W這sy proste jak druty - macie takie? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-01-06, 16:09   #1
Madzia007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 932

W這sy proste jak druty - macie takie?

Wiem, 瞠 wi瘯szo嗆 kobiet prostuje czupryny, ale proste jak druty w這sy s moj zmor!
Nie mog ich zakr璚i, bo nie minie godzina, a one zn闚 s proste. Przet逝szczaj si, le膨 p豉sko na czubku g這wy, ka盥e uczesanie rozwala si, bo w這sy wy郵izguj si ze spinek, lec w oczy. Wystarczy si pochyli, 瞠by fryzura ca趾owicie si zepsu豉. Rozpuszczone, po jakim czasie zbijaj si w str彗i. nie obejdzie si bez pianki, albo lakieru, kt鏎y i tak niewiele daje. Chodzi mi o w這sy d逝gie, proste jak druty nawet na ko鎍闚kach i g豉dkie. Marz o delikatnych falach... Czasami chcia豉bym mie suche, bo takie s bardziej podatne na uk豉danie. Co robicie z takimi w這sami jak moje? Jak je uk豉dacie i czym, og鏊nie jak si czeszecie, bo ja nie mam pomys逝!
Stary 2007-01-06, 16:15   #2
patrysie鎥a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105
GG do patrysie鎥a
Dot.: W這sy proste jak druty - macie takie?

Mam ten sam problem! ale ja po kazdym myciu unosz je u nasady na gruba walki a calosc modeluje na gruba szczotke z w這sia. A pozniej prostuje ko鎍闚ki i jako tako to wyglada. A w ogole uzywam pianki zeby sie dluzej trzymaly , tyle ze ja mysle glowe codziennie
Stary 2007-01-06, 16:24   #3
blueone
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 556

znam ten problem...moje w這sy sa w豉郾ie takie,tyle 瞠 鈔edniod逝gie i raczej suche. wcale si nie uk豉daj,a jesli ju to po dw鏂h godzinach s ca趾iem proste,nie wiem co z nimi robi. u篡wanie pianek,alkier闚 itp. niewiele pomaga,ehhh
blueone jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-06, 17:26   #4
patrysie鎥a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105
GG do patrysie鎥a

Polecam pianki l'oreala Najlepiej z linii dostepnej w salonach fryzjerskich l'oreal , zapomnialam nazw linii. Ale w drogeriach jesttaki r騜owy lakier l'oeala, naprawd daje dobry efekt w這ski jeszcze na drugi dzie s uniesione u nasady, tyle ze ja mam wycieniowane wloski i latwiej sie unosz. No i wa趾i ca趾iem spore, na rzepy
Stary 2007-01-06, 18:29   #5
sylwia622
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

Ja tez mam wlosy proste jak DRUTY. Kiedys zeby troche nacieszyc sie kreconymi zapaltalam na noc warkoczyki ale neistety efekt trwal tylko do poludnia a po幡iej zaczynaly sie prostowac, doznalam szoku kiedy zaszlam w ciazy i z braku czasu zapletlam sobie warkocze i ku mojemu zdziwieniu loki trzymaly prawie 3 dni !!!! Ale coz ciaza trwa tylko 9 miesiecy i teraz znow zastanawiam sie co by tu zrobic.
Nie wiem czy jestem wyjatkiem ale strasznie nie lubie modelowac wlosow :P
Stary 2007-01-06, 21:59   #6
sloneckoo
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 865
GG do sloneckoo

ojj nawet nie wiecie ile bym dala zeby miec takie proste wlosy jak druty
Stary 2007-01-06, 22:25   #7
alpinka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

Moj zmor s kr璚one w這sy. Pomimo 瞠 prostuj je to po godzinie juz si skr璚aj. Deszcz, a nawet wilgo w powietrzu sprawiaj 瞠 moje k豉czki wywijaja sie we wszystkie strony. Nawet nie wiecie ile bym da豉 瞠by mie takie proste druty! Marzenie!
alpinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-06, 22:58   #8
blueone
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 556

Cytat:
Napisane przez alpinka Poka wiadomo嗆
Moj zmor s kr璚one w這sy. Pomimo 瞠 prostuj je to po godzinie juz si skr璚aj. Deszcz, a nawet wilgo w powietrzu sprawiaj 瞠 moje k豉czki wywijaja sie we wszystkie strony. Nawet nie wiecie ile bym da豉 瞠by mie takie proste druty! Marzenie!
ju gdzie to s造sza豉m;P ale wierz mi rzeczywisto嗆 nie wygl康a tak kolorowo...zwyk貫 uniesienie ich na grubej szczotce nie wytrzymuje pr鏏y czasu,s p豉skie i sm皻nie wisz dooko豉 twarzy. za to kr璚one w這sy w naturalny spos鏏 pieknie si uk豉daj

c騜,zawsze tak jest 瞠 dziewczyny o prostych w這sach chcia造by mie kr璚one i na odwr鏒
blueone jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-06, 23:00   #9
BuBuSiuNia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76

mam tak samo jak ty..tylko ze moje wlosy sa proste jak drut, nie utrzymuja sie w zadnej fruzurze i jeszcze ciezkie okropnie pzrez co zero w nich puszystosci..pofarbowalam wlosy to pzrez jakis czas byly suchsze i jako tako sie ukladaly ale im dluzej od farbowania mija tym znowu sie robia takie, gladkie, ciezke, lejace..takie..zdrowe az za bardzo.. bleee..chce miec "chorsze" wlosy
BuBuSiuNia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-06, 23:21   #10
Asiulsia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

kurcze max 3 h po zakreceniu moich w這s闚 prostuja sie...ale widze ze nie jestem sama zjednoczmy sie w tragedii
istnieje co do ich zmiekczANIA?
Asiulsia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-07, 13:47   #11
Madzia007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 932

Cytat:
Napisane przez BuBuSiuNia Poka wiadomo嗆
mam tak samo jak ty..tylko ze moje wlosy sa proste jak drut, nie utrzymuja sie w zadnej fruzurze i jeszcze ciezkie okropnie pzrez co zero w nich puszystosci..pofarbowalam wlosy to pzrez jakis czas byly suchsze i jako tako sie ukladaly ale im dluzej od farbowania mija tym znowu sie robia takie, gladkie, ciezke, lejace..takie..zdrowe az za bardzo.. bleee..chce miec "chorsze" wlosy
Dok豉dnie Ja te farbuj w這sy i przez jaki czas troch lepiej si uk豉daj, ale to jeszcze nie to... Lej帷e w這sy, kt鏎e ka盥y chce uzyska wcale nie s takie fajne, bo je郵i nie utrwali ich si tonami produkt闚, s dos這wnie wsz璠zie - w oczach, ustach i nawet je郵i jest ich du穎 wygl康aj na cienkie Dacie wiar, 瞠 nie mog ich nawet natapirowa . Ostatnio kupi豉m gum do w這s闚 Fructis i co tam usi逝j kombinowa, ale kiepsko mi idzie. Wog鏊e ta guma jest do嗆 kiepska.
Stary 2007-01-07, 13:55   #12
rozmarynek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 360

oj Wiza瘸nki Drogie.... Kobiecie nikt i nic nie dogodzi Posiadaczki prostych w這s闚 marza o kreconych, znowu "zakrecone" o prostyych, w豉軼icielki zdrowej lejacej sie czupyrny o choc troche zniszczonych..... Sama przez to przechodzi豉m Pozdrawiam;*
rozmarynek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-07, 14:48   #13
olinkaaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 551

ja te mam takie w這sy,nawet zwyk造 warkocz po p馧 godzinie si rozsypuje, ale juz do tego przywyk豉, uzywam pianki u nasady, ale jako nie widz efekt闚 Wi璚 skoro nie mo積a z nimi nic zrobi trzeba je polubi. Po wielu pr鏏ach podda豉m si i zostawi豉m je w spokoju. Nosze zazwyczaj rozpuszczone w這sy lub wysokiego kucyka Przed wyj軼iem 豉dnie je rozczesuje (warto nosi ze sob jaki grzebyk) du穎 os鏏 pyta czy ja je prostuje Musimy dba o sw鎩 skarb na g這wie, bo takie w這sy s marzeniem wielu dziewczyn a my go mamy bez 瘸dnego wysi趾u. Polecem jedwab do w這s闚, no a wtedy zazdro軼 murowana ...
olinkaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-07, 16:16   #14
goha80
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 018

Te mia豉m o tym napisa co pocz望 z takimi w這sami? proste, g瘰te, twarde niepodatne na 瘸dne zabiegi fryzjerskie... koczek czy jakie tym podobne upi璚ie tylko je郵i wsmaruje w nie ca貫 opakowanie pianki, gumy do w這s闚 i jeszcze poprawie lakierem bo inaczej myk myk i wszystkie wsuwki uciekaj....koszmar... d逝gie raczej z konieczno軼i bo kr鏒kie s jeszcze gorsze do utrzymania i u這瞠nia w co sensownego...acha mam apel: kto zna fryzjera w rejonie b璠zina katowic, sosnowca...kt鏎y potrafi obchodzi si z tego typu w這sami, a konkretnie pocieniowa je i to super ekstra fachowo....bo ju 3 razy pr鏏owa豉m i 3 razy wysz豉m w gorszym stanie ni wesz豉m!!! zamiast seksownego pocieniowania kt鏎e doda這 by obj皻o軼i uzyska豉m wygryzienia i schodki rodem spod r瘯i mojego dwulatka!!! koszmar nadaj帷y si do spi璚ia gumk!!! czy naprawde nic sie z takimi w這sami nie da zrobi??? potrafi to kto ujarzmi???
goha80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-07, 16:29   #15
laylaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 862

ja tez mam takie. kazde loki itp rozprostowuja sie po godzinie, nawet nie warto krecic. leca w oczy, sa geste i niepodatne na ukladanie.. nawet jak je podtapiruje u nasady, to zbyt dlugo ten tapir sie nie utrzyma..
ale lubie moje wlosy. uwierzcie, ze lepiej miec proste niz burze lokow nie do ujarzmienia

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-07, 17:17   #16
olcia 810
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 635

Cytat:
Napisane przez laylaaa Poka wiadomo嗆
uwierzcie, ze lepiej miec proste niz burze lokow nie do ujarzmienia
Ooo tak. Jak Ty m康rze m闚isz

Ps. Mam kr璚one w這sy
Stary 2007-01-07, 17:51   #17
julka:)
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 367

ja mam takie kurcze nijakie to kudelki.A chcaioalabym miec dlugie proste czarne geste wlosy)))))
how much I care"

I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-07, 21:22   #18
look_ahead
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 821
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez julka:) Poka wiadomo嗆
ja mam takie kurcze nijakie to kudelki.A chcaioalabym miec dlugie proste czarne geste wlosy)))))
Oj, ale my ludziska przewrotni jeste鄉y mamy w這ski proste, chcemy kr璚one, mamy kr璚one, marz si proste... no c霩... a mi si tam moje w sumie podobaj, ALE mog造by by d逝窺ze...
look_ahead jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-09, 22:30   #19
Tygrysiak
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 781

moje wlosy tez sa takie - proste jak druty. Ulozenie ich zajmuje wieki a fryzura trzyma sie krotko. Skazana jestem na pol-dlugie wlosy z koniecznosci - z taka fryzurka nie trzeba nic robic.
Moje wlosy maja jeszcze jedna ciekawa wlasciwosc - nie dosc ze nie trzymaja fryzur ukladanych na pianke i lakier to dodatkowo nie trzyma sie na ich kolor oraz trwala. Mam jasny naturalny blond, zrobilam sobie czarno-czerwone koncowki gdy jeszcze byly bardzo modne, dodam ze farba. Po farbie nie bylo sladu w ciagu miesiaca, jedynym znakiem ze w ogole bylo cos robione byl taki dziwny poszarzaly kolor. Trwala robilam 2 razy - raz w dobrym salonie fryzjerskim, drugi raz u zaprzyjanionej fryzjerki sasiadki. Za pierwszym razem trwala rozprostowala sie w ciagu 30 minut czyli tylu ile zajelo mi dojscie do domu od fryzjera, za drugim razem trwalo to moze poltorej godziny... Jestem kompletnie zalamana moimi wlosami
Tygrysiak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-09, 22:50   #20
Ibizza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 196

Te mam takie w這ski, ale nie wybrzydzam i nie pr鏏uje ich na si喚 zakr璚ic tylko wyeksponowa w豉郾ie to 瞠 sa tak suuuperowo proste I generalnie kocham je za to 瞠 nic z nimi nie robie No nic, tylko fryzjer czy farba, 瘸dnych pianek, lakier闚 itp. Poza tym jak fryzjer dobrze wycieniuje takie w這sy to naprawde nadaje dynamiki fryzurze.
Ibizza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-29, 13:12   #21
kinia1020
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 243
Question W這sy Proste...pomoc

Mam pytanko...By豉m wczoraj u fryzjera.Wszystko mi si strasznie podobaA podoba mi sie dlatego 瞠 fryzurka jest prosta i ze niemam juz swoich kreconych w這sk闚.Nie jest mi przykro przeciwnie jak napisa豉m wczesniej jestem szcz窷liwa...Ale za豉ma豉m si tym 瞠 po myciu znowu bed mia豉 kr璚oneA przeciez prostownica niszczy w這syWi璚 pytam si czy s jakie kremy, 瞠le na w這sy ktore po myciu prostuja w這ski??Bardzo b璠e wdzi璚zna osobie ktora Mi pomo瞠PozdrowionkaZ g鏎y Dziekuje
Zapuszczam w這sy i nigdy wi璚ej ich nie zetne
Rimini 2011!

Edytowane przez kinia1020
Czas edycji: 2008-02-29 o 15:31
kinia1020 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-29, 13:20   #22
Deborah100
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 845
Dot.: W這sy Proste...pomoc

Kiedy gdzie czyta豉m o jakim zabiegu u fryzjera. Mo積a wyprostowa w這sy na 4 miesi帷e (chyba dok豉dnie nie pami皻am) Nie wiem te czy odbywa si to na zasadzie w miare naturalnych sk豉dnik闚 czy jakich specjalnych urz康ze. Ale co takiego jest, tylko pewnie wykonywalne w profesjonalnych i drogich salonach fryzjerskich....
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-29, 13:38   #23
Ankalime
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 810

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Poka wiadomo嗆
Kiedy gdzie czyta豉m o jakim zabiegu u fryzjera. Mo積a wyprostowa w這sy na 4 miesi帷e (chyba dok豉dnie nie pami皻am) Nie wiem te czy odbywa si to na zasadzie w miare naturalnych sk豉dnik闚 czy jakich specjalnych urz康ze. Ale co takiego jest, tylko pewnie wykonywalne w profesjonalnych i drogich salonach fryzjerskich....
w salonach welli kiedys widzia豉m taka us逝g, koszt to ile pamietam to cos okolo 80-100 z - to by這 z jakie 3 lata do ty逝.
mnie si wydaj, ze to cos w stylu trwalej ondulacji tylko w odwrotna strone
Ankalime jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-29, 14:12   #24
lennka17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 56
GG do lennka17 Send a message via Skype™ to lennka17

Moja siostra kupi豉 sobie szampon i od篡wk z serii Nivea straight&easy. Do jest w豉郾ie co takiego, do kr璚onych w這s闚, 瞠by by造 proste. Nie wiem, jak to dzia豉, gdy siostra kupi豉 sobie i pojecha豉 i jeszcze jej nie widzia豉m
Aha, ona ma falowane w這sy. Pzdr
lennka17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-29, 15:06   #25
*sweet dreams*
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 573

od篡wki : sunsilk fioletowy,pantin provi,nivea i z avonu taki krem czerwony on doskonale prostuje w這sy nie pamietam jak si nazywa technixue cos takiego
*sweet dreams* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-29, 15:26   #26
kinia1020
Raczkowanie

Dziekuje Wam Bardzo Ale Bede Czekac Na dalsze odpowiedziDzieki
Rimini 2011!
Stary 2008-02-29, 15:37   #27
infante
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 659

Po pierwsze..wyszukiwarka, sporo ju o w這sach prostych by這 z tego co si orientuje
Trwa貫 prostowanie w這s闚 bardzo je niszczy, poza tym nie ma te pewno軼i, 瞠 b璠 one tak proste jakby鄉y tego chcieli, mo瞠 si zrobi, np sianko- o tym te s w徠ki.
a co do kosmetyk闚, to zale篡 jak bardzo kr璚one masz w這sy, moje s do嗆 mono kr璚one dlatego ,瘸dne nivee czy sunsliki im nie pomagaj, ale zawsze warto spr鏏owa.
pozostaj Ci dwa wyj軼ia:
albo zainwestowa w kosmetyki ochronne i dobra prostownice, nie obci捫a w這s闚 zbyt mocno by nie musie ich za cz瘰to my
a drugie to zaakceptowac swoje w這sy i nie niszczy ich

a i pami皻aj prostowanie baaaardzo niszczy w這sy, wiec potem i te Twoje kr璚one mog by w kiepskiej jako軼i, czytaj b璠zie siano nie w這sy.
  • mniej narzekania
infante jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-29, 15:49   #28
kinia1020
Raczkowanie

Wiem ze prostownica niszczy wlosy a 瞠le i te kremy to niewiedzia豉m
W這sy nie s tak strasznie krecone.Ale jak powiedzia豉m bardzo spodoba豉 mi sie fruzurka po fryzjerze.Bo mia豉m proste w這skiBARDZO BARDZO BARDZO MI SIE PODOBAΜ!^_^PzdrSzu kam dalej odpowiedzi
Rimini 2011!
Stary 2008-02-29, 15:59   #29
LuvMSI
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 513

Cytat:
Napisane przez *sweet dreams* Poka wiadomo嗆
od篡wki : sunsilk fioletowy
Jak dla mnie w/w jest najlepsze.

Nie da sie wyprostowa w這s闚 bez prostownicy- i trzeba si z tym pogodzi. Niestety znam sie na tymbo sama niecierpie swoich kud堯w, kt鏎e prostuje. Kto wy瞠j m闚i o prostowaniu chemicznym- ale to r闚nie niesamowicie niszczy w這sy.
Chyba 瞠 masz poprostu fale, wi璚 poszukaj jakiej dobrej od篡wki i ju...
Stary 2008-02-29, 17:28   #30
kinia1020
Raczkowanie

DziekujeMam nadzieje ze szybko watek si sko鎍zy bo mi pomo瞠cie.Ale prosze o dalsze odpowiedzi
Rimini 2011!
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.