Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-17, 23:29   #2581
suspense
Zadomowienie

Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

cześć !
ja i mój 4cm odrost dołączamy do Was.
moje naturalne włosy mam w kolorze ciemny, zimny blond.
cała reszta jest paskudnie złoto-miodowa (efekt dekoloryzacji z czarnego)

co do odrostów to- doskonale Was rozumiem. ciężko jest z nimi wytrzymać, szczególnie jeśli obracamy się wśród ludzi- niekoniecznie dobrze nam znanych. jednak włosy to jest ważny element wizerunku, a odrosty na pół głowy - jak dla mnie - zalatują troche patologią/zaniedbaniem etc ...

ja narazie konkretnego planu na moje włosy nie mam. mam nadzieje,że przy Was coś wymyślę. bo z jednej strony chciałabym zapuścić długie włosy, a z drugiej - obciąć jak najszybciej się da, żeby uzyskac już swój naturalny kolor. bo dla mnie to jest jakby podwójna walka - nie dość,że odrosty, to jeszcze na całej reszcie kolor którego nie potrafie przetrawić - nigdy nie było mi dobrze w ciepłych odcieniach, a mam chyba najbardziej ciepły kolor jaki tylko się da. ciepły i spłowiały
suspense jest offline  
Stary 2009-09-18, 01:23   #2582
Madziaa90
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez suspense Pokaż wiadomość
nigdy nie było mi dobrze w ciepłych odcieniach, a mam chyba najbardziej ciepły kolor jaki tylko się da. ciepły i spłowiały
Dokładnie. Również nie pasują mi ciepłe odcienie i dlatego boję się rozjaśniać Nie wiem co robić, na razie po prostu czekam aż odrost zacznie mi przeszkadzać i wtedy zacznę się zamartwiać
Madziaa90 jest offline  
Stary 2009-09-18, 06:19   #2583
lucy lu
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Ja właśnie zakończyłam akcję - wracamy do naturalnych włosów - b. się cieszę. Na początku miałam długie (farbowane na czerń)włosy. Naturalne ciemny blond. Przy 1-4 cm odrostu nosiłam tylko kucyk, potem walczyłam z szamponetkami. W końcu resztę rozjasniłam w domu do brązu/ rudawego brązu. Po jaimś czasie zcięłam do połowy szyi. Od jakiegoś czasu marzyłam o takiej fryzurze i mam.

Jesli chodzi o jasne odrosty przy ciemnej reszcie - wygląda to strasznie i nie polecam, lepiej rozjaśnić resztę włosów niż wygladac na zaniedbaną.
zgadzam sie,kolezanka farbuje na czarno i gdy pojawiaja sie jej blond odrosty ,wyglada jakby siwiala lub wrecz lysiala....wyglada to okropnie....napewno nie wytrzymalabym przy takim kontrascie ....ale ona nie ma problemu,caly czas fabuje ....jest sliczna ,wiec w kazdym kolorku jej cudnie
lucy lu jest offline  
Stary 2009-09-18, 07:04   #2584
alutka0
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 12
GG do alutka0

dzisiaj ide do apteki po jakies tabletki na porost wlosow. polecicie mi coś ? tak do 20 zł.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline  
Stary 2009-09-18, 08:04   #2585
motylek1007
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
dzisiaj ide do apteki po jakies tabletki na porost wlosow. polecicie mi coś ? tak do 20 zł.
moze zamiast tabletek lepiej pic pokrzywe i skrzyp?

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline  
Stary 2009-09-18, 09:10   #2586
zabciajs
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madziaa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dołączam do Was Mam dośc moich czarnych farbowanych włosów... Od 4 lat mam ciemne włosy i stęskniłam się za moimi mysimi naturalnymi włosami Co prawda narazie mam tylko 1 cm odrostu, ale postanowiłam, że będę walczyła
A zamierzasz obcinać później?

Kurcze ja mam już bardzo długie włosy, poniźej połowy pleców, które są ładne i zadbane pomino farbowania, bo bardzo o nie dbam, taka mała obsesja I boję się rozjaśnić, odrosty mam mysie, taki ciemny blond, a reszta .. sama nie wiem.. pozostostałość po czerwonym i brązowym. Sądze że bardzo się nei rzuca narazie ale narazie...
Rozjaśniania sie boje bo moje koleżanki zawsze rozjaśniały po to by się przefarbowac na taki jaki chcą kolor, a rozjaśniane włosy podobno maja odcienie wszystkiego. Cziy fryzjerka uzyska mój kolor na reszczcie włosów?
I pewnie majątek wydam mając takie włosy:/

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2009-09-18 o 09:16
zabciajs jest offline  
Stary 2009-09-18, 10:02   #2587
losek78
Zakorzenienie

ja sie podŁamaŁam bo mi mąż powiedziaŁ że jak mnie zna to ja nie wytrzymam nie farbować , a casting juz mi sie zmyŁ z pasemek i mam teraz sraczkowate kolorki tzn pasemka i pomiedzy nimi resztki farby cynamonowej którą farbowaŁam przez rok , odrost - 0,5 cm prawie nie widoczny, spróbuje z przycimnianiem korą dębu
losek78 jest offline  
Stary 2009-09-18, 10:10   #2588
motylek1007
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
ja sie podŁamaŁam bo mi mąż powiedziaŁ że jak mnie zna to ja nie wytrzymam nie farbować ,
zaskocz męza i pokaż ze sie mylił

[*] 11.09.2012
motylek1007 jest offline  
Stary 2009-09-18, 10:32   #2589
sQuaara
Zakorzenienie

kurcze wlasnie sobie zdalam sprawe(brawa) ze faktycznie te farbowane musze obciac.. a ja sie cieszyla ze sa takie dlugie :O
hm to moze od razu obetne... oj najpierw pofarbuje wlosy na podobienstwo swojego koloru a pozniej moze obetne konce
bo mam mega stopniowane tnz mialam jakos kolo marca i teraz to odroslo i ni to ladne ni to co a te najdlusze to takie sianko troche... hm hm hm.
no coz.

a osobiscie biore SkrzypoVite kuracja na 40dni ja dopiero 6dzien ;-)) sa na wzmocnienie wlosow;-)
jest watek o poroscie wlosow;> i MNOSTWO rad

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=297789&page=142
Stary 2009-09-18, 11:07   #2590
Madziaa90
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
A zamierzasz obcinać później?

Wczoraj kupiłam sobie nożyczki do stopniowania i sama na wieczór podcięłam sobie z 3-4cm i troszkę postopniowałam :P Szkoda mi włosów, bo zawsze miałam takie do ramion a teraz mam za zapięcie ze stanika Ale bede musiała obcinać Odrost wygląda fatalnie-popielaty blond a reszta czarna... Niewiem co zrobie gdy odrost bedzie mial 7-8cm :/
Madziaa90 jest offline  
Stary 2009-09-18, 11:38   #2591
KATJA87
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Ja właśnie zakończyłam akcję - wracamy do naturalnych włosów - b. się cieszę. Na początku miałam długie (farbowane na czerń)włosy. Naturalne ciemny blond. Przy 1-4 cm odrostu nosiłam tylko kucyk, potem walczyłam z szamponetkami. W końcu resztę rozjasniłam w domu do brązu/ rudawego brązu. Po jaimś czasie zcięłam do połowy szyi. Od jakiegoś czasu marzyłam o takiej fryzurze i mam.

Jesli chodzi o jasne odrosty przy ciemnej reszcie - wygląda to strasznie i nie polecam, lepiej rozjaśnić resztę włosów niż wygladac na zaniedbaną.
żurawinka może wkleisz nam zdjęcie jako motywacja do działania?
KATJA87 jest offline  
Stary 2009-09-18, 11:43   #2592
alexz johnson
Zadomowienie

Zdjęcia moich odrostów są na "Dziennik regeneracji" - teraz moje włosy są bez tych czarnych koncówek.
Jeśli chodzi o moj wiek to mam 21 lat...wiec to za wcześnie na siwienie

Cel: naturalne, zdrowe włosy

alexz johnson jest offline  
Stary 2009-09-18, 12:09   #2593
KATJA87
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Madziaa90 Pokaż wiadomość
Niewiem co zrobie gdy odrost bedzie mial 7-8cm :/
wejdziesz na wizaz i otrzymasz wsparcie

A czy któraś z was stosowała ten szampon?http://www.allegro.pl/item737913283_...st_wlosow.html
Ciekawe co to za cudo.
KATJA87 jest offline  
Stary 2009-09-18, 12:47   #2594
zabciajs
Zakorzenienie

Byłam dziś u fryzjera, nie da się rozjaśnić włosów żeby mieć podobny kolor do swoich, bo po rozjasnianiu włosy są żółte, sraczkowate i nie nadają się na pokazywanie.
No i teraz jestem w kropce. Szkoda mi moich długaśnych włosów,żeby tylko wrócić do naturalnego.
A rozjaśnienie ,zafarbowanie na podobny kolor i wtedy zapuszczanie może minąć się z celem. Bo włosy mogą stać się suche i zniszczone.
A pozatym ponad 200zł jak nic. Moja kuzynka która ma ponad połowe ode mnie krótsze zapłaciła 90(rozjaśnianie +farba)
Chyba opuszcze ten wątek i wróce do farby..nic mi nie pozostało
Fajnie jak ktoś nei ma długaśnych i nie zapuszczał ich pare lat... wtedy mniej szkoda.
Stary 2009-09-18, 12:51   #2595
Anariel
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

zabciajs ale jak juz podjelas decyzje to wytrwaj!!! Jestesmy z Toba, nie daj sie.
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie

Anariel jest offline  
Stary 2009-09-18, 13:17   #2596
Jackie_S
Zakorzenienie

zabciajs,może nie ścinaj włosów i spróbuj wytrzymać bez farbowania. Z odrostami da się jakoś wytrzymać. W tej chwili mam włosy sięgające do zapięcia stanika i na razie nie ścinam.Zdjęcie moich odrostów jest gdzieś na poprzedniej stronie.Poprzednim razem,gdy wracałam do naturalnych włosów,miałam znacznie dłuższe włosy niż teraz i stwierdziłam,że będzie mi znacznie łatwiej,gdy obetnę włosy... Poprosiłam o wycieniowanie włosów,a fryzjerka zrobiła coś strasznego na mojej głowie-miała zupełnie inną wizję wycieniowania niż ja. Strasznie się wtedy męczyłam. Teraz znowu mam długie włosy i fakt posiadania odrostów nie jest już taki straszny. Przynajmniej dobrze się czuję z moją obecną fryzurą .
Stary 2009-09-18, 14:23   #2597
losek78
Zakorzenienie

ja też sie źle czuje z moimi wycieniowanymi, mam wycieniowane od póŁ gŁowy a dóŁ wŁosów do ramion i gŁupio to troche wygląda zwŁaszcza ze moje wlosy sa suche i puszące sie , próbowaŁam wygniatać na piance ale mi baran wyszedŁ i strasznie duza gŁowa , niekorzystnie to wyglądaŁo, a moje wŁosy tak z 10 cm od gŁowy nie przyjmują farby są tak jakby wyjaŁowione wiec nie mam gwarancji czy mi co kolwiek to pokryje a jak już to sie zmyje po 2 tygodniach , bŁędne koŁo sie zamyka i pozostaje czekać , jak będzie hŁodniej to Ładna czapka ratuje
losek78 jest offline  
Stary 2009-09-18, 14:41   #2598
sQuaara
Zakorzenienie

Anariel zainteresowal mnie Twoj podpis i chetnie poczytalabym Twoj blog moglabys podac link ??
Stary 2009-09-18, 14:43   #2599
lussessita22
Raczkowanie

GG do lussessita22

Hej dziewczyny nie farbuje hmm od czerwca chyba i mam 5 centymetrowe odrosty. Musze stwierdzic ze moj powrot do naturalbych wlosow nie jest az taki zly. Wlosy mam do ramion, odrosty sa ciemniejsze od farbowanych i nie wyglada to tragicznie, w sumie im dluzsze odrosty tym lepiej to wyglada jestem zadowolona z decyzji powodzenia
lussessita22 jest offline  
Stary 2009-09-18, 14:44   #2600
Anariel
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

To ten blog na wizazu...
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie

Anariel jest offline  
Stary 2009-09-18, 14:48   #2601
sQuaara
Zakorzenienie

dziekuje
Stary 2009-09-18, 14:51   #2602
KATJA87
Raczkowanie

Cytat:
Byłam dziś u fryzjera, nie da się rozjaśnić włosów żeby mieć podobny kolor do swoich, bo po rozjasnianiu włosy są żółte, sraczkowate i nie nadają się na pokazywanie.
No i teraz jestem w kropce. Szkoda mi moich długaśnych włosów,żeby tylko wrócić do naturalnego.
A rozjaśnienie ,zafarbowanie na podobny kolor i wtedy zapuszczanie może minąć się z celem. Bo włosy mogą stać się suche i zniszczone.
A pozatym ponad 200zł jak nic. Moja kuzynka która ma ponad połowe ode mnie krótsze zapłaciła 90(rozjaśnianie +farba)
Chyba opuszcze ten wątek i wróce do farby..nic mi nie pozostało
Fajnie jak ktoś nei ma długaśnych i nie zapuszczał ich pare lat... wtedy mniej szkoda.
a może jednak wytrwasz, naprawde twoje naturalne włosy będą szybciej rosły bo będą zdrowsze, do tego odpowiednia pielęgnacja.Więc jak zetniesz z 10 cm. to napewno szybko nadrobisz, z tego co czytałam na forum to dziewczyny robią sobie płukanki z kory dębu by przyciemnić odrosty.Może i tobie się uda?
KATJA87 jest offline  
Stary 2009-09-18, 15:02   #2603
zabciajs
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
zabciajs ale jak juz podjelas decyzje to wytrwaj!!! Jestesmy z Toba, nie daj sie.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
zabciajs,może nie ścinaj włosów i spróbuj wytrzymać bez farbowania. Z odrostami da się jakoś wytrzymać. .
Spróbuje! Wklepje niedługo moje zdjątko i ocenicie jak to wygląda, jak troche bardziej podrosną.

Cytat:
Napisane przez KATJA87 Pokaż wiadomość
Więc jak zetniesz z 10 cm. to napewno szybko nadrobisz, z tego co czytałam na forum to dziewczyny robią sobie płukanki z kory dębu by przyciemnić odrosty.Może i tobie się uda?
10 cm to naprawde dużo dla celu który kiedyś sobie postawiłam-włosy do pasa.
A te płukanki to mijają się z celem, bo ja chce mieć swoje jasne naturalne włosy.

Chyba,że płukanki schodzą całkowicie?
Poszukam i poczytam.
Dzięki za rady.
Stary 2009-09-18, 17:17   #2604
201607040946
Konto usunięte

ja jestem lekko w szoku po zafarbowaniu włosów <nie odrostow>, bo nie myslalam, ze to bedzie taki odcień, lekko słomkowy, ale mi sie podoba
201607040946 jest offline  
Stary 2009-09-18, 20:55   #2605
alutka0
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 12
GG do alutka0

hehe,pokazesz zdjecia?

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline  
Stary 2009-09-18, 21:19   #2606
Mead
Raczkowanie

GG do Mead

Dziewczyny, udało mi się !
W końcu zebrałam się na odwagę i ścięłam włoski. Teraz są co prawda baardzo krótkie, ale już wszystkie moje!

Farbowałam na ciemny brąz, w marcu 2009 rozjaśniłam do koloru zbliżonego do naturalnego, ale... postanowiłam już je mieć

A fotkę robiłam zbierając grzybki więc nie zwracajcie uwagi na reszte
Mead jest offline  
Stary 2009-09-18, 21:31   #2607
lucy lu
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mead Pokaż wiadomość
W końcu zebrałam się na odwagę i ścięłam włoski. Teraz są co prawda baardzo krótkie, ale już wszystkie moje!

Farbowałam na ciemny brąz, w marcu 2009 rozjaśniłam do koloru zbliżonego do naturalnego, ale... postanowiłam już je mieć

gratulacje !

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Dzięki

Spróbuje! Wklepje niedługo moje zdjątko i ocenicie jak to wygląda, jak troche bardziej podrosną.

10 cm to naprawde dużo dla celu który kiedyś sobie postawiłam-włosy do pasa.
A te płukanki to mijają się z celem, bo ja chce mieć swoje jasne naturalne włosy.

Chyba,że płukanki schodzą całkowicie?
Poszukam i poczytam.
Dzięki za rady.
ja Cie rozumiem,bo marza mi sie dlugie wlosy i jakbym takie miala nie scielabym raczej 10 cm.....na ,,szczescie,, fryzjerka tak mi obciachala wlosy,ze teraz to tylko zapuszczanie ,bo wyglada to tragicznie...mialo byc cieniowanie,a bylo ,,oskubanie,,
lucy lu jest offline  
Stary 2009-09-18, 21:55   #2608
piotrkowalolitka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
ja też sie źle czuje z moimi wycieniowanymi, mam wycieniowane od póŁ gŁowy a dóŁ wŁosów do ramion i gŁupio to troche wygląda zwŁaszcza ze moje wlosy sa suche i puszące sie , próbowaŁam wygniatać na piance ale mi baran wyszedŁ i strasznie duza gŁowa , niekorzystnie to wyglądaŁo, a moje wŁosy tak z 10 cm od gŁowy nie przyjmują farby są tak jakby wyjaŁowione wiec nie mam gwarancji czy mi co kolwiek to pokryje a jak już to sie zmyje po 2 tygodniach , bŁędne koŁo sie zamyka i pozostaje czekać , jak będzie hŁodniej to Ładna czapka ratuje
chyba mamy bardzo podobnie sciete wlosy. W rozpuszczonych nie mam jak sie pokazac bo wygladaja idiotycznie jak jakas grzywa krola lwa Tak to mnie urzadzila fryzjerka. Czekam az odrosna mi wszystkie do ramion i chce sciac w prostej linie. Poczekam sobie z pol roku.

a gdzie kupujecie pokrzywe??
w aptece czy zwyklym sklepie jest

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11

Edytowane przez piotrkowalolitka
Czas edycji: 2009-09-18 o 22:00
piotrkowalolitka jest offline  
Stary 2009-09-18, 22:27   #2609
suspense
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mead Pokaż wiadomość

nie są znowu takie bardzo krótkie gratulacje

Cytat:
Napisane przez piotrkowalolitka Pokaż wiadomość
chyba mamy bardzo podobnie sciete wlosy. W rozpuszczonych nie mam jak sie pokazac bo wygladaja idiotycznie jak jakas grzywa krola lwa Tak to mnie urzadzila fryzjerka. Czekam az odrosna mi wszystkie do ramion i chce sciac w prostej linie. Poczekam sobie z pol roku.

w zwykłym sklepie jest ale w aptece też znajdziesz
jak kto woli
suspense jest offline  
Stary 2009-09-19, 07:52   #2610
motylek1007
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez piotrkowalolitka Pokaż wiadomość

w aptece, zielarni, lepiej zaopatrzonych spożywczakach

[*] 11.09.2012
motylek1007 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
dekoloryzacja, farbowane włosy, farbowanie, naturalny kolor, pasemka, powrót

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości