jaki krem pod oczy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-09-26, 07:15   #1
smoczek
Zakorzenienie

ouć-moje oczęta :-( ;-)

Dziewczyny-ratunku!!! Własnie sie obudziłam i kolejny raz z rzędu stwierdzam, że mam koszmarnie czerwone, podrażnione oczy. Wiem, że to napewno nie kwestia niewyspania, bo sen to dla mnie świętość;-) i nic mi nie przeszkozi w spaniu 8 godzin dziennie, choćby się świat walił, więc to odpada. Nie jest to też kwestia demakijażu-bo do tego przykładam się bardzo i zawsze o nim pamiętam-nie jest to więc skutek podrażnienia resztkami kosmetyków. Za to problemem zawsze było dla mnie dobranie kremu pod oczy i prawdopodobnie o to chodzi, bo nie znalazłam jeszcze takiego, który nie powodowałby podobnych objawów(a ten, który mnie tak totalnie załatwił, to żel aloesowy Avonu ) I tu prośba do Was-czy któraś z Was mogłaby polecić mi jakiś sprawdzony idealnie obojętny, łagodny kremik pod oczy dla dwudziestolatki? Najlepiej dobrze nawilżający i niekoniecznie w formie beztłuszczowego żelu. Proszę, pomóżcie
smoczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-26, 07:44   #2
guest
Zakorzenienie

Re: ouć-moje oczęta :-( ;-)

Witaj
Mi służył zel pod oczki Clarinsa. Przechowywałam w lodówce, nakładałam rano i pomagał na poranne obrzmienia powiek. Dobry jest też Estee Lauder EyZone.
No i niezastąpiony apteczny świetlik, aby uspokoić podraznioną skórę.
Jest bardzo fajny kremik Estee Lauder Advanced Night Repair Eye Recovey Complex nazywany kremem na zmęczone oczy - mi redukuje opuchnięcia i poranne bóle oczu. Ale to troszkę bogatszy w składzie krem, ponieważ przeciwdziała pojawieniu się zmarszczek.
Dobry jest też Eye Contour Thalgo.
Pozdrawiam
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-26, 11:56   #3
guest
Zakorzenienie

Z czystym sumieniem mogę polecić Ci Hydrafresh L'oreala pod oczy, jest naprawdę fantastyczny i nie zrujnuje kieszeni. Nawet, jeśli potrzesz nim gałkę oczną, nie podrażni! Świetnie likwiduje opuchnięcia i sińce pod oczami - używam go już dwa lata i "wyleczył" mnie z tych cholernych sińców (choć jak krem może leczyć?). Teraz - to tylko profilaktyka.
Wydaje mi się, a mówi to moja mama-farmaceutka, ze to kwestia... niestety, testowania na zwierzętach - ta firma nie zaprzecza, że robi takie badania, ale rezultaty są takie, że nigdy nic tej firmy mnie nie uczuliło.
Choć jest mi bardzo wstyd z tego powodu, że wybieram kosmetyki tylko testowane na zwierzętach - ale co mam na to poradzić, że po prostu zawsze się sprawdzają?
Wstawiłabym dla Ciebie jakieś znaczki z tymi gębami z góry, ale u mnie ten system min jakoś nie działa.
POzdrawiam więc serdecznie.
Stary 2002-09-26, 12:16   #4
Teri
Raczkowanie

Ja uzywalam czas dlugi krem ze swietlikiem z Ewy POlleny z serii Eva anti-agening (ale tym sie nie nalezy specjalnie przejmowac), taki w pomaranczowej tubce.
Uzywalam go pare lat temu, w czasie studiow, kiedy to dnie cale spedzalam przed komputerem i konczylam z oczkami krolika. Wtedy krople ze swietlikiem do oka, krem ze swietlikiem na oczka (ja mam oczy nadwrazliwe na swiatlo, mecza mi sie nie tylko oczy, ale i miesnie od ciaglego zwezania oczu) i bylo cudnie, swietnie nawilzal i relaksowal, zaczerwnienia mijaly. Swietnie tez usuwal opuchlizne z powiek.

Teri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-26, 12:33   #5
smoczek
Zakorzenienie

Dzieki Wam wielkie Na razie kupię sobie jakiś specyfik ze świetlikiem, bo i Wy polecacie i w KW ma świetne recenzje. Jak nie pomoże to zainwestuje w coś droższego, ale póki co pokładam w nim spore nadziejelecę do apteki
Cieplutkie uśmieszki i słoneczka dla WasMam nadzieję, ze chociac u Was grzeja kaloryfery;(
smoczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-26, 15:47   #6
xanka
Zadomowienie

GG do xanka

monikaaleksandra napisał(a):
> Świetnie likwiduje opuchnięcia i sińce pod oczami - używam go już dwa lata i "wyleczył" mnie z tych cholernych sińców

Monikoaleksandro [img]icons/icon7.gif[/img]
właśnie z tych względów mnie zachęciłaś do tego kremiku.. Może i na moje sińce pomoże?
powiedz prosze ile kosztuje ten krem pod oczy?

xanka zaciekawiona
[img]icons/icon7.gif[/img]
xanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-01, 21:04   #7
guest
Zakorzenienie

Jaki krem pod oczy dla 17- latki???

Bardzo proszę, aby ktoś mi podał firmę jakiegoś kremu pod oczy najlepiej ze świetlikiem dla siedemnastolatki. Mam sińce pod oczami i to nie jest ze zmęczenia, zawsze je miałam. BARDZO PROSZĘ O POMOC. Z góry dziękuje wszystkim, którzy odpiszą J
Stary 2002-10-01, 22:44   #8
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Re: Jaki krem pod oczy dla 17- latki???

Powinnaś wybierać kremy o bardzo delikatnym działaniu - żele mają lżejszą konsystencję niż kremy- dla młodej skóry polecam krem-żel A.T.W , żel pod oczy Charmine Rose , krem pietruszkowy Ziaja, bardzo delikatnie działają też żel pod oczy i na powieki Świetlik & Bławatek (lub inne z tej serii zwykle dostępne w aptekach)

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-03, 10:11   #9
guest
Zakorzenienie

krem po oczy

Witam Panią serdecznie!
Mam 27 lat i zauważyłam pierwsze zmarszczki pod oczami. Jakie kremy pod oczy sa odpowiednie w moim wieku? Cerę mam mieszaną, skłonną do podraznień. Twarz myję żelem (obecnie Neutrogena, ale mi nie służy zbytnio), nie lubię za bardzo mleczka do zmywania makijażu. Po umyciu twarzy mam suchą skórę pod oczami. Używałam kremów firmy Ziaja, kremik z wit. E skóra wpiła za pierwszym razem jak gąbka. Dodam,że spędzam przy kmputerze ok. 8 godz. dziennie.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!
Stary 2002-10-03, 10:48   #10
guest
Zakorzenienie

Re: krem po oczy

Ja jestem w podobnym wieku i spędzam przed komputerem ponad 8h każdego dnia.
Używam żelu. Vichy, Optilia (teraz ponoć zmieniła nazwę). Ziaję próbowałam, ale powoduje u mnie uczulenia.
Stosowałam też kremik La Roche Posay z witaminą C.
Jednak przyznać muszę iż nie znalazłam jeszcze tego jedynego [img]icons/icon9.gif[/img]
Stary 2002-10-11, 10:08   #11
guest
Zakorzenienie

krem pod oczy

Czy ktos może polecic skuteczny krem pod oczy? Mam 34 lata i widze ze pod oczami robi mie sie siateczka .wiecie czego [img]icons/icon9.gif[/img] buu ratunku szukam naprawde skutecznej rzeczy , mialam nivea Q10 pod oczy ale do niczego
Stary 2002-10-11, 10:18   #12
guest
Zakorzenienie

Re: krem pod oczy

Ja polecam mój ulubiony Advanced Night Repair Eye Recovery Complex Estee Lauder. jest super!
Stary 2002-10-11, 10:22   #13
guest
Zakorzenienie

ile kosztuje to cudeńko?
Stary 2002-10-11, 10:29   #14
Skakanka
Raczkowanie

Ja kupowalam cos ostatnio w sklepie internetowym Farmony i dostalam cztery probki kremu przeciwzmarszczkowego pod oczy Jantar.
Mialam przesuszona skore ktorej absolutnie nic nie chcialo pomoc i drobniutenkie zmarszczki - ten kremik pomogl!!!
Z tym ze ja mam 25 lat, wiec moze lepiej zainwestuj w cos powazniejszego? Ja uzywam pod oczy "Seeing is believing" Oriflame'u, a Jantar kupilam sobie i robie z niego maseczki pod oczy w wannie
No i czytalam w KW ze miedziana Neutrogena pod oczy dziala i kosztuje jakies 50 zl, wiec da sie przezyc

Pozdrawiam
Skakaśka
Skakanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-11, 10:45   #15
guest
Zakorzenienie

ok. 200 zł
Stary 2002-10-12, 21:40   #16
guest
Zakorzenienie

Polecam Baume Efficace Sisleya, Primordiale pod oczy Lancome i Guinot ma bardzo dobry krem ale nie pamiętam nazwy. Jeżeli chodzi o cienie i worki pod oczami to zdecydowanie polecam kremy Lierac.
Stary 2002-11-20, 21:32   #17
guest
Zakorzenienie

Pytanie do Pani Basi

Czy mogę już używać kremu pod oczy Lierac'a, Diopticerne?
Jak nie to jaki mogę sobie kupić (tylko niech będzie NAPRAWDE skuteczny, ponieważ chce się pozbyć tych brzydkich cieni)?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
Stary 2002-11-21, 16:47   #18
guest
Zakorzenienie

Re: Pytanie do Pani Basi

Nie wiem co znaczy "juz", jesli chodzi o wiek, to mozesz uzywac tego kremu bez ograniczen wiekowych.
Czy krem bedzoe skuteczny w twoim przypadku nikt tego nei moze zagwarantowac, jesli poczytasz opinie i rezencje w dziale Kosmetyk Wszechczasow na wizazu przekonasz sie, ze niemal kazdemu pasuje co innego i nie ma gwarancji, ze jesli krem pomogl komus to okaze sie skuteczny takze w twoim przypadku, jedynym wyjsciem jest testowanie na sobie. Druga sprawa to dobrze by bylo ustalic choc przyblizona przyczyne sincow po oczami, czasem to juz taka nasza uroda czyli jest to uwarunkowane genetycznie, zwlaszcza jesli np mama czy tato takze maja podobne problemy, czasem wynika to z trybu zycia, spedzania wielu godzin przed komputerem, niewyspania, przebywania w pomieszczeniach zanieczyszczonych dymem papierosowym.
Stary 2002-12-19, 11:32   #19
guest
Zakorzenienie

jaki krem pod oczy?

Potrzebuje dobrego kremu pod oczy, ktory troszkę wygładziłby pierwsze zmarszczki mimiczne.Moja skóra pod oczami raczej nie jest sucha, nie mam też cieni.
Używałam przez prawie rok jednego kremu (jest b.dobry ale chyba czas na zmianę)więc doradźcie proszę jakiś.
Stary 2002-12-19, 19:59   #20
guest
Zakorzenienie

Re: jaki krem pod oczy?

Może coś z serii AA Perfect Eye?
Stary 2003-01-17, 13:28   #21
Becia
Przyczajenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Becia GG do Becia
jaki krem pod oczy dla 23-latki?

kończy mie sie właśnie z Erisu i nie wiem teraz jaki kupić..czy warto inwestowac w tego typu kremy czy raczej nie?mam zmarszczki mimiczne,wrażliwa cere,sińce..co byscie poleciły?
Dzięki i pozdrawiam
Becia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-20, 13:57   #22
Becia
Przyczajenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Becia GG do Becia
Re: jaki krem pod oczy dla 23-latki?

naprawde nikt nic nie poleci?
Becia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-20, 14:10   #23
Halszka
Rozeznanie

GG do Halszka

Ja mam 24 lata, i wcześniej stosowałam kremy pod oczy popularnych firm, najczęściej dosyć tanie specyfiki. Ale ostatnio (po analizie ocen KW) zdecydowałam się na kupno kremu Estee Lauder - Advanced Night Repair. Moje spostrzeżenia po miesiącu stosowania - zmarszczki mimiczne niemalże niewidoczne, cienie rozjaśnione, skóra odżywiona i nawilżona. Przed stosowaniem kremu narzekałam szczególnie na cienie pod oczami [img]icons/icon9.gif[/img]
Krem kosztuje ok. 180 zł, ale polecam. Przeczytaj opinie na KW [img]icons/icon40.gif[/img]
Halszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-20, 14:18   #24
alinab
Zadomowienie

lekkie, delikatne kremiki z tych z średniej półki to: AA Oceanic, Eye Perfect, kojąco - nawilżający lub Oriflame Seeing is Believing. Oba testuję teraz i jestem dość zadowolona.
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-20, 17:24   #25
DORCIA
Raczkowanie

GG do DORCIA

mnie bardzo służy krem-żel AA pod oczu. Ma konsystencję żelu więc super się wchłania i ładnie redukuje "worki". Polecam ja wypróbowałam.
DORCIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-21, 08:13   #26
Misiaczka
Raczkowanie

Halszko, bardzo proszę, czy mogłabyś podać skład chemiczny kremiku Advanced Night Repair? Bardzo mi na tym zależy.
Pozdrawiam wszystkich.
Misiaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-21, 10:58   #27
Halszka
Rozeznanie

GG do Halszka

Oczywiście [img]icons/icon7.gif[/img], oto skład:
water (aqua purificata) purified,
cyclomethicone,
dimethicone,
polysilicone-11,
bifida ferment lysate,
isopentyldiol,
petrolatum,
sucrose,
isopropyl jojobate,
glycine soja (soybean) extract,
poria cocos extract,
trehalose,
betula alba (birch) extract,
hordeum vulgare (barley) extract,
triticum vulgare (wheat) germ extract,
anthemis nobilis (chamomile),
algae extract,
yeast extract (faex),
caffeine,
morus nigra (mulberry) root extract,
cholesterol,
sodium rna,
cholesterol/potassium sulfate,
linoleic acid,
saxifraga sarmentosa extract,
hydrogenated lecithin,
vitis vinifera (grape) extract,
scutellaria baicalensis extract,
sodium hyaluronate,
tocopheryl acetate,
acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer,
dimethicone copolyol,
phytosphingosine,
butylene glycol,
acrylamide/sodium acryloydimethyltaurate copolymer, squalane,
jojoba alcohol,
phenoxyethanol,
methylparaben,
iron oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499) <ILN22648>

Ufff... To wszystko.
Pozdrawiam

Halszka [img]icons/icon40.gif[/img]
Stary 2003-01-21, 12:18   #28
Misiaczka
Raczkowanie

Dziękuję bardzo
Misiaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-09, 18:54   #29
Weronisia
Zakorzenienie

Jaki krem pod oczy?

Mam 27 lat i cere mieszana, ze sklonnoscia do wypryskow.

Jednak skora wokol oczu pokazuje ostatnio zmarszczki, prawdopodobnie mimiczne. Poza tym odkad urodzilam dziecko nie moge sie pozbyc cieni pod oczami.

Wiem, ze na zmarszczki nie ma cudownego kosmetyku... one tylko zapobiegaja powstawaniu nowych.

A co z cieniami? Jest jakas rada na rozjasnienie skory pod oczami?
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-09, 19:17   #30
Halszka
Rozeznanie

GG do Halszka
Re: Jaki krem pod oczy?

Szczerze polecam krem pod oczy Clinique z serii Anti-Gravity. Jest dość drogi ale niezwykle wydajny. Wygładza, lekko rozjaśnie i rozświetla skórę pod oczami. Przeczytaj opinie w KW. Pozdrawiam

H.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości