Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-04-30, 19:12   #1111
Hosenka*
Moderator KWC

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
rzeczywiście fajne zbiory

tez zapytam o balsam Luksji - testowaąłm dzisiaj w sklepie i przypadł mi do gustu melon i grefruit - błyskawicznei sie wchłania, wiec dla mojej suchej skóry bedą za słabe pewnie

żel Czarny Bez Ziaji - zadowolona jestesz z niego?? Wysusza?? Ściąga??

Coś czuję że neidługo wkleje moją aktualizację, mimo że niedawno (ok 2,5 tyg temu) zamieszczałam zdjęcia Sporo zużyłam, sporo sie skończy w najblizszym czasie no i sporo przybyło
pearlania: a o żelu Czarny Bez co powiesz??

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja też mam ochotę na te nowe balsamy Luksji, więc kazda opinia będzie cenna
Hosenko, mówisz, że szybko się wchłaniają? więc dla mnie byłby idealny, nie cierpię tłuściochów
Szybko się wchłaniają. Nie śa bardzo wodniste, ale szybko sie wchłaniają i szybko zapach sie ulatnia

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 850 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-04-30, 19:22   #1112
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Już odpowiadam:
1. balsam do włosów nivea - szczerze mówiąc to spodziewałam się większego blasku i wygładzenia; mam błyszczące włosy na co dzień i po użyciu nie zauważyłam większego rezultatu; plusem jest dla mnie to, że nie obciąża włosów a przeciwnie, mam wrażenie, ze są bardziej puszyste i miękkie; do tego ślicznie pachnie, tak słodko - zapach kojarzy mi się z serią YR manoi de Thaiti, której zapach uwielbiam; może przy dłuższym stosowaniu moja opinia lepiej się ukształtuje

2. fluid schauma - sama nie wiem co o nim napisać bo używam głównie do wygładzania końcówek i tu spisuje się dobrze; ogólnie nie przepadam za preparatami bez spłukiwania bo mam wrażenie, że obciążają włosy i sprawiają, że są matowe Ogólnie lubię serię kokosową schaumy i dlatego skusiłam się na ten fluid a teraz stoi

3. Olejki Joanny - pięknie pachną chociaż mogłyby być bardziej olejkowe Taki miły gadżet, najlepiej chyba używać ich na myjkę i od razu na ciałko, do kąpieli sa mało wydajne a do nalewania na dłoń za rzadkie; na pewno jeszcze nie raz sie na nie skuszę. Mogłyby trochę bardziej nawilżać jak na olejki przystało bo bez balsamu się nie obejdzie

4. Bielenda - to nawet nie jest olejek, to deser do kąpieli ale nie lubię go, skusiłam się na zapach i tylko to jest w nim w porządku, w wannie nie pieni się, krótko pachnie, zero pielęgnacji a dodatkowo po zmieszaniu tych warstw powstaje takie szare mleko - skutecznie mnie to zniechęca; tak więc wybieram Joannę, zdecydowanie !

5. Peeling Joanny - troszkę za delikatny ale ja jestem fanka peelingu kawowego a trudno o coś ostrzejszego; znalazłam jednak sposób na ten produkt, dodaję go do kawki zamiast żelu i spisuję się świetnie, ciałko wygładzone i piękny zapach, ta truskawka świetnie komponuje się z kawą Jeśli ktoś woli delikatniejsze peelingi to będzie na pewno zadowolony; ten produkt to też dobre rozwiązanie na wyjazd bo jest niewielki

6. Balsam Luksji - mam go od wczoraj i na razie mogę powiedzieć, że ma dobrą konsystencję, obawiałam sie troszkę rzadkiego mleczka ale tak nie jest, faktycznie wchłania się szybko; jak dla mnie mógłby troszkę lepiej nawilżać i przede wszystkim zapach mógłby być trwalszy a niestety szybko znika;

7. Peeling Daxa do rąk - jest super, zaznaczam jednak, że nie mam porównania z innymi tego rodzaju produktami, do których porównany jest na KWC; jestem zadowolona z niego, dłonie po użyciu są gładkie i lekko natłuszczone a do tego ślicznie i długo pachną, zapach peelingu jest bardzo słodki - lubię takie; używam go często do stóp bo to naprawdę konkretny ścierak

Uffff...mam nadzieję, ze w miarę wyczerpująco odpowiedziałam; w razie czego proszę pytać dalej
Baaaardzo dziękuję za baaaardzo szczegółową relację W takim razie olejek Joanny i balsam Luksji na pewno niebawem kupię, a nad peelingiem Daxa i balsamem Nivei bedę myśleć
MagJa jest offline  
Stary 2007-04-30, 19:31   #1113
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

[quote=Hosenka*;4244403]pearlania: a o żelu Czarny Bez co powiesz?? [quote]

Przepraszam, wiedziałam, ze jeszcze o czymś miałam napisać ale coś wyleciało mi z głowy

Zacznę od tego, że bardzo lubię żele Ziaji i ostatnio tylko tych używam, wcześniej miałam kilka razy oliwkowy i z serii calma, skusiłam się także na ten i nie narzekam chociaż wydaje mie się, że troszkę bardziej ściąga i wysusza niż oliwkowy ale naprawdę minimalnie, na pewno nie wysusza; ma przyjemny, delikatny zapach, nie pieni się za bardzo (podobnie jak pozostałe żele)

Dodam jeszcze, że w podobnym czasie zaczęłam używać effaclar k, który wysusza mnie więc to wcale nie musi być wina żelu ziaji;

na pewno jeszcze do niego wrócę chociaż wcześniej zamierzam przetestować ten w zielonej butelce (bodajże biała herbata) oraz ten z czerwonej serii
Stary 2007-04-30, 19:43   #1114
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Cytat:
Przepraszam, wiedziałam, ze jeszcze o czymś miałam napisać ale coś wyleciało mi z głowy

Zacznę od tego, że bardzo lubię żele Ziaji i ostatnio tylko tych używam, wcześniej miałam kilka razy oliwkowy i z serii calma, skusiłam się także na ten i nie narzekam chociaż wydaje mie się, że troszkę bardziej ściąga i wysusza niż oliwkowy ale naprawdę minimalnie, na pewno nie wysusza; ma przyjemny, delikatny zapach, nie pieni się za bardzo (podobnie jak pozostałe żele)

Dodam jeszcze, że w podobnym czasie zaczęłam używać effaclar k, który wysusza mnie więc to wcale nie musi być wina żelu ziaji;

na pewno jeszcze do niego wrócę chociaż wcześniej zamierzam przetestować ten w zielonej butelce (bodajże biała herbata) oraz ten z czerwonej serii
miałam oliwkowy a teraz mam Calmę. jak skończe to planuję kupić Czarny Bez - widzę że obrałyśmy tą samą drogę

Mnie oliwkowy wogóle nie wysuszał, natomiast Calma - troszkę ściąga

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 850 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-05-02, 11:33   #1115
emememsik
po prostu Em :)

pearlania, czy mogłabyś porównać różany krem do rąk z Rossmana z kremem do rąk Isany?
Jak się sprawuje kokosowa woda toaletowa YR?
Stary 2007-05-02, 16:52   #1116
droga A
Zadomowienie

Oto obiecana fotka kosmetyków, które trzymam u rodziców, aby wszystkiego nie wozić z Poznania w te rzedkie weekendy kiedy ich odwiedzam. Na zdjęciu głównie moje nabytki z zimowego wyjazdu na zakupy do DM w Niemczech - Balea i jagodowe masło do ciała Elizabeth French z niemieckiego Rossmanna. Oprócz tego YR to wygrana w jakimś konkursie - jeszcze nie używałam. I pozostałe z Oriflame lub z drogerii. Dużo tego tutaj nie mam, większość trzymam u siebie w domu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje.JPG (51,1 KB, 325 załadowań)
droga A jest offline  
Stary 2007-05-02, 18:49   #1117
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Oto obiecana fotka kosmetyków, które trzymam u rodziców, aby wszystkiego nie wozić z Poznania w te rzedkie weekendy kiedy ich odwiedzam. Na zdjęciu głównie moje nabytki z zimowego wyjazdu na zakupy do DM w Niemczech - Balea i jagodowe masło do ciała Elizabeth French z niemieckiego Rossmanna. Oprócz tego YR to wygrana w jakimś konkursie - jeszcze nie używałam. I pozostałe z Oriflame lub z drogerii. Dużo tego tutaj nie mam, większość trzymam u siebie w domu
fajnei wygladaję te kosmetyki Balea - dobrze działają?? I co to jest dokładnie? Nie wiem czy dobrze kojarze, ale czy to ty trzymasz kosmetyki koło lóżka ?? I czy to Ty wypchnęłaś mnie z I miejsca???

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-05-02, 19:21   #1118
kasiahan
Rozeznanie

Cytat:
fajnei wygladaję te kosmetyki Balea - dobrze działają?? I co to jest dokładnie?
Ja nie Droga A, ale Balea tez swego czasu uzywalam. To kosmetyki firmy DM (Drogerie Markt, taka austriacka firma, o ile dobrze pamietam), cos takiego jak Rossman. Tanie (kupowalam mleczko do twarzy i tonik - kosztowaly euro cos tam) i fajne w sumie, aczkolwiek bez rewelacji. Chociaz jakosc dobra jak za taka cene i duzy wybor (kremy, toniki, mleczka, szampony, .....). Nie podrazniaja i sa lagodne dla skory. Do dostania tylko w DM'ach.

kasiahan jest offline  
Stary 2007-05-02, 19:39   #1119
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Ja nie Droga A, ale Balea tez swego czasu uzywalam. To kosmetyki firmy DM (Drogerie Markt, taka austriacka firma, o ile dobrze pamietam), cos takiego jak Rossman. Tanie (kupowalam mleczko do twarzy i tonik - kosztowaly euro cos tam) i fajne w sumie, aczkolwiek bez rewelacji. Chociaz jakosc dobra jak za taka cene i duzy wybor (kremy, toniki, mleczka, szampony, .....). Nie podrazniaja i sa lagodne dla skory. Do dostania tylko w DM'ach.
Widze ze na Allegro spory wybór tych kosmetyków http://www.allegro.pl/search.php?string=Balea

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-05-02, 22:12   #1120
pink69
Zakorzenienie

Moja pielęgnacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(42).jpg (71,1 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(84).jpg (56,1 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(85).jpg (67,8 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(86).jpg (49,5 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(87).jpg (59,4 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(88).jpg (60,0 KB, 141 załadowań)

pink69 jest offline  
Stary 2007-05-02, 22:14   #1121
pink69
Zakorzenienie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(89).jpg (65,7 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(90).jpg (70,7 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(91).jpg (76,1 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(92).jpg (59,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(93).jpg (67,7 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(94).jpg (65,6 KB, 70 załadowań)

pink69 jest offline  
Stary 2007-05-02, 22:17   #1122
pink69
Zakorzenienie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(95).jpg (57,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(96).jpg (49,8 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(99).jpg (56,6 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(105).jpg (53,3 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(107).jpg (50,1 KB, 77 załadowań)

pink69 jest offline  
Stary 2007-05-02, 22:19   #1123
Ginger1981
Raczkowanie

pink mam wrażenie,że jesteś estetką...i bardzo dobrzeprzynajmniej nie zaśmiecasz łazienki n-tym balsamem ,kremem,szamponem
Ginger1981 jest offline  
Stary 2007-05-02, 22:23   #1124
basia1981
Raczkowanie

GG do basia1981

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Myślę, że ta konsystencja może wynikać w rozdzaju emulscji-czy to nie jest woda w oleju ? Krem specjalny Emolium zachowuje sie podobnie, ale u mnie w 5 sekund się wchłania w sucharowe miejsca... Sterydy zamieniłam na Protopic, bo po kilku latach ich stosowania miałam obsesję, że skóra w miesjcach najczęściej smarowanych robi się cieńsza, szczególnie zgięcia łokci i kolan. Najgorsze są dla mnie teraz łokcie od zewnętrznej strony, nawet opieranie rąk o blat stołu je drażni i boli ale myślę, że jeszcze kilka dni i będzie lepiej
Najpierw się przywitam, bo jestem tu nowa - cześć Dziwczyny!
Współczuje Ci Truheart, dostawałam szału od AZS ale ja ma tylko na dłoniach, a ty mówisz o łokciach i kolanach! Czemu nam się to przytrafia?
Zaczęłam stosować Protopic 0,1 i jestem w szoku, zagoiłam skórę i ważne - skóra nie pęka (jak to było po kortykosteroidach). Tylko jest jeden szkopuł - zapomniałam co mówiła dermatolog odnośnie stosowania maści. Wydawało mi się, że powiedziała, aby stosować przez miesiąc 2xdziennie i przyjść na kontrolę. W ulotce przeczytałam, że stosować do czasu ustąpienia zmian.
I teraz nie wiem, czy przestać, czy dalej mazać? Truheart, jak Ty stosowałaś maść? Byłabym wdzięczna za podpowiedź.
Pozdrawiam!

Edytowane przez basia1981
Czas edycji: 2007-05-02 o 22:28 Powód: Ach te literówki
basia1981 jest offline  
Stary 2007-05-02, 22:29   #1125
pink69
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ginger1981 Pokaż wiadomość
pink mam wrażenie,że jesteś estetką...i bardzo dobrzeprzynajmniej nie zaśmiecasz łazienki n-tym balsamem ,kremem,szamponem
Szybko zużywam jestem po wyrzuceniu kilku pudełek.2 żele pod prysznic,balsamy.takie codziennie rzeczy szybko idą.samej mi się zdaje,że mało tego na fotkach

pink69 jest offline  
Stary 2007-05-02, 22:34   #1126
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Moja pielęgnacja
widze że kupiłaś krem z Sorayi - jestes zadowolona? nie dostane lania??

Samoopalacza Sun Ozon uzywasz od dawna?? Ja przedwczoraj uzyłam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona z tego delikatnego naturalnego brązu jaki dał

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-05-02, 22:38   #1127
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:

Szybko się wchłaniają. Nie śa bardzo wodniste, ale szybko sie wchłaniają i szybko zapach sie ulatnia
Kupiłam dziś w Tesco żel Luksja brzoskwiniowy i gratis dodawali małe 50ml balsamy z tej linii zapachowej (byly też melon, grejpfrut i gruszka) więc wyprobuję i potem się zastanowię czy kupić.
noseknosek jest offline  
Stary 2007-05-02, 23:07   #1128
pink69
Zakorzenienie

Cytat:
widze że kupiłaś krem z Sorayi - jestes zadowolona? nie dostane lania??

Samoopalacza Sun Ozon uzywasz od dawna?? Ja przedwczoraj uzyłam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona z tego delikatnego naturalnego brązu jaki dał
Care&control-coś niesamowitego.Wychodzę już z domu bez podkładu normalnie.Jest świetny !

Co do Sun Ozon-mam do ciemnej karnacjio,a jest delikatny i ładnie brązuje,nie na pomarańcz Jestem z niego b.zadowolona i używam nawet do twarzy

pink69 jest offline  
Stary 2007-05-02, 23:13   #1129
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Care&control-coś niesamowitego.Wychodzę już z domu bez podkładu normalnie.Jest świetny !

Co do Sun Ozon-mam do ciemnej karnacjio,a jest delikatny i ładnie brązuje,nie na pomarańcz Jestem z niego b.zadowolona i używam nawet do twarzy
czyli lania nie dostane za polecenie Ci tego kremiku

SunOzon w tubce kupiłam z myślą o twarzy (przez to ze ma konsystencję kremu),a w butli do ciała (to mleczko wiec na ciele - np ngach, lepiej go rozsmarować niż krem). Oba mam do ciemnej

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-05-02, 23:17   #1130
pink69
Zakorzenienie

Ten balsam ze zdjęcia Body Vite też moge polecić.Niby balsam brązujący,ale działa o wiele mocniej niż Sun ozon.Mocna,złota opalenizna.A kupiłam w rossmannie z ceny na do widzenia za 3,50

Za Sorayę dziekuję

pink69 jest offline  
Stary 2007-05-02, 23:20   #1131
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Ten balsam ze zdjęcia Body Vite też moge polecić.Niby balsam brązujący,ale działa o wiele mocniej niż Sun ozon.Mocna,złota opalenizna.A kupiłam w rossmannie z ceny na do widzenia za 3,50

Za Sorayę dziekuję
Mi sie efekt Sunozon własnie podoba. Nie robi dużej różnicy z szyja, wiec wyglada bardzo naturalnie no i tak jak napisałaś nie jest pomarańczowy. Nawet nie smierdzi tak bardzo I powiem Ci jeszcze, że gdy rano smaruję twarz emulsją spf40 Iwostinu (lekko pobiela) to ten efekt bielenia nie jest tak bardzo widoczny jak bez samoopalacza

Fajnie, ze kremik Cis ie podoba :& Ja go póki co odstawiłam, bo chce wykończyć krem-kurację Lirene

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-05-02, 23:42   #1132
droga A
Zadomowienie

Cytat:
fajnei wygladaję te kosmetyki Balea - dobrze działają?? I co to jest dokładnie? Nie wiem czy dobrze kojarze, ale czy to ty trzymasz kosmetyki koło lóżka ?? I czy to Ty wypchnęłaś mnie z I miejsca???
Kosmetyki Balea są bardzo przyjemne - ładnie pachną, nieźle pielęgnują. Jednak używałam tylko tych do ciała, bo do twarzy jakoś nie mam odwagi - poza tym mam swoje sprawdzone. Do twarzy miałam tylko chusteczki oczyszczające i bardzo je sobie chwalę.
Na zdjęciach widać 2 masła do ciała - kokos i aloes, żel pod prysznic czekolada, pianka pod prysznic - owoc granatu chyba , masło do stóp z grejfrutem.
Kosmetyki trzymam wszędzie, gdzie jest jeszcze na nie miejsce, bo mam ich dużo za dużo .
I chyba rzeczywiście przypadkowo objęłam prowadzenie, co jest dla mnie trochę zawstydzające, bo nie mam takich ambicji .
droga A jest offline  
Stary 2007-05-03, 08:16   #1133
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
A na mnie, po tygodniu codziennego smarowania się nie było widać żadnego efektu.
Stary 2007-05-03, 10:32   #1134
mimbi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Kosmetyki Balea są bardzo przyjemne - ładnie pachną, nieźle pielęgnują. Jednak używałam tylko tych do ciała, bo do twarzy jakoś nie mam odwagi - poza tym mam swoje sprawdzone. Do twarzy miałam tylko chusteczki oczyszczające i bardzo je sobie chwalę.
Na zdjęciach widać 2 masła do ciała - kokos i aloes, żel pod prysznic czekolada, pianka pod prysznic - owoc granatu chyba , masło do stóp z grejfrutem.
Kosmetyki trzymam wszędzie, gdzie jest jeszcze na nie miejsce, bo mam ich dużo za dużo .
Tak mnie sie zdaje, ze zapachowo ta Balea probuje troche pomalpowac TBS. Grejfruty, kokosy i inne takie Wiecej o kosmetykach Balea tutaj, zaraz sie zabieram za analize tekstu
http://www.dm-drogeriemarkt.de/dmDHo...ege/Balea.html
mimbi jest offline  
Stary 2007-05-03, 11:28   #1135
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
pearlania, czy mogłabyś porównać różany krem do rąk z Rossmana z kremem do rąk Isany?
Jak się sprawuje kokosowa woda toaletowa YR?
Z Isany mam tylko krem w tubce (niebieski) ale nie lubię go; jest za lekki, żadnego efektu, nawilżenia, wygładzenie...nic W dodatku drażni mnie zapach. Krem różany jest o wiele lepszy, ładnie pachnie (jeśli ktoś lubi zapach różany) i nawilża lepiej chociaż do super odżywczych też nie należy. Na zimę był dla mnie za lekki ale teraz pewnie go zużyję. To taki miły kremik na co dzień dla niezbyt wymagającej skóry.

Wodę kokosową uwielbiam, jestem wielbicielka słodkich zapaszków Pachnie ładnie, nie przesadnie słodko i na mnie jest trwała. Zwykle, gdy jej użyję otoczenia zwraca uwagę na zapach więc na pewno jest wyczuwalna. Trudno mi ocenić wydajność bo używam kilku pachnideł jednocześnie (tzn. nie na raz ) a wodę mam od listopada chyba. Stosunek ceny (35 zł) do pojemności (100ml) jest zadowalający
Stary 2007-05-03, 12:10   #1136
basienka:)
Raczkowanie

Cytat:
na pewno jeszcze do niego wrócę chociaż wcześniej zamierzam przetestować ten w zielonej butelce (bodajże biała herbata)

mam ten zielony...
ściąga twarz
ale go lubię
basienka:) jest offline  
Stary 2007-05-03, 12:52   #1137
pink69
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A na mnie, po tygodniu codziennego smarowania się nie było widać żadnego efektu.
u mnie widać.posmaruję się na wieczór a rano nawet czasem zacieki mam tak mocno łapie/żaden samoopalacz nie był tak mocny nawet

pink69 jest offline  
Stary 2007-05-03, 22:22   #1138
CzarnyElf
Zakorzenienie

Dziewczyny-super kolekcje
Pink-podoba mi sie Twoja kolekcja-duze wyrazne zdjecia-widze ze lubisz tez kosmetyki dla dzieciSpodobal mi sie szampon i plyn do kapieli czekolada-lubie takie opakowania

Wklejam swoje ostatnie nabytki-wszystko dziala oprocz kremu loreala-strasznie mnie zapchal-zuzyje do rak chyba bo nie moge oddac(kupilam go w innym miescie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki777.jpg (120,7 KB, 165 załadowań)
Stary 2007-05-03, 23:16   #1139
pink69
Zakorzenienie

Elfie-używam razem z bratem tego płynu Jest jeszcze jagodowy i czereśniowy.Kupiłam ze względu na zapach-świetny.

pink69 jest offline  
Stary 2007-05-03, 23:18   #1140
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Elfie-używam razem z bratem tego płynu Jest jeszcze jagodowy i czereśniowy.Kupiłam ze względu na zapach-świetny.
jagodowy czeresniowy mmmmmm-musze sprawdzic czy u mnie w sklepie jest cos podobnego-uwielbiam takie zapachy
Zamknij wątek

Tagi
zbiory kosmetyczne

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości