balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Pokaż wyniki sondy: Jaką lubisz opaleniznę???
Chodzę na solarium 113 14,56%
Uzywam balsamu brązującego 319 41,11%
Używam pudru brązującego 34 4,38%
Smaruje się samoopalaczem 70 9,02%
Preferuję naturalną opaleniznę!!! 240 30,93%
Głosujący: 776. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-07-26, 20:01   #391
syyyylwia
Raczkowanie

Dot.: krem brązujący

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
No no Sylwia, kusicielko dziś gawędziłam z panią, która prowadzi u mnie sklep zielarski i sprowadza mi wszystkei kosmetyki jakie sobie zamarzę pani jest przemiła i wyciągnęła katalog Monalizy Mincer i znalazłyśmy te kremy - Pamela i Jolanda - Pamela jest ujędrniający, a Jolanda matujący - dla mnie chyba Pamelka lepsza, poprosiłam panią o zamówienie. Nie mogę sie doczekać! Sylwia dzięki za info!
Mam nadzieję że ci sie ten krem spodoba. Ja go stosuję na noc, dwa dni pod rząd, potem robię jednodniową przerwę, bo lubię być b. delikatnie zbrązowiona, ale to juz zależy od indywidualnych upodobań. A do tego w ogóle nie czuć samoopalaczowego smrodku, tylko zieloną herbatę .
Z tej firmy polecam takze kremy do rąk, głównie ten z pszenicą i ten z aloesem - napradę świetne i śmiesznie tanie.
syyyylwia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 22:09   #392
Rakka
Raczkowanie

W przypadku przypływu gotówki na tzw. rozkurz polecam: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10407
Kremik ochronny, wersja tonująca z EL. Miałam kiedyś próbkę, zamierzałam kupić, ale zasoby się skurczyły i po marzeniach. Moim zdaniem buźka po nim wyglą
dała jakbym wróciła z najlepszych wakacji: wypoczęta, lekko muśnięta słoneczkiem, nawilżona. Mniam
Rakka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 22:42   #393
ANKA20
Wtajemniczenie

GG do ANKA20

Cytat:
Napisane przez syyyylwia
Niestety na tej stronie nie ma wszystkich produktów tej firmy. Dodaja tam nowości z duzym opóźnieniem. Ja jestem na bierząco, bo jak przyjeżdżam do rodziców do Legnicy to zawsze idę do tutejszego 'saloniku kosmetyków polskich', gdzie moge sie zapoznać ze wszystkimi nowinkami i zrobic porządne zapasy.
Niestety u mnie nie ma takiego sklepu z polskimi produktami, a tym bardziej z produktami mincera
Mnie zainteresowały kremo-żele i maseczki próbowałas?, a jeszcze bardziej przesyłka za free od 35 zł

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 22:59   #394
syyyylwia
Raczkowanie

Maseczek używałam. Dość dobre i bardzo tanie. Ja kupowałam je w Krakowie, więc pewnie po zawyżonych cenach i kosztowały, chyba 1.7 każda, tzn. własciwie to dwie sztuki, pakowane tak jak maseczki garniera, czyli na dwa użycia. Kupiłam wszystkie rodzaje, ale uzyłam do tej pory tylko odzywczej wisniowo-imbirowej na dekolt i rozjasniającej.
Co do kremo-żelów to nie używałam ( czy to z tej nowej serii Young?). Używałam za to toniku do twarzy z serii Anty-allergic i kremu pod oczy z tej samej serii. A propos ten krem pod oczy wychwalała swego czasu A.M. Jopek i przez te jej peany zainteresowałam sie Mincerem. W ogóle musze się wybrac do "salonku kosmetyków polskich" i zwęszyc co nowego na polskim rynku. Po wyprawie oczywiście zdam relacje
syyyylwia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 20:29   #395
Gonia1
Zakorzenienie

balsam brązujący + przyspieszacz opalania

Czy przyspieszacz opalania nałożony na balsam brązujący spełnia swoją funkcję?
Gonia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 21:07   #396
sitc
Rozeznanie

Dot.: balsam brązujący + przyspieszacz opalania

Jak najbardziej spełni, jednak powinnaś odczekać minimum pół godziny, żeby balsam brązujący dobrze się wchłonął i żeby nie powstały smugi w miejscach gdzie "rozcieńczy się" drugim preparatem.
sitc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 11:34   #397
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sitc
Jak najbardziej spełni, jednak powinnaś odczekać minimum pół godziny, żeby balsam brązujący dobrze się wchłonął i żeby nie powstały smugi w miejscach gdzie "rozcieńczy się" drugim preparatem.
Dzięki za odpowiedź. A tak w ogóle to po jakim czasie od nałożenia zaczyna działać przyspieszacz? Też pół godziny? I kiedy mogę nałożyć na niego filtr? Też pół godziny po przyspieszaczu?
Stary 2005-08-03, 16:31   #398
sitc
Rozeznanie

Tego juz Ci niestety nie powiem, bo ja się tylko samoopalam , więc nie mam pojęcia
sitc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 21:17   #399
Gonia1
Zakorzenienie

W takim razie podciągam w górę moje pytanie.
Stary 2005-08-06, 23:09   #400
arowww
Raczkowanie

GG do arowww Wyślij wiadomość przez MSN do arowww
Balsam brązujący

hej dziewczyny!!
Oczytałam sie KWC i sama juz nie wiem. Kupiłam sobie ostatnio balsam brazujacy ale jestem z niego strasznie nie zadowolona, na poczatku mial śliczny słodki zapach ale potem zamienial sie w okropny smórd samoopalacza :/ strasznie brudził mi ubrania przez co sie bardzo wkurzałam, teraz stoi na półce i chyba tam zostanie bo nie zamierzam go uzyc juz. Mam do was dziewczyny prosbe, pomózcie mi z wyborem balsamu brazujacego, szukam czegos co ma ładny zapach i nie smierdzi potem i czegos co nie brudzi ubran bo tego nie nawidze . Co myslicie o Johnson & Johnson Holiday Skin Body Lotion ?? Dziewczyny pomózcie mi cos wybrac!!!
arowww jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 23:59   #401
Pyra1990
Zakorzenienie

Dot.: Balsam brązujący

Ja chciałam kupić J&J od dawna, ale cos zawsze kasy nie mam. Mogłas poszukać w archach, bo kiedys zakładałam podobny wątek i duzo informacji było. Moge ci powiedzięc, że z opini wizazanek jest bardzo dobry, ni pozostawia smug, i daje naprawde ładny kolor oplaenizny. Jesli sie nie myle, dostepny w 2 odcieniach. Chyba go jednak w najblizszym czasie zakupie

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 00:05   #402
Joey
Zakorzenienie

Wg mnie J&J śmierdzi Ja nie mogłam znieść tego zapachu. Ale to był mój pierwszy balsam brązujący, więc może to dlatego. Inne Wizażanki sobie chwalą Na KWC dużo osób pisze, że smrodek jest mało wyczuwalny.
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 00:36   #403
Julcik
Raczkowanie

GG do Julcik

Wyprobowalam ten J&J bo wiele wizazanek go polecalo, jednak nie dosc, ze robi smugi okropne i trzeba z nim uwazac jak z samoopalaczem, to jeszcze po jakiejs godzince STRASZNIE SMIERDZI! Tego zapachu nie da sie zniesc. Niby nie ma DHA, a jednak ten zapach jest bardzo wyczuwalny. Poza tym brudzi ubrania i bielizne, wiec uzywam go tylko po kapieli przed pojsciem spac, zeby nie narazac innych na ten smrod a ciuszkow na brazowe plamy.
Polecam Ci stanowczo balsam brazujacy z Kolastyny z wyciagiem z orzecha wloskiego i kakao. Jest suuuuper! Nie brudzi ubran a jego zapach jest zdecydowanie mniej intensywny niz J&J. Jednak racze Ci stosowac takie zabiegi na noc, bo kazdy balsam brazujacy w swoim skladzie ma DHA, a jesli nawet nie ma go, to i tak po jakims czasie nieprzyjemnie pachnie.
Jesli chcesz mozesz kupic olejek brazujacy Bielendy z opalizujaca perla. To jest chyba jedyny produkt brazujacy, ktory nie smierdzi, a wrecz przeciwnie - pachnie bardzo przyjemnie, bo cytrusami. Ma zlote drobinki i slicznie mieni sie na ciele. Polecam zdecydowanie od razu po Kolastynie. Pozdrawiam
Stary 2005-08-07, 01:39   #404
agusia_85
Zadomowienie

GG do agusia_85

A na jakim to balsamie brązującym się tak strasznie zawiodłaś, jeśli można wiedzieć???
agusia_85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 08:25   #405
Pyra1990
Zakorzenienie

NO to ja już sama nie wiem, ciągle nie mam kasy, a jak mam to nie wiem czy kupic, Chyba go kupie w przyszłym roku jak tak pojdzie

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 09:14   #406
natii4
Zakorzenienie

W rankingu ulubionych balsamów brązujących Wizażanek królują Skin Holiday i Karmel Daxa.Ja się przekonałam do tego z Kolastyny i jestem zadowolona.Śmierdzi czy nie śmiedzi-pojęcie względne Dla jednego dany zapach będzie najokropnieszym,a dla drugiego najpiękniejszym

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 09:24   #407
smerfeta01
Zakorzenienie

Daxa nie polecam bo mało co brązuje fajna jest też Soraya, chociaż ostatnio się zawiodłam bo odkryłam, że nierówno schodzi i powoduje plamy.
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 09:52   #408
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
Daxa nie polecam bo mało co brązuje fajna jest też Soraya, chociaż ostatnio się zawiodłam bo odkryłam, że nierówno schodzi i powoduje plamy.
jakoś na mnie też daxa nie widać... zwykły balsam jak dla mnie ;D

też teraz testuje Soraye i pierwszy dzień jest ok ale później faktycznie dziwnie schodzi...
ale jak smaruje dwa dni i trzeciego robie peeling to jest nawet dobrze
Dolly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 10:32   #409
Sathi
Zakorzenienie

ja używam Holiday skin J&J i jak dla mnie to jest najlepszy balsam brązujący jaki istnieje, nie robi mi żadnych plam ani smug, opalenizna nie jest po nim pomarańczowa tylko naturalna taka jak po słońcu i długo się utrzymuje. Ma w składzie DHA bo każdy balsam brązujący i samoopalacz to zawiera, jak dla mnie nie śmierdzi aż tak bardzo, na początku ładnie pachnie na cytrusy..a potem nie czuję bo śpie, zawsze tego typu kosmetyki stosuję na noc i rano budze sie brązowiutka. Sekret tkwi w umiejętnym rozsmarowaniu.

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 10:37   #410
arowww
Raczkowanie

dzieki dziewczyny za odpowiedzi skusze sie na ten J&J bo widze ze macie o nim dobre zdanie a na KWC tez sie o nim dobrze wypowiadaja jeslitym razem sie zawiode to juz wiecej nie kupie żadnych balsamów brazujacych ...
Stary 2005-08-07, 11:13   #411
Julcik
Raczkowanie

GG do Julcik

wiec J&J bedzie twoim ostatnim i juz nigdy ich nie kupisz hehe

Dax w ogole nie brazuje, nawet nie nawilza a wrecz wysusza.
J&J robi smugi, okropnie smierdzi po jakiejs godzinie.
Kolastyna nie robi ŻADNYCH smug, a jej zapach jest zdecydowanie mniej intensywny niz innych.

Jakies jeszcze podsumowanie balsamu brazujacego? Testowalam ich bardzo duzo. Do niektorych z checia wracam, a z niektorymi jestem poklocona
Ale jak uwazasz... Twoje pieniazki i Twoje cialo.
Pozdrawiam
Stary 2005-08-07, 11:59   #412
arowww
Raczkowanie

heh trudno jest znaleść cos co odpowiadałoby nam najbradziej, moze skorzystam z solarium i unikne w ten sposób brudnych plam na ubraniach, okropnego smrodu hih
Stary 2005-08-07, 12:17   #413
dziewczyna00
Rozeznanie

GG do dziewczyna00

A ja polecam balsam Eldena. Nie śmierdzi, nie robi smug, a pozostawia piękną opaleniznę. Utrzymuje się niestety niezbyt długo, bo jakieś 2-3 dni (biorę prysznic 2 razy dziennie) Może któraś z wizażanek też go wypróbowała? Polecam również Kolastynę
dziewczyna00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 16:12   #414
Gonia1
Zakorzenienie

Ja też testowałam sporo balsamów brązujących (możesz zajrzeć w moje oceny na KWC). Jeśli chodzi o zapach, to przestrzegam przed balsamami Bielendy. Strasznie śmierdzą orzechem włoskim, nawet w butelce.
Stary 2005-08-08, 16:53   #415
agatka-a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
fajna jest też Soraya, chociaż ostatnio się zawiodłam bo odkryłam, że nierówno schodzi i powoduje plamy.
dokładnie miałam to samo, ale myślałam, ze moze źle rozsmarowałam, niedokładnie, wystraszyłam się ze nie potrafie i wogle zrezygnowałam z tego typu balsamów
agatka-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 17:56   #416
blue _eyes
Zadomowienie

Ja uzywam Sopot Ziaja i jestem z niego zoadowolona

blue _eyes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 19:28   #417
Kasiaczek22
Raczkowanie

Ja kiedys mialam Herbe balsam brazujacy z wyciagiem z orzecha i bursztynu.Swietnie brazowil, rowno schodzil i dawal naturalna opalenizne Mniejsza z zapachem kazdy jakis tam ma i jak juz ktoras z wizazanek zauwazyla jednym sie podoba innym nie Ten z Herbe kosztowal cos kolo 15 zł ale ostatnio nie widze go w sklepach
Kasiaczek22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 18:01   #418
kruk
Zadomowienie

a ja kupiłam ten balsam z herbe wczoraj w sklepie zielarskim.używałam go jakieś 4 lata temu.jest o niebo lepszy od j&j.
kruk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 18:06   #419
noemi_kh
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez blue _eyes
Ja uzywam Sopot Ziaja i jestem z niego zoadowolona
Jak dla mnie on jest najlepszy... no i nie czyści portfela
noemi_kh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 09:48   #420
Alexa70
Raczkowanie

Dot.: balsam do ciala brązujący:)

Cytat:
Napisane przez Julcik
olejek Bielendy jest strasznie tlusty... bleh i pozostawia slady. Jedyny plus to fajny, cytrusowy zapach. Nie brazuje, jedynie podkresla opalenizne i mocno natluszcza. ja akurat mam ten olejek od jakiegos czasu i uzywam go tylko gdy nosze krociutkie kiecki albo spodenki. Ale trzeba pamietac zeby dac mu troche czasu na wchloniecie bo tlusci ubrania...
Obecnie tej samej firmy jest balsam do ciała z wyciagiem orzecha włoskiego
i drzewa hebanowego z opalizujacą perłą..nie zostawia smug,skóra jest gładka
i wyglada bardzo ładnie.Cena przystępna.Mozna stosowac go codziennie..
Uzywam już pól roku.. i szczerze polecam

Alexa70 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
balsam, balsam brązujacy, balsam brązujący, dobry, impreza, kosmetyki, opalanie, opalenizna, samoopalacz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości