Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-10, 17:15   #2011
agnieska
Zakorzenienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
Agnieska no to witamy niedługo we wrocławiu (ja tez z wrocka ) świetne zbiory
Dzięki ja z okolic

agnieska jest offline  
Stary 2007-09-10, 17:19   #2012
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Z tego co wiem Vitella Zn jest umieszczana w kategorii "kremy dla skóry suchej"

Z jednej strony może być pomocna przy skórze trądzikowej jako krem regeneracyjny, z drugiej - może zapychać:
Petrolatum, Mineral Oil, Zinc Oxide, Calcium Carbonate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Acetate

Ja Ictamo używam przy okazji, razem z Acne Dermem - Ictamo noszę zazwyczaj przez kilka godzin (5-6) po domu, a później na noc zmywam i smaruję się AD. Wydaje mi się, że pomogło: to czego AD nie mógł zwalczyć, to ruszył Ictamo
to już wszystko wiem, on nie będzie dla mnie dobry.
rzyrafka jest offline  
Stary 2007-09-10, 17:47   #2013
Ines-ka
Zakorzenienie

Agniesko, jak sprawuje się pianka Tołpy? Nie doczytałam się o niej w Twoich postach.
Ines-ka jest offline  
Stary 2007-09-10, 18:00   #2014
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Przepraszam ze dopiero teraz odpisuje ale własnie wróciłam z Krakowa (już jako pani mgr ). Płynu jeszcze nie uzyłam, bo póki co uzyłam dwufazowca Boots Botanics. Simple wg opisu na opakowaniu nie zawiera barwników ani środków zapachowych - nie powinien więc podrazniać. Jak tylko wypróbuje (może dzis) to napisze

Takie murzyńskie usta (odziedziczone od strony taty, ale on nie jest murzynem Na awatarku szminka z Avonu Ultra Color Rich Sparkling Nude

Jutro obfotografuję moje nowe kosmetyki wśród nich...żele Kamill ale tylko 2 i to nie czekoladowe (za słodkie i za mdłe jak dla mnie)
Usta piękne, a nie murzyńskie
No i gratuluję tytułu mgr

Cytat:

Madziarra dzięki olejku - wersja różana - jeszcze nie używałam, czeka aż wykończę krem Weledy
Już miałam pytać o olejek Decleora

Gdzie nabyłaś kosmetyki Norel? Czytałam bardzo pochlebna opinię Smoczycy na KWC na temat żeli do mycia twarzy. A pewnie w ofercie maja tez fajne maski gabinetowe. Wchodziłam kiedyś na ich stronę www, ale coś mi nie działała

O, i hydrolat z kadzidłowca z ecospa - fajny jest? Poczytuje wątek o olejach, hydrolatach ale nie dobiłam jeszcze do końca i nie doczytałam czy wypowiadałaś sie o nim.
Stary 2007-09-10, 18:21   #2015
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Już miałam pytać o olejek Decleora

Gdzie nabyłaś kosmetyki Norel? Czytałam bardzo pochlebna opinię Smoczycy na KWC na temat żeli do mycia twarzy. A pewnie w ofercie maja tez fajne maski gabinetowe. Wchodziłam kiedyś na ich stronę www, ale coś mi nie działała

O, i hydrolat z kadzidłowca z ecospa - fajny jest? Poczytuje wątek o olejach, hydrolatach ale nie dobiłam jeszcze do końca i nie doczytałam czy wypowiadałaś sie o nim.
Maju, ja zrobiłam zamówie mailem tutaj: http://www.sklepkosmetyczny.cosmetic.pl/index , jest w trakcie budowy - mają jeszcze jakiś drugi (zamówienie łaskawie mi uznali ). Swoją drogą strasznie mnie denerwują te hurtownie kosmetyczne. Wiele rzeczy można dostać na Allegro, ale ja wolę w jednym miejscu kupić produkty różnych firm, tymczasem trzeba im wysyłać zaświadczenia o przebytym kursie lub rejestrować się podając nazwę firmy i np (np. tutaj http://www.aura.bialystok.pl/create_account.php). Jeśli podam nazwę kopalni to też mi uznają? Żarcik. Można próbować z nimi dyskutować, może te "mniej niebezpieczne" kosmetyki wyślą - mówi to osoba, która wczoraj po raz kolejny na własną rękę się obdzierała ze skóry (ilość produktów z Bandi do demakijażu http://www.aura.bialystok.pl/bandi-p...u-c-70_87.html ). Strona Norela jest jakaś dziwna
Hydrolat z kadzidłowca pachnie mocno i długotrwale żywicą, trochę ściąga skórę. Też jest dość świeżym nabytkiem, jakoś mnie nie ciągnie do kolejnych prób - ten zapach jest aż trochę męczący, jakbym dłonie ubrudziła żywicą i nie mogła ich domyć.

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Agniesko, jak sprawuje się pianka Tołpy? Nie doczytałam się o niej w Twoich postach.
Zacytuję z relacji dla Rayne, bo po kilku użyciach odstawiłam i czeka na swoją kolej

Cytat:
Po pierwszym myciu - daje gęstą, miłą piankę, delikatnie pachnie. Do samodzielnego mycia nie będzie się raczej nadawał, bo nawet po podwójnym myciu nie zmył pozostałości po gęstej maści Babydream z cynkiem. Może to być na plus - na pewno nie wysuszy
Moim zdaniem tylko do domywania po micelu/mleczku lub na poranne zmywanie sebum i pozostałości kremu.

agnieska jest offline  
Stary 2007-09-10, 19:00   #2016
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Zacytuję z relacji dla Rayne, bo po kilku użyciach odstawiłam i czeka na swoją kolej
Toć to tajne było tylko dla moich arystokratycznych oczu

Świetne masz zbiory, Aga Sporo kosmetyków znam z doświadczenia, bardzo ciekawe, dlaczego...
Stary 2007-09-10, 19:02   #2017
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Toć to tajne było tylko dla moich arystokratycznych oczu

Świetne masz zbiory, Aga Sporo kosmetyków znam z doświadczenia, bardzo ciekawe, dlaczego...
To z pewnością czysty zbieg okoliczności

agnieska jest offline  
Stary 2007-09-10, 20:10   #2018
maja55
Zakorzenienie

agnieskadziękuje za bardzo wyczerpującą odpowiedź i za namiary na ten sklep. Mnóstwo rzeczy mi się tam podoba i chętnie bym zrobiła duże zamówienie. Interesują mnie takie mniej "inwazyjne" preparaty, wiec jest szansa, że wyślą.

Na allegro zamawiałam maskę Bielendy, ale wolałabym sklep w którym dysponuja większa ilością marek.

A hydrolat chyba jednak wybiorę z mazideł. Nie lubię tak intensywnie "perfumowanych" kosmetyków do twarzy, więc ten kadzidłowiec mógłby mnie męczyć swoim zapachem.
Stary 2007-09-10, 20:23   #2019
agnieska
Zakorzenienie

Proszę ja do kadzidłowca nie wrócę, jestem zbyt wrażliwa na zapachy
Mnie ostatnio bardzo zainteresowała gabinetowa linia Oceanica, w którymś z bardziej profesjonalnych czasopism dostępnych w sieci wyczytałam, że po zabiegu u kosmetyczki można później kupić ich profesjonalną serię. Wolałabym wprawdzie nie szukać kosmetyczki pracującej na Oceanicu, ale zawsze jest jakaś nadzieja gdy zakup internetowy nie wypali

agnieska jest offline  
Stary 2007-09-10, 20:24   #2020
Hosenka*
Moderator KWC

Moja aktualizacja: nabytki od czasu ostatnich fotek - czyli od 19.07 (tzn fotki wtedy wkleiłam ale nabytki od 12.07 bo od 12.07 - 19.07 nic nie kupiłam )

próbki apteczne - jednorazowy nabytek z SP
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowe1.JPG (88,1 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowe2.JPG (73,4 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowe3.JPG (85,4 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowe4.JPG (74,1 KB, 146 załadowań)

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-09-10, 20:31   #2021
tomama
Witchdoctor

Hosenko jaki jest krem Liiv na noc? (w KWC nie ma jeszcze recenzji) I gdzie można kupić apteczne próbki ?
P.S.
Ogromne gratulacje
Stary 2007-09-10, 20:35   #2022
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Hosenko jaki jest krem Liiv na noc? (w KWC nie ma jeszcze recenzji) I gdzie można kupić apteczne próbki ?
P.S.
Ogromne gratulacje
Kremu na noc uzyłam dopiero raz - przetestowałam i poleciał do kufra z zapasami, gdzie czeka na swoja kolej. Tak jak krem na dzien ma zapach kiwi. Opalizuje na rozowo () ale na twarzy tego nie zauwazyłam. Co do nawilzenia to niewiele moge opwiedziec, ale zapowiada się nieźle.

A próbki apteczne dostałam (akurat byłam hostessą na Max Factorze w SP i poprosiłam dziewczyny o jakies próbki, a że bardzo sympatyczne są, to nie żałowały ). Próbki sa darmowe, więc kupić sie nie da ale na Allegro znajdziesz z pewnością

Dziękuję za gratulacje Ciesze się że mam to juz za sobą, ale z drugiej strony troszke przeraża "poważne" zycie

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2007-09-10, 20:42   #2023
tomama
Witchdoctor

Zastanawiam się nad zakupem Liiv na noc bo bardzo podoba mi się opakowanie :P , skoro się nieźle zapowiada to może zaryzykuję
Stary 2007-09-10, 20:53   #2024
Yovitka21
Zakorzenienie

GG do Yovitka21

Cytat:
Moja aktualizacja: nabytki od czasu ostatnich fotek - czyli od 19.07 (tzn fotki wtedy wkleiłam ale nabytki od 12.07 bo od 12.07 - 19.07 nic nie kupiłam )

widze na force ze masz masło kakaowe w spayu...kiedyś go szukałam ale nigdzie nie mogłam znależć....ile za nie dałaś? stosujesz je jako coś w rodzaju balsamu? bo mam balsam i kremik i kocham ten zapach.....

PS. Gratulacje
Yovitka21 jest offline  
Stary 2007-09-10, 21:08   #2025
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem Liiv na noc bo bardzo podoba mi się opakowanie :P , skoro się nieźle zapowiada to może zaryzykuję
ja zaryzykowałam i pókic o nei mam wyrzutów sumienia Tylko jedna przestroga: nalezy te kremiki nakładać w małej ilości, bo gdy się nałoży za dużo to troszkę szczypie

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
widze na force ze masz masło kakaowe w spayu...kiedyś go szukałam ale nigdzie nie mogłam znależć....ile za nie dałaś? stosujesz je jako coś w rodzaju balsamu? bo mam balsam i kremik i kocham ten zapach.....

PS. Gratulacje
Kupiłam je jak jeszcze było słoneczko i ciepło - nogi coś mi słabo "chwytało" wiec w akcie desparacji kupiłam, a że lubię Ziaje to nie zastanawiałam się długo. Kupiłam w Realu za 7zł z groszami. Widziałam je nawet w "normalnych" osiedlowych sklepach spozywczych, wiec dziwi mnie to że masz trudności z kupieniem.

Jest to przyspieszacz opalania wiec sie go nie uzywa jak balsam - nakładałam go w trakcie opalania i na to balsam z filtrem - chwyciło Niezbyt dużo, bo tylko jeden dzień go uzywałam (potem pogoda sie zepsuła ) ale efekty były (tzn sa)

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-09-10, 21:20   #2026
snowqueen
Zakorzenienie

Cytat:

Najbardziej podobają mi się fotki próbek

Widzę, że skusiłaś się na winogronowego Starbursta w serii Jelly Beans, o ile mnie wzrok nie myli I limonkowego Skittlesa
Ja oczywiście żadnych nowych mazidełek do ust nie kupuję... I tak minie z 1,5 roku nim zużyję te zapasy!

Gdzie kupujesz tonik Miraculum Hydra Therapy? Ja go wszędzie szukam i znaleźć nie mogę
snowqueen jest offline  
Stary 2007-09-10, 21:20   #2027
Yovitka21
Zakorzenienie

GG do Yovitka21

Cytat:
ja zaryzykowałam i pókic o nei mam wyrzutów sumienia Tylko jedna przestroga: nalezy te kremiki nakładać w małej ilości, bo gdy się nałoży za dużo to troszkę szczypie

Kupiłam je jak jeszcze było słoneczko i ciepło - nogi coś mi słabo "chwytało" wiec w akcie desparacji kupiłam, a że lubię Ziaje to nie zastanawiałam się długo. Kupiłam w Realu za 7zł z groszami. Widziałam je nawet w "normalnych" osiedlowych sklepach spozywczych, wiec dziwi mnie to że masz trudności z kupieniem.

Jest to przyspieszacz opalania wiec sie go nie uzywa jak balsam - nakładałam go w trakcie opalania i na to balsam z filtrem - chwyciło Niezbyt dużo, bo tylko jeden dzień go uzywałam (potem pogoda sie zepsuła ) ale efekty były (tzn sa)
no własnie u mnie w każdym sklepiku jest balsam masło kakaowe takie normalne...a szukalam kiedys bo pani w solarium powiedziala ze dzieki temu opalenizna jest trwalsza...fakt chodzilam raz na miesiac wiec efektow nie bylo ale podobno z tym sprayem byloby lepiej....
Yovitka21 jest offline  
Stary 2007-09-11, 08:46   #2028
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Najbardziej podobają mi się fotki próbek

Widzę, że skusiłaś się na winogronowego Starbursta w serii Jelly Beans, o ile mnie wzrok nie myli I limonkowego Skittlesa
Ja oczywiście żadnych nowych mazidełek do ust nie kupuję... I tak minie z 1,5 roku nim zużyję te zapasy!

Gdzie kupujesz tonik Miraculum Hydra Therapy? Ja go wszędzie szukam i znaleźć nie mogę
Winogronowy smacker jest pyszny i mięciutki - lubię go bardzo. Limonkowy tez ok ale tak bardziej na wiosne/lato pasuje

Tonik Miraculum kupiłam w Naturze - za piewrszym razem za ok 11zł, natomiast jakiś czas temu były w "koszyczku" w Naturze za 4,99 więc kupiłam 2 na zapas

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-09-11, 08:51   #2029
snowqueen
Zakorzenienie

Cytat:
Winogronowy smacker jest pyszny i mięciutki - lubię go bardzo. Limonkowy tez ok ale tak bardziej na wiosne/lato pasuje

Tonik Miraculum kupiłam w Naturze - za piewrszym razem za ok 11zł, natomiast jakiś czas temu były w "koszyczku" w Naturze za 4,99 więc kupiłam 2 na zapas
Też bardzo mi się spodobał winogronowy Starburst, niestety, miałam okazję tylko spróbować - pewnie zaopatrzę się w niego przy zamówieniu w przyszłym roku

Jutro będę koło Natury, to chyba zajdę do niej w poszukiwaniu tego toniku - kończy mi się nagietkowa Ziaja, mam w zapasie Hydrabio, ale Miraculum dostał od Ciebie tak dobrą ocenę na KWC, że mam na niego ochotę od dłuższego czasu Może też będzie w promocji...
snowqueen jest offline  
Stary 2007-09-11, 08:59   #2030
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Też bardzo mi się spodobał winogronowy Starburst, niestety, miałam okazję tylko spróbować - pewnie zaopatrzę się w niego przy zamówieniu w przyszłym roku

Jutro będę koło Natury, to chyba zajdę do niej w poszukiwaniu tego toniku - kończy mi się nagietkowa Ziaja, mam w zapasie Hydrabio, ale Miraculum dostał od Ciebie tak dobrą ocenę na KWC, że mam na niego ochotę od dłuższego czasu Może też będzie w promocji...
On nie był w promocji tylko w tych koszach z tańszymi (nie zawsze) kosmetykami. Bylam wczoraj w Naturze i jeszcze widziałam te toniki

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-09-11, 09:01   #2031
isa666
Zakorzenienie

Hosenko fajna kolekcja próbek
Też mam próbki tej bazy pod makijaż Vichy, ale jeszcze nie użyłam, bo zapomniałam Dziś jadę na uczelnię to chyba wypróbuję
Stary 2007-09-11, 09:04   #2032
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko fajna kolekcja próbek
Też mam próbki tej bazy pod makijaż Vichy, ale jeszcze nie użyłam, bo zapomniałam Dziś jadę na uczelnię to chyba wypróbuję
Hmm wiesz, ona niby fajna ale ... wygladałam jak Indianin przyciemnia skóre i rozświetla. Musiałam po niej uzyć jaśniutkiego pudru mojej siostry, bo gdybym sie swoim wyprudrowała to wygladałabym jeszcze gorzej. A użylam jej mało - próbka starczyła mi na 3 razy

BTW: Twoja koleżanka G. bardzo sympatyczna

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-09-11, 09:08   #2033
isa666
Zakorzenienie

Cytat:
Hmm wiesz, ona niby fajna ale ... wygladałam jak Indianin przyciemnia skóre i rozświetla. Musiałam po niej uzyć jaśniutkiego pudru mojej siostry, bo gdybym sie swoim wyprudrowała to wygladałabym jeszcze gorzej. A użylam jej mało - próbka starczyła mi na 3 razy

BTW: Twoja koleżanka G. bardzo sympatyczna
Ja mam zamiar tą bazę pod podkład dać, może nie zrobi ze mnie murzynki
Mnie też koleżanka ostatnio próbkami obdarowała
Stary 2007-09-11, 09:12   #2034
snowqueen
Zakorzenienie

Ja też mam próbkę tej bazy, nie straszcie murzynem W tym roku jestem dość blada, bo praktycznie się nie opalałam... Chyba zostawię ją na jakiś weekend, bo rano przed pracą nie będę miała czasu, żeby ew. pozbyć się jej z twarzy
snowqueen jest offline  
Stary 2007-09-11, 09:15   #2035
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Ja mam zamiar tą bazę pod podkład dać, może nie zrobi ze mnie murzynki
Mnie też koleżanka ostatnio próbkami obdarowała
ja tez ją pod podkład dałam Ona jest dosyć ciemna (moje próbki są do ciemnej karnacji - twoje pewnie też )

Cytat:
Ja też mam próbkę tej bazy, nie straszcie murzynem W tym roku jestem dość blada, bo praktycznie się nie opalałam... Chyba zostawię ją na jakiś weekend, bo rano przed pracą nie będę miała czasu, żeby ew. pozbyć się jej z twarzy
Murzynem nei strasze tylko Indianinem - daje dziwny czerwonawy odcień Lepiej sobie ją przetestujcie gdy nie bedziecie wychodzic z domu lub gdy bedziecie mialy czas zeby ja ewentualnie zmyc

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-09-11, 09:17   #2036
isa666
Zakorzenienie

To ja idę nałożyć na kawałek twarzy bą bazę, jak coś bedzie nie tak to zmyję, bo wychodzę z domu dopiero o 11.30.

EDIT: Nałożyłam i nie ma czerwoności, baza wygląda na policzkach jak jakiś różo-rozświetlacz(a nałożyłam ją tylkno na twarz posmarowaną kremem ).
Może ja mam próbkę do jasnej cery, na opakowaniu nie napisali jednak nic.
Stary 2007-09-11, 11:42   #2037
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
To ja idę nałożyć na kawałek twarzy bą bazę, jak coś bedzie nie tak to zmyję, bo wychodzę z domu dopiero o 11.30.

EDIT: Nałożyłam i nie ma czerwoności, baza wygląda na policzkach jak jakiś różo-rozświetlacz(a nałożyłam ją tylkno na twarz posmarowaną kremem ).
Może ja mam próbkę do jasnej cery, na opakowaniu nie napisali jednak nic.
Hmm to nie wiem... ja miałam wrażenie że twarz jest jakaś nienaturalnie czerwona jak indianin. Nakładałam na krem, na baze podkład i puder. W SP chyba meili tylko ten jeden odcień bazy.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-09-11, 12:05   #2038
agnieska
Zakorzenienie

Wydaje mi się, że fabryczne próbki baz są tylko w jednym odcieniu - jasnym; miałam zarówno próbkę z apteki jak i próbkę w gazecie i były to te same odcienie

agnieska jest offline  
Stary 2007-09-11, 12:26   #2039
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Wydaje mi się, że fabryczne próbki baz są tylko w jednym odcieniu - jasnym; miałam zarówno próbkę z apteki jak i próbkę w gazecie i były to te same odcienie
wydaje mi sie że to raczej odcień ciemny - mam ciemniejsza karnację i ta baza była ciutkę za ciemna.

Sprawdziłam właśnie. Tak, to jest do ciemnej karnacji bo jest napisane na przodzie: Dark complexion
Nie opalizuje na różowo tylko na złoto.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2007-09-11, 13:27   #2040
kasiasiar
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 64

ponieważ jestem na tym wątku pierwszy raz więc wklejam wszystkie moje "zasoby"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1146.jpg (40,4 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1147.jpg (47,9 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1148.jpg (36,3 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1149.jpg (50,6 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1150.jpg (39,4 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1151.jpg (51,7 KB, 129 załadowań)
kasiasiar jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
zbiory kosmetyczne

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości