balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Pokaż wyniki sondy: Jaką lubisz opaleniznę???
Chodzę na solarium 113 14,56%
Uzywam balsamu brązującego 319 41,11%
Używam pudru brązującego 34 4,38%
Smaruje się samoopalaczem 70 9,02%
Preferuję naturalną opaleniznę!!! 240 30,93%
Głosujący: 776. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-05, 08:38   #781
Ehinokokus
Zadomowienie

Dot.: Balsamy brązujące :D

1. Peeling to usunięcie martwego naskórka. Dzięki niemu balsam lepiej sie rozprowadza i efekt jest dłuższy. Można np. umyć się żelem z peelingiem przed smarowaniem.
2. Balsam jak balsam, do twarzy też można użyć; tymbardziej, że garnier posiada łagodne kosmetyki.
3. Ja używam wieczorem- ma czas się wchłonąć- no i wtedy biorę prysznic .
4. Rozprowadzasz wg uznania. Ja do momentu, kiedy widzę, że już się więcej nie chce wchłaniać . o. Trochę na łydki i stopy, na udka, tyłeczek, plecki, brzuszek, dekold, ręce szyje i twarz ( może dlatego mi tak szybko znika z butelki?)
Ehinokokus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 08:41   #782
Olcia101
Rozeznanie

Mam jeszcze jedno pytanie. O co chodzi z tymi łokciami i kolanami?
Olcia101 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 08:54   #783
Ehinokokus
Zadomowienie

Są to takie nefralgiczne punkty, w których łatwo powstają zacieki i przebarwienia. Zresztą z reguły są już ciemniejsze, więc lepiej ich nie smarować.
Często smaruje się rękę z napiętą skórą na łokciu, a później jak sie ją "odegnie"- to potęguje efekt i łokieć jest jeszcze ciemniejszy.
Stary 2006-05-05, 09:14   #784
evitka21
Zakorzenienie

Dot.: jaki samoopalacz badź balsam brązujący

naczynkowiec wita naczynkowca ;-)

ja dzieki KWC odkryłam ostatnio samoopalacz Eveline i jest on dla mnie najlepszy ze wszystkich jakich do do tej pory uzywałam.

Mam wersje do jasnej karnacji,czasem smaruje sie dwa razy (1 raz i na drugi dzień drugi),żeby efekt był ciut mocniejszy.

NAjwazniejsza informacja: nie smierdzi samooplaczem,tylko kwasnym jabuszkiem!!!! (charakterystycznym dla kosmetyków eveline).Może dla tego ze ma DHA nie na samym początku w składzie.
Odrobinke wysusza skórę ,ale rano sie posmaruję kremem nawilżającym i jest super.

Nawet koleżanki pytały mnie czy na solarium byłam...

JA bardzo polecam,naprawde próbowałam wielu nawet tych drozszych i ten jest dla mnie najlepszy.
I niedrogi: Kosztuje 7-10zł

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 09:20   #785
evitka21
Zakorzenienie

Dot.: jaki samoopalacz badź balsam brązujący

cos mi sie zdublowało

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 11:15   #786
fhancuzeczka
Raczkowanie

hej, a dlaczego mi nikt nie odpowiedział? ale moze znajdzie sie jakas dobra dusza i mi odpowie? bede naprawde wdzieczna:

czy opalenizna wywolana balsamem brazującym moze sie zmyć pod wpływem potu (bo to w sumie sól) i chloru? i do ilu dni sie trzyma?

bede wdzieczna za odpowiedzi
fhancuzeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 12:17   #787
shirla
Przyczajenie

z tego co mi wiadomo to nie ma to na to wpływu.od rodzaju kosmetyku zalezy jak długo bedzie sie trzymal.

A ja mam takie pytanko.Mam ciemna karnacje i jaki balsam brazujacy bedzie dobry abym zauwazyla roznice w odcieniu skory.Z gory dzieki.Pozdrawiam Kari.
shirla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 13:31   #788
cannabis
Raczkowanie

Dziękuje za odpowiedzi!! Chyba sobie zafunduje ten balsam z Garniera, ale szczerze mówiąc troche się boje... pierwszy raz! Uzyje chyba na weekend i wrazie jakiś komplikacji przesiedze w domu! A czy to ile się trzyma kolor zależy od np. kąpieli? Jeśli ktoś bierze prysznic codziennie?
cannabis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 13:33   #789
KENZO
Rozeznanie

Dziewczyny a gdzie jeszcze mozna kupic ten balsamik Garniera bo wiem ze w real ale nie ma go u mnie w poblizu
KENZO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 13:56   #790
Ehinokokus
Zadomowienie

Ja chodzę codziennie na siłownię- pocę się i nic nie spływa
później biorę prysznic też nie schodzi... smaruję się...śpię...rano coś podziałam...siłownia...pr ysznic...smaruję się o jej jaka rutyniara ze mnie
Stary 2006-05-05, 14:00   #791
shirla
Przyczajenie

to ile się trzyma zależy jak dobry jest kosmetyk ja do twarzy używaż od czasu do czasu samoopalacza.ale zamierzam kupić johnson& johnson bo jest do ciemej karnacji a garniera chyba tylko jedna wersja właśnie sprawdzam opinie w necie
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=3735 narazie tyle wiem potem ide spr garniera
Stary 2006-05-05, 14:02   #792
shirla
Przyczajenie

http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=7149 a tu są opinie dotyczące garniera
Stary 2006-05-05, 15:24   #793
nielle
Raczkowanie

Dove Summer Glow balsam brązujący.

Juz, juz mialam kupic balsam Johnson's Holiday Skin, kiedy wpadł mi w oko inny balsam brazujacy, nowosc Dove Summer Glow. Chciałam najpierw sprawdzić recenzje na Wizazu, ale jeszcze nie ma zadnych. Nie znalazlam tez zadnej opinii na forum (chyba ze nie potrafie korzystac z wizazowej wyszukiwarki ) Dlatego zwracam sie z prosba do dziewczyn, ktore uzywaly juz tego balsamu, podzielcie sie wrazeniami interesuje mnie przewaznie to, czy to balsam, czy bardziej samoopalacz, no i jak to jest z tym samoopalaczowym smrodkiem w tym przypadku. dzieki z gory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dove.jpg (7,6 KB, 36 załadowań)
nielle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 16:29   #794
fhancuzeczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KENZO
Dziewczyny a gdzie jeszcze mozna kupic ten balsamik Garniera bo wiem ze w real ale nie ma go u mnie w poblizu
u mnie w carrefourze są
Stary 2006-05-05, 16:32   #795
KENZO
Rozeznanie

Kurcze no wlasnie szukalam rowniez w Carrefurze i nie bylo a w naturze ktos moze widzial Garnierka???
Stary 2006-05-05, 16:39   #796
KENZO
Rozeznanie

Dot.: Dove Summer Glow balsam brązujący, czy ktoś używał?

Tez mnie zaciekawilas ciekawe jaka ma konsystencje bo wlasnie w balsamach Dove nie podoba mi sie to ze maja zadka konsystencje i nieladny zapach- ale to oczywiscie moja opinia
Stary 2006-05-05, 16:42   #797
KENZO
Rozeznanie

Znalazlam watek o tym balsamie- oj kochana chyba nie szukalas za dobrze bo on znajduje sie na samym dole twojego watku

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=97753
Stary 2006-05-05, 16:43   #798
Ehinokokus
Zadomowienie

W Galeri Centrum są i w -realu.
Stary 2006-05-05, 17:04   #799
taniacos
Rozeznanie

Jejku widzę ,że balsam j&j razem z garnierem zdominował ten wątek.

ja zakupiłam ostatnio balsam kolastyny i smaruje się 2 razy dziennie powiem wam ,że dzisiaj pokazałam się znajomym opalona dzieki balsamowi,soczkowi z marchewki i po intensywnym weekendzie nad jeziorem (żeglarstwo) i znajomi powiedzieli mi ,że na ta porę roku to jestem za bardzo opalona i wygladam jak po solarium.Czy juz ludzie nie rozróżniają naturalnej opalenizny od sztucznej.Ze złości zaprzestałam używać balsamu bronzującego.
taniacos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 17:54   #800
KENZO
Rozeznanie

O to dzisiaj skocze do Galerii Centrum bo zaraz jade do Lodzi - mam nadzieje ze zdaze przed zamknieciem dojechac

Mam ochote wyprobowac tego Garnierka bo lubie wogole ich balsamy a J&J probowalam juz wszystkie- do jasnej,ciemnej ,na noc i do twarzy i zaden nie przypadl mi do gustu- kleja sie jak nie wiadomo co po aplikacji i skora schnie godzinami- dla mnie fatalne,a zapach tez nie w moim guscie mam nadzieje ze Garnier mnie zachwyci
Stary 2006-05-05, 18:45   #801
nielle
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KENZO
Znalazlam watek o tym balsamie- oj kochana chyba nie szukalas za dobrze bo on znajduje sie na samym dole twojego watku

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=97753
dzieki za link no tak, nie znalazlam tego watku, bo przed zalozeniem swojego korzystalam z wyszukiwarki na kosmetycznym zamiast grzebac we wszystkich forach

poczytalam opinie na wizazu i na innych zagranicznych forach i jak zwykle bywa opinie sa podzielone ..ehh chyba trzeba bedzie wyprobowac na wlasnej skorze
Stary 2006-05-05, 19:23   #802
edipig
Raczkowanie

Ja użyłam 1 raz dopiero ale co nieco moge już powiedzieć. No jest to typowy samoopalacz, ale bardzo zakamuflowany. Na początku nic tego nie zdradza, zapach ładny, przyjemny. Ale po ok. godziny czuć zapach normalnego samoopalacza i to dość mocno. Mam wersję do ciemnej skóry i faktycznie dość mocno przyciemniło mnie na drugi dzień:P Rozsmarowywałam dokładnie, powstało kilka smug na nadgarstkach ale da się wytrzymać. Kolor ciemny, średnio naturalny. Ogólnie polecam średnio. Może faktycznie jest lepszy ten J&J.
edipig jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 20:08   #803
nielle
Raczkowanie

edipig dzieki za odp.
Wlasnie tego sie obawialam,tzn tego ze spod pieknego zapachu bedzie przebijal smrodek samoopalacza..a juz myslalam, ze pojawilo sie cos co pieknie pachnie i do tego brazuje..ale chyba nie ma tak dobrze chyba sprobuje jednak J&J, bo jak narazie ma lepsze opinie niz dove.
Stary 2006-05-05, 20:11   #804
agadus
Wtajemniczenie

Talking Dot.: Balsamy brązujące :D

NAPISANE PRZEZ KENZO Mam ochote wyprobowac tego Garnierka bo lubie wogole ich balsamy a J&J probowalam juz wszystkie- do jasnej,ciemnej ,na noc i do twarzy i zaden nie przypadl mi do gustu- kleja sie jak nie wiadomo co po aplikacji i skora schnie godzinami- dla mnie fatalne,a zapach tez nie w moim guscie mam nadzieje ze Garnier mnie zachwyci [/quote]

polecam balsam garniera kupilam wczoraj i juz wieczorem sie wysmarowalam bardzo dobrze sie wchlania ma przyjemny zapach , na opakowaniu pisze ze widoczne efekty beda juz po ok 4 dniach ale ja juz efekt widzialam rano tez sie balam bo to moj pierwszy balsam z samoopalaczem i obawialam sie smug jednak rozczarpwalam sie pozytywnie i bez obaw moge polecic ...z czystym sumieniem, ja mam sniada karnacje a jednak widzialam efekt co najwazniejsze skora nie jest zolta tylko ma naturalny kolorek tak jakby ''dotkniety słońcem''

Edytowane przez agadus
Czas edycji: 2006-05-05 o 21:28
agadus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 21:03   #805
Astra
Rozeznanie

A czy ten Dove brudzi ubrania??

Astra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 21:12   #806
fhancuzeczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agadus
Mam ochote wyprobowac tego Garnierka bo lubie wogole ich balsamy a J&J probowalam juz wszystkie- do jasnej,ciemnej ,na noc i do twarzy i zaden nie przypadl mi do gustu- kleja sie jak nie wiadomo co po aplikacji i skora schnie godzinami- dla mnie fatalne,a zapach tez nie w moim guscie mam nadzieje ze Garnier mnie zachwyci

polecam balsam garniera kupilam wczoraj i juz wieczorem sie wysmarowalam bardzo dobrze sie wchlania ma przyjemny zapach , na opakowaniu pisze ze widoczne efekty beda juz po ok 4 dniach ale ja juz efekt widzialam rano tez sie balam bo to moj pierwszy balsam z samoopalaczem i obawialam sie smug jednak rozczarpwalam sie pozytywnie i bez obaw moge polecic ...z czystym sumieniem, ja mam sniada karnacje a jednak widzialam efekt co najwazniejsze skora nie jest zolta tylko ma naturalny kolorek tak jakby ''dotkniety słońcem''[/quote]

a brałaś prysznic? jesli tak, to czy sie troche zmył - czy nie?
Stary 2006-05-05, 21:30   #807
agadus
Wtajemniczenie

nie bylo zadnego problemu nie zmylo sie polecam
agadus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 22:05   #808
Oliva
Raczkowanie

GG do Oliva
Talking Dot.: Balsamy brązujące :D

Ja również zakupiłam sobie balsamik Garniera-ten do ciała, oraz krem do twarzy dla jasnej karnacji. I powiem Wam, że jest BOSKI! Po jednej aplikacji efektu nie było, ale po drugim, trzecim, już tak. Smarowałam się dwa razy dziennie.
Plusem, ogromnym jak dla mnie, jest to, że nie ma po nim smug (chociaż jakby się mocno postarać, to pewnie i by były), dlatego nadaje się dla laików, którzy po raz pierwszy używają balsamu brązującego.
A NAJWIĘKSZYM PLUSEM jest fakt, że NIE ŚMIERDZI, tylko wręcz pachnie ślicznie morelkami. Bo u mnie każdy samoopalacz na skórze zawsze rano cuchnie strasznie (samoopalaczami czy balsamami brązującymi smaruję się zawsze na noc).

Także garnierek u mnie wygrywa

Polecam naprawdę.
Oliva jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 09:18   #809
śpiąca_królewna
Raczkowanie

Ja Garniera używam od wtorku wieczorem i powiem wam, że wyglądam, jakbym conajmniej tydzień była na jakiejś Jamajce ;]. Co prawda opalałam się dwa razy na Słoneczku, ale to pewnie za wiele nie dało ;]. Więc jeśli ktoś chce wyglądać brązowiutko, to niech go koniecznie zakupi .
Na pewno wlaśnie tego chce.
Jeżeli kocha, to na zawsze,
Dla niej czas nie liczy się,
Więc na co czekasz, podejdź bliżej.
Zanim znowu zniknie gdzieś ...
śpiąca_królewna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 11:48   #810
shirla
Przyczajenie

ja właśnie zakupiłam j&j i wole jego najpierw spróbować bo ogólnie z kosmetyków garniera to nie jestem zadowolona.Ale myślę jeszcze o wypróbowaniu balsamu brązującego Lirene bo jak dla mnie to jest do tej pory najlepsza marka.Ale zdam relacje jak tam z moim balsamikiem będzie.A zakupiłam go w promocji 11 zł a garnier był po 18.50.Pozdrawam
Odpowiedz

Tagi
balsam, balsam brązujacy, balsam brązujący, dobry, impreza, kosmetyki, opalanie, opalenizna, samoopalacz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości