Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-25, 23:32   #1861
lolitka888
Rozeznanie

Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Laity napisała : "Mnie się udało w końcu wrócić do naturalnych włosów. Prawie 2 lata mi to zajęło, ale było warto."

Laity w 2 latka zaposcilas takie dlugie,piekne wlosy?:OJak Ty to robisz?
lolitka888 jest offline  
Stary 2009-05-25, 23:38   #1862
piotrkowalolitka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
oo prosze
a od kiedy nie farbujesz?
ja od lutego ;]

tez kolo lutego. nie pamietam dokladnie.

ale wkurza mnie troche, ze moje kiedys popielate wlosy teraz na grzywce maja poswiate zoltawa mam nadzieje ze od slonca wroca do normalnego koloru

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11
piotrkowalolitka jest offline  
Stary 2009-05-26, 11:56   #1863
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Laity w 2 latka zaposcilas takie dlugie,piekne wlosy?:OJak Ty to robisz?
Zastanawiałam się, czy padnie takie pytanie

Miałam znacznie ułatwioną sytuację, bo z czystego lenistwa farbowałam odrosty na samej koronie (czyli od góry głowy), a ponad to przed bardzo długi okres czasu miałam dosyć mocno wycieniowane na długości włosy, więc przy kolejnych wizytach u fryzjera szybko udało mi się ściąć, to co miałam pokryte farbą. Ot, cały sekret
Ale fakt faktem, same włosy rosną mi dosyć szybko, więc to też bardzo pomogło.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez piotrkowalolitka Pokaż wiadomość
ale wkurza mnie troche, ze moje kiedys popielate wlosy teraz na grzywce maja poswiate zoltawa mam nadzieje ze od slonca wroca do normalnego koloru
A ta poświata to nie zasługa słońca właśnie?
Ja też mam z tym problem - zimą ładny, popielaty, zimny odcień włosów, a latem się rozjaśniają...

Laity jest offline  
Stary 2009-05-26, 21:32   #1864
sylw
Raczkowanie

Cześć dziewczyny, jak tam zapuszczanie? Ja mam już 7 cm i nie ma dnia żebym nie myślała co tu zrobić z włosami....Chodzi mi głównie o kolor - jest okropny....Na razie jakoś się trzymam, zobaczymy co będzie. Trzymam za nas kciuki!!
sylw jest offline  
Stary 2009-05-26, 22:40   #1865
mariposita90
Raczkowanie

Hej Przyłączam się do Was Nie farbuję włosów już od lutego. Męczyłam je czarną farbą, cholernie mi osłabły... Potem zrobiłam sobie trwałą w marcu...
Więc możecie się domyślać, że mam siano na głowie, kolor co prawda się 'sprał' i wyglądam, jakbym miała swoje naturalne, ale idę jutro tę spaleniznę ściąć!
mariposita90 jest offline  
Stary 2009-05-26, 22:45   #1866
piotrkowalolitka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość

A ta poświata to nie zasługa słońca właśnie?
Ja też mam z tym problem - zimą ładny, popielaty, zimny odcień włosów, a latem się rozjaśniają...
szczerze to nawet nie pomyslalam ze moze byc na odwrot, tak dawno nie mialam swoich naturalnych wlosow. Moze to byc i prawda. Poobserwuje.

Cytat:
Napisane przez sylw Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jak tam zapuszczanie? Ja mam już 7 cm i nie ma dnia żebym nie myślała co tu zrobić z włosami....Chodzi mi głównie o kolor - jest okropny....Na razie jakoś się trzymam, zobaczymy co będzie. Trzymam za nas kciuki!!
jakos idzie ale nie polepsza mojej sytuacji fakt, ze fryzjerka z miesiac temu sciela mnie paskudnie i nie moge chodzic w rozpuszczonych

życie jest piękne

19/11
Stary 2009-05-27, 10:39   #1867
Sophie84
Raczkowanie

GG do Sophie84

Ja ostatni raz też w lutym farbowałam,pod koniec...I od tamtej pory nic mam kilka cm odrostu i też sianko ale idę niedługo na wesele do znajomych więc nie chcę ścinać na razie, żeby te kłaki jakoś upiąć, to odrost nie będzie aż tak widoczny ale po weselu do fryzjera i ciach
wspieeerajmy sięęęęęęęę
Sophie84 jest offline  
Stary 2009-05-27, 11:46   #1868
Coka
Przyczajenie

GG do Coka

ja również ostatni raz farbowałam w lutym..i to szamponetką jeszcze żeby nie niszczyć za bardzo włosów (skubane nawet nie chciały jej przyjąć a trzymałam ją o kilka minut dłużej).
NAJGORSZE JEST TO ŻE ONE MI PRAWIE W OGÓLE NIE ROSNĄ
1CM NA MIESIĄC, W TYM TYG MIERZYŁAM SOBIE ODROST.

mariposita90 witam ja też tu od niedawna
Coka jest offline  
Stary 2009-05-27, 12:55   #1869
janina1984
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

dziewczyny...
odważyć się, czy sie nie odważyć?

mam w tej chwili tak z 10 cm włosów, bo ścinałam... z tego dwa, trzy cm są już naturalne.

zastanawiam się, czy nie ściąć ich na jeża.
Stary 2009-05-27, 17:43   #1870
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
szczerze to nawet nie pomyslalam ze moze byc na odwrot, tak dawno nie mialam swoich naturalnych wlosow. Moze to byc i prawda. Poobserwuje.
Daj znać do jakich wniosków dojdziesz

Cytat:
jakos idzie ale nie polepsza mojej sytuacji fakt, ze fryzjerka z miesiac temu sciela mnie paskudnie i nie moge chodzic w rozpuszczonych
Współczuję... Takich fryzjerów to tylko rozstrzelać

Cytat:
Napisane przez Sophie84 Pokaż wiadomość
Ja ostatni raz też w lutym farbowałam,pod koniec...I od tamtej pory nic mam kilka cm odrostu i też sianko ale idę niedługo na wesele do znajomych więc nie chcę ścinać na razie, żeby te kłaki jakoś upiąć, to odrost nie będzie aż tak widoczny ale po weselu do fryzjera i ciach
wspieeerajmy sięęęęęęęę
Co jak co, ale na wsparcie można tutaj liczyć

Cytat:
Napisane przez Coka Pokaż wiadomość
ja również ostatni raz farbowałam w lutym..i to szamponetką jeszcze żeby nie niszczyć za bardzo włosów (skubane nawet nie chciały jej przyjąć a trzymałam ją o kilka minut dłużej).
NAJGORSZE JEST TO ŻE ONE MI PRAWIE W OGÓLE NIE ROSNĄ
1CM NA MIESIĄC, W TYM TYG MIERZYŁAM SOBIE ODROST.
Coka, 1 cm to jeszcze nie jest tak źle. Ale zawsze możesz się czym powspomagać - piciem pokrzywy, czy czymś takim.
No i ważne, żeby nie niszczyć włosów prostownicą, bo się łatwo potem kruszą i w efekcie wizualnie nie rosną.

Cytat:
Napisane przez janina1984 Pokaż wiadomość
dziewczyny...

mam w tej chwili tak z 10 cm włosów, bo ścinałam... z tego dwa, trzy cm są już naturalne.

Podziwiam, naprawdę. Ja bym się nie odważyła

A ja się muszę pochwalić - póki co postanowiłam, że nie będę farbować ani rozjaśniać włosów. Tak mi szkoda niszczyć to na co tyle czasu czekałam

Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2009-05-27 o 17:46
Laity jest offline  
Stary 2009-05-27, 19:50   #1871
sylw
Raczkowanie

Łał!! Ja też ostatni raz farbowałam w lutym - sporo nas jest Jakieś przesilenie wtedy było albo promieniowanie z kosmosu
sylw jest offline  
Stary 2009-05-27, 21:11   #1872
mariposita90
Raczkowanie

no też się nad tym zastanawiałam wszystkie może jeszcze farbowały przed walentynkami
mariposita90 jest offline  
Stary 2009-05-27, 21:18   #1873
CZekolada19
Rozeznanie

mój początek niefarbowania: 11.2007.
na dzień dzisiejszy: odrosty 3cm na końcówkach, reszta - natyrlisz długość do ok. 1/3pleców. planuję zapuszczać do połowy pleców
boli mnie tylko to, że mam ich o połowę mniej.. tabletki, wcierki we włosy dały jakiś skutek. Już nigdy nie pofarbuję włosów!! - chyba, że będę siwiała :P może dam jakieś fotki na dniach
pozdrawiam i życzę cierpliwości w zapuszczaniu!!
CZekolada19 jest offline  
Stary 2009-05-27, 21:54   #1874
azieja
Raczkowanie

To i ja sie dołaczę do wątku ostatnie farbowanie 17.03.2009r miesiac pozniej z wlosow za ramiona zeszlam na krotkie i do tej pory mam jakies 5-6 cm odrostu moj naturalny kolor to mysi blond ale jak patrze na kolor farbowanych wlosow i moj naturalny to stwierdzam ze naturalny jest cudowny.
Stary 2009-05-28, 18:22   #1875
Fuego
Przyczajenie

je też ostatnie farbowanie miałam w lutym ale 2008 roku chyba to związane jest to, że najlepszy okres na zmiany to jest czas przed latem wtedy wszystkie zabieramy się za poprawianie urody, ćwiczenia i inne plany, które w ciągu roku nie mogą być zrealizowane

http://www.cocopaws.pl
Fuego jest offline  
Stary 2009-05-28, 19:12   #1876
laza
Zakorzenienie

Cytat:
dziewczyny...

ja bym nie ścinała..a jaki masz naturalny kolor a jaki farby ? może poczekaj kilka miesięcy..wtedy zetniesz..;D jeśli tak bardzo się nie odróżnia itd. to możesz poczekać te kilka miesięcy naprawdę
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline  
Stary 2009-05-28, 19:45   #1877
janina1984
Rozeznanie

no właśnie miałam już całkiem króciutkie teraz... ale to byłoby pójście na całość... może jakieś połowiczne rozwiązanie - żeby podciąć do pięciu centymetrów?
Stary 2009-05-31, 00:22   #1878
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
no właśnie miałam już całkiem króciutkie teraz... ale to byłoby pójście na całość... może jakieś połowiczne rozwiązanie - żeby podciąć do pięciu centymetrów?
Też kiedyś myślałam nad tym by obciąć na jeża...bardzo rzadko ale jednak, jak złoszczę się na te moje przesuszone farbowaniem włosy to krzyczę " obetnę się na jeża i będą miała spokój!" Ale cieszę się że tego nie zrobiłam... Nie warto, przynajmniej mi bo nawet w takich do ramion jest mi nieładnie... Lepiej odżywiać, pielęgnować, chociaż... Wiesz ja mam włosy 40 cm , a skoro Ty masz 10 cm i tak Cię kusi to w sumie ja bym zrobiła Tylko nie na takiego perfidnego jeża Może będą nawet szybciej rosły i same naturalne, a nie że połowa włosów naturli$ a połowa farbowanych. Jednak wybór należy do Ciebie.

ps. jak efekt na jeża będzie tragiczny zawsze można założyć naturalnej długości perukę :p

ps.2 ja tu nowa więc witam wszytkie zapuszczające ! ja staram się zapuszczać, odrost mam na 1,5 cm może troszkę więcej ale nie wiem czy wytrzymam...chciałabym

6.07.2008r.
T.

Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2009-05-31 o 00:25
anngeli jest offline  
Stary 2009-05-31, 01:05   #1879
Costynuuna
Zadomowienie

anngeli te włosy w avatarze to Twoje ?;>
Stary 2009-05-31, 01:22   #1880
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
anngeli te włosy w avatarze to Twoje ?;>

Tak, ale to są właśnie farbowane... A chcę wrócić do naturalnych.
Kolor który mam jest ładny i w ogóle ale ja mimo wszystko źle się czuje w ciemnych włosach. Naturalne mam średni zimny blond, odrost na razie nie razi aż tak bo ma 1,5 cm...ale nie wiem co będzie później Cóż...trudno pocierpię. Czasami waham się czy wracać do swoich, czy wytrzymam itp. Ale to tylko takie malutkie kryzysik , przygotowałam się nawet na chodzenie w kitce przez rok ;p co by później wszystkich zaskoczyć i rozpuścić piękne włosy a odrosty trochę podetnę. Dobrze że włosy rosną mi w miarę szybko Warto się pomęczyć by później "błyszczeć" i być z siebie dumnym

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2009-05-31, 09:14   #1881
Sophie84
Raczkowanie

GG do Sophie84

Cytat:
aaaaaaa!podziwiam Cię jeżeli byś ostrzygła się na jeżaja bym sie nie odważyła hehe choć miałam kiedyś króciótkie włosy(tak do ucha, a z tyłu mocno wycieniowane), a teraz mam takie średnie do ramion i sianowate, chcę je podciąć kilka cm wkrótce,ale i tak mi żal, a z drugiej strony czasami mam ochotę zdecydowanie je ściąć, nie na jeża ale krótko, bo mnie denerwują...ech... co za rozbicie
dziś zmierzony odrost ok 5 cm
Sophie84 jest offline  
Stary 2009-05-31, 11:57   #1882
janina1984
Rozeznanie

no własnie chyba się nie odważę...
Stary 2009-05-31, 12:14   #1883
piotrkowalolitka
Zadomowienie

a ja zmierzylam wlasnie przed chwila i mam okolo 7 cm chociaz ciezko zobaczyc przejscie bo sie zlalo

tez przeszla mi mysl zeby sciac wlosy, ale jednak wole meczyc sie ze zniszczonymi, co miesiac podcinam pare cm i nie wygladaja az tak zle
ale jezeli komus pasuja takie krociotkie wloski i jest az tak odwazny to jak najbardziej polecam

życie jest piękne

19/11
Stary 2009-06-02, 19:43   #1884
Semcia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się, czy padnie takie pytanie

Miałam znacznie ułatwioną sytuację, bo z czystego lenistwa farbowałam odrosty na samej koronie (czyli od góry głowy), a ponad to przed bardzo długi okres czasu miałam dosyć mocno wycieniowane na długości włosy, więc przy kolejnych wizytach u fryzjera szybko udało mi się ściąć, to co miałam pokryte farbą. Ot, cały sekret
Ale fakt faktem, same włosy rosną mi dosyć szybko, więc to też bardzo pomogło.

.
Masz może zdjęcia włosków jak miałaś je tak mocno wycieniowane ?? ja nie farbuję od marca ale moje odrosty mają ok 3 cm myślałam żeby za 3-4 miesiące obciąć się właśnie w ten sposób ale wolałabym mieć jakąś fotkę.
Stary 2009-06-03, 12:17   #1885
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Semcia Pokaż wiadomość
Masz może zdjęcia włosków jak miałaś je tak mocno wycieniowane ?? ja nie farbuję od marca ale moje odrosty mają ok 3 cm myślałam żeby za 3-4 miesiące obciąć się właśnie w ten sposób ale wolałabym mieć jakąś fotkę.
Semcia, nie mam niestety. Unikam aparatu jak ognia Ale aż tak mocno wycieniowanych włosów nie miałam... Od wysokości ucha mniej więcej.

Laity jest offline  
Stary 2009-06-04, 11:00   #1886
Ehinokokus
Zadomowienie

Ja już prawie rok nie farbuję - ale czasem mam taaakie chwile słabości, że szok!
W sumie wprzeciągu 2 lat - tylko raz farbowałam (niby szamponem) ale wiadomo, ze kolor na tych włosach jest inny.
Zawsze miałam b. długie włosy - teraz je maxymalnie ścięłam i stawiam na odżywienie.
Myślę, czy czasem nie obciąć grzywki???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nowy-1.jpg (51,1 KB, 98 załadowań)
Ehinokokus jest offline  
Stary 2009-06-04, 12:28   #1887
Monian
Zakorzenienie

Dziewczyny dołączam do Was, mam włosy tak z 6 cm za ramiona, czarne , nieudane farbowanie Catsingiem brąz, nie sprał się ani trochę po tym jak wyszedł czarny, przez jakiś więc czas farbowałam nim odrosty ale już mam dość mam z 1cm odrost, bo włosy rosną mi strasznie wolno mam nadzieje, że się uda , choć nie powiem myślę o dekoloryzacji
Monian jest offline  
Stary 2009-06-05, 08:16   #1888
Sophie84
Raczkowanie

GG do Sophie84

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Dziewczyny dołączam do Was, mam włosy tak z 6 cm za ramiona, czarne , nieudane farbowanie Catsingiem brąz, nie sprał się ani trochę po tym jak wyszedł czarny, przez jakiś więc czas farbowałam nim odrosty ale już mam dość mam z 1cm odrost, bo włosy rosną mi strasznie wolno mam nadzieje, że się uda , choć nie powiem myślę o dekoloryzacji
dasz radęa jak masz chwile słabości to wpadaj tutajkażdemu się takie zdarzają - to są uroki powracania do naturalu hehe ja też już czasem nie mogę na siebie patrzeć przez te włosy ale w takich chwilach myślę intensywnie o efekcie końcowym i działapowodzenia
Sophie84 jest offline  
Stary 2009-06-05, 11:03   #1889
Mead
Raczkowanie

GG do Mead

Mnie zmotywowała jeszcze bardziej dzisiejsza wizyta u fryzjera - "MUsi pani kupić maske bo pani włosy a straszne !" ;( a ja mam maskę i co, nie działa?

Edytowane przez Mead
Czas edycji: 2009-06-05 o 11:08
Mead jest offline  
Stary 2009-06-05, 11:42   #1890
Monian
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sophie84 Pokaż wiadomość
dasz radęa jak masz chwile słabości to wpadaj tutajkażdemu się takie zdarzają - to są uroki powracania do naturalu hehe ja też już czasem nie mogę na siebie patrzeć przez te włosy ale w takich chwilach myślę intensywnie o efekcie końcowym i działapowodzenia
ehh tylko kurcze co mnie pokusiło na ten ciemny kolor kiedys? a ze naturalne dośc jasne to kontrast będzie wielki za jakiś czas
Monian jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
dekoloryzacja, farbowane włosy, farbowanie, naturalny kolor, pasemka, powrót

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości