Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-18, 10:57   #811
*sloneczko*
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

za to ja mam teraz nie lada problem bo musze wykminic jakas sensowna fryzure na slub.. wlasny

wymyslilam sobie ze chce miec wlosy upiete, w cos jakby koczek, ale nie do konca. Wlosy maja juz taka dlugosc ze jest to wykonalne, a do czerwca jeszcze podrosna wiec problemu nie bedzie..

za to jak zawsze w przyrodzie bywa na drodze szczescia wyrasta FRYZJERKA, ktora ma swoja wizje (nie mowiac juz ze moj pomysl uznala za beznadziejny ). Malpa

eh, zycie...
Stary 2008-03-18, 11:08   #812
Finlora
Zakorzenienie

Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźc jakąś kompetentną fryzjerkę, której wizja będzie odpowiadała Twojej Przynajmniej w przybliżeniu...

Finlora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 12:02   #813
*sloneczko*
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźc jakąś kompetentną fryzjerkę, której wizja będzie odpowiadała Twojej Przynajmniej w przybliżeniu...
i tu sie zaczynaja schody, bo fryzjerzy to wredna nacja inny gatunek
Stary 2008-03-18, 15:42   #814
blush
Zadomowienie

witam wszystkich, bardzo dawno tu nie zagladałam

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
za to ja mam teraz nie lada problem bo musze wykminic jakas sensowna fryzure na slub.. wlasny

wymyslilam sobie ze chce miec wlosy upiete, w cos jakby koczek, ale nie do konca. Wlosy maja juz taka dlugosc ze jest to wykonalne, a do czerwca jeszcze podrosna wiec problemu nie bedzie..

za to jak zawsze w przyrodzie bywa na drodze szczescia wyrasta FRYZJERKA, ktora ma swoja wizje (nie mowiac juz ze moj pomysl uznala za beznadziejny ). Malpa

eh, zycie...
słoneczko nie wiedziałam że wychodzisz za mąż, ja też
i mam ten sam problem co Ty, zapuszczam włosy i prawdopodobnie upnę je w jakiegoś kucyka, napewno wykluczam fryzury z prostych włosów, bo boje się że w połowie wesela zbiją sie w kilka nieestetycznie wiszących strąków.
Przejrzyj sobie wątek o fryzurach dla panien młodych może coś Cię tam zainspiruje
Stary 2008-03-18, 16:47   #815
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
i tu sie zaczynaja schody, bo fryzjerzy to wredna nacja inny gatunek
Wiem, poznałam to na własnej skórze...tzn włosach Ale jak to powiedziała kiedyś jedna z Wizażanek "Nadzieja umiera ostatnia"

Stary 2008-03-18, 16:57   #816
*sloneczko*
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość
witam wszystkich, bardzo dawno tu nie zagladałam

słoneczko nie wiedziałam że wychodzisz za mąż, ja też
i mam ten sam problem co Ty, zapuszczam włosy i prawdopodobnie upnę je w jakiegoś kucyka, napewno wykluczam fryzury z prostych włosów, bo boje się że w połowie wesela zbiją sie w kilka nieestetycznie wiszących strąków.
Przejrzyj sobie wątek o fryzurach dla panien młodych może coś Cię tam zainspiruje
a kiedy masz slub? w ogole gratulacje

fryzjerka mi doradzila zeby miec rozpuszczone wlosy --> podkreci mi je itp.. tylko ze moje wlosy nie sa podatne na zadne modelowanie i podkrecenie nie utrzyma sie zbyt dlugo przypuszczam, ze jakies 2 godz po wyjsciu od fryzjera wszystko klapnie dlatego chce je jakos upiac. Zobaczymy z reszta jak to bedzie

Finlora, dobre dobre
Stary 2008-03-18, 16:58   #817
*sloneczko*
Zadomowienie

Blush, sorki- nie zauwazylam twojego podpisu
Stary 2008-03-18, 20:24   #818
blush
Zadomowienie

Cytat:
Blush, sorki- nie zauwazylam twojego podpisu
nie ma sprawy
a kiedy Twój slub??

ja jednak wole upiąć włosy, rozpuszczone dobrze wyglądają tylko jak je wyprostuję prostownicą a na slub jednak wole coś efektowniejszego.

Przed ślubem postanowiłam wzmocnić włosy i obecnie robię kurację waxem. Musze przyznać że włosy są lepsze : puszystrze i bardziej miekkie. Do tego przestałam suszyc je suszarką i myje zwykłym szamponem i widzę wyraźną poprawę
Stary 2008-03-18, 21:45   #819
*sloneczko*
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość
nie ma sprawy
a kiedy Twój slub??

ja jednak wole upiąć włosy, rozpuszczone dobrze wyglądają tylko jak je wyprostuję prostownicą a na slub jednak wole coś efektowniejszego.

Przed ślubem postanowiłam wzmocnić włosy i obecnie robię kurację waxem. Musze przyznać że włosy są lepsze : puszystrze i bardziej miekkie. Do tego przestałam suszyc je suszarką i myje zwykłym szamponem i widzę wyraźną poprawę
ja mam 28 czerwca

suszarki dosyc dlugo nie uzywam- juz ze 2 lata bedzie, tez stosuje wax, do tego wszystko z seboradinu (chociaz rezygnuje z niego --> od czwartku przechodze na nisim f.a.s.t.- podobno jest dobry na porost wlosow, zobaczymy jak to bedzie)

zalezy mi aby na slubie miec upiete wlosy- ladniej beda wygladac niz wiszace klaki
Stary 2008-03-19, 19:36   #820
blush
Zadomowienie

Słoneczko i jak sie u Ciebie sprawdza wax?? czujesz jakąś poprawę
Ja go specjalnie zaczęłąm stosować żeby poprawić stan włosów przed ślubem i ku memu miłemu zaskoczeniu narazie nie mogę narzekać

Cytat:
ja mam 28 czerwca
Ooo to pewnie wszystko masz już dopięte na ostatni guzik czasu coraz mniej zostało....
jak znajdziesz jakąś fajną fryzurkę ślubną to pochwal się ja w sumie już znalazłam dla siebie ale że do września jescze dużo czasu, obw\awiam się, że jeszcze 10x zmienię zdanie
Stary 2008-03-19, 19:46   #821
Koona
Raczkowanie

A gdzie można kupić wax i czy to jest jakaś firma?? czy wiecie czy można to kupić za granicą??
Stary 2008-03-19, 20:23   #822
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

w aptekach
Stary 2008-03-19, 21:02   #823
hawrodytka
Wtajemniczenie

GG do hawrodytka

tez jestem cienkowłosa, w dodatku mam rzadkie włosy i wychodzi na to, że łysieje ;/ bylam juz u dermatologa - używam Loxon 5% i alpicort E, mam nadzieje, ze mi pomoze
hawrodytka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 22:03   #824
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Koona Pokaż wiadomość
A gdzie można kupić wax i czy to jest jakaś firma?? czy wiecie czy można to kupić za granicą??
www.wax.com.pl Za granica napewno można bo to angielska firma a skoro w Polsce jest to i gdzie indziej zapewne też
karla_92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 21:05   #825
maddzia007
Wtajemniczenie

Dot.: cienkie włosy...

up

Studentka
Odwyk kosmetyczny
Jestem kierowcą

maddzia007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 10:38   #826
_Emi_
Zakorzenienie

Dot.: cienkie włosy...

Tez mam takie wlosy i jestem nimi załamana. Jak mam iśc gdzieś to je normalnie susze( bardzo rzadko to robie) z głową w dól ale co z tego,jak wyjde na dwór to są już przyklapnięte:/ I do tego się przetłuszczają. Maskara. Nie wiem co robic. Mam włosy do ramion wycieniowane, ale nie wiem czy nie lepiej by bylo je wyrownac jak odronsą bo teraz wyglądają jakby bylo ich jeszcze mniej:/
_Emi_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 09:37   #827
*sloneczko*
Zadomowienie

Blush, rzeczywiscie wszystko mam juz dopiete na ostatni guzik nie wiem jeszcze co z fryzurka, ale jedno jest pewne- wlosy bede miala rozpuszczone...

Co do waxa --> na poczatku stosowania efekty byly dobrze widoczne, ale im dluzej go uzywam tym rosna mniej. Za to ich stan jest zadowalajacy. I to jest najwazniejsze
Stary 2008-03-31, 07:57   #828
marta10
Raczkowanie

czesc dziewczyny ja tez sie przylaczam do posiadaczek cienkich wloskow. fryzjerka niedawno scieniowala mi wloski i wszystko byloby ok gdyby nie fakt ze teraz wygladaja jakby ich bylo o polowe mniej. staram sie zapuszczac od ponad 3 lat a teraz niedowno znow musialam sciac do ramion bo najdluzsze konce byly za cienkie (prawie niewidoczne) teraz znow musze czekac az wlosy odrosna i nigdy w zyciu nie dam sie namowic juz na cieniowanie!!!
marta10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 11:18   #829
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marta10 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny ja tez sie przylaczam do posiadaczek cienkich wloskow. fryzjerka niedawno scieniowala mi wloski i wszystko byloby ok gdyby nie fakt ze teraz wygladaja jakby ich bylo o polowe mniej. staram sie zapuszczac od ponad 3 lat a teraz niedowno znow musialam sciac do ramion bo najdluzsze konce byly za cienkie (prawie niewidoczne) teraz znow musze czekac az wlosy odrosna i nigdy w zyciu nie dam sie namowic juz na cieniowanie!!!
A stosujesz jakies "dopalacze"? Jest wątek temuy poswiecony ("sposoby na przyspieszenie porostu wlosow") i niektórym po stosowaniu różnych kuracji wlosy potrafia rosnac 3 razy szybciej niz normalnie
Stary 2008-03-31, 11:36   #830
marta10
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A stosujesz jakies "dopalacze"? Jest wątek temuy poswiecony ("sposoby na przyspieszenie porostu wlosow") i niektórym po stosowaniu różnych kuracji wlosy potrafia rosnac 3 razy szybciej niz normalnie
tak napisalam tam dzis uzywam seboradin lioton, stosuje ampulki z vichy i zjadam vitapil :P wlosy jak rosly 1,5 cm na miesiac tak rosna ale od niedawna zaczelam pic pokrzywe. wlosow napewno na glowie nie bede miala wiecej ale moze sie wzmocnia i troche odzyja
Stary 2008-03-31, 12:22   #831
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
tak napisalam tam dzis uzywam seboradin lioton, stosuje ampulki z vichy i zjadam vitapil :P wlosy jak rosly 1,5 cm na miesiac tak rosna ale od niedawna zaczelam pic pokrzywe. wlosow napewno na glowie nie bede miala wiecej ale moze sie wzmocnia i troche odzyja
Widzialam

A czemu tak sądzisz? Ja też nie myślalam ze jest możliwosc ze bedzie ich wiecej a jednak Narazie sa troche za krótkie żeby mogły zagęscic czupryne ale kiedys urosną
Stary 2008-03-31, 12:30   #832
marta10
Raczkowanie

Cytat:
Widzialam

A czemu tak sądzisz? Ja też nie myślalam ze jest możliwosc ze bedzie ich wiecej a jednak Narazie sa troche za krótkie żeby mogły zagęscic czupryne ale kiedys urosną
hmm.. moze masz racje kiedys mialam geste krecone wlosy teraz jest ich o polowe mniej i sa tylko lekko falowane ale wzielam sie za siebie i zobaczymy moze z czasem wroca do dawnej formy
Stary 2008-03-31, 12:39   #833
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
hmm.. moze masz racje kiedys mialam geste krecone wlosy teraz jest ich o polowe mniej i sa tylko lekko falowane ale wzielam sie za siebie i zobaczymy moze z czasem wroca do dawnej formy
Mam nadzieje Jesteś "zaprogramowana" na gęste wlosy wiec sa naprawde duże szanse że bedziesz miala takie z powrotem
Stary 2008-03-31, 12:48   #834
marta10
Raczkowanie

Cytat:
Mam nadzieje Jesteś "zaprogramowana" na gęste wlosy wiec sa naprawde duże szanse że bedziesz miala takie z powrotem
mam nadzieje!!! i dziekuje za mile slowa zaniedbalam sie troche teraz czas to zmienic!!!
Stary 2008-03-31, 13:23   #835
*sloneczko*
Zadomowienie

Cytat:
hej, hej witamy

masz racje, cieniowanie piorek takich jak nasze to nie najlepszy pomysl --> przechodzilam to nie raz (syndrom niewyzytej fryzjerki)
Stary 2008-03-31, 13:35   #836
marta10
Raczkowanie

Cytat:
hej, hej witamy

masz racje, cieniowanie piorek takich jak nasze to nie najlepszy pomysl --> przechodzilam to nie raz (syndrom niewyzytej fryzjerki)
witam
dokladnie niewyzyta to ona byla teraz tylko czekac i czekac az odrosna
Stary 2008-03-31, 14:20   #837
effcia82
Zakorzenienie

no wlasnie ja sie spotkalam z 2 skrajnymi opiniami. jedni mowia ze cieniowanie zwieksza objetosc inni ze wrecz odwrotnie. prawdopodobnie zalezy to od umiejetnosci fryzjera i rodzaju wlosa. u mnie sie nie sprawdza
effcia82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 14:25   #838
Finlora
Zakorzenienie

Słoneczko, i jak tam poszukiwania odpowiedniej fryzurki??

Stary 2008-03-31, 15:46   #839
och
Rozeznanie

A ja z kolei muszę mieć cieniowane, inaczej moje wlosy układają się fatalnie. Zresztą wydaje mi sie, że prosto ścięte włosy wyglądają dobrze tylko przy idealnie prostych i gładkich wlosach, które w dodatku są zdrowe i zadbane, ale też mają swój ciężar (siano bardzo źle wygląda przy prostym cięciu).Zatem jak ktoś wspomniał to zależy od włosa, ale też od kształtu twarzy no i kompetencji fryzjera Cieniowanie wcale nie musi polegać na zmniejszeniu ilosci włosów o połowę, ale nie każdy fryzjer zdaje sobie z tego sprawę
och jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 17:48   #840
*sloneczko*
Zadomowienie

Finlora, dawno cie nie widzialam hehe, jestem umowiona na probna fryzure na polowe maja, ale juz wiem ze bez zgrzytow z fryzjerka sie nie obedzie ona ma swoja wizje, ja swoja.. zobaczymy co z tego wyjdzie

Effcia82, trzeba miec co cieniowac, bo jak ktos ma piec wlosow na krzyz to cieniowanie nie wyglada najatrakcyjniej

Marta10, wspieramy cie w oczekiwaniu

Tagi
cienkie, gęste, objętośc, objętość, przyklapłe, tłuste, włosy, włosy blond, włosy długie, włosy do poskromienia

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości