Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-10-28, 00:13   #2971
Maemi
Raczkowanie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Maemi, możesz napisać coś o wrażeniach z użytkowania kremu Sally Hansen (tego ze szczoteczką)?
Mam go dopiero jakieś trzy tygodnie i użyłam kilka razy (na opakowaniu pisze, żeby używać raz w tygodniu ) - efekt już po drugim użyciu - faktycznie wybiela. Kupiłam go, bo na jednym paznokciu mam zgrubienie. SH traktuję wszystkie, zgrubienie zniwelowane, ale jeszcze jest, ale nawet nie podejrzewałam, że mogę mieć takie białe paznokcie u stóp. Potraktowane samą odżywką wyglądają prawie jak po frenczu Zaraz po użyciu smaruję odżywką SH albo Inglota, w składzie ma pumeks, więc ostrożnie.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Maemi lepszy jest peeling do ciała Złota Orchidea Miraculum czy Orient Spa Daxa?
Zdecydowanie wolę Orient Spa. Miraculum tak trochę męczę, nie do końca odpowiada mi ten zapach, na szczęście nie utrzymuje się na skórze; bardzo delikatnie ściera. Orient Spa ściera duuużo lepiej, ślicznie pachnie na skórze i po jego użyciu nie używam już balsamu - zostawia tłustą warstwę (czuję się jak po nasmarowaniu oliwką ). Do suchej skóry polecam.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Maemi, co możesz powiedzieć o kosmetykach Ziaji Aretina Q?
Aretina jest w fazie testowej, jakieś trzy tygodnie temu wybrałam się po krem do szyi i wyszłam ze sklepu z całym setem - z maseczki jestem zadowolona, nie podrażnia, odżywia, rozjaśnia delikatnie. Krem do szyi jest moim pierwszym kremem tego typu, więc efekty po trzech tygodniach używania widać, leciutko rysująca się zmarszczka zniknęła (hmmm, może to z wysuszenia było...). Krem do rąk używany jest naprzemiennie z dwoma pozostałymi, poużywam tylko tego przez parę dni, to się wypowiem

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Kosmetyki do twarzy mogłabym przygarnąć jak leci Bardzo podoba mi się Twój zbiór pielęgnacji do twarzy.
Dziękuję Efekt długich godzin nad biochemią i konsultacji nabytej wiedzy z nową dermatolog, która ma zaskakujące zrozumienie dla moich pomysłów
Maemi jest offline  
Stary 2007-10-28, 10:40   #2972
Estella
Zakorzenienie

Dziękuję za opis, zastanawiam się nad peelingiem Daxa - rzeczywiście pachnie marcepanem czy czymś innym?

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2007-10-28, 13:44   #2973
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Cytat:
Dziękuję za opis, zastanawiam się nad peelingiem Daxa - rzeczywiście pachnie marcepanem czy czymś innym?

Ja nie Maemi ale moge dorzucickilka slow od siebie na temat tego peelingu.

Ja go wlasnie szczesliwie skonczylam. Kupilam go poniewaz skusil mnie zapachem(wspanialy,ukocha ny,obezwladniajacy-marcepan) natomiast z jego konsytencja jest troche gorzej, jezeli lubisz gruboziarniste peelingi to mozesz sie rozczarowac,jest on cukrowy i przy nalozeniu na mokre cialo natychmiast sie on rozpuszcza,wiec jezeli chodzi o zluszczanie to tylko na sucha skore (u mnie w ten sposob sie sprawdzal), najgorszym jego minusem u mnie bylo to ze chyba zapycham mi skore bo po jego uzyciu wyskakiwaly mi krostki na calym ciele, to chyba przez to ze w kontakcie z woda robi sie strasznie tlusty,ze uzycie balsamu po jego zastosowaniu bylo zbedne... ogolnie to oceniam go na 3.

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline  
Stary 2007-10-28, 17:08   #2974
Estella
Zakorzenienie

Hmm dzięki mam jeszcze półtora opakowania Joanny i muszę pomyśleć o czymś na zimę. Jeszcze mam trochę czasu

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2007-10-28, 19:23   #2975
meri99
Wtajemniczenie

Cytat:
Hmm dzięki mam jeszcze półtora opakowania Joanny i muszę pomyśleć o czymś na zimę. Jeszcze mam trochę czasu

Wybor peelingu sprawia mi najwieksza trudnosc...moim ukochanym jest peeling Cosmence z wyciagiem z papaji,ale nie jest dostepny w PL, zazwyczaj w niego zaopatruje mnie moja siostra,ale ostatnio niechcialam sie jej juz prosic o kolejny,wiec postanowilam poszukac jakiegos latwiejszego do zdobycia,i podobal mi sie taki z FLOS LEK'u z serii PERFECT,ale w koncu znowu dostalam Cosmence wiec narazie sie ciesze

Pagan Poetry

meri99 jest offline  
Stary 2007-10-28, 19:48   #2976
Maggie-79
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Maemi Pokaż wiadomość
Mam go dopiero jakieś trzy tygodnie i użyłam kilka razy (na opakowaniu pisze, żeby używać raz w tygodniu ) - efekt już po drugim użyciu - faktycznie wybiela. Kupiłam go, bo na jednym paznokciu mam zgrubienie. SH traktuję wszystkie, zgrubienie zniwelowane, ale jeszcze jest, ale nawet nie podejrzewałam, że mogę mieć takie białe paznokcie u stóp. Potraktowane samą odżywką wyglądają prawie jak po frenczu Zaraz po użyciu smaruję odżywką SH albo Inglota, w składzie ma pumeks, więc ostrożnie.

Bardzo dziękuję
Maggie-79 jest offline  
Stary 2007-10-28, 19:51   #2977
Rayne
Wtajemniczenie

Maggie, Ty byś lepiej wkleiła kiedyś swoje zbiory, bom ciekawa
Stary 2007-10-28, 19:55   #2978
Maggie-79
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Maggie, Ty byś lepiej wkleiła kiedyś swoje zbiory, bom ciekawa
to by nie bylo dobre, bo musialabym uswiadomic sobie ile tego mam , a powaznie - nie mam poki co porzadnego aparatu, ale niewykluczone, ze cos się w tej kwestii zmieni
Maggie-79 jest offline  
Stary 2007-10-28, 20:17   #2979
droga A
Zadomowienie

W mojej pielęgnacji z końcem miesiąca pokończyło się wiele kosmetyków. W ich miejsce z zapasów powyjmowałam inne. Niektóre były już używane i w tym podejściu zostaną zużyte do końca (np. Jacques Andhrel, Isa Bella, Dermedic). Większość to zupełne nowości na mojej półce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.JPG (67,6 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.JPG (61,4 KB, 139 załadowań)
droga A jest offline  
Stary 2007-10-28, 20:34   #2980
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Droga A, napisz proszę czy zadowolona jesteś z szamponu i odżywki Herbala ?
Ja ostatnio kupiłam dwa zestawy, bardzo przyjemnie mi sie tych kosmetyków używa, obłędnie pachną, choć przyznaje że to już nie to samo co dawniej

A jak lakier Nivei?
Stary 2007-10-28, 22:41   #2981
meri99
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
W mojej pielęgnacji z końcem miesiąca pokończyło się wiele kosmetyków. W ich miejsce z zapasów powyjmowałam inne. Niektóre były już używane i w tym podejściu zostaną zużyte do końca (np. Jacques Andhrel, Isa Bella, Dermedic). Większość to zupełne nowości na mojej półce.

A jak ten eliksir Beauty Milky? jestem ciekawa czy zapycha? jak nawilza? jakie wrazenia?

Pagan Poetry

meri99 jest offline  
Stary 2007-10-29, 07:59   #2982
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Maju ja miałam oba Eveline; wydaje mi się, że serum ma lepsze opinie w KWC. Te kosmetyki maja menthol i chłodzą skórę - zastanów się czy na zimę to dobry pomysł - ja nie byłam w stanie stosować tych kosmetyków zimą. Latem aplikacja jest duuużo przyjemniejsza
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Zgadzam się co do kosmetyków na cellulit, stosowanie ich zima to prawdziwy koszmar brrr
Ajjj nie pomyślałam o tych chłodzących właściwościach
Dziękuję za cenną radę , zwłaszcza, że jestem zmarzluchem i nie pomyślałam, że ten mentol będzie chłodził.
Czyli na zimę zostaję przy maśle Mirraculum.

Cytat:
Napisane przez Maemi Pokaż wiadomość

Dziękuję Efekt długich godzin nad biochemią i konsultacji nabytej wiedzy z nową dermatolog, która ma zaskakujące zrozumienie dla moich pomysłów
Też ustawiłam sobie pielęgnację z dermatolog i też częściowo po lekturze biochemii, ale jeszcze powinnam trochę doczyta i dokształci sie w tych urodowych sprawach
Stary 2007-10-29, 12:11   #2983
truheart
Zakorzenienie

Estello, ja Cię bardzo namawiam do peelingu Dax'a Orient Spa jeśli masz suchą skórę i lubisz słodkie, jedzeniowe zapachy Peeling ma konsystencję takiego lekko skarmelizowanego cukru, a w kontakcie z wodą robi się mleczny. Pachnie cudnie marcepanowo-migdałowo i zostawia przyjemną ochronną powłoczkę

Edytowane przez truheart
Czas edycji: 2007-10-29 o 12:13 Powód: styl.
truheart jest offline  
Stary 2007-10-29, 13:51   #2984
Rayka
Rozeznanie

A to moja kolekcja kosmetyków:
-pielęgnacja twarzy
-pielęgnacja ciała
-pielęgnacja włosów
-pielęgnacja stóp i dłoni
-zagubiona reszta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz.JPG (113,0 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciało-pielegnacja.JPG (100,6 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.JPG (118,5 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nogi dłonie.JPG (113,0 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg reszta.JPG (111,5 KB, 179 załadowań)

To już 9 lat razem

http://www.suwaczek.pl/cache/607ef315c4.png
Rayka jest offline  
Stary 2007-10-29, 14:14   #2985
Estella
Zakorzenienie

Rayko jak się sprawuje elo-baza? Jest bardzo tłusta?

Truheart dziękuję może się skuszę; suchej skóry nie mam, ale peelingowac się lubię, więc na pewno czegoś będę szukać

Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2007-10-29, 14:37   #2986
Rayka
Rozeznanie

Estello tak elo-baza jest tłusta. Jest to krem intensywnie natłuszczający ale ja go stosuje tylko na noc także problemu nie mam.Ale za to działanie dla mojej wrażliwej cery ma wspaniałe

To już 9 lat razem

Rayka jest offline  
Stary 2007-10-29, 16:03   #2987
meri99
Wtajemniczenie

oto moje nabytki z ostatniego tygodnia sorki za jakosc wiec napisze co jest co

1.Bioderma Sebium -micel
2.Pasta Elmex sensitive
3.Balsam ochronny do ust Iwostin spf 30
4.Krem do stop Scholl do stop i paznokci
5.Revalid balsam do wlosow
6.Matrix spray chroniacy przed cieplem suszarki/prostownicy wygladzajacy do wlosow.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3579.JPG (77,7 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3582.JPG (49,6 KB, 84 załadowań)

Pagan Poetry

meri99 jest offline  
Stary 2007-10-29, 16:49   #2988
emememsik
po prostu Em :)

Rayka, to coś Rival de Loop to pianka do mycia twarzy? Jaka jest? I co sądzisz o oliwkowym kremie do rąk Ziaji? Zastanawiam się czy go kupić..
Stary 2007-10-29, 16:58   #2989
Rayka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Rayka, to coś Rival de Loop to pianka do mycia twarzy? Jaka jest? I co sądzisz o oliwkowym kremie do rąk Ziaji? Zastanawiam się czy go kupić..

Emememsiku tak to jest oczyszczająca pianka do twarzy.Jestem z niej mega zadowolona, dobrze oczyszcza twarz i przepięknie pachnie A przedewszystkim nie podrażnia mojej wrażliwej cery
Co do kremu to pierwsze wrażenia po użyciu są pozytywne jednak później gdy się wchłonie, mam wrażenie jakby suchych dłoni

To już 9 lat razem

Rayka jest offline  
Stary 2007-10-29, 17:53   #2990
droga A
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Droga A, napisz proszę czy zadowolona jesteś z szamponu i odżywki Herbala ?
Ja ostatnio kupiłam dwa zestawy, bardzo przyjemnie mi sie tych kosmetyków używa, obłędnie pachną, choć przyznaje że to już nie to samo co dawniej

A jak lakier Nivei?
Z szamponu średnio jestem zadowolona. Zapach ładny, pieni się super, ale jakoś tej pielęgnacji nie widać. Spodziewałam się czegoś lepszego. Odżywkę użyłam ze 2 razy, bo męczyłam jeszcze poprzednią więc na razie się nie wypowiadam.
Ja też mile wspominam Herbale sprzed lat. Ten zestaw kupiłam, bo były w sklepie rowery do wygrania za hasełko i paragon potwierdzający zakup. Rowery już w garażu a ja z sentymentu używam szamponu Mam jeszcze zestaw pomarańczowy w zapasie. A wygrałam tylko raz.

Lakier Nivea jest ok. Mógłby być jeszcze silniejszy, ale nie narzekam. Trochę dusi w gardle podczas rozpylania.

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
A jak ten eliksir Beauty Milky? jestem ciekawa czy zapycha? jak nawilza? jakie wrazenia?
To moje drugie podejście do niego. Najpierw używałam jako kremu popołudniowego, takiego po zmyciu makijażu. Niestety, był za tłusty i okropnie się świeciłam. Po kilku razach postanowiłam przerzucić go na krem nocny. Na razie nic mi się nie zrobiło od niego, ale użyłam dopiero kilka razy. Nawilża i natłuszcza.
droga A jest offline  
Stary 2007-10-29, 17:55   #2991
Estella
Zakorzenienie

Meri miałaś już ten krme do stóp? Ciekawa jestem, czy dobry bo mój się niedługo skończy i chciałabym spróbowac czegoś nowego.
Rayka dzięki, dla mnie chyba będzie za tłusta, zreszta wrażliwcem nie jestem

Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2007-10-29, 18:05   #2992
meri99
Wtajemniczenie

Cytat:
Meri miałaś już ten krme do stóp? Ciekawa jestem, czy dobry bo mój się niedługo skończy i chciałabym spróbowac czegoś nowego.

Wczesniej nie mialam tego kremu, inne scholla mi pasowaly bo byly tresciwe,geste dobrze odzywialy ten jest rzadszy,lzejszy i wydaje mi sie ze slabiej nawilza,ale przy codziennym stosowaniu napewno efekty beda zadowalajace(ja jestem leniuszek i codziennie go nie stosuje) musze go chyba dluzej postosowac zeby zobaczyc efekty bo przez tydzien nie uzywaniu kremu do stop strasznie mi sie wysuszyly wiec musze je teraz odratowac (mam bardzo wrazliwe stopy), ten skusil mnie tym ze jest rowniez do paznokci,i mysle ze jest to plusik duzy

Rayka ja rowniez dziekuje za opisik

Pagan Poetry

meri99 jest offline  
Stary 2007-10-29, 20:34   #2993
Rayka
Rozeznanie

Nie ma za co dziewczyny

To już 9 lat razem

Rayka jest offline  
Stary 2007-10-29, 21:32   #2994
di_86
Raczkowanie

GG do di_86

Meri: A ja jestem ciekawa jak oceniasz Matrix spray chroniacy przed cieplem suszarki/prostownicy wygladzajacy do wlosow? Ja też używam prostownicy (suszarki) i niestety nie zaopatrzyłam się jeszcze w żaden preparat chroniący włosy. W jakiej jest cenie?

- I love you Honey-Bunny...
- I love you Pumpkin...
di_86 jest offline  
Stary 2007-10-29, 21:39   #2995
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
6.Matrix spray chroniacy przed cieplem suszarki/prostownicy wygladzajacy do wlosow.
Możesz coś o nim napisać?
Ines-ka jest offline  
Stary 2007-10-29, 21:42   #2996
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Rayka Pokaż wiadomość
A to moja kolekcja kosmetyków:
-pielęgnacja twarzy
-pielęgnacja ciała
-pielęgnacja włosów
-pielęgnacja stóp i dłoni
-zagubiona reszta
A która to dokładnie pianka RdL?? Z tego co wiem są dwie - którą ty masz i polecasz?

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 839 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2007-10-29, 21:56   #2997
Rayka
Rozeznanie

Ja mam oczyszczającą piankę z wyciągiem z ginkgo i ogórka. Kupiłam ją dlatego iż napisano że jest przeznaczona do cery suchej i wrażliwej a ja taka posiadam Bardzo ją sobie chwalę, dobrze oczyszcza, pięknie pachnie i przedewszystkim nie podrażnia.

To już 9 lat razem

Rayka jest offline  
Stary 2007-10-30, 10:42   #2998
maja55
Zakorzenienie

Cytat:

1.Bioderma Sebium -micel
2.Pasta Elmex sensitive
Uwielbiam ten micel Biodrmy. Dzieki uporowi mojej dermatolog w końcu przekonałam sie do płynów micelarnych, a moja skóra jest mi za to wdzieczna

Pasta Elmex - moja mama jej używa, a ja nie znoszę
Stary 2007-10-30, 11:05   #2999
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Rayka Pokaż wiadomość
Ja mam oczyszczającą piankę z wyciągiem z ginkgo i ogórka. Kupiłam ją dlatego iż napisano że jest przeznaczona do cery suchej i wrażliwej a ja taka posiadam Bardzo ją sobie chwalę, dobrze oczyszcza, pięknie pachnie i przedewszystkim nie podrażnia.
Dziękuję pięknie

Mam jeszcze pyatnie do posiadaczek kosmetyków Oeparol - czy one mają taki sam zapach jak pomadka?? Kupiłam kilka dni temu mamie (czyt. to ja się nią smaruję ) i zapach mi sie bardzo podoba

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 839 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2007-10-30, 11:29   #3000
vril
Zakorzenienie

Mam pomadke ochronna Oeparol (ta bez filtra) i ma zapach truskawki Cala seria ma zapach wiesiolka, takie zielska.
vril jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
zbiory kosmetyczne

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości