Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-10, 12:16   #3931
madzialena 25
Raczkowanie

Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

HEJ ! wlasnie mija 6 miesiecy od ostatniego farbowania . Musialam je mocno obciac bo mialam do lopatek a teraz mam ledwie do uszu. na poczatku to plakac mi sie chcialo ale teraz sie ciesze widzac coraz wiecej mojego naturalnego koloru . Nie moglam juz wiecej farbowac bo bardzo mi wypadaly i sie lamaly. Jestem pozytywnie nastawiona i zycze tego kazdej z was .
madzialena 25 jest offline  
Stary 2010-03-10, 14:00   #3932
Exquise
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madzialena 25 Pokaż wiadomość
HEJ ! wlasnie mija 6 miesiecy od ostatniego farbowania . Musialam je mocno obciac bo mialam do lopatek a teraz mam ledwie do uszu. na poczatku to plakac mi sie chcialo ale teraz sie ciesze widzac coraz wiecej mojego naturalnego koloru . Nie moglam juz wiecej farbowac bo bardzo mi wypadaly i sie lamaly. Jestem pozytywnie nastawiona i zycze tego kazdej z was .
Witam nową uczestniczkę grupy wsparcia Coraz więcej osób, ale niektóre z nich się zaczynają przełamywać.
Jaki jest Twój naturalny kolor i z jakiego koloru "schodzisz" ?

Meadow szkoda, że z Nami nie wytrwasz do końca rozjaśniacz w domu długo nie poleży, będzie Cię kusić. Szkoda, że chcesz się zmienić tylko dlatego, aby nie być podobną do "koleżaneczek".
U mnie jest zupełnie inaczej bo chyba żadna moja koleżanka nie ma już naturalnych, nawet te dużo młodsze ode mnie, tak więc ja z nich będę tą "inną"

Exquise jest offline  
Stary 2010-03-10, 14:07   #3933
siokoladka
Zakorzenienie

GG do siokoladka

Nie warto patrzec na kogoś. Na nas to może zupełnie inaczej wyglądac. To że one wtapiają sie w tłum nie oznacza ze tak samo będzie z Tobą!
Apeluje!!! Nie farbuj

U mnie odrościk już coraz dłuższy po dzisiejszych pomiarach rosną mi około 2 cm na miesiąc więc nieźle
Lekka dolina mnie dziś złapała ale zakupy jak zwykle poprawiły nastrój i wybiły z łba durne pomysły
Wasze zdrówko pokrzywką
siokoladka jest offline  
Stary 2010-03-10, 14:17   #3934
Exquise
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
Nie warto patrzec na kogoś. Na nas to może zupełnie inaczej wyglądac. To że one wtapiają sie w tłum nie oznacza ze tak samo będzie z Tobą!
Apeluje!!! Nie farbuj

U mnie odrościk już coraz dłuższy po dzisiejszych pomiarach rosną mi około 2 cm na miesiąc więc nieźle
Lekka dolina mnie dziś złapała ale zakupy jak zwykle poprawiły nastrój i wybiły z łba durne pomysły
Wasze zdrówko pokrzywką
Dwa centy na miesiąc wow wow ! To pewnie przez tą pokrzywkę

Exquise jest offline  
Stary 2010-03-10, 17:09   #3935
siokoladka
Zakorzenienie

GG do siokoladka

Pewnie tak
Chciałabym tak w minimalnym planie do końca czerwca 5-5,5cm
siokoladka jest offline  
Stary 2010-03-11, 10:08   #3936
Exquise
Zadomowienie

Skoro Ci tak szybciutko rosną włoski to może, może...
Moje również szybko rosną i chyba uda mi się je szybko zapuścić W sumie to dużo mi upragnionych centymetrów nie pozostało

Exquise jest offline  
Stary 2010-03-11, 14:14   #3937
Ayune
Przyczajenie

GG do Ayune

Ja moje drogie niestety za niedługo Was opuszczę... chcę rozjaśnić maksymalnie włosy bo niebieski jaskrawy toner mnie woła

Ayune jest offline  
Stary 2010-03-11, 20:17   #3938
AngelkaMorelka
Raczkowanie

Dziewczyny jakie to jest okropne to czekanie aż włosy odrosną Najgorsze jest to jak nie ma się wsparcia u rodziny Ja ciagle w domu slysze od mamy że mam okropne kolorowe wlosy i jak tu sie nie smucic z tego powodu
Stary 2010-03-11, 21:51   #3939
Exquise
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie to jest okropne to czekanie aż włosy odrosną Najgorsze jest to jak nie ma się wsparcia u rodziny Ja ciagle w domu slysze od mamy że mam okropne kolorowe wlosy i jak tu sie nie smucic z tego powodu
Kochana nie załamuj się!
Masz przepiękne kolorowe włosy i My wszystkie tutaj takie mamy Jesteś dopiero na początku etapu wracania do natury, potem będzie lepiej

Exquise jest offline  
Stary 2010-03-12, 09:06   #3940
karo69
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

Hello. U mnie bez zmian, znaczy coś tam urosło, w sumie wczoraj byłam w sklepie i w przebieralni było najlepiej widać odrost z tymi ich światłami
I nie powiem już się odznacza, ale jeszcze nie aż tak, obawiam się co będzie dalej, jak już ten odrost będzie tak do uszu. to dopiero będzie wyglądało. już się boję o moja silna wole, ona jest silna i często robi ze mną co chce...

karo69 jest offline  
Stary 2010-03-12, 11:35   #3941
mag-ia1
Raczkowanie

u mnie jest tak

najgorsze jak idę do fryzjera ,a on mówi,ale ten kolor taki smutny będzie
zastanawiam się, czy nie powinnam ich wycieniować nie wiem co lepsze dla zatuszowania tych farbowańców
mag-ia1 jest offline  
Stary 2010-03-12, 11:40   #3942
losek78
Zakorzenienie

podziwiam was kobiety
ja wlasnie kiedys przez fryzjera zafarbowaŁam bo w trakcie strzyzenia biedoliŁ jakie te moje wŁosy nijakie i szarawe ze przydalby sie im kolor i oczywiscie namawial na koloryzacje u siebie
losek78 jest offline  
Stary 2010-03-12, 11:46   #3943
Exquise
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość
u mnie jest tak

najgorsze jak idę do fryzjera ,a on mówi,ale ten kolor taki smutny będzie
zastanawiam się, czy nie powinnam ich wycieniować nie wiem co lepsze dla zatuszowania tych farbowańców
Twoje odrosty są tak mało widoczne, że musiałam wytężyć wzrok aby je ujrzeć a te nowe włoski jakie ładne i błyszczące
Mnie fryzjerka próbowała namówić na pasemka blond...ale wiadomo to ich praca Gdybym mogła cofnąć czas to bym swoje włosy nie wycieniowała...trzeba się troszkę pomęczyć aby je ułożyć, ale inaczej się wygląda z cieniowanymi

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
podziwiam was kobiety
ja wlasnie kiedys przez fryzjera zafarbowaŁam bo w trakcie strzyzenia biedoliŁ jakie te moje wŁosy nijakie i szarawe ze przydalby sie im kolor i oczywiscie namawial na koloryzacje u siebie
Mi ok. rok temu fryzjerka powiedziała, że mam brzydki kolor (po farbowaniu) i ona ma taki naprawdę piękny kolor farby, który bardzo by mi pasował... Oczywiście nie dałam się namówić

Exquise jest offline  
Stary 2010-03-12, 13:53   #3944
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Ja niestety po głębokich przemyśleniach rozjaśniłam włosy, ale nie z tego powodu z którego chciałam... poświęciłam swoje 6 centymetrowe odrosty tylko dlatego, że jak teraz nałożę farbę podobną do naturalnych to nie będę tak narzekała, że odrosty takie malutkie i "kiedy wreszcie będę miała całe swoje..." ciężko mi będzie trafić z kolorem dobrze o tym wiem, ale przez dłuższy czas będę miała spokój z ich widocznością siostra trafiła kiedyś to i może mi się uda wstawiam fotki jaka tragedia rozjaśniana wyszła.. ale to tylko podłoże do dużo ciemniejszej farby, więc za bardzo się nie przejmuję

mile widziana pomoc w doborze farby...

1 zdjęcie w pokoju bez okna
2 zdjęcie w pokoju przy oknie
3 zdjęcie w pokoju przy oknie z tyłu głowy
Meadow jest offline  
Stary 2010-03-12, 14:26   #3945
Sena_Robin
Przyczajenie

Wrrrr... też mam problem, bo chcę wrócić do naturalnego koloru, ale jakoś tak dziwnie nigdy to nie wychodzi już miałam ok 5cm odrost, a że kolor poprzedniej farmy aż tak bardzo nie różnił się od moich naturalnych włosów, nie było tak źle. No i przefarbowałam się jakieś 1,5 tyg temu na miedziany... Wyszło bardzo średnio, na poprzedniej farbie kolor bardzo ciemna miedź, na odrostach jasna miedź, no a teraz już powoli robi mi się odrost w kolorze ciemnego brązu (mój naturalny kolor). Okropnie to wygląda. Chyba dam trochę włosom odpocząć i za jakieś 3 tyg przefarbuje na średni brąz, żeby było zbliżone do naturalnego koloru, no a wtedy już będę grzecznie zapuszczać i czekać..... No i NIE FARBOWAĆ!!!! ;D Czym najlepiej szybko zmyć farbę? Chcę, żeby mi maksymalnie spłowiała przez te 3 tyg, żeby nowa farba lepiej się przyjęła próbowałam mocnymi szamponami przeciwłupieżowymi, bo słyszałam, że one w miarę szybko spierają kolor, ale u mnie to nie działa:/
Sena_Robin jest offline  
Stary 2010-03-12, 16:13   #3946
madzialena 25
Raczkowanie

Jeszcze rok temu mialam wloski do lopatek troszeczke wysuszone ale nie bylo tak zle . od zawsze farbowalam sie na blond ale zawsze pasemkami a rok temu postanowilam ze zrobie sobie cala glowe Po tym jak wyszlam od fryzjera czulam sie jak zarowka. Moje wlosy byly prawie biale . Ten zabieg zniszczyl mi wlosy doszczetnie po paru dniach nalozylam jakis ciemniejszy kolor i odrazu musialam obciac wlosy. Potem bylo coraz gorzej . Zaczely mi wypadac i sie lamac i w tym momencie powiedzialam ze juz nigdy prze nigdy nie pofarbuje wlosow . w sierpinu zeszlego roku obcielam je do brody i od tamtej pory zapuszczam moje naturalne .
madzialena 25 jest offline  
Stary 2010-03-12, 17:27   #3947
Exquise
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Sena_Robin Pokaż wiadomość
Wrrrr... też mam problem, bo chcę wrócić do naturalnego koloru, ale jakoś tak dziwnie nigdy to nie wychodzi już miałam ok 5cm odrost, a że kolor poprzedniej farmy aż tak bardzo nie różnił się od moich naturalnych włosów, nie było tak źle. No i przefarbowałam się jakieś 1,5 tyg temu na miedziany... Wyszło bardzo średnio, na poprzedniej farbie kolor bardzo ciemna miedź, na odrostach jasna miedź, no a teraz już powoli robi mi się odrost w kolorze ciemnego brązu (mój naturalny kolor). Okropnie to wygląda. Chyba dam trochę włosom odpocząć i za jakieś 3 tyg przefarbuje na średni brąz, żeby było zbliżone do naturalnego koloru, no a wtedy już będę grzecznie zapuszczać i czekać..... No i NIE FARBOWAĆ!!!! ;D Czym najlepiej szybko zmyć farbę? Chcę, żeby mi maksymalnie spłowiała przez te 3 tyg, żeby nowa farba lepiej się przyjęła próbowałam mocnymi szamponami przeciwłupieżowymi, bo słyszałam, że one w miarę szybko spierają kolor, ale u mnie to nie działa:/
Też słyszałam że na wypłukanie farby dobrze działają szampony przeciwłupieżowe a co jeszcze to nie wiem

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez madzialena 25 Pokaż wiadomość
Jeszcze rok temu mialam wloski do lopatek troszeczke wysuszone ale nie bylo tak zle . od zawsze farbowalam sie na blond ale zawsze pasemkami a rok temu postanowilam ze zrobie sobie cala glowe Po tym jak wyszlam od fryzjera czulam sie jak zarowka. Moje wlosy byly prawie biale . Ten zabieg zniszczyl mi wlosy doszczetnie po paru dniach nalozylam jakis ciemniejszy kolor i odrazu musialam obciac wlosy. Potem bylo coraz gorzej . Zaczely mi wypadac i sie lamac i w tym momencie powiedzialam ze juz nigdy prze nigdy nie pofarbuje wlosow . w sierpinu zeszlego roku obcielam je do brody i od tamtej pory zapuszczam moje naturalne .
A ja chciałam być blondynką...chyba mi przeszło

Exquise jest offline  
Stary 2010-03-13, 18:43   #3948
AngelkaMorelka
Raczkowanie

Dziewczynki mierzyłam dzisiaj odrosty bo minął okrągły miesiąc od farbowania (dopiero) No i zauważylam że włosy mi rosną bardzo różnie ;D W jednych miejscach mam 1cm a w innych az po 2cm ;P Nie mam pojęcia czemu tak jest
Stary 2010-03-13, 19:14   #3949
Exquise
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
Dziewczynki mierzyłam dzisiaj odrosty bo minął okrągły miesiąc od farbowania (dopiero) No i zauważylam że włosy mi rosną bardzo różnie ;D W jednych miejscach mam 1cm a w innych az po 2cm ;P Nie mam pojęcia czemu tak jest
Mi też tak jakby dziwnie rosną, na przodzie mam mniejsze odrosty, z tyłu większe

Exquise jest offline  
Stary 2010-03-13, 19:53   #3950
astromeriaa
Raczkowanie

wszyscy tak maja
astromeriaa jest offline  
Stary 2010-03-13, 20:49   #3951
AngelkaMorelka
Raczkowanie

A ja byłam przekonana że włoski rosną równo
Stary 2010-03-13, 21:35   #3952
Meadow
Wtajemniczenie

mi rosną równo w miarę...
a takie pytanie mam... nie odrzucicie mnie jak tylko ostatni raz nałożę farbę brązową? bo już kupiłam, ale średni brąz... niestety chyba kupie drugą ciemny blond i zmieszam, bo czarny się boję że wyjdzie
Meadow jest offline  
Stary 2010-03-13, 21:46   #3953
monika_wiss
Rozeznanie

Ja wciąż jestem z Wami. Mam około trzy centrymetry odrostu. Nie farbuję od stycznia. Bywają momenty, że mnie naprawdę bardzo korci, żeby zafarbować, bo mój naturalny blond jest taki poziomu 8 (czyli dość jasny) ale popielaty, zszarzały. Ale dobrze się z nim będę czuła, tego jestem pewna. Dlatego wytrwam...

Najgorsze dla mnie to, że przez farbowanie co około dwa miesiące moje włosy tragicznie się zniszczyły. Naturalnie mam cienkie i delikatne włosy a farbowanie sprawiło, że były suche i sianowate. Na szczęście, teraz (po podcięciu i odpowiedniej pielęgnacji) jest dobrze, włosy zdecydowanie mi odżyły.
monika_wiss jest offline  
Stary 2010-03-14, 05:42   #3954
uca
Rozeznanie

Hej hej, dolaczam do was dziewczyny!
Nie farbuje wlosow juz 13 miesiecy tyle tez centymetrow ma moj odrost, farbowanych ok 8cm - zestawienie kolorystyczne wyjatkowo niefortunne: wlasy naturalne ciemny blond a odrost rudy(henna), ale jestem dzielna, grunt to nie patrzec w lustro .
Wlosy farbowalam przez 4 lata, glownie na blond i rudy bo moj naturalny kolor wydawal mi sie dziwny i nie atrakcyjny. Latem byly jasniejsze ale w zimie taki ciemny jakby wpadajacy w khaki ciemny blond. Jednak ponad rok temu wygrzebalam moja fotke z gimnazujm kiedy to mialam swoje nautralne dlugie i zdrowe wlosy i lezka mi sie w oku zakrecila, postanowilam odstawic henne i zapuszczac wlosy.
Co do farbowania to nawet mnie tak strasznie nie korcilo, za to korcilo mnie nie raz zeby obciac sie na chlopaka, raz nawet siostra wyrwala mi maszynke z rak .
Pozdrawiam wszystkie zapuszczajace
Natura gora!
uca jest offline  
Stary 2010-03-14, 09:16   #3955
siokoladka
Zakorzenienie

GG do siokoladka

Uca 13 cm to już bardzo duży odrost! Ogromne gratulacje )

Moi znajomi wczoraj chyba pierwszy raz widzieli moj odrost bo zawsze sie jakoś kamufluje spięciem włosów i kolega do mnie tyyy a ty masz szare włosy? Tak wiec wychodzi na to że moj naturalny to bedzie popielaty ciemny blond
siokoladka jest offline  
Stary 2010-03-14, 10:37   #3956
Ombligo
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
Uca 13 cm to już bardzo duży odrost! Ogromne gratulacje )

Moi znajomi wczoraj chyba pierwszy raz widzieli moj odrost bo zawsze sie jakoś kamufluje spięciem włosów i kolega do mnie tyyy a ty masz szare włosy? Tak wiec wychodzi na to że moj naturalny to bedzie popielaty ciemny blond
Piękny

Ombligo jest offline  
Stary 2010-03-14, 11:16   #3957
Meadow
Wtajemniczenie

aha...
Meadow jest offline  
Stary 2010-03-14, 17:01   #3958
Ninedin
Zakorzenienie

Jak tam dziewczynki?
Przez to zimno włosy nie rosną

Ja po ostatnim farbowaniu widzę odrost , czyli rosną

Ktoś pisał o tym, że nie rosną równo. Zgadza się
Mi najszybciej z tyłu, boki wolniej, a grzywka to w ogóle w żółwim tempie
Stary 2010-03-14, 18:19   #3959
Your_satisfaction
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość

Ktoś pisał o tym, że nie rosną równo. Zgadza się
Mi najszybciej z tyłu, boki wolniej, a grzywka to w ogóle w żółwim tempie
Dokładnie dzisiaj rano gdy oglądałam swoje odrosty to zauważyłam, że im bliżej przodu głowy tym wolniej rosną Myślałam, że tylko ja tak mam

W ogóle nie jestem zadowolona z porostu moich włosów Pije skrzyp polny, masuję skóre głowy codziennie a tu marny 1 cm na miesiąc Chce mieć swoje naturalne tak do łopatek, więc ze 2 lata zapuszczania mnie czeka jak nic Korci mnie też od 2 dni, żeby zafarbować na karmelkowy blond Nie wiem czy wytrzymam z tym zapuszczaniem...
Your_satisfaction jest offline  
Stary 2010-03-14, 20:42   #3960
Meadow
Wtajemniczenie

ok, jestem brązowa
żegnam farby, z poświęconym odrostem, ale tak będzie lepiej dla mnie
Meadow jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
dekoloryzacja, farbowane włosy, farbowanie, naturalny kolor, pasemka, powrót

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości