Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-02-22, 13:14   #3181
SOLANGE002
Raczkowanie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Dzis znowu padlo na Ambre Sultan S.L " zaciagam " sie dodatkowo Arabie (moze bedzie wieczorkiem do kolacji..)
SOLANGE002 jest offline  
Stary 2007-02-22, 13:21   #3182
kasiahan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kijanka Pokaż wiadomość
Kasiahan, bardzo się cieszę, że polubiłaś Un Bois Vanille.
A już się martwiłam, że ta wanilia Cię zniechęci. Ja także zapodaję ją sobie na noc
Polubilam, polubilam Szczegolnie wieczorem, jest jakas taka uspokajacaja
Tak jak wanilli w innych zapachach nie trawie, tak ta Lutkowa jest mistrzowska i ma piekna drzewna baze Co prawda zmienilabym troche "stosunek" tej wanilli do drzewa, ale i tak nie spodziewalam sie, ze jakiekolwiek waniliowe perfumy mnie zachwyca. Wiecej szczegolow juz niedlugo w odpowiednim watku

Dzis Smok - dzien czwarty

kasiahan jest offline  
Stary 2007-02-22, 13:34   #3183
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Zagorsk
psycha jest offline  
Stary 2007-02-22, 13:35   #3184
majashih
Raczkowanie

GG do majashih

hypnotic poison ale w minimalnej ilosci aby nikogo nie zadusic. Oddzielam sie od pogody szaliczkiem z tym zapachem
Stary 2007-02-22, 13:43   #3185
demonik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA Pokaż wiadomość
No, Monika prowadzi bujne życie towarzyskie - wraca do formy, znaczy się I ten dresik i lakier - wiśnia w czekoladzie!
Iiiii tam, zaraz życie towarzyskie. I to bujne . Przyjmuję gości w poziomie, bezwstydnie się przy nich wyleguję. Dresik nie jest ani seksowny, ani "trendy" (z bawełny i bez pasków ), ale za to obszerny w "talii", która obwodem zrównała się z moim brazylijskim zadkiem . Krótko mówiąc - brzuch mam spory, choć ciąża dość wczesna, ale to podobno indywidualna sprawa. No a ten lakier nieszczęsny nijak się ma do mojego domowego image'u, ale to taka namiastka wampa .

Codziennie rano oglądam z wielką przyjemnością powtórkę jednego z moich ulubionych seriali - "Przystanku Alaska". Niedawno doktor Fleischman miał randkę (powiedzmy) z Maggie O'Connell i stwierdził, że pięknie pachnie. Zapytał, czy to Eternity, a Maggie odparła, że Caleche Hermesa .

Ja dziś nie pachnę niczym, nie miałam ochoty.

Cytat:
Napisane przez Tristan Pokaż wiadomość
Co do Moni, także się cieszę że się dobrze czujesz Trzymaj się słonko
Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Demoniku, jak miło Cię tu widzieć
Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Demoniku .
Dziękuję .

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Dziewczyny u Was też tak mocno sypie? Jest pięknie
U mnie sypie, mocno zawiewa i wiruje. Zrobiły się śmieszne zaspy .

demonik jest offline  
Stary 2007-02-22, 13:43   #3186
agnyska81
Zakorzenienie

U Was dziewczyny śnieg? Ojojoj, to i pewnie tutaj też dotrze.
A w temacie: Innocent. Wieczorem mam ochotę na coś cięższego i słodkiego. Już marzę...
agnyska81 jest offline  
Stary 2007-02-22, 13:48   #3187
LeToy
Raczkowanie

Very Irresistible

mocne
LeToy jest offline  
Stary 2007-02-22, 13:49   #3188
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
U Was dziewczyny śnieg? Ojojoj, to i pewnie tutaj też dotrze.
A w temacie: Innocent. Wieczorem mam ochotę na coś cięższego i słodkiego. Już marzę...
u mnie sypie że az sąsiadów nie widzę, płatki wielgachne jak 30 ml falszki !!!

mulier jest offline  
Stary 2007-02-22, 13:49   #3189
khy
Zadomowienie

OI - musze ja sobie odczarowac - ostatnio uzywalam jej na wszystkie wieksze imprezy (Sylwester i tym podobne ;-)) ) i zaczela mi sie kojarzyc wylacznie z ciezkim kacem ;-))).
khy jest offline  
Stary 2007-02-22, 14:01   #3190
Toccata
Zadomowienie

Cytat:
No pewnie, pewnie ...w górach..wypoczywamy z Ósmym Pasażerem na karku, co by go od okrutnej pani "weteryniarz" odstresować..
Piękne atrakcje, Toccato.."falisty krajobraz"..a może i przy okazji "kura, kaczka, koń..droga na Ostrołękę".
A ja za to oglądałam wczoraj w TV "Sens życia według Monty Pythona" i "Nóż w wodzie", nie po raz pierwszy i nie z "fallicznym krajobrazem" za oknem, ale..było fajnie
Nie nie, Ósmy Pasażer nadal jest poddawany stresom w Warszawie, coby proces odchudzania przebiegał efektywniej Podobnie jak jego rudy kolega. Efekty zresztą już widać Rude jest tak wściekle, że wypłaciło łapą Panu A w sumie te racje żywnościowe nie zostały jakoś drastycznie zmniejszone, załamka.

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Dziś odważnie weszłam w chmurkę Ogródka Śródziemnomorskiego i jak na razie dobrze nam razem. Na dodatek pomalowałam paznokcie lakierem w kolorze ciemnej wiśni - pięknie komponuje się z moim brązowym dresikiem .

M.
Szaleje nasz Demonik Dresik, krwisty lakier, no no
Mnóstwo całusków.

Cytat:
Ehh..doczłapałam do domu "z miasta" i tak całą drogę nie mogę się nadziwić - jak to możliwe, że niektóre osoby pracują tam, gdzie według mnie pracować nie powinny.
Byłam w Marinnaud (nie wiem czy dobrze napisałam słowo) ponieważ chciałam sobie przypomnieć Diorellę, która kiedyś bardzo mi się podobała i myślałam,że przypomnę sobię Anglomanię, bo miło wspominam testy.

No i wchodzę, pytam grzecznie czy jest może Diorella, a pani "obsługująca" mnie i komputer przy okazji mówi "A jakia marka?"
Mało co mnie dziwi, ale przyznam, że mnie zaskoczyła. Mówię "Dior, stary zapach"..
Ona - "Nie znam"
Ja - "Aha..szkoda, to może jest Anglomania V.Westwood..?
Ona - "Przykro mi, ale też nie znam"

Myślałam, że oszaleję, było mi po prostu głupio za jej niekompetencję i zaczęłam jakieś głupoty gadać, że pewnie przez internet można je kupić i w ogóle..a pani "Tak, tak na Allegro może, a te perfumy to chyba ich już nie produkują, tej Diorelli"
Podziękowałam za jej czas i poszłam, ale do tej pory czuję się...dziwnie.
O paniach z perfumerii możnaby napisać opasłe tomiszcze. Mi się ostatnio przydarzyło coś takiego.
Pytam pni o Anglomańkę. Pani że nie ma. Ja się nie dziwię, no bo i czemu w warunkach ograniczonej dystrybucji.
Za chwilę przychodzi pan i w toku rozmowy wychodzi, że Anglomańka jest, a jakże. Mówię panu żeby mi odłożył i lecę do bankomatu.
Wracam i znowu jest pani. Mówię jej uprzejmie, że pan mi Anglomanię odłożył. Pani idzie w zaparte, że takich perfum nie ma. Ja, że może by do szafeczki zajrzała. Pani w czeluściach gmera, wyciąga czerwone pudełko i gromi mnie niczym Zeus. A to Westwood jest a nie Anglomania.

Z opadniętymi rączkami zapłaciłam i poszłam. W stanie totalnej prostracji.

Dziś... cholera, czym ja pachnę? Mam taki wszawy dzień, że nawet nie pamiętam, co na siebie wylałam. Ale mikre było i już nic nie czuję
Stary 2007-02-22, 14:17   #3191
rachela
Zakorzenienie

Moniko, powyleguj się i za mnie
Ściskam ciepło Ciebie i brzuszek

Toccato, tak z ciekawości, gdzie dorwałaś Anglomanię?

Szczerze mówiąc, to dopiero teraz zaczęłam pachnieć.
Wstałam z typowymi dla mnie objawami nerwicy (mętny wzrok i mina a la "gdzie jest miska/sedes/cokolwiek na co mogę rzucić pawia"); mdliło mnie dobrych kilka godzin. No cóż, jutro nieszczęsna ustna mikrobiologia, więc to i tak dobrze, że dopiero dzisiaj mnie trafiło.
Chłop mnie musiał z łóżka wyganiać, bo nie miałam najmniejszej ochoty przez ten mróz pchać się na wf... Właśnie podziwiam trzy kremowe róże, które od niego dostałam (stuknęły nam 3 lata) i zastanawiam się, czy liczba róż za rok też będzie adekwatna do rocznicy Boże, co za debilizmy mi po głowie chodzą
No nic, na szczęście na judo przyszło 5 osób, więc W. nas zwolnił w cholerę. Żyję.
Brodząc w cudownych zaspach, pilnując żeby mi łba nie urwało, doczłapałam na wydział żeby dowiedzieć się czegokolwiek o praktykach... Trochę mnie przeraziły tematy prac (badanie przenikania leków przez śluzówkę, budowa sztucznych kości, otaczanie cewników/rurek do tracheotomii odpowiednimi przeciwbakteryjnymi polimerami uwalniającymi leki, a wszystko trzeba samemu kombinować i oczywiście rzadko kiedy coś wychodzi... ). No nic, jak nie na IChiPie, to będę żebrać o miejsce na PANie

Pachnę Mańką. Dzisiaj owoce z kadzidłem, ten zapach chyba oszalał!

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-02-22, 15:13   #3192
vril
Zakorzenienie

Zielakiem Les Belles - Nina Ricci
i sniegiem...
i ptasim mleczkiem...
i pomrocznoscia jasna, bo wlasnie zauwazylam, ze pol dnia chodze w skarpetkach nie od pary (w dodatku kolorem sie roznia)...
vril jest offline  
Stary 2007-02-22, 15:43   #3193
kokakola
Zakorzenienie

dzis NR For Her edt
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline  
Stary 2007-02-22, 15:55   #3194
AliceTigra
Raczkowanie

Talking Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Pur Blanca... zapach utrzymuje się od rańca rewelacja
AliceTigra jest offline  
Stary 2007-02-22, 16:03   #3195
tulipanka
Zakorzenienie

odważyłam się pachnieć dzisiaj cukrowymi różami, czyli Ghost klasyk. Już odparował i chyba dobrze
A wieczorem chyba się wybiorę na "Pachnidło" ale nie wiem czy dam radę czymkolwiek w tym kinie pachnieć...

a na nadgarstkach (weszłam do Sephory, łaziłam w tą i spowrotem, Flowerbomb Extreme tester pusty, Agenta Maitresse nie było wcale przetestowałam cokolwiek, z nadzieją, że może coś mnie zachwyci) Max Mara - już prawie przestała pachnieć, ale i tak mi się zupełnie nie podobała i Charme La Perla - słodkie, duszne, pudrowe róże, ale mają w sobie bardzo miłą, piżmową nutę. Co jakiś czas mogę powąchać nadgarstek, ale gdybym miała nosić na sobie chyba by mi głowa pękła
tulipanka jest offline  
Stary 2007-02-22, 16:12   #3196
secco
Zadomowienie

Paskudna pogoda,leje deszcz,zimno,brr
Na poprawę humoru In love again

Moniko-pozdrawiam i ściskam,cieszę się,iż jest ok
secco jest offline  
Stary 2007-02-22, 16:13   #3197
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Madness - jak to miło wykończyć jakąś flaszkę, szczególnie, że od roku ta jest pierwsza

Co tam, że to była miniturka

Kate, ucałuj synka, a Ty Demoniku pogłaskaj ode mnie swój brzuch

A ja dziś mam chu...steczkowy dzień
Muszę szukać nowej pracy, bo w tej prędko zwariuję, to więcej niż pewne ...
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-02-22, 16:30   #3198
daigee
Zadomowienie

Cytat:
odważyłam się pachnieć dzisiaj cukrowymi różami, czyli Ghost klasyk. Już odparował i chyba dobrze
A wieczorem chyba się wybiorę na "Pachnidło" ale nie wiem czy dam radę czymkolwiek w tym kinie pachnieć...
Przedwczoraj dotarła do mnie miniaturka tego Ducha Ładny jest ale też jakoś nie mogę się do niego mprzekonać...
Na Pachnidło jeśli masz okazję to idź koniecznie!

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Iiiii tam, zaraz życie towarzyskie. I to bujne . Przyjmuję gości w poziomie, bezwstydnie się przy nich wyleguję. Dresik nie jest ani seksowny, ani "trendy" (z bawełny i bez pasków ), ale za to obszerny w "talii", która obwodem zrównała się z moim brazylijskim zadkiem . Krótko mówiąc - brzuch mam spory, choć ciąża dość wczesna, ale to podobno indywidualna sprawa. No a ten lakier nieszczęsny nijak się ma do mojego domowego image'u, ale to taka namiastka wampa .

Codziennie rano oglądam z wielką przyjemnością powtórkę jednego z moich ulubionych seriali - "Przystanku Alaska". Niedawno doktor Fleischman miał randkę (powiedzmy) z Maggie O'Connell i stwierdził, że pięknie pachnie. Zapytał, czy to Eternity, a Maggie odparła, że Caleche Hermesa .

Ja dziś nie pachnę niczym, nie miałam ochoty.
Dziękuję .

U mnie sypie, mocno zawiewa i wiruje. Zrobiły się śmieszne zaspy .
Dresik musi być A sexy jest na pewno i nie próbuj nas tutaj zwodzić... Czy jest różowy jak u Paris ?

A wiesz, że nawet ktoś tu się wypowidał na temat tej sceny z "Przystanku Alaska".
Ja pamiętam ten serial, bo w moim okresie dziecięcym - jakieś 8 lat temu to był prawdziwy hit I do dziś pamiętam odcinek o wyścigach psich zaprzęgów

tak nawiasem mówiąc to u mnie na podwórku spokojnie można teraz taki wyścig urządzić Niech-ten-śnieg-przestanie-padać!
Stary 2007-02-22, 16:41   #3199
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Przedwczoraj dotarła do mnie miniaturka tego Ducha Ładny jest ale też jakoś nie mogę się do niego mprzekonać...
Na Pachnidło jeśli masz okazję to idź koniecznie!
ale miniaturkę tego w błękitnym wysokim flakonie czy tego w kształcie księżyca?
pójdę na Pachnidło, sama niestety bo wszyscy znajomi już byli niestety

Cytat:
tak nawiasem mówiąc to u mnie na podwórku spokojnie można teraz taki wyścig urządzić Niech-ten-śnieg-przestanie-padać!
ale ale, jaki śnieg we Wrocławiu ino deszcz dzisiaj padał, ale w sumie wszystko jedno, śnieg czy deszcz, i tak źle i tak niedobrze
tulipanka jest offline  
Stary 2007-02-22, 17:17   #3200
olcia7
Zadomowienie

GG do olcia7

Na przekór pogodzie- słodka Mira- Bai.

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post68212696
olcia7 jest offline  
Stary 2007-02-22, 17:55   #3201
Vega...
Raczkowanie

osładzam się w śnieżny dzień sweterkiem Sonii Rykiel - pomarańczowym...
Vega... jest offline  
Stary 2007-02-22, 18:40   #3202
daigee
Zadomowienie

Cytat:
ale miniaturkę tego w błękitnym wysokim flakonie czy tego w kształcie księżyca?
pójdę na Pachnidło, sama niestety bo wszyscy znajomi już byli niestety

ale ale, jaki śnieg we Wrocławiu ino deszcz dzisiaj padał, ale w sumie wszystko jedno, śnieg czy deszcz, i tak źle i tak niedobrze
Mam obydwie Wspominałam o Ghost tzw "Fragrance" - przynajmniej tak został ochrzczony na kwc. Taki w wysmukłym flakonie właśnie.

Deep Night jest w moim odczuciu znacznie ciekawszy... Taki klimacik Sui Dreams Anny Sui

Na temat śniegu już mi nic nie mów Co za okropne, zimne, białe paskudztwo ... U mnie na Pomorzu po kolana!
Stary 2007-02-22, 18:47   #3203
tornado
Zadomowienie

Demoniku, cieszę się, że się dobrze czujesz

Zazdroszczę Wam śniegu. U mnie lało pół nocy i poranek. Teraz wyszło słońce i nie jest źle. A pachnę Dunhill Desire.
tornado jest offline  
Stary 2007-02-22, 19:07   #3204
daigee
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Demoniku, cieszę się, że się dobrze czujesz

Zazdroszczę Wam śniegu. U mnie lało pół nocy i poranek. Teraz wyszło słońce i nie jest źle. A pachnę Dunhill Desire.
A gdzie jesteś ?
Stary 2007-02-22, 19:24   #3205
balitagscarlet
Raczkowanie

Dzis trzy razy wychodzilam z domu na uczelnie (niech zyja okienka ), doznalam przy okazji roznych przejawow naszej polskiej aury: rano zimno i sucho, w poludnie snieg z paltkami mega wielkosci a wieczorem lalo jak z cebra. Szkoda, ze nie mialam parasola

Teraz juz tylko leze i pachne. Cristobal z probeczki od Doridee, ojj rozkochalas mnie w tym zapachu
Stary 2007-02-22, 19:25   #3206
iziz08
Zadomowienie

GG do iziz08

zeby sprawic przyjemonsc mojemu TZ Echo Davidoff

iziz08 jest offline  
Stary 2007-02-22, 19:40   #3207
tornado
Zadomowienie

Cytat:
A gdzie jesteś ?
Pn. Kalifornia. Cieszę się, że pada, bo zimą i wiosną wszystko tak pięknie kwitnie. Biegam z aparatem i się zachwycam. Teraz jest bardzo słonecznie, ale prognozy straszą kolejnymi opadami deszczu. Natomiast kilkadziesiąt km wgłąb lądu zima na całego. Nic tylko na narty się wybrać.
tornado jest offline  
Stary 2007-02-22, 19:58   #3208
iziz08
Zadomowienie

GG do iziz08

tornado mam pytanko poniewaz w ten weeked wybieram sie z synem do L.A do universal studios mozesz mi dac znac jutro o pogodzie bo wg.zapowiedzi wydlada ze nie bedzie zle i pytanie o temperaturke bo za kazdym razem jak jestem w CA to marzne

iziz08 jest offline  
Stary 2007-02-22, 20:02   #3209
anniehall78
BAN stały

w jakiś głęboki dół wpadłam. znacznie głębiej niż six-feet-under.
zamknęłam wieko trumienki i tylko futrzaki moje podtrzymują moje (spowolnione) funkcje życiowe.
jeśli już pachnę - to jest to Hiris.
anniehall78 jest offline  
Stary 2007-02-22, 20:08   #3210
tornado
Zadomowienie

Iziz08, nie pomogę Ci niestety, gdyż to nie moje strony. Do LA mam ponad 500 mil. Najlepiej sprawdzić na stronie internetowej i przygotować się na chłodniejszą pogodę. Ja tu też ciągle marznę - zwłaszcza latem Miłej zabawy
tornado jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości