VICHY Normateint - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-23, 20:19   #91
uskow
Zadomowienie

Dot.: VICHY Normateint

Ja kupiłam 15 i jestem baaardzo zadowolona. To jest doprawdy świetny podkład. A ten kolor

uskow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 20:38   #92
phdwao
Zakorzenienie

ja uzywałam normateint kolor 15, normalnie stosuje dermablend 25, co do nowego podkładu uważam że jest niezły, ale wchodzi w pory, robia sie białe kropeczki na twarzy, zaznacza skórki, nosek świeci się po nim po godzince, jak w każdym podkładziedaje naturalny efekt, nie mam mowy o masce, ale gdy jest cos do zakrycia, do zakryje na krótko.to moja opnia
phdwao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 10:38   #93
Reese
Zakorzenienie

w nowym Glamour jest próbka 25 nude
Reese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 13:22   #94
Contax
Zakorzenienie

W Superpharm jest promocja na ten fluid, kosztuje 59,99 PLN.
Promocja trwa do 14.02.

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2007-12-28 o 23:37
Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 16:58   #95
blue2003
Miuoshowa

GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003

Cytat:
Napisane przez agatkad Pokaż wiadomość
Ja też miałam z cosmo probke sand, ale byla o wielee zaciemna dlatego po 3 min zmyłam. Pognałam do apteki po jaśniejsze próbki i dostałam 15, i 25. Własnie godzinkę temu użyłam 15 i kolorek w sam raz dla mnie. Iii troche mi sie twarz świeci po nim, w zmarszczkach raczej sie nie zbiera, w przeciwieństwie do revlon colorsty z kompleksem soft flex - bo ten to strasznie podkreśla wzystkie nierówności na twarzy.A pozatym kolorek ładny, cera nie wygląda na zmęczoną. Zobacze ile godzin mi sie będzie trzymał na twarzy A ja wogole kupiłam sobie dla wypróbowania nowy podkład z serii AA oceanika który niby maskuje zmarszczki ( bo chodzilo mi o zmarszczki mimiczne) i jak dla mnie to narazie najlepszy podkladzik hehe.
A 25 tez juz uzylas? Jak wypada w porownaniu z 15? Jest miedzy nimi duza roznica? Bo dla mnie 25 jest odrobinke za ciemny, a boje sie ze 15 moze mnie za bardzo wybielic

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 18:03   #96
Oliva
Raczkowanie

GG do Oliva
Talking Dot.: VICHY Normateint

Mi ten podkład bardzo odpowiada. Nawet jedną noc się z nim "przespalam" i nie zrobił mi żadnych niespodzianek, co przy zwykłych podkładach czy pudrach było normalką.
Krycie też ma super, dla mnie lepsze od dermablendu, który może i krył dobrze ale był baaaardzo widoczny. Może nie matuje na cały dzień, ale na kilka godzin na pewno, czego również nie mogę powiedzieć o innych podkładach (z nazwy matujących), które musiałam matowić dodatkowo pudrem sypkim lub w kamieniu.
Oliva jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 13:15   #97
agatkad
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
A 25 tez juz uzylas? Jak wypada w porownaniu z 15? Jest miedzy nimi duza roznica? Bo dla mnie 25 jest odrobinke za ciemny, a boje sie ze 15 moze mnie za bardzo wybielic

15 nie jest dużo jaśniejsza niż 25, także napewno niemusisz się bać że Cię wybieli. Dla mnie 25 tez by uszedł, ale 15 jest właśnie troszke jaśniejsza i jest super. Najlepiej porównać w aptece na testerach
agatkad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 19:34   #98
falusia
Przyczajenie

Dziewczyny mam pytanie: Ponieważ nie mogę dostać u siebie w mieście próbki 15, wypróbowałam tylko 25 bo takie były w aptece i 25 jest dla za ciemny, czy możecie tą 15 porównać do jakiegoś kolorku innego podkładu bardziej, że tak powiem popularnego? Ja używałam do tej pory Rimmel Recover 100, Plusquam Parfait Bourjois12, z avonu matujący kolor nude (to jest badziewie), dawniej też lumene matujący kilka lat ale go wycofali a te nowe nie są juz takie dobre. Teraz zastanawiam się na tym Normateint albo Max Factor LP 100 z tym, 100 to wiem jak wygląda, Normateint 15 nie wiem. Moze wiecie gdzie w necie jest stronka z kolorkami, albo napiszcie czy jest podobny kolor do jakieogs innego podkładu. Przepraszam ze się tam rozpisałam.Proszę o pomoc.
falusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 15:23   #99
falusia
Przyczajenie

Czy może mi ktoś pomóc?
Stary 2007-02-01, 11:12   #100
GosiaChuda
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez falusia Pokaż wiadomość
Czy może mi ktoś pomóc?
Z tych kolorów, które opisałaś wyżej to są bardzo jasne kolorki, Normateint 15 jest chyba troszke ciemniejszy, ale powinien ci pasować. Ale i tak najlepiej spróbować jest na własnej skórze. A w tej aptece to nie mieli testerów dla porównania?? Albo idź do innej apteki.
GosiaChuda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 11:51   #101
agnieska
Zakorzenienie

Jeśli mówisz o Lumene w spray'u - to Normateint jest ciemniejszy, jeśli mialabym porównac do LP100 - zdecydowanie wolę Normateint, N. jest żółtawy a LP wpada w róż, Normateint lepiej też wygląda na mojej biało-żółtej skórze, natomiast LP robił mi pomarańczowo-różową maskę

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 17:32   #102
Kadunia
Zakorzenienie

Ale kusicie kurczee musze miec ta probke

Kadunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 18:22   #103
falusia
Przyczajenie

Dziękuje dziewczyny ja jak się wysmarowałam próbką nude to wyglądałam jakbym się samoopalaczem wysmarowała, albo sokiem marchewkowym, dziś widziałam w aptece próbkę Dermablendu 15 i myslę że mało różni sie do 25 nude. Chyba W Dermablendzie są te same kolorki co w Normateint? Nie mogłam wziąc próbki bo mieli jedną tylką w szklanej buteleczce. Widziałam też kolorki AEra Teint i tam to chyba jest już inna kolorystyka. W Flexilift Aera jeszcze jaśniejsza. Ja mam taki problem, ze ja mam białą szyję i twarz o bardzo jasnej karnacji i musze mieć bardzo jasne podkłady. Ja używałam kiedyś Lumene ale nie w sprayu tylko w tubce Velvet Mat i to był super kolor i dobry dla mnie podkład.Teraz mam puder w kamieniu o właściwościach sypkiego Lumene Skin Couture transparentny, jest super. Używam go do wykończenia makijażu i do poprawek. Polecam.
Stary 2007-02-02, 07:59   #104
patrycja77
Raczkowanie

jest próbka w glamour
patrycja77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 10:47   #105
evilcia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez patrycja77 Pokaż wiadomość
jest próbka w glamour
Odcień Nude (25).

Sama się połasiłam na ten podkład i zastanawiam się, czy dobrze zrobiłam. Pomazałam się próbką z Glamour i wyglądałam jakbym z solarium wyszła ;( Do jakiego odcienia innych podkładów można by porównać odcień Opal? Do tej pory używałam Ideal Balance nr 16 albo Avonu podkład w płynie kolor Nude albo Recovera nr 103 (choć ten był odrobinę za ciemny)..
evilcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 14:21   #106
*Kika*
Raczkowanie

Mam próbke z glamour,myślałam że odcień bedzie dobry bo mam ciemna karnacje jednak jest zbyt pomarańczowy.Musze spróbować odcienia 15, ale ten może wydac sie za jasny Co do samego podkładu to jest całkiem dobry, nie spływa z twarzy, dobrze kryje ale nie matuje zbyt długo.

*Kika* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 19:38   #107
Ptaszysko
Zadomowienie

Kurcze, strasznie dziwne sa te odcienie....
Mam ciemniejsza karnacje wiec sprobowalam Sand,ktory okazal sie rozowawy i chlodny
Innych odcieni nie sprawdzalam,ale na oko to nude bedzie zbyt jasny a gold zbyt ciemny....
Ptaszysko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 14:19   #108
iwonka272
Przyczajenie

Ja mialam jego probke- odcien 25 Nude. Myslalam ze bedzie za ciemny ale swietnie skomponowal sie na mojej twarzy. w ogole to musze go bardzo pochwalic- bo swietnie sie rozprowadzal i co najwazniejsze nie splywal. gdy wrocilam nad ranem z imprezy nadal mialam go na twarzy jakbym pomalowala sie przed godzinka. jest tez bardzo lekki, przyjemnie go stosowac. niestety nie widzialm go jeszcze w sklepach w sprzedazy
iwonka272 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 14:21   #109
uskow
Zadomowienie

Bo on jest do kupienia w aptekach

Odcień opal dla bladziochów jest piękny!!!!!

Stary 2007-02-09, 11:31   #110
Jelonek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Odcień opal dla bladziochów jest piękny!!!!!
Zależy dla jakich bladziochów. Mam próbkę 15 opal i dla mnie jest o 2 tony za ciemny
Jelonek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 11:47   #111
uskow
Zadomowienie

Jelonku to z Ciebie pradziwy bladzioch Chylę czoła

Stary 2007-02-09, 12:20   #112
Jelonek
Zakorzenienie

To prawda, ciężkie życie będąc taką bladą Chociaż nosiłam 15 Opal po domu (żeby ludzi nie straszyć za ciemnym podkładem ) i nie przypasował mi, więc nie żałuję, że jest za ciemny
Stary 2007-02-09, 13:37   #113
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

mam próbkę 35 ale na pewno będzie zbyt ciemna do tej pory stosowałam 15 Dermablend i przy mojej mega bladej i jasnej karnacji była też za ciemna ale wtapiała sie ładnie w skórę odcieniem a szyję po prostu nieco ''opalałam'' balsamem brązującym.
Ciekawa jestem jak zachowuje się Normateint na skórze. Z Dermablendu jestem bardzo zadowolona

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 16:08   #114
Jelonek
Zakorzenienie

Nie używałam nigdy Dermablendu, bo nie potrzebuję tak mocnego krycia, Normateint wypróbowałam z ciekawości, dali próbkę 15 przy zakupach to się wymazałam Odcień za ciemny zdecydowanie, zbyt żółto-pomarańczowy na mojej białej twarzy. Gdzieś czytałam Agabil, że 15 Normateint jest trochę ciemniejsza od 15 Dermablend. Sama niestety porównania nie mam, więc Ci nie pomogę.
Stary 2007-02-09, 20:49   #115
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Nie używałam nigdy Dermablendu, bo nie potrzebuję tak mocnego krycia, Normateint wypróbowałam z ciekawości, dali próbkę 15 przy zakupach to się wymazałam Odcień za ciemny zdecydowanie, zbyt żółto-pomarańczowy na mojej białej twarzy. Gdzieś czytałam Agabil, że 15 Normateint jest trochę ciemniejsza od 15 Dermablend. Sama niestety porównania nie mam, więc Ci nie pomogę.
ciemniejsza powiadasz? To chyba sobie daruję.
Dermablwend jest bardzo kryjący, ale przy minimalnej ilości daje super naturalny i lekki efekt.

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:19   #116
Jelonek
Zakorzenienie

Tak czytałam w jakimś wątku
Ciemny jest ja diabli, ale ja jestem mega biała
Stary 2007-02-10, 20:43   #117
Bulba1
Wtajemniczenie

Ja mam i Normateint i Dermablend i moje oko stwierdza, że kolor jest niemal identyczny, moze jest jakas mini mini roznica. Czesto mieszam ze soba te dwa podklady, dla rozcięczenia Dermablendu.

Normateint jest ok, lekki, daje naturalny efekt, nie robi smug, dobrze kryje, ale nad tym dlugotrwalym "matem" to bym polemizowala :-/ ale wiadomo kazda cera jest inna.
Bulba1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:48   #118
evilcia
Zadomowienie

Różnica między 15 a 25 jest ogromna! Dzisiaj przyszła paczka z tym podkładem. Po całym dniu buzia mi się świeciła, choć zdecydowanie mniej niż z innymi podkładami + puder, dlatego polecam. Jest lekki, fajnie się rozprowadza, na pewno nie kryje, ale to dlatego, że jasny odcień. 25 schowała moje wszystkie niedoskonałości, ale co z tego jak wyglądałam jakbym była na solarium i to tylko sama buzia, bo szyja dużo jaśniejsza
evilcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 20:44   #119
Labirynth
Zakorzenienie

Ostatnio, kilka dni temu kupiłam ten podkład, kolor 15 Wcześniej dostałam w aptece próbkę 35, za ciemna, dziwne, nie mam bardzo bladej skóry, ale 25 również był za ciemny, wiec kupiłam już 15. Jestem bardzo zadowolona, mam sporo blizn, przebarwień itd kryje lekko, ale ładnie, tam gdzie potrzebuję bardziej, używam korektora Dermablend - który dostałam w paletce jako próbki, mam wszystkie kolory tych korektorów i w zależności od koloru mojej skóry, mogę sobie dopierać, świetna próbka, zapytajcie o nią w aptece, najlepiej takiej, gdzie jest bardzo duże stoisko z tymi kosmetykami (vichy), jestem bardzo zadowolona, skórę mam tłustą, ale nie zamierzam go używać nacodzień, filtr bardzo pozytywny, bo aż 20
Labirynth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 18:57   #120
201607060918
Konto usunięte

Mi VICHY Normateint nie odpowiada. Kupiłam podkład we wrześniu, zużyłam połowe opakowania i oddałam koleżance. Świetnie się rozprowadza ale co z tego jak przebywając w pomieszczeniu już po godzinie buzia strasznie mi się świeciła a niedoskonalości były bardziej wyraźne. Nie kupie nigdy więcej.
201607060918 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości