Lierac Sequissimo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-12-16, 16:48   #31
Mgiełka
Rozeznanie

GG do Mgiełka
Re: skład kosmetyków - to jak ja mam to robić? Zgłaszać ze składem, czy nie? Zło, powiedz!!

Złośliwcze, skoro masz troszkę czasu, to może odpowiesz na moje pytanko [img]icons/icon7.gif[/img]. Gdzieś umknęło w tylu wątkach a ja nadal nie wiem, co robić!
Mgiełka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-16, 16:52   #32
zlosliwiec
Gość

Re: skład kosmetyków - to jak ja mam to robić? Zgłaszać ze składem, czy nie? Zło, powiedz!!

W bazie jest juz kilka kosmetykow, ktore maja podany sklad. Uwazam, ze mozna - jak najbardziej - zglaszac ze skladem [img]icons/icon7.gif[/img]

Oprogramowanie jest ciagle w fazie obrobki [img]icons/icon9.gif[/img] i robi mi rozne nieladne psikusy [img]icons/1dupa.gif[/img], wiec... nie czekajcie na mnie...

[img]icons/icon35.gif[/img]
  Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-16, 18:22   #33
Mgiełka
Rozeznanie

GG do Mgiełka

No tak. Ale chodziło mi też o kosmetyki, które są zgłoszone. Czy w ocenie mam dodać skład? Bo takich jest najwięcej [img]icons/icon9.gif[/img].
Stary 2002-12-16, 18:49   #34
zlosliwiec
Gość

Nie! Nie podawaj składów w ocenie! Ze składów już zgłoszonych kosmetyków zrób maila i prześlij do mnie, proszę [img]icons/icon7.gif[/img] Natomiast jeśli chodzi o składy kosmetyków, które zgłaszasz, to oczywiście w opisie zgłaszanego kosmetyku.

O ile wiem, to Basia Kwiatkowska również chciałaby dostać kopię [img]icons/icon7.gif[/img]

Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-16, 19:11   #35
Mgiełka
Rozeznanie

GG do Mgiełka

Basia już kopię dostała. OK. Sam nie wiesz, co czynisz [img]icons/icon7.gif[/img] - prześlę Ci, ale jak już wszystko przepiszę (bo okazało się, że tego jest... hm... dużo [img]icons/icon7.gif[/img] ). Czy też wolisz partiami? Pozdrawiam.
P.S. Zło, niepokoi mnie jedna rzecz. Może to kwestia mojego komputera (będzie formatowany w tym tygodniu, zobaczymy, czy mu pomoże przejście z Millenium na czysty 98 second edition), ale od mniej więcej 2 tygodni nie mogę korzystać z wizaz w sposób swobodny. Baaaaaardzo często zdarza się, że nie chce otworzyć jakiejś strony i wyświetla mi informację, że wystąpił błąd Explorera. Czasem dzieje się tak gdy chcę otworzyć pierwszy raz wizaz, czasem już trochę rzeczy poprzeglądam i dopiero wtedy. Ale dzieje się tak za każdym razem, gdy jestem na wizaz (przy żadnych innych stronach internetowych tak nie mam). Co Ty na to?
Stary 2002-12-16, 19:18   #36
zlosliwiec
Gość

Zamiast robić tzw. "downgrade" systemu zapraszam na stronę http://windowsupdate.microsoft.com - gdzie znajdują się TONY aktualizacji oprogramowania.

Ważne jest, że 90% aktualizacji to zabezpieczenia przed hakerami, tak więc... mocno sugestywnie zapraszam [img]icons/icon7.gif[/img]

Są tam też aktualizacje przeglądarek, które to na pewno naprawią Twój problem. Ja korzystam z kilku komputerów i takie chocki-klocki zdarzały mi się (nie tylko na wizaz.pl) jeśli korzystałem z dziurawego oprogramowania [img]icons/icon9.gif[/img]

Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości