Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-02-27, 19:23   #631
vril
Zakorzenienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Serio, serio To dopisze do listy jako nr 4
vril jest offline  
Stary 2007-02-27, 19:30   #632
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Serio, serio To dopisze do listy jako nr 4
Serio serio - na smackersy w ilości kilku sztuk skusiłam się dwa razy w zyciu i za każdym razem oddawałam koleżankom w ciągu 2h

agnieska jest offline  
Stary 2007-02-27, 19:33   #633
vril
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Serio serio - na smackersy w ilości kilku sztuk skusiłam się dwa razy w zyciu i za każdym razem oddawałam koleżankom w ciągu 2h

Popieram - przereklamowane dziadostwo. A na Lotta Luv ile razy sie Szanowna Pani porwala?
vril jest offline  
Stary 2007-02-27, 19:39   #634
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Nie ma porownania do Smackersów - owszem, zapach gumy balonowej jest bardzo słodki i intensywny, ale nie jest to taka straszna chemia jak w Smackersach no i własciwości pielęgnacyjne bez porównania lepsze

Aga,a mialabys gdzies u siebie sklad? na KWC jest tylko do tego

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13870

ale nie wiem czy one maja podobny wszedzie czy nie?
Stary 2007-02-27, 19:54   #635
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Lotta Luv zalatuja Smackersami, wiec nawet nie zamierzam probowac. Carmex'u nie mialam ale czytajac KWC i te zachwyty tez sie zastanawiam czy to nie magia "made in USA" Jak skoncze Smackersy i nie pobiegne wczesniej po Tisane to przestesuje: Forever Living, TBS i Carmex wlasnie. Obaczymy.
Carmex tak, ale mi sie podoba tylko ten w słoiczku - w sztyfcie niezbyt mi podszedł. Z TBS polecam balsamy Born Lippy. Masełka mają podobno dziwną konsystencję - mój z Allegro mango jeszcze nie dotarł wiec sama nie przetestowałam

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 840 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-02-27, 19:58   #636
vril
Zakorzenienie

Sklad Smackersow ze strony Bonne Bell.

Castor oil - A natural oil obtained from the seeds of Ricinus Communis. This ingredient gives emolliency and gloss to the lips.

Beeswax - A natural purified wax obtained from the honeycomb of the bee, Apis Mellifera. This ingredient gives structure and rigidity to Lip Smackers.

Cetyl Acetate - This is an ester of cetyl alcohol and acetic acid. This ingredient gives emollience and gloss to the lips. It is also a conditioner of dry, chapped lips.

Candelilla Wax - A natural wax obtained from various plant species of Euphoriaceae.

Flavor/Fragrance - These are comprised of both natural and artificial ingredients, all of which are GRAS (Generally Recognized As Safe) for use in cosmetic and food products. These ingredients give Lip Smackers their characteristic flavor and aroma.

Polybutene - A polymer which is made up of a mixture of butenes. This ingredient adds gloss and wearability to the product.

Sesame Oil - A natural oil obtained from the seeds of Sesamim Indicum. This ingredient adds gloss and emolliency.

Ozokerite - A wax derived from mineral or petroleum sources. This ingredient adds rigidity and structure to the product.

Carnauba - A natural wax obtained from the leaves and leaf buds of the Brazilian Wax Palm, Coperinicia Cerefera. This ingredient adds rigidity and structure.

Acetylated Lanolin Alcohol - The acetyl ester of lanolin alcohol. This is derived from lanolin, a by-product of the wool industry. This is a very good conditioner for dry, chapped lips.

Mineral Oil - A refined liquid obtained from petroleum. This ingredient adds emolliency to the lips.

Hydrogenated Soy Glycerides - This is the end product of a reaction using soybean oil. This ingredient adds structure and rigidity to the product. Also, it provides conditioning for dry, chapped lips.
vril jest offline  
Stary 2007-02-27, 21:59   #637
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Popieram - przereklamowane dziadostwo. A na Lotta Luv ile razy sie Szanowna Pani porwala?
W sumie zużyłam 3 lub 4 opakowania, później, po okresie brania Aknenorminu mogłam wrócić do błyszczyków, więc pomadkę ochronną miałam chyba ostatni raz latem, Bebe słoneczną. I nie zapominajmy o stadku zadowolonych koleżanek + siostrze

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Aga,a mialabys gdzies u siebie sklad? na KWC jest tylko do tego

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13870

ale nie wiem czy one maja podobny wszedzie czy nie?
Nie mam niestety pojęcia, składami mazideł do ust zaczęłam się interesowac jakieś 3 miesiące temu ale dziś zamówiłam waniliową pomadkę+balsam w słoiczku chyba, więc podam jak dojdzie, tylko mi przypominajcie

agnieska jest offline  
Stary 2007-02-27, 22:04   #638
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie mam niestety pojęcia, składami mazideł do ust zaczęłam się interesowac jakieś 3 miesiące temu ale dziś zamówiłam waniliową pomadkę+balsam w słoiczku chyba, więc podam jak dojdzie, tylko mi przypominajcie
Przepraszam, ale muszę:
Ja się jeszcze dzielnie trzymam... pokaż, co zamówiłaś
Stary 2007-02-27, 22:29   #639
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale muszę:
Ja się jeszcze dzielnie trzymam... pokaż, co zamówiłaś

http://allegro.pl/item170740887_smac...ke_z_usa_.html
i jeszcze teraz dołożyłam wiśniowego carmexa, bo nie lubię poza domem grzebać palcem w mazidlach, a ten w sloiczku fajnie regeneruje kusiły mnie te ciasteczkowe, ale stwierdziłam że ciastka lepiej smakują niż pachną (te nakrapiane czekoladą) i odpuściłam

agnieska jest offline  
Stary 2007-02-27, 22:40   #640
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:

i jeszcze teraz dołożyłam wiśniowego carmexa, bo nie lubię poza domem grzebać palcem w mazidlach, a ten w sloiczku fajnie regeneruje kusiły mnie te ciasteczkowe, ale stwierdziłam że ciastka lepiej smakują niż pachną (te nakrapiane czekoladą) i odpuściłam
Czy mi się zdaje, czy miałyśmy zrobić sobie odwyk od mazideł do ust?
Przez Ciebie siedzę teraz z nosem w allegro... ale na razie nie ma takich, jakie bym chciała (bo ja marudna jestem i nie kupię zestawu 3 błyszczydeł, gdzie tylko jedno mi się podoba)... Złowieszczo to brzmi - na razie nie ma
Stary 2007-02-27, 22:44   #641
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Czy mi się zdaje, czy miałyśmy zrobić sobie odwyk od mazideł do ust?
Przez Ciebie siedzę teraz z nosem w allegro... ale na razie nie ma takich, jakie bym chciała (bo ja marudna jestem i nie kupię zestawu 3 błyszczydeł, gdzie tylko jedno mi się podoba)... Złowieszczo to brzmi - na razie nie ma
Kto by pomyslał, że w takim małym ciele taka żmija siedzi...
Spokój!

agnieska jest offline  
Stary 2007-02-28, 08:01   #642
mimbi
Zakorzenienie

Dziewczyny, ja nie wiem, jak Wy mozecie uzywac ten Carmex, przeciez on smierdzi jak nie wiadomo co! Kiedys kolezanka mi dala na sprobowanie z tego metalowego pudeleczka, zapach oblesny i bardzo mocny - czulam go potem przez caly dzien i zbieralo mi sie na wymioty. To ja juz wole dwa razy pomaziac sie Nivea, ale przynajmniej zeby mnie nie mdlilo.
mimbi jest offline  
Stary 2007-02-28, 08:51   #643
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja nie wiem, jak Wy mozecie uzywac ten Carmex, przeciez on smierdzi jak nie wiadomo co! Kiedys kolezanka mi dala na sprobowanie z tego metalowego pudeleczka, zapach oblesny i bardzo mocny - czulam go potem przez caly dzien i zbieralo mi sie na wymioty. To ja juz wole dwa razy pomaziac sie Nivea, ale przynajmniej zeby mnie nie mdlilo.
Widać Mimbi nie wszyscy mają takie samo podejście do kosmetyków jak Ty

agnieska jest offline  
Stary 2007-02-28, 08:59   #644
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Widać Mimbi nie wszyscy mają takie samo podejście do kosmetyków jak Ty
Zapach to kwestia względna, czyż nie?
Hehe, jestem bliska zamówienia tego samego co Ty wczoraj - pomyślę do powrotu z pracy.
Stary 2007-02-28, 12:54   #645
Suri
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Carmex tak, ale mi sie podoba tylko ten w słoiczku - w sztyfcie niezbyt mi podszedł.
Przecież to ten sam produkt . Ja mam w słoiczku i w tubce i nie widzę żadnej różnicy (chyba, że chodzi o wygodę stosowania - słoiczek w domu, tubka poza domem ).

Cytat:
Carmex ma zapach kamfory i mentolu . Mnie ten zapach nie przeszkadza . Dla mnie kosmetyk pielęgnacyjny ma przede wszystkim bardzo dobrze działać, a zapach jest najmniej ważny. Ładnie pachnieć to ma błyszczyk do ust i perfumy .
Stary 2007-02-28, 15:07   #646
Papiszynka
Zakorzenienie

No to teraz pora na mnie ostatnio sie bardzo ograniczam i kupuje cos tylko wtedy gdy jest mi potrzebne.

1. Cialo - walcze z nadmiarem balsamow juz od dawna, wszystko byloby na dobrej drodze - ale niestety, 5 z nich to prezenty chetnie zamienilabym je wszystkie na jeden naprawde dobry balsam
2. Perfumy
3. Wlosy - oporcz serum Avonu i pianki Nivea wszystko jest w uzyciu, wiec jestem raczej zadowolona.
4. Twarz - oporcz beznadziejnych tonikow kolekcja mnie zadawala
5. Kapiel/prysznic i antyperspirant - wszystko w uzyciu, wiec tutaj tez nie narzekam na ilosc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM3718.JPG (54,6 KB, 348 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3719.JPG (78,3 KB, 300 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3720.JPG (55,4 KB, 292 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3721.JPG (57,2 KB, 332 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM3723.JPG (66,2 KB, 276 załadowań)
Papiszynka jest offline  
Stary 2007-02-28, 15:25   #647
Hexxana
Zakorzenienie

Papiszynko co to za mgielka chyba?pierwsza z lewej?
Sluzy Ci woda z YR? ja sie skusilam na nowy flakon Naomi pozniej a nawet nie sadzilam,ze to bedzie dlugotrwaly romans

Suri,niby masz racje ze jak kosmetyk pielegnacyjny to musi przede wszystkim dzialac ale w kwestii mazidel do ust,jestem nieustepliwa czyli musi dzialac,smakowac,pachniec nawet jak dzialanie jest wzgledne to pozostale czynniki musza wystapic
Stary 2007-02-28, 16:24   #648
mimbi
Zakorzenienie

Oto moje ostatnie nabytki, zbieralam je tydzien Czesc jest z wymianki, czesc ze sklepow, a dwa od konsultantki Avonu. Ktore? Zgadnij - dla zwyciezcy nagroda - wąsy i broda
Nowoscia, ktora mnie zaskoczyla baaaardzo pozytwnie jest dezodorant Fa, ale jeszcze nie wystawiam mu opinii. Poki co uzywam go kilka dni i jest naprawde swietny. A taki taniuchny, kto by pomyslal.

Co do Carmexu - zgadzam sie z przedmowczynia - kosmetyki do ust maja mi sprawiac przyjemnosc nie tylko ze wzgledu na efekty, ale tez na doznania smakowo-zapachowe. Glownie dlatego, ze skoro do ciala i twarzy musze w wiekszosci stosowac kosmetyki bezzapachowe lub smierdzace, to niech chociaz do ust mam takie, ktore mi to po czesci zrekompensuja.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosm2.JPG (89,1 KB, 235 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosm3.JPG (73,2 KB, 224 załadowań)
mimbi jest offline  
Stary 2007-02-28, 16:35   #649
Suri
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Suri,niby masz racje ze jak kosmetyk pielegnacyjny to musi przede wszystkim dzialac ale w kwestii mazidel do ust,jestem nieustepliwa czyli musi dzialac,smakowac,pachniec nawet jak dzialanie jest wzgledne to pozostale czynniki musza wystapic
Cytat:
Co do Carmexu - zgadzam sie z przedmowczynia - kosmetyki do ust maja mi sprawiac przyjemnosc nie tylko ze wzgledu na efekty, ale tez na doznania smakowo-zapachowe. Glownie dlatego, ze skoro do ciala i twarzy musze w wiekszosci stosowac kosmetyki bezzapachowe lub smierdzace, to niech chociaz do ust mam takie, ktore mi to po czesci zrekompensuja.
Hexxano i mimbi, ja również lubię pachnące kosmetyki do ust (np. malina, kokos ), dlatego też używam różnych preparatów do ust. Carmex traktuję jako super kosmetyk pielęgnacyjny, natomiast pachnących preparatów do ust używam bardziej dla przyjemności .

mimbi, super kosmetyki .
Stary 2007-02-28, 17:18   #650
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Widzisz, Tobie mają sprawiać przyjemność mazidła do ust, a innym dopieszczenie się dużą ilością kolorówki czy pielęgnacji. Chyba więc warto odpuścić sobie specyficzne komentarze typu "drugi pokój na kosmetyki" czy "az moj TŻ sie zasmial, bo wydusilam z siebie tylko "Łojezus". Czy Ty w ogole uzywasz chociaz polowy z tego zestawu?" - nie wiem jak pozostałe wizażanki, ale mnie to drażni, a nie do tego służą wątki zbiorowe żeby trzeba się było usprawiedliwiać. Możliwe, że to nie jest złośliwe, ale wymuszasz spowiedź...

agnieska jest offline  
Stary 2007-02-28, 17:31   #651
mimbi
Zakorzenienie

Po pierwsze - to W OGOLE nie mialo byc zlosliwe, nigdy. Bo ja z natury jestem niezlosliwa, poza tym nie wydaje mi sie, zeby to kogos urazilo, bo nikt w ten sposob nie zareagowal.
A po drugie - nie sadze, zeby moje posty mialy az taka moc sprawcza, zeby kogokolwiek do czegos zmuszac.
mimbi jest offline  
Stary 2007-02-28, 17:44   #652
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Po pierwsze - to W OGOLE nie mialo byc zlosliwe, nigdy. Bo ja z natury jestem niezlosliwa, poza tym nie wydaje mi sie, zeby to kogos urazilo, bo nikt w ten sposob nie zareagowal.
A po drugie - nie sadze, zeby moje posty mialy az taka moc sprawcza, zeby kogokolwiek do czegos zmuszac.
Cieszę się, że jesteś niezłośliwa, ale musisz przyznać, że wiele zbiorów własnie w ten sposób komentujesz. Z drugiej strony trudno liczyć na to, że ktoś Ci niemile odburknie - dziewczyny zawsze normalnie odpowiadały ignorując tego typu przytyki. Dla mnie EOT, nie mam czasu na dłuższe roztrząsanie problemu - mam nadzieję, że pomyslisz o tym przed następnym komentarzem dotyczacym ilości kosmetyków

agnieska jest offline  
Stary 2007-02-28, 18:45   #653
emememsik
po prostu Em :)

mimbi, jak się spisuje mleczko do ciała Bubchen i do czego stosujesz krem?
Stary 2007-02-28, 19:08   #654
mimbi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
mimbi, jak się spisuje mleczko do ciała Bubchen i do czego stosujesz krem?
Za mleczko sie jeszcze nie zabralam (mam dwie butle w zapasie, razem 700ml), wiec nic o nim nie moge powiedziec. Krem natomiast to rewelacyjny kosmetyk na podraznienia, kiedy maksymalnie wysuszyla mi sie skora (tzw. wyprysk zimowy) to byl jedyny kosmetyk, ktory potrafil w miare ukoic moja skore. Ten wyprysk to tak jakby poparzyc sie na sloncu bez slonca. Tutaj moja recenzja-
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=144688

Teraz krem stosuje na nos podrazniony od kataru, na usta, na suche lokcie albo na podraznienia po podpaskach. Krem ma talk, wiec bieli skore, trzeba sie troche nameczyc, zeby znikla biala powloka, ale naprawde warto poswiecic temu kremowi troche czasu.
mimbi jest offline  
Stary 2007-02-28, 19:43   #655
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Przecież to ten sam produkt . Ja mam w słoiczku i w tubce i nie widzę żadnej różnicy (chyba, że chodzi o wygodę stosowania - słoiczek w domu, tubka poza domem ).

Niby ten sam produkt, ale w sztyfcie wydawał mi sie twardszy i źle mi sie go nakładało. Co do aplikacji to zdecydowanie wolę sztyfty bo mam długie pazury i grzebanie w słoiczku neizbyt mi wychodzi

Doczekałam sie wkońcu na moje 2 przysyłki z Allegro a w nich: duze masło Shea Body Shop, masełko do ust mango BS, balsam mietowy born lippy BS i od innego sprzedawcy balsam do ust cynamonowy.

Któraś z Was prosiła o wrażenia po balsamie miętowym: jak narazie pozytywne - nie pachnie zbyt intensywnie, wyraźnie za to chłodzi, ma biały (!!) kolor z kolorowymi drobinkami przez co ładnei sie mieni na ustach

Moje zbiory wzbogaciły sie także o szampon Neutrogeny, którego nie udało mi sie sprzedać na Allegro ale to w sumie dobrze, bo miałam na niego sama chrapke

Fotke wrzuce jak mi jeszcze coś przybedzie

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 840 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-02-28, 20:03   #656
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka*;3816686Doczekała m sie wkońcu na moje 2 przysyłki z Allegro :jupi: a w nich: duze masło [B
Shea Body Shop, masełko do ust mango BS, balsam mietowy born lippy BS i[/B] od innego sprzedawcy balsam do ust cynamonowy.
Ooo, ten cynamonowy też z TBS? bo ja kocham cynamon
Co do Born Lippy mam mieszane uczucia w wakacje nabyłam 3 - truskawkowy, arbuzowy i passiflora. Kiedy dni były ciepłe mazidełka sprawowały się świetnie, jednak kiedy przyszły chłodniejsze dni nie ochroniły moich ust przed zimnem, nie umiały ich również zregenerować. Zapachy tych błyszczydeł są obłędne, fajnie się je "nosi", bo się nie kleją, ale (ja przynajmniej) nie mogę opierać na nich pielęgnacji ust.
truheart jest offline  
Stary 2007-02-28, 20:12   #657
vril
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Któraś z Was prosiła o wrażenia po balsamie miętowym: jak narazie pozytywne - nie pachnie zbyt intensywnie, wyraźnie za to chłodzi, ma biały (!!) kolor z kolorowymi drobinkami przez co ładnei sie mieni na ustach
Dziekuje bardzo
Moge miec jeszcze dwa pytania? Czy balsam nie wybiela\rozjasnia ust i czy drobinki sa wyczuwalne na wargach? Z gory dzieki
vril jest offline  
Stary 2007-02-28, 22:20   #658
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02

Cytat:

Aga pomocy

Szukałam tych Lotta Luv i nie było. Jak zaznaczylam opcję: Szukaj też w opisach, to mi wyskoczyła ta lista:

https://ssl.allegro.pl/search.php?st...ing_interval=7

Większość z nich to Smackersy, dopiero w opisie jest: producent Lotta Luv.
Jak rozumiem, mogę wybierać spośród tej listy?
margaretka02 jest offline  
Stary 2007-03-01, 08:35   #659
Papiszynka
Zakorzenienie

Hexxana ta mgielka to firma Bath & Body Works, dostalam od cioci z USa a woda mi sluzy bardzo wiernie, choc dawno jej nie uzywalam

mimbi ja sobie chwale dezodoranty Fa od bardzo dawna, moim zdaniem najlepsze (nawet ten sam mamy )
Papiszynka jest offline  
Stary 2007-03-01, 11:11   #660
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Aga pomocy

Szukałam tych Lotta Luv i nie było. Jak zaznaczylam opcję: Szukaj też w opisach, to mi wyskoczyła ta lista:

https://ssl.allegro.pl/search.php?st...ing_interval=7

Większość z nich to Smackersy, dopiero w opisie jest: producent Lotta Luv.
Jak rozumiem, mogę wybierać spośród tej listy?
Z tego co wyczytalam na KWC to wlasnie trzeba zwrocic uwage by producentem byl Lotta Luv i to chyba seria Bubble Yum ale tez poczekam na potwierdzenie ze strony Agnieszki.

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Hexxana ta mgielka to firma Bath & Body Works, dostalam od cioci z USa a woda mi sluzy bardzo wiernie, choc dawno jej nie uzywalam

mimbi ja sobie chwale dezodoranty Fa od bardzo dawna, moim zdaniem najlepsze (nawet ten sam mamy )

Zadowolona jestes z tej mgielki?kiedys sie zastanwialam czy na cos nie skusic sie z tej serii ale potem nie moglam zdecydowac sie na zapach

Jaki masz zapach?mozesz cos wiecej o niej stuknac?

Bede wdzieczna

Tagi
zbiory kosmetyczne

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości