To wina alkoholu??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-02, 19:56   #1
dzidzia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 65

To wina alkoholu???


Od ok.3 miesiecy lecze sie na tradzik i musze przyznac,ze bylo juz bardzo dobrze...do czasu...po andrzejkach stan mojej skory bardzo sie pogorszyl,zwlaszcza czolo(praktycznie tak,jek przed leczeniem).Czy to przez alkohol???Czy moze leki przestaly dzialac???Czy mozliwe,ze jestem uczulona na alkohol???
dzidzia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-02, 20:52   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: To wina alkoholu???

Alkohol może zaostrzyć stan trądziku (nie jest to jednoznacznie potwierdzone , podobnie jak dieta, u niektórych osób pogorszenie wyglądu cery wywołuje np. czekolada a u innych ostre przyprawy, u niektórych osób alkohol może pogorszyć stan cery). Może być również tak ,że zaistniały inne czynniki wpływające na stan Twojej skóry.Trudno to ocenić. Jeśli nic się nie zmieni na lepsze to wybierz się ponownie do dermatologa. Czy oprócz leków miałaś polecone witaminy,mikroelementy?St osowane były antybiotyki (wewnętrznie ,zewnętrznie)?
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-02, 21:33   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: To wina alkoholu???

Byc moze przebywalas takze w zadymionych papierosami pomieszczeniach co takze moglo pogorszyc sprawe.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-02, 21:46   #4
dzidzia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 65
Re: To wina alkoholu???

Dermatolog nie zapisywal mi zadnych witamin i antybiotykow.Sama zas uzywalam masci z antybiotykiem,ale tylko w okolicach ust,poniewaz wystapilo podraznienie(kupilam bez recepty-Tribiotic).Staram sie zazywac witaminy,ale seriami,teraz pije tylko "Kubusie".Czy powinnam kupic np.Dromin lub Wyciag ze skrzypu polnego-to dziala????
dzidzia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-02, 21:50   #5
dzidzia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 65
Re: To wina alkoholu???

Faktycznie,dym bardzo szkodzi mojej cerze,ale akurat ostatnio bylo towarzystwo niepalace...dzieki i pozdrawiam!!!
dzidzia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-02, 21:54   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: To wina alkoholu???

Ciezko zapewnic w 100% ze zadziala na pewno, w kazdym stosowane w normalnych dawkach na pewno nie zaszkodza. Wg moich obserwacji dziala, ja np lykam codziennie witaminki i antyoksydanty. Niektorzy twierdza, ze tego typu preparaty dzialaja bardziej na nasza podsiwadomosc niz w rzeczywistosci, ja jednak stoje po stronie tych wierzacych w efekekt takich preparatow, dlatego polecam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.