Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-02, 16:04   #631
anadiomene
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej Dziewczyny.Chciałam się umówić do p.Marka na farbowanie (blond)-kilka razy już u niego byłam, kolor zawsze mi pasował.Faktem jest,że za pierwszym razem dużo włosów mi wypadało-jak nigdy. Mając włosy brązowe zachciało mi się blondu, ale p.Marek stwierdził,że nie zaczniemy zmiany od szaleństw i ostrego rozjasniania -mam włosy cienkie,delikatne.mimo tego, jak zaczelismy od ciemnego blondu to zaczely wypadac. no cóż.Ale wracającdo tematu.Dzwonie do niego i slysze, ze przykro, ale niemozliwe jest umowienie sie do niego, poniewaz wyjechal do Poznania(Lipa straszna, przyzwyczailam sie do niego, bylam zadowolona z blondu, a on wzial i wyjechal sobie...eheh;;;musze ! ! !isc gdzie indziej,ale nie wiem do kogo sie udac.I tu apel-doradzcie kogos,prosze. Nie chce zmiany koloru-bo mam ladny ,ale strasze juz odrostami:/kolezanka wspominala o p.Josephie.Przegladajac Wasze posty natknelam sie na studio Cayenne. ? ??
anadiomene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 10:41   #632
mjkk3
Przyczajenie

osobiście w nigdy nie byłam w tym studio, ja oststnio byłam w Okeyu u P. Dawida, jego moge polecić. Ja mam pasemka nie wiem jak nakłada cały kolor, chociaż przedemną była pani, której robił kolor ale miała nakładany jakiś ciemny brąz, burgund. ładnie wyglądała po wszystkim, to może i bląd ładnie zrobi.
mjkk3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:47   #633
fergilka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mjkk3 Pokaż wiadomość
osobiście w nigdy nie byłam w tym studio, ja oststnio byłam w Okeyu u P. Dawida, jego moge polecić. Ja mam pasemka nie wiem jak nakłada cały kolor, chociaż przedemną była pani, której robił kolor ale miała nakładany jakiś ciemny brąz, burgund. ładnie wyglądała po wszystkim, to może i bląd ładnie zrobi.
mjkk3 ile płaciłaś za pasemka u P. Dawida? ja mam włosy średniej długości, troszkę za ramiona.

Ja odliczam już dni do środy, bo nie mogę już patrzeć na moje włosy, myje je codziennie, aby zmyć jak najbardziej ten ciemny rudy blond

Nie wiem właśnie czy nie zdecyduję się też na pasemka, podobno moda na nie wraca
Stary 2011-03-03, 21:05   #634
justa963
Raczkowanie

ja na razie chodzę do cayenne bo zachciało mi się blondu i stopniowo rozjaśniam na razie jest ok i mam nadzieje, że z efektu końcowego będę zadowolona bo niestety ten odcień który sobie wymyśliłam ciężko jest złapać od razu....widziałam kilka klientek były zawsze zadowolone i sama muszę powiedzieć, że wg mnie fajnie miały ścinane, modelowane i farbowane włoski także dla mnie na plus

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

u P. Dawida zapłacisz max 150zł za pasemka wg mnie
justa963 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 15:18   #635
Pani Stomatolog
Przyczajenie

GG do Pani Stomatolog

Ostatnio byłam u Pana Dawida i cena wzrosła do 60 złotych ...
Pani Stomatolog jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 13:05   #636
kowal8805
Przyczajenie

Witam

Czy znajde w szczecinie lub okolicach , drobrego Fryzjera Styliste Meskiego ?CHcialbym kogos kto dobral dobra fryzure , kogos kto sie zna na rzeczy
kowal8805 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 08:25   #637
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

Cytat:
Napisane przez kowal8805 Pokaż wiadomość
Witam

Czy znajde w szczecinie lub okolicach , drobrego Fryzjera Styliste Meskiego ?CHcialbym kogos kto dobral dobra fryzure , kogos kto sie zna na rzeczy
W Imperium Wizażu jest stylistka męska. Szczerze polecam ścinała długie włosy mojego TŻ na krótka męską fryzurę babka jest genialna
Justyna Mielnik

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Czy ktoś z Was był w salonie Frysooria?
Niedługo idę wykorzystać kupon z groupona

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul

DarkNoir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 08:34   #638
muffinka90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
W Imperium Wizażu jest stylistka męska. Szczerze polecam ścinała długie włosy mojego TŻ na krótka męską fryzurę babka jest genialna
Justyna Mielnik

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Witam panie, mieszkam od niedawna Szczecinie i tez szukam dobrego meskiego fryzjera (moj TZ jest pod tym wzgledem dosc wymagajacy) bardzo prosilabym o info i orientacyjna cene (interesuje mnie bardziej okolica centrum) pozdrawiam serdecznie

"I ślubuję Ci...''

moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 20:56   #639
alocha11
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Justyna Mielnik

We Frysoori byl ktos , kto tutaj pisał wczesniej niezbyt pochlebną opinię. Sama jestem ciekawa tego salonu i oini innych -jak tam jest.
alocha11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 12:48   #640
Pani Stomatolog
Przyczajenie

GG do Pani Stomatolog

Gdyby któraś z pań odkryła fryzjera, który ścina tak samo ładnie jak Pan Dawid ze studia OK tylko jego cena za ścięcie jest znacznie niższa to byłabym wdzięczna z umieszczenie informacji, gdzie można skorzystać z usługi takiego Pana
Stary 2011-03-18, 14:46   #641
delikatna blondyneczka
Raczkowanie

dziewczyny, czy któraś z was była kiedyś u p.Marcina Rudiuka? on pracuje w salonie Artmasters. Macie jakieś doświadczenia?
delikatna blondyneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 22:47   #642
justa963
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Pani Stomatolog Pokaż wiadomość
Gdyby któraś z pań odkryła fryzjera, który ścina tak samo ładnie jak Pan Dawid ze studia OK tylko jego cena za ścięcie jest znacznie niższa to byłabym wdzięczna z umieszczenie informacji, gdzie można skorzystać z usługi takiego Pana
z tym może być ciężko....ja u wielu fryzjerów byłam i żaden nie ściął mnie tak fajnie jak Dawid
Stary 2011-03-20, 09:09   #643
LaraKraft
Przyczajenie

Polecam Ego na Chodkiewicza. Znaczy Pana Dariusza. Ja jestem bardzo zadowolona za cięcie 30 a pasemka 130 .
LaraKraft jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 11:23   #644
mjkk3
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez LaraKraft Pokaż wiadomość
Polecam Ego na Chodkiewicza. Znaczy Pana Dariusza. Ja jestem bardzo zadowolona za cięcie 30 a pasemka 130 .
Czy to Ego ma coś wspólnego z dawnym EGO z Traugutta???

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani Stomatolog Pokaż wiadomość
Ostatnio byłam u Pana Dawida i cena wzrosła do 60 złotych ...
Ta cena to wzrosła za co??? Cięcie czy farba??? i kiedy byłaś??
mjkk3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 19:46   #645
eloania
Zadomowienie

UWAGA - zdecydowanie odradzam salon fryzjerski MATRIX w takiej malej uliczce, nie pamietam jaka to, to jest od jagiellonskiej w bok taka mala uliczka. moze i kosmetyki maja dobra, ale obsluga beznadzieja. oceniam obsluge na zero. poszlam bo chcialam sie dowiedziec o trwale prostowanie wlosow, pani zamiast mnie zachecic i opowiedziec o usludze - stwierdzila ze po takim zabiegu bede wygladac jak cytuje; topielica i ogolnie od samego poczatu byla na nie nie nie, mimo ze nic mi nie przedstawila o tej metodzie odrazu stwierdzila ze jest nie dla mnie. na koniec ocenila mnie na taka co to napewno mnie nie stac na taka usluge. dobrze wiem jakie sa ceny dowiadywalam sie kiedys w innych miejscach. nie powiedziala tak doslowie ale na to wyszlo. kto tak traktuje klientow jak bym wiedziala gdzie to bym chetnie wniosla jakas skarge.

btw, pare dni temu wyblam w salonie loreal na slonecznym w gryfie,pani mi wszystko opowiedziala i nie widziala zadnych przeciwskazan zebym sie poddala takiej usludze.

Edytowane przez eloania
Czas edycji: 2011-03-21 o 20:07
eloania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:08   #646
justa963
Raczkowanie

Belle Femme- był tam ktoś?????
Stary 2011-03-25, 15:13   #647
Pani Stomatolog
Przyczajenie

GG do Pani Stomatolog

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Ta cena to wzrosła za co??? Cięcie czy farba??? i kiedy byłaś??[/Q]
Miesiąc temu. Zwykłe ścięcie.
Stary 2011-03-25, 18:12   #648
dzeminka
Przyczajenie

Ja jakiś czas temu byłam u Dawida z Okeya i byłam meeega zadowolona. Strzyżenie fantastyczne, mycie fantastyczne, pierwszy raz w życiu ktoś zrobił mi taką grzywkę wreszcie jak chciałam... A włosy trzy miesiące po wizycie wciąż układają się dobrze. Także serdecznie polecam, a sama na pewno jeszcze tam wrócę...

A co sądzicie o salonie: Studio Fryzur Ewy Bączkowskiej na Bandurskiego? Była któraś z Was? A może ktoś zna jakąś fryzjerkę z tego salonu?
dzeminka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 10:31   #649
aga0101
Przyczajenie

Cool Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Novas Pokaż wiadomość
hej laski niezla sie tu dyskusja wywiazala.
p. Magdy nie znam z imperium, wiec sie nie wypowiem, za to do Kmiecika chodze od 3 lat. i musze przyznac, ze to jest cudotworca, wychodze od niego zawsze zadowolona, to fakt nie jest tani ale 350 zl jeszcze u niego nigdy nie zaplacilam!!!! to jakies bzdury ktos tu wypisuje! jakas antyreklama czy cos!
Piotr to najlepszy fryzjer w szczecinie, wiem co pisze bo mam troche lat i wiele salonow w szczecinie odwiedzilam.
powiem wam, ze jego fryzury wygladaja z klasa, widac, ze to jakis dobry fryzjer scinal , farbowal i czesal.
Robi tez fryzury ekstrawaganckie ale to po uzgodnieniu z klienka.
Ewki z okeja nie kojarze, wiec nic nie napisze, u fryzjera dawida bylam raz i niestety nie wyszlo mu farbowanie moich ciemnych wlosow (mialam dwa kolory - na glowie, na koronie inny braz a na dole jakis kasztanowy, pracownice moje smialy sie , ze sama sobie wlosy chyba pofarbowalam idac po taniości).
pozdrawiam Was dziewuchy!

Caly czas sie zastanawiam jakim fryzjerem jest ten Dawid?
Tutaj jest takie zamieszanie ...Raz piszecie dobrze raz żle...
Czy warto do niego isc?
aga0101 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 12:01   #650
Pani Stomatolog
Przyczajenie

GG do Pani Stomatolog

Pytasz się czy warto.. Powiem tak - nie farbowałam włosów u p. Dawida, więc na ten temat się nie wypowiem. Jeśli chodzi o ścinanie to jestem zadowolona. Każdy mi się pyta gdzie się ścinałam, bo bardzo ładnie mi się włosy układają. Wiadomo, że zależy co się komu podoba
Stary 2011-03-29, 14:54   #651
justa963
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aga0101 Pokaż wiadomość
Caly czas sie zastanawiam jakim fryzjerem jest ten Dawid?
Tutaj jest takie zamieszanie ...Raz piszecie dobrze raz żle...
Czy warto do niego isc?
ja go polecam, mi farbował i byłam zadowolona
Stary 2011-03-29, 18:42   #652
kasia_b1
Przyczajenie

GG do kasia_b1
Question Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do klientek Imperium Wizażu. Kupiłam sobie teraz Groupona do tego salonu i nie bardzo wiem do kogo się zapisać. Kogo polecacie ? Zależy mi na tym, żeby fajnie wycieniować włosy ( nie schodząc przy tym z długości) i zrobić grzywkę. Kto według Was będzie do tego najlepszy ?

Witam! Ja podobnie - wybieram się do Imperium Wizażu i zależy mi jedynie na nieznacznym podcięciu włosów i wymodelowaniu... Do kogo się zapisałaś?? I jakie wrażenia??
kasia_b1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 22:05   #653
alocha11
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Ancia_m Pokaż wiadomość
Witam

Oj nie chciałam się odzywać ponownie, bo widzę że tu się niezłe wojenki niekiedy toczą ale chciałam powiedzieć jedną rzecz. Często jest tak, że nie wszystkim przypasuje ten sam fryzjer, mam przykłady z własnego doświadczenia: 1) wysłałam swoją Mamę do fryzjerki, która swego czasu robiła mi cudnie włosy - mojej Mamie popaliła włosy, przez długi czas włosy wychodziły także garściami,a kolor był straszny, a mi było mega głupio. 2) sama się wrobiłam, kuzynka zapisała mnie do swojej fryzjerki, która robiła jej przecudnie włosy, a mi wyszła totalna kupa, jakbym na czarne włosy nałożyła Joanne z kiosku...

Myślę, że najlepiej dawać jakieś wskazówki dotyczące fryzjerów u których byłyśmy, pozwólmy każdemu mieć swoje zdanie. W końcu każdy ma inny gust i to co dla jednych jest super extra, dla innych jest tandetne albo nie do przyjęcia...

Odnośnie Dawida, sama się skusiłam po przeczytaniu zachwytów, co prawda mi nie przypasował - nie wiem, czy na szybko chciał... ( za nic nie chciał mi zrobić refleksów na włosach, choć miałam kłaczki w dobrej kondycji), więc narzucił mi na głowę kolor jaki miałam (oczekiwałam przed wizytą super zmiany, a wyszłam jak przyszłam:/)...
Moje włoski delikatne z tendencją do falowania niestety obciął okropnie - po 5 minutach wywijały się i żyły swoim życiem, co zdarza mi się nieczęsto po wizycie u fryzjera...
Przyznam jedno, że włoski po farbowaniu miałam w tak samo dobrej kondycji jak przed, ale co z tego jak za 130zł na włosach do karku oczekiwałabym fryzury, która będzie się dobrze układała do następnego strzyżenia.
Może innym Dawid będzie odpowiadał, ja do niego nie wrócę

Szukam dalej swojego fryzjera co by poznał się na moich włosach

Dziewczyny mialam ochote isc tez do Dawida , ale pare opini jak ta powyzej mnie powsztrzymaloSa ma juz nie wiem , ktore sa prawdziwe a ktore nieTutaj panuje taki metlik i sama nie wiem co jest prawdą a co nie
Jak sie skusze podziele sie swoimi doswiadczeniami.
Stary 2011-03-30, 15:59   #654
Zeila
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasia_b1 Pokaż wiadomość
Witam! Ja podobnie - wybieram się do Imperium Wizażu i zależy mi jedynie na nieznacznym podcięciu włosów i wymodelowaniu... Do kogo się zapisałaś?? I jakie wrażenia??
Hej, jestem zapisana na piątek. Z racji, że nie wiedziałam do kogo się zapisać to idę do osoby do której pasował mi termin-wypadło na pana, bodajże ma na imię Marek i nazwisko jakoś na "ch". Sorry, ale nie pamiętam :P
Jak wrócę to na pewno zdam relację. A jak ktoś wie o kogo może mi chodzić i już niego był to też proszę o opinię.
Zeila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 22:09   #655
kasia_b1
Przyczajenie

GG do kasia_b1

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
Hej, jestem zapisana na piątek. Z racji, że nie wiedziałam do kogo się zapisać to idę do osoby do której pasował mi termin-wypadło na pana, bodajże ma na imię Marek i nazwisko jakoś na "ch". Sorry, ale nie pamiętam :P
Jak wrócę to na pewno zdam relację. A jak ktoś wie o kogo może mi chodzić i już niego był to też proszę o opinię.
Czekam na relację
Stary 2011-04-02, 14:17   #656
efcia90
Zadomowienie

Dziewczyny, czy któraś z was robiła blond u Dawida z O'key ? Niecały rok temu robiłam dekoloryzację z czerni na blond w domu i końcówki mam w odcieniu ciemniejszego blondu a im wyżej tym jaśniejszy. No i mam małe placki jaśniejsze, zapisałam się do niego na wyrównanie koloru i zastanawiam się, jak się sprawdzi.
Stary 2011-04-03, 20:51   #657
Zeila
Raczkowanie

Byłam w piątek w Imperium Wizażu, obcinał mnie pan Yesus Ramires i generalnie jestem zadowolona. Pan Yesus jest bardzo sympatyczną osobą, choć słabo mówi po polsku i na początku bałam się że mnie nie zrozumie i jakoś źle obetnie, ale wszystko było w najlepszym porządku. Odradził mi zrobienie grzywki, ładnie wycieniował włosy. Wcześniej, tak jak jest napisane na gruponie zrobił maskę na ciepło z l'oreala, w tym czasie dostałam herbatę i spokojnie mogłam poczytać gazety, więc atmosfera bardzo pozytywna. Dlatego osobom, które tak jak ja chcą obciać włosy, bez szaleństw jak najbardziej polecam. A, i co ważne, nie chciałam schodzić z długości włosów, i bardzo się tego bałam że znowu moje zapuszczanie pójdzie w łeb, ale p. Yesus tak jak się umawialiśmy obciął z długości tylko ten 1 cm
Zeila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 16:24   #658
kasia_b1
Przyczajenie

GG do kasia_b1

Bardzo dziękuję za informacje!!
Stary 2011-04-07, 21:21   #659
ladejla
Przyczajenie

Dziewczyny zdecydowanie odradzam FRYSOORIE na Wojska Polskiego,

w salonei nie posiadaja dyfuzora-wiec o naturalnych lokach mozecie zpaomniec,
fryzjerka nawet nie wiedziala, czy posiadaja dyfuzor jak ja poprosiłam zeby mi wysuszyla na niego wlosy,
poza tym strzyzenie nie jest rewelacyjne i wlosy nie ukladaja sie po nim zbyt dobrze,

laska nawet z farba nie potrafila doradzic i powiedzieć w ktorej bedzie mi najlepiej.

ZDECODOWANIE NIE!

poza tym kurz na podlogach i akcesoria wygladaja jakby byly z kiosku obok

ODRADZAM!
ladejla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 22:52   #660
alocha11
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ladejla Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdecydowanie odradzam FRYSOORIE na Wojska Polskiego,

w salonei nie posiadaja dyfuzora-wiec o naturalnych lokach mozecie zpaomniec,
fryzjerka nawet nie wiedziala, czy posiadaja dyfuzor jak ja poprosiłam zeby mi wysuszyla na niego wlosy,
poza tym strzyzenie nie jest rewelacyjne i wlosy nie ukladaja sie po nim zbyt dobrze,

laska nawet z farba nie potrafila doradzic i powiedzieć w ktorej bedzie mi najlepiej.

ZDECODOWANIE NIE!

poza tym kurz na podlogach i akcesoria wygladaja jakby byly z kiosku obok

ODRADZAM!

To juz wiem gdzie nie isc.!!!
Ktos wczesniej tez pisal tutaj niezbyt pochlebnie o salonie Frysoria, po tym jak skorzystal z Groupona znizkowego i
Zauważyłam , ze Ci ktorzy maja duzo klientow nie ogłaszają sie na Grouponie bo i tak dlugo sie do nich czeka nawet bez zniżek.
A salony w, w ktorych swieci pustkami robia wszystko aby do nich ktos przyszedł z wyjatkiem podwyzszania jakości usług

ppzdrowienia dla wszystkich
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości