Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-19, 07:44   #691
kubulinka
Raczkowanie

Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dawno mnie tu nie było, a moje włoski ostatecznie powróciły do prawdziwego koloru. Ufff... Zmaganie się z rudawymi odrostami na blond włosach farbowanych na czekoladę to naprawdę udręka. Więcej nie popełnię tego samego błędu. Farbowane włosów to jakaś porażka.

olejuję od: 2.12.
kubulinka jest offline  
Stary 2008-04-19, 15:46   #692
laza
Zakorzenienie

ja chciałabym się pozbyć rudych pasemek ;/ które zrobiła mi 60-letnia ciotka na całej głowie rok temu ;/ ech..
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline  
Stary 2008-04-20, 07:05   #693
kam3
Raczkowanie

Magdusia ja na Twoim miejscu poszłabym do fryzjera (ja zrobię reklamę ) tam gdzie pracują na welli, żeby Ci nałóżyła na włosy farbę, która się nazywa color touch, np w odcieniu chyba 2/8, całkiem ciemny i wetdy czekała już na swój kolor. Pewnie dziwicie się dlaczego podałam właśnie taką farbę?
Kilka dni temu miałam kryzys i miałam ochotę zafarbować włosy na ciemny kolor, właśnie ten który Ci podałam, po tym jak zobaczyłam długie włosy znajomej, która od kilku lat farbuje dokładnie tą farbkę. Ma prześłiczne włosy a ten odcień jest tak naturalny, że nie wiedziałam czy to jej naturalne czy farbowane. Bardzo Ci poleca tą farbę to wygląda przepięknie.
Ja na szczęście przetrwałam kryzys, poza tym ten odcień, chyba byłby za ciemny do mojej karnacji.
pzdr
kam3 jest offline  
Stary 2008-04-20, 16:18   #694
smadak
Raczkowanie

podziwiam
Stary 2008-04-20, 16:43   #695
praline
Zakorzenienie

już przeszło 9 miesięcy nie malowałam włosia
Teraz od słońca, które (wow!) 2-3 razy zaświeciło w tym miesiącu...:\ delikatnie rozjaśniły mi się włoski.
Jakoś nie ciągnie mnie do farbowania, bardzo zżyłam się z moim kolorem i nawet nie spodziewałam się, że jest on tak fajny
praline jest offline  
Stary 2008-04-20, 18:05   #696
laza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
już przeszło 9 miesięcy nie malowałam włosia
Teraz od słońca, które (wow!) 2-3 razy zaświeciło w tym miesiącu...:\ delikatnie rozjaśniły mi się włoski.
Jakoś nie ciągnie mnie do farbowania, bardzo zżyłam się z moim kolorem i nawet nie spodziewałam się, że jest on tak fajny
ja już rok nie robiłam pasemek itd. i dobrze bo chce się pozbyć tych co mam są fee.. ;p
laza jest offline  
Stary 2008-04-20, 18:11   #697
chwila_19
Przyczajenie

Hej !!

Ja się dołączam Jestem naturalną szatynką , dwa lata temu pofarbowałam się na ciemny brąz wpadający w czarny , ale jak wiadomo kolorek szybko się nudzi i chce wrócić powoli do swojego naturalnego chociaż zbliżonego , by później odrostów nie było aż tak widać , martwię się , że będzie to teraz trwało i trwało.. pofarbować można w 1 h a już zmienić na jaśniejszy kolor lub naturalny miesiącami koszmar.. :/ Tydzien temu byłam u fryzjera , będę schodzić teraz do coraz jaśniejszego koloru , teraz mam na sobie taki brąz jaki zawsze miałam kiedy zmywał mi się kolor poprzedniego więc już jakiś plus.. mimo to tęsknie już za moim kolorkiem , ciemno mi już w takich szczególnie na zbliżające się lato , kiedy chce się promienieć i chodzić w jasnych kolorach. Trzymam za was resztę kciuki !
Stary 2008-05-03, 07:33   #698
ewuskowa
Przyczajenie

Ja tez sie przylaczam...
Mialam wlosy taki sredni blond m pomalowalam na brąz , zaczely pojawiac sie odrosty i zachcialo mi sie blondu wiec dwa razy roznjasnilam i teraz mam jasne .. chce wrocic do naturalnego bo zamierzam byc modelka , a moje wlosy wygladaja nie naturalnie
ewuskowa jest offline  
Stary 2008-05-03, 11:05   #699
chance509
Raczkowanie

o, moj ulubiony wątek nadal żyje. ja jakos się trzymam, choć jest mi ciężko. mam już 9 cm odrostów, nie maluje od października. niby początki są najgorsze, a ja je mam juz za sobą. jednak jak widze te rude włosy i mam świadomość, że od słońca jeszcze bardziej zrudzieją.. chce moj naturalny brązik. mam dosyć długie włosy, za łopatki. ścinam je regularnie co miesiąc.. musze wytrwać, muszę. tylko dlaczego włosy rosną mi tak wolno?

chance509 jest offline  
Stary 2008-05-03, 13:26   #700
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
ja już rok nie robiłam pasemek itd. i dobrze bo chce się pozbyć tych co mam są fee.. ;p
ja też...

ale nie wiem która farba blond złapałaby na jasno-brąz pasemkach? :P
Cytat:
Napisane przez chance509 Pokaż wiadomość
musze wytrwać, muszę. tylko dlaczego włosy rosną mi tak wolno?
na pewno wytrwasz..

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-05-03, 14:06   #701
noell88
Rozeznanie

od stycznia nie farbuje mam 3 cm odrostu...

zeby nie kusic diabla zafundowalam sobie nissim fast. jak dla mnie mase kasy na to wydalam, wiec powod zeby nie farbowac i nie zaprzepascic tych pieniazkow...

mam nadzieje, ze wloski troche przyspiesza...teraz caly czas kitka zaczesana gladko do tylu, zeby nie bylo tak widac...no i jeszcze mam krociutkie, duzo scielam bo byly mocno zniszczone....a bu
noell88 jest offline  
Stary 2008-05-04, 14:46   #702
chance509
Raczkowanie

teraz, gdy próbujecie zejść z farbowanych, używacie jakiś szamponetek lub czegoś, by nie było widać tych opłakanych,wielokolorowyc h włosów?

chance509 jest offline  
Stary 2008-05-04, 15:25   #703
laza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
ja też...

ale nie wiem która farba blond złapałaby na jasno-brąz pasemkach? :P

na pewno wytrwasz..
ja nie mam pojęcia farbować nigdy nie farbowałam tylko mi taka ciota zrobiła pasemka na całej glowie!! i wyszły rudę ;/
laza jest offline  
Stary 2008-05-04, 16:43   #704
noell88
Rozeznanie

chance509 ja wkoncu zdecydowalam nie stosowac szamponetki...nigdy do konca nei wiadomo jak wyjdzie. nie chcialam pogarszac sytuacji
noell88 jest offline  
Stary 2008-05-04, 17:42   #705
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chance509 Pokaż wiadomość
teraz, gdy próbujecie zejść z farbowanych, używacie jakiś szamponetek lub czegoś, by nie było widać tych opłakanych,wielokolorowyc h włosów?
ja nie... ja w tym celu zrobiłam pasemka... i na dobrą sprawę - jest ok. nic się nie wyróżnia...

tylko mnie tak kusi aby przyspieszyć i pofarbować

Kobity..Jak mi ciężko!! Marzy mi się już naturalny blond a do tego to jest jeszcze daleko Miałam ochotę kupić farbę i pofarbować... ale jak wczoraj umyłam włosy i układałam przed imprezą to było to takie siano i puch żę ąz się boję... I chyba nie da się pofarbować

Muszą zostać te pasemka

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-05-04, 18:10   #706
Giga10
Rozeznanie

Ja też się do was przyłączam Nisim zmusił mnie do zapuszczania swoich naturalnych włosów, nie robię tego już od końca stycznia. Wyglądam po prostu beznadziejnie, bo na ciemno brązowych włosach odznaczają się jasne odrosty. Myślę, że jesteśmy bardziej tolerancyjni gdy odrosty są ciemne, ale jasne?? Okropność Póki co, zaczesuję je gładko w kucyka, ale zastanawiam się czy po miesięcznej kuracji nisimem nie użyć jakiejś szamponetki. Kiedyś miałam ładny, jasny blondzik, teraz po dwuletnim farbowaniu cebulki się chyba uszkodziły bo ten blond jest ciemniejszy i taki nijaki Ponadto ja nadzwyczajniej lepiej czuję się w ciemniejszych. Ale zobaczymy. Może jak będzie dłuższy odrost to kolor okaże się ciekawy i spróbuję go ewentualnie przyciemnić ziołowymi płukankami
Giga10 jest offline  
Stary 2008-05-05, 19:22   #707
andzik241
Zakorzenienie

no a ja już nie farbuje od sierpnia cieżko jest ale daje rade. w sumie to moj naturalny kolor mi sie podoba.. nawet fajnie wygląda.. chociaz mam wlosy do pasa.. i odrosty mniej wiecej 8 cm.. musze teraz obciąć..ale tak mi szkoda!
andzik241 jest offline  
Stary 2008-05-05, 20:31   #708
chance509
Raczkowanie

3/4 roku i tylko 8cm odrostu? to ja nie farbuje od października i mam z 9cm i i tak uwazam,ze to mało. wystarczy mi wspolczuć;*.
a ja i moje odrosty mamy sie dziś dobrze,bo spielam włosy w kitke,czego robić nie lubie,bo mam pyzatą buźke

chance509 jest offline  
Stary 2008-05-05, 23:12   #709
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

a ja tam przez cały okres wracania do naturalnych tylko minimalnie podcinałam włoski...bo zbytnio szkoda mi bylo dlugich ;p znaczyy srednio dlugich;d a teraz nawet po póltora roku gdzies od ostatniego farbowania mam na koncach inny odcien

a co do dlugosci odrostow to kazdemu wloski rosna w innym tempie wiec nie ma co porównywac...
potrzeba cierpliwosci nie powiem

iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline  
Stary 2008-05-06, 08:18   #710
chance509
Raczkowanie

ja bym chciała mieć najlepiej naturalne do połowy pleców.. ale na to poczekam sobie jeszcze z 3 lata. a ten mój dziwkarski [przepraszam za wyrazenie] rudy mnie rozbraja..teraz od słońca staje się jeszcze gorszy. i po co ja farbowalam? też tak macie, że farbowane włosy na wierchu znacznie różnią się od tych pod spodem?

chance509 jest offline  
Stary 2008-05-06, 08:56   #711
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

ja juz nie mam farbowanych :d no ale jak nosilam z odrostami to na wierzchu były jasniejsze , bo sloneczko zadziałalo ;]

iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline  
Stary 2008-05-06, 18:23   #712
Charlotta11
Rozeznanie

Dziewczyny, a jak zmywają się farby w kolorze blond?Ja farbowałam włosy na ciemny brąz, wiśnię, fiolet itp. kolory i jak farba się "sprała" to zostały rudości, ktore mi nie pasują Chcę wrócić do naturalnego ciemnego blondu i wymyśliłam, że najpierw pofarbuję właśnie na taki kolor farbą, ktora byla już tu polecana:
http://www.drogeriaglamour.pl/index....ct&prod_id=316
Właśnie żeby się pozbyć tych rudości.Tylko jestem ciekawa jak zmienia się ten kolor jakis czas po farbowaniu i czy znowu nie zostanę z czymś rudym na głowie...
Stary 2008-05-06, 19:10   #713
lotuus
Zadomowienie

znam ten ból.. straszne rudości. ja jednak jestem szatynką, nie blondynką,więc nic poradzić nie mogę.
lotuus jest offline  
Stary 2008-05-06, 21:29   #714
Charlotta11
Rozeznanie

DziękujęMoże jednak ktoś życzliwy mnie uświadomi jak to jest z tymi blond farbami?
Stary 2008-05-07, 13:56   #715
kam3
Raczkowanie

Z mojego doświadczenia to każda farba zostawia rudą poświatę, nawet te naturalne blondy one nawet wpadają póżniej w zielenie, koszmar !!!
Ja bym Ci nie radziła ale to jest Twój wybór, ja mam dość farb, które i tak po jakimś czasie robią się rude.

Ja swoje kudelki ostatnio cały czas regeneruje, nakładam wax, naftę, seboradin, kupiłam vitapil i nisim fast i do tego kupiłam wit h w tabletkach.
Kolor odrostów jest przepiękny ale nie moge patrzeć na cały pozostały blond.
1 maja minął rokodkąd farbowałam dolny panel moich włosów a 1 września minie rok odkąd byłam ostatni raz u fryzjera i robiłam balejaż.
Odrosty sięgają teraz nad ucho, okropnie powoli to wszystko trwa ale się nie poddam !!!!!!
kam3 jest offline  
Stary 2008-05-07, 15:26   #716
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

ja tez teraz regeneruje włoski..Kupiłam nawet ten nowy szampon Pantene "Program odnowy" i do tego maska Dove, WAX, kapsułki wzmacniające :P

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-05-07, 18:17   #717
lotuus
Zadomowienie

naprawde to coś daje? ja zwyczajnie stosuje odżywke na całe włosy, na końcowki i nieraz spray z giss kur'a. pije też pokrzywe.. i to wszystko.
lotuus jest offline  
Stary 2008-05-07, 18:34   #718
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lotuus Pokaż wiadomość
naprawde to coś daje? ja zwyczajnie stosuje odżywke na całe włosy, na końcowki i nieraz spray z giss kur'a. pije też pokrzywe.. i to wszystko.
Wax to silnie regenerująca maseczka na włosy.. i stosuje ją od czasu do czasu zamiast odżywki...daje to efekty-daje!
kapsułki? nie wiem czy śą ich efekty jakoś nie zauważyłam -ale stosuje je nieregularnie więc.. pewno dlatego efektu nie zauważę

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-05-10, 23:30   #719
Charlotta11
Rozeznanie

Dzięki za uświadomienie mnie Czyli obcinam włosy żeby się pozbyć jak najwięcej tej rudej farby i czekam aż reszta odrośnie. Nigdy więcej farbowania
Stary 2008-05-11, 09:07   #720
Magnifica
Zakorzenienie

Ja już powróciłam do swojego naturanego koloru I nagle skończył się problem przetłuszczających się włosów (czyżby to od farby?) i wypadania Nie miałam jednak tyle cierpliwości, aby czekać, aż odrosną długie walczyć z odrostami, więc jak tylko odrosty były dość duże to ścięłam włosy na krótko na "chłopczycę", a teraz zapuszczam To była najlepsza decyzja w moim życiu Najzdrowsze są naturalne włosy

Tagi
dekoloryzacja, farbowane włosy, farbowanie, naturalny kolor, pasemka, powrót

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości