Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-30, 17:24   #1051
kassiunia91z
Raczkowanie

Dot.: cienkie włosy...

ja również mam ten sam problem do tego mam siano na głowie...mam cienkie i oklapnięte włosy i czasem je potapiruje do tego susze włosy bo inaczej nie wyjde z domu bo wyglądam jak potwór...,.znacie jakieś dobre specyfiki na cienkie wółosy???????? pomóżcie
kassiunia91z jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 22:48   #1052
Trusskaweczka
Raczkowanie

Talking Pomóżcie w doborze fryzury....

Hey...
Mam taką prośbę, szukałam już wiele fryzur ale nic nie znalazłam fajnego może wy macie coś ciekawego... Potrzebuje fryzury takiej cieniowanej, pazurki... Włosy mam dosyć długie tak za biust,i nie mam zbyt grubych... I poszukuje fryzur taki bardziej w stylu młodzieżowym... Z góry dziękuje
Trusskaweczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 23:57   #1053
kaska222
Moderator

Jest podobny watek
watki lacze i zalaczam fryzurki

W tym linku masz kolekcje fryzur do roznych stron internetowych
Szukasz fryzury dla siebie? Wejdź TUTAJ!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 533fa55d.jpg (77,5 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7244910.jpg (47,4 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka6xn.jpg (26,8 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hairx4221.JPG (52,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n2.JPG (24,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_d3125d4d170814349e3d0304e9d0f058.jpg (60,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (16,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5888.jpg (27,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg goodhairday.jpg (33,3 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hairt53.JPG (26,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stone_3.jpg (46,9 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SublimeHairStudio143.JPG (61,7 KB, 75 załadowań)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 01:06   #1054
k0chana
Raczkowanie

Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Cytat:
Napisane przez Tysia_82 Pokaż wiadomość

Włosy delikatne najkorzystniej wyglądają wtedy, gdy są średniej długości, mniej więcej do połowy szyi. Powinny być gładkie, proste, jednej długości i najlepiej w jednym kolorze - to im optycznie doda objętości.
[/URL]
No tak ale jak ja wyprostuje włosy to wyglądam jak "zmokła kura" nie mam nic na głowie

Zrobiłam sobie taka fryzuke jak jest w załączniu.
Komletnie nie wyszła;/ Grzywki wogole nie widac, a fryzjerka powiedziala ze ona nie ma mi skad tych wlosow do tej grzywki wziasc bo mam tak malo;/ i takie cienkie
Pomijajac fakt ze ta fryzurke bede musiala codziennie dlugo modelowac...codzien prostownica i masa ukladania..a efekt i tak beznadziejny...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5014881.jpg (64,4 KB, 150 załadowań)
k0chana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 18:35   #1055
Nobuko
Raczkowanie

No to napiszę co ja robię...chyba jest ciut lepiej,ale nie wiem...Od miesiąca biorę vitapil(tabletki na porost i gęstość włosów),do każdego mycia głowy,w szampon wlewam odrobinę rycyny,potem jeszcze raz myję głowę.

Suszę je głową w dół,potem układam na dużej,okrągłej szczotce.

Aha-co jakiś czas WAX....Potem serum oleite na całę włosy i tyle...
Nobuko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 19:10   #1056
adulkaxdd
Przyczajenie

Wink Dot.: cienkie włosy...

Ja chyba jestem posiadaczka najgorszych wlosow na swiecie ) Blond, kruche ciagle polamane i postrzepione, cienkie, malo ich. jak wiatr zawieje to wlosy unosza sie i wygladam jak bym byla lysa. Na dodatek nie chca sie spowrotem ulozyc tylko musze je co pochwile czesac bo sie sklejaja. MASAKRA.! Juz dlugo szukam kosmetyku do moich wloskow. Teraz doszlam do wniosku ze najlepsze sa preparaty naturalne na bazie skrzypu, pokrzywy itd. Kupilam sobie szampon i odzywke z serii Apteczka Babuni Do włosow Cienkich firmy Joanna. Wlosy nie sa rewelacyjne ale widac poprawe. Codziennie przed myciem plucze wlosy w pokrzywie.
Ostatnio wymyślilam tez przepis na szampon:
1/4 szamponu co podalam wyzej jako baze.
2/5 szklanki mocnego naparu z pokrzywy.
1/5 szlanki mocnego naparu ze skrzypu.
Całość delikatnie wymieszac by nie powstala piana.

Moim zdaniem wlosy sa w lepszej kondycji. Bardziej puszyste i lepiej sie unosza dajac efekt gestrzych. Teraz jeszcze szukam mikstury na suche koncowki ktora nie obciaza wlosow

Moze ktos sie a przylaczy do akcji "natura gora".? Bedziemy probowac naturalne lub wlasnorecznie robione szampony i odzywki do cienkich, delikatnych i oklapnietych wloskow
adulkaxdd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:39   #1057
trafka
Przyczajenie

jak byłam mała to fryzjerka powiedziała matce że powinna obciąć mnie na łyso bo jak dorosnę to mi nic na głowie nie zostanie:P.. rzeczywiście włoski mam jak dziecko aczkolwiek czasami muszę się z kimś o to kłócić
odżywki:
maska (nie odżywka) z pantena z zielonym paskiem
!! [bo seria gęste i mocne powinna się nazywać tłuste i przyklapnięte]
wax tylko z apteki bo podróbki na allegro krążą [ciężko po tym włosy ułożyć, gęstsze też nie są ale o 100% mocniejsze nie łamią się]

zero farb tylko szampony.. mam blond włoski i przy rozjaśnianiu tragedia [4 lata].. przyciemnianie szamponem daje rade [5lat].. choć wracam do naturalnego kolorku

włoski schną same ale cały czas przeczesuje je ręką podnosząc u nasady.. ewentualnie odrobina pianki i mega gruba szczotka u nasady

niestety ostatnio fryzjerka chwyciła degażówki.. i tu już nic nie pomoże.. robią ci 2 włosy z 4 i jeszcze wmawiają, że tak jest dobrze.. [ dla `specjalistów`]
dziewczyny a co z piórkowaniem?? albo obcinaniem kosmyków na płasko [to tak jakby ucinać na płasko pojedyncze kosmyki włosów.. nie wiem jak to się nazywa]?? widziałyś cie coś takiego na cienkich włoskach??
trafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 20:52   #1058
saama
Przyczajenie

Cześć dziewczyny!
odświeżam, bo stwierdziłam że musze zrobić cos z moimi włosami i od tygodni szukam sposobu. Cienkie, przetłuszczajace się, proste jak druty i ciężkie do ułożenia. Chciałabym je "upuszystnić" :P i podkręcić. bo po wałkach i innych prostuja się po godzinie i zostaje takie ble byle co. No i chyba nie mogę się oprzeć pójdę na ten styling albo trwałą na grube wałki. boje się zniszczeń, bo teraz cienkich włosów nie mogę rozczesać bez dobrej odżywki po myciu (mam włosy lekko za ramiona), ale mam nadzieje że to przeżyją. MArzę o pięknych lekkich falach lub choć na podniesionych podkręcających się włosach....
saama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 10:01   #1059
hawrodytka
Wtajemniczenie

GG do hawrodytka

Ja tez mam cienkie i rzadkie wlosy. Zeby zwiekszyc ich objętosc - modeluje je na grubej szczotce. tzn moze nie tyle co modeluję, ale zakrecam na szczotkę, ogrzewam powietrzem z suszarki i chwilę trzymam, pozniej rozwijam - coś a'la termoloki. WLosy wygladaja b. ładnie. NIe uzywam niczego do sytlizacji zeby ich nie obciązyc. trzymaja się caly dzien ;]
hawrodytka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 13:58   #1060
Garnier16
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
A czego używacie do stylizacji cienkich włosów?? Moje włosy sięgają prawie do ramion, strasznie się przetłuszczają i jest ich niewiele. Skutkiem tego są przyklapnięte, bez życia włosy. Chciałam je układać na piance ( kupiłam Taft ale to totalny niewypał) i poza tym nie chcę codziennie używać suszarki bo wiem jak to niszczy włosy. Więc jak mam je układać żeby wydawało się ze jest ich więcej??

No więc. zaczne od tego zepianka Taft nie nadaje sie do włosów cienkich i poldlugich(tzn. takich do ramion) bo je skleja. ale za to pianka fructis do wlosow bez energie czy cos takiego jest bardzo dobra wdlug mnie. a co do suszenia to ostatnio czytalam ze wlost powinno sie suszyc a nie czekac az same wyschna bo jak sa mokre to wchlaniaja wode, pecznieja i sie niszcza bardziej niz od suszarki. a pozatym sa teraz suszarki z dyfuzatorem (czy jakos tak) i one nie wysuszaja az tak wlosow. a pozatym sa odzywki do wysuszonych wlosow i na pewno lepiej zregenerowac wysuszone wlosy niz lamiace sie i zniszczone po pecznieniu:/ taka jest moja opinia. tez mam cienkie wlosy i jest ich malo i uzywam tej pisanki fructis i susze wosy z glowa na dol. pozniej je jeszcze troche tapiruje szczotka( ale nie za mocno) no i na jakis czas sie trzymaja. zastanawiam sie nad trwala ale na wlosy proste bo slyszalam o takiej. zobaczymy co z tego wyjdzie. na razie tez mam wlosy pocieniowane i chce je wyrownac albo jak juz to mocno wycieniowac tak zeby u gory "sterczaly" bo czytalam ze niektorym dziewczynom tak jest lepiej. a ogolnie takie slabe cieniowanie jest bezsensu bo ani nie podniosa sie ty wlosy bo sa wtedy za dlugie i za malo wycieniowane a pozatym jest ich jeszcze mniej niz bylo:/ wiec lipa"D pozdrawiam
Garnier16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 15:11   #1061
duss17
Przyczajenie

Słabe i cienkie włosy-zmartwienie 17latki

Witam
Jak już wyżej wspomniałam mam bardzo cienkie i słabe włosy. Ostatnio zaczęły mi wypadać.
Podkreślam,że na mojej głowie mam burzę loków
co mam zrobić,żeby moja fryzura była puszysta i sprawiała wrażenie gęstych włosów?
jakich kosmetyków używać? czy prostować je i modelować na szczotce?
proszę o pomoc
pozdrawiam
duss17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 15:17   #1062
lalaine
Raczkowanie

Dot.: Słabe i cienkie włosy-zmartwienie 17latki

zdecydowanie pantene pro v czy jakos tak to sie pisze:P (to nie jest reklama)
regeneracja i odbudowa
naprawde jest zajefajny
uzywam go dlugo i juz od pierwszego zastosowania widzę efekty
i jeszcze polecam skrzyp polny na mocne włosy (to równiez nie jest reklama)
Stary 2008-07-21, 15:38   #1063
kr0pka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lalaine Pokaż wiadomość
zdecydowanie pantene pro v czy jakos tak to sie pisze:P (to nie jest reklama)
regeneracja i odbudowa
naprawde jest zajefajny
uzywam go dlugo i juz od pierwszego zastosowania widzę efekty
i jeszcze polecam skrzyp polny na mocne włosy (to równiez nie jest reklama)
Ja też mam taki sam problem jak autorka tematu i po zastosowaniu odżywki z Pantene regeneracja i odbudowa zniszczonych włosów , moje kudły zaczęły mi masowo wypadać, nie wspominając już co się dzieje po umyciu kiedy szczotkuję , więc ja również przyłączam się do pytania autorki.

Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 17:47   #1064
Demoniquue
Przyczajenie

Nalezy sie zastanowic czy problem jest powazny, bo naturalnym jest utrata wlosow 100-200 dziennie. Jesli jednak ta liczba sie zwieksza do 300-400 dzienie i stan ten utrzymuje sie od ponad miesiaca, trzeba cos z tym zrobic.
Przede wszystkim nalezaloby zastanowic sie nad przyczyna wypadania wlosow, bo zeby uporac sie z objawami, trzeba zwalczyc przyczyny.
- bardzo duzy stres
- anemia (gl. brak zelaza)
- niekontrolowane diety i odchudzanie sie, a co za tym idzie brak wielu witamin i skladnikow mineralnych
- choroby skory
- odstawienie doustnych środków antykoncepcyjnych
- Przyczyny mechaniczne (np. mocne spinanie włosów) lub chemiczne (częste robienie trwałej ondulacji lub farbowanie włosów)

Musisz sie zastanowic co jest przyczyna wypadania Twoich wlosow, i wtedy zaczac stosowac odpowiednie srodki.
Szampony i odzywki nie uratuja Twoich wlosow, moga jedynie troszeczke wspomoc je. Nalezy zaczac od wnetrza, czyli kontrola organizmu.
Proponuje:
- odpowiednia dieta, czyli potrzebne sa nam witaminy z grupy B, wit. A i E oraz biopierwiastki żelazo, miedź, selen, cynk, itp. A wiec zwracamy uwage by w diecie bylo bialko w postaci miesa i jego przetworow, przetworow mlecznych, jajka, ryby. Dostarczamy do organizmu cystyne w postaci: zarodki pszenne, soja, płatki owsiane, otręby pszenne. Potrzebujemy tez koenzymu A - możemy go znaleźć w wątrobie, mleku, żółtkach jaj, drożdżach, otrębach ryżowych, preparatach pszczelich.
- preparaty kupione w aptekach wspomagajace wlosy, a takze niektore gotowe witaminy i biopierwiastki
- kontrola dermatologa (jesli zmiany w diecie nie pomagaja lub jest podejrzenie chorobu skory)
- ochrona przed mocnym sloncem
- jesli nie ma potrzeby, nie uzywaj prostownicy, suszarki itp. (czasem warto pozwolic wloskom by naturalnie oddychaly)

Demoniquue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 00:38   #1065
kaaasiulek1
Przyczajenie

ja mam zbyt gęste włosy.. chetnie bym Wam połowe oddała ;(
kaaasiulek1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 01:03   #1066
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez kaaasiulek1 Pokaż wiadomość
ja mam zbyt gęste włosy.. chetnie bym Wam połowe oddała ;(

To szanuj je

Ja też kiedys miałam taki problem-za dużo włosów. Ale wypadło mi połowe i teraz dopiero zaczęłam je doceniac
ale za późno...
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 10:25   #1067
kr0pka
Zakorzenienie

Eh, kurcze, trudno ocenić mi ile włosów wypada mi dziennie, ale wiem, że zawsze brat się wydziera, że pełno jest ich na fotelu i na jego ciuchach, o moich już nie wspominając.

Lewy pas, gaz i płynę..
Stary 2008-07-22, 10:38   #1068
lalaine
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Ja też mam taki sam problem jak autorka tematu i po zastosowaniu odżywki z Pantene regeneracja i odbudowa zniszczonych włosów , moje kudły zaczęły mi masowo wypadać, nie wspominając już co się dzieje po umyciu kiedy szczotkuję , więc ja również przyłączam się do pytania autorki.
no to widocznie twoje włosy są jakieś "insze"
bo mi zregenerowały niesamowicie i nie pamietam,żeby mi wypadały włosy, amusze dodać,ze jeszcze codziennie prostuje włosy, a zresztą dziewczyno sprawdz komentarze w KWC ;]
Stary 2008-07-22, 10:39   #1069
rudeee
Raczkowanie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=225859 - kopalnia wiedzy
rudeee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 12:02   #1070
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez lalaine Pokaż wiadomość
no to widocznie twoje włosy są jakieś "insze"
bo mi zregenerowały niesamowicie i nie pamietam,żeby mi wypadały włosy, amusze dodać,ze jeszcze codziennie prostuje włosy, a zresztą dziewczyno sprawdz komentarze w KWC ;]

Mi po tej seri pantene wypadlo polowe wlosow!!

I te polowe to niestety nie przesada...
na poczatku tez oczywisicie bylam zadowolona z tych kosmetykow...ale efekt krotkotrwaly...a szkody nie do naprawy;/
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 12:07   #1071
kr0pka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Mi po tej seri pantene wypadlo polowe wlosow!!

I te polowe to niestety nie przesada...
na poczatku tez oczywisicie bylam zadowolona z tych kosmetykow...ale efekt krotkotrwaly...a szkody nie do naprawy;/
U mnie to samo

Lewy pas, gaz i płynę..
Stary 2008-07-22, 19:19   #1072
Demoniquue
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez cisowianka20 Pokaż wiadomość
ja mam taki sam problem

znajoma poleciła mi odżywkę Gliss Cure Jedwab lub Dove

jaki używacie szamponów do mycia włosów??

Ta odzywka Gliss Cura nijak sie ma do wypadajacych wlosow.
Uzywalam jej i efekt jest taki, ze wloski latwiej sie rozczesuja, sa lsniace i miekkie.
Moja znajoma takze jej wyprobowala, jednak dla niej nie byla tak dobra.
Ale na pewno nie ma zadnych efektow jesli chodzi o wypadania wlosow.

W tej kwestii naprawde proponuje zaczac od odpowiedniej diety, a dobranie szamponu i odzywki do sprawa dodatkowa.

Demoniquue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 18:09   #1073
CZekolada19
Rozeznanie

Też mam cienkie włosy, o połowę mniej niż miałam kiedyś.. i mam takie pytanie.. czy jest jakaś szansa na to, żeby zaczęły rosnąć nowe włoski, na miejsce "prześwitów" ?? używala ktoraś z dziewczyn jakichś srodkow, po ktorych znowu mogly sie cieszyc gestymi wlosami?? help
CZekolada19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 09:53   #1074
milenka098765
Przyczajenie

Hej dziewczynki! Mam 16 latek i też mam odkąd pamiętam cieniutkie i bardzo rzadkie włoski. No i ja zaczęłam uzywać seboradinu i on jest super. Teraz mam gęstsze włosy są błyszczące szybciej rosną no i polecam go ja stosuję regularnie od początku czerwca z przerwami (bo tak trzeba, inaczej wyypadają -takie słyszałam opinie) i no jestem szczęśliwa. Mam takie nijakie włosy ni to proste ni to kręcone- ale wystarczy pianka i suszarka i już mam burzę loków na głowie( nie prostuję bo i tak za godzinkę już jest szopa i się kręcą) . No to tyle. A i jescze coś-włosy ciemnieją. To papa jak by co to jeszcze wpadnę na ten topic papa
Stary 2008-07-24, 13:38   #1075
duss17
Przyczajenie

Ojej! muszę koniecznie wypróbować;] mam nadzieję,że przyniesie upragniony efekt
wszystkim kobietkom, borykającym się z owym problemem życzę wytrwałości w walce
duss17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 15:41   #1076
Natarynka122
Raczkowanie

No widzę, ze dziewczyny wyżej ci już pomogły, ale jak jesteś zainteresowana mogę oddać ci połowę moich włosów . Mam ich straaasznie duuużo. Tak źle i tak nie dobrze .

Natarynka122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 14:43   #1077
maciejka27
Przyczajenie

Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
Ja też mam cieniutenkie włosy, masakra. Są takie oklapnietę i najlepiej nie wychodzic na dwór gdy wieje wiatr, bo się plączą,
gdy pada deszcz bo się kręcą, a póżniej puszą
gdy świeci mocno słońce, bo się szybko wysuszają
t
Ech... skąd ja to znam... Tak bardzo bym chciała żeby moje włosy były grube i gęste... i żeby się tak nie wykręcały, nie puszyły i nie wysuszały... znacie może jakieś skuteczne sposoby na gestsze i ładniejsze włosy...? Takie mózgi z was... napewno wiecie coś na ten temat...

P.S Kiedyś czytałam, że płukanka i picie soku i herbaty z pokrzywy wpływa na gęstsze włosy... co o tym sądzicie...? Warto spróbować? Z góry dzięki za odpowiedź
maciejka27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 17:15   #1078
effcia82
Zakorzenienie

Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez maciejka27 Pokaż wiadomość

P.S Kiedyś czytałam, że płukanka i picie soku i herbaty z pokrzywy wpływa na gęstsze włosy... co o tym sądzicie...? Warto spróbować? Z góry dzięki za odpowiedź

o to może sobię zaparzę bo akurat posiadam w mych zbiorach
effcia82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 10:25   #1079
pszczolka007
Raczkowanie

Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Oj tak... jak ja mam dosyć komentarzy: "ojej ale masz delikatne i cienkie włoski!" albo u fryzjera "do tej fryzury na zdjęciu potrzeba grubszych włosów, a pani ma takie cienkie..."
Wydaje mi się, że na grubość włosa niestety nie mamy wpływu (geny...), ale możemy dbać i strzyc je tak, aby wydawały się gęściejsze i grubsze. Ja z doświadczenia wiem, że moje włosy nie znoszą cieniowania (które teoretycznie powinno dobrze wyglądać).
A żeby dobrze wyglądały polecam siemie lniane, wyżej wspomniane drożdże, bellisę, h-pantoten i szampon z dodatkiem czarnej rzepy. Pozdrawiam!
pszczolka007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 11:20   #1080
maciejka27
Przyczajenie

Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Do: effcia82

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat "kuracji" pokrzywowej to wejdź na http://209.85.135.104/search?q=cache...2&client=opera

Mam nadzieję, że pochwalisz się później efektami Kto wie może też niedługo spróbuję... aha... zapomniałabym... kiedyś czytałam, że niektórym od pokrzywy ciemnieją włosy...

Tak więc życzę powodzenia Miejmy nadzieję, że pomoże... a tak w ogóle zna ktoś jeszcze jakies inne sposoby albo wie coś o skuteczności wyżej wymienionego...? Pozdrawiam

Do: pszczolka007

Po pierwsze: skoro denerwują Cię takie komentarze to po co wchodzisz na forum o takiej tematyce, a po drugie: fakt, na grubość włosów raczej nie da się wpłynąć, ale można sprawić żeby mniej wypadały i były gęstsze...
maciejka27 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cienkie, gęste, objętośc, objętość, przyklapłe, tłuste, włosy, włosy blond, włosy długie, włosy do poskromienia

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości