Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-22, 12:40   #2281
Futbolowa
Zakorzenienie

GG do Futbolowa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
niom w moim Rossmannie też jest fajny ochroniarz taki młody a że ja tam potrrafie przesiedziec nawet ponad godz to pewnie już ma mnie za jaksąś lekko stukniętą......kocham Rossmann i zawsze czekam na gazetke...jak jest coś ciekwego to jade...a teraz będę miala od pażdziernika po drodze na wydzial to nieraz zaszaleje....a najwięcej to z ograniczeniem (i to bardzo dużym) straciłam 60 zł
Ja niestety do gazetki dostępu nie mam, ale za to zawsze, kiedy przechodzę obok, wstępuję Ostatnio przetraciłam prawie 100zł, więc teraz pewnie zapowiada się długa przerwa.
Zawsze jednak mogę liczyć na mamusię, która co sobotę wpada do miejscowej drogerii i zawsze jakieś cudeńko mi przynosi :P
Futbolowa jest offline  
Stary 2007-09-22, 12:41   #2282
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu obserwuję ten wątek, to teraz pora na moje zbiory kosmetyczne
Z góry mówię, że tu są i kosmetyki na wykończeniu i zapasy - stwierdziłam, że nie będę tego rozdzielać
Nie linczujcie za ilość mazideł do ciała Ale teraz posłusznie zużywam wszystkie do końca i na razie nie kupuję nic nowego
1- balsamy do ciała, mgiełki, talki
2 - cd. balsamów do ciała
3 - cd balsamów plus ujędrniające itp.
4 - dłonie, pazurki i stopy
5 - kąpiel, depilacja itp.
6 - włosy
Jak porównujesz maseczki glinkowe Avon, Oriflame i Lirene? Miałam dwie pierwsze i byłam z nich zadowolona, ale Lirene od dawna za mną chodzi.
Czy wśród tych Twoich zbiorów jest może diamentowy scrub do stóp Avonu i ten standardowy ichni scrub? Jeśli tak, to czy możesz porównać ich działanie.

Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
Moje nowe pielęgnacyjne nabytki :

Załącznik 1101631 Załącznik 1101632
Jaki jest ten krem do biustu Eveline?

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Wklejam część pielęgnacji twarzy
Wykorzystałam wczoraj sąsiada do zrobienia fotek rzeczy które chce wystawić na allegro, więc przy okazji zrobił fotkę tym, reszty nie miałam siły wyciągać ze względu na temperaturę i przeziębienie.
Nawet maseczek nie dałam rady wyciągnąć
Jaki jest ten tonik AA? Czy też tak fajnie koi i nawilża jak Melisa?

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
A "to" powiększyło mój zbiorek ostatnimi czasy
Co powiesz o maseczce Pełnia Blasku?

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Wklejam moje pielegnacyjne KWC
Dotarła w koncu ostatnia przesyłka i pozbyłam się zbednych mi rzeczy; ktorych to wiele o dziwo nie mialam Znacznie wiecej mi przybyło, lecz teraz uzywam i ciesze sie pozytywnymi efektami

Jeszcze tylko łazienke przetrzepac za silikonami i wybrac cos co bedzie mi słuzyc, a nie bazowac na autosugestii, podkrecanej obietnicami z reklamy
Te mini-tubki robią wrażenie

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Mój też patrzył na kolekcję kolorówki z politowaniem

A tak w ogóle to ja myślałam, że grubo przesadzam z kremami do rąk, których mam z 8 chyba, a tu widzę koleżankę po fachu I koleżanka jeszcze mazidła do stóp kolekcjonuje
Pytanie to samo co do słonik - o scruby/peelingi do stóp Avonowe - możesz porównać te, co masz.
MagJa jest offline  
Stary 2007-09-22, 12:44   #2283
Yovitka21
Zakorzenienie

GG do Yovitka21

Cytat:
Ja niestety do gazetki dostępu nie mam, ale za to zawsze, kiedy przechodzę obok, wstępuję Ostatnio przetraciłam prawie 100zł, więc teraz pewnie zapowiada się długa przerwa.
Zawsze jednak mogę liczyć na mamusię, która co sobotę wpada do miejscowej drogerii i zawsze jakieś cudeńko mi przynosi :P
gazetke zawsze ogladam w Necie za stronie Rossmanna
Yovitka21 jest offline  
Stary 2007-09-22, 12:47   #2284
Futbolowa
Zakorzenienie

GG do Futbolowa

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to ja myślałam, że grubo przesadzam z kremami do rąk, których mam z 8 chyba, a tu widzę koleżankę po fachu I koleżanka jeszcze mazidła do stóp kolekcjonuje
Pytanie to samo co do słonik - o scruby/peelingi do stóp Avonowe - możesz porównać te, co masz.
Też myślałam zawsze, że przesadzam z kremami do rąk, ale aktualnie jestem na etapie eksperymentów i za jakiś czas zostanie z nich na stałe tylko połowa. Bo czerwony Garnier i AVON ujędrniający, zdecydowanie mnie nie przekonują.

Co do kosmetyków AVONu do stóp... Najbardziej lubię serię diamentową oraz Rajską Plażę. Przede wszystkim za zapach Jednak ten klasyczny jest równie dobry. Naprawdę, co jak co, ale kosmetyki do pielęgnacji stóp AVON ma pierwszorzędne i sądzę, że nigdy się ich nie wyrzeknę
Futbolowa jest offline  
Stary 2007-09-22, 12:48   #2285
Futbolowa
Zakorzenienie

GG do Futbolowa

Cytat:
gazetke zawsze ogladam w Necie za stronie Rossmanna
No ładnie, że ja o jej istnieniu nie wiedziałam
Zaraz poszukam :P
Futbolowa jest offline  
Stary 2007-09-22, 12:51   #2286
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Też myślałam zawsze, że przesadzam z kremami do rąk, ale aktualnie jestem na etapie eksperymentów i za jakiś czas zostanie z nich na stałe tylko połowa. Bo czerwony Garnier i AVON ujędrniający, zdecydowanie mnie nie przekonują.

Co do kosmetyków AVONu do stóp... Najbardziej lubię serię diamentową oraz Rajską Plażę. Przede wszystkim za zapach Jednak ten klasyczny jest równie dobry. Naprawdę, co jak co, ale kosmetyki do pielęgnacji stóp AVON ma pierwszorzędne i sądzę, że nigdy się ich nie wyrzeknę
Też lubię scrub diamentowy, Rajska Plaża wygładzała wg mnie średnio. Myślę nad zakupem tego klasycznego scrubu, ale boję się, że będzie słabszy od diamentowego i nie wiem
A co prawda to prawda - Foot Works się Avonowi udał jak mało co
MagJa jest offline  
Stary 2007-09-22, 12:54   #2287
Futbolowa
Zakorzenienie

GG do Futbolowa

Klasyczny jest słabszy od diamentowego - tak mi się przynajmniej wydaje. Ale nie można powiedzieć, że nie działa skutecznie
Spróbować warto, ja popieram wszelakiem eksperymenty
Futbolowa jest offline  
Stary 2007-09-22, 12:55   #2288
vril
Zakorzenienie

Psycha, tak jak lubie twoja kolekcje kolorowki, tak tez spodobal mi sie zbior pielegnacji Do bardzo podobnego daze. Tez mam Sensibio, wode Avene i male tubki Effeclar K (juz niedlugo zaczynam pierwsze kwaszenie). Suchy szampon Klorane jest na liscie zakupow, tak samo puder Dr Hauschka i oliwka Hipp (do peelingu kawowego), a teraz jeszcze zagielas mnie emulsja Emolium, bo zastanawialam sie nad Xerialine. Warto zamienic na ten polski produkt? Przyznaje, ze ja jestem nacjonalistka kosmetyczno-ubraniowo-zywieniowa i jak tylko cos wyszperam dobrego to zostaje przy rodzimym produkcie. Dlatego tak sie zastanawiam czy porzucic polski Oeparol na rzecz Emolium Czy on ma jakis zapach? Troche mnie juz drazni wszechobecny wiesiolek.
vril jest offline  
Stary 2007-09-22, 13:01   #2289
Yovitka21
Zakorzenienie

GG do Yovitka21

ja mam rozgrzewajacy scrub o zapachu kawy....oprocz zapachu w sam raz na zimowe wieczorkizawsze jesienia i zimą mam zimne stópki a ten cudnie rozgrzewa....jedyny minut to trudno go wydobyc z tuby
Yovitka21 jest offline  
Stary 2007-09-22, 13:23   #2290
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Psycha, tak jak lubie twoja kolekcje kolorowki, tak tez spodobal mi sie zbior pielegnacji Do bardzo podobnego daze. Tez mam Sensibio, wode Avene i male tubki Effeclar K (juz niedlugo zaczynam pierwsze kwaszenie). Suchy szampon Klorane jest na liscie zakupow, tak samo puder Dr Hauschka i oliwka Hipp (do peelingu kawowego), a teraz jeszcze zagielas mnie emulsja Emolium, bo zastanawialam sie nad Xerialine. Warto zamienic na ten polski produkt? Przyznaje, ze ja jestem nacjonalistka kosmetyczno-ubraniowo-zywieniowa i jak tylko cos wyszperam dobrego to zostaje przy rodzimym produkcie. Dlatego tak sie zastanawiam czy porzucic polski Oeparol na rzecz Emolium Czy on ma jakis zapach? Troche mnie juz drazni wszechobecny wiesiolek.
Zrezygnowałam z Xerialine,poniewaz Emolium jakosciowo nie wiele sie od niego rozni. Najwieksza roznica jest w cenie Na opakowaniu emolium pisze ze emulsja jest bezzapachowa, mi troche pachnie, ale to zapach typowo apteczny, ktory chwile po aplikacji sie gubi.
Z mocznikiem jest jeszcze Eucerin - 10%, Xerialine 1,5% ( wczesniej chyba napisałam ze ma 3%, pomyłka, jednak 1,5%) , Emolium - 3%.

Emulsja do ciała Emolium kompleksowo pielęgnuje skórę suchą, bardzo suchą, ze skłonnością do atopii i atopową. Dzięki bogatej formule odżywia i regeneruje nadmiernie wysuszoną skórę, przywracając jej naturalną funkcję ochronną.

Zapewnia wielopłaszczyznowe działanie:
1. Nawilża i wiąże wodę w skórze
Mocznik (3%) współdziałający z hialuronianem sodu (1%) poprawiają stopień długotrwałego nawilżenia skóry, zmiękczają i uelastyczniają naskórek.
2. Dostarcza lipidy międzykomórkowe
Trójglicerydy kwasów tłuszczowych - kaprylowego i kaprynowego (4%) uzupełniają niedobory lipidów w cemencie międzykomórkowym oraz ograniczają transepidermalną utratę wody.
3. Natłuszcza skórę
Masło shea (4%), olej macadamia (3%) i olej parafinowy (5%) uzupełniają niedobory lipidów i odbudowują płaszcz hydrolipidowy wzmacniając barierę ochronną skóry.

Dzięki lekkiej konsystencji Emulsja do ciała Emolium dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze.
Preparat jest odpowiedni do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt powyżej 1. miesiąca życia. Otrzymał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

U mnie napewno zagosci na stałe
psycha jest offline  
Stary 2007-09-22, 13:40   #2291
vril
Zakorzenienie

Przekonalas mnie, po skonczeniu Oeparolu wezme Emolium. Eucerin cenowo przewyzsza nawet SVR, wiec odpuszcze. Dziekuje
vril jest offline  
Stary 2007-09-22, 14:09   #2292
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Przekonalas mnie, po skonczeniu Oeparolu wezme Emolium. Eucerin cenowo przewyzsza nawet SVR, wiec odpuszcze. Dziekuje
A ja z ciekawosci na balsam Oeparol sie skusze, pomadke i krem pod oczy Fajne opinie maja w KWC, zatem cos w tym musi byc Ja rowniez dziekuje
Na Eucerin są czesto promocje w superpharm; kremy z mocznikiem ogolnie są drogie, cena emolium w tej klasie wrecz zaskakuje
psycha jest offline  
Stary 2007-09-22, 14:14   #2293
słonik
Zakorzenienie

Cytat:
Jak porównujesz maseczki glinkowe Avon, Oriflame i Lirene? Miałam dwie pierwsze i byłam z nich zadowolona, ale Lirene od dawna za mną chodzi.
Czy wśród tych Twoich zbiorów jest może diamentowy scrub do stóp Avonu i ten standardowy ichni scrub? Jeśli tak, to czy możesz porównać ich działanie
Co do scrubu, to mogę porównać jedynie diamentowy i rajska plaża, która przy diamentowym wypada bardzo słabo, ale to chyba wiesz

Jeśli chodzi o maseczki, to jeśli Avon i Oriflame Ci przypadły do gustu, to z Lirene będziesz na pewno zadowolona Stosuje je na przemian, działanie jest bardzo podobne, ale chyba jednak Lirene jest najlepsza
Stary 2007-09-22, 14:21   #2294
anna1112
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Waniencja Pokaż wiadomość
anna : jak się sprawuje pianka Pharmaceris ?
Cytat:
jaki zapach ma fioletowa Rexona?? kwiatowy, owocowy czy takie orzeźwiajacy?? a jak sie sprawuje?? czy jest długotrwała??
piankę oceniam na 4 ponieważ trochę ściąga ale to wina mojej skóry która jest przesuszona dla osób z tłustą skórą będzie akurat dobrze matowi ale po zastosowaniu toniku miętowego Clarins na zdjęciu to te dwie małe przezroczyste butleczki moja twarz jest ok zapłaciłam za nią 20,06

Rexonę kupiłam bardziej dla torebki fioletowej która była w zestawie kolor mnie użekł i postanowiłam ją mieć . Zapach pachnie pomiędzy kwiatowo a orzezwiająco ja czuje konwalie ja używam dezodorantu i jest ok moja siostra zagarneła kulkę więc o niej ne mogę się wypowiedzieć
anna1112 jest offline  
Stary 2007-09-22, 14:27   #2295
vril
Zakorzenienie

Psycha to moze troche pomoge - uzywalam calej serii Oeparol oprocz kremu poltlustego i pomadki wlasnie (z pomadek Agropharm mialam serie Buzi i jest to po prostu wazelina zapachowa). Ja zamawiam na stronie producenta (juz 3 razy), bo w aptekach trudno znalezc caly asortyment, ceny tam maja smieszne wrecz, przesylka 5,50 zl i realizuja zamowienia w ciagu tygodnia bez szmerania, dobrze pakuja w karton z mnostwem babli i odpowiadaja na maile. Polecam
Co do kosmetykow:
- balsam - moj opis jest na KWC, swietne mleczko, gdyby nie zapach, ktory po roku juz mnie meczy zostalabym przy nim (zuzylam kilka butli)
- krem nawilzajacy - tez recenzja na KWC, dzieki niemu pozbylam sie objawow wrozonego rogowacenia naskorka na ramionach, teraz mam skore gladka tak, ze niemowle moze sie schowac (kilka opakowan)
- mleczko do demakijazu - dobrze zmywa, przyjene uczucie nawilzenia twarzy, kojarzy mi sie z taim pudrowym mlekiem - nie wiem jak to inaczej nazwac (jedno zuzyte)
- tonik - taka woda wiesolkowa, ani ziei, ani grzeje ale pozwala zmyc resztki mleczka, nie podraznia (zreszta jak nic z tej serii), jeden zuzylam
- krem do rak - wlasciowosci pielegnacyjne jak pierwszego lepszego kremu, wiec nie warto ze wzgledu na zapach, ktory go calkowicie dyskwalifikuje. jest intensywny, dlugo sie utrzymuje i nie ma mowy o uzyciu perfum przy nim (zmeczylam jeden)
- zel pod oczy - dobry nawilzacz, mimo delikatnego zapachu nie drazni spojowek, blyskawiczne sie wchlania, nie pozostawia zadnej warstwy, duzy i wydajny, mam juz 2 opakowanie (pierwsze starczylo na 4 miesiace przy uzywaniu 2 razy dziennie), musze recenzje napisac.
- krem pod oczy regenerujacy - podraznil mnie przy pierwszym uzyciu, przez zapach szczypaly mnie oczy - powderowal do bratowej, nie wiem jak jego wlasciwosci pielegnacyjne
Ostatnio zamowilam tez mamie krem do rak aroniowy - jest lekki, raczej slabo nawilza, zapach znosny (cierpkie zielska) i nie tak intensywny jak wiesiolkowy.

Edit. Sprawdzilam i na pierwsze dwa zamowienia mialam koszt przesylki 5,50 zl. Ostatnie mam na 8,00 zl, wiec chyba podniesli.
vril jest offline  
Stary 2007-09-22, 14:47   #2296
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Psycha to moze troche pomoge - uzywalam calej serii Oeparol oprocz kremu poltlustego i pomadki wlasnie (z pomadek Agropharm mialam serie Buzi i jest to po prostu wazelina zapachowa). Ja zamawiam na stronie producenta (juz 3 razy), bo w aptekach trudno znalezc caly asortyment, ceny tam maja smieszne wrecz, przesylka 5,50 zl i realizuja zamowienia w ciagu tygodnia bez szmerania, dobrze pakuja w karton z mnostwem babli i odpowiadaja na maile. Polecam
Co do kosmetykow:
- balsam - moj opis jest na KWC, swietne mleczko, gdyby nie zapach, ktory po roku juz mnie meczy zostalabym przy nim (zuzylam kilka butli)
- krem nawilzajacy - tez recenzja na KWC, dzieki niemu pozbylam sie objawow wrozonego rogowacenia naskorka na ramionach, teraz mam skore gladka tak, ze niemowle moze sie schowac (kilka opakowan)
- mleczko do demakijazu - dobrze zmywa, przyjene uczucie nawilzenia twarzy, kojarzy mi sie z taim pudrowym mlekiem - nie wiem jak to inaczej nazwac (jedno zuzyte)
- tonik - taka woda wiesolkowa, ani ziei, ani grzeje ale pozwala zmyc resztki mleczka, nie podraznia (zreszta jak nic z tej serii), jeden zuzylam
- krem do rak - wlasciowosci pielegnacyjne jak pierwszego lepszego kremu, wiec nie warto ze wzgledu na zapach, ktory go calkowicie dyskwalifikuje. jest intensywny, dlugo sie utrzymuje i nie ma mowy o uzyciu perfum przy nim (zmeczylam jeden)
- zel pod oczy - dobry nawilzacz, mimo delikatnego zapachu nie drazni spojowek, blyskawiczne sie wchlania, nie pozostawia zadnej warstwy, duzy i wydajny, mam juz 2 opakowanie (pierwsze starczylo na 4 miesiace przy uzywaniu 2 razy dziennie), musze recenzje napisac.
- krem pod oczy regenerujacy - podraznil mnie przy pierwszym uzyciu, przez zapach szczypaly mnie oczy - powderowal do bratowej, nie wiem jak jego wlasciwosci pielegnacyjne
Ostatnio zamowilam tez mamie krem do rak aroniowy - jest lekki, raczej slabo nawilza, zapach znosny (cierpkie zielska) i nie tak intensywny jak wiesiolkowy.

Edit. Sprawdzilam i na pierwsze dwa zamowienia mialam koszt przesylki 5,50 zl. Ostatnie mam na 8,00 zl, wiec chyba podniesli.
Pomadki buzi znam, uzywalam dawno dawno temu i miło wspominam Lekolandia ma serie Oeparol w ofercie wiec tam kupie, ceny podobne do tych u producenta
Bardzo dziekuje za wyczerpujące informacje
psycha jest offline  
Stary 2007-09-22, 16:04   #2297
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Klasyczny jest słabszy od diamentowego - tak mi się przynajmniej wydaje. Ale nie można powiedzieć, że nie działa skutecznie
Spróbować warto, ja popieram wszelakiem eksperymenty
A ja ostatnio mam dość eksperymentów i powoli wracam do sprawdzonych kosmetyków. Nieudane eksperymenty ogołacają mój portfel, bo prędzej czy później i tak coś innego kupuję. Nie lubię używać bubli

Cytat:
ja mam rozgrzewajacy scrub o zapachu kawy....oprocz zapachu w sam raz na zimowe wieczorkizawsze jesienia i zimą mam zimne stópki a ten cudnie rozgrzewa....jedyny minut to trudno go wydobyc z tuby
Kawowy miałam i więcej nie chcę go widzieć na oczy. krem był świetny, ale scrubu to się z tubki praktycznie nie dało wycisnąć

Cytat:
Co do scrubu, to mogę porównać jedynie diamentowy i rajska plaża, która przy diamentowym wypada bardzo słabo, ale to chyba wiesz
Ano wiem.

Cytat:
Jeśli chodzi o maseczki, to jeśli Avon i Oriflame Ci przypadły do gustu, to z Lirene będziesz na pewno zadowolona Stosuje je na przemian, działanie jest bardzo podobne, ale chyba jednak Lirene jest najlepsza
Dzięki. W takim razie skuszę się na Lirene, jak wykończę Freemana.
MagJa jest offline  
Stary 2007-09-22, 19:36   #2298
Futbolowa
Zakorzenienie

GG do Futbolowa

Ano widzisz Ja po to właśnie ekseprymentuję, żeby wyselekcjonować te kosmetyki, które na stałe zagoszczą w moich zbiorach Dzięki temu przekonuję się na własnej skórze z czego korzystać warto, a z czego nie
Futbolowa jest offline  
Stary 2007-09-23, 12:14   #2299
maja55
Zakorzenienie

Cytat:

Co powiesz o maseczce Pełnia Blasku?
Użyłam dopiero 1 raz. Maseczka ma dość gęsta konsystencję, nie przecieka przez palce, przyjemnie pachnie. Rozczesywanie po jej użyciu jest dziecinnie proste, włosy są gładkie i lśniące, ale nie oklapują za szybko(nie obciąża ich tak).
Mam włosy w dobrej kondycji wiec dla mnie takie odżywienie jest wystarczające.
Generalnie produkty Pantene są dla mnie najlepszymi z takich ogólnodostępnych, nie fryzjerskich.
Stary 2007-09-23, 12:50   #2300
Hosenka*
Moderator KWC

Moja skromna aktualizacja - zakupy z poprzedniego tygodnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg piel.JPG (72,7 KB, 194 załadowań)

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 842 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2007-09-23, 14:51   #2301
Clarissa:)
Wtajemniczenie

GG do Clarissa:)

Hosenko jak wypróbujesz napisz jak się sprawuje tonik NUNO
Clarissa:) jest offline  
Stary 2007-09-23, 14:58   #2302
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
Hosenko jak wypróbujesz napisz jak się sprawuje tonik NUNO
Wypróbowałam go 2 razy - jest delikatny, nie sciąga skóry. A czy działa antybakteryjnie to nie napisze bo wylądował w kufrze z zapasami i czeka na swoją kolej.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 842 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2007-09-23, 17:46   #2303
tomama
Witchdoctor

Hosenko co to za zielone masełko? Naprawdę pachnie avocado?
Stary 2007-09-23, 17:54   #2304
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Hosenko co to za zielone masełko? Naprawdę pachnie avocado?
Pachnie awokado ale ... właśnie - tylko pachnie awokado bo nie ma żadnych ekstraktów z niego W sumie to nie ma co sie dziwić - za 10,90 to tylko "zapach" awokado. Masło szczerze mówiąc jest mocno srednie - tępo się rozmarowuje, nie zostawia tłustej miękkiej powłoczki - skóra jest tępa, a masło sie lekko roluje

edycja: znalazłam na allegro: http://www.allegro.pl/item247000065_...e_zapachy.html

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-09-23, 18:57   #2305
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

Smackers Lip Frosting Whipped Cream - pisałam już o nim, boski, słodki, baaardzo słodki, wygląda ślicznie na ustach, też bym mu dała 6/5
Jeszcze ja Cię pomęczę o smackersy Ten Whipped Cream jaki daje kolor na ustach? Mój Pink Lemon był delikatnie różowy, ale i w opakowaniu był częściowo różowy, a ten jest biały i się obawiam, żeby nie dawał zbyt chłodnego połysku... Mam się czego bać?
MagJa jest offline  
Stary 2007-09-23, 21:13   #2306
tomama
Witchdoctor

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pachnie awokado ale ... właśnie - tylko pachnie awokado bo nie ma żadnych ekstraktów z niego W sumie to nie ma co sie dziwić - za 10,90 to tylko "zapach" awokado. Masło szczerze mówiąc jest mocno srednie - tępo się rozmarowuje, nie zostawia tłustej miękkiej powłoczki - skóra jest tępa, a masło sie lekko roluje

edycja: znalazłam na allegro: http://www.allegro.pl/item247000065_...e_zapachy.html
Dziękuję
Czyli jednym słowem Ziajowe masła lepsze?
Stary 2007-09-23, 21:14   #2307
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dziękuję
Czyli jednym słowem Ziajowe masła lepsze?
O niebo lepsze

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-09-23, 21:47   #2308
tomama
Witchdoctor

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
O niebo lepsze
Stary 2007-09-24, 07:41   #2309
isa666
Zakorzenienie

Ja wczoraj byłam w SP i się czaiłam na serię Nuno, bo na promocji, ale w końcu wziełam tylko peeling Calma
Stary 2007-09-24, 08:07   #2310
Tancerka Pl
Zadomowienie

A co to jest to coś ostatniego na tym zdjęciu?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5319843

Jakie to mazidło?

Tagi
zbiory kosmetyczne

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości