Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-09, 11:08   #1021
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a ja ostatnio obcięłam włosy na zupełnie krótkie.. i mam już 1cm może 1,5 cm odrostów.. za miesiąc można by znowu podciąć i miałabym już tylko swój kolorek ale stoi mi na półce nie zużyta w ogóle farba do włosów Loreala... Radical Preference.. Blond Złocisto-opalizujący.. i waham się.. Bo w końcu wydałam jakiś czas temu na tę farbę pieniądze..szkoda byłoby teraz te pieniądze zmarnować.

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-09-09, 12:09   #1022
201705042038
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
a ja ostatnio obcięłam włosy na zupełnie krótkie.. i mam już 1cm może 1,5 cm odrostów.. za miesiąc można by znowu podciąć i miałabym już tylko swój kolorek ale stoi mi na półce nie zużyta w ogóle farba do włosów Loreala... Radical Preference.. Blond Złocisto-opalizujący.. i waham się.. Bo w końcu wydałam jakiś czas temu na tę farbę pieniądze..szkoda byłoby teraz te pieniądze zmarnować.
To daj koleżance, ale wymień na targowisku .

Mogę się pochwalić małym sukcesem. Jeszcze jedna wizyta u fryzjera i będę miała na głowie "tylko" 3 kolory bo zetnę resztki Castinga którym farbowałam się jakiś rok temu.
201705042038 jest offline  
Stary 2008-09-09, 12:17   #1023
Kiya
Zakorzenienie

Cytat:
bądż twarda ja mam w szafce 2 farby loreala,szampon i szamponetkę z Marionu ale narazie nie nie poddaje
Kiya jest offline  
Stary 2008-09-09, 13:12   #1024
Ktosiaaa
Przyczajenie

Czesc wszystkim
Ostatni raz farbowalam wlosy 19 lipca i mam jakis 1-1.5 cm odrostu. Strasznie wolno mi rosna wlosy.. Tak super sie czyta, kiedy czesc z Was ma juz 5-6 cm lub koncowki tych farbowanych... Mnie juz nawet ta ruda poswiata przstala przeszkadzac,moze dlatego,ze idzie zima i jakos pod czapka sie przemecze...
Trzymam sie i podziwiam te ktorym sie udalo
Reszcie wytrwalosci zycze i pozdrawiam serdecznie.
P.S.
Sweet Jelly : Pomijam juz element niszczenia sobie wlosow kolejny raz farbujac oraz dluzszy termin wrocenia do swoich naturalnych. Biore tylko pod uwage ekonomiczny jak ty Jesli teraz pofarbujesz to i tak zmarnujesz pieniadze wracajac do swoich.Jest jeszcze inna gorsza opcja, bedziesz farbowac regularnie jak sie nie wezmiesz w garsc i wtedy to forsy bedzie Cie kosztowac
Trzymajcie sie pozdrawiam

Edytowane przez Ktosiaaa
Czas edycji: 2008-09-09 o 16:16
Ktosiaaa jest offline  
Stary 2008-09-09, 18:48   #1025
Patryka
Zadomowienie

Heh, patrzę że nie tylko ja postanowiłam przestać farbować, kiedy farba już na mnie czekała Dziewczyny, jak nie ma komu oddać/sprzedać/wymienić, radzę urządzić rytualne wyrzucanie farby do kosza, i już nie będzie miało co kusić

A dzisiaj byłam u fryzjera, włosy mam do ramion, całkiem ładnie wycieniowane i jestem zadowolona w miarę możliwości

Patryka jest offline  
Stary 2008-09-09, 19:17   #1026
Dori1981
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
dziewczyny czy zostanę rozgrzeszona z szmponu koloryzującego??

kusi kusi kusi bo leży w szafie
U mnie też w szafce jest szampon koloryzujący ( dokładniej szamponetki 2 ciemny blond ) Wrazie gdyby pojawiające odrosty były super paskudne. Ale na razie po miesiącu od ostatniego farbowanie ( castingiem ciemny blond) odrosty sa ale jakoś gubią sie ( naszczęście)
Badźmy wytrwałe

Cytat:
NIE FARBUJ!!!!! Tyle walczysz o zdrowe włosy ,ze to byłby błąd.
Odżywiaj nadal ,ale od farb jak najdalej bo inaczej
I wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
Dori1981 jest offline  
Stary 2008-09-09, 19:28   #1027
kiiiciiia
Zakorzenienie

tez mam w szafce farbe,ale nie patrze na nia
Postanowilam ze nie i koniec nie farbuje W koncu kiedys mialam takie grube blyszczace wlosy a teraz co..Kiedys jak robilam sobie dwie kiteczki do przedszkola to jedna byla takiej grubosci jak teraz jedna z wszystkich wlosow;/ i o wiele lepiej wygladaja zdrowe i naturalne niz jakiekolwiek farbowane wlosy Jakbym je teraz ciagle niszczyla to na starosc bylabym lysa a tak jak zaczna mi siwiec wlosy bede mogla spokojnie je farbowac hehe - musialam sie pocieszyc

kiiiciiia jest offline  
Stary 2008-09-09, 20:17   #1028
Edziulka8
Przyczajenie

Do moich naturalnych włosów też bym chciała wrócić, ale prędzej przez zafarbowanie ich w moim naturalnym kolorze ponieważ ten rudy który mi z ciemnego został mnie przeraża. ;/ Ale Tobie powodzonka życze w odwarznym kroku.
Edziulka8 jest offline  
Stary 2008-09-09, 20:43   #1029
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
To daj koleżance, ale wymień na targowisku .

Mogę się pochwalić małym sukcesem. Jeszcze jedna wizyta u fryzjera i będę miała na głowie "tylko" 3 kolory bo zetnę resztki Castinga którym farbowałam się jakiś rok temu.
Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
bądż twarda ja mam w szafce 2 farby loreala,szampon i szamponetkę z Marionu ale narazie nie nie poddaje
Cytat:
Napisane przez Ktosiaaa Pokaż wiadomość
Sweet Jelly : Pomijam juz element niszczenia sobie wlosow kolejny raz farbujac oraz dluzszy termin wrocenia do swoich naturalnych. Biore tylko pod uwage ekonomiczny jak ty Jesli teraz pofarbujesz to i tak zmarnujesz pieniadze wracajac do swoich.Jest jeszcze inna gorsza opcja, bedziesz farbowac regularnie jak sie nie wezmiesz w garsc i wtedy to forsy bedzie Cie kosztowac
Cytat:
Napisane przez Dori1981 Pokaż wiadomość

NIE FARBUJ!!!!! Tyle walczysz o zdrowe włosy ,ze to byłby błąd.
Odżywiaj nadal ,ale od farb jak najdalej bo inaczej
I wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
tez mam w szafce farbe,ale nie patrze na nia
Postanowilam ze nie i koniec nie farbuje W koncu kiedys mialam takie grube blyszczace wlosy a teraz co..Kiedys jak robilam sobie dwie kiteczki do przedszkola to jedna byla takiej grubosci jak teraz jedna z wszystkich wlosow;/ i o wiele lepiej wygladaja zdrowe i naturalne niz jakiekolwiek farbowane wlosy Jakbym je teraz ciagle niszczyla to na starosc bylabym lysa a tak jak zaczna mi siwiec wlosy bede mogla spokojnie je farbowac hehe - musialam sie pocieszyc

Dziewczyny postaram się być twarda.. tylko za boga nie wiem co z tą farbą... może oddam mamie? Chociaż ona woli brązy ..Kiedyś jednak farbowała się na rudo to może i tym razem ...

Chociaż przeszło mi też przez głowę by jeszcze ją zatrzymać i jakby mi się mój naturalny znudził za jakiś czas to miałabym co użyć... No ale znowu te odrosty

One zawsze mnie dobijają najbardziej!!

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-09-09, 20:45   #1030
201705042038
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Ktosiaaa Pokaż wiadomość
Genialne! Prawdę pisząc o tym nie pomyślałam . Cały czas sknera we mnie kusi, żeby zużyć te farby żeby się nie marnowały, teraz mam argument, żeby zatkać jej usta ....
Swoją drogą skoro przestaje farbować to stać mnie częściej na fryzjera .

Edziulka8 - niestety _każdy_ kolor jaki znam zostawia prędzej czy później rudą poświatę, czy to chłodny blond czy głęboki brąz kończę jako rudzielec . To mnie właśnie odciąga od myśli, żeby ufarbować się na kolor zbliżony do natury.
Stary 2008-09-09, 21:06   #1031
bravvurka
Zadomowienie

Sweet_Jelly - wystaw farbę na allegro

Właśnie siedzę z olejem rycynowym na głowie. Wam tez włosy tak mocno wypadają? Muszę je wzmocnić
Korci mnie żeby iść do fryzjera i ściąć włosy
Stary 2008-09-09, 21:25   #1032
201705042038
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę z olejem rycynowym na głowie. Wam tez włosy tak mocno wypadają? Muszę je wzmocnić
Korci mnie żeby iść do fryzjera i ściąć włosy
Wypadały, ale olejek rycynowy mi pomógł i teraz grzecznie siedzą gdzie ich miejsce
Stary 2008-09-09, 21:28   #1033
kiiiciiia
Zakorzenienie

nom mi zawsze na wakacjach i po najbardziej lecą. Wiec teraz sie musze męczyc. Ja juz prawie o olejku zapomnialam Musze go kupic. I waxa

kiiiciiia jest offline  
Stary 2008-09-09, 21:37   #1034
Patryka
Zadomowienie

Mi lecą strasznie... Kupiłam dziś Humavit czy jak to się tam nazywa, te tabletki z drożdżami, pokrzywą i skrzypem, może coś pomogą. Skrzypovita jakoś utraciła swoje wcześniejsze cudowne działanie

Patryka jest offline  
Stary 2008-09-11, 20:50   #1035
bravvurka
Zadomowienie

Codziennie w radiu słyszę o jakiś tabletkach bellisa. Ciekawe czy dobre
Byłam ostatnio w kauflandzie i korciło mnie żeby kupić szamponetkę ale udało mi się szybciutko ewakuować od tych pólek
Stary 2008-09-11, 21:09   #1036
201705042038
Konto usunięte

Ja zajadam "Wyciąg ze skrzypu polnego z witaminami" w zielonym opakowaniu. Chyba najbardziej mi służy ze wszystkich testowanych.
Stary 2008-09-11, 21:10   #1037
tulipanna.
Zakorzenienie

Widzialam dzis swietna, stylowa dziewuche uczesana w koka w artystycznym nieladzie. Wlosy przylegajace do glowy miala w kolorze naturalnym - jasnym brazie. Natomiast te w koku - ciemny braz wpadajacy w czern. Od razu pomyslalam, ze to jakas wizazanka
tulipanna. jest offline  
Stary 2008-09-11, 21:11   #1038
Laity
Wtajemniczenie

Dziewczynki, niech Was nie korci z tymi szamponetkami bo one nie schodzą z włosów w 100%. Poza tym podobno bardziej szkodzą niż trwałe farby więc trzymać się od nich z daleka

A widziałyście może reklamę szamponu Head & Shoulders przeciw wypadaniu włosów? Jakie dziewczyna ma piękne włosy Ciekawe czy ich kolor to zasługa farby i odpowiedniego oświetlenia czy naturalne...

Laity jest offline  
Stary 2008-09-11, 21:49   #1039
kiiiciiia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Dziewczynki, niech Was nie korci z tymi szamponetkami bo one nie schodzą z włosów w 100%. Poza tym podobno bardziej szkodzą niż trwałe farby więc trzymać się od nich z daleka

A widziałyście może reklamę szamponu Head & Shoulders przeciw wypadaniu włosów? Jakie dziewczyna ma piękne włosy Ciekawe czy ich kolor to zasługa farby i odpowiedniego oświetlenia czy naturalne...
mi na szczescie szamponetka z tamtego roku zeszla calkowicie A nawet az za bardzo:P

Nie kojarze reklamy ale zapewne "odpowiedniego oświetlenia " do tego tony kosmetykow i nablyszczaczy a w drugim rzedzie albo farba albo naturalne

kiiiciiia jest offline  
Stary 2008-09-12, 09:47   #1040
Magnifica
Zakorzenienie

Cytat:
Ja myślę, że to przede wszystkim zasługa informatyków i grafików komputerowych
Stary 2008-09-12, 09:54   #1041
blue_mysecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
dokładnie przeciez wlosy w reklamach są tak idealne ze az nierealne a to wszystko po to zeby sprzedać towar :P
Stary 2008-09-12, 10:21   #1042
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Dokładnie

Ja w te reklamy też nie wierze...
Ale popatrzeć zawsze przyjemnie

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-09-13, 10:49   #1043
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja w te reklamy też nie wierze...
Ale popatrzeć zawsze przyjemnie
Dokładnie

Laity jest offline  
Stary 2008-09-13, 12:37   #1044
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

mama powiedziała że obejrzy moją farbę może ją weźmie

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-09-14, 15:04   #1045
Laity
Wtajemniczenie

Aż mi głupio pisać, ale korci mnie coś dzisiaj żeby zrobić coś z kolorem włosów... Wkurza mnie to, że ich naturalny kolor jest obecnie inny - chciałam mieć upragniony zimny brąz, a przez wakacje i słońce ich odcień zmienił się na ciepły, i na dodatek mam pełno pojedynczych siwych włosów

Jedyne co mnie odciąga od farbowania to fakt, że farby trwale otwierają łuski włosów przez co te są podatniejsze na wysychanie i puszenie się, a z tym już mam problem.

Znalazłam reklamę H&S na youtube'ie -> http://www.youtube.com/watch?v=d77qJ6SQha8. Nie mogę się napatrzeć na te włosy. Takie gładziutkie i sypkie. Piękne...

Laity jest offline  
Stary 2008-09-14, 15:44   #1046
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Kobiety.. ja to chyba nie reformowalna jestem

i zasługuje na wielkie baty...

Pofarbowałam dziś włoski tą farbą.... Złocisto-opalizujący blond... Który jest rudy jak wiewiórka... i wiecie co..... Bardzo mi się podoba

No ale ja mam króciutkie włoski i szybciutko mogą mi odrosnąć moje własne więc nic nie ryzykowałam

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-09-14, 17:32   #1047
bravvurka
Zadomowienie

Te włosy z reklamy to marzenie Chciałabym mieć ich tyle

Sweet_Jelly - oglądałam wczoraj ranking gwiazd i spodobał mi się kolor Oli Kwaśniewskiej. Nigdy nie byłam blondynką, ale ten kolor jakoś tak na mnie podziałał.
Stary 2008-09-14, 17:37   #1048
201705042038
Konto usunięte

Cytat:
Aż mi głupio pisać, ale korci mnie coś dzisiaj żeby zrobić coś z kolorem włosów... Wkurza mnie to, że ich naturalny kolor jest obecnie inny - chciałam mieć upragniony zimny brąz, a przez wakacje i słońce ich odcień zmienił się na ciepły, i na dodatek mam pełno pojedynczych siwych włosów

Jedyne co mnie odciąga od farbowania to fakt, że farby trwale otwierają łuski włosów przez co te są podatniejsze na wysychanie i puszenie się, a z tym już mam problem.

Znalazłam reklamę H&S na youtube'ie -> http://www.youtube.com/watch?v=d77qJ6SQha8. Nie mogę się napatrzeć na te włosy. Takie gładziutkie i sypkie. Piękne...
Ładne włosy, ale nie jakiś mój ideał . Mnie też słońce zmasakrowało włosy, ale powoli udaje mi się sytualcje opanować . Nie poddawaj się

Cytat:

Pofarbowałam dziś włoski tą farbą.... Złocisto-opalizujący blond... Który jest rudy jak wiewiórka... i wiecie co..... Bardzo mi się podoba
Najważniejsze, że Tobie się podoba
Stary 2008-09-14, 17:41   #1049
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:

No ale ja mam króciutkie włoski i szybciutko mogą mi odrosnąć moje własne więc nic nie ryzykowałam
Skoro tak to nie będzie batów A jak się podoba to tym bardziej Przecież chodzi o to żeby czuć się jak najlepiej

Ja przestałam farbować bo chciałam mieć swój zimny brąz (którego farbą nie mogłam osiągnąć) i możliwie jak najzdrowsze włosy bo mam długie, które bardzo często katuję suszarką i prostownicą

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Te włosy z reklamy to marzenie Chciałabym mieć ich tyle
A ja chciałabym mieć je w takim stanie bo na ilość nie mogę narzekać. Tylko jak to zrobić...

Laity jest offline  
Stary 2008-09-14, 18:22   #1050
blue_mysecka
Zakorzenienie

a ja wam pokaze moj naturalny kolorek włosów kiedyś farbowałam na ciemny brąz (i nie tylko, ale zawsze jakiś ciemny kolor) po jakimś czasie przestałam i tak walczyłam o naturalne ostatnio miałam ochote pofarbować, ale mnie odwiedziono od tego pomysłu moze i dobrze, ale nadal korca mnie pasemka jakieś

ech też bym chciała takie włosy jak z reklamy ale to niemożliwe bo reklama to tylko reklama

dziewczyny powodzenia w powrocie do naturalnych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00098.jpg (26,1 KB, 100 załadowań)

Tagi
dekoloryzacja, farbowane włosy, farbowanie, naturalny kolor, pasemka, powrót

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości