balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Pokaż wyniki sondy: Jaką lubisz opaleniznę???
Chodzę na solarium 113 14,56%
Uzywam balsamu brązującego 319 41,11%
Używam pudru brązującego 34 4,38%
Smaruje się samoopalaczem 70 9,02%
Preferuję naturalną opaleniznę!!! 240 30,93%
Głosujący: 776. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-21, 11:18   #571
sweeney
Zakorzenienie

GG do sweeney
Dot.: hmmmm takie wazne male pytanko...prosze o szybka odpowiedz...

Cytat:
Napisane przez KENZO
Moim zdanie akurat J&J barwi praktycznie tak samo jak wiele samoopalaczy nawet odcien do jasnej karnacji daje mocny kolor
Ja uzywam tego do jasnej karancji i zeby cokolwiek bylo widac musze sie posmarowac przynajmniej 2-3razy

sweeney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 11:37   #572
Nati_kk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wersta
a zapach skóry też jest taki jak po samoopalaczu?
nie zapach jest wcale nie "samoopalaczowy"

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 11:38   #573
Nati_kk
Zakorzenienie

ja tez mam ten do jasnej karnacji i dzisiaj widac juz malutka roznice po 1 razie....dlatego wlasnie zastanawiam sie jak to zrobic...

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Stary 2006-02-21, 11:42   #574
KENZO
Rozeznanie

Mysle ze dobrym rozwiazaniem byloby gdybys kupila krem brazujacy do buzki lub samoopalacz oczywiscie do twarzy ( moglabys brac odrobine i dodawac do swojego ulubionego kremiku do twarzy) a na reszte cialka stosowac balsam J&J wtedy napeno efekt bylby naturalny
KENZO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 11:56   #575
Nati_kk
Zakorzenienie

Kenzo a jaki kremik brazujacy do twarzy proponujesZ? albo jakis samoopalacz? tylko jakis niedrogi bo moje fundusze sa dosc ograniczone...

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Stary 2006-02-21, 12:28   #576
istotka
Raczkowanie

GG do istotka

hm...musisz uwazac, ja tez mam ten balsam, posmarowalam sie nim 1 raz no nic mi sie kolor nie zmnienil, rano patrze a tu taka brazowa skora, ale mialam plamy, dobrze, ze to na rekach i nogach bylo wiec mozna zakryc. Chyba trzeba go b. dobrze rozprowadzic.
istotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 12:37   #577
KENZO
Rozeznanie

Tak ten balsam raczej nie mozna rozprowadzac jak zwykly balsam pielegnacyjny tylko jak samoopalacz- czyli dokladnie wetrzec w skore- ja tak zawsze robie wieczorkiem a rano nie mam zadnych zaciekow - tylko ja to juz mam za soba dluga praktyke w nakladaniu
Co do kremow brazujacych to musisz popatrzec w sklepach i jakis wyprobowac bo ja ci tu za bardzo nie pomoge- ja mam swoj ulubiony Lancome w sprayu ale niestety cena nie mala Mialam kiedys VICHY i mi pasowal- sliczny odcien nadawal,no w kazdym razie musisz popatrzec w sklepach lub aptekach i napewno cos sobie dobierzesz tak zeby ci cenowo pasowalo,pozdrawiam
KENZO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 16:42   #578
katka84
Raczkowanie

Uzywam tego balsamu i nie robi żadnych zacieków, a efekt jest super Na twarz stosuję krem brązujący bielendy z orzechem włoskim, a co kilka dni samoopalacz dax w piance - najpierw nakładam zwykły krem nawilżający, czekam aż wchłonie, a potem rozsmarowuję piankę - dzięki temu kolor chwyta równo i bez smug
katka84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:46   #579
Nati_kk
Zakorzenienie

a ile ten kremik bielendy i samoopalacz daxa kosztuje? no i ktory polecasz bardziej?

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Stary 2006-02-21, 21:35   #580
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

Cytat:
Napisane przez Nati_kk
a ile ten kremik bielendy i samoopalacz daxa kosztuje? no i ktory polecasz bardziej?
ten krem Bielendy kosztuje ok. 6 zł, ja go również polecam najlepiej nawilżający na dzień, bo półtłusty na noc może być za tłusty.

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 10:59   #581
natalja86
Raczkowanie

Ja za tgo używam holiday skin tylko na ciało, zdecydowanie oprócz twarzy, bo to prawda, barwi ładnie, ale to przecież prawie samoopalacz. Nie wiem czemu niektórzy nie wyczuwają tego smrodku, w dodatku jest on jeszcze bardziej nieprzyjemny niż zwykły samoopalacz, bo daje płynem do mycia okien W związku z tym kiedy dałam go sobie raz na twarz pomijając okolice oczu, to i tak mnie one niemiłosiernie piekły, wiec sporo żrącej chemii musi w nim być. Dlatego na twarz polecam sopot ( odradzam pianke dax'a - strasznie zapycha pory ..... ale mocno brązowi )
natalja86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 11:06   #582
Ania17ok47
Przyczajenie

Smile Balsamy brązujące;))))

Drogie dziewczynki prosze o szybciutką odpowiedz na temat balsamów brązujących,czy któraś ich używa,jaki dają efekt opalenizny i ile mniej więcej kosztująz góry dziękuje za odpowiedzi
Ania17ok47 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 11:31   #583
jaszczurka_2007
Zadomowienie

GG do jaszczurka_2007
Dot.: Balsamy brązujące;))))

Z balsamami brązującymi to jest różnieniektóre wcale nie dają efektu a niektóre naprawdę mogę polecić np. J&J Holiday Skin.Na pewno nie działają jak samoopalacze ale przy dłuższym stosowaniu skóra robi się lekko opalona,chociaż wielkich efektów nie ma co się spodziewać.Kosztują około 20 zł te ze średniej półki
jaszczurka_2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 14:06   #584
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

proponuję zajrzeć do KWC, bo tam umieszczamy opinie o produktach, a w opisie znajdziesz cenę i pojemność balsamu. tu link do kategorii balsamy brązujące:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ategory_id=161
możesz też skorzystać na forum z opcji "przeszukaj to forum" - i wpisać np. balsamy brązujące, znajdziesz wątki, w których ten temat był poruszany.

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 14:27   #585
Dinulka
Zakorzenienie

ja mam w żółtej butelce Johnsons dla normalnej i jasnej karnacji, delikatnie przyciemnia, ale nie umiem go sobie dobrze rozsmarować i zazwyczaj mam na nogach plamy:/ [zawsze robię to wieczorem przy sztucznym świetle] a ja jestem wiecznie spóźnione dziecko, więc naprawdę nieregularnie go używam moja kumpela wzięła sobie ten dla ciemniejszej karnacji to dopiero efekt kosztował chyba mniej niż 20 zł,ale nie pamiętam już
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 17:53   #586
cool_justo
Przyczajenie

Ja polecam balsam brązująco-ujędrniający Lirene.Jak dla mnie efekt brązujący trafiony w 10-kę,nie zostawia smug, ładnie się rozprowadza i nawilża.Kosztuje ok.20zl
cool_justo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 19:03   #587
wiolafrytka
Zadomowienie

Ostatnio sobie kupilam TONIK BRAZUJACY ok 7-8zł z bielendy ale efektów praktycznie zadnych, musze poszukac czegos lepszego...
wiolafrytka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 19:18   #588
zabkax
Przyczajenie

mi sie wydaje, ze dobor balsamu to sprawa indywidualna, z kolezanka zauwazylysmy ze balsam ktory u niej daje swietny efekt, u mnie sie zupelnie nie sprawdza, bo nic wlasciwie nie widac i odwrotnie, jak jakis da efekt u mnie to u niej zadnego, mysle ze zalezy to od karnacji, ja jestem jasna blondynka, ona cimna szatynka, wiec wydaje mi sie, ze lepiej nie sugerowac sie opiniami innych , a sprawdzic na wlasnej skorze
zabkax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 20:15   #589
lalinkaaa
Raczkowanie

ciezko znalezc dobry balsam brazyjacy.z reguly brudza ubrania i brzydko schodza.
lalinkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 20:19   #590
kaaaasik
Raczkowanie

GG do kaaaasik

Cytat:
Napisane przez cool_justo
Ja polecam balsam brązująco-ujędrniający Lirene.Jak dla mnie efekt brązujący trafiony w 10-kę,nie zostawia smug, ładnie się rozprowadza i nawilża.Kosztuje ok.20zl
rowniez go polecam,a takze Sopot koszt ok.10zl ale nie przesadz z iloscia,bo zapach sie dlugo utzrymuje ;/
Stary 2006-04-08, 21:30   #591
PaLLitQa
PeeMka

Post Dot.: Balsamy brązujące;))))

a ja teraz na próbe zakupilam balsam brazujący '4 pory roku' i jestem zadowolona ladnie sie rozprowadza a kosztuje ok. 15 zl
Stary 2006-04-08, 22:33   #592
Sovilo
Zakorzenienie

Soraya,brązujący, zwyczajny, w pomarańczowej tubce. Efekt opalenizny jest delikatny, pojawia się po dwóch użyciach. początkowo ładny zapach, później mi się nie podoba, jest typowo ''samoopalaczowy''. Następnym razem przed zadaniem pytania skorzystaj proszę z wyszukiwarki.
Sovilo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 09:26   #593
freedka
Zakorzenienie

Ja sobie kiedys kupiłam balsamik brązujący chyba z Czterech Pór Roku (czy jakos tak ) Zachęcona opinią koleżanki, jaki to on świetny itp. ale stwierdziłam, ze po nawet dłuzszym działaniu (kilka tygodni, codziennie rano) nie zauważyłam żadnych efektów, więc zuzyłam go jako zwykły nawilżający balsamik do nóg, no ale czego ja się wsumie mogłam spodziewać za 10 zł :P
Stary 2006-04-09, 12:45   #594
myShaczeQ
Zadomowienie

GG do myShaczeQ

moja kolezanka uzywala wlansie 4ch por roku i naprawde miala brazowe nozki uzywala go chyba codziennie raz albo dwa razy z tym ze przez dosc dlugi okres, ja wiem ... ? moze rok moze wiecej. ale ladny odcien miala ja uzywalam tez ale nie doczekalam sie efektow bo mam za malo cierpliowsc do takich cudow a dlaam za niego jesli dobrze pamietam 5 zl
teraz mam ten johnsona i faktycznie sa efekty z tym ze jest on z domieszka samoopalacza chyba wiec brdzil mi troszke ubrania i zdazalo sie ze mialam takie brzydkie "brudne" plamki i wygladlama jak niedomyta i zapach nie przypadl mi do gustu wiec wiecej go nie kupie nie ma to jak opalienizna z plazy

myShaczeQ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 13:11   #595
Angel@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lalinkaaa
ciezko znalezc dobry balsam brazyjacy.z reguly brudza ubrania i brzydko schodza.
No właśnie dziewczynki, znacie może jakiś balsam brązujący który nie powoduje tego typu skutków ubocznych? Uwielbiam ubierać się na biało a balsamy, których dotychczas używałam mi na to nie pozwalały
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 13:16   #596
smerfeta01
Zakorzenienie

było już wiele wątków na ten temat, więc myslę że warto skorzystać z wyszukiwarki

swoją drogą polecam balsam brązujący Soraya - w takiej tubie 200ml kosztuje ok.9zł. Bardzo dobrze brązuje, efekt jest widoczny już przy pierwszym użyciu. Trochę delikatniejszy efekt dla bladych cer daje Dax Cosmetics - karmel. Dobry np. do dekoltu oraz rąk, nie powoduje plam ani smug. Dziewczyny zachwalały swego czasu też balsamy J&J, sama nie próbowałam, ale jeśli przeglądniejsz forum dokładniej to sama zadecydujesz co wybrać
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 20:19   #597
bejbii
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
GG do bejbii

Ja mam krem brązujący eveline ze złotymi drobinkami.
Jest super i kosztował mnie 10,30 w sklepie internetowym goldmax.
Zresztą pisałam o nim w recenzjach kosmetyków.

Pozdrawiam
b.
bejbii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 20:35   #598
slonce00
Zadomowienie

Hejka

Ja używam balsamu Sopot, cenoa ok 10 zł efekt jak dla mnie bardzo dobry , po pierwszym uzyciu miałam efekt fajnej opalenizny a po dwóch nawet lepiej. Fakt trzeba przyznac, że zapach nie jest zbyt przyjemny ale ja to jakoś zawsze przżyje a najwyżej na drugi dzien od rana biore prysznic Dobrze tez się sprawdza krem brązujący do twarzy z tej samej serii. Pozdrawiam
slonce00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 21:31   #599
marianna
Rozeznanie

Osobiście uważm, że jak mam się katować balsamem brązującym który śmierdzi i nie daje efektu....to już wolę się przemęczyć z samoopalaczem. Smród ten sam a przynajmniej efekt pewny. Dla mnie uzycie balsamu (jak sama nazwa wskazuje) ma być przyjemnością a efekt brązujący dodatkiem. Które z tych super balsamów nie śmierdzą?
marianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 21:43   #600
Sovilo
Zakorzenienie

Chyba każdy musi mieć trochę nieprzyjemny zapach, skoro ma nadawać brązowy odcień skórze- musi być dodana substancja samoopalająca, a ta, jak wiadomo, do najprzyjemnijszych zapachów nie należy(ale oczywiście komus może się podobać). Dziewczyny polecały kiedyś karmel Daxa, ale po kilku godzinach męczył mnie ten słodki zapach, taki duszący, ale to kwestia subiektywnych preferencji zapachowych.
Sovilo jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
balsam, balsam brązujacy, balsam brązujący, dobry, impreza, kosmetyki, opalanie, opalenizna, samoopalacz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości