cera dojrzała i wymagajaca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-02-26, 11:11   #1
guest
Zakorzenienie

cera dojrzała

Chciałabym się dowiedzieć co kryje się za terminem "cera dojrzała" - na wielu kremach/maseczkach widnieje owy napis - bez wyjaśnienia co producent ma na myśli. Tak się składa, że ma 30 lat -cera na pewno nie jest młodzieńcza, ale czy można ją "już" zaliczyć do dojrzałej ? Jakoś nie mam zaufania do ekspedientek w sklepie - wole bardziej fachową opinię. Jeśli ktoś może rozwiać moje wątpliwości - byłabym wdzięczna !
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-26, 11:11   #2
guest
Zakorzenienie

cera dojrzała

Chciałabym się dowiedzieć co kryje się za terminem "cera dojrzała" - na wielu kremach/maseczkach widnieje owy napis - bez wyjaśnienia co producent ma na myśli. Tak się składa, że ma 30 lat -cera na pewno nie jest młodzieńcza, ale czy można ją "już" zaliczyć do dojrzałej ? Jakoś nie mam zaufania do ekspedientek w sklepie - wole bardziej fachową opinię. Jeśli ktoś może rozwiać moje wątpliwości - byłabym wdzięczna !
Stary 2002-02-26, 14:53   #3
guest
Zakorzenienie

Re: cera dojrzała

Ja tam bym jeszcze przynajmniej 15 lat zaczekała, ale to pewnie też zależy od kondycji Twojej cery [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-02-26, 14:53   #4
guest
Zakorzenienie

Ja tam bym jeszcze przynajmniej 15 lat zaczekała, ale to pewnie też zależy od kondycji Twojej cery [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-02-26, 20:54   #5
guest
Zakorzenienie

Rzeczywiście wiele zależy od kondycji skóry, jak dla mnei cera dojrzała to granice 40 roku życia, cery trzydziestolatki nie nazwałabym dojrzałą.
Stary 2002-02-26, 20:54   #6
guest
Zakorzenienie

Rzeczywiście wiele zależy od kondycji skóry, jak dla mnei cera dojrzała to granice 40 roku życia, cery trzydziestolatki nie nazwałabym dojrzałą.
Stary 2002-12-19, 12:27   #7
guest
Zakorzenienie

cera dojrzała i wymagajaca

Uprzejmie proszę o podpowiedz. Co to znaczy krem dla cery dojrzałej i wymagającej? Tak jest bowiem napisane na moim nowym nabytku- kremie na noc z serii Kamil.Chciałam sobie "polepszyć".... Dotychczas z tej kolekcji używałam kremu regulującego bez specjalnych oznaczeń wiekowych. Byłam super zadowolona. Czy mając 32 lata nie jest przeciwskazane używanie mojego nowego nabytku? Mam cerę mieszaną, skłonną do pękania naczynek.
Stary 2002-12-19, 13:58   #8
guest
Zakorzenienie

Re: cera dojrzała i wymagajaca

Basiu i koleżanki odpowiedźcie coś. Bardzo na Was liczę
Stary 2002-12-19, 16:08   #9
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Cera wymagająca to taka , która potrzebuje np. dobrego odżywienia, nawilżenia, jest zmęczona, zszarzała, niedotleniona.Palaczki mają często takie zaniedbane cery. To również cera sprawiająca kłopoty np. ciągle przesuszona, lub z widocznymi zmarszczkami.Jeśli czujesz ,że Twojej skórze potrzebne są intensywniej działające kosmetyki to takie właśnie powinnaś używać. Cera kobiety 32-letniej,jest dojrzała,wymaga (w wielu przypadkach )stosowania kosmetyków przeciwzmarszczkowych.Naj ważniejsze jednak jest to jakie masz odczucia po stosowaniu tego kremu. Jeśli odczuwasz komfort, skóra nie jest przesuszona, nie ściąga to znaczy ,ze krem Ci służy.Tak naprawdę tylko Ty sama możesz ocenić czy ten krem jest dla Ciebie dobry.

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-20, 09:40   #10
guest
Zakorzenienie

Basiu bardzo dziękuję. A swoją drogą zachęcam dziewczyny do zakupu tych kremików. Kosztują niewiele do 20 zł., a jednak sprawdzają się całkiem nieżle.
Stary 2002-12-20, 09:42   #11
guest
Zakorzenienie

Przepraszam, dziękuję Ci Beatko!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości