balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Pokaż wyniki sondy: Jaką lubisz opaleniznę???
Chodzę na solarium 113 14,56%
Uzywam balsamu brązującego 319 41,11%
Używam pudru brązującego 34 4,38%
Smaruje się samoopalaczem 70 9,02%
Preferuję naturalną opaleniznę!!! 240 30,93%
Głosujący: 776. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-07, 14:40   #1561
201607060918
Konto usunięte

Dot.: balsamy brazujace

a ten nutri bronze nadaje się zarówno do ciała jak i twarzy ?
201607060918 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 15:39   #1562
natina2
Zakorzenienie

GG do natina2

jest wersja do twarzy i do ciała do jasnej i do ciemnej karnacji
Stary 2008-05-07, 15:45   #1563
misior920127
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to misior920127

zgadzam się:d loreal najlepszy
misior920127 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 17:39   #1564
201607060918
Konto usunięte

Chyba kupie loreal skoro tak zachwalacie. Jestem blada jak piekarz wiec przed letnimi wojażami przyda się troche przybrązowić ciałko
Stary 2008-05-07, 17:44   #1565
karateczka000
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natina2 Pokaż wiadomość
jest wersja do twarzy i do ciała do jasnej i do ciemnej karnacji
ja sobie chwalę ten do twarzy

karateczka000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 18:51   #1566
Aralka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka

Loreal dużo lepszy od Dove?
Stary 2008-05-07, 19:15   #1567
natina2
Zakorzenienie

GG do natina2

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Loreal dużo lepszy od Dove?
dużo
Stary 2008-05-07, 21:40   #1568
karateczka000
Zakorzenienie

Cytat:
dużo

karateczka000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 22:11   #1569
goosia:)
Wtajemniczenie

Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Cytat:
spróbujecie raz nutri bronze i nie wrócicie do żadnego innego prawda goosiu?? heh

Prawda !! Lece się posmarować
Stary 2008-05-08, 00:28   #1570
cashmere
Zakorzenienie

Mój głos na Dove. Muszę wypróbować zachwalany Loreal, bo testowałam już wieele brązujących balsamów ale z tym nie miałam jeszcze do czynienia

jestem mamą
cashmere jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 00:42   #1571
Maripossa
Zakorzenienie

Ja kupilam na Allegro balsam brazujacy z Oriflame (z drobinkami). Jednak paczka dojdzie chyba jutro dopiero na KWC widzialam chyba 2 czy 3 opinie, byly dobre, wiec zamowilam jeszcze z tego wzgledu ze mam z tej samej serii peeling pod prysznic i jest genialny
Stosowala ktoras z was moze ten balsam??;>
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 01:40   #1572
m.a.r.t.a
Zakorzenienie

Biorąc pod uwagę balsamy z sondy stosuję teraz Garnier muśnięcie słońcem i jestem zadowolona. Na twarzy nakładam jedynie przez dwa dni i robię mega przerwę, bo potrafi lekko mnie zapchać na brodzie i koło nosa. Wcześniej stosowałam też balsamu brązującego Sopot, o matko jak on śmierdział, w nocy nie mogłam przez niego zasnąć. Teraz słyszałam o jakiś chusteczkach brązujących z Dax Cosmetics i chyba wypróbuje je na sobie.
Stary 2008-05-08, 15:20   #1573
azure
Zadomowienie

GG do azure

Ja miałam Dove ale już do niego nie wrócę, bo w trakcie używania usłyszałam "ale jesteś żółta" no to ja dziękuję teraz zastanawiam się między Loreal/Garnier/Nivea... hmm...
azure jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 15:59   #1574
201607060918
Konto usunięte

Ja sceptycznie podchodze do kosmetyków Dove dlatego nie zdecyduje się na kupno samoopalacza już wole kosmetyki AVON od czasu do czasu podwędzam mamie spray opalający "satynowy połysk "
Stary 2008-05-08, 16:27   #1575
Aralka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Ja miałam Dove ale już do niego nie wrócę, bo w trakcie używania usłyszałam "ale jesteś żółta" no to ja dziękuję teraz zastanawiam się między Loreal/Garnier/Nivea... hmm...
Właśnie mi też trochę mówili, że żółta jestem :/
Poszukam na allegro Loreal
Stary 2008-05-09, 10:53   #1576
kosmarka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
4 pory roku miałam i był do kitu.
Tez to zauważyłam , raz użyłam go rok temu i stoi w szafce i kole mnie w oczy. Czas się już chyba pożegnać.
Cytat:
Napisane przez goosia:) Pokaż wiadomość
Loreal Nutri bronze jest poprostu boski !!!
Po przeczytaniu kilku wypowiedzi tym razem postawię na niego , bo garniera "skóra muśnięta słońcem" już mi bokiem wyhcodzi - zapach zaczął mnie drażnić. Zyżyłam prze 2 lata 3 butle te duze i mam dosyć!!!

Dziś idę do Rossmana zaszaleć .

kosmarka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 19:03   #1577
xXEdytaXx
Przyczajenie

Balsam brązujący... Kilka pytań ;)

Ostatnio w sklepie widziałam różne balsamy brązujące np. johnsons holiday skin, dove summer glow itd.. Razem z koleżanką chciałaśmy sobie je kupić Problem w tym, że ja nie wiem czy mogę je używać ponieważ mam trądzik na twarzy i strasznie suchą skórę ;(;(;( Moja koleżanka ma śliczną i gładką cerę dlatego ona nie ma się czym martwić... Pytanie brzmi czy mogę stosować takie balsamy do mojej skóry?? Słyszałam, że niektóre balsamy nawet poprawiają wygląd cery(szczególnie na twarzy) i ładnie nawilżają suchą skórę..I jeszcze jedno... Jeśli mój trądzik to nie problem to chciałabym o coś jeszcze spytać... Mam skórę taką nijaką ;/ Ani za ciemną ani za jasną i nie wiem czy lepiej stosować ten balsam do ciemnej czy do jasnej karnacjii... Bo jeśli na początek kupię do jasnej i nie będzie żadnego efektu to będzie głupio.. Bo u mnie najtańsze balsamy kosztują około 16 zł ;(;(
xXEdytaXx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 19:07   #1578
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Wpisy w blogu: 7
Dot.: Balsam brązujący... Kilka pytań ;)

Przeniosłem na odpowiednie forum
zlosliwiec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 22:34   #1579
coco chanel
Raczkowanie

Ja też mam trądzik i żeby poprawić koloryt skóry na twarzy używam kremu ziai "masło kakaowe", najbardziej podoba mi się jego zapach (pachnie jak krówka, taka do jedzenia oczywiście). Ten krem wcale nie jest drogi już nie pamiętam ile za niego dałam ale nie przekroczyłam chyba 5zł. Jak masz suchą skórę to powinien być dobry, bo ma taką gęstą konsystencję i jest dosyć tłusty dlatego długo się wchłania, ale dla mnie najważniejsze, że mam nawilżoną skórę i poprawiony koloryt. Kiedyś używałam też balsamu ziai "sopot" i jak dla mnie bomba, efekt opalonej skóry był widoczny. Moja koleżanka używała dove summer glow do ciemnej karnacji a ona wcale nie ma ciemnej karnacji (poprostu wtedy jest mocniejszy efekt tylko trzeba uważać, żeby go równomiernie rozprowadzić żeby nie zostały smugi). Jak stała w słońcu to widziałam jak jej nogi się delikatnie mieniły, ale trzeba było się przypatrzeć. Ten balsam zawiera takie maciupki drobinki i to mi się w nim podoba oprócz tego, że skóra jest pięknie opalona. Co do johnsons holiday skin to inna koleżanka go miała i jak przestała go używać to miała brzydkie smugi, ale nie wiem czy to przez to, że żle go rozprowadziła czy przez to,że ten balsam był zły. Na Twoim miejscu kupiłabym dove do ciemnej karnacji, a jak nie podobają Ci się te błyszczące drobinki to ziaja. Tylko pamiętaj, żeby go dobrze rozprowadzić najlepiej na skórę wcześniej posmarowaną innym kremem zwłaszcza na twarzy, ale nie koniecznie. Aha i jak posmarujesz nim ciało to poczekaj aż się wchłonie, żeby nie pobrudzić ubrań co prawda mi sie to nigdy nie zdażyło, ale tak piszą na etykiecie (ja zawsze czekałam koło 10 min.). Efekty będą widoczne dopiero po kilku użyciach, więc musisz być cierpliwa. I jeszcze jedno po użyciu nie zapomnij umyć rąk, ja po ziaji jak nie myłam to miałam pomarańczowe dłonie i koleżanka się zapytała czy obierałam marchewki<lol> A na cenach to się nie znam, nie przywiązuję do nich większej wagi.
coco chanel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 08:28   #1580
xXEdytaXx
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez coco chanel Pokaż wiadomość
Ja też mam trądzik i żeby poprawić koloryt skóry na twarzy używam kremu ziai "masło kakaowe", najbardziej podoba mi się jego zapach (pachnie jak krówka, taka do jedzenia oczywiście). Ten krem wcale nie jest drogi już nie pamiętam ile za niego dałam ale nie przekroczyłam chyba 5zł. Jak masz suchą skórę to powinien być dobry, bo ma taką gęstą konsystencję i jest dosyć tłusty dlatego długo się wchłania, ale dla mnie najważniejsze, że mam nawilżoną skórę i poprawiony koloryt. Kiedyś używałam też balsamu ziai "sopot" i jak dla mnie bomba, efekt opalonej skóry był widoczny. Moja koleżanka używała dove summer glow do ciemnej karnacji a ona wcale nie ma ciemnej karnacji (poprostu wtedy jest mocniejszy efekt tylko trzeba uważać, żeby go równomiernie rozprowadzić żeby nie zostały smugi). Jak stała w słońcu to widziałam jak jej nogi się delikatnie mieniły, ale trzeba było się przypatrzeć. Ten balsam zawiera takie maciupki drobinki i to mi się w nim podoba oprócz tego, że skóra jest pięknie opalona. Co do johnsons holiday skin to inna koleżanka go miała i jak przestała go używać to miała brzydkie smugi, ale nie wiem czy to przez to, że żle go rozprowadziła czy przez to,że ten balsam był zły. Na Twoim miejscu kupiłabym dove do ciemnej karnacji, a jak nie podobają Ci się te błyszczące drobinki to ziaja. Tylko pamiętaj, żeby go dobrze rozprowadzić najlepiej na skórę wcześniej posmarowaną innym kremem zwłaszcza na twarzy, ale nie koniecznie. Aha i jak posmarujesz nim ciało to poczekaj aż się wchłonie, żeby nie pobrudzić ubrań co prawda mi sie to nigdy nie zdażyło, ale tak piszą na etykiecie (ja zawsze czekałam koło 10 min.). Efekty będą widoczne dopiero po kilku użyciach, więc musisz być cierpliwa. I jeszcze jedno po użyciu nie zapomnij umyć rąk, ja po ziaji jak nie myłam to miałam pomarańczowe dłonie i koleżanka się zapytała czy obierałam marchewki<lol> A na cenach to się nie znam, nie przywiązuję do nich większej wagi.
Dzięki Chyba zdecyduję się na ten z dove.. Ale jeszcze pomyślę Kupię sobie też to masło kakaowe.. Naprawdę dziękuję za pomoc
Stary 2008-05-11, 15:30   #1581
linka88
Raczkowanie

Moim zdaniem dove daje ładniejszy kolor niż J&J i ładniej pachnie przy smarowaniu, choć po jakimś czasie czuć charakterystyczny zapach samoopalacza(ale i tak lepszy niż J&J) Samrując twarz trzeba dać mniej kremu w okolicach bruzd wargowo-nosowych bo inaczej miejsce to może być ciemniejsze niż reszta twarzy.
linka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 17:03   #1582
cochonnetta
Wtajemniczenie

oosbiście polecam dove .

tylko nie wiem co Ci poradzić w sprawie do jasnej/ciemnej karnacji. ja używam do jasnej i po kilku dniach jestem ładnie, delikatnie opalona. ale jesli zależy Ci na bardziej spektakularnym efekcie to kup do ciemnej .

tak swoją drogą to 16 zł za ten balsam to troche dużo.
cochonnetta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 17:08   #1583
>>jamajka<<
Raczkowanie

który balsam brązujący jest najlepszy? Chodzi mi o to po którym wygląda się naturalnie bo moja znajoma używała kiedyś taiego balsamu i była cała pomarańczowa dosłownie jak marchewka, chciałabym takiego efektu uniknąć więc jaki balsam polecacie?
>>jamajka<< jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:02   #1584
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie

Johnsons Holiday skin :);)

Witam
Od jakiegoś czasu używam balsamu Johnsons Holiday Skin ;P... Daje śliczną naturalną opalenizne.. Wcześniej miałam też Dove Summer Glow, ale dziwnie wyglądałam i miałam brzydkie smugi (chociaż dokładnie rozprowadzałam balsam)
Wczoraj kupiłam sobie drugą tubkę Johnsons Holiday Skin i dodatkowo balsam nawilżający do ciała.. Ale nie wiem czy pierw nałożyć balsam nawilżający czy balsam brązujący.. Hmm?? Z góry dziękuję
MyxHappyxEndingx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:08   #1585
xXEdytaXx
Przyczajenie

Ja rozmawiałam z ekspedientką w sklepie i ona poradziła mi Johnsons Holiday Skin ... Kupiłam go sobie na wypróbowanie Dodatkowo do twarzy kupiłam sobie już wcześniej wspomniane masło kakaowe z "Ziaji"... Jeśli chcesz wyglądać naturalniej to polecam Johnsons Holiday Skin... Stosuję go już 3 dzień i widzę jak moje ciało nabiera letniego kolorku Jestem bardzo zadowolona ...
Stary 2008-05-13, 09:14   #1586
Edyciaa27
Przyczajenie

Balsam brązujący Johnsons Holiday Skin

Dzisiaj mam zamiar kupić sobie Johnsons Holiday Skin. Ale mam pytanie czy można tego balsamu używać także do twarzy czy trzeba kupić sobie krem do twarzy ?
Edyciaa27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:16   #1587
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie

Talking Dot.: Balsam brązujący... Kilka pytań ;)

Cytat:
Napisane przez >>jamajka<< Pokaż wiadomość
który balsam brązujący jest najlepszy? Chodzi mi o to po którym wygląda się naturalnie bo moja znajoma używała kiedyś taiego balsamu i była cała pomarańczowa dosłownie jak marchewka, chciałabym takiego efektu uniknąć więc jaki balsam polecacie?
Zdecydowanie Johnsons Holiday Skin.. Ma naturalny i złocisto-brązowy kolor.. Efekty widać już po 2-3 użyciach..
Stary 2008-05-17, 13:12   #1588
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie

Smugi i zacieki po balsamach brązujących

Mam balsam brązujący Johnsons Holiday Skin... Używam go już od ponad miesiąca i nigdy nie miałam żaadnych smug ani zacieków.... Balsam stosuję na noc.. Dzisiaj rano się obudziłam i zobaczyłam gigantyczną BOMBĘ ... Pod moim kolanem na prawej nodze była ogromna plama... Zawsze dokładnie rozcierałam balsam brązujący... Przed nałożeniem balsamu brązującego nakładałam ujędrniająco-nawilżający i uważałam na kolana, łokcie, kostki itd... Nie wiem dlaczego tym razem coś poszło nie tak... Zaraz poleciałam do łazienki i próbowałam zmyć jakoś tą plamę.. Słyszałam że można ich się pozbyć wodą utlenioną, sokiem z cytryny albo rozcieńczonym zmywaczem do paznokci, ale było tak:
Próbowałam zmywaczem do paznokci.. Nic nie zeszło
Próbowałam sokiem z cytryny.. Nic nie zeszło
Próbowalam wodą utlenioną.. Było troszkę lepiej... Przemywałam nasączonym wodą utlenioną wacikiem kosmetycznym... Problem w tym że za pewnym razem przycisnęłam ten wacik do plamy i woda utleniona zaczęła spływać wielkimi kroplami z mojej nogi.. Szybko ztarłam ręcznikiem, ale chwilę później okazało się, że po tych kroplach z wody utlenionej, które spływały po mojej nodze zostały białe ślady Poprostu w tych miejscach woda zmyła balsam... Ale zrobiłam sobie peeling(ze szczególną uwagą na plamę pod kolanem), nałożyłam balsam ujędrniająco-nawilżający na nogę i balsam brązujący (omijając plamę pod kolanem)... Po białych plamkach nie ma śladu.. Ale co z tą wieeelką plamą, której próbuję się pozbyć...?? Jest taka pomarańczowo-brązowa... We wtorek idę na basen i chciałam mieć ładną opaleniznę i żadnych plam.. Poprostu Johnsons Holiday Skin pierwszy raz mnie zawiódł ... Ale mam nadzieję że są jakieś inne sposoby na pozbycie się tej smugi.. Proszę o pomoc... Z góry dziękuję
Stary 2008-05-17, 13:42   #1589
myyszka
Przyczajenie

GG do myyszka
Dot.: Balsam brązujący Johnsons Holiday Skin

nie polecem Ci Johnsona bo zostawia strasz smugi i dla mnie ma drazniacy zapach . a co do tego czy trzeba kupowac odzielnie do twrazy to sama nie wiem bo kupilam garniera do ciala i twarzy a skaldniki sa chyba te same
myyszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 08:36   #1590
pszczułka
Raczkowanie

Balsam brązujący a opalanie

Czy uzywając balsamu brązującego nie będzie problemów z opaleniem ciala na sloncu ( balsam na noc) Czytalam w wątku o opalaniu ze dziewczyny cięzko się opalaly gdy uzywaly brązerów Jakie są wasze doswiadczenia? Mam zamiar kupic sobie jakis balsam brązujący ale nie chcialabym miec przez uzywanie go problemów z opalaniem sie na sloneczku latem
pszczułka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
balsam, balsam brązujacy, balsam brązujący, dobry, impreza, kosmetyki, opalanie, opalenizna, samoopalacz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości