Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-23, 19:21   #541
martaaaaaa
Raczkowanie

Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Spróbuj Wax-u w mini wersji ... w razie czego bedzie mniej żal. Tez mam problem z poplatanymi włosami :/ uzywam serum na końcówki Goldwella ... ale w sumie na razie moge jedynie powiedzieć że jest ... przeciętny.
martaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 19:29   #542
martaaaaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
beznadzieja zawsze miałam długie włosy ale ostatnio obcięłam łudząc sie ze to coś da - ale tak naprawde to miałam zawsze długie i przylizane a teraz mam krótkie i przylizane, szkoda kasy na fryzjerów i te wszystkie środki,nie cierpie swoich włosów,patrze z zadrością na dziewczyny z długimi, gęstymi włosami i szlak mnie trafia.

Mam dokładnie to samo ((((((( teraz mam krotkie przylizane ... ehhh ...wrrr ...łudziłam się że troszku odbija sie u nasady jak beda krótsze ... i kicha
Stary 2007-12-23, 20:02   #543
Wiolka525
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez martaaaaaa Pokaż wiadomość
Spróbuj Wax-u w mini wersji ... w razie czego bedzie mniej żal. Tez mam problem z poplatanymi włosami :/ uzywam serum na końcówki Goldwella ... ale w sumie na razie moge jedynie powiedzieć że jest ... przeciętny.
To chyba skierowane do mnie. Tak zrobię, kupię saszetke i zobaczę. Pozdrówka
Wiolka525 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 15:34   #544
suonko
Rozeznanie

Wesołych Świąt dla wszystkich posiadaczek cienkich włosków dużo cierpliwości i pociechy z fryzurek i na nadchodzący rok życzę nam wszystkim jakiejś supertechnologii dla zwiększania objętości
Stary 2007-12-24, 22:38   #545
asica-łobuzica
Zadomowienie

Wesołych Świąt dziewczyny! o tak jakaś supertechnologia by sie przydała trzymajcie się cieplutko
asica-łobuzica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 14:16   #546
*sloneczko*
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

same wynajdziemy jakas supertechnologie sporo nas jest wiec moze sie uda a tymczasem zycze wam spokojnych swiat
*sloneczko* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 15:18   #547
martaaaaaa
Raczkowanie

Talking Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Wesolutkich Świąt ))) No I .... Na Nowy Rok ... Coraz Wiecej I Grubiej Na Główkach Zyczę )) :d
Stary 2007-12-26, 00:23   #548
vanilienne
Raczkowanie

kolejna cienkowłosa się melduje
włosy mam naprawdę cienkie, w dzieciństwie może były trochę grubsze, ale teraz są naprawdę zniszczone - raz prostownica, raz rozjaśnianie, raz nawet była farba, na szczęście TYLKO raz (ale jestem jeszcze młoda, wiec wszystko przede mną, tzn. nie mam zamiaru farbować, tylko odbudować ), coraz to nowe lakiery i pianki... moje włosy są w opłakanym stanie, a nie pomaga im pogoda ani suszarka czy spanie z mokrymi włosami.
będą oczywiście dążyła do poprawy objętości, witalności, nawilżenia tepe naturalny kolor to blond (teraz mam trochę jaśniejszych pasemek, sama nie wiem, czy to naturalne czy to nieszczęsne rozjaśnianie), trochę mi się kręcą. po świętach chcę je skrócić, jutro wstawię zdjęcia dla ogólnego pocieszenia innych
vanilienne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 10:52   #549
Renatka_2108
Zakorzenienie

GG do Renatka_2108

Dołaczam sie do grona cienkowłosych tez mam takie wlosy :/ masakra...
Stary 2007-12-26, 17:07   #550
megafonka
Raczkowanie

Hello! Tu cienkowłosa Desperado!
A porócz tego ,że cienkowłosa to niedługo łysa chyba....
Jak Was czytam to jakby o moich kłakach!
Układanie to syzyfowa praca- choć są długie /jakimś cudem / .Na kręcenie nie ma szans-po godzinie druty, w dodatku wypadają od 2 lat garsciami i jest ich malutko, a po deszczu jakby "pierun w mietłe szczelił"...Próbowałam chyba wszystkiego- min. Skrzypowity /do tej pory biorę/, Szampony np.Dermena, tabsy chormonalne /Diane/, odrzywki Wax / uwaga!są 2 rodzaje- lepsza jest z Henny!/.Jeśli mowa o waxie- po nim raczej włosy odrastają- zwłaszcza ta do jasnych włosów jest skuteczna, ale minimum 3 miechy trzeba stosować!
Do tego używam Vichy Dercos- ampułek drugi miesiąc. Efektu ZERO.
Nie obetnę włosów bo czuję się z krótkimi jak babo-chłop!!I nie mam pomysłu co tu zrobić z nimi..Trwała..? Jeszcze pozostaje wizyta u endokrynologa- może to wypadanie i "druciarstwo" to zasługa nadczyności tarczycy..... Buuu...!

megafonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 17:28   #551
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez megafonka Pokaż wiadomość
Układanie to syzyfowa praca- choć są długie /jakimś cudem / .Na kręcenie nie ma szans-po godzinie druty, w dodatku wypadają od 2 lat garsciami i jest ich malutko, a po deszczu jakby "pierun w mietłe szczelił"...Próbowałam chyba wszystkiego- min. Skrzypowity /do tej pory biorę/, Szampony np.Dermena, tabsy chormonalne /Diane/, odrzywki Wax / uwaga!są 2 rodzaje- lepsza jest z Henny!/.Jeśli mowa o waxie- po nim raczej włosy odrastają- zwłaszcza ta do jasnych włosów jest skuteczna, ale minimum 3 miechy trzeba stosować!
Nie obetnę włosów bo czuję się z krótkimi jak babo-chłop!!I nie mam pomysłu co tu zrobić z nimi..Trwała..? Jeszcze pozostaje wizyta u endokrynologa- może to wypadanie i "druciarstwo" to zasługa nadczyności tarczycy..... Buuu...!
Koniecznie idz do tego lekarza bo moze to naprawde jakies zaburzenia skoro juz 2 lata wypadaja. A może poprostu masz anemie albo brakuje Ci jakis witamin albo poprostu za dużo stresu?

Cytat:
Napisane przez vanilienne Pokaż wiadomość
kolejna cienkowłosa się melduje
włosy mam naprawdę cienkie, w dzieciństwie może były trochę grubsze, ale teraz są naprawdę zniszczone - raz prostownica, raz rozjaśnianie, raz nawet była farba, na szczęście TYLKO raz (ale jestem jeszcze młoda, wiec wszystko przede mną, tzn. nie mam zamiaru farbować, tylko odbudować ), coraz to nowe lakiery i pianki... moje włosy są w opłakanym stanie, a nie pomaga im pogoda ani suszarka czy spanie z mokrymi włosami.
będą oczywiście dążyła do poprawy objętości, witalności, nawilżenia tepe naturalny kolor to blond (teraz mam trochę jaśniejszych pasemek, sama nie wiem, czy to naturalne czy to nieszczęsne rozjaśnianie), trochę mi się kręcą. po świętach chcę je skrócić, jutro wstawię zdjęcia dla ogólnego pocieszenia innych
Ja jutro obcinam ze 3cm a potem wycinam te postrzepione koncowki bo wygladaja masakrycznie No a po obcieciu kuracja z o.kokosowego+rycynowego+ż ółtko+miod i może cos jeszcze dodam I musze sie w końcu wziasc za te wlosy bo ostatnio oleju kokowego używalam chyba miesiac temu
karla_92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 17:52   #552
vanilienne
Raczkowanie

mi też wypadają, po umyciu włosów ich ilość w brodziku mnie przeraża. z tym, że ja jeszcze niczego nie stosowałam, ale naprawdę się za to wezmę..
czytam wszystkie tematy i aż mi się wierzyć nie chce, ile rzeczy robiłam źle olejki, wax, szampony ziołowe, nafta, maseczki, oczyszczanie, brak prostownicy i suszarki (świetnie...), a jeszcze nie przeczytałam wszystkiego. do tej pory to był jeden szampon i sporadycznie odżywka

http://i7.tinypic.com/8br7p8j.jpg <- moje włosy, potraktowałam je prostownicą. wybrałam takie zdjęcie na których widać końcówki, włosy w tym miejscu są b. przerzedzone (ostatnio w ogóle włosy strasznie mi wypadają), ale na to składa się suszarka, rozjaśnianie jakiś miesiąc temu, szampon z slsami. kurację zaczynam od stycznia, skracam włosy przed ramiona i mam nadzieję że po pół roku będą mogła z satysfakcją patrzeć na to zdjęcie
Stary 2007-12-26, 18:26   #553
Wandolina
Raczkowanie

Drogie cienkowłose wizażanki! Ja również przyłączam się do grona cienkowłosych.Włoski moje to kompletna cienizna, a jeszcze dobijają mnie słowa przyjaciół.Raz powiedziałam im, że zapuszczam włosy do tyłka, to się ze mnie śmiali, że z moimi chudymi kłakami będę wyglądać jak karykatura Heleny z "Ogniem i Mieczem"... Babcia od dawna powtarzała mi że mam jakiś toksycznych kumpli.Ale cóż, z uporem maniaka nie będę zwracać uwagi na docinki kolegów i zapuszczać te moje marne włosiny. :P
Wandolina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 19:06   #554
*sloneczko*
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Wandolina Pokaż wiadomość
Drogie cienkowłose wizażanki! Ja również przyłączam się do grona cienkowłosych.Włoski moje to kompletna cienizna, a jeszcze dobijają mnie słowa przyjaciół.Raz powiedziałam im, że zapuszczam włosy do tyłka, to się ze mnie śmiali, że z moimi chudymi kłakami będę wyglądać jak karykatura Heleny z "Ogniem i Mieczem"... Babcia od dawna powtarzała mi że mam jakiś toksycznych kumpli.Ale cóż, z uporem maniaka nie będę zwracać uwagi na docinki kolegów i zapuszczać te moje marne włosiny. :P
ja cie nie chce dobijac, ani marzen odbierac ale cieniuchne wloski nie nadaja sie do hodowania- wyrwiesz polowe przy czesaniu... lepiej podciac
Stary 2007-12-26, 19:23   #555
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
ja cie nie chce dobijac, ani marzen odbierac ale cieniuchne wloski nie nadaja sie do hodowania- wyrwiesz polowe przy czesaniu... lepiej podciac
Im dłuższe wlosy tym gorzej wygladaja i gorzej sie ukladaja tzn sa bardziej przyklapniete.
karla_92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 19:47   #556
Wandolina
Raczkowanie

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Aa przez was popełnię samobójstwo....
Nie, ale tak na serio to chyba macie rację.
Stary 2007-12-26, 19:52   #557
Wandolina
Raczkowanie

Cytat:
Ale ja mam wyjątkowo mocne włosy...Przy czesaniu to mi się ani jeden włos nie wyrywa... więc może....Ach, nie wiem...Kurde....Życie jest takie skomplikowane...
Stary 2007-12-26, 19:53   #558
*sloneczko*
Zadomowienie

Cytat:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Aa przez was popełnię samobójstwo....
Nie, ale tak na serio to chyba macie rację.
wiem co mowie- sama takie mam kiedys sie uparlam ze bede miala dlugie- dopielam swego i dohodowalam moje piora za lopatki to byla makabra- na wietrze powiewaly kepki wloskow zbite w 3 straki teraz mam kudelki ktore siegaja za ucho i jestem z nich zadowolona. nawet ostatnio troche sie wzmocnily
Stary 2007-12-26, 20:16   #559
martaaaaaa
Raczkowanie

rzeczywiscie ... długie włoski przy cieniutkich kudełkach to niezbyt dobry pomysł ale sa fajne fryzurki i jest w czym wybierać...wiem bo sama wyberałam ostanio po tym jak mój fryzjer usilnie namawiał mnie na "ostre cięcie"

kurcze nie zapamiętałam nicku ... do wizażanki z wredymi przyjaciółmi główka do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! popatzr jakie my fajne tutaj jestesmy...gdyby nie nasz cieniuchne włoski to byśmy tuatj nie trafiły pozdrawiam
Stary 2007-12-26, 20:23   #560
martaaaaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez megafonka Pokaż wiadomość
też walczyłam z wypadaniem ...uzywałam tylu rzeczy...że teraz niewiem co mi pomogło ... chyba najbardziej żółtko, nafta, cytryna i olejek rycynowy ... uzywam tego raz w tygodniu ... najpierw walczyłam z wypadaniem a teraz z tym zeby mi odrosły ...i jak widze malusie włoski nad czołem jestem happy na maksa (mała rzecz a cieszy) ... choć gęściuchy nie mam

walcz walcz i jeszcze raz walcz kiedys załozymy watek o bujnych czuprynach .... po przejsciach co Wy na to?
Stary 2007-12-26, 20:48   #561
vanilienne
Raczkowanie

marta, a używałaś tylko nafty, żółtka, olejku i cytryny czy czegoś jeszcze, np. waxa? mi ostatnio sporo włosów wypadło, ale spróbuję wszystkiego, byleby je odzyskać

Cytat:
to byla makabra- na wietrze powiewaly kepki wloskow zbite w 3 straki teraz mam kudelki ktore siegaja za ucho i jestem z nich zadowolona. nawet ostatnio troche sie wzmocnily
mi się w strąki nie zbijają, ale często mi się plączą (dlatego prostuje, ale to z kolei niszczy włosy - chciałabym mieć proste druty) , więc rozczesuję co pół godziny - i 50 włosów na szczotce za jednym razem ale nie chcę ich tak drastycznie ścinać, pewnie bym żałowała pół roku
Stary 2007-12-26, 20:49   #562
Wandolina
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez martaaaaaa Pokaż wiadomość
rzeczywiscie ... długie włoski przy cieniutkich kudełkach to niezbyt dobry pomysł ale sa fajne fryzurki i jest w czym wybierać...wiem bo sama wyberałam ostanio po tym jak mój fryzjer usilnie namawiał mnie na "ostre cięcie"

kurcze nie zapamiętałam nicku ... do wizażanki z wredymi przyjaciółmi główka do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! popatzr jakie my fajne tutaj jestesmy...gdyby nie nasz cieniuchne włoski to byśmy tuatj nie trafiły pozdrawiam
Mój nick to Wandolina od mojego idiotycznego imienia Wanda(także łatwo zapamiętać moja droga :Wanda=idiotyczne imię=Wandolina)
Dziękuję za słowa pocieszeniaRzezczyw iście, człowiek najlepiej czuje się w towarzystwie z podobnymi do jego problemami.
Stary 2007-12-26, 23:15   #563
virka
Zakorzenienie

Cytat:
http://i7.tinypic.com/8br7p8j.jpg <- moje włosy, potraktowałam je prostownicą. wybrałam takie zdjęcie na których widać końcówki, włosy w tym miejscu są b. przerzedzone (ostatnio w ogóle włosy strasznie mi wypadają), ale na to składa się suszarka, rozjaśnianie jakiś miesiąc temu, szampon z slsami. kurację zaczynam od stycznia, skracam włosy przed ramiona i mam nadzieję że po pół roku będą mogła z satysfakcją patrzeć na to zdjęcie
Włoski na końcach są rzadsze, to fakt, ale ponad tym już wyglądają całkiem ok
Skróć za te przerzedzenia i już będą lepiej wyglądały.
Trzymam kciuki, za walkę o gęstą czuprynę

Cytat:
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Im dłuższe wlosy tym gorzej wygladaja i gorzej sie ukladaja tzn sa bardziej przyklapniete.
Cytat:
Ale ja mam wyjątkowo mocne włosy...Przy czesaniu to mi się ani jeden włos nie wyrywa... więc może....Ach, nie wiem...Kurde....Życie jest takie skomplikowane...
Jeśli włosy są mocne i nie wypadają, to jak najbardziej można nosić długie (piszę z autopsji, bo sama jestem posiadaczką długich włosów, co prawda pewnie już nie długo, ale kiedy mi nie wypadały, to jak najbardziej nawet cienkie włosy długie są ładne). To oczywiście zależy jeszcze od ilości, i w moim przypadku już nie są ładne, ale kiedyś były...

virka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 23:22   #564
Wandolina
Raczkowanie

Virko - przywróciłaś moje już dawno pogrzebane marzenia....
Stary 2007-12-26, 23:28   #565
virka
Zakorzenienie

Cytat:
Virko - przywróciłaś moje już dawno pogrzebane marzenia....
Bardzo się cieszę
Zacznij zapuszczać i sama zobaczysz jak wyglądają Twoje włosy będąc długimi. Jeśli masz ich na tyle dużo, że będą prezentować się dobrze, to zapuszczaj dalej

Stary 2007-12-26, 23:33   #566
vanilienne
Raczkowanie

Cytat:
Włoski na końcach są rzadsze, to fakt, ale ponad tym już wyglądają całkiem ok
Skróć za te przerzedzenia i już będą lepiej wyglądały.
Trzymam kciuki, za walkę o gęstą czuprynę
skrócę, zresztą łatwiej mi będzie wtedy o pielęgnację
jak już będę miała obcięte, zrobię sobie maseczkę z olejku kokosowego, nafty, olejku rycynowego (kiedyś używałam na brwi, ale na włosy nigdy), soku cytrynowego, żółtka i zdam relację (o ile zostanie mi odpowiednia ilość włosów na głowie ). na razie poszukam szamponu ziołowego i zacznę pić jakieś ziółka - była tutaj wspominana chyba pokrzywa i skrzyp, mam nadzieję, że będzie się dało przełknąć
a co do waxa: czy któraś cienkowłosa używała i czy rzeczywiście daje to jakieś efekty?
Stary 2007-12-26, 23:44   #567
virka
Zakorzenienie

Cytat:
na razie poszukam szamponu ziołowego i zacznę pić jakieś ziółka - była tutaj wspominana chyba pokrzywa i skrzyp, mam nadzieję, że będzie się dało przełknąć
a co do waxa: czy któraś cienkowłosa używała i czy rzeczywiście daje to jakieś efekty?
Jeśli chodzi o szampon, to ja używam szamponów ziołowych Barwy (pokrzywowego i tataro-chmielowego, jeszcze spróbuję rumiankowy). Jestem z nich zadowolona
Pijam również pokrzywę i skrzyp i bardzo mi smakują
Mnie osobiście wax nie służy, ale to jest sprawa indywidualna i musisz spróbować jak będą po nim wyglądały Twoje włosy.

Stary 2007-12-26, 23:46   #568
megafonka
Raczkowanie

Cytat:
Mój nick to Wandolina od mojego idiotycznego imienia Wanda(także łatwo zapamiętać moja droga :Wanda=idiotyczne imię=Wandolina)
Dziękuję za słowa pocieszeniaRzezczyw iście, człowiek najlepiej czuje się w towarzystwie z podobnymi do jego problemami.
Droga Wando! Po 1-sze masz super imię. Po 2-gie: masz jeszcze inne rozwiązanie- jeśli włosy trzymają Ci się skóry /czyt. NIE WYPADAJĄ/ to sobie zrób dowiązywanie- można przedłużyć, zagęścić....Powiem szczerze,że ja już dawno bym się tak podratowała, ale co z tego jak mi z cebulami wypadają...nie mam do czego dowiązać .Za to w Twoim przypadku, jeśli bardzo Ci zależy i możesz zainwestować- krótka piłka!
Pozdrawiam!

megafonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 01:11   #569
suonko
Rozeznanie

Cytat:

mi się w strąki nie zbijają, ale często mi się plączą (dlatego prostuje, ale to z kolei niszczy włosy - chciałabym mieć proste druty) , więc rozczesuję co pół godziny - i 50 włosów na szczotce za jednym razem ale nie chcę ich tak drastycznie ścinać, pewnie bym żałowała pół roku
przypomniałam sobie ja do moich włosów nabyłam grzebień z rzadkimi zębami + jakaś odżyweczka w sprayu delikatny psikus na włosy i nie wyrywa się ich aż tyle

megafonkajeśli włosy wypadają z cebulkami to już nie urosną?? bo mi też tak wypadają i widziałam dziś w kościele taką panią z długimi włosami i miała straszne prześwity i aż się przestraszyłam. byłaś z tym u dermatologa??

poza tym przypomniałomi się jeszcze o masażach skóry głowy oliwą z oliwek ale to chyba na swoim tacie najpierw wypróbuje choć zaszkodzić pewnie nie zaszkodzi
Stary 2007-12-27, 12:19   #570
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Te fryzjerki to wszystkie sa dobre. Zadna sie nie nadaje do tego zawodu. Widocznie maja zbyt male umiejetnosci i wychodzi jak wychodzi A kase biora jak najbardziej. Ciekawe za co tu placic? Bo za fachową usługe to napewno nie.

Finlora tak sobie jeszcze pomyslalam ze faceci fryzjerzy wybieraja ten zawod dlatego ze chca, to ich pasja itp. wiec przykladaja do tego wieksze starania, a wiele kobiet wybrało taki zawód bo wydawał sie im prosty i łatwo było sie dostac do szkoly - wiele moich koleżanek idzie do technikum fryzjerskiego, kosmetycznego bo wiedza ze gdzie indziej za bardzo sie nie nadaja a nie dla tego że np. wlosy to ich wielka pasja.
Taaak, zgadzam się Naprawdę ciężko jest znaleźć dobrego fryzjera, który nie tylko potrafiłby dobrze obciąć włosy, ale i słychałby co się do niego mówi... Za kazdym razem jak idę do fryzjera to nie dosć, że mam sporo krótsze włosy niż tego chciałam, to jeszcze mam zupełnie inną fryzurę, która po wyjściu od fryzjera wygląda ok, ale już następnego dnia, kiedy sama próbuję coś z nią zrobić wygląda dużo gorzej

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Finlora współczuję , co prawda włosy odrosną, ale z tymi fryzjerami to często tak jest, nie mają umiaru w cięciu...
Ja na szczęście chodzę podcinać do koleżanki fryzjerki, która "słucha" co do niej mówię, i jak chcę podciąć 2 cm, to podcina 2

Właśnie niejednokrotnie czytałam na wizażu o tym biosilku, czy możecie mnie wtajemniczyć dokładnie co to za produkt (Jakaś seria, szampony, odżywki)? Może macie zdjęcie? Będę wdzięczna za informacje.
Faaajnie Ci, zazdroszczę koleżanki

A co do Biosilku to też mam pytanie, kupiłam go ostatnio w nadziei, że pomoże mi na zniszczone końcówki i mam wrażenie, że jest jakiś taki rzadki... Mam inne jedwabne serum do włosów zniszczonych i ono w porównaniu z Biosilkiem jest gęste. I tak się zastanawiałam, czy ten mój Biosilk nie jest przypadkiem felerny...

Finlora jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cienkie, gęste, objętośc, objętość, przyklapłe, tłuste, włosy, włosy blond, włosy długie, włosy do poskromienia

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości