Problem z kolorem w這s闚. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-01-08, 22:53   #1
sioga
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Problem z kolorem w這s闚.

Cze嗆 wszystkim (:

Przejd do rzeczy.
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to taki ciemny blond, lecz od d逝窺zego czasu farbuj w這sy na blond. Ostatnio postanowi豉m, ze szkoda mi czasu i pieni璠zy na to farbowanie i chcia豉m wr鏂i do naturalnego koloru, ale bez widocznych odrost闚. Kupi豉m szampon koloryzuj帷y ciemny br您 i pofarbowa豉m w這sy. Kolor wyszed bardzo 豉dny. Zrobi豉m tak poniewa mia豉m nadziej, 瞠 odrosty zlej si z tym kolorem, wszystko b璠zie cacy, a ja nie b璠 musia豉 wi璚ej m璚zy w這s闚 farbowaniem na blond.
Jednak tak si nie sta這. Ciemny blond si zmy, a moje w這sy nadal s koloru blond no i s odrosty . M鎩 b陰d.
I mam dylemat, bo nie wiem ju czy zafarbowa odrosty na blond czy po這篡, tym razem farb, o jakim ciemnym odcieniu blondu.
Wiem, 瞠 to raczej m鎩 osobisty problem, ale po prostu chcia豉m si Was doradzi. Mam dopiero 16 lat i nie chc niszczy w這s闚. Sama ju nie wiem.

Porad嬈ie co. Prosz.
Czy, kiedy po這輳 farb moje w這sy stan si takie jak kiedy? Czy nadal b璠 blond?
Jaka farba jest najlepsza je郵i chodzi o odcienie ciemnych blond闚?

Chcia豉bym jeszcze doda, 瞠 od ostatniego farbowania (tym ciemnym br您em) moje w這sy sta造 si nijakie. 3 dni w這sy by造 okej, ale teraz s okropne. Oklapni皻e, takie zm璚zone.
I chyba kupi jedwab do w這s闚. Co s康zicie?
sioga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-08, 23:14   #2
kaczorka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 375
Dot.: Problem z kolorem w這s闚.

najlepiej je郵i zafarbujesz w這sy na kolor jak najbardziej zbli穎ny do twojego naturalnego odcienia w這s闚 wtedy odrosty nie b璠 tak widoczne i 豉twiej b璠zie Ci wr鏂ic do naturalnego koloru w這s闚,ale niestety trzeba du穎 cierpliwo軼i, a co do od篡wek i farb to poczytaj sobie opinie na KWC http://www.wizaz.pl/produkty/baza/index.php?csid=1 a napewno znajdziesz co odpowiedniego dla siebie, jedwab jest dobry, ale na ko鎍闚ki, poniewa jest bardzo t逝sty.
Aha i jeszcze jedno nogdy nie u篡waj farb ani szamponetek Palette !!!!

Edytowane przez kaczorka
Czas edycji: 2007-01-08 o 23:25 Pow鏚: link
kaczorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.