Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-04-18, 08:49   #211
Kiciunia21
Zadomowienie

Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Podziwiam was dziewczynki. Mój naturalny kolor to cemny blond, ale farbuję włosy na czarno. Już gdy widzę centymetrowe odrosty to mnie denerwują. Co musiałabym zrobić żeby wrócić do swojego? Bo z widocznymi odrostami naprawdę nie wytrzymam. Nie da się tego zrobić inaczej? Ale naiwna jestem

-15

Kiciunia21 jest offline  
Stary 2007-04-18, 13:13   #212
izuu
Wtajemniczenie

GG do izuu

Kiciunia21 zawsze możesz zafundowac sobie dekoloryzację i zafabrowac na swój naturalny :P
izuu jest offline  
Stary 2007-04-18, 14:18   #213
biiibiii
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lidianna Pokaż wiadomość
Jak ma się odrosty podobne do tych farbowanych to spoko, ale jak ja bym miała zapuszczać rok włosy i odrosty by były białe a te farbowane czarne, to normalnie meksyk hehe.
noo to troche ekstremanle
ja jutro id do fryzjera, zetne troche farby
biiibiii jest offline  
Stary 2007-04-18, 14:44   #214
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
noo to troche ekstremanle
ja jutro id do fryzjera, zetne troche farby
a ja wlasnie nie chcę wogóle obcinać !! oszz zbyt długo męczyłam się żeby mieć taką długoś i co tam najwyżej do końca świata bedę chodzić w dwu kolorowych włoskach a dekoloryzacji ...boję się gdzie sa dziewczyny które miałay miec robiona dekoloryzacje? bo ja tu czekam na opinię ...czy bardzo "boli"

tyle już wytrzymałam, wiec głupio byłoby sobie darowaac choć początki były najgorsze...po poł roku idzie się przyzwyczaić ( u mnie mija już 7 miesiący) i nie dam się

iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline  
Stary 2007-04-18, 15:09   #215
biiibiii
Zakorzenienie

sikoreczka ja tez sie meczylam zeby miec taka dlugosc jak mam obecnie, ale niestey wlosy mi wypadaja i koncowki bardzo rozdwojone wiec musze sciać. a przy okazji troche farby poleci i zawsze bedzie to troche blizej do naturalnosci ;D
biiibiii jest offline  
Stary 2007-04-18, 15:33   #216
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

biiibiii ano masz rację na obcjęcie końcowek to i ja się bede musiała kiedy wybrać, żebym nie przypominała bardziej czarownicy ale to może w maju ... i od razu zapytam się fryzjerki co dalej ... mam taką fajna znajomą :: zawsze coś doradzi .... wogóle nie wiem co mam teraz z grzywką zrobić bo mam taka jak na rysunku obok ..znaczy traz to już jest troszkę dłuższa... a jak ją obetnę to juz bedzie cała blondzik... i mam dylemat :?:

iskierka zgasła...
Stary 2007-04-19, 08:20   #217
Asieq
Raczkowanie

GG do Asieq

Byłam! Zrobiłam!
Mam już na włosach prawie-swój-naturalny kolor Piszę prawie, bo dekoloryzacja wodna nie poradziła sobie jednak całkiem z partią włosów, w którą wżarła się farba Palette (unikajcie jej jak ognia!), a fryzjerka nie chciała mi osłabiać włosów dekoloryzacją oksydacyjną, bo moje włosy należą do kategorii trudnych i cienkich. Za dekoloryzację, farbowanie Naturą Loreala, ampułkę regeneracyjną i ścięcie zapłaciłam 240 zł. Byłam w salonie Gracja przy Nowosądeckiej, u Pani Dorotki.
I wiecie co - JEST SUPER!! Mialam już bardzo zniszczone końcówki przy włosach prawie do pasa, zgodzilam sie na obcięcie ich na wysokości łopatek. Włosy są piękne, lśniące, mięciutkie i naturalnego koloru. Polecam każdej z Was ten zabieg, nie ma czego się bać

Asieq jest offline  
Stary 2007-04-19, 08:58   #218
kate_003
Raczkowanie

Ja nie farbuje włosów od początku stycznia br. Odrostów tak bardzo nie widać. Tylko denerwuje mnie jedno, że przebijają moje farbowane pasemka. Muszę wytrzymać.Nie mogę się doczekać swojego kolorku. Pozdrawiam wszystkie zapuszczające
kate_003 jest offline  
Stary 2007-04-19, 10:51   #219
anetka.mini
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Pauleena Pokaż wiadomość
Sama nie wiem... Mój naturalny kolor to ciemny blond, pofarbowałam włosy na czarno, później chciałam wrócić do blondu, sama zrobiłam sobie dekoloryzacje, doszło do tego, że włosy malowałam codziennie bo nie mogłam osiągnąć dobrego koloru (po dekoloryzacji włosy miałam biało rude )
Teraz farbuje włosy na brąz... zanim doprowadziłam je do dobrej kondycji wydałam kupe kasy... zresztą nadal wydaje bo jeszcze mi się łamią. Włosy miałam do łopatek ale były tak zniszczone że ściełam je - teraz mam fryzurke jak Victoria Beckham. Od 2 miesiecy nie maluje włosów! Widać śliczne, jaśniutkie odrosty, które pod słońce mają ładny blask Chce wrócić do swoich naturalnych włosków, mam dosyć tracenia kasy na farby, które niszczą włosy,a później na fryzjera, który obcina tak długo zapuszczane włosy w kilka minut Dosyć ze sztucznością! Pewnie nie raz będę miała chwile zwątpienia... wtedy będę zwracała sie do Was o mobilizację
Trzymam za Was kciuki dziewczyny
Pauleena czy mogę Cię prosić o jakieśzdjątka... =) także chciałam się ściąć tak jak Victoria ale się boje.... :/ ehhh

Poza tym dołączam się do was dziewuszki =) mam normalnie aż całe 2 cm odrostu... przeraża mnie dalszy ciąg nie farbowania włosków... ponieważ u mnie bardzo różni się odrost.. włoski mam rude no takie niewiem rudo brązowe jakies takie [oczywiście miał być "czarujący brąz"...] a naturalny heh od podstawówki farbuje więc troszke niepamiętam trochę się zmienił...dokładnie tak jak mówicie mysi ciemny blond coś w tym stylu.. byłam u fryzjerki po rade więc ona powiedziała że zrobiłaby taki ala balejaż rozjaśniający o 2 tony tak żeby chociaż nie różnił się bardzo od naturalnych... Chodzę do pracy i głupio mi chodzić z takimi odrostami... jece pomyślą że nie dbam o siebie :/ myślę jeszcze o tych szamponetkach ale ja przez nie zaczełam farbować włoski...zrobiłam kiedyś na sylwestra takim czerwonym szamponem i miał zejsc po kilkunastu umyciach i jak nieschodził takmusiałam pofarbowac na naturalny bardziej kolor brąz... palet ehhh :/ żałuję!!!!
anetka.mini jest offline  
Stary 2007-04-19, 11:54   #220
anetka.mini
Raczkowanie

Powiedzcie a może np. jak na te wlosy farbowane walne rozjaśniacz na chwilke może się troszke rozjaśnia i chociaż niebedzie widać takiej różnicy i tego okropnego rudego odcienia... już niewiem... niemogę tak chodzić... ale jestem naprawde zmotywowana
a może jest jakaś farba która złapie włosy farbowane ciemniejsze takie... czy tylko rozjaśniacz ehh
a powiem wam co jest najgorsze juz ze 3 tygodnie temu kupiłam farbe i tak sobie stoi w łazience.. troszke kusi...ale szkoda mi włosków i niechce juz mi sie farbować... nie mam komu oddać a szkoda w sumie wyżucić...
Buźka
anetka.mini jest offline  
Stary 2007-04-19, 13:09   #221
moniam
Przyczajenie

Witaj w klubie anetka.mini
Ja też mam naturalny swój kolor ciemny blond, lub mysi. Dwa tygodnie temu przefarbowałam mój bardzo jasny blond baleyage na brąz. Niestety ten brąz wyszedł bardzo ciemny i z odcieniem czerwieni. Byłam załamana, myłam głowę codziennie po 5-6 razy, żeby zmyć ten kolor. Po tygodniu przefarbowałam na inny odcień brązu, żeby pokryć tą czerwień. Jest lepiej, ale niewiele. Wczoraj kupiłam kolejną farbę tym razem jasny brąz, ale musi ona trochę odczekać, bo przez to farbowanie wypadło mi bardzo dużo włosów Chciałam zrobić parę pasemek, żeby zdeczka rozjaśnić, ale narazie nie ma mowy, tak poniszczyłam swoje włosy.
anetka.mini ja na twoim miejscu chyba bym się skusiła na to rozjaśnianie u fryzjerki, ale jeśli jesteś pewna, że ona wie co mówi, żeby jeszcze nie pogorszyć sprawy
moniam jest offline  
Stary 2007-04-19, 14:57   #222
anetka.mini
Raczkowanie

W tym problem że nie jestem pewna...;-) no ale cóż ..ważne oby były jaśniejsze żeby odrost bardzo się nierzucał w oczyka..poza tym za balejaż 2-kolorowy chce ode mnie 90 zł a włoski mam takie pół długie - pare cm za ramionka.
heh to ja Ci powiem jak kiedyś na wakacjach nad morzem zapragnęłam blondu kupiłam rozjaśniacz joanny niepamiętam już ile ton rozjaśniał.. niepokrył niestety calych wlosków i nie rozjasnil tyle ile chcialam...poszlam więc po 2 opakowanie... po powrocie czyli tydzien pozniej zafarbowałam je na sredni blond i za nastepny tydzien na ciemny i pozniej to już brązy weszły w ruch heh normalnie moje włoski były tak zniszczone że tragedia
raz tylko w życiu miałam blond normalnie tak jasny oczywiscie z odcieniem rudego w sumie nie bylo mi ładnie ...wydaje mi sie ze poprostu nikt nieprzyzwyczajony do blondu od podstawówki brąz...i brąz mam dosyć normalnie już tego kolorku
Dziewuszki damy rade ;-)
4all
anetka.mini jest offline  
Stary 2007-04-19, 15:07   #223
anetka.mini
Raczkowanie

i wiecie... chyba zdecyduję się na te rozjaśnianie przez baleyage gorzej chyba niebedzie co oczywiscie odrost zostawiam w spokoju...farbuje te włoski poniżej odrostu!! a dodam ze ostatni raz farbowałam włoski 26 lutego... niestety farbą palet i tak to mój rekord... zawsze juzpo 3 tygodniach juzfarbowałam... wydaje mi się że wolno mi rosna włosy co mnie troche zniechęca... ok 2 cm a mineło hmmm... no niecałe 2 miechy ehh.. najgorzej chyba jak odrost bedzie tak na połowie głowy...jesuuusiu nie wyobrażam sobie tego

Moniam musisz chyba troszke poczekać aż Ci się spierze ten kolorek a później idz może na balejaż ..pasemka jakies coby tyko rozjaśnić troszke...
Niemartw się bedzie dobrze..
czas szybko zleci..
włoski odrosną
............oby!!
anetka.mini jest offline  
Stary 2007-04-19, 19:44   #224
moniam
Przyczajenie

U mnie jest ten problem, że mi się mój kolor nie podoba, więc najpierw muszę go sprać, później walnąć jakiś brązik i dopiero mogę baleyage zrobić I jeszcze w tym problem, że ja zabardzo nie chcę mieć baleyage, tylko znacznie jaśniejsze włosy, ale równomierny kolor, więc przedemną jeszcze dłuuuuuugggggaaaaaaa droga do oczekiwanego kolorku
Znając życie to zanim dojdę do oczekiwanego kolorku, to już mi zbrzydnie i będę chciała coś innego
moniam jest offline  
Stary 2007-04-19, 20:03   #225
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

ja dziś zmierzyłam sobie odrosty .... 12 cm (szybko mi włoy rosną bo ostatnie farbowanko 7 miesięcy temu) :O no jestem w szoku bo przy moich długich wlosach one wydaja sie takie małe ... obym wytrzymała jak najdużej , ale coraz częciejmyslę o tej calej dekoloryzacji ... juz sama nie wiem jestem wewnętrznie rozdarta ...;]

iskierka zgasła...
Stary 2007-04-19, 20:34   #226
moniam
Przyczajenie

też mnie męczy ta dekoloryzacja, ale na moe cześniej rozjaśniane włosy nic by chyba nie zdziałała, jedynie co to mogłyby mi tylko włosy poodpadać hi hi
moniam jest offline  
Stary 2007-04-19, 21:38   #227
biiibiii
Zakorzenienie

scielam dzis wlosy i droga do naturalnych coraz ktorsza bo sporo farby poleglo pod nozycami fryzjerki mysle ze za jakies 6 mcy powinnam cieszyc sie juz swoimi...kurde troche to odległa przyszlośc...obym tylko sie nie skusila na zadna farbe ;/
biiibiii jest offline  
Stary 2007-04-20, 08:40   #228
Kiciunia21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Kiciunia21 zawsze możesz zafundowac sobie dekoloryzację i zafabrowac na swój naturalny :P
Mój naturalny jest tak dziwny że pewnie nigdzie takiej farby nie znajdę

-15

Kiciunia21 jest offline  
Stary 2007-04-20, 08:48   #229
Asieq
Raczkowanie

GG do Asieq

Cytat:
Napisane przez anetka.mini Pokaż wiadomość
i wiecie... chyba zdecyduję się na te rozjaśnianie przez baleyage gorzej chyba niebedzie co oczywiscie odrost zostawiam w spokoju...farbuje te włoski poniżej odrostu!! a dodam ze ostatni raz farbowałam włoski 26 lutego... niestety farbą palet i tak to mój rekord... zawsze juzpo 3 tygodniach juzfarbowałam... wydaje mi się że wolno mi rosna włosy co mnie troche zniechęca... ok 2 cm a mineło hmmm... no niecałe 2 miechy ehh.. najgorzej chyba jak odrost bedzie tak na połowie głowy...jesuuusiu nie wyobrażam sobie tego

Moniam musisz chyba troszke poczekać aż Ci się spierze ten kolorek a później idz może na balejaż ..pasemka jakies coby tyko rozjaśnić troszke...
Niemartw się bedzie dobrze..
czas szybko zleci..
włoski odrosną
............oby!!
sama sobie chcesz ten baleyage zrobić? bo jeśli tak, to chyba nie jest najlepszy pomysł... pisałaś, że masz teraz rudawe włosy. jesli nałożysz na nie rozjaśniacz, to wyjdzie Ci jakiś odcień pomarańczy. wiem, bo sama juz sprawdzałam na jednym pasemku.
około 6 lat temu rozjaśniłam sobie sama włosy jakimś rozjasniaczem. miałam ufarbowane na ciemny brąz i swoje odrosty. rozjaśniacz nałożyłam na część farbowaną. w efekcie pojawił mi sie piękny pomarańcz, jakiego w życiu nie widziałam. poprosilam mamę, żeby mi pobiegła do sklepu po jakiś blond, było mi wszystko jedno jaki. kupiła fajny popielaty blond, ktory nalożylam na tą pomarańczę. ładnie to wyglądało, kolor był jednolity, ale włosy były wielką kupą siana
Tak więc po tym, co powiedziała mi fryzjerka, nie zamierzam już sobie sama farbować włosów, ani tym bardziej ich rozjaśniać.
Pamiętajcie, że zabiegi na włosach zależą od ich kondycji. Efekt końcowy także.

Asieq jest offline  
Stary 2007-04-20, 09:08   #230
anetka.mini
Raczkowanie

broń boże nie sama u fryzjerki! gdzie tam.. sama już niewiem tyle pomysłów ale w zasadzie boję się bo niewiem co naplawde zlobić ehh narazie nic nierobie... poczekam, poczytam, popytam.. pomyśle jeszcze...
anetka.mini jest offline  
Stary 2007-04-24, 08:19   #231
anetka.mini
Raczkowanie

hej dziewczyny!! jak tam się trzymacie?? ja tam dobrze
zauwazylam ze mam straszne siano na głowie jak nie uzyje odzywki...muszę kupić jakieś bez spłukiwania dobre..macie jakieś takie??
ehh a ostatnio mam takiego lenia.. :/
co tam u Was??
ja siedze sobie w pracy i normalnie spaćććć... <ziewa>
buziaczki
anetka.mini jest offline  
Stary 2007-04-24, 10:16   #232
sikoreczka111
Zakorzenienie

GG do sikoreczka111

Cytat:
Napisane przez anetka.mini Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!! jak tam się trzymacie?? ja tam dobrze
zauwazylam ze mam straszne siano na głowie jak nie uzyje odzywki...muszę kupić jakieś bez spłukiwania dobre..macie jakieś takie??
ehh a ostatnio mam takiego lenia.. :/
co tam u Was??
ja siedze sobie w pracy i normalnie spaćććć... <ziewa>
buziaczki

no póki co dzielnie wytrzymuję z odrostami, choć ostatnio robiłam sobie fotki i strasznie moim zzdaniem są widoczne;/ ale co tam:d ja własnie nie wiem czemu ale ostatnio też mam takie sianko na głowie ( choć od kąd pamietam takie własnie miałam włoski ;/ to chyba genetyczne bo moja mama tez takie ma , zaraz po myciu są poprostu okropne, wyglądają strasznie sucho , ale po kilku godzinkach są takie fajniejsze, nie wiem dlaczego tak się dzieje:|)

a odżywek sprawdzonych nie mam, ja nie wiem mam chyba jakies inne włoski bo oprócz łatwiejszego rozczesywania , to ja tam tylko błyszczenie widze, teraz używam waxu raz w tygodniu i jest dobry tylko musze go teraz ograniczyc bo mi się włoski oklapniete po nim robią

ciągle myslę o tej dekoloryzacjii , za tydzien bedę w domku ...wiec kto wie, zobaczymy co powie mi fryzjerka i może się wybiore;] tzn do fryzjera i tak musze iść bo mam tą fryzurke taką że nie da się jej jakos ładnie ułożyc, grzywkę mialam taka krociótką a teraz to do czubka nosa mi sięga ...az nie wiem jak ją mam czesac

a co do lenia ... to tez go mam ale niedługo dłuugi weekend wiec bedę mogła z nim zyć bez żadnych wyrzutow sumienia ;]

iskierka zgasła...
Stary 2007-04-24, 12:28   #233
anetka.mini
Raczkowanie

a ja ciągle myślę o tym baleyażu... no ale i tak prędzej czy później będe musiała go zrobić co by pojaśnić troche te włoski...

też mam wax ale podobno trza przy nałożeniu suszyć suszarka albo no nagrzanym ręcznikiem owinąć włosy...ehh ja tak nierobiłam a pudełko się ju kończy...

poza tym jakoś tak szczególnie odrosty mi nieprzeszkadzają...ale ta farba w domu jest nie potrzebna wcale... może ktoś chętny to oddam...szkoda wyrzucać.

Sikoreczko111 To na boczek bierz tą grzyweczkę.. niewiem jak Ci tam pasuje..
ja chyba muszę podciąć, a właśnie... co ile tak mniej więcej podcinacie włoski...??
Pozdrowionka
anetka.mini jest offline  
Stary 2007-04-24, 12:31   #234
anetka.mini
Raczkowanie

Aaa...........
Apropo majóweczki....mmmmm już niemogę się doczekać oby pogoda nam dopisała <słońce> !!!!!!!
anetka.mini jest offline  
Stary 2007-04-24, 13:29   #235
izuu
Wtajemniczenie

GG do izuu

jeszcze tylko miesiąc, może półtora i bedę blondynką! Zastanawiam się, jednak czy mi wyjdzie blondzik ładny (nie platyna - broń boże:P) jesli mam pół włosów odrostów?? jest to kolor jasny brąz, może bardzo ciemny blond (nie znam się) i odrosty nie wyróżniają się zbytnio. właściwie to nie umiem określić ile już ich mam, bo tego nie widać. a ostatnio farbowałam jakoś pod koniec lipca zeszłego roku. jak sądzicie? Chcę jakiś ciemny blond cos w tym stylu fajny blobnd.jpg
izuu jest offline  
Stary 2007-04-24, 20:57   #236
venus in furs
Rozeznanie

a ja miałam mieć ciemny blond, a wygladam jak miranda z sex and the city. czyli RUDA. wlosy po dekolorze sie zrobily pomaranczowe, i nałożony na to ciemny blond wyszedł pomaranczowobrazowy.

zastanawiam sie, co by było, gdybym te rude wlosy zaczela myc renegalem - czerwien by zbladla?

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline  
Stary 2007-04-30, 10:27   #237
Pauleena
Rozeznanie

Anetka.mini chętnie wysłałabym fotki ale aktualnie nie mam aparatu bo siostra mi go podprowadziła jak go tylko odzyskam... (o ile jest to możliwe) to wkleje swoje fotki.

Jak sie trzymacie Dziewczyny? Ja już miałam tyle chwil zwątpienia, dobrze, że kazałam swojemu chłopakowi odradzać sobie jakiekolwiek koloryzacje włosów. Chodź bardzo podobam mu sie w czarnych włosach wytrwale mi odradza farbowanie i przypomina, że jak wytrzymam będę miała piękne, zdrowe i długie włosy jak dobrze mieć takiego kochanego chłopaka
Pauleena jest offline  
Stary 2007-04-30, 13:20   #238
anetka.mini
Raczkowanie

ok..w takim razie czekam na fotki
ahh... dziś byłam zapisana do fryzjera na balejaż ale odwołałam... niefarbuję już ponad miesiąc aż wierzyć mi się niechce... szkoda tylko że tak wolno mi rosną włoski...
buziaki
anetka.mini jest offline  
Stary 2007-05-01, 11:34   #239
Pauleena
Rozeznanie

Hej Mam prośbę do dziewczyn, które mają już odrosty to połowy głowy, czy mogłyby wkleić zdjęcia swoich włosków? bo chciałabym zobaczyć co mnie czeka w przyszłości zwłaszcze dziewczyny, które wracają do ciemnego blondu z ciemnych włosków pozdrawiam
Pauleena jest offline  
Stary 2007-05-01, 12:46   #240
AguSsSia
Raczkowanie

GG do AguSsSia
Thumbs up Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziewczyny,trzymam za was kciuki. Rok temu też próbowałam wrócić do naturalnego koloru i udało mi się.Jestem zadowolona bo włosy mniej się niszczom,nareszcie są gładkie i mięciutkie.

Tagi
dekoloryzacja, farbowane włosy, farbowanie, naturalny kolor, pasemka, powrót

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości