Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-03-10, 23:30   #781
agnieska
Zakorzenienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez martad1 Pokaż wiadomość
a co to jest żel bez slsów?
Ja przede wszystkim proponuję przeczytać pierwszy post, wtedy zrozumiesz, że Twoja wypowiedź była całkowicie bez sensu, choć pewnie wszystkie wizażanki cieszą się Twoim szczęściem
Żel bez sodium laureth sulfate i sodium lauryl sulfate (http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140497)

agnieska jest offline  
Stary 2007-03-10, 23:36   #782
martad1
Raczkowanie

NIE WIEM DLACZEGO SIE MNIE CZEPIASZ. TEMATEM SA NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE - PIELEGNACJA, WIEC JA NAPISAŁAM JAKIE JA MAM ZBIORY
Stary 2007-03-10, 23:46   #783
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
NIE WIEM DLACZEGO SIE MNIE CZEPIASZ. TEMATEM SA NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE - PIELEGNACJA, WIEC JA NAPISAŁAM JAKIE JA MAM ZBIORY
Nie pisz dużymi literami, bo to w sieci oznacza krzyk - ale zapewne zapoznałaś się z netykietą na początku swojej przygody z siecią, więc o tym wiesz.

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Wątek ten przeznaczam dla wszystkich fanek wszelkich mazideł do ciała, kremów, toników, balsamów i wszystkich innych waszych skarbów!!

Wklejajcie zdjęcia swoich kolekcji!!!

PS. Ja zdjęcia zrobię, jak mojego TŻ nie będzie w domu, żeby zawału nie dostał jak wszystko z szafek i kosmetyczek powyciągam
I spójrz też na przykładowe wypowiedzi wizażanek w tym wątku - Twoje "a ja mogę mieć takie i śmakie mydełko" jest nie na temat

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2007-03-10 o 23:48 Powód: wyboldowałam, by łatwiej było zrozumieć...
agnieska jest offline  
Stary 2007-03-10, 23:56   #784
martad1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Nie pisz dużymi literami, bo to w sieci oznacza krzyk - ale zapewne zapoznałaś się z netykietą na początku swojej przygody z siecią, więc o tym wiesz.

I spójrz też na przykładowe wypowiedzi wizażanek w tym wątku - Twoje "a ja mogę mieć takie i śmakie mydełko" jest nie na temat
wklejaja jak maja aparat, jak nie moge wkleic zdiecia to juz nie moge sie wypowiadać. przeciez pielegnacja ciała nie ogranicza sie do balsamów, czy mazideł.z tego co sie orientuje mydła i peelingi tez w to wchodza, więc nadal nie rozumie Twoich pretensji?
Stary 2007-03-11, 00:01   #785
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
wklejaja jak maja aparat, jak nie moge wkleic zdiecia to juz nie moge sie wypowiadać. przeciez pielegnacja ciała nie ogranicza sie do balsamów, czy mazideł.z tego co sie orientuje mydła i peelingi tez w to wchodza, więc nadal nie rozumie Twoich pretensji?
Jak nie mają aparatu to czasem wypisują dokładnie co mają z kosmetyków, a przy nadarzającej się okazji uzupełniają fotki. A Ty wyskoczyłaś jak Filip z konopi chwaląc się nam sklepem Twojego TŻ i wyliczając jakie to zapachy mydełek tam są. A to, że nie masz aparatu nie znaczy, że się nie możesz wypowiadać w wątku Możesz byle z sensem.
MagJa jest offline  
Stary 2007-03-11, 00:05   #786
martad1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jak nie mają aparatu to czasem wypisują dokładnie co mają z kosmetyków, a przy nadarzającej się okazji uzupełniają fotki. A Ty wyskoczyłaś jak Filip z konopi chwaląc się nam sklepem Twojego TŻ i wyliczając jakie to zapachy mydełek tam są. A to, że nie masz aparatu nie znaczy, że się nie możesz wypowiadać w wątku Możesz byle z sensem.
ale chciałabym wiedziec czy wypowiedziałam sie nie na temat?? przecież nie pisze o ciuchach czy kosmetykach do makijażu?!prawda? nie napisałm tego postu żeby sie chywalić tylko żeby napisac jakich ja KOSMETYKÓW DO PIELEGNACJI CIAŁA uzywam. nie wyliczłam zapachów mydeł w sklepie tylko jakich JA uzywam a to chyba róznica.
Stary 2007-03-11, 09:19   #787
agnieska
Zakorzenienie

To, że piszesz o kosmetykach (w specyficzny zresztą sposób), nie znaczy że mówisz na temat. Dla mnie EOT, bo tak jeszcze przez kilka dni możesz nam udowadniać, że napisałaś na temat

agnieska jest offline  
Stary 2007-03-11, 11:07   #788
martad1
Raczkowanie

Cytat:
To, że piszesz o kosmetykach (w specyficzny zresztą sposób), nie znaczy że mówisz na temat. Dla mnie EOT, bo tak jeszcze przez kilka dni możesz nam udowadniać, że napisałaś na temat
co znaczy " w specyficzny zreszta sposób", strasznie sie mnie czepiasz, a ja sie bronie.odpowiedz mi na pytanie o czym pisze sie w tym temacie?>????
Stary 2007-03-11, 13:30   #789
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gosia Straszewska Pokaż wiadomość
ooo przyznam, ze sie zainteresowalam
zwlaszcza ten krem rownowazacy... czy dobrze sie wchlania?jaka ma konsystencje?
no i oczywiscie balsamy do ciala

ja mam olejek Hauschki, oczywiscie dziala jak trzeba, ale zapach taki srednio przyjemny jest
Weledy sie boje bo ponoc roznie jest z wchlanianiem sie ...

ja juz zaraz wykorzystam porzadki w lazience do strzelenia jakichs fot
Krem równoważący mnie zaskoczył. Na mojej buzi takie specyfiki nigdy się nie sprawdzały, bo mimo, że "na oko" widać, że moja skóra jest mieszana, to jednak generalnie jest dość sucha i tylko treściwe i odżywcze kremy przynoszą ukojenie. Niemniej próbkę kremu równoważącego znalazłam w poprzedniej paczce, najpierw miałam od razu wydac ją siostrze, ale coś mnie tknęło żeby spróbować i nie żałuję! Konsystencja kremowa, ale bardzo szybko wchłaniająca się i pozostawiająca miłe uczucie nawilżenia + delikatny mat, zachwyciły mnie
Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
napisz cos wiecej o tym balsamie do ciala wanilia i kokos co bardziej czuć? zapach nie ejst mdły?
Balsam nie miał jeszcze debiutu, bo musze wymazać inne balsamy, ale moge napisać ci wrażenia po pomazaniu dłoni Zapach mdły nie jest, niemniej nie jest to taki typowy zapach waniliowo-kokosowy, bo nie jest "podrasowany" sztucznymi ulepszaczami. Moim zdaniem bardziej czuc kokos
Cytat:
OK
teraz ja
przepraszam za marna jakosc zdjec (nie umiem za bardzo obslugiwac tego aparatu)
pokazuje te kosmetyki ktorych uzywam, mam troche roznych rzeczy w zapasie
na poczatek kosmetyki do buzi

czesc 1 (oczyszczanie)

- tonik zluszczajacy Clinique 2

- tonik Galenic O Pur (lagodzacy)

- woda rozana Dabur (jako tonik uzywam)

- zel do mycia ananasowy dosc mocno oczyszczajacy Biotique

- preparat do demakijazu z olejem migdalowym Biotique (uzywam go do oczu)

- Physiogel

czesc 2 (pielegnacja codzienna)

- slonecznikowy balsam do ust Biotique

- lekki kremik Hydraphase La Roche POsay

- baza ochronna z drzewem sandalowym (miesza sie ja z kremem nawilzajacym, wygladza i tworzy taki film ochronny przed zanieczyszczeniami,etc a jednoczesnie goi ew. stany zapalne) Shabase Shahnaz Husain

- miniaturka kremu pod oczy Skin Mood Eris

- lotion Renew Plus Clarins (moje uzaleznienie) na noc

- krem-zel na noc Multi Active Nuit Clarins

- olejek dr Hauschka

lezace tubki:

- krem pod oczy Active C LRP

- roll on na cienie pod oczami (serio, dziala!) Plante System

- punktowy preparat na wypryski Effeclar LRP

i dwa pozostale specyfiki do ust:

- carmex

- balsam cytrynowy do ust Jovees

czesc 3 (maski i peelingi)

najpierw stojace:

- peeling Nuxe (bosko pachnie, cudenko)

- scrub (mocny dosc) z papaja Biotique

- maseczka oczyszczajaca So Clean Estee Lauder

- maseczka rozswietlajaca z kwasami owocowymi Jovees

- maska oczyszczajaca, gojaca, odzywcza (bardzo mocno dziala, zmywa sie ja najpierw mlekiem potem woda, specyficznie pachnie i mrowi i szczypie na skorze, ale dziala fenomenalnie) Shamask I Shahnaz Husain

- maseczka antybakteryjna i oczyszczajaca (ja ja uzywam na pryszcze) z Neem Himalaya

- maska rozjasniajaca, odzywcza z pistacjami Pistachio Face Pack Biotique

to co 'lezy':

- maska (a raczej proszek ktory sie miesza z woda rozana) nawilzajaca z drzewem sandalowym Sandalwood Face Pack Ayur

- maseczka nawilzajaco-kojaca (ideal) Avene

- maska rozjasniajaca przebarwienia i blizny, sciaga pory Nutmeg Face Mask Jovees
Powaliłaś mnie , piękne zbiory! w tym miejscu miałam spytać o pochodzenie tych egzotycznych kosmetyków, ale dalej wyczytałąm Twoją odpowiedź, bo to samo pytanie zadała Maggie Uwielbiam wszelkiego rodzaju paseczki do twarzy, a u ciebie w zbiorze istny raj pod tym względem
Cytat:
te co mam, zakupilam "na miejscu" ale z tego co sie orientuje to mozna dostac sporo z nich w sklepach/hurtowniach z zywnoscia indyjska (jako ze dostalam bzika, to musze polowac )
ale normalnie mozna je dostac np w anglii
A czy w takich hurtowniach mozna kupować pojedyncze sztuki kosmetyków czy trzeba od razu całą zgrzewkę kremów brać
Cytat:
dodaje kolejne czesci, uff

pielegnacja ciala

- peeling z aloesem MIneral Care

- balsam Pharmaceris na obszary tradzikowe ciala (plecki nim smaruje)

- serum na cellulit (wlasciwie juz nie uzywam, bo co mial zrobic to zrobil czyli bardzo duzo) Slim Success Lancome

- lezaca tubka: zel chlodzacy do nog Pharmaceris

- mgielka do ciala Nuxe

- talk z bazylia i drzewem sandalowym Biotique (na stopy i pod kolana uzywam)

- balsam Posthelios LRP (uzywam po goleniu)

- krem ujedrniajaco-wyszczuplajacy do masazu Body Shaping Cream Clarins

- mleczko Skora Muśnieta Słoncem Garnier

- oliwka do ciala patchouli lavender vanilla Sabon

- peeling choc wlasciwie trudno to tak nazwac, proszek zluszczajacy/antyseptyczny (ja na plecy uzywam, bo mam tam 'niespodzianki') Veg Peel Jovees

- mleczko ujedrniajace Garnier

mycie i kapiel

- lezy relaksujacy lawendowy zel do mycia Calinda

- olejek relaksujacy Sweet Dreams (firma mi umknela)

- olejek do ciala relaksujacy Vetiver Oil (ma tam jeszcze w sobie na bank roze i drzewo sandalowe) Biotique

- olejek do ciala pobudzajacy Citronella Oil

- puder do kapieli patchouli lavender rose Sabon

- sol do kapieli z algami Stara Mydlarnia

- olejek po kapieli, zapobiegajacy wysuszeniu Carrot Seed After Bath Oil Biotique

- zel pod prysznic LIrene

- plyn do higieny intymniej AA

włosy

- maska Age Recharge Kerastase

- olej do wlosow Vatika firmy Dabur

- ampulki wzmacniajace z czarna rzepa Joanna

- szampon z mleczkiem z owsa Klorane

- odzywka Color Vive Elseve

- tonik do skory glowy Jovees

dlonie i stopy

-peeling migdalowy Alessandro (zamiast polerki uzywam)

- krem nawilzajacy do rak Lirene

- peeling ananasowy Hands Up Alessandro

- oliwka migdalowa do skorek i paznokci

- krem do rak MIneral CAre

- lakier wybielajacy plytke Pro White Alessandro

- krem do stop Scholl

- plyn do usuwania skorek Alessandro

- zmywacz Sally Hansen

- tabletka do kapieli relaksujacej do stop Peggy Sage

- odzywka utwardzajaca z biotyna ALessandro

apteczka na rozne niespodzianki plus deo

- bepanthen
-masc cynkowa
- krem gojacy Cicafalte Avene
-dezodorant Rexona
Ach i tu znów zbieram szczękę z biurka czyli ciąg dalszy świetnego zbioru Ta odżywka z biotyną Alessandro pachnie na paznokciach różą, zauważyłaś? Bardzo ją lubię
Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Dzieki serdeczne za tak wyczerpujaca relacje . Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko szukac dojsc jak by je tu kupic .
Jak wyszukasz to daj znać gdzie
truheart jest offline  
Stary 2007-03-11, 23:05   #790
Maggie-79
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość

Jak wyszukasz to daj znać gdzie
Dam chociaz to nie bedzie proste . ale tez uwielbiam maseczki, wiec sie latwo nie poddam .

A widze, ze tez zrobilas Laverowe zakupy - ja sie ostatnio skusilam na krem liposomowy z rozą od nich, no i przy okazji obdarowana zostalam gora probek - baardzo podoba mi sie jeszcze krem nawilzajacy z lini Basis

a - i odzywke Allesandro Biotin tez uwielbiam i mam ciagle "na stanie"
Maggie-79 jest offline  
Stary 2007-03-12, 11:20   #791
Gosia Straszewska
Raczkowanie

ojej wiec po kolei kurcze kusi mnie ta Lavera jak niewiem a jaka konsystencje ma balsam?
na bank predzej czy pozniej cos stamtad zamowie

ach no odzywka z biotyna Alessandro jest BOSKA! ja 'jade' juz na 3cim pojemniczku, no i rzeczywiscie pieknie pachnie (jak ogolnie kosmetyki tej firmy), i tak jak nie znosze robic manikiuru to mi takie kosmetyki skutecznie te konieczna czynnosc uprzyjemniaja

jesli chodzi o te hurtownie to oczywiscie ze mozna pojedyncze rzeczy kupic
jakby co to ja poki co kojarze dwa miejsca gdzie mozna cos upolowac - Little India na Domaniewskiej 22a bodajze i Namaste India na Nowogrodzkiej (oba w Wawie) tylko numer musze sprawdzic

ja oczywiscie tez maseczki kocham no i jak mnie kolezanka przebywajaca w indiach na stypendium oswiecila w temacie tamtejszych specjalow to postanowilam sie obkupic, zwlaszcza ze efekty sa naprawde widoczne! z tego co u mnie widac to z maseczek najbardziej mi pasuje ta pistacjowa biotique, shamask mimo okropnego zapachu i koloru (jak blotko) i owocowa Jovees

dodam jeszcze ze jestem uzalezniona ciezko od kajala (czerni duzo mocniej niz normalne kredki, jest mieciutki, baaardzo trwaly i ponoc ma wlasciwosci pielegnacyjne - zreszta jest sprzedawany jako kosmetyk pielegnacyjny a nie makijazowy,hmm)
Gosia Straszewska jest offline  
Stary 2007-03-12, 12:12   #792
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Dam chociaz to nie bedzie proste . ale tez uwielbiam maseczki, wiec sie latwo nie poddam .

A widze, ze tez zrobilas Laverowe zakupy - ja sie ostatnio skusilam na krem liposomowy z rozą od nich, no i przy okazji obdarowana zostalam gora probek - baardzo podoba mi sie jeszcze krem nawilzajacy z lini Basis

a - i odzywke Allesandro Biotin tez uwielbiam i mam ciagle "na stanie"
Właśnie to jest super, że dają górę próbek i można sobie potestowac ich asortyment. Ten krem nawilżający jest bardzo przyjemny. Z dzikiej róży miałam miniaturę w poprzednim zamówieniu. Bardzo mi się podoba wchłanialność tych kremów - praktycznie do matu
Cytat:

ojej wiec po kolei kurcze kusi mnie ta Lavera jak niewiem a jaka konsystencje ma balsam?
na bank predzej czy pozniej cos stamtad zamowie

ach no odzywka z biotyna Alessandro jest BOSKA! ja 'jade' juz na 3cim pojemniczku, no i rzeczywiscie pieknie pachnie (jak ogolnie kosmetyki tej firmy), i tak jak nie znosze robic manikiuru to mi takie kosmetyki skutecznie te konieczna czynnosc uprzyjemniaja

jesli chodzi o te hurtownie to oczywiscie ze mozna pojedyncze rzeczy kupic
jakby co to ja poki co kojarze dwa miejsca gdzie mozna cos upolowac - Little India na Domaniewskiej 22a bodajze i Namaste India na Nowogrodzkiej (oba w Wawie) tylko numer musze sprawdzic

ja oczywiscie tez maseczki kocham no i jak mnie kolezanka przebywajaca w indiach na stypendium oswiecila w temacie tamtejszych specjalow to postanowilam sie obkupic, zwlaszcza ze efekty sa naprawde widoczne! z tego co u mnie widac to z maseczek najbardziej mi pasuje ta pistacjowa biotique, shamask mimo okropnego zapachu i koloru (jak blotko) i owocowa Jovees

dodam jeszcze ze jestem uzalezniona ciezko od kajala (czerni duzo mocniej niz normalne kredki, jest mieciutki, baaardzo trwaly i ponoc ma wlasciwosci pielegnacyjne - zreszta jest sprzedawany jako kosmetyk pielegnacyjny a nie makijazowy,hmm)
Balsam Lavera ma konsystencję gęstego mleczka. Jakbyś coś tam zamawiała to możesz napisac im jakie próbki cię interesują i na pewno ci je dadzą poza tym oni mają biuro w Wawie właśnie więc może mogłabyś sobie tam odebrać osobiście?
Chetnie wstąpię do tych hurtowni indyjskiej jak będę przy okazji w Wawie, ale spróbuję poszukać czegoś bliżej mnie
Kajale, khole bardzo mnie kusza, ale nosze osczewki kontaktowe i wiem, że nie powinnam sobie niczego do oka wpychać
truheart jest offline  
Stary 2007-03-12, 13:29   #793
Hosenka*
Moderator KWC

Taaa miałam nic nie kupować i zuzywać to co mam.... ale jak to zwykle bywa, nie potrafię oprzec sie ofertom

W sobotę zakupiłam zestaw 2 balsamów Loreal, nawilżający Adidas, zel peelingujacy Adidas i ... tonik Clinique w postaci tańszego odpowiednika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakupy.jpg (61,4 KB, 313 załadowań)

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 839 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2007-03-12, 13:37   #794
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Taaa miałam nic nie kupować i zuzywać to co mam.... ale jak to zwykle bywa, nie potrafię oprzec sie ofertom

W sobotę zakupiłam zestaw 2 balsamów Loreal, nawilżający Adidas, zel peelingujacy Adidas i ... tonik Clinique w postaci tańszego odpowiednika
Gdzie taka promocja na Loreale Tylko mi nie mów, że w NS...
MagJa jest offline  
Stary 2007-03-12, 13:42   #795
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Gdzie taka promocja na Loreale Tylko mi nie mów, że w NS...
w NS tez

Kupiłam go w Realu-byłym Geancie. Ceny wogóle nie było na półce (jak to w Realu ehhh) i nie był oznaczony jako promocja. Na cudownym czytniku wyskoczyła cena 19,95

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 839 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2007-03-12, 13:46   #796
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
w NS tez

Kupiłam go w Realu-byłym Geancie. Ceny wogóle nie było na półce (jak to w Realu ehhh) i nie był oznaczony jako promocja. Na cudownym czytniku wyskoczyła cena 19,95
Dzięki
Kusząca ta promocja-nie-promocja
MagJa jest offline  
Stary 2007-03-12, 15:26   #797
iceflower
Przyjaciółka KWC

Cytat:

Były takie zestawy z białym Nutri Liftem?

Albo Nutri Bronze + Nutri Soft - taki kiedyś jeden jedyny raz dopadłam w sklepie i strasznie mi żal, że nie mogę więcej na niego trafić.
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline  
Stary 2007-03-12, 15:29   #798
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Dzięki
Kusząca ta promocja-nie-promocja
oj bardzo... ciekawi mnie tylko czemu ceny nie było na półce - tzn była, ale cena samego NutriSofta (24zł chyba) - może właśnie po to zeby ludzie nie brali??

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Były takie zestawy z białym Nutri Liftem?

Albo Nutri Bronze + Nutri Soft - taki kiedyś jeden jedyny raz dopadłam w sklepie i strasznie mi żal, że nie mogę więcej na niego trafić.
Nie widziałam takich, były tylko z zielonym/niebieskim

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-03-12, 15:43   #799
iceflower
Przyjaciółka KWC

Cytat:
Nie widziałam takich, były tylko z zielonym/niebieskim
Szkoda. Biały Nutri Lift to najlepszy balsam na świecie.
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
iceflower jest offline  
Stary 2007-03-12, 15:44   #800
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Szkoda. Biały Nutri Lift to najlepszy balsam na świecie.
a biały do jakiej skóry jest?

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-03-12, 15:48   #801
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
oj bardzo... ciekawi mnie tylko czemu ceny nie było na półce - tzn była, ale cena samego NutriSofta (24zł chyba) - może właśnie po to zeby ludzie nie brali??
Przejrzałam gazetkę na stronie reala i wychodzi na to, że to jest promocja Ważna do 15-ego, więc może jeszcze zdążę...
A miałam nie powiększać kolekcji 4 balsamów (z czego jeden dopiero w drodze)
MagJa jest offline  
Stary 2007-03-12, 15:49   #802
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Przejrzałam gazetkę na stronie reala i wychodzi na to, że to jest promocja Ważna do 15-ego, więc może jeszcze zdążę...
A miałam nie powiększać kolekcji 4 balsamów (z czego jeden dopiero w drodze)
a od kiedy wazna?? Bo ja te balsamy widziałam już w tamten weekend. Ceny zadnej nie było na półce (w tamten tydzień tez nie)

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-03-12, 15:58   #803
iceflower
Przyjaciółka KWC

Cytat:
a biały do jakiej skóry jest?
Sucha i bardzo sucha, tak samo, jak biały Nutri Soft.
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
iceflower jest offline  
Stary 2007-03-12, 16:02   #804
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Sucha i bardzo sucha, tak samo, jak biały Nutri Soft.
ooo to ta wersja by mi bardziej "podeszła" zapewne... No ale już trudno

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-03-12, 16:24   #805
iceflower
Przyjaciółka KWC

Cytat:
ooo to ta wersja by mi bardziej "podeszła" zapewne... No ale już trudno
Może zielony też jest dobry Tego akurat nie miałam. Biały kocham za to całym sercem.
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
iceflower jest offline  
Stary 2007-03-12, 16:27   #806
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Może zielony też jest dobry Tego akurat nie miałam. Biały kocham za to całym sercem.
Napisalam tak bo mam sucha a nwet momentami bardzo suchą skórę... "Zwykłe" balsamy niewiele pomagaja a nawet przesuszają ją jeszcze bardziej. Ale skoro ten jest do normalnej ale przeciw wysuszaniu, to moze bedzie ok??

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-03-12, 16:41   #807
basienka:)
Raczkowanie

Chętnie się pochwalę moimi zbiorami, choć są one niewielkie w porównaniu do zbiorów niektórych wizazanek. a więc...

WŁOSY:
- Garnier Fructis, szampon wzmacniający
- Gliss Kur, balsam płynny jedwab
- Loreal, HotLiss, krem wygładzający do stosowania z prostownicą
- Sunsilk, krem ułatwiający prostowanie efekt żelazka

TWARZ:
- Dax cosmetics, krem jabłkowo-gruszkowy
- Avon Care, odżywczy krem do twarzy
- Eva Natura, mleczko łagodnie oczyszczające
- Ziaja tintin, tonik antybakteryjny
- Oceanic, AA, peeling drobnoziarnisty do twarzy
- Dove, krem intensywnie nawilżający do twarzy
- Avon Care, balsam do ust

CIAŁO:
- Avon, Skin so soft, nawilżający żel pod prysznic
- Dove, kremowy żel pod prysznic
- Avon, Skin so soft, nawilżający balsam do ciała
- Dove, odżywcze mleczko do ciała
- Lady Speed Stick 24/7, dezodorant w kulce
- Adidas Action 3, dezodorant antyprespiracyjny

DŁONIE:
- Ziaja oliwkowa, odżywka do rąk i paznokci
- Cztery pory roku, glicerynowy krem do rąk
- Glicea, krem do rąk z prowitaminą B5
- Doliva, krem pielęgnacyjny do rąk

ZAPACHY:
- Puma Flowing Woman, dezodorant perfumowany
- C-thru Emerald, perfum
- Miami Beach, woda toaletowa
basienka:) jest offline  
Stary 2007-03-12, 16:44   #808
iceflower
Przyjaciółka KWC

Cytat:
Napisalam tak bo mam sucha a nwet momentami bardzo suchą skórę... "Zwykłe" balsamy niewiele pomagaja a nawet przesuszają ją jeszcze bardziej. Ale skoro ten jest do normalnej ale przeciw wysuszaniu, to moze bedzie ok??
To tak jak u mnie. Ja myślę, ze zielony też powinien być ok, przecież nie będzie się jakoś diametralnie różnił jakością od białego, a poza tym zawsze masz w zestawie biały Nutri Soft, który też jest super
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
iceflower jest offline  
Stary 2007-03-13, 13:46   #809
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez basienka:) Pokaż wiadomość
- Dax cosmetics, krem jabłkowo-gruszkowy
Mmm,brzmi smakowicie
truheart jest offline  
Stary 2007-03-13, 15:04   #810
m.a.r.t.a
Zakorzenienie

Cytat:
a co to jest żel bez slsów?
Cytat:
Ja przede wszystkim proponuję przeczytać pierwszy post, wtedy zrozumiesz, że Twoja wypowiedź była całkowicie bez sensu, choć pewnie wszystkie wizażanki cieszą się Twoim szczęściem
Żel bez sodium laureth sulfate i sodium lauryl sulfate (http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140497)

Np firma A.T.W posiada bogaty asortyment kosmetyków nie zawierających SLS (szkodliwych dla skóry substancji),wówczas sa one oparte na bazie wyciągów z roślin i np jak w przypadku żelu do twarzy (mam z tej firmy- hypoalergiczny) nie pieni sie /lub pieni bardzo delikatnie w porównaniu z kosmetykami które owe SLS-y posiadają.

Tagi
zbiory kosmetyczne

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości