Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-22, 20:38   #91
pIWONIA
Zadomowienie

Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

i jeszcze trzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg półdługie proste blond.jpg (20,6 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond balejaż.jpg (20,6 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olsenka długie blond.jpg (41,6 KB, 394 załadowań)
pIWONIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 20:47   #92
desti
Zakorzenienie

i jeszcze trzy

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2006-06-11 o 12:47
desti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 20:25   #93
VistaNA
Przyczajenie

Question cienkie włosy...

Mam duzy problem z moimi włosami są strasznie ciękie i nie jest ich dużo...
Znacie jakieś fajne sposoby że je "pogróbić" lub coś w tym rodzaju ??

Mazą mi sie długie włosy i staram sie je zapuzsczać ale mam pytanie czy warto wogule "hodować" takie długie na TAKICH cenkich...??

i ostatnie pytanie ile tak mniej wiecej kosztuje przedłużanie włosów i na jak długo one pozostają po tym zabiegu??

pozdrawiam
VistaNA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 21:12   #94
sweet_mystery
Rozeznanie

Dot.: cienkie włosy...

hey! Ja mam ten sam problem co Ty... włosy cienkie i mało ich no i również marzę o długich włosach. Uwazam ze jesli komus pasuja dlugie wlosy to nawet takie cienkie moga ladnie wygladac trzeba tylko o nie dobrze dbać i zrobic odpowiednia fryzurka. Ja jestem w trakcie zapuszczania, aktualnie mam troszeczkę za łopatki - te najdluzsze, bo mam pocieniowane i niestety z przodu najkrotsze wloski mam do brody
uzywałam juz wielu szamponow i odzywek tzw. 3D ale po większości z nich włosy mi sie bardziej elektryzowały i puszyły-bleeee...
sweet_mystery jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 14:32   #95
Asia_LP
Raczkowanie

GG do Asia_LP

Dziewczyny, mam to samo. sweet_mystery tez mialam pocieniowane wlosy i postanowilam je najpierw wyrownac. I ku mojemu zaskoczeniu- pomoglo. Jest ich optycznie wiecej.Teraz tylko trzeba czekac az urosna.... meczarnia dla mnie bo uwielbiam zmiany Ale czasem zastanawiam sie czy jest sens w zapuszczaniu tych moich wlosow.Niektorzy maja takie ladne, dlugie, geste a ja? 3 na krzyz i koniec.
Asia_LP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 15:08   #96
Kasi'A
Raczkowanie

sweet_mystery obecnie tez mam tak pocieniowane wloski , jednak wolala bym zeby byly rowne. Juz nigdy w zyciu nie zetne ich na krotko, lepiej sie czuje w dlugich nawet jesli sa cienkie.
Przedluzanie kosztuje od 500 zl w zwyz. Ceny dochodza nawet do 2 tyś, ale generalnie w salonie pzredluzanie wlosami syntetycznymi kosztuje 500-600zl a naturalnymi 800-900zl. Ja mam zamiar zageszczac sobie wlosy i tym samym troche je przedluzyc. Mam juz namiar do dziewczyny ktora robi za 300zl wlosami naturalnymi prywatnie w domu. W przedluzaniu polecala bym wlosy naturalne bo mozna z nimi naprawde wszystko zrobic(prostowac,krecic)-przy syntetycznych juz niestety nie.Wlosy syntetyczne sa lzejsze od naturalnych i mniej obciazaja wlosy,jednak z czasem bardzo sie wyrozniaja i z opini dziewczyn dosc znacznie widac ze ma sie przyczepiane pasemka. Takie wlosy trzymaja sie od 3 do 5 miesiacy w zaleznosci od tego jak szybko rosna Twoje wlosy. Sa rozne metody przedluzania: na zgrzewy na tulejki czyli mikro okregi na kleje. Ja zamierzam robic na tujeljki. Moim zdaniem jest to o tyle lepsze ze gdy pojawia sie odrosty tulejki mozna otworzyc i podciagnac do gory tym samym poprawiajac fryzure. Mikro okregi mozna otwierac 3 razy, a wlosy mozna wielokrotnie uzywac poniewaz przy doczepianiu nie uzywa sie zadnych klejow.
Jesli ktoraz z Was ma jakies pytania, niech pyta chetnie odpowiem
Kasi'A jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 15:19   #97
alexz johnson
Zadomowienie

hej. Kasia napisalabys mi namiary na ta kobiete co tak tanio przedluza? i tak wogole to skad jest.... ?

Cel: naturalne, zdrowe włosy

alexz johnson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 16:28   #98
Kasi'A
Raczkowanie

Czesc Ja jestem z Dolnego Ślaska. Dziewczyna robi u siebie w Lubinie(Lubiniu)- nie wiem jak sie prawidlowo mowi badz u klientki. Nie wiem czy jest sens podawac namiary skoro byla bys z innego wojewodztwa. Jesli mieszkasz gdzies w poblizu to napisz a ja wtedy dam namiary
Kasi'A jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 17:35   #99
Asia_LP
Raczkowanie

GG do Asia_LP

Ja sobie wlosow raczej przedluzac czy zageszczac nie bede... Mam takie pytanko jeszcze. Czy ktoras z Was stosowala ta nowa serie Pantene geste i mocne czy jakos tak?? Jakie efekty?? Z gory dzieki za odp
Asia_LP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 15:40   #100
Gumka
Raczkowanie

GG do Gumka

ja też mam cienkie włoski... odziedziczylam je po tatusiu niestety:P I kiedy byłam u fryzjerki to mi powiedziała, że nawet cieniować nie ma co, bo bedzie ich o połowę mniej. Na dodatek powiedziała, że nie powinnam szarpać moich delikatnych włosków (powiedziała, ze mam włoski jak kilkuletnia dziewczynka) nożyczkami, tylko końcówki przycinać maszynką do golenia na równo, żeby mniej "cierpiały"... więc podzielam wasz ból dziewczyny Ja mam grzywkę na bok i takie "pazurki" z dwoch stron twarzy, bo cieniowanie nie wchodzi w grę. A cała reszta moich włosów jest długa i prosta. JAkoś nie widzę się w innym wydaniu
Gumka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 18:15   #101
Kate87
Raczkowanie

Skąd ja to znam. mam podobny problem i fryzjerka mi powiedziała, że długie włsoy nie będą ładnie wygladać no to przebolałam, poszukałam ładnej krótszej fryzurki. dodała jeszcze, że nie warto ich nawet cieniować. a jak byłam mała miałam takie ładne włoski, co się z nimi stało to nie wiem
Kate87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 09:31   #102
Shazney
Zakorzenienie

A czy ktoś stosował coś takiego jak Headlines? Uzyskałam trochę informacji na ten temat. Jest to semi-permanentna trwała ondulacja, tzw. "trwały styling", który unosi włosy u nasady i nadaje im naturalny wygląd. Headlines ponoć gwarantuje wymarzony, pełen objętości kształt fryzury na 6 - 8 tygodni.

Czy ktoś stosował ten zabieg? Czy to naprawdę działa?
Shazney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 20:57   #103
Shazney
Zakorzenienie

Odświeżam temacik...
Stary 2006-02-06, 20:57   #104
Shazney
Zakorzenienie

Odświeżam temacik...
Stary 2006-02-17, 10:26   #105
Dinulka
Zakorzenienie

no niestety nie mam pojęcia o tym całym Headlines
ale również poszukuję sposobu na takie włoski... więc... odświeżam
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 11:45   #106
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Dot.: przyklapnięte włosy:(

oo, kolejny watek o przyklapnietych wlosach (cos dla mnie). mam nadzieje, ze nikt nie bedzie mial nic przeciwko,ze sobie go zasubskrybuje
Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 12:32   #107
Kot*
Raczkowanie

GG do Kot*

Mi tam nic nie pomaga.. Ani suszenie głowa w dół(po tym smieznie wyglądają bo jakis cm dosłownie u samej góry odstaje przy przedziałku a zaraz klapia pod wpływem swego ciężaru. Żane lakiery nic n nie nie działa. tapirowanie obojetnie czym - tez oklapują
Fryzjerka mi mówiła że ew. mogte wykonac zabieg an niszczenie włosów ;O
Kot* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 12:42   #108
Justin Timberlake
Zakorzenienie

ja mam dokadnie tak samo!! juz nie mowie o tym, zeby sobie loczki zrobic. wtedy 5 min i po fryzurze. normalna jak sobie zrobie w rozpuszczonych, to moze z pol godz. sie trzyma i dlatego zmuszona jestem caly czas w kucyku chodzic
Stary 2006-05-03, 13:19   #109
sweet_mystery
Rozeznanie

Justin Timberlake mam idedentyczny problem co Ty! kocham dlugie wlosy, lubie rozpuszczone jednak po krotkim czasie robia sie straszne! sklejaja sie w takie jakby straki, wiec musze je czesto przeczesywac, a co najgorsze sa przyklapniete wlosy mam proste, lekko za lopatki. jedyne co na nie działa to : szampon pantene pro v geste i mocne potem wgniatam w nie pianke (tylko u nasady!) rozczesuje wlosy robie przedzialek i czekam az troche podeschna potem lece do lazienki i susze z glowa w dol, efekt swietny i utrzymuje sie caly dzien z tym ze co kilka godzin musze je przeczesac...

jutro ide do fryzjera, chcialam pocieniowac wlsoy ale strasnzie sie boje ze bede wygladala jakbym miala wlosow jeszcze mniej!!
Stary 2006-05-03, 13:53   #110
Justin Timberlake
Zakorzenienie

oo to bede musiala wyprobowac Twojego sposoby Mystery

powodzenia jutro u fryzjera, mysle ze dobre cieniowanie bedzie moglo jeszce dodac puszystosci
pozdrawiam
Stary 2006-05-04, 17:33   #111
lulina
Wtajemniczenie

ja mam jakby kręcone włosy(trudno to sprecyzować) i i tak jest źle i tak niedobrze. Jak je sobie wyprostuje całkiem- robi się siano. Jak je rozczeszę po myciu, to wtedy są nie przyklapnięte tak bardzo, ale że są cieniutkie to bardzo to widać. A znowu jak chce żeby sie nie puszyły, ale kręciły, to muszę nałożyć jakiegoś specyfiku, a co to by nie było i nawet minimalna ilość obciąża moje delikatne i cienkie włosy i od razu przyklapują, a to wygląda okropnie . Już nie wiem co robić

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 17:47   #112
Kot*
Raczkowanie

GG do Kot*

Cytat:
Napisane przez sweet_mystery
Justin Timberlake mam idedentyczny problem co Ty! kocham dlugie wlosy, lubie rozpuszczone jednak po krotkim czasie robia sie straszne! sklejaja sie w takie jakby straki, wiec musze je czesto przeczesywac, a co najgorsze sa przyklapniete wlosy mam proste, lekko za lopatki. jedyne co na nie działa to : szampon pantene pro v geste i mocne potem wgniatam w nie pianke (tylko u nasady!) rozczesuje wlosy robie przedzialek i czekam az troche podeschna potem lece do lazienki i susze z glowa w dol, efekt swietny i utrzymuje sie caly dzien z tym ze co kilka godzin musze je przeczesac...
Eee.. to ja mam chyba jednak inny problem..
Mi sie rzadne strąki nie robią, i sądzę, że Twoja metoda by im niestety nie pomogła. Mam po prostu silne, ciężkie włosy. Na gęstość też nie narzekam. Tylko, że ja niebardzo widac bo własnie ciąża mi zbyt ku ziemi włoski Nie wiem jka to wytłumaczyć, szywne sa no, ale lejące i miekkie w dotyku heh
Stary 2006-05-05, 17:55   #113
sweet_mystery
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kot*
Eee.. to ja mam chyba jednak inny problem..
Mi sie rzadne strąki nie robią, i sądzę, że Twoja metoda by im niestety nie pomogła. Mam po prostu silne, ciężkie włosy. Na gęstość też nie narzekam. Tylko, że ja niebardzo widac bo własnie ciąża mi zbyt ku ziemi włoski Nie wiem jka to wytłumaczyć, szywne sa no, ale lejące i miekkie w dotyku heh
moze cieniowanie???
Stary 2006-05-10, 20:42   #114
Kot*
Raczkowanie

GG do Kot*

Mam wycieniownie, i pozatym ze dokładnie widać cięcie, to nie bardzo w puszystości to pomogło
Stary 2006-05-28, 10:05   #115
bla
Przyczajenie

heh....ja mam cienkie dlugie (do talii) delikatne wlosy ktore do tego wypadaja i sie rozdwajaja...jalby tego bylo malo, to mam dosyc kwadratowa twarz....chce sciac wlosy na krótko, ale nie mam pojecia jaka fryzurka by mi pasowala...macie jakies pomysły?
PS. jasne, dobry fryzjer potrafi zdzialac cuda, tylko jakos nie zdazylo mi sie na takiego trafic
bla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 16:52   #116
Justynusienka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Ja jestem bardzo zadowolona z salonu Jean Louis David kolo Marriota w Wawce
Justynusienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 14:30   #117
Rusałka
Raczkowanie

Też mam cienkie i rzadkie włoski. I tak jak pisałyście-dobry fryzjer potrafi cieniowaniem zdziałac cuda, a zły zrobi łysą i zmokłą kurę. Jak widzicie, że fryzjer łapie się za ząbkowane nożyczki- uciekac. Włosy powinoo się cieniowac zwykłymi nożyczkami. Jak chce skręcic włosy i pociachac je tu i tam - nie pozwólcie. Cieniowanie musi byc zrobione z głową, a nie ciach tu ciach tam. Ja powoli przestaje wyglądac jak zmokła kura i mimo, że u fryzjera byłam 3 msc. temu, nadal widac, że są po prostu "wysiepane". Pozdrówka
Rusałka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 16:06   #118
anescs
Przyczajenie

Justynusienka a ile zapłaciłaś za wizytę w tym salonie?;>
Stary 2006-06-25, 21:00   #119
pocahontas69
Raczkowanie

do niedawna mialam ten sam problem- super cienkie włosy i do tego... okrągła buźka. moje długie włosy,wycieniowane czy nie, wyglądały jak ulizane, a moja twarz jak księżyc w pełni... lecz w końcu powiedziłam koniec - że mam dosyc tapira i układania włosow przez 30 minut każdego dnia żeby choc na chwilę wyglądały ok. poszłam do zaufanego fryzjera, kazałam obciąć tył na krótko , żeby włosy się tam uniosły, a przód dla wyszczuplenia żuchwy żeby zostawiła długi - 6 cm za brodę. teraz mam nie tylko extrawagancką fryzurę ale też puszyste włosy i szczuplejszą optycznie buzkę i wciąż słyszę kolejne komplementy... ;D dziewczyny, nie bójcie się krótkich włosów! ja na początku bałam się ściąć bo to niby taki symbol kobiecości ale teraz to dopiero czuję się sexy i mój chłopak znów oszalał na moim punkcie ;P
pocahontas69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 21:05   #120
pocahontas69
Raczkowanie

BLA - ja mam własnie taką kwadratowo okragłą twarz- trudno powiedzieć bo to typ mieszany chyba i mówię ci - ścinaj włoski , jeżeli nie chcesz zupełnie krótkich to może do ramion ( wersja najdłuzsza do takich włosków jak my mamy) ale najlepsze efekty osiąga się przy włosach krótkich nie obawiaj się - ja miałam naturalne jasniutkie, prawie białe włosy za biust ( co z tego że włosy piękne jak oszpecały twarz) i ściełam i jest SUPER!!!
pocahontas69 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cienkie, gęste, objętośc, objętość, przyklapłe, tłuste, włosy, włosy blond, włosy długie, włosy do poskromienia

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
IlluminataV
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości