Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-01-17, 08:27   #3961
emememsik
po prostu Em :)

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

droga A, czy Bielenda to płyn micelarny? Jeśli tak, to czy mogłabyś porównać go z Biodermą? Nadawalby się do demakijażu oczu?
Stary 2008-01-17, 11:02   #3962
szpila59
Raczkowanie

Ja narazie nie mam swoich zdjątek ale mam pytanko ważne dla mnie: Nie moge utrzymać moich lakierów w postaci cieczy a nie ciała stałego pomożcie! Lakier jest twrady i ma... gluty:ee k:
szpila59 jest offline  
Stary 2008-01-17, 11:16   #3963
Daszka
Zadomowienie

GG do Daszka

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Na zdjęciach widać jakie mam zaległości w zużywaniu kosmetyków pielęgnacyjnych - żel pod prysznic z kolekcji świątecznej sprzed dwóch lat .
Moja aktualna pielęgnacja- wszystko oprócz peelingu Joanny wyjęte ostatnio z zapasów, ale nie wszystko takie stare jak żel Oriflame.
Droga A- Kremy Kolastyny kupilas teraz w Naturze? U mnie ich nie dowieźli a chciałam wyprobować:-( Jesteś z nich zadowolona?
Daszka jest offline  
Stary 2008-01-17, 13:10   #3964
suonko
Rozeznanie

emememsik ja tez mialam kiedys plyn micelarny bielendy i zawiodlam sie, po prostu za duzo od niego oczekiwalam wg mnie ot taki plyn do zmywania makijazu nic szczegolnego a z bioderma nie mam porownania, sama jestem ciekawa wiec sie podpinam pod to pytanie

szpila to pytanie jest nie na miejscu nie ten watek, uzyj rozcienczalnika do lakierow (do nabycia w drogerii) skutkuje
Stary 2008-01-17, 14:13   #3965
Cassandra 23
Zakorzenienie

Mam takie pytanko. Tyle słyszałam o kremie Vishy Normaderm. Czy któraś z Was go używała? Czy naprawde poprawia wygląd twarzy? Likwiduje rozszerzone pory, zaskórniki i krostki??:confu sed:

Prosze o pomoc bo nie wiem czy kupować.

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline  
Stary 2008-01-17, 14:19   #3966
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko. Tyle słyszałam o kremie Vishy Normaderm. Czy któraś z Was go używała? Czy naprawde poprawia wygląd twarzy? Likwiduje rozszerzone pory, zaskórniki i krostki??:confu sed:

chodzi ci o ten na dzien czy na noc?

szpila59 moze juz pora wyrzucic lakier? podobno kiedy lakier gestnieje to znaczy ze jest juz stary...

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline  
Stary 2008-01-17, 15:34   #3967
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:

Zależy od skóry - na KWC opinie sa podzielone. Mi bardzo przypadł do gustu. Niemal natychmiast widziałam "spłaszczenie" krostek, a przy tym nie wysuszał nadmiernie skóry.
Najlepiej by było gdybyś poprosiła w aptece o kilka póbek i przetestowała.

Pisałam o tym na dzień

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 850 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2008-01-17, 16:06   #3968
droga A
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
droga A, czy Bielenda to płyn micelarny? Jeśli tak, to czy mogłabyś porównać go z Biodermą? Nadawalby się do demakijażu oczu?
Z Biodermy miałam wersję Sebium, Sensibio mam ale jeszcze nie stosowałam (zapasy). Micel Bielendy jest skuteczny w demakijażu twarzy, natomist mnie piecze w oczy i starannie je omijam. Sebium Biodermy stosowałam czasem do zmywania oczu i nic się nie działo, mimo tego, że raczej do tego celu nie był polecany.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Droga A- Kremy Kolastyny kupilas teraz w Naturze? U mnie ich nie dowieźli a chciałam wyprobować:-( Jesteś z nich zadowolona?
Te kremy miałam w pudełku z zapasami. Dziwne jest to, że krem do rąk jest w większej tubce - do torebki stanowczo za duży, natomist stacjonarny krem do stóp w małym opakowaniu. Rozgrzewania nie czuć tak od razu - stopy posmarowane na noc kremem Kolastyny dopiero włożone pod kołdrę zaczynają grzać, ale jest to raczej lekkie ciepełko niż żar. Krem do rąk jest niezły, ale raczej nie na ekstremalne warunki pogodowe. Jest lekki i szybko się wchłania. Oba kremy przyjemnie pachną - nie ma w nich np. kamfory ani mięty.
droga A jest offline  
Stary 2008-01-17, 16:43   #3969
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Mam takie pytanko. Tyle słyszałam o kremie Vishy Normaderm. Czy któraś z Was go używała? Czy naprawde poprawia wygląd twarzy? Likwiduje rozszerzone pory, zaskórniki i krostki??
Poczytaj recenzje w Katalogu Kosmetyków (KWC), jest ich mnóstwo.

Dla mnie ten krem to porażka i szmira do potęgi. Podrażnił i wysuszył skórę, nigdy więcej nie tknę Vichy, nawet kijem. Niby taka wspaniała "apteczna" firma, a po ich kosmetykach albo mam mega wysypkę, albo inne skórne rewelacje.

---

Za to krem na naczynka AA i kulka Lumene okazały się genialne. Chyba tym samym skompletowałam całą pielęgnację, i dalej szukać nie muszę

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-01-17, 17:15   #3970
vril
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Dla mnie ten krem to porażka i szmira do potęgi. Podrażnił i wysuszył skórę, nigdy więcej nie tknę Vichy, nawet kijem. Niby taka wspaniała "apteczna" firma, a po ich kosmetykach albo mam mega wysypkę, albo inne skórne rewelacje.
Podpisuje sie obiema rekami, mialam krem Normaderm, plyn micelarny i dezodorant w kulce i wystarczy mi tej firmy, nie tkne niczego wiecej nawet rozzarzonym pogrzebaczem
vril jest offline  
Stary 2008-01-17, 17:18   #3971
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Poczytaj recenzje w Katalogu Kosmetyków (KWC), jest ich mnóstwo.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Podpisuje sie obiema rekami, mialam krem Normaderm, plyn micelarny i dezodorant w kulce i wystarczy mi tej firmy, nie tkne niczego wiecej nawet rozzarzonym pogrzebaczem
A ja jestem bardzo zadowolona z tego kremu Zdecydowanie polepszył stan mojej skóry. Bardzo lubię tez żel do mycia twarzy z tej serii.

Duzo zalezy od skóry dlatego nia da się jednoznacznie czegoś polecić, bo jednemu podpasuje a innemu wręcz przeciwnie.

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 850 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2008-01-17, 19:12   #3972
CzarnyElf
Zakorzenienie

Z tego miesiaca:

-balsam Eucerin(polecam wrazliwcom-nawilza,koi,wygladza,nie zapycha-uzywam go codziennie)-zawiera kwasy.
-szampon&plyn do kapieli dla wrazliwcow bezzapachowy(na razie uzylam raz-niewiem co sadzic)
-filtr mineralny Aubrey Organics no fragrance(jeszcze nie uzylam)-zapach jest ale b delikatny,taki rozany
-tonik rozany Lilys organics(mialam kiedys probke i mi nawet sie podobal wiec zakupilam wieksze opakowanie)
-probki(serum C z 17% ascorbic acid,krem pod oczy,krem fragrance free)
-sol do kapieli o rozanym zapachu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg styczen.jpg (111,3 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg styczen2.jpg (119,0 KB, 128 załadowań)
Stary 2008-01-17, 21:07   #3973
karolina1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ten też polecam - sama przerobiłam flaszkę, niesamowicie wydajny dla mnie - ale tamte są bardziej nawilżające. Zresztą, pogrzeb na KWC i na biochemii (był spis produktów bez SLS)
Dziękuję Już jak poprzednim razem mi odpowiadałaś to odważyłam się wejść na Biochemię i to był błąd...wielki błąd... tyle do przeczytania, tylu rzeczy jeszcze nie wiem...A zamówienie apteczne znika za mgłą
karolina1985 jest offline  
Stary 2008-01-18, 00:18   #3974
buzichocho
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
również się podpisuje (nie tylko rękami ale i nogami) krem to porażka, zel z tej serii również i ten wstretny wyzerajacy tonik. Dezodorant tez swego czasu u mnie zagoscił ale szybko sie go pozbyłam

Czarny Elfie -jak zwykle piękna aktualizacja
Stary 2008-01-18, 05:02   #3975
czarownicagosia
Zakorzenienie

GG do czarownicagosia

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Z tego miesiaca:

-balsam Eucerin(polecam wrazliwcom-nawilza,koi,wygladza,nie zapycha-uzywam go codziennie)-zawiera kwasy.
-szampon&plyn do kapieli dla wrazliwcow bezzapachowy(na razie uzylam raz-niewiem co sadzic)
-filtr mineralny Aubrey Organics no fragrance(jeszcze nie uzylam)-zapach jest ale b delikatny,taki rozany
-tonik rozany Lilys organics(mialam kiedys probke i mi nawet sie podobal wiec zakupilam wieksze opakowanie)
-probki(serum C z 17% ascorbic acid,krem pod oczy,krem fragrance free)
-sol do kapieli o rozanym zapachu.
Potwierdzam opinie Elfa na temat balsamu Eucerin

czarownicagosia jest offline  
Stary 2008-01-18, 07:17   #3976
kasiasiar
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 64

Cytat:

Miałam Normaderm zarówno na dzień jak i na noc.Żaden nie dał zadowalających rezultatów.
Co wiecej nie spełnił żadnej z obietnic producenta
Efektem była tylko przesuszona skóra

Jeśli chodzi o zwalczanie niedoskonałości, matowienie, i zmniejszanie widoczności porów polecam serię 3 kroków clinique anti blemish solutions.
Efekt to czyste, zwężone pory, żadnych niespodzianek i cudownie zmatowiona cera na dłuuuugo
kasiasiar jest offline  
Stary 2008-01-18, 09:03   #3977
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o zwalczanie niedoskonałości, matowienie, i zmniejszanie widoczności porów polecam serię 3 kroków clinique anti blemish solutions.
Efekt to czyste, zwężone pory, żadnych niespodzianek i cudownie zmatowiona cera na dłuuuugo
Czy mogłabyś wklepać skład toniku? Rzuciłam tylko okiem w GC i wstępnie mi się spodobał, wyszperałam miniaturkę nr 2 i mam teraz ochotę na 2-3 toniki Clinique

karolina1985
odwagi jeśli przez to przebrniesz to będzie procentować w przyszłości

agnieska jest offline  
Stary 2008-01-18, 09:40   #3978
isa666
Zakorzenienie

Wink Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Moja skromna aktualizacja
I na szybkiego parę słów:
- Krem Ziaji kupiła mama, doznałam szoku na widok tego wielkiego pudła Ale sam krem uwielbiam
- Samoopalacz w chusteczce bardzo fajny, tylko u mnie zbyt pomarańczowy odcień jednak daje(wyglądam jak po solarium), ale nie narzekam, bo mogło być gorzej.
- Samoopalacz w piance - do ciała użyłam 1 raz dopiero, ale wydaje mi się, że daje łagodniejszy odcień niż chusteczka
Obydwa samoopalacze nawet nie śmiedzą za bardzo, więc jest ok.
- Tonik Ziaji - bardzo fajny, ładnie pachnie, przyjemnie odświeża twarz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1180057.JPG (70,5 KB, 132 załadowań)
Stary 2008-01-18, 11:07   #3979
szpila59
Raczkowanie

Lakier kupiłam 3 dni temu. Na początku był zupełnie normalny i świetnie się nim malowało. Po trzech dniach bardzo zgęstniał może znacie jakieś dobre firmy, bo mam dość kupowania po kilku dniach nowego lakieu
szpila59 jest offline  
Stary 2008-01-18, 11:58   #3980
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Cytat:
Napisane przez szpila59 Pokaż wiadomość
Lakier kupiłam 3 dni temu. Na początku był zupełnie normalny i świetnie się nim malowało. Po trzech dniach bardzo zgęstniał może znacie jakieś dobre firmy, bo mam dość kupowania po kilku dniach nowego lakieu
moze juz w sklepie ktos go otwieral a zanim ty go kupilas moze stal tak otwarty przez pare miesiecy...

ja nienawidze jak ktos otwiera produkty w sklepach ktore nie sa do otwierania przeznaczone... zasze sprawdzam jak juz wiem ze cos biore czy nie jest uszkodzony w srodu...
ale wiem ze lakieru niestety nieda sie tak sprawdzic,jak cieni do powiek itp..

a moimi ulubionymi sa lakery z firmy Manhattan

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline  
Stary 2008-01-18, 12:29   #3981
Daszka
Zadomowienie

GG do Daszka

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Te kremy miałam w pudełku z zapasami. Dziwne jest to, że krem do rąk jest w większej tubce - do torebki stanowczo za duży, natomist stacjonarny krem do stóp w małym opakowaniu. Rozgrzewania nie czuć tak od razu - stopy posmarowane na noc kremem Kolastyny dopiero włożone pod kołdrę zaczynają grzać, ale jest to raczej lekkie ciepełko niż żar. Krem do rąk jest niezły, ale raczej nie na ekstremalne warunki pogodowe. Jest lekki i szybko się wchłania. Oba kremy przyjemnie pachną - nie ma w nich np. kamfory ani mięty.
Dzięki za info.Na ten kremik do stóp to mam ochotę, a szczególnie moje zimne stopki
Daszka jest offline  
Stary 2008-01-18, 13:18   #3982
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

W końcu się zebrałam i zrobiłam zdjęcia moich kosmetyków pielęgnacyjnych I stwierdzam stanowczo, że jestem nienormalna, tyle tego mam Bardzo proszę nakrzyczeć na mnie i w ogóle przemówić mi do rozsądku, bo przeginam i te zdjęcia mają mi pomóc w wyleczeniu się z manii chomikowania

Na pierwszych zdjęciach kosmetyki, które mam u TŻta - zdjęcie zbiorcze i szczegółowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (81,4 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (82,9 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (86,8 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (87,6 KB, 185 załadowań)
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline  
Stary 2008-01-18, 13:20   #3983
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Tutaj kosmetyki, których obecnie używam, lub się staram

1. Do twarzy i rycynka do rzęs
2. Do włosów
3. Do ciała, w opakowaniu z psikaczem Avonu jest woda różana Rossmann'a
4. Różne bez kategorii
5. Maseczki i peelingi do twarzy
6. Do rąk i do stóp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (73,8 KB, 308 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.JPG (72,4 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.JPG (87,1 KB, 285 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.JPG (79,7 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.JPG (88,6 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.JPG (85,3 KB, 218 załadowań)
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

YenneferD jest offline  
Stary 2008-01-18, 13:21   #3984
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

1. Kosmetyki słoneczne
2, 3, 4. Zapasy
5. Zapachy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.JPG (83,0 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.JPG (79,3 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.JPG (86,8 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.JPG (77,3 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.JPG (110,5 KB, 226 załadowań)

YenneferD jest offline  
Stary 2008-01-18, 13:35   #3985
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
W końcu się zebrałam i zrobiłam zdjęcia moich kosmetyków pielęgnacyjnych I stwierdzam stanowczo, że jestem nienormalna, tyle tego mam Bardzo proszę nakrzyczeć na mnie i w ogóle przemówić mi do rozsądku, bo przeginam i te zdjęcia mają mi pomóc w wyleczeniu się z manii chomikowania

Na pierwszych zdjęciach kosmetyki, które mam u TŻta - zdjęcie zbiorcze i szczegółowe
Cytat:
Tutaj kosmetyki, których obecnie używam, lub się staram

1. Do twarzy i rycynka do rzęs
2. Do włosów
3. Do ciała, w opakowaniu z psikaczem Avonu jest woda różana Rossmann'a
4. Różne bez kategorii
5. Maseczki i peelingi do twarzy
6. Do rąk i do stóp
Cytat:
1. Kosmetyki słoneczne
2, 3, 4. Zapasy
5. Zapachy
Jak zobaczyłam pierwszą część zdjęć i mi mignęło przed oczami, że mówisz, że masz za dużo kosmetyków, pomyślałam sobie, że Ci się zdaje, bo sama mam więcej, a nie uważam, abym wielkie zapasy miałam. Noo może troszkę
Ale jak zobaczyłam kolejne fotki, to już zmieniłam zdanie
Fakt, lanie Ci się należy Masz tego duuuuużo za dużo Proszę się zapisać i to już do nałogowych kosmetykoholiczek i dzielnie zużywać zapasy w akcji pozbywamy się

A skoro już pokazałaś swoje skarby, to poproszę o krótkie opinie na temat:
- lakieru do włosów Gliss Kur (który to dokładniej?)
- kremu Pedicure in a Minute SH
- sprayu słonecznego do włosów Londa
- maseczek Siloe (o ile dobrze czytam nazwę)
MagJa jest offline  
Stary 2008-01-18, 13:36   #3986
krepa
Rozeznanie

GG do krepa

Bardzo pokaźna kolekcja. Ja obecnie kupuje tylko potrzebne rzeczy, nie chomikuje juz zapasów. Zużywam obecnie wszystkie zapasy sprzed miesięcy...

krepa jest offline  
Stary 2008-01-18, 13:46   #3987
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Fajne zbiory
Chciałam zapytać o krem do rąk Avene Cold Cream - jak się zachowue? Zostawia lepką warstwę? jak pachnie?
Umknęło mi Twoje pytanie, ale parę dni temu napisałam recenzję tego kremu to pozwolę sobie ją tu wkleić

Przez bardzo długi okres czasu używałam Xerandu LRP, ale ponieważ tej zimy moja skóra zaczęła wariować i nie przyjmować niczego, co służyło jej do tej pory, postanowiłam przetestować Cold Cream Avene.
Krem ma bardzo lekką konsystencję. Nałożony na dłonie, pokrywa je białym filmem, który jednak podczas wmasowywania kremu w skórę szybko znika. Pachnie delikatnie, ale... Jakoś tak dziwnie. Ni to kwiatowo, ni to chemicznie. Z czasem zapach staje się bardzo irytujący.
Krem bardzo dobrze nawilża skórę dłoni. Szczelnie zabezpiecza ją przed zimnem i mrozem. Dzięki temu, że błyskawicznie się wchłania nie pozostawiając po sobie żadnego śladu, staje się świetnym kosmetykiem do nakładania przed wyjściem z domu - nie natłuszcza dłoni, dlatego też dotykając nimi czegokolwiek nie ulepimy się brudem. W przypadku Xerandu właśnie miałam takie poczucie wiecznie brudnych dłoni, dlatego bardzo często nie zabezpieczałam rąk przed wyjściem z domu. Teraz mam ten problem z głowy Ale równocześnie przez ten brak natłuszczania krem ma słabsze działanie niż jego LRP-owy odpowiednik. I sam do pielęgnacji dłoni nie wystarczy.
Generalnie po aplikacji skóra staje się jedwabista i aksamitna w dotyku. Efekt ten jednak znika po kontakcie rąk z wodą czy w ogóle po kilku godzinach od nałożenia, dlatego też wymaga regularnej reaplikacji. A te, częste, sprawiają, że krem staje się niewydajny. Szybko się kończy i szybko trzeba kupić nową tubkę. I tu pojawia się problem relacji ceny do wydajności i jakości kosmetyku. W moim odczuciu jest ona nieco za wysoka Mimo to jednak polecam. Nie jest to KWC, ale mimo wszystko bardzo dobry produkt

Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 2gie
Ponowny zakup: Tak

Anahstasia jest offline  
Stary 2008-01-18, 13:55   #3988
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez krepa Pokaż wiadomość
Bardzo pokaźna kolekcja. Ja obecnie kupuje tylko potrzebne rzeczy, nie chomikuje juz zapasów. Zużywam obecnie wszystkie zapasy sprzed miesięcy...
ja staram się robić tak samo
mimo, że bardzo lubię kupować i testować nowe kosmetyki, to wiem, że na takie szaleństwo nie mogę już sobie pozwolić po raz drugi.

fuksjaa jest offline  
Stary 2008-01-18, 14:40   #3989
małagorzata
Raczkowanie

Cytat:

O!! masz serum na końcówki Joanny z serii "Z apteczki babuni". I jak sie sprawuje?
małagorzata jest offline  
Stary 2008-01-18, 14:59   #3990
vril
Zakorzenienie

Yen WOW
Mialam ten sam olejek rycynowy, uzywalam go tydzien w tym samym celu, co ty, czyli na brwi i rzesy (na noc) i okropnie mnie wysypalo po nim, mnostow krosteczek w brwiach i pod oczami, brr...
Napisz prosze jak ci sie sprawuje krem brazujacy Dove Summer Glow do twarzy (nie ma twojej recenzji na KWC)? Jaka masz wersje? Ja mam do jasnej i uwazam go za udany kosmetyk ale wiele osob nie widzi po nim zadnego efektu, mnie brazowi.
vril jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
zbiory kosmetyczne

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości