Inny efekt na w這sach - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-01-07, 10:43   #1
Damix_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
GG do Damix_

Inny efekt na w這sach

Mam kr鏒kie w這sy kt鏎e zawsze stawiam normlanie na 瞠l... Jednak podoba mi si u innych os鏏 jak maj, 瞠 te sa ustylizowane, ale nie na 瞠l tak jak zawsze tylko jakby woskiem ze takie nie widac tego polysku i w ogole tak lepiej i w ogole... i moze moze mi ktos doradzic jakas inna fryzure, ktora moge sobie zrobic sam w domu przed lustrem? Do陰czam zdj璚ie swojej twarzy... Tylko na tym zdj璚iu nie jest tak dokk豉dnie na 瞠l, by這 na 瞠l, ale rozwalilem wtedy wlosy i calkiem fajny efekt wyszed... Czekam na bardzo dobre porady...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg My photo.jpg (11,9 KB, 24 za豉dowa)
Stary 2007-01-07, 11:20   #2
fatim
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 757
Dot.: Inny efekt na w這sach

wiesz co masz nieco za krotkie wlosy,zebym ja mogla Ci cos poradziec w sytlizacji,ale poczekaj na wypowiedzi innych
fatim jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-07, 15:14   #3
aniser
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 017
Inny efekt na w這sach

ja tez sadze,ze z tak ktorkie wlosy raczej trudno jakos oryginalnie wystylizowac. Moz zapusc je o kilka centymetrow i wowczas wybierz sie do fryzjera na jakeis fajne sciecie-dobry frzjer napewno ci cos doradzi.
A co do kosmetykow do ukladania,to zamiast zelu proponuje ci paste do ukladania wlosow. Ma taka w swojej ofercie np. L'oreal, dwie wersje REMIX lub BED HEAD- do kupienia w Rossmannie lub lepszej drogerii,za okolo 15-18zlotych.
Taka pasta jest biala,ma konsystencje nieco ciagnacej sie gumy,bierzesz odrobine na dlonie,rozcierasz a nastepnie nakladasz na wlosy podobnie jak zel. Nie powoduje nablyszczenia wlosa,jest niemal niewidoczna,dosc dobrze utrwala fryzure,a przy tym wlosy nie sa nieestetycznie poklejone. Moim zdanime warto sprobowac-sama uzywalam gdy nosilam krotkie wlosy
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.