balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Pokaż wyniki sondy: Jaką lubisz opaleniznę???
Chodzę na solarium 113 14,56%
Uzywam balsamu brązującego 319 41,11%
Używam pudru brązującego 34 4,38%
Smaruje się samoopalaczem 70 9,02%
Preferuję naturalną opaleniznę!!! 240 30,93%
Głosujący: 776. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-19, 00:13   #1081
netka09
Raczkowanie

GG do netka09
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Może to racja..czas na Garner'a??

Antystenes
netka09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 23:44   #1082
oliwk_a
Rozeznanie

Ja mam balsam z garniera i jestem zadowolona. Ładnie pachnie, dobrze nawilża, nie zostawia zacieków, brązowi bardzo delikatnie i równo schodzi.
Stary 2006-07-24, 23:59   #1083
karah1
Raczkowanie

Smile Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

hej
ja z tej serii Garniera mam juz 4 buteleczke balsamu i 3 kremik jestem bardzo zadowolona sa bardzo wydajny, ladnie pachnie (nie ma tej specyficznej woni samoopalaczy) jest super nie pozostawia smug i raczej nie brudzi ubrania jesli juz to biale biustonosze ale wszystko ladnei sie spiera nie ma z tym zadnego problemu świetnie nawilza przez caly dzien,trzeba tylko pamietac o regularnych pilingach a jak ktos zapomina musi uwazac zeby stosujac go dlugo nie trzec za mocno skóry bo moze troszeczke zejsc i bedzie jasniejszy slad ale wystarczy 2 razy sie posmarowac i wszytsko wraca do normy najlepsze jest to ze sam decydujesz jak mocno chcesz sie opalicim wiecej sie smarujesz tym jestes ciemniejsza i co najwazneijsze opalenizna jest naturalnie brazowa nie ma mowy o pomranczowym lub zoltym odcienie
jesli chodzi o krem do twarzy jest rewelacyjny poniewaz szybko sie wchlania , nawilza caly dzien i nie pozostawia zednych niepozadanych sladow do tego wszystkeigo pieknie pachnie i daje efekt naturalnej bardzo delikatnej opelnizny
jak dla mnie jest suuuuuper i polecam każdej z was
GARNIER GÓRĄ
karah1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 00:35   #1084
Mary_Q
Zakorzenienie

czyli garnier gora kupujemy garnierka a jaka wersje masz??ja mam jasna karnacje ale chce kupic ten do ciemnej :P ale nie wiem czy to da dobry efkt?:P
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 08:40   #1085
kamaO
Wtajemniczenie

Garnier górą. Tylko, że nigdzie ostatnio nie mogę go kupić W Rossmanie nie ma, w Naturze brak, w Tesco pusto, w Carrefourze też nie ma. Nawet w małych drogeriach od jakiegoś czsu go nie widzę Spróbuję zamówić z Domu Zdrowia - zobaczymy, czy mają go na stanie Jeśli tak, to od razu robię zapasy
Stary 2006-07-25, 14:02   #1086
karah1
Raczkowanie

Talking Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

ja mam do ciemnej karnacji i efekt jest naprawde delikatny jak u mnie jednak mysle ze lepiej zeby byl delikatny bo wyglada naturalniej zawsze zreszta moge sie przypudrowac jakmis bronzerem i jest bosssssko
Stary 2006-07-25, 14:07   #1087
karah1
Raczkowanie

Talking Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

nio u mnie tez ciezko go dostac pewnie dlatego ze jest najlepszy jedynie w Rossmanie jest zawsze (choc nie zawsze w duzej ilosci )no i ma przystepna cene
Stary 2006-07-25, 23:28   #1088
netka09
Raczkowanie

GG do netka09

Dziewczynki mam pytanko..jak często robicie peeling?? Czy to ma wpływ,trzeba go robic jakos rególarnie jak się używa samoopalaczy?? no i jaki peeling jest najlepszy??

Antystenes
Stary 2006-07-26, 01:11   #1089
karah1
Raczkowanie

ja robi peeling przy kazdym myciu bo uzywam tego balsamu codziennie i mysle ze taka czestotliwosc jest najlepsza ale lepiej uzywac delikatnego peelingu ja w tej chwili mam ST.IVES Morelowy głeboko oczyszczajacy on jest grubo ziarnisty ale jest ok
jesli niechcesz robic przy kazdej kompieli albo porostu ci zabraknie wystrczy gabeczka z szorstka strona zeby mozna nia bylo zetrzec ze skory martwy,wysuszony naskorek -->swietne efekty daje polaczenie gabeczki i peelingu jesli chodzi jaki najlepszy to ciezko powiedziec bo to kazdej cery inny jest lepszy ja wybieram te owocowe ktore ladnei pachna
Jeli robisz reeling wtedy nie ma mowy o nierownosciach opalenizny smugach plamach(no chyba ze sama zle sie posamrujesz ) i suchych miejcach martwego nakorka ktory po posmarowaniu samoopalaczeem wglada jak strupki albo popekana skora
Stary 2006-07-26, 21:18   #1090
Mary_Q
Zakorzenienie

karah wiem juz zie uzywasz do ciemnej ale karnacje masz tez ciemna czy jasna?
pzdr
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 00:10   #1091
lemon16
Raczkowanie

Używałam tylko Dove do ciemnej karnacji (mam średnią, więc też może być) i jak u mnie się sprawdził Ładnie pokrył, mniej więcej równomiernie schodził.
Stary 2006-07-27, 12:42   #1092
Sathi
Zakorzenienie

A ja mam już dość tych balsamów, samoopalaczy, przy takim upale skóra się poci i to wszystko schodzi!

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 13:11   #1093
magdaa_j
Zadomowienie

Ja od dwóch dni stosuję Dove Summer Glow. Wydaje się delikatny, bo jeszcze nie zauważyłam jakiś smug, poza tym ładnie pachnie
Stary 2006-07-27, 14:31   #1094
karah1
Raczkowanie

mam dosc ciemna karnacje dlatego taki kupilam,ale wydaje mi sie ze mozna go uzywac tez do jasnej ale z umiarem i co najwazneijsze nie smarowac brwi :P bo ja na poczatku olalam ostrzerzenia na opakowaniu i pewnego dnia obudzilam sie z lekko rudo-brazowymi brwiami hehe najlepiej smarowac cala twarzyczke a nastepnie wytrzec wacikiem do udzu brwi to bedzie to naturalnei wygladalo i nie bedzie brudzilo
Stary 2006-07-27, 17:21   #1095
SyskA_a
Raczkowanie

ja mam Dove do ciemnej kanacji bo sa lepsze efekty, ogolnei ejstem zadowolona chciaz po paru dnia jak sie potrze mocno skotr to tak jakby brod schodzil...ale to jets normalne przy kazdym bo to w kocnu barwi tlyko nasz naskorek aha i ladnie pachnie...jedyne co mnie denerwuje to to ze beznadziejnie leci z tej tupki:P
Stary 2006-07-28, 00:24   #1096
ati77
Raczkowanie

na chwile obecną (lato) wszelkim balsamom brązującym powiedziałam "dziękuję". Mam nieciekawą karnację (sporo piegów). Niestety nie przepadam za swoją "bladolicością" i z takową się nie obnoszę. Namiętnie stosuję samoopalacze ze świetnym skutkiem. Są mocniejsze niż balsamy brązujące i (przynajmniej u mnie) wyglądaja naprawdę fajnie i naturalnie na skórze. Samoopalacz to dla mnie KWC
ati77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 09:39   #1097
kamaO
Wtajemniczenie

A Garniera jak nie było, tak nie ma Nawet w Realu U was też zniknął??? W Tesco miała być na niego promocja, ale są oczywiście wszystki balsamy, oprócz brązującego
Stary 2006-07-28, 09:50   #1098
Sovilo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ati77
na chwile obecną (lato) wszelkim balsamom brązującym powiedziałam "dziękuję". Mam nieciekawą karnację (sporo piegów). Niestety nie przepadam za swoją "bladolicością" i z takową się nie obnoszę. Namiętnie stosuję samoopalacze ze świetnym skutkiem. Są mocniejsze niż balsamy brązujące i (przynajmniej u mnie) wyglądaja naprawdę fajnie i naturalnie na skórze. Samoopalacz to dla mnie KWC
A co stosujesz?
Stary 2006-07-28, 11:11   #1099
netka09
Raczkowanie

GG do netka09

Cytat:
Napisane przez karah1
ja robi peeling przy kazdym myciu bo uzywam tego balsamu codziennie i mysle ze taka czestotliwosc jest najlepsza ale lepiej uzywac delikatnego peelingu ja w tej chwili mam ST.IVES Morelowy głeboko oczyszczajacy on jest grubo ziarnisty ale jest ok
jesli niechcesz robic przy kazdej kompieli albo porostu ci zabraknie wystrczy gabeczka z szorstka strona zeby mozna nia bylo zetrzec ze skory martwy,wysuszony naskorek -->swietne efekty daje polaczenie gabeczki i peelingu jesli chodzi jaki najlepszy to ciezko powiedziec bo to kazdej cery inny jest lepszy ja wybieram te owocowe ktore ladnei pachna
Jeli robisz reeling wtedy nie ma mowy o nierownosciach opalenizny smugach plamach(no chyba ze sama zle sie posamrujesz ) i suchych miejcach martwego nakorka ktory po posmarowaniu samoopalaczeem wglada jak strupki albo popekana skora
Dziękuje za cenna porade Wiadomo,że po peelingu samoopalaczowa skórka schodzi..a gdy ja chce byc troche ciemniejsza,to rozumiem ,że wtedy nie nalezy robic peelingu tylko poprostu wykapac się zwyklym żelem. Mam nadzieje,że dobrze myśle

Antystenes
Stary 2006-07-28, 14:56   #1100
ati77
Raczkowanie

Sovilo - obecnie używam Kolastynę w żelu (naprawdę baaardzo mocno brązuje więc potrzeba sporej wprawy do niego i szybko zasycha). Kupiłam kolastyne bo nie miałam zbytnio kasy - jednak najlepszy moim zdaniem jest- (i takiego używałam cały czas i za parę dni znowu kupię ) Sublime Bronze L'oreal'a w żelu - do ciała, a na twarz też Sublime Bronze ale w mleczku bo ten w żelu strasznie zapycha pory

jestem z nich naprawdę zadowolona i szczerze polecam
bardzo naturalny efekt
ati77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 15:17   #1101
Sovilo
Zakorzenienie

Zaraz poczytam na KWC
Stary 2006-07-31, 01:00   #1102
karah1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez netka09
Dziękuje za cenna porade Wiadomo,że po peelingu samoopalaczowa skórka schodzi..a gdy ja chce byc troche ciemniejsza,to rozumiem ,że wtedy nie nalezy robic peelingu tylko poprostu wykapac się zwyklym żelem. Mam nadzieje,że dobrze myśle

hej jakis czas mnie nie bylo opalalam sie na mazurkach i niemialam jak odpisac ale juz powrocilam
nie ma problemu jesli tylko moge pomoc to z wielka checia
jesli chodzi o ten peeling to mysle ze powinnas go robic tyle tylko ze rzadziej i delikatny,skoro chcesz byc jak najbardziej "opalona" wybiarz ten o drobnej konsystencji albo mozesz uzywac zelu pod prysznic z peelingiem (delikatnym)badz mydla ja mam Palmolive SPA Exfoliating ono ma malutkie drobinki peelingujace i mozna go smialo uzywac do delikatnego peelingu i nie schodzi po nim opalenizna.Pamietaj ze peeling jest konieczny zeby opalenizan byla rownomierna.jesli nie bedziesz go robila chocby raz na jakis czas (porzadnie)moze sie stac tak iz pocierajac mocniej skore np. przy balsamowaniu ze opalenizna sie "zmarze"ub "zetrze"miejscami.rob go chociaz raz na jakis czas to efekt bedzie trwalszy i lepszy a przy okazju twoja skora bedzie lepiej i zdrowiej wygladala
Stary 2006-07-31, 11:58   #1103
netka09
Raczkowanie

GG do netka09

Cytat:
Napisane przez karah1
hej jakis czas mnie nie bylo opalalam sie na mazurkach i niemialam jak odpisac ale juz powrocilam
nie ma problemu jesli tylko moge pomoc to z wielka checia
jesli chodzi o ten peeling to mysle ze powinnas go robic tyle tylko ze rzadziej i delikatny,skoro chcesz byc jak najbardziej "opalona" wybiarz ten o drobnej konsystencji albo mozesz uzywac zelu pod prysznic z peelingiem (delikatnym)badz mydla ja mam Palmolive SPA Exfoliating ono ma malutkie drobinki peelingujace i mozna go smialo uzywac do delikatnego peelingu i nie schodzi po nim opalenizna.Pamietaj ze peeling jest konieczny zeby opalenizan byla rownomierna.jesli nie bedziesz go robila chocby raz na jakis czas (porzadnie)moze sie stac tak iz pocierajac mocniej skore np. przy balsamowaniu ze opalenizna sie "zmarze"ub "zetrze"miejscami.rob go chociaz raz na jakis czas to efekt bedzie trwalszy i lepszy a przy okazju twoja skora bedzie lepiej i zdrowiej wygladala

Dziękuję,napewno skorzystam z porady

Antystenes
Stary 2006-07-31, 13:09   #1104
karah1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez netka09
Dziękuję,napewno skorzystam z porady

Niezamaco ciesze sie ze moglam pomoc
Stary 2006-08-01, 14:56   #1105
atsenka
Zadomowienie

Ja uzywalam J&J i Dove i powiem wam ze jak dla mnie oba te balsamy sa porownywalne. Mam jasna karnacje wiec oba mialam do jasnej. Chyba bardziej lubilam ten J&J bo Dove po kilku dniach sie luszczyl i schodzil, za to mial poczatkowo ladnieszy zapach. A J&J swietnie nawilzal skore i dawal delikatny brazowy odcien. Ja nie zauwazylam smug jak po samoopalaczu chcoaiz moje koplzanki widzialuy i byly niezadowolone ale jak widzialam ile one tego balsamu wklepywaly to nie dziwne- ja zazwyczaj biore niewiele bo efekt i tak jest a ladnie szybko ise wsmarowywuje i nie pozostawia smug. A Garniera jeszcze nie uzywalam- byc moze bylby najlepszy
atsenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 10:51   #1106
czmiel
Raczkowanie

Skusiłam się wczoraj na J&J do normalnej i ciemnej karnacji, chociaz naturalnie jestem bladziuszkem to jednak troszke mnie słonko złapało.
Wieczorkiem dokładny pilling i zaczynamy działac xD
wysmarowałam sie dokładnie . poczekałam aż wsiaknie w skóre i ubrałam stara piżame ażeby nie było mi jej szkoda jak sie ubrudzi .
po pierwsze :zapach ładny, nawet po kilku godzinach od aplikacji nie wyczułam smródku. hmm. dziwne ?xDD
rano zmierzam do lustra i SZOK.!
dzizys krajs! JA jestem opalona! aaa.
Ide do mamy pokozaczyc. Mama równie wryta jak ja.
także jestem zadowolona. posmaruje sie dzis na wieczór znowu. a co.! ;p

tylko pytanie : jak to jest ze schodzeniem ?
nigdy nie uzywałąm samoopalaczów ani innych tego typu kosmetyków wiec nie mam pojecia.
czmiel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 11:00   #1107
ziuta278
Raczkowanie

GG do ziuta278

Przepraszam, ale nie mam czasu teraz przeczytać wszystkiego żeby sprawdzić czy było już tu takie pytanie. Dlatego teraz zapytam Czy przy używaniu J&J na noc i szorowaniu ud i pośladków gąbką antycelulitową nie zmaże mi się ten balsam z ud i nie porobią sie takie granice? Tzn łydki ładnie opalone a uda takie zmyte?
ziuta278 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 12:30   #1108
JoOlc!a
Rozeznanie

Siemka ja mam holiday skon do karnaci ciemnej... i nie jetsem zadowolona.... brudzi ubrania i zostawia smugi normalnie mam po nim plamy jak po samoopalaczu...;/

JoOlc!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 12:42   #1109
Sovilo
Zakorzenienie

Zmaże się, ale trochę- opalenizna bnędzie równa. Ja tak robię- masuję sie gabka, albo rekawicą, a nastepnie smaruje balsamem brazującym Dove- rano jestem ładnie opalona, a wieczorem znów rekawica. Oczywiście, że troche się zmywa, ale ja masuję się zazwyczaj co 2 dni i jest oki
Stary 2006-08-07, 14:19   #1110
karah1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czmiel
tylko pytanie : jak to jest ze schodzeniem ?
nigdy nie uzywałąm samoopalaczów ani innych tego typu kosmetyków wiec nie mam pojecia.

ze schodzeniem to roznie najlepeij zrobic przerwe kilu dniowa w smarowaniu sie bronzerem i nastepnie zrobic dokladny peeling gabeczka i zelem jesli nie zjedzie odrazu to rob regolarnie dzien po dniu az opalenizna "zmyje sie"(oczywiscie nie smaruj sie balsamikiem brazujacymtylko jakims innym najlepeij gleboko nawilzajacym)
jesli tak nie zrobisz i opalenizna "sama zejdzie"to bedzie niezbyt ladny widok hehe jak by ci schodzila skora po opalanku poroba sie takie jasne palmy i zacieki fuj fuj fuj
Odpowiedz

Tagi
balsam, balsam brązujacy, balsam brązujący, dobry, impreza, kosmetyki, opalanie, opalenizna, samoopalacz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości