Apel do dziewczyn.. nie rozjasniajcie wlosow!!!!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-08, 16:16   #31
prowokacja17
Zadomowienie

GG do prowokacja17
Dot.: Apel do dziewczyn.. nie rozjasniajcie wlosow!!!!!!!

Zgłasza się następna która prawie wyłysiała z powodu rozjasniania. Wynikalo to jednak z mojej glupoty poniewaz co 2 miesiace chodzilam di fryzjera na rozjasnianie wlosow ,nie stosujac przy tym zadnych odzywek. Wlosy wypadaly mi jak szalone ,mialam siano i nie wygladalo to zbyt pieknie. Teraz wogule nie maluje wlosow ,jednak koncowki dalej mam zniszczone -pozostalosci blondu
Stary 2007-02-08, 16:27   #32
nicolaaa
Rozeznanie

Ja sie niestety nie zgodze poniewaz farbuje wlosy juz od niecalych 3 lat na jasny blond, z tym ze pierwsze farbowanie mialam u fryzjerki i kilka nastepnych. Teraz od tamtego czasu mam jedna stala farbe i stosuje ja w rownych odstepach czasu, za kazdym razem gdy myje wlosy nakladam odzywke i musze powiedziec ze wlosy mam mieciutkie. Byly bardzo zniszczone jak je prostowalam ale od momentu gdy skonczylam z prostownica juz nie mam takiego problemu i sa od niedawna takie fajne sypkie jak mam zawsze u fryzjera.
Wydaje mi sie ze jest to indywidualna sprawa jak nasze wlosy zareaguja na farbe. Chociaz nie twierdze ze farba nie niszczy wlosow, bo na pewno tak nie jest.

nicolaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 17:56   #33
redrose89
Zadomowienie

GG do redrose89

Ja mam podobnie jak nicolaaa Też już od paru lat farbuję włosy i nie narzekam na nie Co prawda to są pasemka z dwóch kolorów, ale i tak na całych włosach. Robię je minimum co 2-3 miesiące. Używam cały czas tych samych farb. W trakcie każdego mycia włosów używam maseczkę (wcześniej odżywkę), bo efekt po niej jest po prostu rewelacyjny - mam mięciutkie, lśniące włosy i mało co po nich widać, żeby były farbowane tj. zniszczone.

redrose89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 18:29   #34
porcelanka
Raczkowanie

ja uwazam ze decydując sie na farbowanie powinno sie uzywac dobrych kosmetyków (farb, odżywek, maseczek) ja notorycznie cos robie z wlosami- a to brąz a to blond, trwała, znowu brąz, pasemka, blond itd itp Wszystko oczywiście w dużych odstępach czasu, pierwszy raz ufarbowalam wlosu w wieku 14 lat sama rozjaśniaczem w lazience a mamie próbowalam wmówić ze to od plukania w rumianku Teraz stan moich wlosów jest dobry, nie wypadaja nie łamią się aczkolwiek mogly by bardziej blyszczec Od osmiu miesiecy mam na wlosach platynke i pki co nie ciągnie mnie juz do ciemnego. Al w moim przypadku sprawdza się powiedzenie "nigdy nie mów nigdy"
porcelanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 18:56   #35
emiki
Raczkowanie

ja mam taki ciemny blond i robie pasemka platynowe, mam bardzo fajną fryzjerke ktora robi mi to b. dobrze. Ostatnio próbowałam przejść na naturalny ale po prawie trzech miesiącach nie wytrzymałam i musiałam znowu odwiedzić frzyzjerke, ale nie żałuje. Zeby włosy mi sie nie niszczyłu uzywam odzywki ktorej dostalam od frzyzjerki! myslalam o calym zafarbowaniu na platyne ale sie troche boje :P
emiki jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości