Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-08-09, 00:41   #2221
paulinka007x
Raczkowanie

Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Grzywa17 chyba masz racje, moje poszanowanie

"Jesli potrafisz o czymś marzyć,potrafisz też tego dokonać..."
od 04.11.2005 <3 Z Nim;*
paulinka007x jest offline  
Stary 2009-08-10, 12:46   #2222
KATJA87
Raczkowanie

Cześć dziewczyny muszę wam opisać co mi się dzisiaj stało: Rano umyłam głowę jak zwylke moim ziołowym szamponem i potem nałożyłam tą samą odżywkę nic nowego. Na koniec zrobiłam płukanke srebrną tą samą co od 2 miesięcy co drugie mycie. I wiecie co zawsze wychodziły mi platynowe włosy i nie było widać odrosty a teraz miałam RÓŻOWE włosy!! Najlepsze jest to że szykowałam się na rozmowe o prace Szybko umyłam włosy, ze dwa albo trzy razy, kolor zszedł troche nie było już tak widać, ale było widać odrost! zrobiłam kręcone włosy ale teraz nie wiem co mam zrobić! może ktoś mi podpowie co mogło mieć taki wpływ na płukanke?
Pozatym osoba z którą rozmawiałam także miała duże odrosty nie było tak źle
KATJA87 jest offline  
Stary 2009-08-10, 13:37   #2223
losek78
Zakorzenienie

płukanki moim niedoświadczonym zdaniem są nieprzewiduwalne ja robilam fioletową na pasemkach i raz mi wychodzila fioletowa , raz nawet zielona dlatego nigdy więcej
losek78 jest offline  
Stary 2009-08-10, 13:42   #2224
Anariel
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

Moja kolezanka tez robila plukanke i jak za dlugo potrzymala to miala fiolety albo inne cuda :P
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie

Anariel jest offline  
Stary 2009-08-10, 14:26   #2225
KATJA87
Raczkowanie

Wiecie co dopuki płukanka sprawiała że mój odrost nie był widoczny, moje wracanie do naturalnego koloru było przyjemne natomiast aktualnie nie wiem co zrobić. Wczoraj spryskałam włosy tą mgiełką Radicala ona niby na naturalnych składnikach, ze skrzepu. Myślicie że to wnikneło mi tak we włosy i zmieniło odcień płukanki? zresztą ostatnio także zrobiłam sobie tą maseczkę błotną na skóre głowy ale to to nie sądze by oddziaływało na włosy tylko na cebulki.
KATJA87 jest offline  
Stary 2009-08-10, 16:49   #2226
grzywa17
Raczkowanie

GG do grzywa17

Płukanki sa nieprzewidywalne. Może faktycznie radical miał z tym coś wspólnego, w końcu mgiełka zostawia niewidzialny osad na włosach, w połączeniu z płukanką mógł zabarwic się na różowo. Jest druga możliwość- data ważności. Z odrostami się nie martw, a jeśli miedzy naturalnymi a farba jest dramatyczna róznica(np czarna farba blond odrost) to radziłabym ten ostatni raz pofarbować włosy na odcień naturalny, u fryzjera. Moja fryzjerka była tak kochana, że bez marudzenia najpierw robiła mi zawsze próbne pasemko, żeby potem nie było niemilych niespodzianek.
grzywa17 jest offline  
Stary 2009-08-10, 20:01   #2227
paulinka007x
Raczkowanie

A mi juz fryzjer pomalowal wlsoy- kolorek podobny do naturealnego wyszedl z Welli jednak- ciemny blond z srednim zmieszane jestem zadowolona i dobrze is eczuje... w koncu! pozdrawiam

od 04.11.2005 <3 Z Nim;*
Stary 2009-08-10, 20:04   #2228
Anariel
Wtajemniczenie

wklej zdjecie Bo tez sie zastanawialam aby pojsc i zafarbowac na podobny do moich naturalnych...

Anariel jest offline  
Stary 2009-08-10, 21:11   #2229
Nittie
Przyczajenie

Question Jak wrócić do naturalnego koloru włosów po pasemkach ?

Witam!
Nie znalazłam żadnego tematu w którym uzyskałabym odpowiedź na moje pytanie więc zakładam nowy wątek.
Około grudnia '07 roku zaczęłam robić sobie blond pasemka, bo szczerze przeklinalam mój naturalny kolor włosów. Moje naturalne włosy mają na prawdę niespotykanym kolor. Są w kolorze ciemnego blondu z miedzianym odcieniem. Niektórzy zwykli nazywać mnie rudą jednak sama uważam ze moje naturalne włosy
nie mają dużo wspólnego z rudym. Ale szczerze
ich nie nawidziłam. Ten miedziany odcień ..W
końcu wybralam się do fryzjerki aby zrobić
sobie pasemka. Przez moment wysluchiwalam monologu o tym ze mam na prawdę oryginalny
kolor włosów i nie warto go zmieniać ale mimo
wszystko się zdecydowałam. W końcu czego sięnie zrobi aby stać się wymarzoną blondynką.Z czasem kolejne farbowania byłyodwazniejsze i doszło do tego ze ciężko było znaleźć pasemko włosów w moim naturalnym kolorze. Gdyby nie odrosty wszystko byłoby super, ale i one mi nie przeszkadzaly bo mój kolor ładnie komponowal się z blond pasemkami. Podczas pierwszego robienia pasemek włosy miałam lekko za ramiona a moim celem stało się zapuszczenie pięknych długich włosów z blond pasemkami. Dokładnie rok pózniej zamarzylam sobie boba. Oj teraz moje włosy przeszły moje oczekiwania w tym bobie i w pasemkach wygladalam idealnie. Zadbalam o włosy serwujac im odzywki i maseczki a efekt był idealny. Jednak włosy zaczęły szybko rosnąć i w końcu dzisiaj mam włosy o tzw. Nijakiej długości czyli takie troszkę za ramiona i w dodatku z przodu dłuższe niż z tylu. Jednak nadal farbowalam je na te sliczne pasemka. Teraz jednak zrozumiałam ze nie chce już blond włosów marzę o długich prostych (należę do tych osób które nie potrzebują prostownicy) wlosach o kolorze o ton ciemniejszym niż naturalny. Tylko co teraz zrobić?
Mogę czekać aż włosy odrosną i odrazu bedą długie ale trzeba będzie znów ściąć pasemka i wrócę do takich włosów jak mam tylko ze w naturalnym kolorze.
Mogę też spróbować jakoś pozbyć się tych pasemek bez ścinania ich, ale farby się boję bo nie uzyskam za Chiny takiego koloru włosów jaki mam naturalny
Prosze wiec o pomoc ja zamierzalam poczekać aż włosy odrosną bo na razie jestem miesiąc po farbowaniu i odrostow ani centymetra. Wiec zamierzalam zapuszczac włosy i kiedy odrosty w naturalnym kolorze bedą wystarczajaco długie, wycieniowac pasemka i uzyskać naturalne długie włosy. Jednak ile to czekania i ten czas kiedy do połowy głowy będę miała naturalne włosy a niżej blond pasemka będzie okropny.
Proszę wiec o radę jak się z tym uporać
Nittie jest offline  
Stary 2009-08-10, 22:51   #2230
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Jak wrócić do naturalnego koloru włosów po pasemkach ?

Czyli chcesz uzyskac wlosy o ton ciemniejsze niz masz teraz czy naturalne?
Jesli chcesz wrocic do natury - jest juz watek wracamy do naturalnego koloru - wtedy sa 2 wyjscia:
czekac az odrosna
pojsc do fryzjera z odrostem i on dobierze farbe w kolorze zblizonym do naturalnego i pofarbuje wlosy (pewnie pasemka beda przeswitywac po jakims czasie ale na pewno nie bedzie to wygladalo jakos bardzo nienaturalnie)

Jesli chcesz o ton ciemniejsze niz masz to po prostu je przyciemnij jakims szamponem koloryzujacym ton w ton
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-08-10, 22:53   #2231
fiolusiek
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Jak wrócić do naturalnego koloru włosów po pasemkach ?

ekspertem nie jestem ale radzilabym zaczac dbac o nie reguralnie odzywiac i podcinac i przez jakis czas dac im odpoczac od farb. tylko pamietaj niektore odzywki szybciej sciagaja kolor sprobuj popijac pokrzywe
fiolusiek jest offline  
Stary 2009-08-11, 01:21   #2232
niutka1
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Na zapalke? Nie sadze,czy to dobry pomysl-wg mnie lepiej troche sie pomeczyc i chociaz tak sie sciac jak LifUnia, no ale co kto woli...itd
ja sie strasznie męczyłam z farbowanymi włosami...

do tego w moim przypadku ścięcie na zapałke nie jest niczym strasznym (chociaz niektórych szokuje) , bo jest mi bardzo ładnie w takich włoskach ( no cóz troszke nieskromnie powiem )

Cytat:
Ba, o ile dobrze kojarze znaczenie zwrotu "na zapałkę", zgolilas sie na łyso. Czy tak?
nie do końca na łyso, moje włoski mają 3 milimetry .

to własnie jest " na zapałkę", na łyso to jest " na łyso"

nie chce miec ani grama farby na włosach...

do tego na takich króciutenkich fajnie jest kłasc naturalne odżywki, wsiakaja wprost w skalp...

31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline  
Stary 2009-08-11, 10:13   #2233
KATJA87
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
nie do końca na łyso, moje włoski mają 3 milimetry .

to własnie jest " na zapałkę", na łyso to jest " na łyso"

nie chce miec ani grama farby na włosach...

do tego na takich króciutenkich fajnie jest kłasc naturalne odżywki, wsiakaja wprost w skalp...

Wow 3 mm. Ja z moimi kręconymi włosami nie wyglądałabym dobrze. a przynajmniej potrzebowałabym mnustwo czasu by to ogarnąć. Czy mogłabyś wkleić fotke? zazdroszcze odwagi
KATJA87 jest offline  
Stary 2009-08-11, 10:47   #2234
paulinka007x
Raczkowanie

na kazdym zdjeciu inaczej wychodzi...ten kolor wiec trudno to tutaj oddac... widoczne sa refleksy- wsystko mi sie podoba,jestem zadowolona,ale na fotkach to az tak ladnie nie wyglada... ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9872.jpg (32,1 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9886.jpg (32,6 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9885.jpg (25,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9884.jpg (20,0 KB, 52 załadowań)

od 04.11.2005 <3 Z Nim;*
Stary 2009-08-11, 11:43   #2235
Anariel
Wtajemniczenie

Powiedz mi jak oni maluja na podobny do Twojego to te odrosty tez farbuja? Czy nakladaja farbe od odrostow w dol? Moze glupie pytanie ale ja ciemna jestem :P

Anariel jest offline  
Stary 2009-08-11, 12:25   #2236
paulinka007x
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
Powiedz mi jak oni maluja na podobny do Twojego to te odrosty tez farbuja? Czy nakladaja farbe od odrostow w dol? Moze glupie pytanie ale ja ciemna jestem :P
Normalnie On mi nakladal najpier na odrosty i rozprowadzajac na dalsza czesc. Wella koleston farba-nie schodzi-czyli dobrze,bo myslalam,ze z moich rozjasnianych bede musiala farba pare razy pociagac po calosci, a tak to spoko trawalosc koloru, fajan farba-polecam i mozna ja mixowac, jak ja sredni blond z ciemnym blondem. Lepiej u fryzjera niz farba ze sklepu zakupiona,bo ona bardziej niszczy,szybciej schodzi i samemu trzeba, a profesjonalista sie zna.
Bedziesz tu w UK robic,czy w PL,jak cos?
Przypomnialam sobie,ze u Ciebie to cos innego wchodzi w gre przeciez Ty masz jasniejsze od pofarbowanych, to inaczej niz u mnie przeciez. Dekoloryzacja- rozjasnienie,albo czekanie hodowanie do swoich, albo zafarbowac odrosty no..tak.

od 04.11.2005 <3 Z Nim;*

Edytowane przez paulinka007x
Czas edycji: 2009-08-11 o 12:29
Stary 2009-08-11, 12:33   #2237
Anariel
Wtajemniczenie

Wlasnie nie :P Ja mam swoje ciemny braz a reszta jakas taka bardzo jasny braz... Mialam rozjasniane. Jakbym robila to UK.

Anariel jest offline  
Stary 2009-08-11, 14:19   #2238
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez paulinka007x Pokaż wiadomość
Ja dopiero sie ucze na fryzjerke. Sluchaj z tym castingiem (w szkole sie ucze,ze to nie schodzi calkowicie,ze zawsze cos zostanie na wlosach)=ale przewaznie nie widac tego,co zostanie-mi zupelnie zeszlo i tak wszystkim,z ktorymi rozmawialam na ten temat. Mysle, ze mozesz sprobowac z tym castingiem, najlepiej dobierz kolor do swego naturalnego..ale ten perlowy tez powinien byc ok. Wtrace jeszcze, ze wg mnie nie masz naturalnego brazu- tylko jak cos ciemny blond, bo z brazem,to by Ci sie odznaczalo mocno(te odrosty),mimo,ze wyplowiale na sloncu(juz moj naturalny ciemny blond ciemnej wyglada od Twojego). Jak po takim czasie farbowania i te odrosty-to znakomicie to wyglada,ze te odrosty tak sie nie rzucaja.
Jak mialam dlugie-tak samo-sie pojdzie do fryzjera i tylko pare ciec nozyczkami-postopniowane"dobrze Ci w tej fryzurze"(rutyna taka). A wlosy trzeba podcinac i mysle,ze juz najwyzszy czas zebys udala sie do fryzjera je podciac. A z ta grzywka,coz nie rozumiem,dlaczego oni tacy sa,ze Ci jej nie robia...Przyjezdzaj do mnie- to Ci zrobie ta grzywke. A jakby tak postopniowac od gory?tak jak na tej fotce:

SUPER!
Fryzura o jaką mi wlasnie chodzi.

mam swiadomosc że ta gora taka wystrzępiona nie dla mnie (chociaz swietna )- bo nie mam prostych wlosow, a prostownicy nie moge uzywac, ale grzywke taką wlasnie chcialabym miec

nie wiem czemu zawsze fryzjer robi mi ta sama fryzure, mnie to juz dobija, moze dlatego że place za strzyzenie 35zl, ale 100 naprawde mi szkoda, jeśli ma mnie źle obciac. A skad jestes, jesli mozna spytac?

no tak mi mowia, że tych 20cm odrostow nie widac, ale ja je widze, kiepsko się czuje, sproboje z tym Castingiem, jak ma się prawie do konca zmyc to chyba duzego ryzyka nie ma, chociaz moja kolezanka farbnela sobe zwykla szamponetka i kolor po roku jej sie nie zmyl . Co do koloru wlosow, zawsze bylam brunetka, potem farbowalam wlosy kilka lat i nawet niezauwazylam że juz rosna mi jakies jasniejsze, moze rzeczywiscie to już nie brąz tylko ciemny blond wsumnie moj chlopak uparcie twierdzi ze jestem blondynka, moze pora mu uwiezyc

a może wiesz, co powiedziec fryzjerowi, jak to ująć żeby mi taka grzywke zrobil -> http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1249674167 zdjecie na komorce pokaze, ale oni nie patrza na te zdjecia, juz nie raz pokazywalam i grzywki nie robili;/

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-08-11, 17:31   #2239
grzywa17
Raczkowanie

GG do grzywa17

paulinka007xswietny kolor, bardzo mi się podoba. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało z odrostami, dobrze by było, gdyby kolorek się troche "zmył" i zlał z naturalnymi, chyba o to Ci chodzi? W końcu to wątek o wracaniu do naturalnych włosów, a nie o farbowaniu Porównując do poprzednich zdjęć, z naturalnymi włosami, myślę że ten kolor jest trafiony

nietka1 dziekuję za sprostowanie Z niecierpliwością czekam(y) na zdjęcia. Szacuneczek, ja, gdybym nawet chciała, nie mogłabym sobie pozwolic na takie ciecie, bo moje kręcone włosy by zdziczały.

incorrect Nie rozumiem, dlaczego Twój fryzjer ścina Cie za każdym razem tak samo. Może pora go zmienić? U mnie za ciecie + modelowanie płacę 25zł i zawsze ściana mnie tak, jak chcę, jeszcze przed każdym ciachnięciem pyta, czy dobrze. I tak powinno być!

Edytowane przez grzywa17
Czas edycji: 2009-08-11 o 17:37
grzywa17 jest offline  
Stary 2009-08-11, 21:32   #2240
lucy lu
Raczkowanie

ja bylam u fryzjera ,to tak mi wycieniowala ,ze szok....ma szczescie,ze sie nie przejmuje ,bo zrobie kucyk i ok,ale kurcze nikt mi tak nigdy nie spieprzyl wlosow ....no,ale chociaz zdrowsze sa teraz jestem w polsce,ale w uk mam fajna fryzjerke ,ona pieknie scina
lucy lu jest offline  
Stary 2009-08-12, 00:04   #2241
paulinka007x
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
SUPER!
Fryzura o jaką mi wlasnie chodzi.

mam swiadomosc że ta gora taka wystrzępiona nie dla mnie (chociaz swietna )- bo nie mam prostych wlosow, a prostownicy nie moge uzywac, ale grzywke taką wlasnie chcialabym miec

nie wiem czemu zawsze fryzjer robi mi ta sama fryzure, mnie to juz dobija, moze dlatego że place za strzyzenie 35zl, ale 100 naprawde mi szkoda, jeśli ma mnie źle obciac. A skad jestes, jesli mozna spytac?

no tak mi mowia, że tych 20cm odrostow nie widac, ale ja je widze, kiepsko się czuje, sproboje z tym Castingiem, jak ma się prawie do konca zmyc to chyba duzego ryzyka nie ma, chociaz moja kolezanka farbnela sobe zwykla szamponetka i kolor po roku jej sie nie zmyl . Co do koloru wlosow, zawsze bylam brunetka, potem farbowalam wlosy kilka lat i nawet niezauwazylam że juz rosna mi jakies jasniejsze, moze rzeczywiscie to już nie brąz tylko ciemny blond wsumnie moj chlopak uparcie twierdzi ze jestem blondynka, moze pora mu uwiezyc

a może wiesz, co powiedziec fryzjerowi, jak to ująć żeby mi taka grzywke zrobil -> http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1249674167 zdjecie na komorce pokaze, ale oni nie patrza na te zdjecia, juz nie raz pokazywalam i grzywki nie robili;/
Podkresl dobitnie,ze taka grzywka-fruyzura ma byc i po tym jak Cie ustrzyze-nie daj kazsy,jezeli nie bedzie spelnionej Twojej prosby-mianowicie grzywka- musi to dokonczyc,skoro takie bylo Twoje zyczenie! 100zl za sciecie- wydaje mi sie,ze za duzo... Kurde, nie wiem,co z tymi fryzjerami...
Hmm ja w PL- Mazury, warminsko-mazurskie, podlasie... Zdaje mi sie,ze kazdy umie taka grzywke robic i nie wiem..poszukaj kogos,kto Cie zapewni,ze zrobi,a nie znowu wystawi... Pozdrawiam

od 04.11.2005 <3 Z Nim;*
Stary 2009-08-12, 10:25   #2242
KATJA87
Raczkowanie

Paulinka007x- naprawde super kolorek wydaje mi się że taki kolorek osiągnełam kiedyś farbując się farbą joanny słodkie capuccino. Super kolor i już mnie korci żeby zrobić. Dobrze że już niedługo wyjeżdzam na urlop, nic mnie korcić nie będzie(mam nadzieję...).
KATJA87 jest offline  
Stary 2009-08-12, 10:40   #2243
mika.z
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez patrycja1984 Pokaż wiadomość
jak byś mogła to załącz póżniej zdjęcie przed i po...jestem bardzo ciekawa efektu.dobrze wiedzieć,że nie tylko mnie korci do malowania-mimo że wiem jakie później są opłakane tego skutki.
Moja Droga,
Tak jak obiecałam tak robie, wklejam zdjęcie przed i po

Dwa pierwsze są przed a dwa ostatnie po. Nie jest spektakularna zmiana, a i trzymałam dość krótko, bo mnie wkurzało,ze spływa mi żółta maź po policzkach ale widze lekkie rozjaśnienie. Myśle , ze kilka razy powtórzyć i potrzymać i wymyśleć patent na nakładanie tej papki.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01464.jpg (59,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01474.jpg (39,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01507.jpg (38,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01508.jpg (27,4 KB, 25 załadowań)

...nie jestem na tym świecie by spełniać Twoje oczekiwania, a Ty nie jesteś na tym świecie by spełniać moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A jeśli sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Jeśli nie to trudno. I nic nie można na to poradzić.
Frederick Perls

Edytowane przez mika.z
Czas edycji: 2009-08-12 o 10:46
mika.z jest offline  
Stary 2009-08-12, 11:27   #2244
patrycja1984
Raczkowanie

GG do patrycja1984

czy odrosty wyszły żółte?mam nadzieję,że ten patent się sprawdzi-swoją drogą-ciekawe czy to nie niszczy włosów,przecież, jakby na to nie patrzeć-to rozjaśnienie....

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012

patrycja1984 jest offline  
Stary 2009-08-12, 11:53   #2245
mika.z
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez patrycja1984 Pokaż wiadomość
czy odrosty wyszły żółte?mam nadzieję,że ten patent się sprawdzi-swoją drogą-ciekawe czy to nie niszczy włosów,przecież, jakby na to nie patrzeć-to rozjaśnienie....
tak odcień jest żółtawy, taki wydziela korzeń rabarbaru, ale mnie zależy na ciepłym odcieniu, więc jest ok. Nie powinien niszczyć włosów, bo to tylko korzeń rabarbaru, sok z cytryny i olej...

...nie jestem na tym świecie by spełniać Twoje oczekiwania, a Ty nie jesteś na tym świecie by spełniać moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A jeśli sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Jeśli nie to trudno. I nic nie można na to poradzić.
Frederick Perls
mika.z jest offline  
Stary 2009-08-12, 12:15   #2246
Anariel
Wtajemniczenie

Ja sie wylamalam i wczoraj zafarbowalam na swoj kolor :P Kupilam farbe Loreal Excellence (czy jakos tak). I teraz bede wracac do swojego kolorku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM5120.jpg (164,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM5127.jpg (166,6 KB, 52 załadowań)

Anariel jest offline  
Stary 2009-08-12, 20:51   #2247
Shere Khan
Przyczajenie

Witam serdecznie. Otóż mam problem.
Przez ok. 3-4 lata mama nakładała mi farbę do włosów, wiem, że z dodatkiem wody utlenionej. Postanowiłam jednak walczyć, ale nie mam pojęcia czy jest sens, bo jak na razie efektów nie widać, oczywiście poza odrostami. Mija już trzeci miesiąc...Da się jakoś pozbyć tego obrzydliwego koloru? Zaznaczę, że naturalnie byłam złotowłosa, ale mama zepsuła mi ten piękny kolor na nieznośny super jasny blond, wręcz biały odcień. Proszę o pomoc...
Pozdrawiam.
Shere Khan jest offline  
Stary 2009-08-14, 09:21   #2248
oleq26
Przyczajenie

Powrót do naturalnego koloru ?

Hej mam jedno dręczące mnie pytanie .. mam włosy ciemny blond i postanowiłam je jakis czas temu pofarbować na brąz ... regularnie farbowałam odrosty ale zauważyłam, że moje włosy strasznie się zniszczyły ... ;/ jak powrócić do swego naturalnego koloru? odrosty nie są straszne ale mam na tym punkcie bzika i bardzo zależy mi na tym, by nie farbować ich więcej.. są jakies sposoby by przywrócic mój kolor?
oleq26 jest offline  
Stary 2009-08-14, 10:28   #2249
aanik
Raczkowanie

Dot.: Powrót do naturalnego koloru ?

.

Edytowane przez aanik
Czas edycji: 2010-08-01 o 15:06
aanik jest offline  
Stary 2009-08-14, 14:48   #2250
KATJA87
Raczkowanie

Dot.: Powrót do naturalnego koloru ?

Cytat:
Napisane przez aanik Pokaż wiadomość
Ja też chcę wrócić do naturalnego koloru włosów. Planuje zafarbować je na swoj jasny, mysi blond(chociaż idealnie taki na pewnio nie wyjdzie, ale chociaż odrosty będzie mniej widać).
Mam włosy farbowane castingiem - caffe latte, a wyszedł średni brąz . Na początku farba spierała mi się bardzo szybko(parę razy myłam czuprynę przeciwłupieżowym head&shouders, żeby jej w tym dopomóc, ale nie będę już jej tak katować), włosy sprały mi się do ciemnego blondu i berdziej sprać się nie chcą.

Myślę, że jedyną i najlepszą metodą na prywrócenie włosom naturalnego koloru jest czekanie aż odrosną
A masz może jakieś zdjęcia jak pofarbowałaś włosy i jaki kolorek masz teraz?
Ja także myślę że najlepiej nie farbować niczym włosów jeśli chce się mieć swoje naturalne. Pozatym nie ma żadnego takiego preparatu, który by zmył farbe i zostawił włos w naturalnym kolorku.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez oleq26 Pokaż wiadomość
Hej mam jedno dręczące mnie pytanie .. mam włosy ciemny blond i postanowiłam je jakis czas temu pofarbować na brąz ... regularnie farbowałam odrosty ale zauważyłam, że moje włosy strasznie się zniszczyły ... ;/ jak powrócić do swego naturalnego koloru? odrosty nie są straszne ale mam na tym punkcie bzika i bardzo zależy mi na tym, by nie farbować ich więcej.. są jakies sposoby by przywrócic mój kolor?
Poprostu ich nie farbować i o tym nie myśleć

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Shere Khan Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Otóż mam problem.
Przez ok. 3-4 lata mama nakładała mi farbę do włosów, wiem, że z dodatkiem wody utlenionej. Postanowiłam jednak walczyć, ale nie mam pojęcia czy jest sens, bo jak na razie efektów nie widać, oczywiście poza odrostami. Mija już trzeci miesiąc...Da się jakoś pozbyć tego obrzydliwego koloru? Zaznaczę, że naturalnie byłam złotowłosa, ale mama zepsuła mi ten piękny kolor na nieznośny super jasny blond, wręcz biały odcień. Proszę o pomoc...
Pozdrawiam.
hm.. mnie mama zawsze namawiała abym nie farbowała włosów. A czemy Ty się tej Swojej mamie tak dawałaś? Zapewne był to rozjaśniacz i nic się nie da z tym zrobić
KATJA87 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
dekoloryzacja, farbowane włosy, farbowanie, naturalny kolor, pasemka, powrót

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości