Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-12-08, 21:12   #3541
snowqueen
Zakorzenienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ooo, zbiory Estelli po wczorajszych zbiorach ice!

Zbiór piękny, jak zwykle - 3/4 bym przygarnęła, wiele znam, więc nie mam o co pytać
Chociaż nie, jak sprawuje się żel do twarzy różowy Garnier? Pisałaś, że masz ostatnio przesuszoną skórę - nie wysusza jej?
snowqueen jest offline  
Stary 2007-12-08, 21:16   #3542
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Estello- czy ta maseczka oczyszczająca to właśnie z Biedronki, jak pisze Hosenka? Faktycznie dobra? No i co to za kosmetyki SPA, pierwszy raz widzę.
Ja nie Estella, ale ...

Tak, to Biedronka. Płyny Spa też Biedronka

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 846 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-12-08, 21:20   #3543
Estella
Zakorzenienie

Dzięki dziewczyny

Krem z YR jest za 8,90 albo 9,90zł; na pewno nie pachnie piernikiem ani migdałowo-mandarynkowo jak reszta świątecznej serii. Zapach jest bardzo neutralny, przyjemny. Na drugim miejscu ma mocznik, stosuję dopiero kilka dni, ale jest bardzo przyjemny. W sklepie pani mi powiedziała, że to ten sam co Arnika, ma Arnikę w składzie. Później porównam składy, czy to rzeczywiście to samo

Droga A - Perspire to to samo co Etiaxil do skóry wrażliwej; ten sam producent, tylko w bodajże Dani jest inna nazwa. Zastosowałam go dopiero 2 razy, bardzo fajny. Ma aż 25ml, więc dwa razy więcej niż Etiaxil (kupiłam na Allegro, w cenie Etiaxilu ok. 45-50zł). Kiedyś miałam Antidral i był bardziej inwazyjny, strasznie mnie piekła i swędziała skóra. Po tym swędzi minimalnie i nie cały czas.

Serum z Avonu średnio mi się podoba. Ma bardzo słodki i intensywny zapach (mojej mamie się podoba, więc może ja jestem przesadnie wyczuolona). Ma dużo alkoholu Zastanawiam się nad oddaniem, może dam mamie na spróbowanie. Lubiła to z białą herbatą.

Żel-krem Garniera ma dziwny, apteczny zapach, ale nie jest bardzo intensywny. Odrobina wystarczy do umycia twarzy, jest perłowy. Nie jest najgorszy, do bardzo suchej skóry chyba będzie zbyt inwazyjny. W połączeniu z warszawską wodą minimalnie ściągą skórę i wysusza, ale krem to załatwia - nie mogę myć codziennie skóry, bo wtedy bardzo mi się przesusza

Maseczka oczyszczająca jest z Biedronki - producentem jest Dax. Bardzo dziwna, niby ma glinkę, ale podczas zmywania robi się tłusta i ciężko ją zmyć, zostawia na skórze warstwę. Może to i lepiej niż by miała wysuszać. Skóra jest miękka i gładka, całkiem niezła, ale nie wiem czy ją znowu kupię.

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2007-12-08, 21:37   #3544
vril
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
długo stosujesz szampony elseve? Nie podrażniają Ci skóry???
Moze tez sie wypowiem Stosuje szampony i odzywki Elseve nieprzerwanie od kilku lat, zmieniam tylko za kazdym razem rodzaj (chociaz ostatnio trzymam sie rozowego) i wszystko jest w porzadku, bardzo lubie te specyfiki. Mam wlosy dlugie i proste.
vril jest offline  
Stary 2007-12-08, 22:55   #3545
Narek
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Iceflower- nie widziałam wcześniej żadnego opisu wrażeń po spotkaniu z kremem Tanity. Możesz powiedzieć, jak się sprawuje?

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline  
Stary 2007-12-08, 23:52   #3546
_magdzia_
BAN stały

IlonaP co mozesz powiedzieć o kremie na naczynka dermedic?
_magdzia_ jest offline  
Stary 2007-12-09, 00:32   #3547
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Żel-krem Garniera ma dziwny, apteczny zapach, ale nie jest bardzo intensywny. Odrobina wystarczy do umycia twarzy, jest perłowy. Nie jest najgorszy, do bardzo suchej skóry chyba będzie zbyt inwazyjny. W połączeniu z warszawską wodą minimalnie ściągą skórę i wysusza, ale krem to załatwia - nie mogę myć codziennie skóry, bo wtedy bardzo mi się przesusza
Mam podobne odczucia, z tym że mnie nie wysusza i nie ściąga nawet jak używam go codziennie. Także albo mamy zupełnie inne cery albo ta warszawska woda to jeden wielki syf
MagJa jest offline  
Stary 2007-12-09, 00:43   #3548
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia, z tym że mnie nie wysusza i nie ściąga nawet jak używam go codziennie. Także albo mamy zupełnie inne cery albo ta warszawska woda to jeden wielki syf
Pewnie, że syf Ja też mam ten żel, ale twarz myję mineralną i mnie nie podsusza... a mnie prawie wszystko podsusza, nawet super delikatny Avene Cleanance
No nic, skazana jestem na żele do wrażliwej cery
Stary 2007-12-09, 00:49   #3549
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Estello ja poprosze o wrazenia ze stosowania pianki do stop scholla

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline  
Stary 2007-12-09, 00:50   #3550
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Rzeczywiście coś w tym jest, bo jak jadę do rodziców (z Krk do centrum) to od razu mi coś wyskakuje na twarzy po jednym dniu.

Nanomi jest offline  
Stary 2007-12-09, 07:38   #3551
Miramej
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Brakuje jeszcze peelingu do twarzy [szukam dobrego enzymatycznego]
Polecam Kanebo, Silk Peeling Powder , nie trze, ale jak czyści . Fajny był też Guinota, o ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13522.
Nie wiem czemu obydwa są przyporządkowane do kategorii peelingów mechanicznych, choć żaden z nich nie ma złuszczających granulek .
Miramej jest offline  
Stary 2007-12-09, 10:24   #3552
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Bede czekac na sklad

Kurcze przerazil mnie ten alkohol ale chyba sie skusze(mam mozliwosc zamowienia opakowania probkowego za $12)
U mnie pełnowymiarowe opakowanie kosztuje 75zł/100ml, oliwka hydrofilna też coś koło tego za 200ml, ale wolę Hipcia. Teraz mam koncentrat do skór wymagających regeneracji, przedtem miałam do wrażliwych. Jak będę w gabinecie to spojrzę na skład wrażliwca.

BABOR, Cleansing phytoactive reactivating
INCI: WATER, ALCOHOL DENAT, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, BUTYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, SWEET ALMOND OIL, ZIZYPHUS JUJUBA FRUIT EXTRAKT, GINKO BILOBA LEAF EXTRAKT, PARFUM, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, XANTHAN GUM, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN, BENZOIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, SORBIC ACID.
Stary 2007-12-09, 10:43   #3553
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
IlonaP - chyba, podobnie jak ja, masz problem z naczynkami. Jak oceniasz ten koncentrat Farmony. Już czytałam o nim pochlebne opinie - możesz potwierdzić? A może polecisz jeszcze coś "naczynkowego" ze swoich zbiorów?
powiem tak, krzywdy mi nie zrobił, kończę dopiero pierwsze opakowanie więc na rezultaty spektakularne raczej za wcześnie; troszkę chłodzi, troszkę rozjaśnia, szybko się wchłania ale pozostawia taki lepki film, który mi akurat nie przeszkadza... kremy nakładane na wierzch sprawują się dobrze

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
IlonaP co mozesz powiedzieć o kremie na naczynka dermedic?
niewiele, bo zakupiłam go wczoraj z zamiarem wykorzystania jako krem zimowy;
po pierwszym użyciu wrażenia następujące - faktycznie trochę bardziej treściwy ale dla mnie za mało [sucha cera], za szybko się wchłania, miałam trudności z rozprowadzeniem - jak przy większości filtrów nota bene, być może dla mieszanej cery jako zimowy będzie o.k. [ma skwalan, olej z avocado i glicerynę] ale ja skończę pewnie z tłustym naczynkowym FlosLeku

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Polecam Kanebo, Silk Peeling Powder , nie trze, ale jak czyści . Fajny był też Guinota, o ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13522.
Nie wiem czemu obydwa są przyporządkowane do kategorii peelingów mechanicznych, choć żaden z nich nie ma złuszczających granulek .
dzięki, właśnie patrzyłam i jak zobaczyłam mechaniczny, to dałam sobie spokój, przyjrzę się bliżej przy okazji bytności W-wie
Stary 2007-12-09, 12:01   #3554
buzichocho
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Moze tez sie wypowiem Stosuje szampony i odzywki Elseve nieprzerwanie od kilku lat, zmieniam tylko za kazdym razem rodzaj (chociaz ostatnio trzymam sie rozowego) i wszystko jest w porzadku, bardzo lubie te specyfiki. Mam wlosy dlugie i proste.
vril bardzo dziekuje za opnie szamponu pewnie sprobuje skoro tyle zachwytów nad nimi

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
podłaczam się po pytanie meri

Dla zainteresowanych sztyftem ochronnym dove- uczulił mnie jednak, teraz mam okropne strupy na ustach. Jak wyjde z domu to ludzie chyba zaczna uciekac jak mnie zobacza
Stary 2007-12-09, 12:07   #3555
iceflower
Przyjaciółka KWC

Cytat:
No wlasnie tez zauwazylam ze ten Avene na zime za lekki-ale boje sie probowac ciezszego filtra bo mam skore b sklonna do zapychania,niestety.a probowalas emulsjitej samej firmy?-mnie kusi aby wyprobowac....probowalam kremu dla cery suchej Avene ale mnie zapchal,mleczko dla dzieci natomiast strasznie cuchnie(wyrzucilam probke bo nie moglam sie zmusic aby nalozyc ten krem na twarz)
Nie próbowałam innych Avenek. Kusi mnie najbardziej krem i krem do wrażliwych okolic ciała (filtr mineralny). Ja nie mam skóry skłonnej do zapychania, więc moge sobie poszaleć z treściwymi filtrami. Mam jeszcze niby tego Vichy, ale jego w ogóle teraz nie używam, bo wyczuwam alkohol i nie wiem, czy to się źle nie skończy.

Cytat:
7. LRP Rosaliac żel micelarny
13. KLORANE szampon do suchych włosów
To ja poproszę o jakieś opinie o tych kosmetykach. Zwłaszcza o szamponie Klorane.

Cytat:
Obiecałam kiedyś, że wstawię uaktualnienia na zdjęciach nie ma resztek produktów - zwłaszcza szamponów i żeli.
Jak zawsze super zbiorek. Chciałam zapytać o antyperspirant Dermedic i o Clinique pod oczy - jak Ci służą?

Cytat:
Krem z YR jest za 8,90 albo 9,90zł; na pewno nie pachnie piernikiem ani migdałowo-mandarynkowo jak reszta świątecznej serii. Zapach jest bardzo neutralny, przyjemny. Na drugim miejscu ma mocznik, stosuję dopiero kilka dni, ale jest bardzo przyjemny. W sklepie pani mi powiedziała, że to ten sam co Arnika, ma Arnikę w składzie. Później porównam składy, czy to rzeczywiście to samo
Właśnie mnie też kusił ostatnio ten krem (chociaż mam już dwa kremy do rąk), więc dziękuję za opinie i chyba sobie kupię.

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Iceflower- nie widziałam wcześniej żadnego opisu wrażeń po spotkaniu z kremem Tanity. Możesz powiedzieć, jak się sprawuje?
No niestety, Tanita jest jeszcze nie wypróbowana, miałam testować wczoraj, ale przeziębiona jestem i nie chce mi się paprać.
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline  
Stary 2007-12-09, 12:09   #3556
isa666
Zakorzenienie

Estello piękne zbiory Chętnie bym przygarnęła niektóre kosmetyki a może nawet większość
Stary 2007-12-09, 12:46   #3557
Narek
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
/ciach/
No niestety, Tanita jest jeszcze nie wypróbowana, miałam testować wczoraj, ale przeziębiona jestem i nie chce mi się paprać.
Daj znać jak wypróbujesz

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline  
Stary 2007-12-09, 12:57   #3558
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Estello widać że mamy te same upodobania
Też mam wiele kosmetyków które używasz.
A możesz napisać coś o różowej mgiełce L'oreal? To mgiełka czy krem?

Bardzo też lubię ten niebieski balsam Nivei, rzeczywiście wygładza.
Stary 2007-12-09, 13:30   #3559
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:

To ja poproszę o jakieś opinie o tych kosmetykach. Zwłaszcza o szamponie Klorane.
szampon zakupiłam wczoraj, dziś było pierwsze mycie - dość wydajny, delikatny zapach, włosy się nie plączą i są porządnie nawilżone, zobaczymy co będzie dalej

Rosaliac to chwilowo mój faworyt, nie podrażnia mi twarzy ani, co najważniejsze oczu, co dotąd nie udało się ani micelowi Vichy ani żelowi Avene http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1890
jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt, że jeśli używam go bez zmywania to pozostawia lepki film
Stary 2007-12-09, 15:39   #3560
agiii
Zadomowienie

Estella co powiesz o psikaczy do włosów elseve light?? faktycznie nie obciaza?? wlosy sie blyszczą?
ja narazie uzywam gliss kura olejkow pielegnacyjnych w psikaczu ale potem myslalam o tej... tylko tez zeby dbala i pielegnowala wlosy
agiii jest offline  
Stary 2007-12-09, 15:47   #3561
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
korzystając z tego że mam akurat aparat pod reka to i ja sie zaktualizuje

czesc kosmetyków to pezenty, czesc moje nabytki
Jak spisują sie preparaty babyliss do prostowania? Jestes zadowolona? Moja fryzjerka ich używa i mam potem fantastyczne włoski
Sama nie mam prostownicy i właściwie nie mam takiej potrzeby prostowania kudełków, ale jednak jest zauważalna różnica "po wyjściu od fryzjera"

Cytat:
Maja55 no wlasnie moja skora tez kiedys nie sprawiala problemow,teraz wszystkie balsamy mnie uczulaja... (te ktore wczesniej nic mi nie robily,a wrecz pomagaly) Tez tak mysle ze trzeba poszukac chyba czegos lagodniejszego Zastanawiam sie nad balsamem Nivea do skory wrazliwej.
Ja bardzo lubię granatowy balsam Nivea. Spisuje się dobrze zimą kiedy mam suchą na wiór skórę. A moim faworytem na zimowy okres jest Lipidose Vichy (ale cenę ma odpychającą)
Cytat:
Obiecałam kiedyś, że wstawię uaktualnienia na zdjęciach nie ma resztek produktów - zwłaszcza szamponów i żeli.
Fantastyczny zbiorek
Widzę szampon i odżywkę Fekkai - czy są warte swojej ceny? Różnią sie od drogeryjnych szamponów?
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Lubię Elseve i kiedyś używałam różowej linii (blask perły czy coś podobnego) ale w trakcie drugiej butelki włosy zaczęły mi się potwornie przetłuszczać i oklapywać. Teraz jest nowa seria różowa w wersji light - używałaś może? Jeśli tak, to czy mogłabyś opisać wrażenia
Cytat:
Ubiegłaś mnie z tym pytaniem
Stary 2007-12-09, 16:11   #3562
vril
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Lubię Elseve i kiedyś używałam różowej linii (blask perły czy coś podobnego) ale w trakcie drugiej butelki włosy zaczęły mi się potwornie przetłuszczać i oklapywać. Teraz jest nowa seria różowa w wersji light - używałaś może? Jeśli tak, to czy mogłabyś opisać wrażenia
Jeszcze nie, bo wprowadzili tego nowego dziada tydzien po tym jak kupilam 400 ml butle tego "zwyklego" rozowego Seria Light bedzie nastepna w kolejce, za pare tygodni kupie, a jutro moze odzywke bez splukiwania ta nowa (chociaz tez mnie ciekawi ta w spray'u)
vril jest offline  
Stary 2007-12-09, 16:14   #3563
kizia mizia
Wtajemniczenie

Cytat:
szampon zakupiłam wczoraj, dziś było pierwsze mycie - dość wydajny, delikatny zapach, włosy się nie plączą i są porządnie nawilżone, zobaczymy co będzie dalej

Rosaliac to chwilowo mój faworyt, nie podrażnia mi twarzy ani, co najważniejsze oczu, co dotąd nie udało się ani micelowi Vichy ani żelowi Avene http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1890
jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt, że jeśli używam go bez zmywania to pozostawia lepki film
Nie wiem .., może jestem głupia ale na stronie klorane jest napisane ze to szampon z olejem z norek Z norek??? Chodzi o te zwierzątka?
kizia mizia jest offline  
Stary 2007-12-09, 18:34   #3564
buzichocho
Zakorzenienie

Cytat:
Jak spisują sie preparaty babyliss do prostowania? Jestes zadowolona? Moja fryzjerka ich używa i mam potem fantastyczne włoski
Sama nie mam prostownicy i właściwie nie mam takiej potrzeby prostowania kudełków, ale jednak jest zauważalna różnica "po wyjściu od fryzjera"
Maju to prezent na mikołaja własnie od koleżanki-fryzjerki
Własnie je testuje (staram się kazdy z osobna żeby zobaczyc jakie maja działanie)
Najbardziej jednak przypadł mi do gustu szampon i odżywka-stosowane razem daja naprawde fajny efekt (stosowane solo juz wypadaja słabiej)- włoski są ładnie nabłyszczone, proste (po uzyciu owych specyfików podprostowałam tylko konce prostownica a zawsze prostowałam całe włoski), wygładzone i nie obciążone. Z pewnoscia posiadaczki cienkich włosów beda zachwycone. Porównujac liss extreme i babyliss to loreal wypada słabiej bo obciaza i włosy mi sie po nim przetłuszcały, a po babyliss nie

spray do prostowania wyladował na targowisku bo niestety miałam po nim straszie obciazone włosy
Stary 2007-12-09, 18:39   #3565
Estella
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Pewnie, że syf Ja też mam ten żel, ale twarz myję mineralną i mnie nie podsusza... a mnie prawie wszystko podsusza, nawet super delikatny Avene Cleanance
No nic, skazana jestem na żele do wrażliwej cery
Syf nad syfy, ja myję twarz wodą 1-2 w tygodniu max, bo inaczej mam strasznie wysuszoną. Ale ogólnie żelik przyjemny
Cytat:
Pianka ma dużo mocznika w składzie. Niby jest to lekka pianka, ale w trakcie rozsmarowywania zamienia się w bogaty i odżywczy nawilżacz. Później dłonie też są mięciutkie i gładkie czujcie się zachęcone ja jestem bardzo zadowolona z tej pianki. Wystarczy wielkość orzecha włoskiego, więc jest wydajna (ma starczyć chyba na 160aplikacji).
Cytat:
Jak zawsze super zbiorek. Chciałam zapytać o antyperspirant Dermedic i o Clinique pod oczy - jak Ci służą?

Właśnie mnie też kusił ostatnio ten krem (chociaż mam już dwa kremy do rąk), więc dziękuję za opinie i chyba sobie kupię.

Która Tanita? Owocowa? Jeśli tak, to bardzo fana.
Clinique który? All about jeszcze nieużywany Repairwear bardzo fajny
Dermedic, hmmm, w ogóle nie działał (może za krótko go używałam). Teraz mam Perspirex, więc pewnie będę je zamiennie stosować, ale raczej już Dermedica nie kupię. Mam resztkę drugiego opakowania zielonego Vichy i też jestem trochę rozczarowana - działa, gdy ma na to ochotę.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Estello piękne zbiory Chętnie bym przygarnęła niektóre kosmetyki a może nawet większość
Dziękuję jak przygarniesz większość to nie będę się miała czym smarować
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Estello widać że mamy te same upodobania
Też mam wiele kosmetyków które używasz.
A możesz napisać coś o różowej mgiełce L'oreal? To mgiełka czy krem?

Bardzo też lubię ten niebieski balsam Nivei, rzeczywiście wygładza.
Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
Estella co powiesz o psikaczy do włosów elseve light?? faktycznie nie obciaza?? wlosy sie blyszczą?
Mgiełka w ogóle nie obciąża, jest bardzo lekka. Stosowałam ten spray razem z szamponem i włosy były bardzo błyszczące, miękkie i ładnie pachniały.
Cytat:
Fantastyczny zbiorek
Widzę szampon i odżywkę Fekkai - czy są warte swojej ceny? Różnią sie od drogeryjnych szamponów?

Dziękuję Maju
Fekkai jeszcze nie używane, ale pachną obłędnie. Ogólnie te kosmetyki są bardzo chwalone, mam nadzieję, że moje kręciołki je polubią
Ja używałam wersji Light, szampon świetny, miałam błyszczące, sypkie włosy.

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2007-12-09, 18:48   #3566
CzarnyElf
Zakorzenienie

IlonaP-dziekuje za sklad-ojjjjj chyba nie kupie-denat na 2 miejscu,perfum(ja jestem strasznym wrazliwcem na zapach-nawet najmniej wyczuwalny-ostnio podraznil mnie micel Avene(mial byc dla wrazliwcow a w skladzie mial perfum).
Chyba sobie sam ukrece podobna oliwke.Wczoraj probowalam krecic z oliwki z oliwek light,olejku rycynowego i kilku kropli olejku z rozy-przemylam nim twarz i musze powiedziec ze narazie nic mnie nie zapchalo i nie uczulilo

Teraz doczytalam-to to nie jest sklad wrazliwca-w takim razie jest nadzieja ze sklad jest lepszy

Iceflower-ja mineralnego Avene tez nie probowalam...Jezeli nie masz cery sklonnej do zapychania to mozesz testowac
Stary 2007-12-09, 19:12   #3567
iceflower
Przyjaciółka KWC

Cytat:
ja jestem strasznym wrazliwcem na zapach-nawet najmniej wyczuwalny-ostnio podraznil mnie micel Avene(mial byc dla wrazliwcow a w skladzie mial perfum)
No właśnie mnie koniec końców też podrażnił ten micel Avene, a pamiętam jak Ci go zachwalałam. Co prawda nie sam, a w zestawie z kremem nawilżającym i filtrem - za dużo miałam tej ich koszmarnej kompozycji zapachowej (na noc, na dzień i przy oczyszczaniu twarzy) i teraz używam już tylko jednego kosmetyku Avene na raz. Osobno są super, ale jak się używa za dużo naraz to moga zrobić krzywdę.

Cytat:
Pianka ma dużo mocznika w składzie. Niby jest to lekka pianka, ale w trakcie rozsmarowywania zamienia się w bogaty i odżywczy nawilżacz. Później dłonie też są mięciutkie i gładkie czujcie się zachęcone ja jestem bardzo zadowolona z tej pianki. Wystarczy wielkość orzecha włoskiego, więc jest wydajna (ma starczyć chyba na 160aplikacji).
Ja się czuję zachęcona. Ale dopiero na wiosnę, bo mam nowiutki Lipikar Podologics.

Cytat:
Która Tanita? Owocowa? Jeśli tak, to bardzo fana.
Clinique który? All about jeszcze nieużywany Repairwear bardzo fajny
Dermedic, hmmm, w ogóle nie działał (może za krótko go używałam). Teraz mam Perspirex, więc pewnie będę je zamiennie stosować, ale raczej już Dermedica nie kupię. Mam resztkę drugiego opakowania zielonego Vichy i też jestem trochę rozczarowana - działa, gdy ma na to ochotę.
Właśnie o All About Eyes mi chodziło. Zbieram wrażenia.

To dobrze, że chwalisz tą Tanitę; na KWC też ma niezłe jak na krem do depilacji recenzje, dlatego się skusiłam (no i jeszcze ze względu na cenę i dużą tubę).

No to Dermedic przestaje kusić.
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline  
Stary 2007-12-09, 19:27   #3568
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Estello dziekuje Pewnie,ze czuje sie zachecona jak moj sie skonczy to skusze sie na te pianke

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline  
Stary 2007-12-09, 20:37   #3569
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Kiedys jeszcze widziałam informację w gazetce Rossmana, że dodają ją przy zakupie kosmetyków Dove, ale nie pamiętam jakie były zasady tej promocji.
Mi pani dorzuciła do zakupów w Rossmannie, nie brałam nic z Dove, kupowałam same drobiazgi. Balsam jest taki sobie, miło się rozprowadza ale nic poza tym nie stwierdziłam.

majade jest offline  
Stary 2007-12-09, 21:06   #3570
Sweet_21
Zakorzenienie

Kolejna mała aktualizacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kosmetyki.JPG (96,3 KB, 222 załadowań)

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
zbiory kosmetyczne

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości