Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-12-03, 11:52   #3421
Daszka
Zadomowienie

GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dziękuję isa666 Muszę poniuchać ten żel - niedługo ma być na nie promocja w Rossmannie!
Daszka jest offline  
Stary 2007-12-03, 12:12   #3422
isa666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
no, mysle ze w listopadzie juz nie dasz rady

ja nie przepadam za tym czerwonym garnierem, ale za to bardzo lubie odzywke gliss kur

mmm Hosenko, alez to musi pachniec
Hehe, fakt listopad się skończył
Mi czerwony Garnier też jakoś nie spodobał się za bardzo, głownie rozczarowałam się zapachem, myślałam, że będzie słodszy, może ten różowy ładniej pachnie? Z różowej serii Garniera miałam krem do rąk i pachniał ślicznie, nie wiem tylko jak pachnie balsam właśnie.
Stary 2007-12-03, 14:52   #3423
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wklejam moje listopadowe zakupy Co prawda nie udało mi się kupić jeszcze kilku rzeczy, ktore potrzebuję, ale to może w grudniu
o Happy time Uwielbiam ten zel, glownie ze względu na fajny zapach Fajne zakupy, gratuluje
psycha jest offline  
Stary 2007-12-03, 15:05   #3424
vril
Zakorzenienie

Psycha, dobrze, ze jestes - chce porady
Zakupilam Xerialine Fluide ale mnie nie zachwycil i znow sie sklaniam ku Emolium, widze jednak, ze ty porzucilas wszelkie moczniki na rzecz Oeparolu. Rzeczywsicie wiesiolek rzadzi? Chcialam troche od niego odpoczac ale nie kosztem gorszego kosmetyku. Probowac Emolium czy wracac potulnie do wiesiolka?
vril jest offline  
Stary 2007-12-03, 15:42   #3425
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Psycha, dobrze, ze jestes - chce porady
Zakupilam Xerialine Fluide ale mnie nie zachwycil i znow sie sklaniam ku Emolium, widze jednak, ze ty porzucilas wszelkie moczniki na rzecz Oeparolu. Rzeczywsicie wiesiolek rzadzi? Chcialam troche od niego odpoczac ale nie kosztem gorszego kosmetyku. Probowac Emolium czy wracac potulnie do wiesiolka?
Mam emolium, wiesiołka i masła ziaji. Ostatnio widziałam ze SVR wypuscil na rynek Xerialine 10 w 0,5l butli, chyba ze jakies zwidy mialam. Emolium uzywam okazyjnie, sprawdził się w mieszankach z perfumami, wiec odstawilam go na bok i uzywam tylko i wylacznie w tym celu. Teraz zimą wszytkie balsamy moim zdaniem sprawują sie srednio.. xerialem 30 bym musiala sie smarowac

Odkrylam ostatnio cos fantastycznego Znalazlam go na LU - Squamax Lefrosch. To emulsja do ciała z 20% mocznika i kwasem salicylowym.
Smarujesz się nią ( ma grudki, delikatnie peelinguje), zostawiasz na 4-5h na ciele i zmywasz. Swietnie wygładza skóre i wzmaga dzialanie wszelakich kosmetyków nalizająco odzywczych. Uzywam od 2 tygodniw ramach kuracji.. nawet zel do pielegnacji biustu po takim zabiegu lepiej działa Skóra jest fajnie wygładzona i nawilzona.. kwas salicylowy delikatnie złuszcza. Tydzien po, dokupilam Pilarix tego samego producenta... znowu mocznik + kwas salicylowy... cudo na wrastające włoski po depilacji.. działa lepiej niz xerial 30, no i tanszy, bo 100ml kosztuje ok 17 zł.

http://laboratoriumurody.pl/forum/viewtopic.php?t=10573
psycha jest offline  
Stary 2007-12-03, 16:15   #3426
emememsik
po prostu Em :)

isa666, jak pachnie ta zimowa seria Avonu?
Stary 2007-12-03, 16:49   #3427
isa666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
isa666, jak pachnie ta zimowa seria Avonu?
Hmmm...ciężko trochę opisać ten zapach, coś na kształt cynamonowo-korzenny z kwaskowatą nutką cytrusów Dość ładny i przyjemny aromat, na zimę jak znalazł, ale niestety zapach szybko się ulatnia po umyciu rąk, podczas mycia też zapach nie jest bardzo intensywny, ale mimo wszystko ładny.
Stary 2007-12-03, 17:04   #3428
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Hmmm...ciężko trochę opisać ten zapach, coś na kształt cynamonowo-korzenny z kwaskowatą nutką cytrusów Dość ładny i przyjemny aromat, na zimę jak znalazł, ale niestety zapach szybko się ulatnia po umyciu rąk, podczas mycia też zapach nie jest bardzo intensywny, ale mimo wszystko ładny.
A dla mnie to on pachnie skórką pomarańczową z odrobiną korzeni. Za dużo tej skórki jak dla mnie.
MagJa jest offline  
Stary 2007-12-03, 17:23   #3429
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
A masz może porównanie do zeszłorocznej serii Celebrate me?
Stary 2007-12-03, 18:03   #3430
isa666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A masz może porównanie do zeszłorocznej serii Celebrate me?
Mam, miałam żel Celebrate, ale on pachniał bardziej tak szampańsko jakby, wg. mnie tegoroczna seria bardziej pachnie cytrusami właśnie
Stary 2007-12-03, 20:35   #3431
2016070150903
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Fajne zakupki - takie konkretne Ja mam problem z ograniczaniem swoich kosmetycznych zachcianek
Jak oceniasz dwufazę Ziaji, bo na KWC opinie są podzielone? Kuszą mnie już od jakiegoś czasu te żele Nivea - ten pomarańczowy jest fajny? Polecasz jeszcze jakieś inne zapachy?
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja się wtrace

Dla mnie żele Nivea to KWC (razem z żelami Palmolive). Są bardzo przyjemne - kremowe, ale nie bardzo gęste. Mają pięne subtelne zapachy, nie wysuszają skóry (a mam z tym problem). Najbardziej spodobał mi się Happy Time, z witaminami, z morelą. Kusi mnie jeszcze http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19880 .
uwielbiam te żele. Happy Time przede wszystkim.
2016070150903 jest offline  
Stary 2007-12-03, 20:59   #3432
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

A mialo byc tak pięknie Obiecalam sobie ograniczyc się do minimum...tylko tego co naprawde potrzebuje. Było kilka wymian, cos kupilo sie na zapas... i oto endefekt
Spirytus..do byle czego się przyda, a kupilam go, by ulatwic sobie zdrapywanie kleju po cenach na opakowaniach Spray na komary.. na wypady na ryby O kilku rzeczach zapomnialam..pasta, zel.. i dwie dodatkowe ktore do mnie wlasnie lecą z drugiego konca polski ..krem dermiki na noc planowany.

1. Filtry

2. Losowo : juvit, ktory planuje rozcienczyc Rozany hauschki, pod oczy soraya, oxeril i lirene aqua izuwany na szyje i dekolt

3. Twarz: Wody termalne, Sensibio, redermic w miniaturkach, skrobia i hauschki jedwabny, w pudełku po pudrze clinique ( podziekowania dla ElaG) mieszanka tych dwóch, weleda irysowa, zel oeparol, acnederm, tormentiol, diroseal.

4. Wlosy: Moja ulubiona farba do wlosow: henna kasztanowa Venita, L'oreal do prostowania włosów, revalid odzywka, seboradin niger, lakiery l'oreal w wersji mini, szampon suchy pokrzywowy klorane, serum zero frizz, biosilk i serum na koncowki z apteczki babuni.

5. Ciało: wiesiołki w tym 2 w uzytku, emolium emulsja, squamax, pilarix, podologics do stop i o koszmarnym zapachu lirene body colour do stóp...

6. Dokladka: krem do rąk Avene, Off, spirytus do walki z klejem po cenach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (113,2 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (71,4 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (80,7 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (79,6 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (75,7 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.JPG (72,8 KB, 132 załadowań)
psycha jest offline  
Stary 2007-12-03, 21:00   #3433
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Zdjecie z drobiazgami, lakierami :
ROC - deo w kulce
Folisan - na wrastajace wloski po depilacji
Sally Hansen Quick Dry i Color Wear
lakiery - Astor, joko i Killys dla palaczy... kolorowych lakierów nie uzywam
sloiczek to balsam do ust, waniliowy z YR - kolekcja na tą zime
pomadka - oeparol bez filtra
niebieska buteleczka - genialny zel na skorki SH
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.JPG (98,5 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.JPG (92,3 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (26,8 KB, 77 załadowań)
psycha jest offline  
Stary 2007-12-03, 21:15   #3434
vril
Zakorzenienie

Psycha Rozlozylas mnie zapasem wiesiolka Ja, jednorazowo mialam na stanie "tylko" 3 sztuki
Nie kryguj sie, bardzo konkretna kolekcja. Widze, ze zapas miniatur drastycznie sie zmniejszyl. Polowe Twojego zbioru mam i moglabym przygarnac rowniez pozostala czesc Aha, gdzie dorwalas male Avenki termalne, nigdzie nie moge wyszarpac 50-tek.
Ja sie w tym roku wklejalam, duzo sie nie zmienilo, moze cos wrzuce w 2008 jak zalozycie nowa edycje watku, bo ten obecny rozrosl sie mega-aktywnie Akurat bedzie odpowiednio, bo ten chyba w styczniu byl zalozony - alez zlecialo
vril jest offline  
Stary 2007-12-03, 21:21   #3435
snowqueen
Zakorzenienie

Ja planuję uszczuplić (taa ) kolekcję i wkleić w 2008 właśnie Może wkleję również swoje zbiory kosmetyczne do drugiego wątku - tam się nie ujawniałam, ale też w tej kwestii zbiory póki co mniej pokaźne

psycha mam dwa pytania - czy jestes zadowolona z kremu Podologics i czy Folisan na wrastające włoski pomaga? Które to w ogóle jest na fotce? Gdzie to można kupić? Mi dość często włoski wrastają
snowqueen jest offline  
Stary 2007-12-03, 21:25   #3436
iceflower
Przyjaciółka KWC

Ja też posłucham chętnie o Podologics, bo właśnie dołączyłam go do mojej listy must have.

Snow, nie wklejałaś jeszcze kolorówki? To na co czekasz?
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline  
Stary 2007-12-03, 21:29   #3437
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja planuję uszczuplić (taa ) kolekcję i wkleić w 2008 właśnie Może wkleję również swoje zbiory kosmetyczne do drugiego wątku - tam się nie ujawniałam, ale też w tej kwestii zbiory póki co mniej pokaźne

psycha mam dwa pytania - czy jestes zadowolona z kremu Podologics i czy Folisan na wrastające włoski pomaga? Które to w ogóle jest na fotce? Gdzie to można kupić? Mi dość często włoski wrastają
Podologics jest swietny, ale niezbyt wydajny i przy codziennym stosowaniu wychodzi szalenie drogo, szukam alternatywy.
Folisan pomaga Zdarza się ze 2-3 wloski wrosną, ale bez problemu mozna je usunąc. Nie szczypie, nakladany od razu po depilacji. Dodatkowo uzywam pilarix( tez salicyl, mocznik) + peeling. Z problemem wrastajacych wlosków sie juz pozegnalam To ten malutki z rozowymi napisami obok Keopsa z zielona nakrętka
psycha jest offline  
Stary 2007-12-03, 21:40   #3438
snowqueen
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Snow, nie wklejałaś jeszcze kolorówki? To na co czekasz?
A sama nie wiem, tak jakoś wyszło Może mi wpadnie jeszcze coś ciekawego do końca roku i się zmobilizuję

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Podologics jest swietny, ale niezbyt wydajny i przy codziennym stosowaniu wychodzi szalenie drogo, szukam alternatywy.

Folisan pomaga (...) Z problemem wrastajacych wlosków sie juz pozegnalam To ten malutki z rozowymi napisami obok Keopsa z zielona nakrętka
Skoro niewydajny, to chyba daruję sobie, zwłaszcza, że lubię wsmarowywać dosyć grubą warstwę kremu w stopy.

A gdzie można kupić Folisan? Skoro pomaga, to może się rozejrzę, czasami bardzo boleśnie mi wrastają, zwłaszcza jeśli chodzi o łydki i bikini
snowqueen jest offline  
Stary 2007-12-03, 21:47   #3439
_magdzia_
BAN stały

Psycha jesteś zadowolona z balsamu emolium? I jeszcze powiedz mi jak to jest z odcieniem svr filtru tonującego? Jakoś nie mam odwagi go kupić właśnie z obawy o odcień a nigdzie nie mogę dostać próbki
_magdzia_ jest offline  
Stary 2007-12-03, 21:51   #3440
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A sama nie wiem, tak jakoś wyszło Może mi wpadnie jeszcze coś ciekawego do końca roku i się zmobilizuję

Skoro niewydajny, to chyba daruję sobie, zwłaszcza, że lubię wsmarowywać dosyć grubą warstwę kremu w stopy.

A gdzie można kupić Folisan? Skoro pomaga, to może się rozejrzę, czasami bardzo boleśnie mi wrastają, zwłaszcza jeśli chodzi o łydki i bikini
Kupic go mozna w wybranych gabinetach kosmetycznych,albo na allegro. Cena od 15-20 zł malutka roletka. W butelce 150ml cena od 38 (allegro) do 50 zł. Ja go wlasnie uzywam tylko na okolice bikini, na łydki wystarcza mi wiesiołek i inne nawilzacze Alternatywa dla folisanu jest maseczka aspirynowa z jakims dodatkiem, dziala na tej samej zasadzie co folisan, na biochemii dziewczyny podawaly przepis.

Podologics daje szybkie efekty, zmieczka skóre stóp na dosc dlugo, rozjasnia, odzywia Jak dotąd lepszego kremu do stop nie znalazlam... ale szukam, z powyzej wymienionych powodow wlasnie: ja rowniez sobie "zycze" i lubie smarowac grubą warstwą Odradzam zielone lirene, on po prostu smierdzi Zuzywam go z trudem....
psycha jest offline  
Stary 2007-12-03, 22:14   #3441
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Psycha jesteś zadowolona z balsamu emolium? I jeszcze powiedz mi jak to jest z odcieniem svr filtru tonującego? Jakoś nie mam odwagi go kupić właśnie z obawy o odcień a nigdzie nie mogę dostać próbki
Z emolium jestem bardzo zadowolona Nie pachnie, więc mieszam go z perfumami. Nawilza dosc przyzwoicie, w sumie 10% mocznika mowi samo za siebie

SVR 50B jest dosc jasny. Wklejam jedna fotke z wizazu ( zapomnialam od kogo ) ( tyle ze sądzie iz jest na odwrot, SVR 50 ma taki kolor jak na fotce SVR 100 ... i jedna ja staralam sie zrobic ale nie wyszlo.. lewa: SVR, prawa Colorstay natural beige ( sand beige w nowej wersji)...robione w zoltym swietle. Jesli znasz kolor colorstay natural beige, to SVR jest podobny, tyle ze bez tej szarosci. Dobry dla osob, ktore uzywają podkladow maybelline w odcieniu Cameo.

Gdybym miala jakies pojemniczki, wyslalabym Ci probke, ale nie mam.. nie wiem do czego by ... masz moze pomysl?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1599.JPG (13,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT7912.JPG (22,9 KB, 14 załadowań)
psycha jest offline  
Stary 2007-12-03, 22:20   #3442
Estella
Zakorzenienie

Miałam próbki Podologics - bardzo fajnie nawilża, stopy sa miękkie i gładkie. Ale kupiłam tańszą piankę do stóp Scholla i też nieźle nawilża - dłonie po posmarowaniu stóp też są przez bardzo długi czas nawilzone.

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2007-12-03, 22:30   #3443
_magdzia_
BAN stały

Cytat:
Z emolium jestem bardzo zadowolona Nie pachnie, więc mieszam go z perfumami. Nawilza dosc przyzwoicie, w sumie 10% mocznika mowi samo za siebie

SVR 50B jest dosc jasny. Wklejam jedna fotke z wizazu ( zapomnialam od kogo ) ( tyle ze sądzie iz jest na odwrot, SVR 50 ma taki kolor jak na fotce SVR 100 ... i jedna ja staralam sie zrobic ale nie wyszlo.. lewa: SVR, prawa Colorstay natural beige ( sand beige w nowej wersji)...robione w zoltym swietle. Jesli znasz kolor colorstay natural beige, to SVR jest podobny, tyle ze bez tej szarosci. Dobry dla osob, ktore uzywają podkladow maybelline w odcieniu Cameo.

Gdybym miala jakies pojemniczki, wyslalabym Ci probke, ale nie mam.. nie wiem do czego by ... masz moze pomysl?

Dziękuję Ci bardzo za zdjęci
W takim razie może się skuszę bo rzeczywiście kolor niczego sobie jeszcze tylko powiedz mi czy wpada on w róż czy raczej nie?
I dziękuję za opinię dt emolium- dołącząm do mojej listy zakupów
_magdzia_ jest offline  
Stary 2007-12-03, 22:36   #3444
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Dziękuję Ci bardzo za zdjęci
W takim razie może się skuszę bo rzeczywiście kolor niczego sobie jeszcze tylko powiedz mi czy wpada on w róż czy raczej nie?
I dziękuję za opinię dt emolium- dołącząm do mojej listy zakupów
Moim zdaniem nie ma w sobie nic rozowego..nie potrafie opisywac kolorow Po wyschnieciu na kartce, lekko wpada jednak w pomarancz... Najchetniej bym Ci probke wysłała...
psycha jest offline  
Stary 2007-12-04, 12:55   #3445
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Psycha co sadzisz o balsamie revalidu? Masz moze porownania do wersji butelkowej (mleczka)?

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline  
Stary 2007-12-04, 13:47   #3446
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Psycha co sadzisz o balsamie revalidu? Masz moze porownania do wersji butelkowej (mleczka)?
Nie mam porownania do odzywki w butelce, ale rewalid w kremie jest super Nie obciąza, włosy się blyszczą kilka dni z rzędu (mimo czestego mycia) i wyglądają naprawde zdrowo. Nie obkleja ich, jak to bywa w przypadku innych odzywek, przez co mniej sie przetluszczają. Jedynie zapach mi przeszkadza, jest dosc intensywny.
psycha jest offline  
Stary 2007-12-04, 15:14   #3447
1501ania
Raczkowanie

wow jestem w mega szoku i pod ogromnym wrażeniem Waszych kolekcji... na prawdę Dziewczęta należą sie Wam wielkie brawa za umiejętność doboru kosmetyków i pielęgnacji ja tak nie potrafię, choć staram się jak mogę... niestety z większości moich eksperymentów skóra wychodzi z jakimś podrażnieniem na szczęście odkryłam to forum i może już niedługo się to zmieni szczerze przyznam, że studiowałam ten wątek przez kilka dni wnikliwie czytając wszytsko co napisałayście i kilka kosmetyków wpadło mi w oko, może nawet się na nie skuszę swoją drogą może po świętach zarzucę tutaj swoją kolekcję...
1501ania jest offline  
Stary 2007-12-04, 15:35   #3448
vril
Zakorzenienie

1501ania wyrazy uznania za przebrniecie przez ponad 100-stronicowy watek Witaj na Wizazu, czekamy na twoj zbior pielegnacji
Jezeli rowniez interesujesz sie kolorowka, to proponuje ten watek -
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=201675
Tutaj oczywiscie tez zachecam do wklejenia swojej kolekcji
vril jest offline  
Stary 2007-12-04, 19:04   #3449
_magdzia_
BAN stały

Cytat:
Moim zdaniem nie ma w sobie nic rozowego..nie potrafie opisywac kolorow Po wyschnieciu na kartce, lekko wpada jednak w pomarancz... Najchetniej bym Ci probke wysłała...

Nie chciałabym nadużywać Twojej życzliwości. Myślę że zaryzykuję i poprostu kupię ten filtr- jeżeli oczywiście wpadnie mi gdzieś w łapki, bo zima to jednak okres kiedy wybór filtrów nie jest za duży
_magdzia_ jest offline  
Stary 2007-12-04, 20:02   #3450
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Nie chciałabym nadużywać Twojej życzliwości. Myślę że zaryzykuję i poprostu kupię ten filtr- jeżeli oczywiście wpadnie mi gdzieś w łapki, bo zima to jednak okres kiedy wybór filtrów nie jest za duży
W cefarmie masz za 39.98 zł Najtaniej w necie
Ja bym Ci chetnie wysłała, ale nie mam odpowiedniego pudełeczka, nie wiem do czego by to wlać...
psycha jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
zbiory kosmetyczne

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości