Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-21, 13:55   #1201
Nancy_Franciss
Zadomowienie

Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziewczyny miałyście rację ,że tylko mi się wydaje że moje włosy są bardzo jasne przy tych ciemnych .
Stosuje różne sposoby na szybszy porost i mam już 2,5cm odrostu ) I odrosty są trochę jaśniejsze od tych farbowanych ,więc aż tak się nie odznaczają
Tylko martwię się trochę ,bo mam grzywkę i później będzie brzydko wyglądać że grzywka jaśniejsza ,a reszta włosów farbowana ,myślę nad zapuszczaniem jej ,ale już miałam 5 takich podejść i nigdy nie wytrzymałam i robiłam od nowa grzywkę :P
Chociaż doprowadziłam je do porządku ,odżywiłam itd to mam dość tych ciemnych włosów

Nancy_Franciss jest offline  
Stary 2008-10-21, 14:13   #1202
Giga10
Rozeznanie

witam - ja również marzę o swoich naturalnych włosach. Mam typowo polski blond, choć odkąd zaczęłam je farbować na brąz /2 lata/ zrobiły się trochę ciemniejsze. To już moje drugie podejście i bardzo chciałabym wytrzymać. Nieciekawie jednak wyglądają jaśniejsze odrosty przy ciemnych włosach. Myślałam jeszcze nad wyrównaniem koloru do swojego naturalnego, ale szkoda mi je niszczyć . Zobaczymy jak długo wytrzymam - jaśniejsze włosy nie wyostrzają tak twarzy, nadają jej troszkę delikatniejsze linie
Giga10 jest offline  
Stary 2008-10-21, 15:28   #1203
janina1984
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

teraz zaczęłam chodzić w czapce, żeby odrosty się aż tak nie rzucały w oczy!
Stary 2008-10-21, 17:19   #1204
Maggie93
Zakorzenienie

GG do Maggie93

Cytat:
Napisane przez maud1106 Pokaż wiadomość
Maggie 93 czy możesz powiedzieć, jaką farbą pomalowałaś włosy? ( chodzi mi o tą ciemniejszą, która zrównała Ci kolor).
Najpierw pofarbowałam włoski Garnier Belle Color nr 110 takie przedwakacyjne szaleństwo no i niedawno już nie mogłam znieść widoku dość ciemnych na tle tak jasnej farby odrostów i pofarbowałam dokładnie całe włosy Garnier Color Naturals Blond nr 7 włoski teraz sa niemal indentyczne jak moje naturalne (troszkę ciemniejsze i może bardziej wpadające w brąz) i jest okay

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
No tak w ta strone to latwiej, gorzej np z czarnego wracac do natiralnych blond
Nom to prawda ale wszystko się da zrobić
Stary 2008-10-21, 18:32   #1205
maud1106
Raczkowanie

Maggie93, dziękuje za podanie nazwy farby pzdr
maud1106 jest offline  
Stary 2008-10-21, 21:16   #1206
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
Najpierw pofarbowałam włoski Garnier Belle Color nr 110 takie przedwakacyjne szaleństwo no i niedawno już nie mogłam znieść widoku dość ciemnych na tle tak jasnej farby odrostów i pofarbowałam dokładnie całe włosy Garnier Color Naturals Blond nr 7 włoski teraz sa niemal indentyczne jak moje naturalne (troszkę ciemniejsze i może bardziej wpadające w brąz) i jest okay

Nom to prawda ale wszystko się da zrobić
wiadomo no mi sie udalo
jenny87 jest offline  
Stary 2008-10-23, 16:10   #1207
Maggie93
Zakorzenienie

GG do Maggie93

chce niedlugo isc do fryzjera, bo juz mi sie nudza moje wlosy i juz myslalam nad pasemkami, ale stwierdzilam, ze znowu mialabym odrosty, wiec wole nie ryzykowac xD specjalnie wezme kolezanke, zeby mnie powstrzymala przed farbowaniem
Stary 2008-10-23, 17:52   #1208
Satin'n Lace
Raczkowanie

Muszę się pochwalić;] Nie farbuję włosów już rok i 3 miesiące, mam aktualnie włosy z przodu do ramion, z tyłu o 2-3 cm krócej. Zostały mi same końcówki farbowanych włosów i muszę przyznać ... jestem z siebie dumna ! Tyle czasu wytrzymałam choć w głowie pojawiały się pomysły a może jakiś brązik, rudy albo super jasny blond ale nie mam swój średnio jasny ( nie wiem jak określić ), w końcu błyszczący blond Teraz na pewno już nie zafarbuję ich i zachęcam do wytrwałości w postanowieniu, bo warto !!

http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline  
Stary 2008-10-23, 18:09   #1209
201705042038
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić;] Nie farbuję włosów już rok i 3 miesiące, mam aktualnie włosy z przodu do ramion, z tyłu o 2-3 cm krócej. Zostały mi same końcówki farbowanych włosów i muszę przyznać ... jestem z siebie dumna ! Tyle czasu wytrzymałam choć w głowie pojawiały się pomysły a może jakiś brązik, rudy albo super jasny blond ale nie mam swój średnio jasny ( nie wiem jak określić ), w końcu błyszczący blond Teraz na pewno już nie zafarbuję ich i zachęcam do wytrwałości w postanowieniu, bo warto !!

Będziesz moim natchnieniem! Wielkie gratki za wytrwałość

A ja przyjrzałam się swojemu kolorkowi dzis dokładnie (mam z 5cm odrostów) i doszłam do wniosku, że mi nawet pasuje bardziej niż rudawe i złociste kolory, w których gustowałam do tej pory. To mnie oczywiście utwierdziło w moim postanowieniu.
Teraz się zastanawiam, czy obciąć, czy nie (i tak końce trzeba ciachąć, może przy okazji pozbyć się trochę tych farbowanych włosów....).
201705042038 jest offline  
Stary 2008-10-23, 18:13   #1210
CruelOrchid
Wtajemniczenie

A ja kurcze nie wiem albo włosy mi stanęły w miejscu albo 3 tygodnie temu po różnych zabiegach osiągnęłam kolor tak zbliżony do naturalnego że nie widzę odrostów
Stary 2008-10-23, 21:26   #1211
magdalenaroz
Przyczajenie

GG do magdalenaroz

Kochane chyba i na mnie przyszedł ten czas ehhh.. włosy farbuję stale już od około 4 lat, najpierw w rudości, teraz w czerwienie. kiedyś miałam prześliczny jasny blond mieniący się złotem, ale głupia, zachciało mi się zmian. teraz włosy wypadają mi garściami od ponad roku, wszędzie ich pełno w domu i codziennie mam szereg kołtunów do rozczesywania. starałam się już nie farbować tak często, więc zazwyczaj robiłam to co 2 miesiące, do tego jakieś tabletki i maseczki na włosy, ale im już chyba nic nie pomoże. najtrudniej jest mi podjąć decyzję o nie farbowaniu i ścięciu, bo wszyscy uwielbiają moje czerwone włosy. kiedy ostatnim razem szłam do fryzjera, to mój facet zaczął się z nimi żegnać i zwyczajnie skapitulowałam. czuję się źle z tym, że wszędzie zostawiam kudły, ale z drugiej strony, w krótkich nie będzie mi ładnie, przynajmniej nie tak jak w długich.

moim pomysłem na wyjście z tej opresji jest pofarbowanie włosów na kolor zbliżony do naturalnego, w bo w tym momencie przy tej czerwieni, odrosty wyglądają na siwe, i zrobienie na nich jaśniejszego balejaza lub rzadkich pasemek, bo w mysim blondzie nie będzie mi dobrze,a tak to włosy będa spokojnie rosły, a odrostów nie będzie widać. co o tym myślicie? jakieś rady?
foto z przed tygodnia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (42,1 KB, 140 załadowań)
magdalenaroz jest offline  
Stary 2008-10-23, 22:27   #1212
Copykat
Zakorzenienie

Ja mam ten sam problem, tyle ze chce wrocic z ciemnego brazu do naturalnego blondu... to znaczy w sumie nie chce, ale musze bo niedlugo zostane lysa

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2008-10-23, 22:40   #1213
Patryka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
A ja przyjrzałam się swojemu kolorkowi dzis dokładnie (mam z 5cm odrostów) i doszłam do wniosku, że mi nawet pasuje bardziej niż rudawe i złociste kolory, w których gustowałam do tej pory. To mnie oczywiście utwierdziło w moim postanowieniu.
Teraz się zastanawiam, czy obciąć, czy nie (i tak końce trzeba ciachąć, może przy okazji pozbyć się trochę tych farbowanych włosów....).
obciąć nie tylko pozbędziesz się farbowanych, ale i odciążysz włosy, więc te nowe naturalne będą mogły urosnąć zdrowsze poza tym, na krótkie idzie mniej odżywki sama ścięłam i nie żałuję, więc również dlatego radzę zrobić podobnie, ale wiadomo, że decyzja i tak należy do ciebie

Patryka jest offline  
Stary 2008-10-24, 09:17   #1214
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magdalenaroz Pokaż wiadomość
Kochane chyba i na mnie przyszedł ten czas ehhh.. włosy farbuję stale już od około 4 lat, najpierw w rudości, teraz w czerwienie. kiedyś miałam prześliczny jasny blond mieniący się złotem, ale głupia, zachciało mi się zmian. teraz włosy wypadają mi garściami od ponad roku, wszędzie ich pełno w domu i codziennie mam szereg kołtunów do rozczesywania. starałam się już nie farbować tak często, więc zazwyczaj robiłam to co 2 miesiące, do tego jakieś tabletki i maseczki na włosy, ale im już chyba nic nie pomoże. najtrudniej jest mi podjąć decyzję o nie farbowaniu i ścięciu, bo wszyscy uwielbiają moje czerwone włosy. kiedy ostatnim razem szłam do fryzjera, to mój facet zaczął się z nimi żegnać i zwyczajnie skapitulowałam. czuję się źle z tym, że wszędzie zostawiam kudły, ale z drugiej strony, w krótkich nie będzie mi ładnie, przynajmniej nie tak jak w długich.

moim pomysłem na wyjście z tej opresji jest pofarbowanie włosów na kolor zbliżony do naturalnego, w bo w tym momencie przy tej czerwieni, odrosty wyglądają na siwe, i zrobienie na nich jaśniejszego balejaza lub rzadkich pasemek, bo w mysim blondzie nie będzie mi dobrze,a tak to włosy będa spokojnie rosły, a odrostów nie będzie widać. co o tym myślicie? jakieś rady?
foto z przed tygodnia.
Niestety muszę to napisać...Może Ci to farbowanie nie wyjść!! nawet u fryzjera na profesjinalnych kosmetykach i farbach! Z czerwnieni trudno zejść tak jak i z rudego.. i ..najczęściej jakiekolwiek farbowana niw wychodzą..A tym bardziej na blond.

Ja na fwoim miejscu.najpierw bym włosy maksymalnie skróciła..Zrobiła jakąś króciutką fryzurkę a potem po 4 miesiącach ucieła te czerwoniści i miała już swoje

Zresztą ja tak zrobiłam. Miałam rudy na głowie.. wlosy do ramion (może ciutkę dłuższe) i... ucięłam na króciutenkie ....teraz mam polowe długości fryzurki swoje włosiska naturalne i już na Gwiazdkę będę mieć swoje

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-10-24, 09:40   #1215
201705042038
Konto usunięte

Cytat:

foto z przed tygodnia.
Rzeczywiście piękny masz ten kolor, ale wiem jak upierdliwe są jasne odrosty przy czerwonych i rudych włosach. Miałam kiedyś podobną długość i kolor, gdy mi się znudziły niestety musiałam włosy obciąć na krótko (ale miałam farbowane henna, a z tym już nic nie da się zrobić). Nie ściełam się od razu, najpierw za ramiona, potem do brody i wkońcu krótkie włosy. W między czasie farbowałam na średni brąz rozjaśniony pasemka włosy pasemkami (henna słabo łapała i farbę, i rozjaśniacz ale cośtam wyszło, miałam na głowie miks nieokreślonych kolorów ale odrosty jako takie w tej kupie siana zniknęły)

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
obciąć nie tylko pozbędziesz się farbowanych, ale i odciążysz włosy, więc te nowe naturalne będą mogły urosnąć zdrowsze poza tym, na krótkie idzie mniej odżywki sama ścięłam i nie żałuję, więc również dlatego radzę zrobić podobnie, ale wiadomo, że decyzja i tak należy do ciebie
Też doszłam do wniosku, że tak będzie najlepiej. Tym bardziej, że włosy są w kiepskim stanie. Żeby nie ścinać wszystkiego zastanawiam się nad taką fryzurą:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz1.jpg (25,0 KB, 49 załadowań)
Stary 2008-10-24, 10:12   #1216
praline
Zakorzenienie

witam,
od lipca 2007r nie maluję włosia i muszę powiedzieć, że efekty są piorunujące! Włosy się nie puszą, są mięsiste, grube. Jednak chemia zaw. w farbie porządnie osłabia włosy Zostały mi tylko z 2-3cm(końce) farbowanych, na szczęśćie kolor zbliżony jest do mojego naturalnego i nie rzuca się to w oczy.

3mam kciuki za was dziewczyny żeby i wam się udało wytrzymać bez farbowania...co prawda jest to męczące i długotrwałe, ale naprawdę warto!

Dołączam swoje zdjęcia- może na kogoś podziałają motywująco
1,2 bez lampy
3,4 z lampą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p.jpg (37,2 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p2.jpg (39,8 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p3.jpg (62,4 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p4.jpg (54,4 KB, 127 załadowań)
praline jest offline  
Stary 2008-10-24, 11:16   #1217
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
witam,
od lipca 2007r nie maluję włosia i muszę powiedzieć, że efekty są piorunujące! Włosy się nie puszą, są mięsiste, grube. Jednak chemia zaw. w farbie porządnie osłabia włosy Zostały mi tylko z 2-3cm(końce) farbowanych, na szczęśćie kolor zbliżony jest do mojego naturalnego i nie rzuca się to w oczy.

3mam kciuki za was dziewczyny żeby i wam się udało wytrzymać bez farbowania...co prawda jest to męczące i długotrwałe, ale naprawdę warto!

1,2 bez lampy
3,4 z lampą
Przepiękny kolor Nikt mnie nie przekona, że farbowane włosy są ładniejsze od naturalnych Ja nie farbuję, a jak zaczynają mi chodzić po głowie takie brzydkie myśli, czytam sobie ten wątek i mi przechodzi
Stary 2008-10-24, 11:21   #1218
redss
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
witam,

1,2 bez lampy
3,4 z lampą

sliczny kolor zdradzisz jakich kosmetykow uzywasz do wlosow ?
redss jest offline  
Stary 2008-10-24, 11:52   #1219
201705042038
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Przepiękny kolor Nikt mnie nie przekona, że farbowane włosy są ładniejsze od naturalnych Ja nie farbuję, a jak zaczynają mi chodzić po głowie takie brzydkie myśli, czytam sobie ten wątek i mi przechodzi
I dobrze robisz, zwłaszcza że masz śliczne włosy, goń te brzydkie myśli

praline - piękny kolor i jakie ładne, zdrowe włosy
Stary 2008-10-24, 12:14   #1220
magdalenaroz
Przyczajenie

GG do magdalenaroz

to co dziewczyny mam zrobić z ta czerwoną czupryną? może dałoby jakoś rade przefarbowac na mysi blond i zamiast blond pasemek zrobić jakieś rude lub może brązowe?
magdalenaroz jest offline  
Stary 2008-10-24, 15:50   #1221
201705042038
Konto usunięte

Cytat:
to co dziewczyny mam zrobić z ta czerwoną czupryną? może dałoby jakoś rade przefarbowac na mysi blond i zamiast blond pasemek zrobić jakieś rude lub może brązowe?
Na mysi blond bym nie liczyła, ale może uda się położyć jakiś karmelek albo jasny złoty brąz... idz do zaufanego fryzjera. Oczywiście ściaganie koloru nie przysłuży się włosom więc pewnie z częscią czupryny będziesz musiała się pożegnać...
Stary 2008-10-24, 15:53   #1222
CruelOrchid
Wtajemniczenie

Nie zakryjesz tego normalnie farbą... Ja miałam coś pod malinę wiec ciemniejsze i nawet fryzjer nie dał rady.. Sama sobie sciągnęłam ten kolor elgonem ( miałam już z nim wcześniej do czynienia wiec wiedziałam że włosów mi nie zniszczy)
Stary 2008-10-24, 18:59   #1223
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
Przepraszam za OT - ale ciekawa jestem, skąd wiesz, jakie mam włosy?

Edit: Chyba wiem skąd

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2008-10-24 o 19:03 Powód: Dopisek
pani-jesień jest offline  
Stary 2008-10-24, 19:09   #1224
201705042038
Konto usunięte

Jeśli się nie pomyliłam widziałam Twój fryz w jakimś innym wątku (może w "natura górą")? W każdym razie jeśli masz długie proste równo ścięte ciemne włosy to chyba Cię kojarzę . Chociaż może się pomyliłam?...

A co do moich włosów to jestem już ścięta. Zostało mi jakieś 6-10cm (zależy od miejsca) farbowanych włosów, regularnie podcinając końce za około rok będę miała swoje włoski w mojej wymarzonej długości do ramion.
Stary 2008-10-24, 19:13   #1225
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
Jeśli się nie pomyliłam widziałam Twój fryz w jakimś innym wątku (może w "natura górą")? W każdym razie jeśli masz długie proste równo ścięte ciemne włosy to chyba Cię kojarzę . Chociaż może się pomyliłam?...

A co do moich włosów to jestem już ścięta. Zostało mi jakieś 6-10cm (zależy od miejsca) farbowanych włosów, regularnie podcinając końce za około rok będę miała swoje włoski w mojej wymarzonej długości do ramion.
Tak sobie właśnie pomyślałam, że kojarzysz moje włosy z wątku "Natura górą"

I jeśli faktycznie nie pomyliłaś mnie z kimś innym - to dziękuję za komplement
Stary 2008-10-24, 19:37   #1226
201705042038
Konto usunięte

Nie ma za co
Stary 2008-10-24, 21:31   #1227
praline
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez redss Pokaż wiadomość
sliczny kolor zdradzisz jakich kosmetykow uzywasz do wlosow ?
Cytat:

praline - piękny kolor i jakie ładne, zdrowe włosy
dziękuję dziewczyny
do włosów to różnych rzeczy używam...ostatnio :"rozsmakowałam" się w Farmonie ze skrzypem (spray)
Włosy myję Johnson's Baby(żółtym) maseczki- bananowa Inebrya, Kallos z łożysk roślinnych, Wax Moc Natury.
Na wielkie wyjście do prostowania używam Kerastase Ciment Thermique, od czasu do czasu nabłyszczacz w sprayu Biosilk albo Farmona do włosów farbowanych spray - świetny jest!
No i lakier Timotei dla brunetek.

Preferuję też fryzjerską suszarkę z jonizacją i prostownicę Tondeo.

Cytat:
może idź do fryzjera niech zrobi dekoloryzajcę i zamaluje na jakiś kolor zbliżony do naturalnego?
praline jest offline  
Stary 2008-10-24, 22:04   #1228
feVer87
Zadomowienie

Pralinko piękne włosy!!!!
magdalenaroz wiesz moim zdaniem nie zejdziesz z takiego koloru u fryzjera do mysiego blondu[sama tak kombinowalam balejazem i wlosy są w jeszcze gorszym stanie]; ja bym na Twoim miejscu męczyła się jednak z odrostami- sama tak planuję- i wiem jak Ci cięzko scinac włosy, mam ten sam problem, bo w krótszych małokto dobrze wygląda, ale nacierpimy się i będziemy miały wszystkie swoje!(:
feVer87 jest offline  
Stary 2008-10-26, 12:29   #1229
bravvurka
Zadomowienie

Witajcie po długim czasie
Podcięłam moje włosy. Poszło chyba z 10 cm. CO ja tam będę ukrywała po prostu mam za cienkie włosy, żeby zapuszczać je. Jeszcze ten ciemny kolor... Teraz systematycznie będę podcinała. Najbardziej mnie martwi fakt, że pod koniec kwietnia idę na ślub szwagierki, ciekawe jaki będę miała odrost.
Stary 2008-10-26, 22:49   #1230
201705042038
Konto usunięte

U mnie podobnie - ślub kuzynki w maju. Ale co tam, do tego czasu większość farbowanych włosów zostanie u fryzjerki .
Zamknij wątek

Tagi
dekoloryzacja, farbowane włosy, farbowanie, naturalny kolor, pasemka, powrót

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości