balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Pokaż wyniki sondy: Jaką lubisz opaleniznę???
Chodzę na solarium 113 14,56%
Uzywam balsamu brązującego 319 41,11%
Używam pudru brązującego 34 4,38%
Smaruje się samoopalaczem 70 9,02%
Preferuję naturalną opaleniznę!!! 240 30,93%
Głosujący: 776. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-07-18, 16:12   #331
n_o_b_o_d_y
Wtajemniczenie

Dot.: Balsam brazujacy

Nie o to mi chodzilo, ale nie dziwie sie, ze tak to zrozumialas bo w koncu to tak zabrzmialo (ale pokrecialam). Chodzilo mi o to ze Johnson mozna nawet zaliczyc do samoopalaczy (wedlug mnie) sugerujac sie zbrazowieniem skory i "trudnoscia" nakladania (smugi).
Ps. Wywnioskowalam to z komentarzy na innych watkach :P
n_o_b_o_d_y jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 20:50   #332
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez n_o_b_o_d_y
Przy balsamie Johnsona efekt brazowienia jest wiele lepszy niz Dax'a... ale za to odwrotnie jest ze smugami.
Powiedzcie czy Soraya mocniej brazuje niz Dax ??

Soraya zdecydowanie mocniej brązuje od Daxa.
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 21:36   #333
Nadin
Zakorzenienie

Ja polecam, nie wspomnianego tu, lekko brązującego balsamu kolastyny (jest też taki ze złotymi drobinkami) zastosowano w nim wyciągi z orzecha włoskiego i kakao. Szybko się wchłania i nie pozostawia plam
Nadin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 23:59   #334
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

Nadin ja stosowalam balsam brazujacy Kolastyny i uwazam ze nie jest on taki exstra...Uzywalam rok temu i wsio bylo ladnie, opalenizna sie dobrze trzymalaW tym roku go chyba czyms ulepszali i nie wyszlo to na dobre...Po stosowaniu skora mi strasznie wyschla i porobily sie zolte plamy...Zrazilam sie przez to do balsamow brazujacych
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 01:57   #335
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Nie o to mi chodzilo, ale nie dziwie sie, ze tak to zrozumialas bo w koncu to tak zabrzmialo (ale pokrecialam). Chodzilo mi o to ze Johnson mozna nawet zaliczyc do samoopalaczy (wedlug mnie) sugerujac sie zbrazowieniem skory i "trudnoscia" nakladania (smugi).
Ps. Wywnioskowalam to z komentarzy na innych watkach :P
Aha.
Gonia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 08:09   #336
Nadin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez destiny666
Nadin ja stosowalam balsam brazujacy Kolastyny i uwazam ze nie jest on taki exstra...Uzywalam rok temu i wsio bylo ladnie, opalenizna sie dobrze trzymalaW tym roku go chyba czyms ulepszali i nie wyszlo to na dobre...Po stosowaniu skora mi strasznie wyschla i porobily sie zolte plamy...Zrazilam sie przez to do balsamow brazujacych
Ja używam go już od lutego i wszysko jest w porządku, (dlatego go polecam) pozdrawiam
Nadin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 10:24   #337
kitty7
Raczkowanie

Ja przy okazji chciałam się zapytać czy balsam J&J brudzi ubrania lub bieliznę , bo Soraye już miałam, i mimo że dawała bardzo ładny opalony kolor skóry to brudziła mi ubrania. Teraz chcę wypróbować zachwalany J&J ale boję się tego brudzenia
kitty7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 10:33   #338
neonka28
Zakorzenienie

Kupilam 2 tygodnie temu J&J i jestem niezadowolona.Zostawia smugi (na nogach wygladalo to paskudnie).Zapach tego balsamu jest piekny ale po godzinie tak intensywnie pachnialam samoopalaczem.Bardzo intensywny zapach!!!Ja mam ten do jasnej karnacji odcien jest taki sobie.Mialam tez dziwne wrazenie ze w trakcie kąpieli w wannie schodzi ten kolor.Także uwaga wizazantki bo jak wysmaruje sie któraś na plaze i niedaj boze wykąpie moze byc nie wesolo.

Teraz chce spróbować Daxa karmelowego slyszalam ze jest bezpieczny i pachnie milutko.
neonka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 10:35   #339
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

stosuję 'Holiday Skin' (a nie Sun J&J wersja do ciemnej karnacji i nic nie brudzi ,tak samo nie mam problemów z rozprowadzaniem,żadnych smug.Schodzi równo ,woda nie powoduje powstawania żadnych plam.
Karmelu Daxa nie polecam-efekt niewidoczny,zapach straszny (taki lepki,przytłaczający),na dodatek uczulił mnie

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 10:41   #340
Sloneczko7
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Balsam brazujacy

Dla mnie najlepszy jest balasam brazujacy SOPOT firmy Ziaja Wypróbowalam wiele ale ten naprawde daje super kolor który widać mimo mojej ciemnej karnacji dodam też ze mam koleżankę która ma karnację bardzo jasnąi raz podkradła mi tego balsamu i o dziwo nie miala żadnych smug tylko super kolorek bardzo naturalny. Nie brudzi mi ubrań, ale kolor jest lepszy, intensywniejszy jak nie dotykam do niczego posmarowana skorą.

.
Sloneczko7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 10:55   #341
neonka28
Zakorzenienie

Moze z tym balsamem holiday J&J jest tak ze dla ciemno skorych jest ok a dla blado skornych be be.Nie wiem ja delikatnie go aplikowalam.Moze skore mam dziwna.Nie wiem.Napewno nie polubia go dziewczyny ktore drazni zapach samoopalacza
Stary 2005-07-19, 11:02   #342
smerfeta01
Zakorzenienie

Question krem brązujący

hej! wiem, wiem, było już wiele wątków na ten temat, przejrzałam prawie wszystkie i większosć z nich dotyczyła kremu Bielendy ( mam, ale na mnie kompletnie nie działa ), Nivei ( nigdzie nie mogę go dostać ) i Sopotu Używam aktualnie balsamu brązującego do ciała Sorayi i jest bardzo dobry, jednak moja buźka w porównaniu do ciałka wypada blado Zatem chciałam się was zapytać jaki krem brązujący możecie mi polecić Przeglądając KWC przeczytałam wszystkie recenzje Sopotu Ziaji i zastanawiam się właśnie nad nim - tylko nie wiem czy nie będę wyglądać jak marchewka nie spowoduje on plam i czy mocno brązuje Poradźcie coś!
Stary 2005-07-19, 11:07   #343
Aangelek
Rozeznanie

Niedawno kupilam sobie J&J do jasnej karnmacji i rzeczywiscie po pierwszym uzyciu mialam smugi(chociaz nie byly one takie najgorsze-moj brat np tego nie widzial).Zrobilam wiec pilling i nalozylam balsam jeszcze raz ale wczesniej wymieszalam go ze zwyklym balsamem o podobnej konsystencji(wyczytalam gdzies to tutaj na forum).Dokladnie go wsmarowalam i nie bylo juz zadnych smog.Nozki byly ladnego koloru a ja zadowolona
Aangelek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 11:10   #344
smerfeta01
Zakorzenienie

hm, ja tez się zastanawiam nad tym balsamem J&J dla jasnej karnacji, tylko bardzo boję się tych smug, tymbardziej że jest lato a spódniczki nie będą leżeć w szafie. I znowu mam problem...Może znacie jeszcze jakiś inny balsam ? (oprócz Daxa, Sorayi, Kolastyny i J&J)
Stary 2005-07-19, 11:19   #345
neonka28
Zakorzenienie

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57220464 mnie intryguje ten produkt .Co wy na to? No i sprobuje rozcienczyc J&J z innym balsamem.Smerfeto ja mialam kiedys SOPOT do twarzy i nie byl najgorszy (tylko uwazaj na brwi i wlosy)
Stary 2005-07-19, 11:34   #346
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

moja koleżanka jest prawie biała ,kupiła wersję do jasnej i jest bardzo zadowolona
Co do zapachu-na początku jest lekki i cytrusowy,po kilku godzinach nieco przypomina zapach samoopalacza,ale nie jest to jakoś bardzo uciążliwe porównując do "zapachu" Sopotu czy karmelu Daxa

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 11:40   #347
natii4
Zakorzenienie

Dot.: krem brązujący

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
hej! wiem, wiem, było już wiele wątków na ten temat, przejrzałam prawie wszystkie i większosć z nich dotyczyła kremu Bielendy ( mam, ale na mnie kompletnie nie działa ), Nivei ( nigdzie nie mogę go dostać ) i Sopotu Używam aktualnie balsamu brązującego do ciała Sorayi i jest bardzo dobry, jednak moja buźka w porównaniu do ciałka wypada blado Zatem chciałam się was zapytać jaki krem brązujący możecie mi polecić Przeglądając KWC przeczytałam wszystkie recenzje Sopotu Ziaji i zastanawiam się właśnie nad nim - tylko nie wiem czy nie będę wyglądać jak marchewka nie spowoduje on plam i czy mocno brązuje Poradźcie coś!
Zapycha pory-po pierwszym użyciu wszystko ładnie i pięknie.Następny raz wysyp pryszczy

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 12:18   #348
aleksandra999
Wtajemniczenie

Rossman ma w ofercie krem KOLORYZUJĄCY ,2 odcienie :jasny i ciemniejszy,bardzo go lubię,mnie lekko przyciemnił cerę,ale nie wiem jak u innych.Pozdrawiam.
aleksandra999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 12:54   #349
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natii4
Zapycha pory-po pierwszym użyciu wszystko ładnie i pięknie.Następny raz wysyp pryszczy

szkoda już chciałam go sobie kupić. Czekam na kolejne propozycje
Stary 2005-07-19, 13:14   #350
n_o_b_o_d_y
Wtajemniczenie

No to ja w takim razie zdecyduje sie na Soraye. Orientujecie sie mniej wiecej w jakiej cenie jest ten balsamik np w drogerii natura lub ogolnie ?
n_o_b_o_d_y jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 13:23   #351
beoneself
Zakorzenienie

Mam karmel Daxa, zużyłam ponad połowę opakowania, a efektów szczególnych nie widzę. Zapach mi nie odpowiada, bo nie lubię takich aromatów jedzenia, chociąz komuś może odpowiadać... Dzięki waszym radom nastepny mam zamiar przetestować j&j
beoneself jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 15:00   #352
szczesciarka
Raczkowanie

Moja koleżanka ma krem ziaja i za każdym razem gdy go użyje robią jej się plamy.Poza tym może brązowienie jest zbyt duże jak na jej cere ponieważ miejsca nad ustami i między brwiami wyglądają jakby miała nieroztarty fluid.
szczesciarka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 15:31   #353
smerfeta01
Zakorzenienie

hm, dodam, że krem Bielendy wogóle mnie nie brązuje, nie wiem czy Sopot można porównać z Bielendą czy raczej ma mocniejsze działanie
Stary 2005-07-19, 15:33   #354
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
No to ja w takim razie zdecyduje sie na Soraye. Orientujecie sie mniej wiecej w jakiej cenie jest ten balsamik np w drogerii natura lub ogolnie ?
w Rossmanie bodajże 9,8zł. Coś koło 10zł. czasem można kupić w promocji za mniejszą kwotę, ale to się rzadko zdarza, bo chyba tylko raz widziałam promocję tego balsamu a 10zł. to niedużo za 200ml
Stary 2005-07-19, 15:37   #355
smerfeta01
Zakorzenienie

a czy ten kremik http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2331 i ten http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5158 można kupić np. w Rossmanie czy Naturze ?

Edytowane przez smerfeta01
Czas edycji: 2005-07-19 o 15:58
Stary 2005-07-19, 16:43   #356
Joey
Zakorzenienie

Mincera możesz zamówic na stronie internetowej tejże firmy Przyślą Ci do domku
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 20:40   #357
smerfeta01
Zakorzenienie

chyba skuszę się jednak na Herbe ( o ile znajdę gdzieś ) albo ten Sopot
Stary 2005-07-19, 21:13   #358
majolika
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez natii4

Mam bardzo jasną karnację i mojej skórze Sopot Ziaji nadaje bardzo ładny naturalnie wyglądający brązowy kolor.
Mile mnie to zaskoczyło, bo kosztuje niewiele. Dobrze też nawilża i
ma dość miły zapach, nie taki jak samoopalacze.
Inna sprawa że faktycznie po posmarowaniu, miałam mały wysyp więc teraz stosuję go tylko do ciała.
majolika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 21:18   #359
silvja
Raczkowanie

GG do silvja

...ja używam sopot -jestem zadowolona
Stary 2005-07-19, 21:27   #360
majolika
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Sloneczko7
Dla mnie najlepszy jest balasam brazujacy SOPOT firmy Ziaja Wypróbowalam wiele ale ten naprawde daje super kolor który widać mimo mojej ciemnej karnacji dodam też ze mam koleżankę która ma karnację bardzo jasnąi raz podkradła mi tego balsamu i o dziwo nie miala żadnych smug tylko super kolorek bardzo naturalny. Nie brudzi mi ubrań, ale kolor jest lepszy, intensywniejszy jak nie dotykam do niczego posmarowana skorą.

.
Też mam bardzo jasną skórę i również żadnych smug nie miałam a kolor był super naturalny.
Jest lepszy od niektórych drogich samoopalaczy.
Naprawdę bardzo udany jak na taką cenę.
majolika jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
balsam, balsam brązujacy, balsam brązujący, dobry, impreza, kosmetyki, opalanie, opalenizna, samoopalacz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości