balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Pokaż wyniki sondy: Jaką lubisz opaleniznę???
Chodzę na solarium 113 14,56%
Uzywam balsamu brązującego 319 41,11%
Używam pudru brązującego 34 4,38%
Smaruje się samoopalaczem 70 9,02%
Preferuję naturalną opaleniznę!!! 240 30,93%
Głosujący: 776. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-11, 11:36   #871
kamaO
Wtajemniczenie

Dot.: Balsamy brązujące :D

Cytat:
Napisane przez bejbii
Zachęciłyście mnie do Garniera, więc i ja zapopatrzę się w Garniera jak tylko zużyję Eveline

A jakie części ciała smarujecie? Nogi, pupę, ręce, brzuszek, szyję? A co z pleckami? Bo całych samej się nie da wysmarować (albo tylko ja nie mogę, bo mam za krótkie ręce )

Jeśli macie kremy brązujące do twarzy to szyję też smarujecie, żeby się kolor nie odcinał?

Pozdrawiam
b.
Dokładnie tak jak opisałaś. Smaruję wszystko - szyję też, żeby nie było efektu maski.
Stary 2006-05-12, 12:07   #872
maszka4
Zadomowienie

GG do maszka4

??
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 14:16   #873
Martunka22
Przyczajenie

Ja polecam Johnson Holiday Skin jest świetny bardzo dobrze sie rozprowadza i nie zostawia smug
Martunka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 14:17   #874
Martunka22
Przyczajenie

Acha i dodam jeszcze ze jest tani 12 zl za 250 ml
Martunka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 14:19   #875
pIWONIA
Zadomowienie

Ostatnio juz miałam w koszyku balsam Zaiji Sopot, ale jednak go odłozyłam z powrotem na pułeczkę

Dzisiaj kupie tego Garniera (mam nadzieje że znajde )
pIWONIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 16:15   #876
ma.ko
Zakorzenienie

GG do ma.ko

Ja lubie po zimie pozsmarowac nozki, bo sa blade, az wstyd pokazac. Rece mis ei opalaja szybciej, bo nosze ktrotki rekawek, a nie zaloze spodnicy, bo nogi blade.DO 5ej pory uzywalam Sopotu, ale niedawno kupilam Soraya balsam brązujący Słońce. I po 2 uzyciach nogi mam naturalnie opalone, o wiele ciemniajsze od rakhihi

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.

Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 17:24   #877
tripka
Wtajemniczenie

Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

mam zamiar kupić któryś z tych balsamików zarówno do twarzy jak i do ciała...ale właśnie za duży wybór chyba!bo nie mogę sie zdecydowaćktóry lepszy J&J czy Garnier?(Dove juz wyeliminowałam)a jak one różnią sie cenowo?o ile się nie mylę to chyba J&J do ciała jest tańszy...aha! a czy te kremy do twarzy są na dzień,na noc czy uniwersalne?
tripka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 18:35   #878
maszka4
Zadomowienie

GG do maszka4

dzisiaj kupiłam sobie Garnierka i w sumie jeszcze nie wiem jaki efekt będzie ale juz mi się podoba, ponieważ bardzo ładnie sie rozprowadza i wchłania, ma cudowny zapach i jeszcze nie śmierdzi (posmarowałam sie z 2 godz temu ) Mam urazę do mojego drugiego balsamu brązującego który koleżanka mi z Niemiec przywiozła i który robił okropne smugi, więc kupiłam dzisiaj Garniera i jak już cała procedura przebiegnie pomyślnie to opisze efekty

Różowy
Stary 2006-05-15, 08:01   #879
zidanetka
Raczkowanie

GG do zidanetka Send a message via Skype™ to zidanetka

Polecam Wam Samoopalacz W Zaleznosci od karnacji Firmy Barwa Albo Balsamy Brazujace
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bs_balsam_4.jpg (19,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bs_balsam_5.jpg (8,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bs_balsam_6.jpg (19,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bs_krem_3.jpg (12,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bs_samoopalacz_6.jpg (19,6 KB, 10 załadowań)
zidanetka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 08:35   #880
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Martunka22
Ja polecam Johnson Holiday Skin jest świetny bardzo dobrze sie rozprowadza i nie zostawia smug
a ja czytałam na KWC że wielu dziewczynom powstały po nim smugi
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 08:39   #881
Sathi
Zakorzenienie

Ja używam J&J od ponad roku i zero smug, uwielbiam go

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 09:10   #882
katrina
Rozeznanie

GG do katrina

Balsam brązujący to po prostu mniej wysuszający, jakby "słabszy" samoopalacz. Stąd smugi przy niedokładnym rozprowadzaniu, czasem nierówne schodzenie czy ślady na dłoniach, jeśli nie umyje się dokładnie rąk po użyciu, no i ZAPACH dihydroksyacetonu pojawiający się po paru godzinach. Producenci dopuszczają się oszustwa sugerując, że tych "balsamów" można używać jak zwykłych (czyli teoretycznie np. do samych rąk kilkanaście razy dziennie). Na każym produkcie zawierającym dihydroksyaceton powinno być napisane że trzeba dokładnie rozprowadzać uważając na miejsca typu kolana, łokcie, kostki u nóg, że może wysuszyć skórę przy dłuższym używaniu, może pobrudzić białe ubrania i no że w sumie nadaje się na noc (ze względu na zapach - nie wyobrażam sobie posmarować się rano i potem zalatująca samoopalaczem np. jechać autobusem!). A już p*******e o brązujących właściwościach wyciągu z orzechów itp, jak w pierwszej piątce składu jest wiadoma substancja, to moim zdaniem zakładanie, że klient jest idiotą.
Dihydroksyaceton to dobra rzecz (używam samoopalaczy - w tym i "balsamów" od lat) jeśli się jest świadomym jego działania i uważa przy stosowaniu.
Nieświadomi i wierzący w "cudownie" brązujące balsamy piszą potem posty, w których dziwią się, że mają pomarańczowe ręce po użyciu.

Co do sondy: samoopalacz i balsam brązujący od biedy mogą być rozdzielone (chociaż z moich doświadczeń wynika, że główna różnica polega na mniejsyzm wysuszaniu przez tzw. balsamy), ale powinny być opcje zaznaczenia paru rzeczy - np. ja obecnie na ciało stosuję Holiday Skin, na twarz co parę dni na zmianę Holiday Skin (balsam! od kremu skład różni się tylko tym, że bodajże 3 składniki mają kolejność zmienioną o jedno miejsce) z samoopalaczem w żelu Flos Lek, a poza tym codziennie stosuję puder brązujący Chanel. A w związku z tym, że mam ślub w lipcu, zamierzam kilkakrotnie odwiedzić solarium (suknia jest jasna, więc od "samoopalonej" skóry się pobrudzi). Ale regularnie nie chodzę i będą to moje pierwsze i raczej ostatnie w życiu wizyty w solarium. I co mam zaznaczyć?
katrina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 10:40   #883
kamaO
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez katrina
Balsam brązujący to po prostu mniej wysuszający, jakby "słabszy" samoopalacz. Stąd smugi przy niedokładnym rozprowadzaniu, czasem nierówne schodzenie czy ślady na dłoniach, jeśli nie umyje się dokładnie rąk po użyciu, no i ZAPACH dihydroksyacetonu pojawiający się po paru godzinach. Producenci dopuszczają się oszustwa sugerując, że tych "balsamów" można używać jak zwykłych (czyli teoretycznie np. do samych rąk kilkanaście razy dziennie). Na każym produkcie zawierającym dihydroksyaceton powinno być napisane że trzeba dokładnie rozprowadzać uważając na miejsca typu kolana, łokcie, kostki u nóg, że może wysuszyć skórę przy dłuższym używaniu, może pobrudzić białe ubrania i no że w sumie nadaje się na noc (ze względu na zapach - nie wyobrażam sobie posmarować się rano i potem zalatująca samoopalaczem np. jechać autobusem!). A już p*******e o brązujących właściwościach wyciągu z orzechów itp, jak w pierwszej piątce składu jest wiadoma substancja, to moim zdaniem zakładanie, że klient jest idiotą.
Dihydroksyaceton to dobra rzecz (używam samoopalaczy - w tym i "balsamów" od lat) jeśli się jest świadomym jego działania i uważa przy stosowaniu.
Nieświadomi i wierzący w "cudownie" brązujące balsamy piszą potem posty, w których dziwią się, że mają pomarańczowe ręce po użyciu.

Co do sondy: samoopalacz i balsam brązujący od biedy mogą być rozdzielone (chociaż z moich doświadczeń wynika, że główna różnica polega na mniejsyzm wysuszaniu przez tzw. balsamy), ale powinny być opcje zaznaczenia paru rzeczy - np. ja obecnie na ciało stosuję Holiday Skin, na twarz co parę dni na zmianę Holiday Skin (balsam! od kremu skład różni się tylko tym, że bodajże 3 składniki mają kolejność zmienioną o jedno miejsce) z samoopalaczem w żelu Flos Lek, a poza tym codziennie stosuję puder brązujący Chanel. A w związku z tym, że mam ślub w lipcu, zamierzam kilkakrotnie odwiedzić solarium (suknia jest jasna, więc od "samoopalonej" skóry się pobrudzi). Ale regularnie nie chodzę i będą to moje pierwsze i raczej ostatnie w życiu wizyty w solarium. I co mam zaznaczyć?
Chyba wszystko ;-)
Stary 2006-05-15, 20:05   #884
maszka4
Zadomowienie

GG do maszka4

myśę, że najważniejsza będzie twarz ,dekold, i ramiona jeżeli sukienka jest długa, to nie warto wydawac kasy na całe solarium, bo przeciez brzuch będzie zakryty i nogi tez, a w tym wypadku możesz je posmarowac brązującym, żeby sie nie różniła. Dlatego jeżeli nie jesteś zwleniczką solarium, możesz iść tylko ta tzw. "opalacz", który sięga opalenizna po dekold. Wybór należy do Ciebie.

No a teraz chciałabym wtrącic tak o moim Garnierku z którego jestem niezmiernie zadowolona, ni ma smug, ni ma smrodu, ale za to jest piekna równomierna opalenizna Dzieki dziewczyny, to dzięki waszym opiniom go kupiłam I bardzo łatwo sie rozprowadza.

A co do działania DHA, to ja doradzam stosowanie dodatkowo jeszcze jakiegos balsamu nawilżającego, aby nie wysuszyc skóry A jeżeli to jest samoopalacz, to można nawet pomieszać oba składniki, i wysmarować się tym, przynajmniej nie porobią się smugi a dodatkowo skóra będzie nawilzona odpowiedznio

Różowy
Stary 2006-05-15, 20:38   #885
katrina
Rozeznanie

GG do katrina

To powyżej to do mnie? Napisałam, że samoopalacz nie wchodzi w grę ze względu na brudzenie jasnych ciuchów (osobiście widziałam u panny młodej ślady na brzegu gorsetu). Jeśli pisząc "opalacz" masz na myśli opalanie natryskowe w gabinetach, to też jest samoopalacz (DHA), tylko inaczej "podany". Śmierdzi i brudzi tak samo.
Nogi zawsze trochę widać w różnych sytuacjach na weselu

co do mieszania samoopalacza z balsamem - świetny pomysł!
Stary 2006-05-16, 10:24   #886
maszka4
Zadomowienie

GG do maszka4

Katrinatak to do Ciebie !! i nie chodzi mi o opalanie natryskowe, bo umiem dokładnie czytać tylko o solarium, które się nazywa "opalacz" i sięga tylko linni dekoldu, siedzi się na nim i zakłada naką "muszlę" jakby na siebie, a minuta u mnie kosztuje 30gr. poszukaj w swoim mieście jeżeli to cie interesuje

Różowy
Stary 2006-05-16, 11:04   #887
MagJa
Zakorzenienie

Up
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 11:11   #888
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

mam Garniera i J&J i sklaniam się na razie ku temu drugiemu. Ciekawi mnie też Dove.
Na razie nie głosuję, zobaczymy jak będzie potem

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 11:14   #889
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
mam Graniera i J&J i sklaniam się na razie ku temu drugiemu. Ciekawi mnie też Dove.
Na razie nie głosuję, zobaczymy jak będzie potem
A możesz porównać mniej więcej, na których miejscach jest w nich DHA w składzie? Bo z tego, co pamiętam w Dove jest chyba na drugim, więc chyba brązuje nieźle
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 11:22   #890
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Garnier ma dalej w składzie, dlatego delikatniej brązuje od J&J

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 12:36   #891
Gabi2
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
GG do Gabi2

mam do ciała J&J a ostatnio kupiłam Garniera, pod względem wszystkiego oprócz opalania wygrywa Garnier bo jednak J&J daje wyraźniejszy kolor, chociaż nie opala na murzynke, ale nie odpowiada mi zapach w nim
wole Garniera bo ma ładny zapach i w ogóle nie pozozstawia smrodku, nawilża i jest przyjemny w aplikacji a skóra może troche musnieta słońcem jestale troszeczke, pielęgnacja plus może to muśnięcie
Gabi2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 15:05   #892
asienka22
Raczkowanie

hejka ja wlasnie kupilam sobie garnier i juz po 1 uzyciu moja skora na nogach bo tylko tam smaruje jest taka bladziutko pomaranczowa narazie mi sie to podoba zobacze jak ten kolor bedzie dalej wygladal ale zapach tragiczny na poczatku piekny brzoskwioniowy ale w polaczebiu ze skora zamienia sie hmm mi to przypomina zapach dlugo odstanego moczu hehe wiec nie zbyt ladnie to pachnie,nasmarowalam sie rano przed wyjsciem na miasto i cala droge sie zastanawialam co mi tak smierdzi moczem ochyda dlatego najlepiej na noc smarowac a rano wziasc prysznic,ale fakt barwi skore byle by nie zabarwil na taki mocny pomarancz narazie jest spoko kontroluje:P
asienka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 15:41   #893
Sweet_21
Zakorzenienie

hej dziewczyny!!JA też jeszcze nie głosuje bo na razie mam zamiar kupić GArnierka a tych pozostałych jeszcze nie próbowałam..więc sie okaże jak to z tym balsamikiem Słyszałam że jest naprawde niezły, ale ten zapach..czy On naprawde tak pachnie???Wiadomo wszystkie balsamy tego typu nie pachną za cudownie w połączeniu ze skórą..Ale pamietam miałam kiedyś balsam z Sorayi brązujący i o ile pamietam pachniał ślicznie jak dla Mnie..NApiszcie coś na temat GArnieraPozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sweet.jpg (4,2 KB, 715 załadowań)
Sweet_21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 16:15   #894
hogatk@
Raczkowanie

MI najbardziej do gustu na razie przypadł GArnier. MA ładny zapach, szybko sie wchłania i kolor też mi odpowiadał. Do szasu jak mi w szkole 2dziewczyny nie powiedziały że jestem zółta na twarzy... Hm... Ja nie widze żebym była żłta, raczej muśnięta słońcem. Kupiłam balsam i krem i co teraz go mam odstawić ? ale lipa... Mi sie ten kolor podoba. No i nie wiem...
hogatk@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 18:17   #895
katrina
Rozeznanie

GG do katrina

A to pierwsze słyszę o czymś takim? Czy ktoś jeszcze z tego korzystał?
Stary 2006-05-16, 21:53   #896
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

ja czekam na Dove, bo mnie korci i słyszałam pozytywne opinie. Żadnego z nich jeszcze nie miałam, więc na pewno nie zagłosuje, w kazdym razie Holiday Skin ma sporo średnio pochlebnych opinii z tego co widzę...
Stary 2006-05-16, 22:04   #897
mckabi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 3

Jakby ktoś był zainteresowany, to wystawiłam na moim kramiku krem do twarzy J&J do cery suchej i normalnej
mckabi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 23:00   #898
eve_malutka
Zadomowienie

GG do eve_malutka

Ja po waszych wypowiedziach chyba skusze sie na Garniera
eve_malutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 02:22   #899
carolinascotties
Zakorzenienie

Ja polecam Wam Dove - jest w dwóch wersjach - do jasnej i ciemniejszej karnacji - ma o wiele lepszy zapach niż J&J - choziaż można się " dowąchać" samoopalacza

Poza tym używam karmel brązujący Perfecta - piękny zapach i bardzo delikatnie brązuje - Dove używam 2 razy w tygodniu, Perfecta co dwa dni - oczywiście pamiętam -o porządnym nawilżaniu skóry potraktowaniu tymi kosmetykami(bo nie wierzę w nawilżające działanie samoopalaczy)i o peelingu -aby uniknąć brązowych kropek i smug.
Pozdrawiam.
carolinascotties jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 06:44   #900
Likiertowa
Raczkowanie

Ja mam J&J, na noc stosuje ten na noc a na dzien wersje delikatniejsza.Balsam wcieram powoli i az do wchloniecia, nie mam zadnych smug. Skora stala sie slicznie brazowiutka po 3 razach. Co anjdziwniejsze, nie brudzi mi ubran a nosze biala bielizne. Zawsze odczekuje okolo pol godziny zanim ubiore jakies porzadne rzeczy, np. siedze w koszulce przy wizazu. Szczerze polecam.( siedzenie przy wizazu, jak i balsam )
Nie slyszalam o wersji do twarzy, musze kupic
Likiertowa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
balsam, balsam brązujacy, balsam brązujący, dobry, impreza, kosmetyki, opalanie, opalenizna, samoopalacz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości