Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-31, 00:16   #1861
silvergreen
Raczkowanie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

vril
- nie mam pojęcia jak się zachowuje z innymi kosmetykami, może zapytaj na biochemii? (tzn tam gdzie analizują składy)

meri99
- kupiłam w sklepie internetowym (jest nawet w kilku - wystarczy wyszukać), a poza tym widziałam go przedwczoraj w Carrefour
Stary 2007-08-31, 00:23   #1862
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Magja, przepraszam nie zauważyłam pytania, ale już odpowiadam.
Oxeril jest rewelacyjny. W tydzień wyleczył mi pęknięcie na pięcie, mimo tego, że smarowałam tylko na noc, a zalecają 2 razy dziennie. Nie pachnie, jest dość gęsty, łatwo się nim posmarować.

Lniany Polleny nie dałby sobie rady z tą moją piętą. Ten dla odmiany jest leciutki, dość szybko się wchłania, lekko pachnie jakimś środkiem antyseptycznym, jestem zadowolona umiarkowanie, ale nie zniechęcona.
Nic nie szkodzi, nikt nie goni
Dzięki za opinię, chyba trzeba się będzie bliżej przyjrzeć temu Oxerilowi
MagJa jest offline  
Stary 2007-08-31, 09:28   #1863
droga A
Zadomowienie

Tak jak zobowiązałam się w tym wątku pokażę wam najnowsze nabytki.
Kolekcja nie jest kompletna, ale nie chce mi się przewracać domu, by wszystko pokazywać. To co widać obrazuje chyba rozmiar mojego zbioru.
Później pokażę jeszcze kosmetyki, które postanowiłam jak najszybciej zużyć, bo mają u mnie najdłuższy staż.
Na fotkach są głównie wakacyjne zakupy, choć niektóre kosmetyki chyba kupiłam wcześniej. Kilka pokazanych na zdjęciach rzeczy pochodzi z wymiany wizażowej, kilka z nich wygrał dla mnie mój mąż - np. wszystko z fotki 6 czyli balsamy Kolastyny oraz kosmetyki Deborah i inne pojedyncze sztuki. Kilka sztuk musiałam kupić, by mój maż mógł zgłosić się w jakimś konkursie (dezodoranty, lakier Taft). Jednakże większość tego, co widzicie na zdjęciach została zakupiona za moje ciężko zarobione pieniądze

Przepraszam za chaos tematyczny na zdjęciach, ale dokładałam do zdjęcia to, co mi akurat wpadło w ręce.
Życzę miłego oglądania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (87,2 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (72,4 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (62,9 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (86,5 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (84,1 KB, 220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.JPG (59,9 KB, 226 załadowań)
droga A jest offline  
Stary 2007-08-31, 09:33   #1864
snowqueen
Zakorzenienie

No i czego tu się było wstydzić!

Fajna ta fotka z balsamami Kolastyny - masz męża-szczęściarza, o ile pamiętam, kiedyś pisałaś, że sporo kosmetyków dla Ciebie wygrał
snowqueen jest offline  
Stary 2007-08-31, 11:03   #1865
agnieska
Zakorzenienie

Jak się spisują kosmetyki Deborah? na dwa od lewej mam ochotę

agnieska jest offline  
Stary 2007-08-31, 11:24   #1866
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

A jak ten nowy Timotei z piwonią? Faktycznie włosy puszyste?

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2007-08-31, 11:53   #1867
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Surprise, surprise

Droga A, ja się ustawię w kolejce po wiadomości o musach Lirene (tzn. jak już zaczniesz ich używać) - nie przepadam za tradycyjnymi balsamami, może mus to by było coś dla mnie
Stary 2007-08-31, 11:59   #1868
snowqueen
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Surprise, surprise

Droga A, ja się ustawię w kolejce po wiadomości o musach Lirene (tzn. jak już zaczniesz ich używać) - nie przepadam za tradycyjnymi balsamami, może mus to by było coś dla mnie
Musy? Jakie musy? Gdzie? Nie widziałam nic takiego na fotkach
snowqueen jest offline  
Stary 2007-08-31, 12:11   #1869
Estella
Zakorzenienie

Musy sa na zdjeciu z kosmetykami YR - tymi z blekitna nalepka.
Tez sie chetnie o nich czegos dowiem.
Droga A - i tak nie pobilas Hosenki

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2007-08-31, 12:14   #1870
droga A
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
No i czego tu się było wstydzić!

Fajna ta fotka z balsamami Kolastyny - masz męża-szczęściarza, o ile pamiętam, kiedyś pisałaś, że sporo kosmetyków dla Ciebie wygrał
Dziękuję za słowa otuchy Balsamy ładnie pachną - jeden z nich skojarzył mi się z perfumami Naomi Campbell - tym pazurkiem.

Cytat:
Kosmetyki Deborah czekaja na swoja kolej. Pewnie zimą zajmę się olejkiem z tej serii.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A jak ten nowy Timotei z piwonią? Faktycznie włosy puszyste?
Nie stosowałam go jeszcze.

Cytat:
Surprise, surprise

Oczywiście kupowałam urzeczona nazwą kosmetyku. Zdam relację jak przyjdzie na nie kolej.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Musy? Jakie musy? Gdzie? Nie widziałam nic takiego na fotkach
Sa na drugiej fotce. Takie podłużne buteleczki - jedna ma odzień fioletowy, druga bezowy.

Estella, to są tylko nowe nabytki. Zapasów nie pokazałam

Edytowane przez droga A
Czas edycji: 2007-08-31 o 12:15 Powód: dopisek
droga A jest offline  
Stary 2007-08-31, 12:22   #1871
snowqueen
Zakorzenienie

No ja myślałam, że to prawie wszystkie zapasy! Zawiodłam się

A musów nie mogłam znaleźć, bo usilnie szukałam opakowań w kształcie słoiczka itp. - nie przyszło mi do głowy, że mogą być w buteleczkach Dziękuję za pomoc w znalezieniu
snowqueen jest offline  
Stary 2007-08-31, 12:23   #1872
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Droga A - i tak nie pobilas Hosenki
że co?? wypraszam sobie moje zbiory uległy zmniejszeniu

Myślę że wiecej ode mnie ma kolmanka

1. Droga A
2. Kolmanka
3. Hosenka*

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 826 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2007-08-31, 14:28   #1873
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Moje pierwsze przemyslane i co najwazniejsze - dzieki wam i biochemii - udane zakupy
Dzis dotarła reszta, min puder jedwabny hauschki ktory wyjatkowo mnie zaskoczyl; totalnie rozny od sypkich ktore dotad stosowalam, bardzo dlugo matowi skore, kolejny strzał w 10, tak samo jak wczesniej bioderma, ystheal, redermic... dzis przetestuje effaclar, olejek hauschki juz mi sie podoba - na fotce w wydaniu 5ml na probe, obok krem irysowy weledy na noc w wersji 10ml.
Z nalogu zapachowego w pielegnacyjny Od ponad tygodnia stosuje SVR 50b tonujący na dzien - sam filtr bardzo duzo daje, stan mojej skory znacznie sie polepszyl, piegi sie rozjasnily
Opakowanie pudru hauschki jest niepraktycznie, nieszczelne, mimo tego iz przekrecilam korek wysypuje sie, nie domyka się. Albo one tak maja, albo mialam pecha i trafilam na felerne
Mimo tego
Psycho, powiedz gdzie kupiłaś jedwabnika?Swojego czasu miałam na niego straszn ochotę i jak na złość był w brakach w znanych mi aptekach internetowch, potem mój zapał przygasł aż do dziś jak ujrzałam go ponownie na Twoich zdjęciach
Cytat:
Kolekcja nie jest kompletna, ale nie chce mi się przewracać domu, by wszystko pokazywać. To co widać obrazuje chyba rozmiar mojego zbioru.
Później pokażę jeszcze kosmetyki, które postanowiłam jak najszybciej zużyć, bo mają u mnie najdłuższy staż.
Na fotkach są głównie wakacyjne zakupy, choć niektóre kosmetyki chyba kupiłam wcześniej. Kilka pokazanych na zdjęciach rzeczy pochodzi z wymiany wizażowej, kilka z nich wygrał dla mnie mój mąż - np. wszystko z fotki 6 czyli balsamy Kolastyny oraz kosmetyki Deborah i inne pojedyncze sztuki. Kilka sztuk musiałam kupić, by mój maż mógł zgłosić się w jakimś konkursie (dezodoranty, lakier Taft). Jednakże większość tego, co widzicie na zdjęciach została zakupiona za moje ciężko zarobione pieniądze

Przepraszam za chaos tematyczny na zdjęciach, ale dokładałam do zdjęcia to, co mi akurat wpadło w ręce.
Życzę miłego oglądania
Ależ Co zazdroszę hobby męża musze pogonić TZ żeby zaczął brać udział w jakiś konkursach, bo ja to raczej nie mam szczęścia w grach

MagJa dziękuję za namiary na Nail Teka na A, szukałam czegoś co w końcu skutecznie utwardzi moje pazury. Zobaczyłam światełko w tunelu jak przeczytałam wasze opinie o odżywkach tej firmy
truheart jest offline  
Stary 2007-08-31, 14:45   #1874
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

1. Droga A
2. Kolmanka
3. Hosenka*

a i jeszcze jedno w tej kwestii - sukcesywnie zużywam, wystawiam na Allegro i staram sie mało kupować. Moje zapasy zmieniły miejsce swojego pobytu: z obszernej szuflady (w której poczatkowo ledwo co sie miesciły) przełozyłam je wczoraj do tego oto kufra: (chwaliłam sie nimw inych watkach, ale tutaj też to zrobie, a co). Kuferek kupiony w lumpkesie za 5zł Co prawda, zamówione kremy Liiv z Avonu już sie raczej nie zmieszczą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kufer1.JPG (44,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kufer2.JPG (54,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zapasy.JPG (47,9 KB, 181 załadowań)

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 826 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2007-08-31, 14:52   #1875
truheart
Zakorzenienie

W pierwszej chwily myślałam, że cała Twoja pielęgnacja się zmiaściła w tym kuferku i spadłam z krzesła mając w pamięci wczeniejsze ilości. Jak się pozbierałam to doczytałam, że to zapasy tam mieszkają Ale i tak brawa dla tej pani
truheart jest offline  
Stary 2007-08-31, 14:57   #1876
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
W pierwszej chwily myślałam, że cała Twoja pielęgnacja się zmiaściła w tym kuferku i spadłam z krzesła mając w pamięci wczeniejsze ilości. Jak się pozbierałam to doczytałam, że to zapasy tam mieszkają Ale i tak brawa dla tej pani
hehehe.. nie popadajmy w skrajności

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-08-31, 16:55   #1877
agiii
Zadomowienie

booooski kuferek!!!! tez chce taki!!! kurcze noooo....
agiii jest offline  
Stary 2007-08-31, 18:02   #1878
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
booooski kuferek!!!! tez chce taki!!! kurcze noooo....
ha! w lumpku za 5zł kupiony

W innym lumpku widziałam czarny skórzany - troszkę inny, płytszy (lepszy na kolorówkę). W następnym tyg ide po niego - czekam po prostu aż spadnie cena za kg

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-08-31, 18:22   #1879
agiii
Zadomowienie

łeeee.... ja tam musze zobaczyc czy u mnie sa takie lumpki w ktorych są kuferki
agiii jest offline  
Stary 2007-08-31, 18:27   #1880
isa666
Zakorzenienie

Cytat:
a i jeszcze jedno w tej kwestii - sukcesywnie zużywam, wystawiam na Allegro i staram sie mało kupować. Moje zapasy zmieniły miejsce swojego pobytu: z obszernej szuflady (w której poczatkowo ledwo co sie miesciły) przełozyłam je wczoraj do tego oto kufra: (chwaliłam sie nimw inych watkach, ale tutaj też to zrobie, a co). Kuferek kupiony w lumpkesie za 5zł Co prawda, zamówione kremy Liiv z Avonu już sie raczej nie zmieszczą
Fajny kuferek, ale ja wolę trzymać wszystko na widoku, bo jak pochowam gdzieś to mi się będzie wydawało, że wcale nie mam tak dużo kosmetyków i nakupuję pełno nowych

BTW. Zrobiłam sobie listę tego co chcę w najbliższym czasie kupić i już sie boję, że tego za dużo wyszło
Stary 2007-08-31, 18:35   #1881
snowqueen
Zakorzenienie

Do mojego zbioru dołączyło dziś kolejne masełko do ciała - papaya H&M

Hosenka* super ten kuferek! Ja we Wrocławiu właściwie nigdy nie zachodzę do lumpków i chyba popełniam błąd Nie spodziewałabym się, że można tam znaleźć takie kuferki. Tylko raz kupiłam coś w lumpeksie - mufkę z białego futerka Była tak przeurocza, że nie mogłam się oprzeć, zwłaszcza za tę parę złotych.

Ja trzymam swoje zapasy w pudle z Ikei schowanym w szafce Ale w takim kuferku wyglądają bardziej hm stylowo
snowqueen jest offline  
Stary 2007-08-31, 18:36   #1882
Estella
Zakorzenienie

Cytat:

1. Droga A
2. Kolmanka
3. Hosenka*

Taki żarcik hłehłe może Droga A sie odważy i dostanie od nas złoty medal za niebywałe osiągnięcia w ilości posiadanych kosmetyków

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2007-08-31, 18:47   #1883
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Cytat:

Życzę miłego oglądania

zazdroszcze serii Deborah

ale masz kochanego meza
moj TZ sie nie interesuje kosmetykami...
tylko z pracy(apteki) mi czasem cos przyniesie

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline  
Stary 2007-08-31, 18:58   #1884
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Surprise, surprise

!!

Cytat:

Kosmetyki Deborah czekaja na swoja kolej. Pewnie zimą zajmę się olejkiem z tej serii.
Jakiś czas temu wrzuciłam je na KWC, więc mam nadzieję że podzielisz się opinią

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

BTW. Zrobiłam sobie listę tego co chcę w najbliższym czasie kupić i już sie boję, że tego za dużo wyszło
Ja też - tym bardziej, że chwilowo rypnął mi się pomysł z profesjonalnym Norelem, mam nadzieję że sklep niedługo ruszy (wreszcie )

Cytat:
Psycho, powiedz gdzie kupiłaś jedwabnika?Swojego czasu miałam na niego straszn ochotę i jak na złość był w brakach w znanych mi aptekach internetowch, potem mój zapał przygasł aż do dziś jak ujrzałam go ponownie na Twoich zdjęciach

MagJa dziękuję za namiary na Nail Teka na A, szukałam czegoś co w końcu skutecznie utwardzi moje pazury. Zobaczyłam światełko w tunelu jak przeczytałam wasze opinie o odżywkach tej firmy
Jedwabnik jest w Aqua Vitae i ja również dziękuję za namiary, muszę się wreszcie wziąć za paznokcie mojej mamy - codziennie słyszę zawodzenie jak to jej kolejny się złamał, ale wciąż niewiele z tym robi

agnieska jest offline  
Stary 2007-08-31, 18:59   #1885
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Też mnie te musy korcą od dawna, więc z chęcią zapoznam się z opinią, także droga A zużywaj, zużywaj i bierz się za musy

Cytat:
Ja nie Psycho, ale sama kupiłam 2 tygodnie temu w Aptece w Sieci.

Cytat:
Ależ Co zazdroszę hobby męża musze pogonić TZ żeby zaczął brać udział w jakiś konkursach, bo ja to raczej nie mam szczęścia w grach
No nie, taki mąż to skarb

Cytat:
Nie ma za co. Myślę, że powinnaś być zadowolona, tylko ważne żebyś właściwie zdiagnozowała swoje problemy, bo są różne rodzaje NT w zależności od potrzeb paznokci.
MagJa jest offline  
Stary 2007-08-31, 19:22   #1886
agiii
Zadomowienie

oooo snowqueen ty tez wrocław jak milo.... ja to nawet nie wiem gdzie u nas są fajne lumpki.... jak cos znajdziesz daj znac
agiii jest offline  
Stary 2007-08-31, 20:50   #1887
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
hehehe.. nie popadajmy w skrajności
Ależ no gdzie, skąd!, daleka jestem od skrajności, co dowodzi, że siedzę na tym wątku
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nie ma za co. Myślę, że powinnaś być zadowolona, tylko ważne żebyś właściwie zdiagnozowała swoje problemy, bo są różne rodzaje NT w zależności od potrzeb paznokci.
A moje paznokcie mają wszystkie możliwe problemy są miękkie, łamią się, rozdwajają i są suche...

AwS i Aqua Vitae z jedwabnikiem -dziekuję, idę szperać

Co do TZ to mój tak jak meri99 - czasem coś z apteki przyniesie, ale on tam ma prawie same Erisy, których nie trawię
truheart jest offline  
Stary 2007-08-31, 21:26   #1888
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Cytat:
Ależ no gdzie, skąd!, daleka jestem od skrajności, co dowodzi, że siedzę na tym wątku

A moje paznokcie mają wszystkie możliwe problemy są miękkie, łamią się, rozdwajają i są suche...

AwS i Aqua Vitae z jedwabnikiem -dziekuję, idę szperać

Co do TZ to mój tak jak meri99 - czasem coś z apteki przyniesie, ale on tam ma prawie same Erisy, których nie trawię

a ja widze ze mamy takie same paznokcie
ja szczerze to juz tyle kuracji stosowalam i stwierdzam ze najlepszy byl REVALID tyle ze jego miesieczna kuracja wynosi ok 60zl
bo niewiem ile teraz kosztuje...
czesto farmaceuci proponuja w zastepstwie za revalid BIO SILICE ona kosztuje akurat o polowe taniej,ale ja nie widzialam po niej jakichs super efektow...
niewiem czemu ale w wakacje mam zawsze paznokcie w lepszej kondycji...wogole mozna o nich wtedy powiedziec ze sa dlugie...ale czuje ze jak szkola sie zacznie to bedzie po moich...

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline  
Stary 2007-08-31, 21:28   #1889
agnieska
Zakorzenienie

tru Eris ma fajne myjoły z serii Pharmaceris chyba jedyne co lubię w tej firmie, ba - do czego zawsze wracam

agnieska jest offline  
Stary 2007-09-01, 01:19   #1890
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
tru Eris ma fajne myjoły z serii Pharmaceris chyba jedyne co lubię w tej firmie, ba - do czego zawsze wracam
To połączenie żelu i micela mnie intryguje, może się skuszę w takim razie
Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
a ja widze ze mamy takie same paznokcie
ja szczerze to juz tyle kuracji stosowalam i stwierdzam ze najlepszy byl REVALID tyle ze jego miesieczna kuracja wynosi ok 60zl
bo niewiem ile teraz kosztuje...
czesto farmaceuci proponuja w zastepstwie za revalid BIO SILICE ona kosztuje akurat o polowe taniej,ale ja nie widzialam po niej jakichs super efektow...
niewiem czemu ale w wakacje mam zawsze paznokcie w lepszej kondycji...wogole mozna o nich wtedy powiedziec ze sa dlugie...ale czuje ze jak szkola sie zacznie to bedzie po moich...
Ja łykałam dość długo H-Pantoten i bardziej chyba działał na włosy niż na paznokcie...generalnie moja mama ma takie same problemy, może to genetyczne jest moje paznokice są w lepszej kondycji kiedy mniej stukam w klawiaturę kompa, np kiedy jestem chora i nie siedzę w pracy
truheart jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
zbiory kosmetyczne

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości