Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-01-29, 14:28   #4111
buzichocho
Zakorzenienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

wklejam moją styczniową aktualizacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06124.jpg (43,7 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06134.jpg (52,5 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06150.jpg (57,1 KB, 258 załadowań)
Stary 2008-01-29, 16:44   #4112
karolina1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
wklejam moją styczniową aktualizacje
Świetna aktualizacja Czy możesz już ocenić szampon i piankę loreal'a?Uwielbiam tę profesjonalną serię ale z volume miałam tylko odżywkę i niestety nie zauważyłam specjalnych efektówTeraz dumam nad dużym zamówieniem,bo wszystko się kończy i zastanawiałam się właśnie nad tym szamponem.Z vitamino color i absoluta jestem zadowolona choć przy tym drugim skusiłam się na taką samą jak Ty dużą butlę i nie podołałamKusi mnie też pianka...Czy bardzo obciąża włosy?i jak z utrwalaniem?
karolina1985 jest offline  
Stary 2008-01-29, 17:07   #4113
buzichocho
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Świetna aktualizacja Czy możesz już ocenić szampon i piankę loreal'a?Uwielbiam tę profesjonalną serię ale z volume miałam tylko odżywkę i niestety nie zauważyłam specjalnych efektówTeraz dumam nad dużym zamówieniem,bo wszystko się kończy i zastanawiałam się właśnie nad tym szamponem.Z vitamino color i absoluta jestem zadowolona choć przy tym drugim skusiłam się na taką samą jak Ty dużą butlę i nie podołałamKusi mnie też pianka...Czy bardzo obciąża włosy?i jak z utrwalaniem?

dzieki Ja też bardzo lubie loreala jesli chodzi o włosy z szamponu to nawet jestem zadowolona ale szczerze mowiac spodziewałam sie ciut bardziej widocznego efektu..szampon jest perłowy, średnio się pieni, ładnie pachnie..włoski są błyszczace Miałam też Absoluta i Vitamino ale tamte troche obcizały mi włosy, na dodatek po absolucie mi sie bardziej przetłuszczały
Pianke natomist moge polecic z czystym sumieniem.. Pianka nie obciaza włosów (jesli oczywiscie nałozymy ja w rozsadnych ilosciach), co najwazniejsze nie wysusza, włoski są błyszczace i grzywka mi sie nie skreca
Stary 2008-01-29, 17:53   #4114
Hosenka*
Moderator KWC

Wiele z was ma/miało żel pod oczy Oeparol. Przeglądnełam KWC ale znalazłam mało informacji nt:
1. czy skóra się lepi, skleja po nim?
2. czy czuć pieczenie i oczy łzawią?

Miałam ambitny plan nie kupowania kosmetyków dopóki mój zbiór nie zmaleje (i to znacząco), ale mój obecny żel (serum-żel Ava) doprowadza mnie do rozpaczy - skóra klei się strasznie, na górnej powiece skóra się skleja i dodatkowo oczy pieką i łzawią.
Używam go tylko rano, bo na noc używam kremu Cernor rozjaśniającego cienie.

Bardzo prosze o odpowiedz

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 850 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2008-01-29, 18:05   #4115
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wiele z was ma/miało żel pod oczy Oeparol. Przeglądnełam KWC ale znalazłam mało informacji nt:
1. czy skóra się lepi, skleja po nim?
2. czy czuć pieczenie i oczy łzawią?

Miałam ambitny plan nie kupowania kosmetyków dopóki mój zbiór nie zmaleje (i to znacząco), ale mój obecny żel (serum-żel Ava) doprowadza mnie do rozpaczy - skóra klei się strasznie, na górnej powiece skóra się skleja i dodatkowo oczy pieką i łzawią.
Używam go tylko rano, bo na noc używam kremu Cernor rozjaśniającego cienie.

Bardzo prosze o odpowiedz
Potwierdzam, mam wszystkie zele Ava i faktycznie się kleją, jednak dosc szybko sie wchłaniają. Zele pod oczy i powieki mogą podrazniac (Carbomer) ... ale ogolnie sa bardzo fajne

Zel pod oczy oeparol "na mnie" w ogole sie nie klei, ale znowu nie chłodzi tak fajnie jak zele avy Nie podraznia skory wokol oczu, jest totalnie bezpieczny.. uzywam czasami na cala twarz - nie zapycha, pozostawia jedynei delikatny film ochronny - nie klejący.
Ale tez ma Carbomer w skladzie:
Carbomer 934, 940, 941, 960, 961
Polimery kwasu akrylowego (acrylic acid)
Wywołują stan zapalny swędzenie skóry po którym pojawia się pokrzywka. Po dostaniu się do oczu – stan zapalny spojówek i łzawienie.
psycha jest offline  
Stary 2008-01-29, 18:13   #4116
karolina1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
dzieki Ja też bardzo lubie loreala jesli chodzi o włosy z szamponu to nawet jestem zadowolona ale szczerze mowiac spodziewałam sie ciut bardziej widocznego efektu..szampon jest perłowy, średnio się pieni, ładnie pachnie..włoski są błyszczace Miałam też Absoluta i Vitamino ale tamte troche obcizały mi włosy, na dodatek po absolucie mi sie bardziej przetłuszczały
Pianke natomist moge polecic z czystym sumieniem.. Pianka nie obciaza włosów (jesli oczywiscie nałozymy ja w rozsadnych ilosciach), co najwazniejsze nie wysusza, włoski są błyszczace i grzywka mi sie nie skreca
To tak jak ja po odżywceChyba jednak zostanę przy vitamino,bo po mega butli do absoluta mam wstrętMam cienkie ale dość gęste i długie włosy,które szybko przetłuszczają się u nasady i zastanawiam się czy taki zestaw szampon plus odżywka(czasem maska) z profesjonalnej serii to dla nich nie za dużoZwłaszcza,że ich ogólna kondycja jest dobra odkąd z rozjaśniania przerzuciłam się na farby też z tej profesjonalnej serii.A na piankę chyba się skuszę-dawno nie używałam żadnych utrwalaczy oprócz lakieru do grzywkiwięc może czas sobie przypomnieć.Dziękuję za odp.
Stary 2008-01-29, 18:13   #4117
pina_k
Przyczajenie

witam mam pytanie znacie moze stronke z przykładowymi testami egzaminacyjnymu aby uzyskac tytuł technika usług kosmetycznych z góry dziekuje
Stary 2008-01-29, 18:15   #4118
201707171013
Konto usunięte

Buzichocho zauważyłam, że masz jogurt do ciała Avonu jeżyna i wanilia w katalogowym opakowaniu. Skąd ono się wzięło? Wszystkie przecież są w opakowaniach płaskich jak Twój drugi, chyba wiśniowy. Dziękuję za odpowiedź .
201707171013 jest offline  
Stary 2008-01-29, 18:20   #4119
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Buzichocho zauważyłam, że masz jogurt do ciała Avonu jeżyna i wanilia w katalogowym opakowaniu. Skąd ono się wzięło? Wszystkie przecież są w opakowaniach płaskich jak Twój drugi, chyba wiśniowy. Dziękuję za odpowiedź .
Ja moge odpowiedzieć

Początkowo przychodziły w płaskich, bo nie ruszyla na czas produkcja tych dobrych. Teraz już przychodzą w takich w jakich powinny (od jakiś 3 tygodni).

A ja zapytam jak z zapachami tych jogurtów? Wyczuwalne czy raczej nie bardzo? Wąchałam malinowy i wogóle malin nie czułam.
Jak z działaniem? Mas zmoże porównanie z masłami Ziaji lub Joanny?

Psycha: dzieki za opinie. Tata akurat szedł do apteki więc napisałam mu na karteczce żeby kupił ten żel Mam nadzieje że nie będzie klejacy jak z Avy

EDYCJA: nie było żelu

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-01-29 o 19:48
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 850 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2008-01-29, 18:32   #4120
buzichocho
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
To tak jak ja po odżywceChyba jednak zostanę przy vitamino,bo po mega butli do absoluta mam wstrętMam cienkie ale dość gęste i długie włosy,które szybko przetłuszczają się u nasady i zastanawiam się czy taki zestaw szampon plus odżywka(czasem maska) z profesjonalnej serii to dla nich nie za dużoZwłaszcza,że ich ogólna kondycja jest dobra odkąd z rozjaśniania przerzuciłam się na farby też z tej profesjonalnej serii.A na piankę chyba się skuszę-dawno nie używałam żadnych utrwalaczy oprócz lakieru do grzywkiwięc może czas sobie przypomnieć.Dziękuję za odp.

Ja też mam cienkie ale dość gęste włosy i w dość dobrej kondycji ostatnio bo przestałam prostować, ale szampony odżywki i maski stosuje tylko fryzerskie i włosy nie wyglądają na przeciążone
Mam nadzieje że pianka Ci będzie dobrze słuzyc
Stary 2008-01-29, 21:11   #4121
aklat
Rozeznanie

W końcu i ja wkleję mój zbiór, jestem z niego coraz bardziej zadowolona brakuje chyba tylko mydła z oliwy z oliwek do twarzy i mazidłowych olejów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03660.JPG (106,3 KB, 230 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03666.JPG (78,8 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03669.JPG (91,3 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03672.JPG (46,8 KB, 151 załadowań)

aklat jest offline  
Stary 2008-01-29, 21:18   #4122
vril
Zakorzenienie

Aklat toz to piekne jest
Napisz prosze jak ci sie sprawuje serum z Pine Bark, bo planuje sobie takie ukrecic
vril jest offline  
Stary 2008-01-29, 21:24   #4123
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość
W końcu i ja wkleję mój zbiór, jestem z niego coraz bardziej zadowolona brakuje chyba tylko mydła z oliwy z oliwek do twarzy i mazidłowych olejów
Aklat Swietny zbior!!!
Tez bym tak chciala Tylko kilka najpotrzebniejszych
A jakie oleje masz masz na zapleczu?
Serum z pine bark tez mnie ostatnio zainteresowalo, ekstrakt wisi juz na wishliscie Dolanczam sie do prosby Vril
psycha jest offline  
Stary 2008-01-29, 21:27   #4124
aklat
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aklat toz to piekne jest
Napisz prosze jak ci sie sprawuje serum z Pine Bark, bo planuje sobie takie ukrecic
heheh dzieki sama nie wiem jak dziala to serum uzywam go glownie na okolice oczu i policzki i to dosyc nieregularnie, na moje cienie nie bardzo dziala, ale ja mam cienie pod oczami od dziecka, wiec na spektakularne efekty nie liczylam zauważyłam tylko że na czoło jest za cieżkie, wyskoczyły mi po serum niespodzianki

Psycha, mam olej z dzikiej rózy i macerat z kasztanowca, te ktore sa potrzebne do serum wlasnie a ekstraktem z pine bark moge sie podzielic, nie zdaze go zuzyc przed koncem daty waznosci

aklat jest offline  
Stary 2008-01-29, 23:33   #4125
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Cytat:
Slodkie zbiory Super deo , to jest antyperspirant (dezodorant?) prawda?

Dziala?

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline  
Stary 2008-01-29, 23:41   #4126
kuseczka
Zadomowienie

GG do kuseczka

Oto mój zestaw pielęgnacji do włosów :
fotka nr.1 :
*szampon Pantene Time Renewal
*odżywka L'oreal Smooth Intence
*odżywka bez spłukiwania Pantene Smooth&Sleek
*kąpiel do włosów Kerastase Oleo-Relax
*spray do prostowania za pomocą prostownicy GHD thermal protection
*maseczka Kerastase Oleo-Relax
*jedwab do włosów Bio-silk

fotka nr.2:
*szampon L'oreal Professionnel Silver
*jedwab do włosów Oyster Cherasille
*jednorazowa maseczka McAdam
*powyżej ampułki John Frieda (Anti Frizz)
*poniżej maseczka L'oreal Professionnel Absolute Repair i maseczka Pantene Intense Treatment
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy1.jpg (109,2 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy2.jpg (117,2 KB, 129 załadowań)
Stary 2008-01-29, 23:45   #4127
aklat
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Slodkie zbiory Super deo , to jest antyperspirant (dezodorant?) prawda?

Dziala?
tak to dezodorant w krysztale, u mnie działa, nie w 100% ale i tak o niebo lepiej niż którykolwiek dezodorant czy antyperspirant drogeryjny

aklat jest offline  
Stary 2008-01-30, 09:46   #4128
maja55
Zakorzenienie

psycha, widzę u Ciebie Seboradin. Czy to jest coś jak rzepa Joanny albo Garnier Neril? Działa? Czy zapach jest bardzo uciążliwy?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Stary 2008-01-30, 11:00   #4129
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
psycha, widzę u Ciebie Seboradin. Czy to jest coś jak rzepa Joanny albo Garnier Neril? Działa? Czy zapach jest bardzo uciążliwy?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Rzepy joanny jeszcze nie poznałam. Seboriadin to cos w stylu Neril, tyle ze w przeciwienstwie do neril - u mnie działa Jednak lekko obciąza włosy(lotion z naftą kosmetyczna), trzeba uwazac z iloscią. Zapach jest bradzo uciązliwy, strasznie długo się ulatnia... odzywka raczej do stosowania w domu. Podobnie sprawa wyglada z Seboradin Niger - ten nie obciąza.
psycha jest offline  
Stary 2008-01-30, 12:51   #4130
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Rzepy joanny jeszcze nie poznałam. Seboriadin to cos w stylu Neril, tyle ze w przeciwienstwie do neril - u mnie działa Jednak lekko obciąza włosy(lotion z naftą kosmetyczna), trzeba uwazac z iloscią. Zapach jest bradzo uciązliwy, strasznie długo się ulatnia... odzywka raczej do stosowania w domu. Podobnie sprawa wyglada z Seboradin Niger - ten nie obciąza.
Dziękuję
Lata temu używałam Seboradinu i pamiętał że miał uciążliwy i długo utrzymujący się zapach. Myślałam, że może skoro unowocześnili opakowanie i dodali atomizer, to może pomyśleli o zmianie zapachu

Miałam kiedys Garnier Neril i niestety efektów nie widziałam, za to miałam mocno obciążone włosy

Chyba kupię jednak ponownie rzepę joanny.
Stary 2008-01-30, 13:59   #4131
nuitarii
Raczkowanie

Aktualizuję moje zbiory kosmetyczne.
Postanowiłam je zredukować do minimum. Dalej nad tym pracuje, ale jak widać, efekty są I jestem z tego bardzo dumna. Staram się trzymać tylko "must have" i mi to wychodzi Wyszło dobrze dla mojego portfela i muszę przyznać, że dla cery też - nie obciążam jej 132940823 specyfikami na raz

1. Pielęgnacja twarzy (moja nieśmiertelna trójka - micel biodermy, fluid Oriflame i Iwostin na noc)
2. Pielęgnacja ciała
3. Mycie ciała.
4. Włosy.
5. Dłonie i stopy
6. Wszystko

Może dodam, że zapasów JUŻ nie prowadzę
Duma mnie rozsadza. Pokonałam własny kosmetykoholizm! Mój TŻ i rodzina myślą, że na głowę upadłam

Dla porównania:
Zbiory kosmetyczne z lutego 2007
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...11#post3593011
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (63,1 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pielegnacja_ciala.jpg (79,1 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mycie_ciala.jpg (75,8 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (80,7 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stopy_i_dlonie.jpg (78,1 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wszystko.jpg (81,5 KB, 184 załadowań)
Stary 2008-01-30, 14:22   #4132
vril
Zakorzenienie

Nuitarii chyle czola, duuuzy postep
vril jest offline  
Stary 2008-01-30, 15:53   #4133
201707171013
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja moge odpowiedzieć

Początkowo przychodziły w płaskich, bo nie ruszyla na czas produkcja tych dobrych. Teraz już przychodzą w takich w jakich powinny (od jakiś 3 tygodni).

A ja zapytam jak z zapachami tych jogurtów? Wyczuwalne czy raczej nie bardzo? Wąchałam malinowy i wogóle malin nie czułam.
Jak z działaniem? Mas zmoże porównanie z masłami Ziaji lub Joanny?
Hosenko* ja mogę odpowiedzieć. A więc te jogurty to lekki niewypał zapachowy. Ja mam wersję malinową i ona podjeżdża sama chemią. Są dość mocno wyczuwalne. Ale z działaniem jak najbardziej wszystko ok. Bardzo dobrze nawilżają skórę i jeśli jest podrażniona to balsam jej nie drażni. Niestety z suchą skóra raczej nie da rady. Do masełek Ziaji za nic bym ich nie porównała. Jogurty Avonu są za słabe. Ziaja produkuje masełka świetnie nawilżające i pięknie pachnące, ale niestety Avon troszkę od tych warunków odbiega. Masełek z Joanny jeszcze nie wypróbowałam, ale zamierzam.

Ps. Dziękuje za wyjaśnienie
201707171013 jest offline  
Stary 2008-01-30, 16:02   #4134
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Iwona 25, jakie są te szampony Yung?
Nie są złe, miałam zielony i byłam zadowolona. Żadna rewelacja jeśli chodzi o regenerację czy zapobieganie przetłuszczaniu, ale dobrze mył włosy, ładnie pachniał, innymi słowy spełniał dobrze swoją podstawową funkcję - czyli mył. Od 1 lutego w promocji w Rossmanie 400 ml kosztuje 2,99 zł.
Aggie125 jest offline  
Stary 2008-01-30, 16:20   #4135
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Hosenko* ja mogę odpowiedzieć. A więc te jogurty to lekki niewypał zapachowy. Ja mam wersję malinową i ona podjeżdża sama chemią. Są dość mocno wyczuwalne. Ale z działaniem jak najbardziej wszystko ok. Bardzo dobrze nawilżają skórę i jeśli jest podrażniona to balsam jej nie drażni. Niestety z suchą skóra raczej nie da rady. Do masełek Ziaji za nic bym ich nie porównała. Jogurty Avonu są za słabe. Ziaja produkuje masełka świetnie nawilżające i pięknie pachnące, ale niestety Avon troszkę od tych warunków odbiega. Masełek z Joanny jeszcze nie wypróbowałam, ale zamierzam.

Ps. Dziękuje za wyjaśnienie
Dzięki
Więc sobie odpuszczę. Dla mojej skóry te Ziajowe mogłyby być tłuściejsze, wiec Avonowym dam spokój skoro sa słabsze od Ziaji

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2008-01-30, 16:26   #4136
aklat
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nuitarii Pokaż wiadomość
Aktualizuję moje zbiory kosmetyczne.
Brawo! Fajne zbiory, z serii Lavande do stóp jakie masz produkty? Jestes z nich zadowolona? Szukam wlasnie jakiegos dobrego kremu do stóp i olejku do kapieli. Polecasz ta serię?

aklat jest offline  
Stary 2008-01-30, 20:04   #4137
nuitarii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nuitarii chyle czola, duuuzy postep
Dzięki )

Cytat:
Brawo! Fajne zbiory, z serii Lavande do stóp jakie masz produkty? Jestes z nich zadowolona? Szukam wlasnie jakiegos dobrego kremu do stóp i olejku do kapieli. Polecasz ta serię?
Dzięki!
Z serii mam krem intensywnie nawilżający i peeling Jestem z nich bardzo zadowolona.
Krem jest świetny, nawilża i wygładza nawet bardzo wysuszoną skórę (a mam ku temu spore tendencje).
Peeling super wygładza, ale dla mnie to taki dodatek wyłącznie na lato, gdy trzeba pokazać cudne stopy. Nie należy się spodziewać super efektów po nim. Wygładza i tyle.
Ale ten zapach... obłędny! Używanie ich to czysta rozkosz
Miałam tez kiedyś kuleczki do kąpieli - mmm... niesamowity relaks.
Na lato planuje ich ponowny zakup
Ogólnie polecam
Stary 2008-01-30, 20:46   #4138
aklat
Rozeznanie

nuitarii dzieki, chyba wypróbuję przy okazji

aklat jest offline  
Stary 2008-01-31, 23:11   #4139
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
- Zele ava: chaber i bławatek, multiwitaminowy, aloe vera i swietlik
Ja z Avy uwielbiam żel/peeling enzymatyczny - dostałam od wizażowej Pluszynki i naprawdę działał! Chociaż słoik szpetny jak nieszczęście... Ubolewam nad tym, że nigdzie nie mogę go znaleźć.

Ok, moja aktualizacja. (TU stare zdjęcie zbiorcze).
Peeling, którego zabrakło na poprzednim zdjęciu jest już na wyjściu - tak samo jak pianka do mycia twarzy i tonik Pharmaceris.
Długo dzisiaj stałam przed półką i marudziłam, zupełnie nie miałam pomysłu, czy zostać przy poprzednim zestawie do oczyszczania, czy szukać dalej? W końcu wybrałam żel micelarny i tonik Iwostinu. Peeling tym razem porzeczkowy. Zobaczymy...

P.S. Rozgrzeszcie mnie! W SuperPharm była promocja na pomadki Nivea, sztuka za 2,50zł! No nie mogłam się oprzeć pokusie, nie mogłam i już
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aktualizacja.JPG (50,1 KB, 256 załadowań)

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-01-31, 23:39   #4140
karolina1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Peeling tym razem porzeczkowy. Zobaczymy...

P.S. Rozgrzeszcie mnie! W SuperPharm była promocja na pomadki Nivea, sztuka za 2,50zł! No nie mogłam się oprzeć pokusie, nie mogłam i już
Rozgrzeszamyza taką cenę...Choć ja akurat wierna będę już chyba zawsze klasycznej bebe...
Chyba coś mnie ominęło...Jak ostatni raz interesowałam się tymi peelingami(latem jakoś) to widziałam tylko truskawkę,kiwi i pomarańcz...Coś oprócz porzeczki jeszcze wprowadzili
Zamknij wątek

Tagi
zbiory kosmetyczne

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości