyszła zadowolona.
Deidra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 18:11   #578
efcia90
Zadomowienie

Ja osobiście polecam p. Jolę z salonu urody "Kameleon" na Kopernika uratowała moje zniszczone, spalone włosy bez drastycznego cięcia. Myślałam, że stracę z 10-15cm na długości a ścięte zostało max 2cm, z przodu więcej zniszczonych więc więcej cm, ale wcale na długości nie widać, a włosy są całkiem inne. Zapłaciłam 50zł.
Stary 2011-01-20, 13:00   #579
justa963
Raczkowanie

Dziewczyny ratunku:/ koleżanka wczoraj pofarbowała mi odrosty.....miał być piękny rudy kolor a wyszła czerwono-pomarańczowa marchewka!!!! okropieństwo bardzo was proszę polećcie mi kogoś kto uratuje moje biedne włosy
justa963 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 13:24   #580
Joasiajo
Przyczajenie

Sebastian Zając ponoc uratowal niejedna juz katastrofe na glowie poszkodowanych Ja osobiscie u niego nie bylam, ale tak slyszalam.
Nie jest tez ponoc tani..

ooo wlasnie sobie przypomnialam, ze to Ty kiedys tak bronilas dawida...wiec moze niech on Cie uratuje ja bym nie ryzykowala

Dziewczyny a ktora byla kiedys u Mariusza z Masumi na Boguslawa, kiedys pracowal w Keune.
Prosze o opinie.
Pozdrawiam,

Edytowane przez Joasiajo
Czas edycji: 2011-01-20 o 13:26
Stary 2011-01-22, 20:19   #581
Malinkaa7
Raczkowanie

P. Marek z Imperium Wizazu pracuje w swoim salonie na slaskiej, a dokladniej w solarium Aspendos i nie wiedze powodu dla ktorego mialaby by to byc tajemnica. Chyba ze sie przeniosl, ale ostatnio byl wlasnie tutaj.

Ja sie osobiscie wybieram do pana Adama z House of Beauty, ktore jest polecany na roznych forach. Jakos nie znalazlam jeszcze o nim zlych opini i nie jest drogi.
Malinkaa7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 12:45   #582
Koliber713
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Joasiajo Pokaż wiadomość
Sebastian Zając ponoc uratowal niejedna juz katastrofe na glowie poszkodowanych Ja osobiscie u niego nie bylam, ale tak slyszalam.
Nie jest tez ponoc tani..

ooo wlasnie sobie przypomnialam, ze to Ty kiedys tak bronilas dawida...wiec moze niech on Cie uratuje ja bym nie ryzykowala

Dziewczyny a ktora byla kiedys u Mariusza z Masumi na Boguslawa, kiedys pracowal w Keune.
Prosze o opinie.
Pozdrawiam,
. Ale z ciebie zgryzliwa osoba.Nabijasz sie z kogos kto chce by uratowano jego wlosy i odsylasz z kpina do konkretnego fryzjera ktorego obrobilas i obrzuciłaś błotem.Czy to nie ty szukasz kogos kyo pieknie zrobi twoje blond wlosy.Czemu nie idziesz do fryzjerow ktorych wychwalalas na tym forum tylko dalej skaczesz z kwiatka na kwiatek?
Koliber713 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 15:51   #583
Joasiajo
Przyczajenie

Koliber o co Tobie generalnie chodzi?
to, ze chodze do Piotra K. to inna sprawa i zawsze bede go polecac...ale wszyscy wiedza, ze ma dlugie terminy - dlatego dziewczynie, ktora zepsula sobie wlosy poradzilam Sebastiana Zajaca bo to byla dla niej pilna sprawa a nie sprawa, ktora moze czekac 3 miesiace! A slyszalam, ze Sebastian uratowal juz kilka osob z podobnymi problemami!
A o Dawidzie wspomnialam bo wczesniej dziewczyna go wychwala - a skoro jest jego stala klientka to moze przyjalby ja poza kolejka..ja go odradzam i zawsze bede.Ale skoro ona go chwali to smialo! (i nie obrzucalam go zadnym blotem tylko wyrazilam swoja opinie o nim wczesniej!)

To Ty jestes zgryzliwa.. i przypominam to forum o fryzjerach i fryzjerstwie! a nie forum psychologiczne!

Edytowane przez Joasiajo
Czas edycji: 2011-01-24 o 15:54
Stary 2011-01-25, 20:19   #584
justa963
Raczkowanie

Zgadzam się z Tobą Koliber!!!
To,że wychwalałam Dawida nie oznacza,że ma mnie przyjąć bo ja tak chce tu i teraz to pierwsza sprawa, druga twoją złośliwość potwierdza tekst w stylu"z dobrego serca poleciłam Ci Sebastiana Zająca, popełniłam błąd....itp"jak słusznie zauważyłaś forum jest fryzjerskie i mogłabyś sobie darować komentarze między wierszami.Chcesz kogoś pouczać zacznij od SIEBIE!!!Bo jak już tak wnikliwie analizować to Ty kłócisz się tu z wszystkimi narzucając swoje zdanie...
a włosy uratowała mi Marzenka Baranowska, i jestem jej bardzo za to wdzięczna!Świetna robota
Stary 2011-01-25, 22:30   #585
Novas
Przyczajenie

A ja sie w 100% zgodze z Joasiajo!
dziewczyna podejmuje watki o roznych fryzjerach, chce znac opinie o roznych fryzjerach a Wy na nia naskakujecie bo skrytykowala tylko jeden salon na tym forum - Studio Okey - ktore zreszta i ja odradzam!!!

A tak swoja droga to ostatnio przyjelam do pracy dziewczyne, ktora raz tez byla u Dawida i go nie poleca. takze wyluzujcie Koliber i Justa bo ja nie widze nic zgryzliwego w postach tej Joasi.
wy jestescie za to jakies nabuzowane!
a juz w ogole dziwie sie tobie Justa- widac, ze joasia szczerze polecila Ci tego Sebastiana calego.
Pozdrawiam was wszystkie.
Novas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 19:28   #586
Sweet Baby
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Novas Pokaż wiadomość
dziewczyna podejmuje watki o roznych fryzjerach, chce znac opinie o roznych fryzjerach a Wy na nia naskakujecie bo skrytykowala tylko jeden salon na tym forum - Studio Okey - ktore zreszta i ja odradzam!!!

A tak swoja droga to ostatnio przyjelam do pracy dziewczyne, ktora raz tez byla u Dawida i go nie poleca. takze wyluzujcie Koliber i Justa bo ja nie widze nic zgryzliwego w postach tej Joasi.
a juz w ogole dziwie sie tobie Justa- widac, ze joasia szczerze polecila Ci tego Sebastiana calego.
A ja jestem zdegustowana wcześniejszymi wypowiedziami Joasiajo, jej wysmiewaniem innych fryzjerów, których klientką nie była ( za to ja jestem, i do tego zadowoloną ), nabijaniem się z innych i zgryźliwą złośliwościa Nova Ty masz klasę i kulturę krytyki, której Joasiajo niestety brakuje.
Sweet Baby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 21:46   #587
kaska222
Moderator

Cytat:

Sama ze soba sie zgadzasz przypominam o Regulaminie.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 22:07   #588
justa963
Raczkowanie

Cytat:

Nie komentuje hehe

z innej beczki a była któraś może u Agnieszki Szylar i może o niej coś powiedzieć?Ja byłam raz byłam zadowolona z efektu,moja znajoma natomiast nie...

Edytowane przez justa963
Czas edycji: 2011-01-26 o 22:10
Stary 2011-01-26, 22:29   #589
Koliber713
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Sama ze soba sie zgadzasz przypominam o Regulaminie.
Ale zenada!!!Joasiajo i Nova to ta sama osoba!!!Nawet moderator sie zorientowal!!!Loguje sie pod dwoma nikami udaje niezadowolone klientki i obrabia Dawida i Ewe i zgadza sie sama ze swoimi komentarzami zalosne!!!Joasiajo czy Nova ( jak wolisz) idz do psychiatry i nie zasmiecaj klamstwami tego forum !!!Zalosna jestes !!!justa zobacz jak Joasiajo czyli Nova zdemaskowal moderator.To ta sama osoba.Pisze negatywy o Okeyu juz wiadomo ze to jakas konkurencja tego salonu.Komus bardzo zalezy na oczernieniu calego salonu a szczegolnie Dawida i Ewy.No ale z tego co sie juz zorientowalam do nich czeka sie najdluzej!!!A skoro konkurencja ich zwalcza to cos znaczy. I tak nasza droga Joasiajo czyli Nova bedzie niepocieszona zanim znow zaloguje sie pod innymi nikami i bedzie udawac niezadowolone klientki...Zenada!!!

Edytowane przez Koliber713
Czas edycji: 2011-01-26 o 22:42
Koliber713 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 21:12   #590
justa963
Raczkowanie

hej, no właśnie widzę jak "nieszczęśliwie" została zdemaskowana sama siebie broniła....a teraz cisza
miała tyle do powiedzenie tak szydziła a teraz jej głupio?
i dobrze!

a ja ponawiam pytanie czy któraś z Was dziewczyny była u Agi Szylar....z tego co pamiętam ma zakład przy Activie
Stary 2011-01-31, 21:10   #591
00karolina00
Raczkowanie

Ja nie byłam juz parę dobrych lat u fryzjera. Teraz marzy mi się pewien odcień blondu i strasznie się boję. Już mi kiedyś jeden wyciachał włosy, że wyglądałam jak idiotka. Nie wiem który fryzjer jest w stanie zrobić mi taki kolor. Który fryzjer jest naprawde dobry przede wszystkim w farbowaniu?
I żeby był facet
Polećcie kogoś. Co myślicie o salonach Masumi, Keune, Yes, Okey?

A może pan Marcin ze strefy piękna?

nie wiem no !
I proszę o jakąś opinię od klientek a nie fryzjerów,którzy udają klientów i robią sobie autoreklamę (myślą, że nikt się nie kapnie). W ogóle straszne chamstwo panuje. Słyszałam, że teraz fryzjerzy dzwonią ze swoich salonów do konkurencji i umawiają się na strzyżenie, po czym oczywiscie nie przychodzą! Konkurencja ma mniej terminów i traci klientów i pieniadze! straszne prostactwo,a wiem to od samej fryzjerki...

Edytowane przez 00karolina00
Czas edycji: 2011-01-31 o 21:30
00karolina00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 11:48   #592
justa963
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 00karolina00 Pokaż wiadomość
Ja nie byłam juz parę dobrych lat u fryzjera. Teraz marzy mi się pewien odcień blondu i strasznie się boję. Już mi kiedyś jeden wyciachał włosy, że wyglądałam jak idiotka. Nie wiem który fryzjer jest w stanie zrobić mi taki kolor. Który fryzjer jest naprawde dobry przede wszystkim w farbowaniu?
I żeby był facet
Polećcie kogoś. Co myślicie o salonach Masumi, Keune, Yes, Okey?

A może pan Marcin ze strefy piękna?

nie wiem no !
I proszę o jakąś opinię od klientek a nie fryzjerów,którzy udają klientów i robią sobie autoreklamę (myślą, że nikt się nie kapnie). W ogóle straszne chamstwo panuje. Słyszałam, że teraz fryzjerzy dzwonią ze swoich salonów do konkurencji i umawiają się na strzyżenie, po czym oczywiscie nie przychodzą! Konkurencja ma mniej terminów i traci klientów i pieniadze! straszne prostactwo,a wiem to od samej fryzjerki...
z facetów mogę Ci polecić tylko Dawida z Okey'a ale nie widziałam osobiście jak robi blondy....za to widziałam jak wychodzą one słynnej obgadywanej pani Ewie z tego samego studia i jak dla mnie super!Mogę Ci też polecić studio Cayenne gdzie pracuje p. Ewa i ona robi przepiękne blondy
Stary 2011-02-05, 19:14   #593
kathrin555
Przyczajenie

zdecydowanie nie polecam salonu okey wyszlam z tego salonu z gorszym kolorem niz weszlam. A ta Pani fryzjerka to po prostu jest az cyniczna. Stwierdzila ze kolorek jest bardzo piekny tyle tylko dlaczego kazda inna osoba z moich znajomych twierdzila tak jak ja ze jej kolorek jest beznadziejny. a co najlepsze sama umowila mnie jeszcze na wizyte na ktorej oczywiscie juz sie nie pojawilam.okey zdecydowanie nie polecam
kathrin555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 20:12   #594
efcia90
Zadomowienie

I co, założyłaś konto tylko po to, żeby napisać tę recenzję nt. salonu Oke'y ?
Stary 2011-02-06, 08:39   #595
kathrin555
Przyczajenie

Dokladnie tak. Moze komus ta opinia okaze sie pomocna. Musze dopisac iz moja siostra takze skorzystala z uslug tego salonu no i efekt byl taki iz musiala ratowac sie farba ze sklepu zeby pokryc to co jej ta Pani narobila na glowie.To ze ktos jest bardzo mily to akurat w tym zawodzie niewystarczy.NIE POLECAM SALONU OKEY!!!!!!!!!!!!SZKODA WŁOSÓW I PIENIEDZY
kathrin555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 19:07   #596
Nikaragu
Przyczajenie

Witam,
Widzę, że tu nie lada dyskusja na temat p.Ewy z Okeya rozgorzała. Zastanawia mnie tylko dlaczego o innych fryzjerach tyle się nie pisze? Ktoś tu chyba jednak podsyca temat...
Nie lubię wygłaszać negatywnych komentarzy, ale po dłuższym namyśle stwierdziłm, że napiszę. Otóż pani Ewa jest rzeczywiście miłą osobą, może i się stara i chce dobrze, ale niestety dobra nie jest-szczególnie jeśli chodzi o farbowanie. Namawiała mnie z uporem maniaka do pewnego, nietwarzowego dla mnie odcienia blondu. (jestem typową zimną blondynką). W końcu uległam i...się załamałam. Jakiś paskudny złotawo-rudawy blond z jasnymi refleksami- no tragedia jakaś. Wyglądałam jak stara baba, a kolor powodował, że wydawałam się czerwona na twarzy.Przyszłam na poprawkę i to był błąd!! Wyszłam ze zniszonymi rozjaśniaczem, biało-żółtymi włosami i do tej pory końcówki mam w strasznym stanie. Na takie zniszczone włosy nawet ciemna farba nie dawała rady, bo po 2 tyg. znowu wyłaził mi żółty kolor. Sama fryzura też mi się nie podobała, bo zarzekałam się, że nie chcę boba, no i z bobem wyszłam.
Myślę że w Szczecinie jest na pewno sporo lepszych fryzjerów- z drugiej strony może inne osoby były zadowolone- każdy ma inny gust i czego innego od fryzjera oczekuje.
A wiecie co jest najciekawsze? Że włosy uratowała mi pani Ewa, ale już z zupełnie innego niepozornego salonu na Pomorzanach na Legnickiej- profesjonalna fryzjerka, pracująca na dobrych kosmetykach i słuchająca klienta. Poza tym ma podejście długofalowe i jakąś wizję tego, co robi. Świetna do zapuszczania włosów! Co po moim fatalnym bobie robię już od roku...
Nikaragu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 20:40   #597
Sweet Baby
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Nikaragu Pokaż wiadomość
Witam,
Widzę, że tu nie lada dyskusja na temat p.Ewy z Okeya rozgorzała. Zastanawia mnie tylko dlaczego o innych fryzjerach tyle się nie pisze? Ktoś tu chyba jednak podsyca temat...
Nie lubię wygłaszać negatywnych komentarzy, ale po dłuższym namyśle stwierdziłm, że napiszę. Otóż pani Ewa jest rzeczywiście miłą osobą, może i się stara i chce dobrze, ale niestety dobra nie jest-szczególnie jeśli chodzi o farbowanie. Namawiała mnie z uporem maniaka do pewnego, nietwarzowego dla mnie odcienia blondu. (jestem typową zimną blondynką). W końcu uległam i...się załamałam. Jakiś paskudny złotawo-rudawy blond z jasnymi refleksami- no tragedia jakaś. Wyglądałam jak stara baba, a kolor powodował, że wydawałam się czerwona na twarzy.Przyszłam na poprawkę i to był błąd!! Wyszłam ze zniszonymi rozjaśniaczem, biało-żółtymi włosami i do tej pory końcówki mam w strasznym stanie. Na takie zniszczone włosy nawet ciemna farba nie dawała rady, bo po 2 tyg. znowu wyłaził mi żółty kolor. Sama fryzura też mi się nie podobała, bo zarzekałam się, że nie chcę boba, no i z bobem wyszłam.
Myślę że w Szczecinie jest na pewno sporo lepszych fryzjerów- z drugiej strony może inne osoby były zadowolone- każdy ma inny gust i czego innego od fryzjera oczekuje.
A wiecie co jest najciekawsze? Że włosy uratowała mi pani Ewa, ale już z zupełnie innego niepozornego salonu na Pomorzanach na Legnickiej- profesjonalna fryzjerka, pracująca na dobrych kosmetykach i słuchająca klienta. Poza tym ma podejście długofalowe i jakąś wizję tego, co robi. Świetna do zapuszczania włosów! Co po moim fatalnym bobie robię już od roku...
Jasne ze rozgorzala dyskusja tylko , ze to ty czyli jedna i ta sama osoba loguje sie pod roznymi nazwami-nickami i dyskutuje sama ze soba oczerniajac salon Okeyi jego fryzjerow .Jak zostaje zdemaskowana przez opiekuna strony-moderatora znow sie loguje i udaje niezadowolone klientki..ha...ha...

Ha ..chyba znow Joasiajo czyli Nova albo jak kto woli Nikaragu, Kathrin555 znow zaczyna .....Ty to masz dziewczyno samozaparcie..!!!

Jak jużkiedys pisalam jestem stala klientka Ewy i do tego bardzo zadowoloną. Nic z opini Nikaragu nie jest prawdziwe!!! Juz 4 razy bylam klientka Pani Ewy wiec wiele zaobserwowałam. No a zarzucic jej ze na sile robi cosna sile na glowie czego klient nie chce to TOTALNA BZDURA! Podczas moich wizyt zawsze ma rozne pomysły i propozycje ale z uporem powtarza mi , ze OSTATECZNA DECYZJA nelezy do mnie , bo to JA mam być zadowolona a nie ona. Siedzac z farba widze ze podobnie postepuje z innymi klientkami. Nie robi im nic czego one nie chcą.Wiec upor maniaka to ma chyba ktos , kto ciagle się tutaj loguje pod nowymi Nickami i wypisuje same BZDURY !!!

Ciekawe komu one maja służyć??
Sweet Baby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 21:00   #598
Nikaragu
Przyczajenie

Oj, oj...typowa wypowiedź osoby z personelu salonu OK, którą bolą negatywne komentarze.
Stary 2011-02-06, 21:08   #599
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

Ten wątek jest coraz bardziej żenujący...

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul

DarkNoir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 21:37   #600
Nikaragu
Przyczajenie

dark noir,
zgadzam się z Tobą, jest żenujący. Ale każdy ma prawo do wypowiedzi, ja starałam się nie "nadawać" tylko opisać sytuację. Zastanawia mnie tylko taka zaciekła obrona pani Ewy przez wizażankę. Poza tym widzę, że nie ma sensu nic tu pisać
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości