Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-03-01, 10:08   #3661
MARTECZKA
Rozeznanie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
W Gdańsku też zamknięto największą Galerię Centrum, pozostała mniejsza, taka byle jaka, wciśnięta w wielkim molochu centrum handlowego No i bez górnej półki
Kurcze, może GC plajtują? Straszne, bardzo lubiłam Galerię i zawsze były tam "starocie"...
MARTECZKA jest offline  
Stary 2007-03-01, 10:11   #3662
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Amen

A w temacie Ogródek Śródziemnomorski.

Pachnę dziś moim kochanym,mroźnym i śnieżnym LB.Tak na pożegnanie zimy,której właściwie nie było.
Stary 2007-03-01, 10:17   #3663
Kota
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
W Gdańsku miesiąc temu też zamknięto największą Galerię Centrum, pozostała mniejsza, taka byle jaka, wciśnięta w wielkim molochu centrum handlowego No i bez górnej półki
Też żałuję GC, testowałam tam zawsze Th Leggero, było kilka starych Diorów, teraz tego nie uświadczysz...
Dlaczego Trójmiasto tak ubożeje !
Kota jest offline  
Stary 2007-03-01, 10:24   #3664
Anuschka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Też żałuję GC, testowałam tam zawsze Th Leggero, było kilka starych Diorów, teraz tego nie uświadczysz...
Poważnie już zamknęli GC we Wrzeszczu? Świetnie .

Nieustająco - Bazar Lacroix
Anuschka jest offline  
Stary 2007-03-01, 10:25   #3665
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Poważnie już zamknęli GC we Wrzeszczu? Świetnie .

Nieustająco - Bazar Lacroix
We Wrocławiu też zamknęli jedyną(!) GC jaka była i teraz tylko nie wiem czy do modernizacji,czy na zawsze.Tak czy siak przez najbliższy rok się nie dowiem.
Stary 2007-03-01, 10:27   #3666
agaa13
Zakorzenienie

dzisiaj pachnę sobie The Parfum Ch. Jourdana .
Stary 2007-03-01, 10:29   #3667
nefernefer35
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do nefernefer35

Oczywiscie dzis skropiłam sie na najnowszym nabytkiem Kenzo Jungle
nefernefer35 jest offline  
Stary 2007-03-01, 10:29   #3668
Anuschka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
We Wrocławiu też zamknęli jedyną(!) GC jaka była i teraz tylko nie wiem czy do modernizacji,czy na zawsze.Tak czy siak przez najbliższy rok się nie dowiem.
Może ktoś ich przejął? I zrobią w to miejsce Sephorę albo co... Podobnie było z gdańską perfumerią w Empiku. Teraz to firmuje Sephora.
Anuschka jest offline  
Stary 2007-03-01, 10:33   #3669
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Uwaga miała charakter żartobliwy - trochę dystansu, a co do tego, że modki są na tak - takie odniosłam wrażenie i tyle, tutaj i na biochemicznym

Przy ostatniej pamiętnej awanturze tutaj, mnie również nie spodobały się uwagi typu - jak chcecie to się obrażajcie i trzaskajcie drzwiami i tak to nic nie zmieni.
Przyjęłam do wiadomości i już.
Kasiu dokładnie pamiętam, bo to było m.in. do mnie skierowane. Zabolało bardzo jednak postanowiłam nie zrażać się, ponieważ najbardziej liczyło się dla mnie zdanie wizażanek, bo fakty są takie, że to my tworzymy to forum, a nie admin, czy mod, mimo, iż jesteśmy czasem traktowane przez nich jak piąte koło u wozu. Dzisiejsze wypowiedzi nie są niczym innym jak zwykłym protestem przeciwko takiemu traktowaniu i w pełni się z nimi zgadzam!
Basia39 jest offline  
Stary 2007-03-01, 10:52   #3670
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Może ktoś ich przejął? I zrobią w to miejsce Sephorę albo co... Podobnie było z gdańską perfumerią w Empiku. Teraz to firmuje Sephora.
Hmmm...możliwe. Z kolei u nas w Empiku Sephorę zlikwidowali już z rok temu.Nie wiem co to się dzieje.
Stary 2007-03-01, 10:54   #3671
Córka D'artagnana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA Pokaż wiadomość
Kurcze, może GC plajtują? Straszne, bardzo lubiłam Galerię i zawsze były tam "starocie"...

To mnie zaniepokoiłaś ( ja uwielbiam GC ), byłam parę dni temu w GC, w mieście smoka , budynek ma się całkiem dobrze i różne stoiska także, wstąpię jeszcze dzisiaj i przekonam się, czy jeszcze stoi, ta Galeria oczywiście i Diorella
Córka D'artagnana jest offline  
Stary 2007-03-01, 11:04   #3672
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

W temacie wątku niczym jeszcze nie pachnę, ale jesli cokolwiek na dziś wybiorę, to będzie najsmutniejszy zapach, jaki posiadam.
Czytam ten wątek i przykro mi się robi. Tak jak wszystkie piszecie, jego istotą nie jest dzielenie się informacjami, kto jakich perfum w danym dniu użył, ale cała ta off topowa otoczka - co, jak, dlaczego i co się z tym wiąże.
Przykre, że osoby nadzorujące forum, w tym moderatorzy, traktują Wizażanki jak przysłowiowe "piąte koło u wozu" i bardzo mi to niestety przypomina ogólną sytuację w kraju...
Stary 2007-03-01, 11:14   #3673
agaa13
Zakorzenienie

wiecie co może i mnie zlinczujecie ( a niech tam raz się żyje) ale tak Was czytam i czytam,że szata graficzna nieładna,że boli Was głowa od niej itd..., itp.... a mnie się podoba. zmieiniono szatę graficzną Wizażu i już ( może rzeczywiście dobór kolorów nieciekawy )i pisząc to wcale nie chcę się nikomu przypodobać ,żadnemu Złosiowi jak i naszej Racheli. mnie się wydaje,że teraz jest przejrzyście ale to jest moje osobiste zdnie. koniec -kropka.

a w temacie nadal pachnę Ch. Jourdanem The Parfum

chciałabym jeszcze dopisać,że rozumiem Wasze negatywne opinie nt. wyglądu i ich nie krytykuje. ja tylko wyraziłam swoją.

Edytowane przez agaa13
Czas edycji: 2007-03-01 o 11:52
agaa13 jest offline  
Stary 2007-03-01, 11:31   #3674
ida74
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez malkol13 Pokaż wiadomość
a ja CK Euphorie blossom moja najwieksza milosc))

Mnie też bardzo nęci ten zapach odkąd w poniedziałek wytestowałam nadgarstkowo a dziś znowu Fluid Iceberg bo muszę go wykończyć a zostało jeszcze ok. 15 ml
ida74 jest offline  
Stary 2007-03-01, 11:36   #3675
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
(No, nikt mi nie wmowi, ze sposob, w jaki ten facet komunikuje sie z wizazankami jest NORMALNY)

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
I jestem pewna, że w miarę ich odsuwania się od forum, w sposób naturalny ja także przestanę tu zaglądać

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Kasiu dokładnie pamiętam, bo to było m.in. do mnie skierowane. Zabolało bardzo jednak postanowiłam nie zrażać się, ponieważ najbardziej liczyło się dla mnie zdanie wizażanek, bo fakty są takie, że to my tworzymy to forum, a nie admin, czy mod, mimo, iż jesteśmy czasem traktowane przez nich jak piąte koło u wozu. Dzisiejsze wypowiedzi nie są niczym innym jak zwykłym protestem przeciwko takiemu traktowaniu i w pełni się z nimi zgadzam!
No właśnie - jakbym to już gdzieś widziała.

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
ale tak Was czytam i czytam,że szata graficzna nieładna,że boli Was głowa od niej itd..., itp.... a mnie się podoba. zmieiniono szatę graficzną Wizażu i już ( może rzeczywiście dobór kolorów nieciekawy )i pisząc to wcale nie chcę się nikomu przypodobać ,żadnemu Złosiowi jak i naszej Racheli. mnie się wydaje,że teraz jest przejrzyście ale to jest moje osobiste zdnie.
Ja niestety rozumiem dziewczyny. Nic nie mam do zmian jako takich, bo wiadomo, że prędzej czy później nastąpią wszędzie, w każdej dziedzinie jakieś i nie zawsze będą się wszystkim podobać, ale tu niestety muszę przyznać, że dla niektórych, zwłaszcza takich jak ja, z kurzą ślepotą, czytanie tej szaty to mordęga.
Ale dyskusji wszczynać nie będę, bo wiem już, że i tak nic to nie da.

To tylko takie OT z mojej strony, pierwsze na ten temat i ostatnie.

I drugie OT - Burn, znowu Cię nie poznałam.

A w temacie - od tygodnia wzięło mnie na 5 Alejkę, z małą przerwą wczoraj na Euphorię - tak mnie naszło.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-03-01, 11:40   #3676
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez kropka75;3821267tnie.

I drugie OT :D - [B
Burn[/B], znowu Cię nie poznałam.
Musi co będę bogata.Ja nadal LB nic się przez godzinę niezmieniło prócz tego,że dodałam kropelkę Pink Sugar.
Stary 2007-03-01, 11:48   #3677
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Musi co będę bogata.Ja nadal LB nic się przez godzinę niezmieniło prócz tego,że dodałam kropelkę Pink Sugar.
Musi, musi... Czego Ci szczerze życzę.

LB znaczy Light Blue? Bo ja zwykle ludzi nie wącham, ale dziś i wczoraj wyczułam je na ulicy. Jakiś sezon zapanował czy cuś?

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-03-01, 11:52   #3678
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Musi, musi... Czego Ci szczerze życzę.

LB znaczy Light Blue? Bo ja zwykle ludzi nie wącham, ale dziś i wczoraj wyczułam je na ulicy. Jakiś sezon zapanował czy cuś?
A i owszem-to Light Blue.Sezon to mało powiedziane,one od jakichś 2 lat są uwilebiane przez tłumy.Na szczęście popularność powoli mija.
Stary 2007-03-01, 11:53   #3679
Toccata
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
wiecie co może i mnie zlinczujecie ( a niech tam raz się żyje) ale tak Was czytam i czytam,że szata graficzna nieładna,że boli Was głowa od niej itd..., itp.... a mnie się podoba. zmieiniono szatę graficzną Wizażu i już ( może rzeczywiście dobór kolorów nieciekawy )i pisząc to wcale nie chcę się nikomu przypodobać ,żadnemu Złosiowi jak i naszej Racheli. mnie się wydaje,że teraz jest przejrzyście ale to jest moje osobiste zdnie. koniec -kropka.
Ależ Ago, nikt nie zamierza Cię linczować! Uważam, że to wspaniale, że masz pozytywne odczucia względem nowej szaty graficznej forum.
Chodzi tylko o to, że stare forum oferowało możliwość wyboru spośród kilku możliwych stylów forum. Jeśli jakiś zestaw kolorów Wizażankę drażnił, mogła spróbować innego Ten pluralizm graficzny był bardzo fajny.
A teraz może - jak się komuś nie podoba - może iść sobie I to fajne nie jest.

Kropciu, Ciebie na szczęście będę spotykać na miaukach
Stary 2007-03-01, 11:53   #3680
ida74
Raczkowanie

Cytat:
Dzisiaj pofatygowałam się do Douglasa i Sephory - no, ludzie, przecież tam nic nie ma. No po prostu zgroza - pare najnowszych, albo tych "kultowych", nieśmiertelnych zapachów majaczy gdzieś tam na półkach, ochroniarz gapi mi się na ręce, ale co ja mam tam niby ukraść?! Choćbym chciała, to nie ma co.

Nic tylko Poisony, Addicty, Chanel 5 i te najnowsze, najnowsze, najnowsze. Że też ludzie zawsze łapią się za te "hity", no muszą się łapać, skoro je tak zawsze eksponują.

Gdzie jest Diorella, pytam się, gdzie Dioressence i inne "starocie"?
A ta mi dziś w tej Sephorze mówi (po konsultacji z inną panią) "Ooooo, nie, nie...Diorelli już nie ma w ...Polsce" No nie ma - wyjechała na wyspę "Allegro - Kup teraz". Tylko tam ją uświadczysz. A powinien być dział fajnych, "starych" zapachów, a nie tylko nowe, nowsze i najnowsze, "mainstreamowe" perfumy.
Marteczko zgadzam się z Tobą, w Lublinie w Galerii Centrum po prostu żenada: testery pochowane, trzeba prosić panią aby coś wypróbować, w Urodzie wszystko za szklanymi szybami na półkach, jedynie w Marionnaud jest lepiej, z żalem wspominam czasy Perfumerii w EMPiK-u
Świetny pomysł aby był dział "starych" zapachów, jestem za
ida74 jest offline  
Stary 2007-03-01, 11:57   #3681
agaa13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Ależ Ago, nikt nie zamierza Cię linczować! Uważam, że to wspaniale, że masz pozytywne odczucia względem nowej szaty graficznej forum.
Chodzi tylko o to, że stare forum oferowało możliwość wyboru spośród kilku możliwych stylów forum. Jeśli jakiś zestaw kolorów Wizażankę drażnił, mogła spróbować innego Ten pluralizm graficzny był bardzo fajny.
A teraz może - jak się komuś nie podoba - może iść sobie I to fajne nie jest.

a to można było sobie wybierać jakiś styl w poprzedniej szacie? nie wiedziałam, naprawdę. myślałam,że tak było odgórnie . ale ze mnie....( nie powiem co ).
Stary 2007-03-01, 12:12   #3682
MARTECZKA
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ida74 Pokaż wiadomość
Marteczko zgadzam się z Tobą, w Lublinie w Galerii Centrum po prostu żenada: testery pochowane, trzeba prosić panią aby coś wypróbować, w Urodzie wszystko za szklanymi szybami na półkach, jedynie w Marionnaud jest lepiej, z żalem wspominam czasy Perfumerii w EMPiK-u
Świetny pomysł aby był dział "starych" zapachów, jestem za
Ido, Empik - to było coś, często tam buszowałam, a nawet parę razy, kiedy jeszcze nie było Allegro, kupowałam tam perfumy. Wrocławski Marrinaud jest według mnie okropny- zarówno pod względem zaopatrzenia jak i obsługi.
Galerię Centrum zaryglowali, Douglas i Sephora też pozostawiają wiele do życzenia. Wielka szkoda, ot co.
MARTECZKA jest offline  
Stary 2007-03-01, 12:35   #3683
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Ja też lubiłam wrzeszczańską GC, ochroniarze nie tacy natrętni jak w perfumeriach sieciowych, ekspedientki co prawda niezorientowane, ale za to miłe i pomocne. No i zawsze były wszystkie testery, dostępne dla 'ludu' , bez łaski.
sylwia.gda jest offline  
Stary 2007-03-01, 12:36   #3684
neonka28
Zakorzenienie

The Parfum Ch.J
Stary 2007-03-01, 12:43   #3685
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Uwaga miała charakter żartobliwy - trochę dystansu, a co do tego, że modki są na tak - takie odniosłam wrażenie i tyle, tutaj i na biochemicznym

Przy ostatniej pamiętnej awanturze tutaj, mnie również nie spodobały się uwagi typu - jak chcecie to się obrażajcie i trzaskajcie drzwiami i tak to nic nie zmieni.
Przyjęłam do wiadomości i już.

W temacie - COS - próbuję się do niego przekonać.
To nie był żart i obie o tym dobrze wiemy.

Właśnie-dystans.
Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Ja podpisuje sie pod kazdym slowem Tulipanki, Kate30 i mulier - dodam tylko, ze jak przeczytalam, ze jest watek, gdzie mozna zglaszac uwagi na temat nowego wizazu, z miejsca tam pobieglam i...

...i skutek byl taki, ze na zadane pytania, KONKRETNE, JASNE pytania (chocby o to, czy sa jakies szanse, zeby przywrocic 10 ostatnich recenzji) nie otrzymalam ZADNEJ odpowiedzi - przynajmniej przez dwadziescia kilka stron, ktore dalam rade przeczytac zanim od nowej szaty graficznej rozbolaly mnie oczy.

Naczytalam sie za to wyjatkowo pogardliwych i lekcewazacych odpowiedzi Zlosliwca na pytania zadawane przez wizazanki (w stylu: jak wam sie nie podoba, to moze czas na przerwe od wizazu albo to co, ze wam sie nie podoba, jak NAM sie podoba).
(No, nikt mi nie wmowi, ze sposob, w jaki ten facet komunikuje sie z wizazankami jest NORMALNY)

W tej sytuacji odsylanie mnie do watku poswieconego zmianom na wizazu uwazam za bezsensowne - a to, ze odczuwam potrzebe obsmiania tej godnej ubolewania sytuacji, uwazam za calkowicie normalne i naturalne - na forum jak w zyciu, jak nie mozna nic poradzic na chora sytuacje, to sie ja obsmiewa (a wladza zawsze probuje uciszyc i tych krytykujacych, i tych obsmiewajacych, to tez jest absolutnie normalne ;PPP).

Chociaz dziwi mnie, ze wytworzyl sie podzial: ciemny, zagofany lud krytykujacy NIESLUSZNIE to, co JEST DOBRE kontra moderatorki. Dlaczego moderatorki, nawet jak je zmiany zachwycaja, to nie stana na stanowisku:

"Rozumiem, dziewczyny, ze zmiany wam sie nie podobaja, mecza oczy - mnie wprawdzie zmiany zachwycaja, ale pogadam w waszym imieniu z szefowstwem, moze da sie cos zrobic"

tylko stoja na stanowisku:

"Cicho, JEST DOBRZE, a jak ktos ma uwagi, to niech idzie zglaszac swoje uwagi na forum techniczne" (w domysle: "juz tam mu Zlosliwiec pokaze, ze z lepszym skutkiem moglby rzucac grochem o sciane").

I z mojej strony to koniec tego tematu - rzucanie grochem o sciane mnie na dluzsza mete nudzi ;-))).
A pachne sobie OI nadarstkowo, calosciowo jeszcze niczym
.
Opisałaś i odebrałas sytuację w dość przerysowany sposób.
Pisałam CI, że mnie też się niektóre szczegóły nie podobały i własnie dziś już widzę zmiany.
Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Przypominam Ci Basiu, że moderator to jest przede wszystkim Użytkownik strony wizaż.pl.

Temat dla mnie skończony.
Stary 2007-03-01, 12:44   #3686
ida74
Raczkowanie

Cytat:
Ido, Empik - to było coś, często tam buszowałam, a nawet parę razy, kiedy jeszcze nie było Allegro, kupowałam tam perfumy. Wrocławski Marrinaud jest według mnie okropny- zarówno pod względem zaopatrzenia jak i obsługi.
Galerię Centrum zaryglowali, Douglas i Sephora też pozostawiają wiele do życzenia. Wielka szkoda, ot co.
Tak, w Empiku było naprawdę super i sporo próbek dawali do zakupionych perfum, tak naprawdę to tylko tam kupowałam gdy nie było Allegro, a teraz czasem zdarza mi się w GC (bo najbliżej mi do niej) i niestety mogłoby być lepiej

a w temacie nadgarstkowo z próbki testuję Pure Purple Bossa
ida74 jest offline  
Stary 2007-03-01, 13:38   #3687
Kasiulka22
Zakorzenienie

Pachnę Allure EDP, końcówka z mojej buteleczki 35 ml. Prawie wypiłam
Kasiulka22 jest offline  
Stary 2007-03-01, 13:40   #3688
Kate30
Zakorzenienie

Po wielkim sprzątaniu Lolita edp i trochę pracy.
Kate30 jest offline  
Stary 2007-03-01, 14:12   #3689
vril
Zakorzenienie

Do teraz Nina, od teraz ciekle pryzmy
vril jest offline  
Stary 2007-03-01, 14:22   #3690
nuxi
Raczkowanie

Wczoraj przypadkiem obejrzałam fragment programu o podróżach po Francji. Szczęście perfumomaniaczki dopisuje - pokazano akurat Fragonard i Grasse. Obudziły się wspomnienia z podróży. Zastanawia mnie fenomen tych miejsc. Każda wycieczka jest tam zawożona i wiele osób kupuje drogie perfumy, których nazwy nic im nie mówią. Czy te miejsca są popularne ze względu na "naganiaczy"? Czy klienci biur podróży łapią się na doskonały "chłyt martetindowy"? Czy te kompozycje są naprawdę tak niepowtarzalne?

A pachnę Scent Intense
M. Peszek

Edytowane przez nuxi
Czas edycji: 2007-03-01 o 14:25 Powód: dopisek
nuxi jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości