Kr鏒kie w這ski , czego uzywacie do stylizacji?? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-01-10, 15:59   #1
malibu1984
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 117

Kr鏒kie w這ski , czego uzywacie do stylizacji??

Apel do wizazystek ktore maja krociotkie wloski. Proponuje zrobic ranging kosmetyk闚 ktore sie spisuja i utrwalaja skotecznie wloski bez ich sklejania. Ja mam 5cm wloski, lubie gdy u gory i z tylu glowy wloski strecza sobie kazdy w innym miejscu taki artystyczny nielad. wg mnie najlepiej spisuje sie:
-Wella, High Hair, Punk Chic strong control (Pasta do kreatywnej stylizacji) rewelacyjna ale droga ;/
-Wella - Shock Waves - Wosk Styl pod Kontrol - mocne utrwalenie -wg m nie ok ale taki sredni na jeza
-loreal pasta modelujaca remix - dobra choc jak juz mam ciut dluzsze wloski to niejst taka dobra jak dla 3,4cm, bardzo ekonomiczna mam opakowanie od lipca a konca nie widac

Ktore kosmetyki beda dobre do ukaldania wloskow powyzej 6cm??Tak by jeszcze choc troszke sterczaly,jestem na etapie zapuszczania wiec bede wdzieczna za wszelkie poradyChce ukladac wloski do oporu bo nielubie oklapnietej fryzury przejsciowej do ramion z ktora nie da sie nic robic!
malibu1984 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-10, 19:40   #2
apollinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 966
GG do apollinka
Post Dot.: Kr鏒kie w這ski , czego uzywacie do stylizacji??

gdy ja mia豉m kr鏒kie w這ski to do ich stylizacji u篡wa豉m brylantyny joanna w tubce 瞠low nie trawilam, a brylantyna dobrze rozprowadzona nie skleja a daje podobny efekt
apollinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-10, 21:24   #3
malibu1984
Raczkowanie

Dot.: Kr鏒kie w這ski , czego uzywacie do stylizacji??

Nio ja zelow tez nietrawie,a brylantyny nigdy nie uzywalam i nawte niewiem jaka ma konsystencje hehe niezle co moze ktos mnie uswiadomi, i ta brylantyna daje polysk?? bedzie sie trzymac na wloskach ciut dluzszych niz 5cm??tak 6-8cm, bo moj loreal remix niedlugo niebedzie dawac rady buuu a tak go lubie... a moze jeszcze ktos zuci propozycje i swoje sprawdzone kosmetyki
Stary 2007-01-11, 14:23   #4
apollinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 966
GG do apollinka

ta brylantyna kt鏎 ja uzywa豉m nie nab造szcza豉 w這s闚, mia豉 w sobie drobinki kt鏎e mia造 pozostawac na w這sach jednak w praktyce pozostawa這 wsyztsko na mych w這sach ;-) konsystencje ma podobna do zelu jednak inna jest w dotyku ;] tylko trzeba ja rownomiernie rozprowadzac aby wlosow nie posklejala a wloski ok 6-8 cm powinna utrzymywac jednak jeszcze suszenie glowa w dol da rezultaty bo to jednak dluzsze wlosy
apollinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-11, 14:27   #5
malibu1984
Raczkowanie

dzieki jak pasta loreala sie juz nie bedzie spisywac to zakupie ta brylantyne chyba ze ktos poleci jeszcze cos dobrego
Stary 2007-01-13, 16:20   #6
malibu1984
Raczkowanie

Wypowie sie ktos jeszcze??
Stary 2007-01-13, 16:39   #7
Myrtale
BAN sta造

Wiadomo軼i: 166

No wko鎍u jaki temat o kr鏒kich w這sach.Ca造 czas widze tu tematy z d逝gimi .A z kr鏒kimi w這sami wbrew pozor jest wi璚ej pracy-bo trzeba je jako u這篡,瞠by mo積a pokaza sie 鈍iatu.
Co do kosmetyk闚 to s造sza豉m:
Loreal fX Studio Out of Bad-Modelujacy krem do w這s闚.Podobno uzyskuje sie efekt jakby sie wysz這 dopiero co z 堯磬a.
Lon Gel Wax-po陰czenie 瞠lu z woskiem.Nie skleja w這s闚 i nadaje im po造sk.
Przy okazji mam pytanko wiecie mo瞠 jak u這篡 tak w fryzurk?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (30,5 KB, 10 za豉dowa)
Myrtale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-13, 22:26   #8
malibu1984
Raczkowanie

Myrtale jednak sie tak scielas???wg mnie to noramlnie suszyc wloski musisz z duza szcotka okragla i podwinac odpowiednio grzywke przy suszeniu aby byla troszke "wypukla" do lepszego ukaldnaia polecam jakas pianke na obietosc
Doklandie watkow o ktorkich wlosach ejst za malutko...!!wiec piszmy
Stary 2007-01-13, 22:40   #9
Myrtale
BAN sta造

Wiadomo軼i: 166

Heh tak 軼i窸am sie baaardzo mi sie podoba w這sy jak nie te!! Tylko trzeba je jako 豉dnie uk豉dac wi璚 przeszukuje ca造 wiza i szukam jakich fajnych kosmetyk闚
Ale 軼ie豉bym sie kr鏂ej tylko przeszkadza mi w tym jedno wystajace ucho,kt鏎e mi to uniemo磧iwia
Dzi瘯i za rade przy uk豉daniu
KR蹻KIE W袞SY RULEZ!!!
Myrtale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-13, 22:46   #10
Kasiek1987
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 157

To ja polecam kosmetyki Osis Schwarzkopfa: gum nab造szczaj帷 w czerwonej puszce, i matuj帷 w srebrnej. Ta druga daje troch lepsze utrwalenie. Wystarczy w ci庵u dnia "potrzepa" w這sy palcami i stoj Troszeczk gorsza od nich jest Got2Be tej samej firmy, dost瘼na w Rossmannie w niebieskiej puszce.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.