Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-09, 12:46   #4651
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez reggeneracja Pokaż wiadomość
Użyłam tego dekoloryzatora. http://www.kosmetykifryzjerskie.skle...ow-2x100g.html
Włosów nie wysuszył ani trochę, czym byłam nieco zszokowana, ale jakże pozytywnie.
Jedynym minusem jest paskudny zapach, ale poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń.
a masz moze fotki - co Ci wyszlo ?
jenny87 jest offline  
Stary 2010-05-09, 13:58   #4652
Caterinca
Raczkowanie

jakiego uzyłaś? bo kiedys bralam dekoloryzatorem robilam i mialam bardzo wysuszone-wrecz spalone
Caterinca jest offline  
Stary 2010-05-09, 14:21   #4653
Danuva
Przyczajenie

Caternica, użyłam dekoloryzatora z tego linku http://www.kosmetykifryzjerskie.skle...ow-2x100g.html

Jenny87
, mam zdjęcia i dodaję, bo jak rozumiem chciałabyś zobaczyć efekty.
1-włosy farbowane,
2-po dekoloryzacji.

Danuva jest offline  
Stary 2010-05-09, 14:52   #4654
wobbly
Zadomowienie

czeeeść dziewczyny
ostatnio czasu nie miałam, ale już nadrobiłam.

w ogóle po tym moim skróceniu włosów mam kompleksy jeszcze większe co do nich.
za krótkie do kucyka wyglądającego normalnie razem z moim ryjkiem
za krótkie do noszenia rozpuszczonych, bo dziwny kształt twarzy mi nadają.
zaczęłam chodzić w opasce na głowie i odkryłam, że to kolejna z fryzur ukrywających odrosty
przynajmniej u mnie.

cel: 60kg

don't want nothing less cause i’m sure you’re the best..
11.07.13r.
wobbly jest offline  
Stary 2010-05-09, 16:01   #4655
Hermit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Hmm może ta dziewczyna jest na naszym wątku hehe
(...)
hehe ja też tak sobie zawsze myślę kiedy widzę na mieście dziewczyny z odrostami, że ciekawe czy udzielają się tu u nas w wątku
Hermit jest offline  
Stary 2010-05-09, 16:31   #4656
Danuva
Przyczajenie

Wobbly,nie przejmuj się. Najgorsze, czyli podcięcie masz już sobą.Teraz głowa do góry i zapuszczamy włosy
Swego czasu tez nosiłam opaski.Niedługo lato, więc będzie można odrosty zakamuflować jakąś chustką

Danuva jest offline  
Stary 2010-05-09, 18:18   #4657
Exquise
Zadomowienie

Ale dzisiaj widziałam odrost na żywo!!!
Taaak długi jak nasza kochana motywatorka HERMIT tylko że inne zestawienie kolorów, była widoczna różnica w jakości włosów owej dziewczyny.

Exquise jest offline  
Stary 2010-05-09, 18:48   #4658
szafranowa
Raczkowanie

Ja ostatnio też widziałam chyba trzy dziewczyny z mega odrostem jedna z nich była bardzo młoda zapewne to było jej pierwsze farbowanie i z tego zrezygnowała ale dwie kolejne powyżej 23 lat na oko. Moda na naturalne piękno powraca

Skoro już dołączyłam do Grupy Wsparcia, nie byłoby to pełne członkostwo gdybym nie ustawiła sobie stosownego podpisu
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline  
Stary 2010-05-09, 20:42   #4659
wobbly
Zadomowienie

Danuva ja zaczne zapuszczać dopiero jak już całe będą takie moje i takie naturalne
no ogólnie jak te włosy tak do góry się zaczesze tą opaską to od razu inaczej włoski wyglądają.

Ex czyli kolejny autorytet !

szafranowa witamy

przy okazji to po 5000 postach zakłada się nową część wątku nie
no i tak sobie pomyślałam, że w sumie mogę ją założyć jak dobijemy tyle postów

co Wy na to ?

11.07.13r.

Edytowane przez wobbly
Czas edycji: 2010-05-09 o 20:44
wobbly jest offline  
Stary 2010-05-09, 21:21   #4660
uca
Rozeznanie

Zakladaj !
Mam wrazenie ze oprocz wielu nowych dziewczyn jakos sie wykruszamy, nie zakladam ze wiekszosc sie zlamala tylko moze nie maja czasu albo ochoty zeby pisac z nami
uca jest offline  
Stary 2010-05-09, 21:25   #4661
LifUnia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przede mną dłuuuuga droga... Najpierw miałam czarne (naturalne blond), później dekolor na brąz, rozjaśnianie na żółty, które pokryłam rudym... Myślicie, że jak ten rudy się wypłucze to mogę położyć (tzn. fryzjerka) coś w zbliżonym odcieniu do naturalnych czy wyjdzie żółty??? Załączam zdjęcia naturalnych i dzień po farbowaniu (w przeczywistości są trochę jaśniejsze):

PS jeżeli nie do takiego naturalnego to możecie mniejwięcej podpowiedzieć do jakiego??? Bo sprany rudy będzie wyglądał fatalnie...
Z rudych podobno bardzo ciężko zejść, czerwony pigment trzyma się najlepiej włosów. Mozesz dojs do blondu takiego jak masz naturalny ale twoje włosy będą skatowanei nadające się tylko do obcięcia (wiem z własnych doświadczeń) . Proponowałabym pozostać przy tym kolorze i obcinać, obcinać i jeszcze ra zobcinać w miarę wzrostu włosów, aż dojdziesz do naturalnego
LifUnia jest offline  
Stary 2010-05-09, 22:39   #4662
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Witajcie, ja niestety nie wiem kiedy następnym razem się do Was odezwę, bo jutro jadę do szpitala na badania i nie wiem czy na dzień, dwa, trzy czy tydzień, zestresowana jestem, nie lubię pobierania krwi, jadę ze względu na serce, bo coś mi się psuje ostatnio, mam arytmię wysiłkową i niedomykające się zastawki przez co serce bije mi zawsze jak u normalnego zdrowego człowieka kiedy się zdenerwuje, także już widzę tą krew przy pobieraniu której pielęgniarka nie ogarnia... raz mi tak rozlała po całym tym czymś na czym miałam się położyć i po swojej ręce, nie życzę nikomu tego

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-05-09 o 23:08
Meadow jest offline  
Stary 2010-05-10, 15:13   #4663
sol4ever
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 27

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Witajcie, ja niestety nie wiem kiedy następnym razem się do Was odezwę, bo jutro jadę do szpitala na badania i nie wiem czy na dzień, dwa, trzy czy tydzień, zestresowana jestem, nie lubię pobierania krwi, jadę ze względu na serce, bo coś mi się psuje ostatnio, mam arytmię wysiłkową i niedomykające się zastawki przez co serce bije mi zawsze jak u normalnego zdrowego człowieka kiedy się zdenerwuje, także już widzę tą krew przy pobieraniu której pielęgniarka nie ogarnia... raz mi tak rozlała po całym tym czymś na czym miałam się położyć i po swojej ręce, nie życzę nikomu tego

Hih ja mam podobne problemy;/

Ale z włoskami się jakoś trzymam tylko nie mam jak teraz często pisać

Dziewczynki widziałyście moje włoski i ich długość(kilka stron wcześniej). Idę niedługo na wesele.Jaką fryzurę mogę z tego zrobić? nie mam pomysłów.
Stary 2010-05-10, 19:47   #4664
szafranowa
Raczkowanie

Śliczne ma włoski, też będę takie mieć pewnie za 2 lata ZAPUSZCZAMY! ROŚNIJCIE!
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje

Edytowane przez szafranowa
Czas edycji: 2010-05-10 o 19:59
szafranowa jest offline  
Stary 2010-05-10, 21:05   #4665
wobbly
Zadomowienie

Meadow jesteśmy z Tobą.

11.07.13r.
wobbly jest offline  
Stary 2010-05-11, 06:15   #4666
uca
Rozeznanie

Meadow - trzymamy kciuki!
Sol4ever - moze jakis koczek, albo zaplesc jakies fantazyje warkocze np. korone z warkocza dobieranego, to ponoc modne

Czy slyszalyscie o czym takim jak plukanka do wlosow z wywaru z lupin cebuli? Ponoc nadaje wlosom zlocisty odcien. Ktoras z wiazanek probowala?
uca jest offline  
Stary 2010-05-11, 08:01   #4667
madzialena 25
Raczkowanie

Czesc dziewczyny . Nadal sie trzymam z wami tylko mialam urlop i nie mialam jak napisac przez pare dni. Ile tu jest nowych osob !!!! fajnie ciesze sie , bedzie nam razniej.
Tak wam tylko powiem ze ja to nawet nie mysle juz zeby sie poddac i pofarbowac . Przeszlo mi calkowicie teraz juz wiem na 100% ze dotrwam do konca .
NIEBIESKI BOMBEL MIALAS POKAZAC NOWA FRYZURE !!!!!
madzialena 25 jest offline  
Stary 2010-05-11, 23:08   #4668
kura aga
Raczkowanie

Hej dziewczyny!
I ja chcę się dołączyć, mogę?

Dotychczas byłam silna w swoim postanowieniu i odrost mam już naprawdę spory, ale ostatnio zobaczyłam swoje zdjęcia sprzed dwóch lat i miałam tam taaaki ładny kolor farby A za pół roku mam swój ślub i już sama nie wiem... Kłopot w tym, że mam długie włosy, do połowy pleców, a nie chcę ich obcinać bo kocham długie
kura aga jest offline  
Stary 2010-05-11, 23:22   #4669
LadyPretensja
Raczkowanie

też się dołączę,okej?
Zacznę od tego,że mój naturalny kolor to ciemny brąz,a na głowie miałam już wszystko,mam bardzo zniszczone,pofarbowane ostatni raz w środę 5 maja 2010 r. na ciemny brąz z Garniera(który wyszedł czarny) plusem jest to,że nie będzie mi widać odrostów.Moje włosy przeszły dekoloryzacje u fryzjera,bodajże trzy razy nakładałam sama na całe włosy rozjaśniacz,pasemek,balej azy to już nawet nie liczę.Mam nadzieję,że wytrwam i nie będę już więcej farbować włosów,bo od pewnego czasu włosy farbowałam PRZYNAJMNIEJ raz na miesiąc.
LadyPretensja jest offline  
Stary 2010-05-12, 06:29   #4670
Lynsey Wells
Przyczajenie

LadyPretensja, kura aga - witajcie

Dotychczas byłam silna w swoim postanowieniu i odrost mam już naprawdę spory, ale ostatnio zobaczyłam swoje zdjęcia sprzed dwóch lat i miałam tam taaaki ładny kolor farby A za pół roku mam swój ślub i już sama nie wiem... Kłopot w tym, że mam długie włosy, do połowy pleców, a nie chcę ich obcinać bo kocham długie [/QUOTE]

Kurcze, jak masz już taki spory odrost, jak mówisz, to szkoda by było go farbowac. Ale rozumiem Twoje wątpliwości - w końcu to ślub i każda panna młoda chce wyglądać niezwykle A masz już pomysł na swoją ślubną fryzurę? Bo tak pomyślałam, że może pójdziesz do fryzjerki na jakieś próbne uczesanie i wtedy ocenisz jak to będzie się prezentować z Twoim odrostem. Co by potem nie żałować, że pofarbowałaś się, a z drugiej str. by wiedzieć jak to może podczas uroczystości wyglądać

ps. Grupo wsparcia a wy jak dbacie o swoje włoski? Wzmacniacie się też czymś od wewnątrz?
Kurczee, bo ja na razie nic nadzwyczajnego w ich kierunku nie robię, a fajnie by było jakby rosły szczybciej i zdrowsze
Lynsey Wells jest offline  
Stary 2010-05-12, 08:48   #4671
calippo
Raczkowanie

Cześć dziewczyny ja mało piszę bo naprawdę nie mam czasu. Ale nadal się mocno trzymam mocno w moim postanowieniu!

mój odrościk rośnie cały czas, tylko jakoś powoli 9cm na 8 miesięcy mojego niefarbowania... no ale wytrwam bo czytając wasze wpisy odrazu robi mi się lepiej a poza tym teraz takie naturalne to jakiś hit, ja teraz wszędzie widzę dziewczyny z odrostem, też tak macie???
calippo jest offline  
Stary 2010-05-12, 09:17   #4672
monika_wiss
Rozeznanie

Zgrzeszyłam ale nie całkowicie ;P

Mianowicie, nałożyłam na moje włosy (nie na odrosty, które miały około 3 cm) toner Color Touch Welli, to jest taki toner do 24 myć około. Włosy wyszły strasznie ciemne (a odcień 7.0 średni blond nałożyłam)ale podobno bardzo szybko się spiera, a odrosty stonowane dość nieźle (odrost naturalny mam z poziomu 7/8)
monika_wiss jest offline  
Stary 2010-05-12, 09:51   #4673
szafranowa
Raczkowanie

Moim ostatnim użyciem chemikaliów na włosach będzie dekoloryzacja kontrast jest zbyt duży więc zamówiłam sobie ten rewelacyjny Renee Blanche bez amoniaku i rozjaśniaczy czekam aż pan listonosz mi go dostarczy być może już jutro będzie u mnie
szafranowa jest offline  
Stary 2010-05-12, 10:52   #4674
sol4ever
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 27

Hejka

Lynsey Wells ja od miesiąca używam Belissy- tabletki. 1dziennie. Do tego co 4dni wcieram we włosy WAX i trzymam przez pół godz na głowie. Jak na razie nie widzę, żeby rosły jakoś szybciej. Może poza grzywką, którą podcinam co 2tyg, może nawet co 10dni.
Wczoraj kupiłam do tego szampon EVA z czarnej rzeczy i skrzypu polnego Śmierdzi okrutnie...ale może też coś podziała
Generalnie to na pewno włosy są o wiele zdrowsze od tego wszystkiegobardziej błyszczące i łatwiej się rozczesująAle zrezygnowałam też z prostowania więc nie wiem co najbardziej na nie podziałało.

Martwi mnie tylko jedno. Może wiecie co zrobić. Mimo,że włoski są gładkie i wydają się zdrowsze, cały czas rozdwajają mi się końcówki! Podcinam, a po 2tyg już widzę nowe rozdwojone końcówki

Uca a taka korona z warkocza dobieranego nie wymaga długich włosów? bo wiesz u mnie z tym kłopot
Stary 2010-05-12, 10:54   #4675
szafranowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sol4ever Pokaż wiadomość
Hejka

Lynsey Wells ja od miesiąca używam Belissy- tabletki. 1dziennie. Do tego co 4dni wcieram we włosy WAX i trzymam przez pół godz na głowie. Jak na razie nie widzę, żeby rosły jakoś szybciej. Może poza grzywką, którą podcinam co 2tyg, może nawet co 10dni.
Wczoraj kupiłam do tego szampon EVA z czarnej rzeczy i skrzypu polnego Śmierdzi okrutnie...ale może też coś podziała
Generalnie to na pewno włosy są o wiele zdrowsze od tego wszystkiegobardziej błyszczące i łatwiej się rozczesująAle zrezygnowałam też z prostowania więc nie wiem co najbardziej na nie podziałało.

Martwi mnie tylko jedno. Może wiecie co zrobić. Mimo,że włoski są gładkie i wydają się zdrowsze, cały czas rozdwajają mi się końcówki! Podcinam, a po 2tyg już widzę nowe rozdwojone końcówki

Uca a taka korona z warkocza dobieranego nie wymaga długich włosów? bo wiesz u mnie z tym kłopot
kup sobie jedwab w płynie i wcieraj w wilgotne końcówki
szafranowa jest offline  
Stary 2010-05-12, 11:59   #4676
szafranowa
Raczkowanie

Znalazłam te fotki przypadkiem w necie, myślicie że to są jej naturalne?? Śliczne
szafranowa jest offline  
Stary 2010-05-12, 12:22   #4677
losek78
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
Moim ostatnim użyciem chemikaliów na włosach będzie dekoloryzacja kontrast jest zbyt duży więc zamówiłam sobie ten rewelacyjny Renee Blanche bez amoniaku i rozjaśniaczy czekam aż pan listonosz mi go dostarczy być może już jutro będzie u mnie

ja znowu tu wracam bo nie farbuje od lutego i odrost juz spory a w szafce czeka juz szampon do 24 myc joanny czekoladowy braz - wlosy naturalne mam braz a tak z od 3 cm od glowy resztki szamponow koloryzujacych (nie bardzo mi przeszkadzaja) tyle ze od pol dlugosci wychodza mi zeszloroczne pasemka blond ktore byly niestety nieudane i farbowalam wlosy szamponami aby to zakryc i teraz jestem na rozdrozu bo lato i jest szansa ze slonce mi rozjasni reszte wlosow byc moze i te pasmeka juz sie nie beda rzucac w oczy ale mam chwile zalamania - dlatego kupialm ten szampon a teraz zastanowilam sie ze byc moze bedzie za cimny i mi wyplowieje na rudo potem , wlosy mam juz prawie do zapiecia stanika , krecone i te roznice kolorow nie sa widoczne - ratujcie bo nie wiem czy wytrzymam bez farbowania

zainteresowal mnie ten dekoloryzator ale nie wiem czy mi nie spali tych wlosow ktore byly rozjasniane ? mialam raz robiona dekoloryzacje i stracilam potem połowe włosow
losek78 jest offline  
Stary 2010-05-12, 12:34   #4678
Exquise
Zadomowienie

Przepraszam za swoją nieobecność, ale byłam zajęta, nie wchodziłam na neta, zmęczona po pracy miałam ochotę tylko na sen.
Moje włosy mają się dobrze, mam wrażenie że mi nie rosną wcale co martwi mnie a ten 1 cm na miesiąc co rośnie to zdecydowanie dla mnie za mało (!) no cóż... Nadal podobają mi się moje naturalne włoski i trzymam się w postanowieniu

MEADOW będzie dobrze wracaj do Nas szybko

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
Znalazłam te fotki przypadkiem w necie, myślicie że to są jej naturalne?? Śliczne
Na moje oko farbowane... chociaż... śliczne byłyby gdyby były naturalne

Exquise jest offline  
Stary 2010-05-12, 12:35   #4679
szafranowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
ja znowu tu wracam bo nie farbuje od lutego i odrost juz spory a w szafce czeka juz szampon do 24 myc joanny czekoladowy braz - wlosy naturalne mam braz a tak z od 3 cm od glowy resztki szamponow koloryzujacych (nie bardzo mi przeszkadzaja) tyle ze od pol dlugosci wychodza mi zeszloroczne pasemka blond ktore byly niestety nieudane i farbowalam wlosy szamponami aby to zakryc i teraz jestem na rozdrozu bo lato i jest szansa ze slonce mi rozjasni reszte wlosow byc moze i te pasmeka juz sie nie beda rzucac w oczy ale mam chwile zalamania - dlatego kupialm ten szampon a teraz zastanowilam sie ze byc moze bedzie za cimny i mi wyplowieje na rudo potem , wlosy mam juz prawie do zapiecia stanika , krecone i te roznice kolorow nie sa widoczne - ratujcie bo nie wiem czy wytrzymam bez farbowania

zainteresowal mnie ten dekoloryzator ale nie wiem czy mi nie spali tych wlosow ktore byly rozjasniane ? mialam raz robiona dekoloryzacje i stracilam potem połowe włosow
Zajrzyj do tego wątku:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416389

marka Renee Blanche często się tam przewija a niektóre dziewczyny pokazały zdjęcia jak wyglądały ich włosy przed i po użyciu przede wszystkim szamponami koloryzującymi nie zakryjesz pasemek, zresztą ciężko jest czymkolwiek je zakryć. Miałam rozjaśniane włosy ale musiałam je przykryć czernią żeby wyeliminować bure i zielonkawe poświaty efekt taki, że przez a raczej dzięki pasemkom pod spodem czerń się wypłukała już.

Co do dekoloryzatora - nie ma amoniaku ani rozjaśniaczy więc nie spali Ci włosów. Co więcej, można go zastosować do 3 razy pod rząd w jednej sesji tego samego dnia. Tylko trzeba też zainwestować w maskę odżywczą bo mogą być włoski przesuszone, ale na pewno nie spalone. To gwarantuje marka, jak i klientki które go użyły. Oczywiście nie jest to panaceum na wszystkie problemy, nie wiem jak zareaguje na Twoje włosy tak samo nie wiem jak zareaguje na moje jak sobie zrobie w tym tygodniu to wkleje zdjęcia.
szafranowa jest offline  
Stary 2010-05-12, 12:37   #4680
Exquise
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lynsey Wells Pokaż wiadomość
ps. Grupo wsparcia a wy jak dbacie o swoje włoski? Wzmacniacie się też czymś od wewnątrz?
Kurczee, bo ja na razie nic nadzwyczajnego w ich kierunku nie robię, a fajnie by było jakby rosły szczybciej i zdrowsze
Ja nakładam na włoski olejek kokosowy na noc tak srednio raz na 5-7 dni, czasem nałożę rycynowy. Piję pokrzywę od 1,5 m-ca, poza tym wszystkie uzywam zwykle szampony.

Exquise jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
dekoloryzacja, farbowane włosy, farbowanie, naturalny kolor, pasemka, powrót

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości