Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-03, 11:53   #1141
CruelOrchid
Wtajemniczenie

Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Wczoraj nie wytrzymałam. Wstałam rano i nałożyłam na włosy ściągacz koloru Elgonu.Kiedy robiłam nim pierwszy raz wyszedł rudawy-miedziany brązik...tym razem ponieważ "ultrafiolet" brillance ma rozjaśniacz a miałam to na włosach jakiś czas wcześniej wyszedł jasno rudy marchewkowy ( no ale odrostów nie ruszył ..Straszne to było.. na wątku o castingu loreala nikt mi nie pomógł co do wyboru koloru więc ścieżka...u nas ciemny blond za granica ta sama farba zwie się jasny brąz czyli mi wyjdzie pewnie czarny ciemny brąz( po elgonie trzeba farbowac jaśniejszym preparatem) czyli muszę wziaźć jakiś średni blond.. nie było takiego ale pomyślałam że lepiej miec ciemniejszy odrost od reszty niż jaśniejszy bo wtedy wygląda jak łysina.Wzięłam blond (700) i wyszedł brązik nie za ciemny nie za jasny w tej chwili w sam raz( zobaczymy jak się będzie zmywał..Ale jestem zadowolona i mam nadzieje że teraz uda mi się już włosów nie farbować..ciemniejszy odrost zniosę
Stary 2008-10-03, 13:52   #1142
Mini1991
Zakorzenienie

na zdjeciach jabym miała czerwone ( oczywiscie ze szalałam:P

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2008-10-03, 15:53   #1143
Aleksandra 2
Raczkowanie

A to moje naturalne wlosy, po pozbyciu sie blon pasemek. Czy uwazacie, że są zniszczone?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2080.JPG (30,8 KB, 117 załadowań)
Aleksandra 2 jest offline  
Stary 2008-10-03, 15:57   #1144
kiiiciiia
Zakorzenienie

mi wygladaja na aldne i zdrowe ale zdjecie troche niewyrazne;P

kiiiciiia jest offline  
Stary 2008-10-04, 00:26   #1145
samanta00
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
na zdjeciach jabym miała czerwone ( oczywiscie ze szalałam:P
Wklej jakąś fotkę fryzurki ślubnej Ocenimy czy faktycznie wyszły tak tragicznie jak opisujesz.
Cytat:
Napisane przez Aleksandra 2 Pokaż wiadomość
A to moje naturalne wlosy, po pozbyciu sie blon pasemek. Czy uwazacie, że są zniszczone?
Hm...jak na moje oko to wyglądają na zdrowe-ślicznie się błyszczą. Jest ok.

"Nigdy Nie Jest Za Późno...Zacząć Tak Jak Chce Się Żyć..."
samanta00 jest offline  
Stary 2008-10-04, 09:23   #1146
Mini1991
Zakorzenienie

samanta to nie ja wychodziłam za mąz hah ale sama zdjec sobie nie robiłam (strasznie ich nie lubie)

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2008-10-04, 13:07   #1147
czarna180
Raczkowanie

GG do czarna180

dołączam się dziewczyny.. mam piękne czarne włosy a skusiłam się na farbowanie..;/ nigdy więcej.

czarna180 jest offline  
Stary 2008-10-04, 13:18   #1148
Nogala1
Raczkowanie

u mnie 5 listopada minie rok od ostatniego farbowania odrost mam tak za ucho, reszta jest trochę jaśniejsza, ale nie jest tak źle w tym momencie jestem przelonana , że już nie pofarbuje, ale kto wie czy któregos dnia mi nie odbije...oby nie
Nogala1 jest offline  
Stary 2008-10-04, 17:52   #1149
Mini1991
Zakorzenienie

dziewczyny miałam takie długie włosy i jak juz tu pisałam sciełam je do ramion sa takie krótkie ( ale mało tego
sciełam je głównie z powodu wypadania. ale teraz wypadaja tak samo co robic

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2008-10-05, 21:59   #1150
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
dziewczyny miałam takie długie włosy i jak juz tu pisałam sciełam je do ramion sa takie krótkie ( ale mało tego
Mini, poczytaj o biotynie. Na biochemii znalazłam wypowiedź, że pomogła na wypadanie włosów.

Ja się muszę pochwalić. Podczas ostatniej wizyty u fryzjera pozbyłam się rozjaśnionych końcówek dzięki czemu wreszcie mam naturalny kolor włosów

Laity jest offline  
Stary 2008-10-05, 22:02   #1151
sylvi_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Ja się muszę pochwalić. Podczas ostatniej wizyty u fryzjera pozbyłam się rozjaśnionych końcówek dzięki czemu wreszcie mam naturalny kolor włosów
prosimy o zdjecie
sylvi_86 jest offline  
Stary 2008-10-06, 19:10   #1152
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
prosimy o zdjecie
Trochę się pochwaliłam na wyrost Dziś wyprostowałam ładnie włosy i w świetle dziennym okazało się, że z przodu końcówki jeszcze są jaśniejsze od reszty. Będę musiała poczekać do następnego strzyżenia - wtedy zetnę już wszystko co nie moje.

Ale zdjęcie mogę załączyć jak będzie zainteresowanie mimo wszystko

Laity jest offline  
Stary 2008-10-06, 19:18   #1153
201705042038
Konto usunięte

Pewnie, że interesuje
201705042038 jest offline  
Stary 2008-10-06, 19:20   #1154
samanta00
Wtajemniczenie

Cytat:
samanta to nie ja wychodziłam za mąz hah ale sama zdjec sobie nie robiłam (strasznie ich nie lubie)
Cytat:
Aaaa myślałam, że to Twój ślub.
A co do wypadania włosów może zajrzyj tutaj : http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=225859

Pozdrawiam.

"Nigdy Nie Jest Za Późno...Zacząć Tak Jak Chce Się Żyć..."
samanta00 jest offline  
Stary 2008-10-07, 23:00   #1155
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Pewnie, że interesuje
W takim razie jak umyję i ułożę jakoś włosy to zapodam fotkę

Laity jest offline  
Stary 2008-10-08, 12:14   #1156
Dori1981
Raczkowanie

Ostatnio farbowałam 3,08,2008 ale wczoraj miałam chwile zwątpienia i już trzymałam szamponetke ciemny blond w rękach.
Odrosty nie są super widoczne ,ale im włosy dłuższe tym bardziej je widać .
Jeśli będą odrażające to albo zrobie w grudniu pasemka ciemny blond /jasny brąz albo sięgne do szafki po szamponetke
Dori1981 jest offline  
Stary 2008-10-08, 14:04   #1157
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Mi fryzjerka ostatnio powiedziała że świetnie mi w tym kolorku jaki mam-a mam farbowane
Koleżanka też się zachwycała... niedobre babsztyle ...psują motywację

Ale jestem dzielna. Tydzień temu podcięłam włoski i teraz mam już zupełnie krótkie.. Ale ta fryzurka jest fantastyczna i... szybciej wrócę do naturalek.

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-10-08, 14:12   #1158
Connlasair
Raczkowanie

GG do Connlasair

cóż, a u mnie wracanie do naturalnego kolory wcale nie przebiega tak traumatycznie ^^

miałam włosy długości mniej więcej do połowy pleców, farbowane, czarne. Tylko że były bardzo zniszczone i wypadały, a pielęgnacja pochłaniała bardzo dużo czasu i pieniędzy, farbowanie też, bo włosy mi bardzo szybko rosną.
Więc postanowiłam, chociaż kosztowało mnie to bardzo wiele, bo zapuszczałam włosy dość długo - ściąć je na krótko i powoli wracać do naturalnego blondu (który swoją drogą jest bardzo ładny, hehe).
Poszłam zatem do fryzjerki która ścięła mi kudły, nałożyła dekoloryzator i farbę w odcieniu takiego ciemnego rudawego blondu (z tego względu, że po zdjęciu czarnej farby zostały wściekle pomarańczowe końcówki i trzeba to było czymś pokryć, a zwykłym blondem się nie dało). To było niecały miesiąc temu - teraz farba się mocno sprała, więc kolor jest jaśniejszy, a blond odrosty nie są bardzo widoczne (przy czarnych były i to mnie doprowadzało do białej gorączki). Teraz wystarczy tylko ścinać włosy, póki nie zostanie sam blond, a potem zapuścić od nowa.
Polecam ścięcie włosów, bo odrastają już nowe, nieobciążone długością i zdrowe. U mnie powrót do naturalnych długich zajmie jakieś 3 lata, bo szybko rosną. Martwi mnie tylko to, że wciąż wypadają, ale może przestaną, skoro przestałam je osłabiać farbami.

Connlasair jest offline  
Stary 2008-10-11, 09:49   #1159
bravvurka
Zadomowienie

Mam ochotę ściąć sobie włosy Boje się tylko, że źle będą mi się układać po obcięciu.
Stary 2008-10-11, 17:11   #1160
Ladysarna
Raczkowanie

Witam Ja miałam od długiego czasu ochotę zafarbować włosy od spodu na czarne i zrobiłam to. Na wakacjach tyle ze szamponetką... Po ok 2-3 tygodniach kolor zaczął blaknąć i postanowiłam zrobic to jeszcze raz... Tyle ze tym razem kupiłam farbę zamiast szamponetki, nawet o tym nie widziałam.. :/ Okazało się jak po ok 3 tygodniach włosy były nadal takiego samego koloru jak po zafarbowaniu i pojawiły się odrosty. Farbowałam na granaową czerń bardzo ładny kolor ale do momentu gdy nie pojawiaja się widoczne odrosty.. :/ A pod koniec sierpnia poszłam przyciąć włosy do fryzjera i dofarbowałam resztę dolnej części włosów na około głowy łącznie z grzywką.. Tak ze dół mam farbowany a górę naturalną... Owszem bardzo ładnie się to prezentuje i wszystkim się podoba... Mi równiez, ale teraz to co farbowałam u fryzjera zaczęło tracić ten czarny kolor i zaczęło się robić tak ciemno brązowe w jakis fiolet wpadające pod światło... A dół z tyłu jaki buył taki jest... I do tego odrosty... I zastanawiam się czy coś z tym można zrobic..? Jakoś usunąć ten kolor czy muszę czekać aż odrosna?
Ladysarna jest offline  
Stary 2008-10-12, 19:41   #1161
Patryka
Zadomowienie

Ech, chyba zetnę się na całkiem krótko Odrosty mam ciągle coś około czterech centymetrów, już sobie wyobrażam, że śmiesznie będę wyglądała z takimi krótkimi (ostatni raz miałam takiej długości kiedy byłam nimowlakiem ), ale wkurzają mnie te czarne, więc chyba się poświęcę

Patryka jest offline  
Stary 2008-10-12, 20:33   #1162
Nancy_Franciss
Zadomowienie

Hej dziewczyny
Mam wielki problem .
Moje naturalne włosy to jasny brąz od dziecka miałam takie,ale jakieś dwa lata temu
użyłam rozjaśniacza na całe włosy do tego dużo byłam na słońcu i powstał blond z czasem zrobiły się jakieś rudawe i postanowiłam zapuszczać żeby odzyskać mój ciemny kolor.
Odrostu miałam bardzo ciemny brąz jakieś 5cm .
Ale postanowiłam je zafarbować na brąz i pomyslałam że jak włosy zaczną rosnąć to odrosty nie będa aż tak widoczne ,bo mają też ciemny kolor.
Zrobiłam to mam bardzo ciemny brąz pofarbowane ,ale odrosty są koloru... blond!! :O jakieś 2cm jasny blond :O jestem załamana ,jak to mogło się stać? Przecież wcześniej miałam ciemne odrosty tak jak moje naturalne włosy które miałam od dziecka ,a teraz .. jasny blond rosną Teraz pomysleć jak to będzie wyglądac ;( ech... może są jakieś sposoby ,jakieś zioła,tabletki czy coś?

Nancy_Franciss jest offline  
Stary 2008-10-12, 20:39   #1163
CruelOrchid
Wtajemniczenie

Na moim przykładnie mogę ci powiedzieć że ci się wydaje że to inny kolor..Ja zawsze byłam święcie przekonana że mam ciemne włosy( urodziłam się z czarnymi).Kiedy chciałam wrócić do naturalnych wszystkie brązy były za ciemne..odrost wydawał się szary dużo jaśniejszy.. w końcu usunęłam ciemną farbę elgonem i zafarbowałam na blond 700 z castinga ( po elgonie trzeba zafarbować o ton jaśniejszy niż się chce mieć). Nikt mi w tej chwili nie powie że to co mam na głowie to jest blond, włosy są ciemne ale nie za ciemne.
Stary 2008-10-12, 20:46   #1164
Nancy_Franciss
Zadomowienie

Ja też jako dziecko miałam prawie czarne ... Czyli masz na myśli,że wydawało mi się wtedy że miałam ciemny odrost a w rzeczywistości moje naturalne to jasne?
Myslałam ,że może moje odrosty wydają mi się przy tych farbowanych takie jasne ,ale nawet na zdjęciu są bardzo jasne .

Stary 2008-10-13, 09:59   #1165
Laity
Wtajemniczenie

Nancy, mnie się wydaje, że to takie złudzenie - przy rozjaśnionych włosach niemal każde odrosty wydają się superciemne, a przy ciemnym brązie, czyli prawie czarnych włosach odrosty wydają się z kolei jasne.

Laity jest offline  
Stary 2008-10-13, 12:18   #1166
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Mam ochotę ściąć sobie włosy Boje się tylko, że źle będą mi się układać po obcięciu.
Ja ściełam włosy ponad miesiac temu ..też 1 raz..
Krótkie fryzurki są super-funkcjonalne..Bo wysychają w pół godziny i zawsze się dobre układają.

A Tobie mogę tylko życzyć odwagi bo jak nie obetniesz to nie dowiesz się jak to jest gdy ma się krótkie włoski

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Nancy, mnie się wydaje, że to takie złudzenie - przy rozjaśnionych włosach niemal każde odrosty wydają się superciemne, a przy ciemnym brązie, czyli prawie czarnych włosach odrosty wydają się z kolei jasne.

Prawda!!!!

Jak farbowałam na blond to moje wydawały się ciemne (mam ciemny blond) a jak na brąz to suuper jasne!
Ale to tylko takie wrażenie!

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-10-13, 17:03   #1167
201705042038
Konto usunięte

Melduję, że poraz kolejny bohatersko oparłam się pokusie. Loreal wprowadziło jakieś nowe beże... tak mnie ściskało, że chyba przestanę wogóle wchodzić do drogerii
201705042038 jest offline  
Stary 2008-10-13, 17:33   #1168
karolka1980-80
Zakorzenienie

Też ciężko staram się dojść do swojego naturalnego koloru, coraz częściej mnie kusi by zafarbować, ale jakoś się trzymam, mam 7 cm odrosty, nie wygląda to za dobrze, może jeszcze kilka miesięcy poczekam i zetnę włoski tak by mieć tylko swój naturalny kolorek. Trzymam za wszystkie wizażanki wracające do naturalnego koloru
karolka1980-80 jest offline  
Stary 2008-10-13, 18:19   #1169
rascus
Przyczajenie

Ja już prawie wróciłam do swojego naturalnego koloru.Niestety okazało się że jestem prawie siwa gdzieniegdzie tylko widać pasma jasnego brązu.Czuję się jak staruszka a mam 36 lat .Zaczynam poważnie zastanawiać nad balejażem.Może wtedy nie będzie widać tej siwizny.Narazie jeszcze się trzymam i nie farbuję .
rascus jest offline  
Stary 2008-10-13, 18:37   #1170
Nancy_Franciss
Zadomowienie

Hmm może faktycznie mi sie wydaje ,no ale pozostało czekac i zoabczymy jaki to kolor :P No najwyżej jak będa bardzo się różnić będe nosić materiałową opaskę heh

Będę pisac tu jak idzie zapuszczanie . Zmierzyłam dzisiaj dokładnie (13.10.08) i są prawie 2cm odrostów.

Zamknij wątek

Tagi
dekoloryzacja, farbowane włosy, farbowanie, naturalny kolor, pasemka, powrót

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości