balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Pokaż wyniki sondy: Jaką lubisz opaleniznę???
Chodzę na solarium 113 14,56%
Uzywam balsamu brązującego 319 41,11%
Używam pudru brązującego 34 4,38%
Smaruje się samoopalaczem 70 9,02%
Preferuję naturalną opaleniznę!!! 240 30,93%
Głosujący: 776. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-09, 23:14   #601
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1
Dot.: Balsamy brązujące;))))

Eveline Brazujący ze złocistym pyłem, kosztuje 11pln za 250ml i daje piękny, złocisty i mieniący się efekt. I silniejszy nieco niż Karmel Daxa.Polecam!
joasiak1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 23:37   #602
Sovilo
Zakorzenienie

Jak bardzo silniejszy? Brązuje po ilu użyciach?
Sovilo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 12:21   #603
katiia
Raczkowanie

Mnie przybrązowił już za pierwszym razem-byłam w wieelkim szoku. I co najważniejsze NIE śmierdzi, można wręcz powiedzieć, że przyjemnie pachnie. Polecam go gorąco,zresztą zajrzyj do kwc, ma bardzo pochlebne opinie.
katiia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 22:55   #604
nikia
Rozeznanie

GG do nikia

ja osobiscie kupilam sobie "Body Perfect" karmel brazujacy.. powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolona daje swietne efekty, ladnie pachnie i nie pozostawia sladow.efekty sa widoczne szybko i sa zadowalajace. kosztowal mnie chyba jakos ok12zl tylko nie wiem czy znajdziecie go u siebie w sklepie ja kupilam go w intermatche hehe pozdrawiam
nikia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 23:07   #605
KASIAAO
Raczkowanie

GG do KASIAAO

witam!!!
ja uzywam Spoptu i tylko Sopotu!
uwazam ze jest rewelacyjny poniewaz po kilku urzyciach jestem tak opalona jakbym przesiadywała w solarium kilka ładnych dni... moze troszke przesadzam ale jak dla mnie efekt po kilku razach jest fantastyczny.
balsam brazujacy pownno sie stosowac w tej sposob ze przed połozeniem jego nalezy zorbic sobie peeling całego ciała , badz czesci na której połozymy balsam brazujacy , jezlu juz zrobiłysmy to nalezy posiedziec nie nakładajac ubrania , szlafroka poprostu nagusienkie jezeli smarujemy dekolt raczki itp. dokładnie umyc rece bo czesto sie zdarza ze tylko przemyłysmy je a nie umyłysmy wiec mudełko i delikatne szorowanie raczek ,ja mam tez problem z tym ze reke zawsze podłoze por dłowe badz policzek i zawsze jestem uciapana nawet nie wiem jak bym sie nie myła...najczesciej nakładam teraz na dekolt i buske sopocik czasami zdarzyło mi sie nakładac na nogi czy rece- ostanio na studniówke kolegi smarowałam raczki i byłam podobnie opalona do tych lasek które były na solce , a ja przy tym nie zniszczyłam skóry tak jak one ...
pozdrawiam!!
KASIAAO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 09:28   #606
Sovilo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez katiia
Mnie przybrązowił już za pierwszym razem-byłam w wieelkim szoku. I co najważniejsze NIE śmierdzi, można wręcz powiedzieć, że przyjemnie pachnie. Polecam go gorąco,zresztą zajrzyj do kwc, ma bardzo pochlebne opinie.
Chodzi o ten 3D? Znalazłam tyl;ko jedną opinię w KWC...
Stary 2006-04-17, 23:39   #607
lalalad
Raczkowanie

ja rowniez polecam sopotu jest super i niedrogi niecale 10zł kosztuje
tutaj go masz http://www.mojekosmetyki.pl/add2cart.php?product=717
lalalad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 00:02   #608
mckabi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 3

Ja polecam balsam Lirene. Poza tym, że daje ładny i naturalny kolorek to dodatkowo jest ujędrniający Jak się skończy, mam zamiar zaopatrzyć się w J&J (balsam i krem do twarzy )
mckabi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:22   #609
kamilkaa
Raczkowanie

Witam!a slyszalyscie moze o plynie do kapieli brazujacym?ja wlasnie chyba widzialam cos takiego w sklepie i mnie korci zeby sobie kupic,moze ktoras z Was uzywala i podzieli sie opiniami.z gory dziekuje i przepraszam ze moze nie na temat
kamilkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:46   #610
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b
Unhappy Dot.: Balsamy brązujące;))))

Ja mialam Holiday Skin do ciemnej karnacji ale najwyrazniejmam zbyt ciemna karnacje bo nie bylo zadnego efektu
Stary 2006-04-18, 12:07   #611
evie
Raczkowanie

ja sie własnie zastanawiam nad zmiana balsamu. Zawsze urzywałam Sopotu i odwiedzałam solarke raz na 2-3 tygodnie. Teraz marze o tym by znaleźć balsam idealny bo sopocik juz mi zadowalających efektow nie daje,zreszta po trzecim uzyciu z rzędu skóra robi sie nieestetycznie pomaranczowa a tego nie znosze,a fuuu
evie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 12:45   #612
lenqa
Przyczajenie

Lirene Laboratorium Dr Ireny Eris!!! daje widoczny efekt przy regularnym stosowaniu a poza tym ujedrnia i jest niedrogi. polecam aaaa, i dokladnie myc rączki po uzyciu!!! ja o tym zapomnialam i mialam pozniej duzo roboty zeby to zmyc
lenqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:12   #613
taniacos
Rozeznanie

Ja sie juz trochę natestowałam róznych balsamów i jedynymi do których wracam to Carmel dax cosmetics na początek delikatnie bronzuje i pieknie pachnie a co najważniejsze przynajmniej mi nie smierdział jak samoopalacz ,lirene,sopot ziaji ostatnio pianka avonu do skóry średniej i ciemnej musze przyznać że efekt jest nawet po 1 użyciu tylko ten zapach niezaciekawy.Natomiast moi faworyci to niestety samoopalacze nivea w sprayu,ambre solaire oraz z górnej półki i kosztowna terracota guerlain( kosmicznie drogi praparat) jak na stuencka kieszeń ale daję u mnie powalający efekt i używam głównie na twarz,dekolt i szyję po zmieszaniu z kremem nawilżającym.
taniacos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 14:00   #614
Iam
Rozeznanie

dla mnie najlepszy okazał się Holiday Skin z J&J
Iam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 15:22   #615
Sovilo
Zakorzenienie

Fajny, tylko drogi i niewydajny... Teraz Soraya
Stary 2006-04-18, 20:11   #616
Aneta_-
Raczkowanie

GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-

Ja uzywam Sopotu i mi on odpowiada niczego nie bede szukać na siłe skoro ten daje efekty, nawet kolezanki pytały gdzie ja tak sie opaliłam naturalnie w jeden dzień w zimie a ja na to ze byłam po południu na Wyspach Dziewiczych....nie uwieżyły
Aneta_- jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 21:28   #617
Sovilo
Zakorzenienie

A jaki dokładnie jest Sopot? Wydajny? Naprawdę brązuję juz po jednym użyciu? Jak często trzeba powtarzać aplikację? Mocno śmierdzi?
Stary 2006-04-19, 02:11   #618
Izunia86
Wtajemniczenie

GG do Izunia86

Ja uzywam Sopotu. Jak dla mnie efekt super. Juz po jednym smarowaniu ,po paru godzinkach brazowieje. Mysle jednak ,ze jak sie przesadzi to rzeczywiscie nie wyglada dobrze ,zbyt pomaranczowo . Ja stosuje go codziennie , np wieczorem ,ale tylko jedna warstwe . W koncu np po trzech dniach efekt jest bardzo widoczny ale nie przesadzony . No i trzeba pamietac o peelingu ,przynajmniej raz w tyg ,to zluszczy starsza opalenizne i dzieki temu nie bedzie nieprzyjemnego "brudnego" efektu
Aha no i kosztowal 6, 49 , pojemnosc to 200 ml . Troche czuc ,jak po wizycie w solarium ,ale przy stosowaniu jednej warstwy ,nie jest to bardzo przeszkadzajace

Faith Resnick
Izunia86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 09:31   #619
Sovilo
Zakorzenienie

Kurcze, kupiłam nowe opakowanie Sorai... jak wykończe, chyba wypróbuję tą Ziaję...
Stary 2006-04-19, 11:06   #620
czekoladka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez wiolafrytka
Ostatnio sobie kupilam TONIK BRAZUJACY ok 7-8zł z bielendy ale efektów praktycznie zadnych, musze poszukac czegos lepszego...

Ja mam "Mleczko + tonik" (w jednym) też brązujące i też z bielendy. Efekty są zerowe, nie wiem, czemu nazwali to "brązujące". Szczypią mnie po tym oczy, brązowienia żadnego, bez sensu...

Holiday Skin na mnie nie dziala Mam go nadal od roku, spróbuję jeszcze raz, może tym razem zadziala, skoro na wszystkie z Was on zadziałał

A propos Sopotu- ja mialam po nim pomarańczową opalenizne, ale moja kumpelka go używała i normalnie efekt być piorunujący - wyglądala jak po solarce - opalenizna w kolorze prawdziwego brązu Jak ją zobaczylam, to od razu chcialam mieć ten sopot. No i kupilam go, ale mnie opalił na pomarańczowo i schodził strasznie Dodam, że ta koleżanka ma z natury jasną karnację a ja ciemną - może to od tego zalezy
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 14:35   #621
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Dot.: Balsamy brązujące :D

Nie wiem czy juz znalazlas ten ulubiony, ale ja polecam Holiday Skin trzeba zrobic b.dokladny peeling, gdyz jest dosc silny jak na balsam.
sylwia.gda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 17:24   #622
shacka
Raczkowanie

GG do shacka

Ja tez przez jakis czas uzywalam holiday skin johnson'a Efekt delikatnej opalenizny widzialam juz po 2-3 dniach. Wyczytalam o nim kiedys na stronce damskiej torebki czy kafeteri juz nawet nie pamietam ale dziewczyny go zachwalaly wiec postanowilam go wyprobowac. Kupilam e Geancie za bodajce 13 zlotych z groszami. Zapach jak to zapach, troche samoopalacza czuc. Rzeczywiscie jak na balsam brazujacy jest silny. Po zrobieniu peelingu i dokladnym rozsmarowaniu uzyskuje sie efekt jednolitej i rownomiernej opalenizny. Polecam <Sa dwa rodzaje Holiday Skin: dla karnacji jasnej i ciemnej>
Stary 2006-04-19, 17:48   #623
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka
Smile Dot.: Balsamy brązujące :D

a teraz jest tez wersja Holiday Skin (Night Lotion) - na noc, jedna dla kazdej karnacji

Chomiczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 18:29   #624
shacka
Raczkowanie

GG do shacka

O dzieki za info Kupie i wyprobuje Narazie korzystam z solarium, wprawdzie bylam dopiero 4 razy w piatek ide 5 i chyba narazie ostatni <skora sucha jak wior chociaz sie smaruje brrr>. Poza tym troche szkoda kasy, niedlugo sie bedzie mozna opalac Mocno mnie juz opalilo, na dobre solarium trafilam. Ale mniejsza o solaris wkoncu to watek o balsamach
Stary 2006-04-19, 20:21   #625
olcik
Raczkowanie

a czym się różni balsam j&j do skóry jasnej od tej do ciemniej skóry?
czy możecie mi napisać czym one się różnią?
pzdr
olcik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 22:43   #626
Ada1234
Przyczajenie

Też chciałabym się łasnie "opalić" przed wakacjami bo aż wstyd jak taki bledziuch jak ja wyskoczy na plażę Na razie zastanawiam się co wybrać: solarkę czy balsamy brązujące a jeżeli to drugie to Sorayę czy j&j ? Co doradzicie? Na razie wcinam marchewki żeby trochę szybciej to wszystko działało Aaaaaa i na razie nie spieszy mi się z opalaniem bo cały czas w domq siedzę skręciłam kostkę i noga w gipsie ;( Ale jakoś przeżyję, jeszcze tylko tydzień
Podrawiam Wizażanki
Ada1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 08:52   #627
agatka-a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olcik
a czym się różni balsam j&j do skóry jasnej od tej do ciemniej skóry?
czy możecie mi napisać czym one się różnią?
pzdr
"mocą barwienia", jasna karnacja jest jaśniejsza i potrzebuje delikatnie brązującego samoopalacza, ten dla ciemnej karnacji mógłby dać brzydki, nienaturalny efekt
agatka-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 09:07   #628
satine
Zadomowienie

Mam Sopot Ziaji (okropność -konsystencja tłustego masła),karmel brązujący Daxa jest fajny,zapach jak dla mnei troche sztuczy,ale jego działanie jest bardzo delikatne. Mam też balsam brązujący Sorayi i moim zdaniem jest dobry bo ładnie brązowi,nie robi smug i opalenizna jest bardzo ładna i naturalna. Jego minusem jest to,że wyszusza skórę,więc trzeba też smarować się jakimś balsamem nawilżającym
Chce kupić Holiday Skin J&J bo wiele wizażanke poleca, a teraz jest nawet w promocji w Carrefour za 11,99 i gratis żel pod przysznic J&J

satine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 13:21   #629
Marisa
Raczkowanie

Polecam krem brązująco relaksujący Sopot u mnie efekty widać dodam że ogólnie mam dość ciemną karnacje.
Stary 2006-04-20, 16:52   #630
kreciak
Rozeznanie

zawiodlam sie na sopocie szczegolnie jak schodzi plamy sa blechhh jakbym nie myla sie dwa dni:P taki maly brudasek co do J&J -polecam
kreciak jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
balsam, balsam brązujacy, balsam brązujący, dobry, impreza, kosmetyki, opalanie, opalenizna, samoopalacz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości