brak gladkosci po depilatorze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-05, 12:39   #1
lalinkaaa
Raczkowanie

brak gladkosci po depilatorze

hej, pewnie zaraz dostane reprymende, ze wyszukiwarka nie gryzie.cos tam po niej szperalam ale przyznaje bez bicia ze w tej chwili nie mam czasu na to, by ja szczegolowo przeszukiwac.problem mam taki, ze dzis po paru latach znow postanowilam sprobowac depilatora.no i nogi mam cale w czerwonych krostkach ale gladkie wcale nie sa, wlosow nie widac ale w odczuciu nogi sa takie, jak nastepnego dnia po goleniu tj taka szczecinka w dotyku.rozumiem, ze zostaly urwane a nie wyrwane, tylko co zrobic by tak sie nie dzialo? moze to kwestia trzymania depilatora?albo dlugosci wlosow przeznaczonych do depilacji? bardzo prosze o odp bo nie wiem czy sie bawic tym dalej czy nie pogodzic sie znow z maszynka....
lalinkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 13:26   #2
Emilia1
Zakorzenienie

Dot.: brak gladkosci po depilatorze

to czesty problem, najczesciej trzeba "dopiescic" skore maszynka jesli zalezy Ci na super gladkiej skorze, poporostu tak sie dzieje ze sie urywaja wloski, ciepla kapiel rozszerza ujscia mieszkow wlosowych przez co latwiej wloski wychodza probowalas juz takiej metoduy?
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 17:27   #3
Akszeinga
Zadomowienie

Dot.: brak gladkosci po depilatorze

Ja proponuje dzień wcześniej zrobić peeling aby wygładzić skórę i ułatwić włoskom wydostanie się. Problem w tym że pęsety które są w depilatorze i łapią malutkich włosków choć podobno to zależy od modelu.

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 01:13   #4
SummerGirl
BAN stały

Talking Dot.: brak gladkosci po depilatorze

Mam również depilator ale użyłam go jeden raz bo gdy zobaczyłam moje nogi w tych krostkach
W instrukcji jest opisane iz należy trzymać depilator prostopadle do kierunku wzrostu włoska i nalezy skórę naciągnąc jedną ręką żeby mniej bolało...
Słyszałam o pillingu że pomaga i o ciepłej kąpieli, ale moja koleżanka używa depilatora od dwóch lat i nadal na jej nózkach widze te krostki....
Nie wiem właściwie dlaczego zachwycają się tymi depilatorami, być może rzeczywiście po pewnym czasie włoski odrastają słabsze i jest ich mniej..ale ile trzeba się namęczyc...i te wrastające włoski
nie wiem czy przyzwyczaiłabym się do tych krostek i tego swędzenia.
Może kiedyś spróbuję ale narazie wolę moją golarkę
Tobie życzę powodzenia
SummerGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości